טרנספורמציה דיגיטלית של Blockchain – מצגת PowerPoint

במאמר זה נעבור את החזון שלנו וניתוח האימוץ של רשתות חסימות ארגוניות וכיצד נשיג 3 טריליון דולר ערך מוסף עד שנת 2030 באמצעות מצגת ה- PowerPoint של בלוקצ’יין..

101 Blockchains היא חברת בלוקצ’יין למחקר וייעוץ אסטרטגי. אנו מתמקדים בחינוך טכנולוגי של בלוקצ’יין ובדחיפת גבולות התפיסה הציבורית והבנת טכנולוגיית הבלוקצ’יין.

ארגון הסחר העולמי שחרר א לדווח על ההשפעה של טכנולוגיית הבלוקצ’יין על סחר בינלאומי. על פי הדו”ח, ערך מוסף כלכלי של Blockchains בקנה מידה עולמי עשוי להגיע לכמעט 3 טריליון דולר עד 2030.

מצגת בלוקצ’יין זו תתן לכם מושג ברור על מקורותיה של בלוקצ’יין ולאן אנו מועדות. אם אתה אוהב לקרוא את המאמר, אנו ממליצים לך להוריד גם את blockchain PowerPoint ppt /pptx של בלוקצ’יין ולשתף אותו עם חבריך. אתה יכול גם להשתמש בזה בתור תבנית PowerPoint חינמית לבלוקצ’יין בפרויקטים האחרים שלך הקשורים לבלוקצ’יין או במצגת היכרות עם בלוקצ’יין (על פי תנאי השימוש).

הירשם עכשיו: קורס יסודות Blockchains ארגוניים

נתחיל בכמה שקופיות יסוד של בלוקצ’יין כדי לוודא שכולנו מיושרים עם הבלוקצ’יין העסקי:

קישורים להורדה: Pptx של בלוקצ’יין | בלוקצ’יין pdf | PowerPoint של בלוקצ’יין

שקופית -2: רשת ציבורית פרטית

עד כה התמקדות התעשייה הייתה בעיקר באמצעות רשתות בלוקצ’יין ציבוריות. הודות לביטקוין, מטבע ההשקעות מהדור הראשון שקנה ​​לנו את רעיון הבלוקצ’יין. לאחר מכן הוא שופר על ידי הדור השני של חברת Ethereum, שהציגה חוזים חכמים ו- dApps. בהמשך, רשתות ציבוריות אחרות כמו EOS, NEO וכו ‘הגיעו לשוק גם עם הטמעה משופרת ולעיתים גם בגישות שונות.

בצד השני, יש לנו מבנה בלוקצ’יין פרטי. בשנים האחרונות מאות חברות הקימו רשתות פרטיות או רשתות מורשות בהן כל משתמש מזוהה, מאומת ומקבל נתונים על פי הרשאותיו המוגדרות. כך מאמצים ארגונים טכנולוגיית בלוקצ’יין. אחת המסגרות המובילות המציעות רשת מורשית כוללת Hyperledger Blockchain. נדבר על כך בהמשך.

אבל, האם עלינו לאמץ טכנולוגיית בלוקצ’יין? בואו לחקור את זה במצגת הטכנולוגיה הבלוקצ’יין שלנו.

קרא גם: בלוקצ’יין ציבורי לעומת פרטי

Slide-3: תכונות עיקריות של Blockchain

אז מה מייחד את טכנולוגיית הבלוקצ’יין? מדוע כל כך הרבה עסקים מפתחים כיום יישומים מבוססי בלוקצ’יין משלהם?

אם נחקור את הארגונים וכיצד הם משתמשים בטכנולוגיית הבלוקצ’יין, אנו יכולים לראות את תכונות הבלוקצ’יין הבאות שמשמשות אותם..

 • מבוזרת ומופצת: בלוקצ’יין הוא רישום דיגיטלי מבוזר של עסקאות (Ledger) המאובטח בטכניקות הצפנה שונות.
 • אבטחה וחוסר שינויים משופרים: כל עסקה מאומתת תחילה לפני שהיא מתווספת ל- Blockchain. לאחר הוספתם, לא ניתן לשנותם בשום אופן. קל גם לעקוב אחר עסקאות ולאמת אותן באמצעות אלגוריתם של קונצנזוס עמית לעמית.
 • ספרים מבוזרים: לכל החברים ברשת יש גישה לאותה “גרסת האמת”, אך אף משתמש יחיד אינו יכול לשלוט בה.
 • מבוסס קונצנזוס: על מנת להוסיף עסקה חדשה, עלינו להשיג הסכמה ברשת. זה יוצר סביבה חסרת אמון. ללא מנגנון קונצנזוס יעיל, יהיה לנו בסיס נתונים איטי ויקר.
 • מהיר יותר: הודות למנגנון הקונצנזוס, יש לנו אמון ויכולים לאשר עסקאות הרבה יותר מהר.

פתק: אם אתה בונה מצגת חסימות ארגונית משלך, אנו ממליצים לכלול את תכונות המפתח של Blockchain מכיוון שהוא יכול להעניק לקוראים הבנה בסיסית טובה של מה שיש ל- Blockchain..

אוהב את מה שאתה קורא? אם כן, שתף את מצגת הבלוקצ’יין הטובה ביותר (הורד pptx של בלוקצ’יין) עם חבריכם!

Slide-4: היסטוריה של טכנולוגיית Blockchain

האם הבלוקצ’יין מוגזם מדי? התשובה היא כן. למרות שבלוקצ’יין אולי נשמע יתר על המידה, במציאות, בלוקצ’יין השתפר מאוד בשנים האחרונות. בואו לבדוק את ההיסטוריה של טכנולוגיית הבלוקצ’יין.

כדאי להכיר גם את הנייר הלבן של סאטושי, שיצא לאור לפני 10 שנים. אירוע גדול נוסף הוא שחרור ה- Blockchain Ethereum, שהציג שני מושגים חשובים, כלומר חוזים חכמים ויישומים מבוזרים (dApps). עם זאת, שני אירועים מרכזיים נוספים השפיעו על עולם החסימות בארגונים. הם כדלקמן.

R3: בשנת 2014 הוקמה טכנולוגיית Blockchain R3. קונסורציום הטפסים הוקם גם עם למעלה מ -40 חברות פיננסיות מדור קודם ליישום טכנולוגיית הבלוקצ’יין. לפלטפורמת הבלוקצ’יין R3 בשם קורדה יש ​​נוכחות חזקה בתחום הפיננסים, מה שמסמן את הצלחת הפרויקט.

Hyperledger: בשנת 2015 חשפה קרן לינוקס פרויקט בלוקצ’יין עם קוד פתוח מטרייה בשם Hyperledger. בהנהגתו של בריאן בהלנדורף, Hyperledger משמש כמעט בכל פרויקטים של רשתות חסימות ארגוניות.

שני האירועים הללו הם אירועים מרכזיים שעיצבו את המערכת האקולוגית הנוכחית של הבלוקצ’יין. במקום שתהיה לנו רשת אחת גדולה, יש לנו רשתות ייעודיות רבות בהתאמה אישית לפי צרכי כל ארגון.

אנחנו לא בטוחים איך Blockchain יופיע בעתיד, אך 2019-2020 הם בהתרסה השנים של רשתות החסימה הארגוניות. כאן אנו עדים ליותר ויותר רשתות ייעודיות שישרתו מקרה שימוש ספציפי. בקיצור, נראה דוגמאות נוספות לשימוש בטכנולוגיית ספר חשבונות מבוזרת (DLT) בארגונים מרכזיים.

Slide-5: סוגי רשתות חסימות

בעיקרון, ישנם שלושה סוגים של רשתות בלוקצ’יין: ציבורי, פרטי, מאוחד

ברשת בלוקצ’יין ציבורית, כל אחד רשאי להצטרף ולהשתתף. לא זו בלבד, אלא שלכולם מותר גם לעבור על ספר החשבונות ולהשתתף בקונצנזוס של הרשת.

ברשתות חסימות פרטיות, לארגון יחיד תהיה סמכות על הרשת, שם הם יכתיבו מי יכול להצטרף ולרשת לגשת.

תחשוב על זה כעל רשת מרכזית-מבוזרת.

אבל עם Blockchain מאוחד, תקבל סביבה פרטית מבוזרת.

נשמע מבלבל? אל תדאג, סיקרנו אותך. ב- Blockchain מאוחד, במקום שארגון אחד ישמור על הרשת, יהיו מספר ארגונים שייקחו תפקיד בקבלת החלטות.

נוכחותם של מספר צדדים ברשת מקימה את המבנה המבוזר של בלוקצ’יין המאוחד.

ישנם גם שני סוגים של Blockchain ללא הרשאה.

ללא הרשאה פתוח לכולם להצטרף, לצפות ולזרז.

מצד שני, בלוקצ’יין ארגוני מורשה לא בהכרח צריך להיות אסימון או נכס מקורי לפלטפורמה שלהם. הם גם לא זקוקים לכורים, והם זקוקים גם לאסימונים. הם מורשים, מה שאומר שבעליהם שולטים בזה בחוזקה ומתאימים אותו לצרכיהם.

רוצה לדעת יותר על טרנספורמציה של בלוקצ’יין? הירשם לקורס ה- Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) שלנו עכשיו!

שקופית 6: ערך מקרי שימוש > אתגרי יישום

ישנם הרבה מקרים שונים של שימוש בבלוקצ’יין ארגוני. עם זאת, ישנם אתגרי יישום וכן הנוגעים לכל מקרה שימוש. האמון של Blockchain יוצר ערך חדש לגמרי מכיוון שהוא מאפשר לארגונים להתמודד עם זיופים ושחיתות בצורה הרבה יותר טובה. זה גם משפר את שרשרת האספקה, מבצע תהליכים אוטומטיים ומשפר את אחסון הנתונים והגישה שלהם.

באמצעות טכנולוגיית בלוקצ’יין, בנקים יכולים להפוך את המשתמשים שלהם למרכז חוויית המשתמש שלהם. נכון לעכשיו, רוב הבנקים הגדולים כבר נמצאים בתהליך בחינה ואימוץ טכנולוגיית בלוקצ’יין, למרות שהם לא נמצאים בביטקוין.

כפי שכבר הזכרנו, ישנם אתגרי אימוץ בלוקצ’יין בהתחשב בכך שהיא עדיין טכנולוגיה חדשה. עם זאת, הערך ממשיך לגדול, כפי שאנו רואים מהמערכת האקולוגית הבלוקצ’יין הנוכחית סביבנו. עם הזמן נוכל לפתור אתגרים נוספים ולשלב טוב יותר את טכנולוגיית הבלוקצ’יין.

שני מקרי שימוש מרכזיים בטכנולוגיית בלוקצ’יין כוללים מעקב אחר מוצרים וניהול רשתות אספקה. אנכי אחד שמרוויח מאוד מאוד כולל את השמן & אנכי גז. Shell משקיעה כעת בבלוקצ’יין מכיוון שדיווחי אקסנצ’ר מצביעים על כך שבלוקצ’יין יכול לחסוך 5% הכנסות רק על ידי שיפור הדיוק.

לרוב, כשאנשים חושבים על בלוקצ’יין, הם חושבים על ביטקוין. ביטקוין הוא מטבע מטבע מטבעות דור ראשון, אך בלוקצ’יין הוא יותר מטבע מטבע.

שקופית 7: חברות לא פיננסיות

כפי שאתה יכול לראות, ישנם 20 ארגונים מובילים המיישמים טכנולוגיית בלוקצ’יין.

 • ענקיות רכב כמו פורד & טויוטה מיישמת את Blockchain בפתרונות הניידות החכמות שלהן.
 • ענקיות קמעונאיות כמו וולמארט ונסטלה מיישמות את בלוקצ’יין למעקב אחר מוצרי מזון. וולמארט עושה שימוש ב- IBM Food Trust לתפעול יומיומי; היא משתמשת בבלוקצ’יין כדי לעקוב ולנהל את כל מוצרי הקמעונאות שלה.
 • ענקיות ביטוח כמו Metlife & Prudential מתנסים ב- Blockchain לביטוח בתביעות ביטוח אוטומטיות ופתרונות סחר
 • ענקיות משלוח כמו פדקס & מארסק מקימה פלטפורמות המופעלות על ידי Blockchain למסחר שיבקר את משלוח המטענים.
 • אפילו פייסבוק עובדת על צוות בלוקצ’יין משלה לבחינת הערך המוסף של טכנולוגיית הבלוקצ’יין.

אבל זה רק קצה הקרחון. בואו נסתכל על פרויקטים מעניינים יותר, הקשורים במיוחד לרשתות מאוחדות.

Slide-8: רשתות בלוקצ’יין מאוחדות

בשלוש השנים האחרונות נעשים מאמצים עצומים בהקמת רשתות מאוחדות. יותר מעשרות פרויקטים משתמשים ב- Hyperledger או R3 Corda, כפי שניתן לראות באינפוגרפיקה! כעת יש לנו סביבה מהימנה בין קבוצות בנקים, ספקי ביטוח ורשתות אספקה.

רשת מאוחדת היא השלב הבא בהתקדמות טכנולוגיית הבלוקצ’יין. השלב הבא שלה יהיה פריסת יישומים בעלי ערך מוסף שיפעלו על גבי רשתות אלה.

דוגמה אחת היא B3i, המשתמשת בטכנולוגיית הבלוקצ’יין של R3 לצורך דיגיטציה של כל תיעוד הביטוח הרשמי. זה יאפשר לחברות לייעל את שירותיהן ולהבטיח שביעות רצון טובה יותר מהצרכנים שלהן.

ישנם גם כמה יצרני תוכנה גדולים שכבר לוקחים חלק פעיל במערכת האקולוגית החדשה הזו. בואו לחקור אותם.

Slide-9: מערכת אקולוגית של Blockchains ארגונית

המערכת האקולוגית של Blockchains הארגונית מתפתחת במהירות רבה עם ספקים המציעים את Blockchain כשירות. יהיו לנו גם פלטפורמות חסימות ארגוניות שונות כגון Corda, Hyperledger & את’ריום.

הנה מדריך ל- Hyperledger לעומת Corda r3 לעומת Ethereum שתוכלו לבדוק

ספקים אלה פעילים כיום ומשקיעים מאמצים בפיתוחים טכנולוגיים ובהיבט המכירות והשיווקי. החל משנת 2019-2020 אנו הולכים לראות יותר ויותר השקעות של ספקים אלה.

אורקל הודיעה לאחרונה כי ישנם יותר מעשרה פרויקטים בהפקה בבלוקצ’יין שלהם כפלטפורמת שירות.

אורקל, כמו רוב השאר, פיתחה את פלטפורמת הבלוקצ’יין שלהם על גבי מסגרת ההיפרלדגר. Hyperledger היה הראשון שהתמקד ברשתות ייעודיות ולכן היה לו יתרון למובילים הראשונים.

בואו נקדח עוד יותר למערכת האקולוגית של Hyperledger.

קישורים להורדה: אדריכלות Blockchain ppt | בלוקצ’יין pdf | Powerpoint של בלוקצ’יין

Slide-10: Hyperledger Blockchain Ecosystem

Hyperledger ידוע במערכת האקולוגית שלו ומכאן שהוא אחד מחסימות הארגונים הפופולריות ביותר. משתמשים בו באופן פעיל על ידי רשתות אספקה ​​גדולות כמו Food Trust עם Walmart.

Hyperledger משתפת פעולה עם כל הספקים, וכפי שאנחנו יכולים לראות את התוצאות עם Oracle, AWS, Microsoft AZURE blockchain, אפילו סמסונג מפתחת את יישום הבלוקצ’יין שלה באמצעות Hyperledger.

בחזונו של היפרלדגר, “יהיה עולם של רשתות רבות, חלקן רשתות ציבוריות כמו ביטקוין ואת’ריום, חלקן רשתות פרטיות, חלקן מורשות, חלקן בלי. לכל קהילה יכולה להיות רשת משלה. “

באופן דומה, שרת האינטרנט של אפאצ’י נתן לאנשים את הכלי לבנות אתר משלהם במקום לגרום להם להשתמש באתר אחד גדול.

 • קבוצת הבורסה בלונדון: קבוצת הבורסה בלונדון משתמשת ב- Fabric ליצירת רשת עסקית פיננסית. הם מתכננים להשתמש ברשת כדי להשיג יכולת פעולה הדדית עם המערכות הקיימות שלהם, ובכך לקדם את היעילות שלהם.
 • T-Mobile: T-Mobile יצרה את מדריך ההיפר Sawtooth באמצעות Hyperledger Sawtooth כדי לספק פתרונות ניהול גישה וזהות.

שירותי הבריאות הם גם אחד ממפעלי הבריאות המובילים שאימצו את Hyperledger. בואו נצלול אל אנכי הבריאות.

שקופית -11: שירותי בריאות

טכנולוגיית ספר חשבונות מבוזרת יכולה למעשה להציל חיים! אֵיך?

 • על ידי מעקב אחר שרשראות האספקה, זיופים נשמרים במפרץ – עם כ -10 עד 30% מהזיופים של התרופות, זיוף התרופות מהווה בעיה גדולה לכל ענף הבריאות שכן הוא מסתכם ב -200 מיליארד דולר בשנה..

  כדי להפסיק זיוף סמים, כל התרופות נרשמות לראשונה בבלוקצ’יין לפני שהן עוזבות את חברת הייצור. המשמעות היא שאם לא נמצא רישום של תרופה בבלוקצ’יין, ניתן לזהות אותה בקלות כזיוף.

 • אנחנו יכולים לשים סוף לממגורות הנתונים ועל ידי שימוש ברשת האמונים. אנו יכולים לאפשר שקיפות מהירה ובצורה טובה יותר. ניסויים קליניים מייצרים טונות של נתונים, ו- Blockchain for Healthcare יכול לעזור להם לאחסן ברשת מבוזרת, ולהפוך אותם לנגישים בקלות לכולם. הנתונים כוללים נתונים סטטיסטיים, דוחות, סקרים, תמונות רפואיות, בדיקות דם וכו ‘.
 • תהליך התביעה משתפר על ידי שיתוף נתונים בצורה מאובטחת. חיוב ותביעות בתחום הבריאות סובלים מפעילות מרמה. Blockchain יכול באמת לשנות את תהליך התביעה על ידי מתן רשת מהימנה.

ההשפעה של Blockchain נראתה גם על שירותי הממשלה. בואו נחקור אותם בהמשך.

הירשם עכשיו: קורס ניהול רשתות חסימות ושרשרת אספקה

שקופית -12: בלוקצ’יין לשירותים ממשלתיים

Blockchain לממשל מציע שכבה של הרשת המהימנה שבה יהיה תיעוד ללא נייר. המפתח כאן הוא תיעוד ללא נייר, מכיוון שכולנו יודעים כיצד ניירות יכולים להביא לחוסר אמון מכיוון שמשמעותו ניתן לטפל בנתונים או לעבור שגיאות.

שלא לדבר על כך, המערכת ללא נייר יכולה לעבד נתח עצום של נתונים בבת אחת, כגון תשלומי חשבונות, בקשות ויזה ועוד..

הנה רק רשימה קצרה של מדינות שכבר מאמצות את Blockchain כדי לשפר את שירותיהן, להגביר את השקיפות ולהילחם בשחיתות.

 • שוויץ: העיר Zug יצרה פלטפורמה חדשה בשם ZugID. יישום זה יאפשר לכל אזרחי צוג לקבל גישה לממשל אלקטרוני באופן מאובטח.
 • בְּרָזִיל: הממשלה התחברה ל- uPort לצורך זיהוי ותיעוד.
 • אסטוניה הוא דוגמה מצוינת. הם כבר יישמו את Blockchain במרשם האדמות שלהם בשנת 2014.

הצבעה היא גם אחת הדוגמאות הטובות ביותר המציגות כיצד ממשלות יכולות לאמץ את בלוקצ’יין.

אמון הוא יכולת ליבה הדוחקת את Blockchain לתהליכים הממשלתיים. בכל אחת מהגופים הממשלתיים אמון ממלא תפקיד חשוב. מכיוון שכל מערכת מסובכת ומעורבת כמה בעלי אינטרסים – Ledger Ledger & נראה כי רשתות חסימות הן הטכנולוגיה המתאימה לשינוי הדרך בה אנו מתקשרים ומתפקדים.

שקופית 13: אינטרנט מרכזי לעומת מבוזר

עכשיו בואו נקדיש רגע להבין מדוע Blockchain היא טכנולוגיה בסיסית. זה חסר אמון. יתרה מכך, זהו מבנה רשת חדש לחלוטין, ובמקום להיות בעל ישות הרשאה אחת אחת, יש לנו רשת בה כל צומת יכול להשתתף בשיטת הקונצנזוס. המשמעות היא גם זרימת נתונים חדשה כאשר כל צומת מחובר. שלא לדבר, זה אומר גם מודלים עסקיים חדשים.

Blockchain מציעה טונות של הזדמנויות עסקיות לחברות הנוכחיות. אובר & Airbnb הוא מודל עסקי נהדר של Web 2.0. הן Airbnb והן Uber הוקמו בשנת 2008 ובשנת 2009, בהתאמה, ואילו האינטרנט התפרסם לראשונה בתחילת שנות ה -90. פירוש הדבר שעלינו להיות סבלניים יותר בכל הנוגע לחדשנות.

בואו נסתכל לעומק על ההיסטוריה של הרשת.

לפניכם מדריך לאינטרנט מרכזי לעומת מבוזר שתוכלו לבדוק.

Slide-14: Web 3.0 יופעל על ידי Blockchain

בואו נסתכל על ההיסטוריה של האינטרנט. כולנו מכירים את Web 1.0, שם דוא”ל הוא הנורמה. אבל באותה תקופה התלוננו על האופן שבו איננו יכולים לשלוח תמונות. עם זאת, הוא השתנה לאט בזכות המהנדסים שעבדו לשפר אותו.

ההתקדמות הטכנולוגית מעולם לא נעצרה מכיוון ש Web 2.0 הפך במהרה את האינטרנט סביבנו. זה הוליד את האינטרנט הממוקד במידע עם שירותים כמו ויקיפדיה, Youtube ופייסבוק. נכון לעכשיו, חברות גדולות אלה שולטות באינטרנט ובמשתמשים בו.

באופן דומה, אינטרנט 3.0 יהיה העתיד שכן הוא עתיד לשנות את העולם סביבנו לחלוטין. אינטרנט 3.0 הוא ייחודי בגלל שתי סיבות.

 • בלוקצ’יין הוא הכל על אמון
 • Blockchain יהפוך אנשים לאנשים בעלי ערך חוזר

ספר חשבונות מבוזר ישמש רובד תשתית מרכזי באינטרנט חדש של אמון בו מכשירים שונים, כולל מכוניות חכמות, יכולים לתקשר זה עם זה ולהשיג הסכמה בשיטת קונצנזוס. פרטיות המשתמשים תשופר גם כאשר המשתמשים ירגישו בטוחים יותר ומחוברים בו זמנית.

אז, האם אינטרנט 3.0 הוא אפשרות? כמובן שכן, אך ישנם אתגרים ברורים שעליהם ראשית צריך להתגבר. בואו נסתכל על האתגרים שלהלן.

קישורים להורדה: מצגת PowerPoint של טכנולוגיית Blockchain ppt | מצגת בלוקצ’יין pdf | PowerPoint של בלוקצ’יין

שקופית 15: אתגרי אימוץ בלוקצ’יין עליונים

אנו יכולים לחלק את האתגרים המובילים ביותר בתחום יישום הבלוקצ’יין לשתי קטגוריות עיקריות: גורמים אנושיים, גורמים טכנולוגיים.

אנחנו יכולים לדבר על תקנות, תפיסה ציבורית ומערך מיומנויות, אך הכל נובע מחוסר ידע בסופו של יום. וזה בדיוק מה שאנחנו עושים ב- 101 Blockchains ומספק מידע רב ערך לקוראים שלהם.

גורמים אנושיים:

 • תַקָנוֹן
 • קשר פלילי
 • דעת הציבור
 • אוסף כישורים
 • תכנון טכנולוגי

גורמים טכנולוגיים:

 • מדרגיות
 • ביצועים
 • צריכת אנרגיה
 • פְּרָטִיוּת
 • בִּטָחוֹן

שקופית -16: Playbook Transformation Transformation

יישום Blockchain מורכב בהרבה בהשוואה להתקנת אפליקציה כללית. פירוש הדבר שאתה לא יכול לבקש מהצוות שלך להתקין את Blockchain בדיוק כמו שאתה עושה להתקין שרת אינטרנט. Blockchain מספקת רשת חזקה בה כל תהליך יכול לתקשר זה עם זה ולשמור על רמה גבוהה של אמון ושקיפות.

מניסיוננו, תראה בחוברת הפיכת טרנספורמציה של בלוקצ’יין, חמשת השלבים להשגת מצוינות בבלוקצ’יין בארגון שלך כוללים את הדברים הבאים:

 1. תתחיל בקטן
 2. בנה כוח משימה
 3. רכבת & לְחַנֵך
 4. לפתח אסטרטגיה
 5. תקשורת

שקופית 17: האם אתה עושה?

101 Blockchains הוא יותר מסתם מחקר & חברת ייעוץ. אנו מספקים אינפוגרפיקה, מדריכים וביקורות ומורכבים מקהילה של DOERS. אנשים בדיוק כמוני & אתה שחולק את אותו חזון לגבי החשיבות של חינוך בלוקצ’יין יכול לשגשג ב -101 רשתות חסימות.

אז איך תוכלו להרוויח מ -101 חסימות?

כאדם פרטי, אתה יכול להרחיב את הידע שלך, לתרום להודעות אורח ואפילו להצטרף לתוכנית השגריר שלנו.

כחברה, אתם מוזמנים להצטרף לתוכנית השותפות שלנו או לעבוד איתנו ישירות על הפרויקטים שלכם.

שקופית -18: תודה

תודה שקראת. אנו נמצאים בשלב מרתק ככל שאמצעי חסימה ארגוניים נוספים מאומצים ברחבי התעשייה! אתה יכול גם להתחיל ללמוד על Blockchain, ולעולם לא מאוחר להתחיל ללמוד.

אל תשכח ללחוץ על הקישור של blockchain PowerPoint ppt הורד. מצגת ה- blockchain ppt מכילה מקרי שימוש טובים ב- blockchain ppt.

ניתן להוריד אותו גם כ- בלוקצ’יין PowerPoint pdf או א תבנית PowerPoint של בלוקצ’יין לבניית PPT משלך. (על פי תנאי השימוש).

אתה יכול להתחיל עם קורס הבלוקצ’יין החינמי שלנו כדי ללמוד עוד על טכנולוגיית הבלוקצ’יין ולהבין את האלמנטים בצורה יסודית יותר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map