מקרי שימוש של Blockchain בעולם האמיתי – 46 יישומי Blockchain

בלוקצ’יין שינה את העולם סביבנו לחלוטין. זה התחיל בביטקוין בשנת 2009 כאשר סאטושי נקטומי המציא את הבלוקצ’יין, וביטקוין היה המטבע הראשון שהשתמש בו.

אתה תופתע אם נראה את השימוש הנוכחי בבלוקצ’יין. יש כיום מאות מקרי שימוש בבלוקצ’יין שיש להם יישום בעולם האמיתי. ולמה לא? זה שיבש כמעט כל ענף שם, מבינה מלאכותית לייצור.

המספרים גם בעד בלוקצ’יין. הפורום הכלכלי העולמי חזה זאת עד שנת 2025, 10% מהתוצר יושפעו או יאוחסנו בבלוקצ’יין. זה הרבה עבור טכנולוגיה חדשה שעדיין לא בת עשור. מנהיגים, לעומת זאת, צריכים לשנות את המיקוד שלהם במהירות ולוודא שהעסק שלהם יכול להסתגל לתמורות הבלוקצ’יין.

במאמר זה נתמקד במקרי השימוש בעולם הבלוקצ’יין ויישומי בלוקצ’יין. לכל מקרי השימוש בעולם האמיתי שנפרט יש הבטחות לעמוד בהם. עם זאת, קשה לדעת מי מהם יצליח או ייכשל.

Contents

יישומי Blockchain בעולם האמיתי אינפוגרפיקה

יישומי Blockchain בעולם האמיתי אינפוגרפיקהסיווגנו את מקרי השימוש בבלוקצ’יין לקטגוריות ספציפיות. בזמן כתיבת שורות אלה רשמנו 46 יישומי בלוקצ’יין או שירותים החל מיולי 2018. דוגמאות בלוקצ’יין אלה נבחרות בהתאם להשפעתן בקטגוריה שלהן. ניתן לראות את הרשימה גם כמקרי השימוש המובילים ביותר של בלוקצ’יין TOP בעולם האמיתי. בואו לרשום את הקטגוריות למטה.

 1. ניהול / הפצת תוכן: פארנובה, אמיצה.
 2. ניהול נתונים: Factom, Essentia.one.
 3. אבטחת סייבר: GuardTime, Remme, Blockverify, PeerNova.
 4. פּלַטפוֹרמָה: פְּנִינָה.
 5. בריאות: SimplyVital Health, MedRec.
 6. שירותים פיננסיים: אברה, ברקליס, אטרנטיות.
 7. ייצור ותעשייה: מארסק, מקור, SKUChain, LO3 אנרגיה.
 8. אִחסוּן: STORJ.io
 9. מֶמְשָׁלָה: הפרויקט של SouthKorea, Govcoin, Democracy.earth, FollowMyVote.
 10. קמעונאות: OpenBazaar, Loyyal.
 11. פלטפורמת Blockchain: פתרונות IBM Blockchain, הגון.
 12. תחבורה ותיירות: ארקייד סיטי.
 13. כְּלֵי תִקְשׁוֹרֶת: קודאק אחד, Ujomusic, אזרחי.
 14. נדל”ן: בכל מקום, פרופי.
 15. רישום מקרקעין: רישום ציבורי.
 16. זיהוי: יציאה.
 17. ביטוח: AIG.
 18. מִפְעָל: צבע תכלת.
 19. פִּרסוּם: NYIAX.
 20. בעלות ובעלות: עיוור, סטמפרי, ויסארט, Po.et.
 21. רשת חברתית: AKASHA, שלך.
 22. יהלומים: דיבים.

בואו נתחיל.

קטגוריית יישומי Blockchain: ניהול / הפצת תוכן

1. אמיץ

מקרה שימוש: צורך בדפדפן שיכול להוריד את חיובי הנתונים על ידי חסימת עוקבים ומודעות. זה מגן על פרטיות המשתמשים רק על ידי שיתוף מידע הדרוש, וחוסך זמן ומאמץ.

פִּתָרוֹן: Brave הוא דפדפן מודרני המציע דפדפן מאובטח, מהיר ופרטי. זה עושה את זה בעזרת בלוקצ’יין. לשם כך הוא חוסם את כל המודעות באמצעות חוסם מודעות מובנה. פרטיות המשתמש נשמרה גם בזכות חסימת הגשש. כמו כן, בגלל חסימת הפרסומות והעקובים, הדפדפן האמיץ פועל מהר יותר מדפדפנים פופולריים אחרים, כולל כרום ומוזילה. הם גם נמצאים בתהליך ייצור רווחים מחסימת מודעות באמצעות אסימוני השירות שלהם. הם גם בודקים פרסום באמצעות טכנולוגיית בלוקצ’יין.

סטָטוּס: זמין

אתר אינטרנט: https://brave.com/


בלוג: https://brave.com/blog/

קטגוריה: ניהול / הפצת תוכן

אַמִיץ

מקור תמונה: אמיץ

2. שרשרת נייר

מקרה שימוש: הצורך של חברות, יוצרי מוזיקה, ארגון חדשות וכד ‘שיהיה להם שוק מבוזר ראוי בו הם יוכלו לדחוף את הנכסים שלהם ולייצר רווחים מהם תוך עקיפת מחזורי התשלום הארוכים הנוכחיים.

פִּתָרוֹן: פתרון: Paperchain מציעה שוק מבוזר שבו כל חברת מדיה יכולה לייצר רווחים מהתוכן שלהם ולהפוך אותם לזמינים לרשת השקעות גלובלית באמצעות שוק מבוזר. זה פותר את בעיית התעשייה הגדולה ביותר של מחזורי שכר ארוכים ומסייע לשחקנים קטנים וגדולים כאחד לנצל את הנזילות. המאפיינים הקריטיים של Paperchain כוללים מתן רשת השקעות מדיה מבוזרת, תובנות מובנות ורובד תשתית פיננסי חזק שיכול לשמש ליצירת הסכמים פיננסיים על ידי הצד השלישי..

סטָטוּס: בתהליך

אתר אינטרנט: https://www.paperchain.io/

בלוג: https://blog.paperchain.io/

קטגוריה: ניהול / הפצת תוכן

שרשרת נייר

מקור תמונה: Paperchain

קטגוריית יישומי Blockchain: ניהול נתונים

3. עובדה

מקרה שימוש: הצורך בהגנה על מערכות מסחריות, ממשלתיות ועמותות קריטיות מפני גניבת נתונים וגם הטמעת כנות בכל הפלטפורמות והמערכות.

פִּתָרוֹן: עובדה עוסקת באמון, ביושר ובחוסר שינוי. הם מאבטחים את המערכת העולמית בטכנולוגיה שיכולה לסייע בהגנה על מערכות ולהבטיח שהאנשים יוצאו מעוני. על ידי שימוש בבלוקצ’יין, מערכות זוכות לשקיפות, כנות, יושרה וביטחון. כמו כן, הצורך במסגרת מהימנה שיכולה להפוך את הכנות למסיבה של הנוף הגדול יותר. בקיצור, עם Factom יהיה קל יותר לבנות מוצרי נתונים ולקבל החלטות על סמך זה. תוכנת Factom ניתנת לחיוב גם למערכת קיימת, ואין צורך ליצור או לבנות מערכות מחדש מאפס.

סטָטוּס: בתהליך

אתר אינטרנט: https://www.factom.com/

בלוג: https://www.factom.com/blog

קטגוריה: ניהול נתונים

factom

מקור תמונה: Factom

4. Essentia.one

מקרה שימוש: הצורך במסגרת ניהול נתונים שתעזור למשתמשים לגשת לאחסון נתונים מכל מקום בצורה מאובטחת.

פִּתָרוֹן: Essesntia.one היא מסגרת לניהול נתונים הבנויה על גבי הבלוקצ’יין, ומספקת מבוזר מודולרי ויכולת פעולה הדדית. הוא מורכב משני מרכיבים חשובים: סינרגיות ומהויות. המהות מחזיקים בנתונים שלהם והם קשורים זה בזה באמצעות שירותים מרובים ואילו הסינרגיות משמשות כרקמת החיבור של פעולות כגון חיבור לפלטפורמות, משאבים וכן הלאה. מפתחים יכולים לנצל את הארכיטקטורה הזו ובנויים עליה, ומספקים נגישות לכל רחבי העולם.

סטָטוּס: בתהליך

אתר אינטרנט: https://essentia.one/

בלוג: https://medium.com/@matteozago

קטגוריה: ניהול נתונים

יסודות

מקור תמונה: Essentia

קטגוריית יישומי Blockchain: אבטחת סייבר

5. GuardTime

מקרה שימוש: הצורך בהוכחת אבטחה טובה יותר המאומתת שעובדת על הבלוקצ’יין ומגנה על נתוני המשתמש בצורה הרבה יותר טובה מפתרון הבלוקצ’יין המסורתי..

פִּתָרוֹן: GuardTime הוא פרויקט בלוקצ’יין של אבטחת סייבר שמטרתו להשתמש בטכנולוגיית KSI של גוארטימן משלהם. הטכנולוגיה תוכננה במיוחד עבור הפתרונות הארגוניים. כמו כן, גם ההופעה לא נגעה.

הם בנו על מה שיש לביטקוין להציע עד עכשיו, כלומר שקיפות, אי-שינוי ואבטחה. בשנת 2003 הם העניקו את הוכחת האבטחה הרשמית הראשונה הבונה הוכחת אבטחה הניתנת לאימות ברחבי הרשת. נכון לעכשיו, הם משתפים פעולה עם הרבה חברות המנצלות את טכנולוגיית KSI שלהם.

בתחילה הם התחילו עם ממשלת אסטון ועזרו להם לאבטח את רשומות הבריאות של אזרחי אסטון. נכון לעכשיו, הם משתפים פעולה עם Verizon Enterprise Solutions, ואפילו עם הגנה וחלל.

תוכלו לקרוא עוד על ערימת הטכנולוגיה שלהם כאן.

סטָטוּס: זמין

אתר אינטרנט: https://guardtime.com

בלוג: https://guardtime.com/blog

קטגוריה: אבטחת סייבר

שומר זמן

מקור תמונה: GuardTime

6. Remme

מקרה שימוש: אימות הוכחת פריצה המגן על נתוני המשתמשים והחברה מפני מתקפות סייבר.

פִּתָרוֹן: Remme הוא פרויקט בלוקצ’יין של אבטחת סייבר שמטרתו לשפר את סטנדרטי האבטחה הנוכחיים הן למשתמשים והן לחברות המנסות להגן על הנתונים שלהם מפני שימוש לא מורשה. הוא בנוי גם לטיפול בהתקפות סייבר. לשם כך, זה עוזר לארגונים עם תשתית קריטית, medtech, חילופי קריפטו ועוד. כמו כן, זה מוריד את ההיבט האנושי לחלוטין על ידי אוטומציה של הכל. התקפות נפוצות נגדן מגן Remme כוללות Brute Force, פישינג, Keylogging, התקפות שימוש חוזר בסיסמה ועוד.

סטָטוּס: יישום פרויקטים של פיילוט לאינפופולס ואחרים.

אתר אינטרנט: https://remme.io/

בלוג: https://medium.com/remme

קטגוריה: אבטחת סייבר

remme

מקור תמונה: רמי

7. Blockverify

מקרה שימוש: יש צורך בשקיפות ברשתות האספקה ​​באמצעות בלוקצ’יין שלא רק מזהה זיופים אלא גם נותן מענה גלובלי. רשתות אספקה ​​כמו תרופות, מוצרי אלקטרוניקה, יהלומים ופריטי יוקרה זקוקות לשקיפות כדי לעבוד כהלכה.

פִּתָרוֹן: Blockverify הוא “פתרון נגד זיוף מבוסס Blockchain”. תפקידו לזהות זיופים ומציע סביבה שאינה כפולה. כמו כן, זה ניתן להתאמה אישית לחלוטין עבור חברות, והן יכולות לנהל את שרשרת האספקה ​​שלהן תוך רישום מוצרים חדשים. ישנם מקרי שימוש רבים של Blockverify. חלק ממקרי השימוש הבולטים כוללים מוצרי אלקטרוניקה, תרופות, מוצרי אלקטרוניקה ופריטי יוקרה.

זה עובד על ידי תיוג של כל מוצר עם תג ייחודי של Block Verify. ההיצע מאומת גם מבחינת הצרכן וגם מהקמעונאות. זה גם מציע נגד השחיתות ומכאן מספק את השלמות הנדרשת להפעלת רשתות האספקה ​​בשקיפות של 100%.

סטָטוּס: בתהליך.

אתר אינטרנט: http://www.blockverify.io/

בלוג: אף אחד

קטגוריה: אבטחת סייבר

blockverify

מקור תמונה: Blockverify

8. PeerNova

מקרה שימוש: הצורך בשלמות הנתונים בתעשייה הפיננסית אשר זקוקים הן לבעלי העניין והן לרגולטורים.

פִּתָרוֹן: PeerNova משפרת את אופן הפעולה של העולם הפיננסי בכך שהיא מספקת את המיטב מהטכנולוגיות Blockchain, BigData ו- Cloud. מטרתו לספק למוסדות פיננסיים דרך לאמת ולאבטח את הנתונים שלהם. זה גם מאפשר להם להתמודד עם הביקורת, הפיוס והתאימות שלהם. שלושת המאפיינים העיקריים של טכנולוגיית PeerNova Blockchain מציעה לכלול חוסר שינוי, רדוקציה והשמעה לוגית. משמעות הדבר היא שהנתונים מאובטחים, ניתנים לאימות וניתנים לשליפה בכל עת.

סטָטוּס: עוסק במספר פרויקטים כולל ספר ספרים שלאחר המסחר, שושלת הון וטכנולוגיית קונונפורם.

אתר אינטרנט: http://peernova.com/

בלוג: אף אחד

קטגוריה: אבטחת סייבר

עמית-נובה

מקור תמונה: פאר נובה

קטגוריית יישומי Blockchain: פלטפורמה

9. פנינה

מקרה שימוש: הצורך במערכת הפעלה שתוכל לזהות את הבעיה של ממגורות ולחבר את כל הממגורות השונות לחיסכון בזמן, מאמץ ועלות עבור אנכיות עסקיות שונות כגון בריאות, מדיה, בנקים ועוד.

פִּתָרוֹן: Gem היא מערכת הפעלה של בלוקצ’יין המקשרת נתונים הקשורים לנכס או לאדם יחד על ידי יצירת מזהים גלובליים. זה מבטל את צריכת הזמן ואת הצורך בפיוס. זה גם מספק שקיפות ומציע תוצאות טובות יותר עם סיכונים מופחתים. בקיצור, זה הכל על זיהוי ישויות גלובליות ואז לתת להן פלטפורמה להחלפה ולתקשורת על ידי שיתוף נתונים. לא רק שהכל יכול להיות אוטומטי עם זרימות עבודה.

ניתן להשתמש בפתרון פשוט זה במגוון אנכיים שונים כולל שרשרת אספקה,בריאות, ועוד הרבה.

סטָטוּס: בעיצומה עם מספר שותפים כולל פיליפס ו- Xpansiv.

אתר אינטרנט:https://enterprise.gem.co/

בלוג: http://blog.gem.co/

קטגוריה: פּלַטפוֹרמָה

פְּנִינָה

מקור תמונה: GEM

קטגוריית יישומי Blockchain: בריאות

10. SimplyVital בריאות

מקרה שימוש: הצורך בפתרון בריאות מתאים שיכול לספק פלטפורמה לספקים, לקוחות ומומחי בריאות.

פִּתָרוֹן: SimplyVital Health הוא פתרון בלוקצ’יין המחבר בין חולים וספקים תחת קורת גג אחת. זהו פתרון לניהול נתוני בריאות ומשתמש גם בתחזיות למידת מכונה ואלגוריתמים לפיתרון הטוב ביותר האפשרי. התובנות האנליטיות ניתנות לחוויית המטופל. זה עובד באותה מידה גם עבור ספקים פרטיים, בתי חולים ומערכות בריאות. אחד המרכיבים העיקריים שלה הוא Nexus Health. זהו פרוטוקול תואם HIPAA המקובל ברחבי העולם. פרוטוקול שניתן להשתמש בו לחיבור נתוני בריאות ובקרת מטופלים.

סטָטוּס: בתהליך

אתר אינטרנט: https://www.simplyvitalhealth.com/

בלוג: אף אחד

קטגוריה: בריאות

פשוט חיוני

מקור תמונה: SimplyVital

11. MedRec

מקרה שימוש: הצורך של המטופלים לקבל את הנתונים הקשורים לבריאותם במקום אחד ועליהם להיות נגישים מכל מקום.

פִּתָרוֹן: MedRec היא פלטפורמת בלוקצ’יין הפותרת את הבעיה של רשומות בריאות אלקטרוניות (EHR) על ידי מתן פיתרון בלוקצ’יין שבו ניתן לאחסן ולגשת לנתוני המטופלים בארגונים שונים, אנשים פרטיים ומומחים בתחום הבריאות. זה יוצר מערכת אקולוגית שעובדת עבור המטופלים ומספקת להם את היכולת לדווח על הדיווחים הרפואיים שלהם. השימוש בבלוקצ’יין מציע גם שקיפות ויוצר חותם אישי ייחודי. זה מוביל לעלויות נמוכות יותר ולתמיכה קלה יותר בבריאות עבור המטופל.

סטָטוּס: בתהליך

אתר אינטרנט: https://medrec.media.mit.edu/

בלוג: אף אחד

קטגוריה: בריאות

medrec

מקור תמונה: Medrec

קטגוריית יישומי Blockchain: שירותים פיננסיים

12. אברה

מקרה שימוש: הצורך באפליקציה סלולרית שיכולה לאפשר לכל אחד לא רק להשקיע בקריפטוגרפיה אלא גם לגרום לו לאבטח ולאחסן את נכסיהם ללא כל דאגה.

פִּתָרוֹן: אברה היא אפליקציית קריפטוגרפיה ניידת המאפשרת למשתמשים לאחסן, להשקיע ולקנות מטבעות קריפטוגרפיים. זה גם מאובטח ומבטיח שכל אחד יכול להשתמש בו. בזמן כתיבת שורות אלה הוא תומך ב -25 מטבעות קריפטוגרפיים, כולל מטבעות קריפטוגרפיים פופולריים כגון bitcoin, litecoin, dash וכן הלאה. באמצעות האפליקציה כל אחד יכול לסחור או לקנות קריפטו. זה גם בטוח ומספק ניידות.

סטָטוּס: זמין

אתר אינטרנט: https://www.abra.com/

בלוג: https://www.abra.com/blog/

קטגוריהy: שירותים פיננסיים

אברה

מקור תמונה: אברה

13. ברקליס

מקרה שימוש: בנקים המשתמשים בטכנולוגיית בלוקצ’יין לשיפור תהליך הבנקאות הפנימית וגם לשיפור חוויית המשתמש.

פִּתָרוֹן: בנק ברקליס מבין את הבלוקצ’יין ואת השפעתו. וזו הסיבה שהם בונים את המערכות שלהם לתמיכה בבלוקצ’יין. זה יפתח דלתות חדשות למשתמשים שכן הם יכולים לתקשר עם מערכות בנקאיות מכל מקום שירצו. סביבה המותאמת בבלוקצ’יין תביא גם לכך שאימות יכול להיעשות כמה שיותר מהר. כמו כן, ניתן להסיר הונאות לחלוטין מהמערכת בזכות השקיפות והיושרה הניתנים על ידי פתרון הבלוקצ’יין. הם פועלים גם להביא למהפכה סחר בה הכל במעקב כדי להבטיח שקיפות.

סטָטוּס: בתהליך

אתר אינטרנט: https://www.barclayscorporate.com

בלוג: אף אחד

קטגוריה: שירותים פיננסיים

14. אבות

מקרה שימוש: צורך בחוזים חכמים ומהירים, שיאפשרו לארגונים להתמקד ברחבי העולם ביתרון הבלוקצ’יין.

פִּתָרוֹן: Aeternity הוא ממשק חוזה חכם הניתן להרחבה המסייע לכל ארגון לעבוד עם נתונים אמיתיים. הוא מתוכנן כך שהוא יכול לספק מדרגיות גלובלית שאין שני לה, ויעילות ללא תחרות וממשל שקוף. היבט החדשנות נובע מחוזים חכמים מאחר והם טיורינג הושלמו. לא רק שהסכמה נעשית באמצעות אלגוריתם חדש של קונצנזוס המנצל הן הוכחת עבודה (PoW) והן הוכחה של הימור (PoS). יש מושג נוסף שמייחד את אטרנטיות הוא ערוצי המדינה. זה מאפשר לבצע חוזים חכמים מחוץ לרשת. אורקל משמשים לחיבור חוזים חכמים עם נתונים אמיתיים ולתקשר איתם כאובייקטים ממדרגה ראשונה באמת.

סטָטוּס: בתהליך

אתר אינטרנט: https://www.aeternity.com/

בלוג: https://blog.aeternity.com/

קטגוריה: שירותים פיננסיים

אבות

מקור תמונה: אטרנטיות

קטגוריית יישומי Blockchain: ייצור ותעשייה

15. מארסק

מקרה שימוש: תנועת מטען שניתן לעקוב אחריה בצורה יעילה ויעילה.

פִּתָרוֹן: מארסק היא כבר חברת הובלה מבוססת המטפלת במטענים ברחבי העולם כולו. כעת הם עוברים אט אט לפיתרון בלוקצ’יין כדי שיוכלו לנצל את השקיפות, היושרה והביטחון המסופקים לו. בכך, לחברות או לנמלי תחבורה תהיה שליטה טובה יותר על הסחורה. המשמעות היא גם שהובלה בלתי חוקית תיפסק לחלוטין מכיוון שלא ניתן לשנות נתונים לאחר שמירתם.

סטָטוּס: בתהליך

אתר אינטרנט: https://www.maerskline.com/

בלוג: אף אחד

קטגוריה: ייצור ותעשייה

maeslk

מקור תמונה: Maeslk

16. מקור

מקרה שימוש: שרשרת אספקה ​​המספקת אמון ומעצימה הן משתמשים והן עסקים.

פִּתָרוֹן: מקור: פלטפורמת בלוקצ’יין המפעילה את שרשרת האספקה ​​ומאפשרת לעסקים לבנות אמון. זה גם עוזר לקונים לבחור מוצרים. בקיצור, זה מתדלק את כל שרשרת האספקה ​​כולל קמעונאים, יצרנים, קונים ושותפים. מטרתה לספק סביבה שקופה בה הקונים יכולים למצוא מקור מוצר ומידע חיוני אחר לפני הרכישה. הקמעונאות יכולה גם לנצל את השינוי ולהבטיח שלקוחות יקבלו את המידע המלא לפני הרכישה.

סטָטוּס: בתהליך

אתר אינטרנט: https://www.provenance.org/

בלוג: https://www.provenance.org/case-studies

קטגוריה: ייצור ותעשייה

מקור

מקור תמונה: מקור

17. SKUChain

מקרה שימוש: פתרון בלוקצ’יין שיכול להניע רשתות אספקה ​​ארגוניות שלמות ולספק ערך לתעשייה בה ארגונים יכולים לעבוד ולצמוח יחד.

פִּתָרוֹן: SKUChain רוצה לשנות את אופן הפעולה של שרשרת האספקה ​​הארגונית על ידי העצמת כל משתתף ויצירת שרשרת ערך עולמית. לכל מפעל יכולה להיות הגישה שלהם לשרשרת האספקה ​​בה הם יכולים להשתמש כדי לפתוח רווחים במספר דרכים. בקיצור, הכל על קירוב ארגונים ויצירת סביבה שיתופית. זה מקל על הארגון לקבל החלטות ולהביא שליטה טובה יותר ברשתות האספקה.

סטָטוּס: בתהליך

אתר אינטרנט: http://www.skuchain.com/

בלוג: אף אחד

קטגוריה: ייצור ותעשייה

SKUCHAIN

מקור תמונה: SKUCHAIN

18. LO3 אנרגיה

מקרה שימוש: הצורך בפלטפורמה בה המשתמשים יכולים לנהל את האנרגיה שהם מייצרים ולעשות פעולות בשוק כולל קנייה, מכירה, אחסון וכו ‘ברמה המקומית והעולמית..

פִּתָרוֹן: LO3 אנרגיה היא פלטפורמת בלוקצ’יין המאפשרת למשתמשים לשלוט בצריכת האנרגיה וייצורם בכך שהיא מספקת להם את היכולת לייצר, לאחסן, לקנות, למכור ואנרגיה ברמה מקומית. לשם כך הם יעשו שימוש בחכם מד, בלוקצ’יין, API ו- Grid. המונה החכם הוא חלק מ- LO3 Energy הדואג לצריכת האנרגיה ומבטיח שהוא מתקשר היטב עם הרשת. ה- API וה- Grid נמצאים שם בכדי לספק שיתוף פעולה וקישוריות עם מערכות הרשת הישנות בהתאמה. זה מביא חילופי אנרגיה עמית לעמית לכולם.

סטָטוּס: בתהליך

אתר אינטרנט: https://lo3energy.com/

בלוג: https://lo3energy.com/news/

קטגוריה: ייצור ותעשייה

LO3 אנרגיה

מקור תמונה: LO3Energy

קטגוריית יישומי Blockchain: אחסון

19. STORJ.io

מקרה שימוש: הצורך באחסון ענן מבוזר שבו משתמשים יכולים לקבל גישה לנתונים שלהם בפורמט מוצפן.

פִּתָרוֹן: STORJ.io היא פלטפורמת אחסון מבוזרת בענן המתמקדת במתן שליטה למשתמשים על ידי אספקת אחסון מוצפן מקצה לקצה. רק למשתמשים יש גישה לנתונים שלהם, ותשלומי blockchain מאפשרים להם. אז איך זה עובד? זה עובד בכך שהוא מאפשר למשתמשים לשכור שטח לרשת. על ידי כך, משתמש יכול להרוויח כסף על ידי שיתוף שטח HD. זה גם קוד פתוח וחינמי, וכל אחד יכול לעזור בפיתוח הפיתרון.

סטָטוּס: בגישה מוקדמת

אתר אינטרנט: https://storj.io/

בלוג: https://medium.com/@storjproject

קטגוריה: ייצור ותעשייה

storj

מקור תמונה: Storj

קטגוריית יישומי Blockchain: ממשלה

20. סמסונג SDS

מקרה שימוש: הצורך בשיפור השקיפות בשירותים הממשלתיים כולל ביטחון הציבור, הרווחה והתחבורה.

פִּתָרוֹן: סמסונג SDS שותפה עם ממשלת דרום קוריאה כדי ליצור שירותים ממשלתיים שקופים יותר שיכולים לסייע בשיפור שלושה מרכיבים עיקריים בחברה, כולל בטיחות הציבור, הרווחה והתחבורה. כרגע הוא נמצא בשלב המתהווה והוא צפוי להסתיים עד 2020.

סטָטוּס: בתהליך

אתר אינטרנט: https://www.samsungsds.com/us/en/index.html

בלוג: אף אחד

קטגוריה: מֶמְשָׁלָה

SasmsungSDS

מקור תמונה: סמסונג SDS

21. גובקוין

מקרה שימוש: מטבע ממשלתי שמסייע למשתמשים לנהל חיסכון, לעזור להם להימנע מעיכוב בתשלומים וגם להעניק להם גישה מיידית, ושיפור מערכת הרווחה.

פִּתָרוֹן: סטארט-אפ בלונדון שואף לפתור את השימוש בסביבה המסורתית בכך שהוא מאפשר לכל אחד להוריד אפליקציה וליצור צנצנות ריבה וירטואליות. על ידי כך, כל אחד יכול לשכור, לקנות שירותים באמצעות פלטפורמה מאוחדת. זה גם יעזור לאנשים הזקוקים לעזרה כספית ויספק להם רווח מהיר מתמיד. לפיתרון מובנית מערכת אספקת רווחה.

סטָטוּס: בתהליך

אתר אינטרנט: אף אחד

בלוג: אף אחד

קטגוריה: מֶמְשָׁלָה

22. דמוקרטיה.ארץ

מקרה שימוש: הצורך בבלוקצ’יין המופעל על ידי דמוקרטיה בו כל אחד יכול להצביע ולהקים בניין פרוטוקול ממשל דמוקרטי ריבוני.

פִּתָרוֹן: הכירו את Democracy Earth, פרויקט ייחודי שמטרתו לבנות פרוטוקול ממשלתי דמוקרטי ריבוני שהוא קוד פתוח ובונה על הרעיון של רשתות עמיתים לעמית. ניתן להשתמש בפרוטוקול בכל ארגון שיכול לנצל את היתרונות שלו. ישנם יתרונות רבים של דמוקרטיה כדור הארץ, כולל דמוקרטיה נזילה, בעלות על נתונים וממשל ללא גבולות.

סטָטוּס: בתהליך

אתר אינטרנט: https://www.democracy.earth/

בלוג: http://words.democracy.earth/

קטגוריה: מֶמְשָׁלָה

דמוקרטיה-אדמה

מקור תמונה: דמוקרטיה כדור הארץ

23. Followmyvote.com

מקרה שימוש: הצורך במצע הצבעה לבחירות המציע שקיפות מלאה.

פִּתָרוֹן: Follow My Vote היא פלטפורמת הצבעה של עמית לעמית המשתמשת בבלוקצ’יין ומספקת שקיפות לכל תהליך הבחירות. זה יוביל לתוצאות בחירות מדויקות ב 100% מכיוון שהנתונים שקופים וניתנים לאיתור בכל עת. זוהי קוד פתוח, חסכוני, נוח ובטוח 100% לטיפול בבחירות.

סטָטוּס: בתהליך

אתר אינטרנט: https://followmyvote.com/

בלוג: אף אחד

קטגוריה: מֶמְשָׁלָה

עקוב אחר ההצבעה שלי

מקור תמונה: FollowMyVote

קטגוריית יישומי Blockchain: קמעונאות

24. OpenBazaar

מקרה שימוש: שוק מקוון שבו אין ריכוזיות ואינו מציע מגבלות או דמי פלטפורמה.

פִּתָרוֹן: OpenBazaar הוא שוק מקוון בחינם המציע אפס הגבלות למשתמשים שלהם ללא דמי פלטפורמה, ובמקביל להרוויח מטבעות קריפטוגרפיים. המשתמשים יכולים ליצור חנות משלהם, למכור את הפריטים שלהם ולהגיע לקהל חדש. הפלטפורמות משתמשות בקריפטוגרפיה כמדיום מטבע. המשמעות היא שאין צורך בבנקים או בכרטיסי אשראי. הפלטפורמה מציעה גם התאמה אישית מלאה ורשת עמיתים לעמית. זהו אחד השווקים המקוונים הטובים ביותר שמופעלים על ידי בלוקצ’יין.

סטָטוּס: זמין

אתר אינטרנט: https://www.openbazaar.org/

בלוג: https://www.openbazaar.org/blog/

קטגוריה: קמעונאות

פתוח בזאר

מקור תמונה: OpenBazaar

25. לויאל

מקרה שימוש: פלטפורמה טכנולוגית המתגמלת נאמנות.

פִּתָרוֹן: Loyyal היא פלטפורמת תגמול ונאמנות אוניברסלית המשתמשת בטכנולוגיות מודרניות כמו חוזים חכמים ובלוקצ’יין. על ידי שימוש בכך, תעשיות מרובות, מותגים וצורת ארגון אחרת יכולים ליצור מערכת יחסים ייחודית עם הלקוחות וליצור מערכת נאמנות ותגמול.

סטָטוּס: בתהליך

אתר אינטרנט: https://www.loyyal.com/

בלוג: אף אחד

קטגוריה: קמעונאות

לויאל

מקור תמונה: Loyall

קטגוריית יישומי Blockchain: פלטפורמת Blockchain

26. פתרונות IBM Blockchain

מקרה שימוש: הצורך ביישומי בלוקצ’יין שעובדים ברמה ארגונית.

פִּתָרוֹן: פתרונות בלוקצ’יין של יבמ המשתמשים ב- Hyperledger Composer ו- Hyperledger Fabric בכדי לספק רשת מייצרת ערך שהיא קוד פתוח ומאובטחת ביותר. ניתן להשתמש בו עם רעיונות בלוקצ’יין אחרים ולעזור להם לפעול בקלות. יישומי בלוקצ’יין אלה יהפכו גם הם הרבה יותר נוחים לניהול ופיתוח. אבטחת הענן של יבמ מבטיחה גם שכל הבלוקצ’יין מאובטח ומגן עליו מפני התקפות פנים ותוכנות זדוניות.

סטָטוּס: זמין

אתר אינטרנט: https://www.ibm.com/blockchain/solutions

בלוג: אף אחד

קטגוריה: פלטפורמת בלוקצ’יין

BM-blockchain

מקור תמונה: IBM Blockchain

קטגוריית יישומי Blockchain: תחבורה ותיירות

27. ארקייד סיטי

מקרה שימוש: הצורך ברשת שתוכל לשרת את האזור עם נהגים מקומיים מבוזרים.

פִּתָרוֹן: ארקייד סיטי היא מערכת מבוססת אגודות בלוקצ’יין בה נהגים יכולים להפוך עמותות מקומיות ושרתים לקהילה מקומית. הוא בנוי על שיתוף פעולה ומשרת את הדרך הטובה ביותר. כך הנהגים הטובים ביותר מרוויחים הכי הרבה וגם עוזרים לנהגים האחרים ללמוד מניסיונם ומטעויותיהם. כל אחד יכול ליצור גילדה או ליצור משלו. אסימון הארקייד משמש לייצור רווחים מעסקאות בתוך המערכת.

סטָטוּס: בתהליך

אתר אינטרנט: https://arcade.city/

בלוג: אף אחד

קטגוריה: תחבורה ותיירות

ארקייד-סיטי

מקור תמונה: ארקייד סיטי

קטגוריית יישומי Blockchain: מדיה

28. קודאק אחד

מקרה שימוש: פלטפורמת רישוי בה ניתן לאחסן, לאבטח ולשתף עבודות מדיה ויצירה ברחבי העולם.

פִּתָרוֹן: KodakOne היא פלטפורמת ניהול נכון לתמונות הפועלת על גבי הבלוקצ’יין ומשתמשת בקריפטו KODAKCoin כדי לתדלק אותה. זה מאפשר לבוני קריאייטיב להעניק רישיון לעבודה בצורה מאובטחת ובטוחה. דמי הרישוי גם הם נמוכים ומובילים להכנסות רבות יותר כאשר הם מתארחים בפלטפורמת Kodak One. זה משנה לחלוטין את כלכלת התדמית ומבטיח גם שמירה על הבעלות דרך מחזור החיים של התמונות. ה- KODAKCoin יוצר גם פלטפורמת רישוי המגנה על זכויות יוצרי התמונה ומספקת להם שוק.

סטָטוּס: בתהליך

אתר אינטרנט: https://kodakone.com/

בלוג: אף אחד

קטגוריה: כְּלֵי תִקְשׁוֹרֶת

קודאקונה

מקור תמונה: KodaKOne

29. Ujomusic

מקרה שימוש: הצורך בפלטפורמת זכויות ובעלות בה יוצרי מוזיקה יכולים להעלות את המוסיקה שלהם ולשמור על זכויות מלאות עבורה.

פִּתָרוֹן: Ujomusic היא פלטפורמת בלוקצ’יין המעצימה מוסיקה. הוא נוצר עבור יוצרי מוזיקה כדי שיהיו להם זכויות מלאות על מוזיקה שהם יוצרים. הפלטפורמה גם מבוזרת ושקופה לחלוטין מה שאומר שהם יכולים לראות הכל וגם לא צריכים להסתמך על ישות ריכוזית. זה גם קשור לאוטומציה של תשלומי תמלוגים חכמים באמצעות מטבעות קריפטו וחוזים חכמים.

סטָטוּס: בטא זמינה

אתר אינטרנט: https://ujomusic.com/

בלוג: https://medium.com/@UjoMusic

קטגוריה: כְּלֵי תִקְשׁוֹרֶת

ujomusic

מקור תמונה: UjoMusic

30. אזרחי

מקרה שימוש: עיתונאים זקוקים לשוק מבוזר כדי שעיתונות תוכל לשגשג מבלי שישות מרכזית תשלוט בה.

פִּתָרוֹן: אזרחית היא פרויקט בלוקצ’יין המכוון לעיתונאים. זהו שוק שבו עיתונות יכולה לקיים ולפרוח בכיוון הנכון. פרויקטים רבים פועלים על אזרחים כולל קולורדו סאן, שאלות נפוצות NYC, Popula וכן הלאה. הפרויקט נועד לתקן את הפרצות בפרקטיקה העיתונאית הנוכחית ולתמרץ התנהגות שיתופית מאשר לתחרות.

סטָטוּס: זמין

אתר אינטרנט: https://civil.co/

בלוג: https://blog.joincivil.com/

קטגוריה: כְּלֵי תִקְשׁוֹרֶת

אֶזרָחִי

מקור תמונה: אזרחי

קטגוריית יישומי Blockchain: נדל”ן

31. אי-סדר

מקרה שימוש: הצורך בפלטפורמה שקופה אך מאובטחת לניהול רישום נדל”ן /

פִּתָרוֹן: הייחודיות היא אחד המקרים הטובים ביותר לשימוש בבלוקצ’יין של תעשיית הנדל”ן. זו אחת מפלטפורמות הנדל”ן הראשונות המספקות תוכנה כשירות לארגונים ועוזרת להם לאחסן ולעקוב אחר נכסים באופן מאובטח. יישום SaaS פועל על גבי ה- blockchain, מה שאומר שהוא מציע שקיפות, שלמות וביטחון. למשתמשים יש גם בעלות מלאה על הנתונים ללא כל פינוק של הרשות המרכזית.

סטָטוּס: זמין

אתר אינטרנט: https://www.ubitquity.io/

בלוג: אף אחד

קטגוריה: נדל”ן

אוביטיביות

מקור תמונה: Ubitquity

32. נסיגה

מקרה שימוש: עסקאות רכוש שקופות, מאובטחות וניתנות למעקב.

פִּתָרוֹן: הכירו את פרופי, מקרה השימוש המושלם בבלוקצ’יין לעסקאות נכסים. באמצעות Propy, כל אחד יכול לקנות ולמכור את הנכס וליהנות מיתרונות השקיפות והאבטחה באמצעות בלוקצ’יין. בדרך זו הן המוכר והן הקונים מאובטחים מכיוון שזה כמעט בלתי אפשרי להונאות באמצעות Propy. זה גם עובד חוצה גבולות ומספק דרך נוחה לבצע חיפוש נכסים.

סטָטוּס: זמין

אתר אינטרנט: https://propy.com/

בלוג: https://blog.propy.com/

קטגוריה: נדל”ן

נסיגה

מקור תמונה: Propy

קטגוריית יישומי Blockchain: רישום מקרקעין

33. רישום ציבורי

מקרה שימוש: הצורך בפלטפורמה מבוזרת בה ניתן לאחסן נכסים ונכס דיגיטלי עם שליטת משתמש מלאה.

פִּתָרוֹן: הרישום הציבורי הוא אחד מיישומי הבלוקצ’יין הייחודיים לפיהם אזרחים יכולים לרשום את הנכס שלהם ולאחסן אותו כנכס דיגיטלי. זה יגובה בהוכחה ההצפנתית ופורסם בבלוקצ’יין המופעל על ידי ביטקוין. פרויקט הרישום הציבורי נועד לבנות פלטפורמה המאובטחת לבטיחות נתונים ומספקת שקיפות ותהליך ביקורת.

סטָטוּס: בתהליך

אתר אינטרנט: https://exonum.com/napr

בלוג: https://exonum.com/blog/

קטגוריה: רישום מקרקעין

רישום ציבורי

מקור תמונה: רישום ציבורי

קטגוריית יישומי Blockchain: זיהוי

34. יציאה

מקרה שימוש: הצורך במערכת זהות מבוזרת הפועלת ברשת.

פִּתָרוֹן: חברת Uport בונה מערכת זהות פתוחה עם בלוקצ’יין בה אנשים יכולים לקחת בעלות מלאה על זהותם. כל אדם יכול לאחסן את זהותו בבלוקצ’יין. נכון לעכשיו, היא פועלת על Ethereum blockchain, מה שאומר שהיא גם מנצלת חוזים חכמים. משתמשים יכולים לבצע פעולות רבות בבלוקצ’יין, כולל בקשה ושליחת אישורים, מפתחות מאובטחים, נתונים וגם חתימה על עסקאות. הוא כולל פרוטוקולי מסרים וזהות שעובדים עם האינטרנט המבוזר.

סטָטוּס: זמין

אתר אינטרנט: https://www.uport.me/

בלוג: אף אחד

קטגוריה: זיהוי

תורם

מקור תמונה: Uport

קטגוריית יישומי Blockchain: ביטוח

35. AIG

מקרה שימוש: הצורך בפוליסת ביטוח “חכמה” המנצלת את הבלוקצ’יין אשר יכול להיות מנוצל על ידי חברות.

פִּתָרוֹן: IBM ו- AIG סיימו תוכנית פיילוט בה יוכלו לבנות מדיניות רב לאומית באמצעות חוזים חכמים. הוא נוצר עבור PLC בנק Chartered בנק רגיל. זה יאפשר יצירת מדיניות מהירה יותר ללא צורך להיות קרובים זה לזה, דבר שיאפשר יצירת וביצוע מדיניות חוצה גבולות.

סטָטוּס: בתהליך

אתר אינטרנט: אף אחד

בלוג: אף אחד

קטגוריה: ביטוח

קטגוריית יישומי Blockchain: ארגוני

36. תכלת

מקרה שימוש: חברות זקוקות לכלים ולמסגרת מאובטחים יותר, מדרגיים ושקופים יותר בענן.

פִּתָרוֹן: Azure מספקת את שולחן העבודה של בלוקצ’יין בתכלת הרק המאפשר לכל עסק או חברה לבנות יישומי בלוקצ’יין משלהם. זה פותר בעיות הקשורות לאנכי אנכיים שונים וגם יכול לשמש לאוטומציה של רוב המשימות בזכות החוזים החכמים. Blockchain מעצים כל עסק על פי הצורך שלו.

סטָטוּס: זמין

אתר אינטרנט: https://azure.microsoft.com/en-in/solutions/blockchain/

בלוג: https://azure.microsoft.com/en-in/blog/

קטגוריה: מִפְעָל

צבע תכלת

מקור תמונה: תכלת

קטגוריית יישומי Blockchain: פרסום

37. NYIAX

מקרה שימוש: הצורך בשוק פרסום המופעל על ידי בלוקצ’יין שבו מפרסמים יכולים לשלוט במה שהם קונים, מוכרים ומפרסמים.

פִּתָרוֹן: NYIAX היא שוק המופעל על ידי בלוקצ’יין המאפשר למפרסמים לסחור בחוזי פרסום באמצעות מנוע ההתאמה הפיננסי שלו. ניתן להשתמש בו לקנייה, מכירה והשכרה של אנשי קשר פרסומיים באמצעות מתודולוגיית עתיד / קדימה. כל השוק אמין ושקוף ומספק החזר השקעה טוב יותר עבור מפרסמים על ידי הפחתת עלות במהלך מחזור חיי העסקה. יש לזה יתרונות גם למפרסמים וגם למפרסמים.

סטָטוּס: בתהליך

אתר אינטרנט: https://www.nyiax.com/

בלוג: אף אחד

קטגוריה: פִּרסוּם

nyiax

מקור תמונה: nyiax

קטגוריית יישומי Blockchain: בעלות ובעלות

38. קשור

מקרה שימוש: זכויות יוצרים על תמונות קשות, ונדרש מאמץ רב לטפל גם בבעיות זכויות יוצרים.

פִּתָרוֹן: BInded היא פלטפורמת זכויות יוצרים שבה צלמים יכולים להגן על התמונות שלהם מבלי לשלם עמלות כלשהן. הכלים ניתנים לצלמים והם יכולים לעשות את כל תהליך הגנת זכויות היוצרים בעצמם. ניתן להעלות תמונות לבלוקצ’יין המקוון או לכספת וניתן לאחסן שם. ניתן לבצע ניטור עבודה. יתר על כן, הבלוקצ’יין מייצר אישור זכויות יוצרים וודא שיש לך את ההוכחה אם מתרחשת הפרה של זכויות יוצרים.

סטָטוּס: זמין

אתר אינטרנט: https://binded.com/

בלוג: https://blog.binded.com/

קטגוריה: מחבר ובעלות

קשור

מקור תמונה: קשור

39. סטמפרפיה

מקרה שימוש: צורך בפלטפורמת הסמכת נתונים המבטיחה שלמות, קיום וייחוס לנתונים, תהליכים או תקשורת.

פִּתָרוֹן: Stampery היא פלטפורמת הסמכת נתונים לבלוקצ’יין הממנפת את טכנולוגיית הבלוקצ’יין ומבטיחה שלמות, קיום וייחוס של צורת נתונים ותהליכים אחרים. זה מספק את האבטחה והאחריות האולטימטיבית. באמצעות סטמפורי ניתן ליצור רשומות שניתן לאמת על כל דבר ב- blockchain.er

סטָטוּס: זמין

אתר אינטרנט: https://stampery.com/

בלוג: https://blog.stampery.com/

קטגוריה: מחבר ובעלות

סטמפר

מקור תמונה: סטמפרי

40. ויסארט

מקרה שימוש: דרך לאשר ולאמת יצירות אמנות ואספנות

פִּתָרוֹן: Veisart הוא יישום בלוקצ’יין של מחבר ובעלות. היא מאפשרת למשתמשים לקשור את עבודתם לרשומות מקור דיגיטליות בהן הם מקבלים תעודות דיגיטליות. זה מאובטח לחלוטין באמצעות קריפטוגרפיה שבה כל אחד יכול ליצור את הרשומות שלהם ולקבל בעלות על עבודתו. כל רשומה מוצפנת וחותמת זמן והיא יכולה להיות מאומתת על ידי כל אחד.

סטָטוּס: זמין

אתר אינטרנט: https://www.verisart.com/

בלוג: אף אחד

קטגוריה: מחבר ובעלות

verisart

מקור תמונה: Verisart

41. Po.et

מקרה שימוש: יוצרי תוכן, צרכנים ומו”לים עוברים את הבעיות בשוק הנוכחי שבו גניבת תוכן, נושאי רישוי נפוצים.

פִּתָרוֹן: Po.et הוא מקרה שימוש בבלוקצ’יין הפותר את הבעיה של מפרסמים, צרכנים ויוצרי תוכן. כל יצירה אינה ניתנת לשינוי בעת העלאתה לבלוקצ’יין. הם גם חותמים בזמן כך שניתן יהיה לאמתם בכל צורך. יוצר התוכן צריך רק לרשום את עבודתם היצירתית לרשת וליהנות מהיתרונות של רשת מבוזרת בה הנתונים אינם ניתנים לשינוי ומכאן מאובטחים..

סטָטוּס: זמין

אתר אינטרנט: https://www.po.et/

בלוג: https://blog.po.et/

קטגוריה: מחבר ובעלות

מְשׁוֹרֵר

מקור תמונה: POET

קטגוריית יישומי Blockchain: רשת חברתית

42. AKASHA

מקרה שימוש: הצורך ברשת מדיה חברתית מבוזרת המציעה פרטיות, זכות למידע ומגנה על זכויות האדם הבסיסיות.

פִּתָרוֹן: AKASHA היא רשת מדיה חברתית מבוזרת המגנה על חופש הביטוי של המשתמש על ידי מתן פרטיות, גישה למידע ובנויה על גבי את’ריום. היא עושה זאת בעזרת קוד והבטחת שמירת הפרטיות בכל דרך אפשרית. הוא ממלא את הקישוריות האנושית בצורתה הטהורה ביותר.

סטָטוּס: זמין

אתר אינטרנט: https://akasha.world/

בלוג: אף אחד

קטגוריה: רשת חברתית

אקשה

מקור תמונה: אקשה

43. שלך

מקרה שימוש: רשת מבוזרת שבה יוצרי התוכן מקבלים תשלום עבור התוכן שלהם.

פִּתָרוֹן: שלך היא רשת חברתית שבה החברים יכולים לפרסם תוכן ולקבל תשלום בכסף ביטקוין. זה מיועד לאנשים שאוהבים לחלוק את הידע והרעיונות שלהם ועדיין רוצים לקבל תשלום עבור זה.

סטָטוּס: זמין

אתר אינטרנט: https://www.yours.org/

בלוג: אף אחד

קטגוריה: רשת חברתית

שלך

מקור תמונה: שלך

קטגוריית יישומי Blockchain: פלטפורמת בלוקצ’יין

44. הגון

מקרה שימוש: הצורך במערכת אקולוגית שתסייע למפתחים לבנות יישומים מבוזרים.

פִּתָרוֹן: הגון הוא יישום בלוקצ’יין מתקדם המאפשר לכל אחד לבנות אפליקציות מבוזרות של בלוקצ’יין. הוא מספק את כל הטכנולוגיות והכלים הנדרשים לפיתוח אפליקציות מבוזרות. זה מתאים ביותר לבידור ומדיה דיגיטלית וניתן להתאמה אישית לחלוטין מהליבה. באמצעות הגון, ארגונים יכולים לבנות עתיד מאובטח ושקוף יותר.

סטָטוּס: בתהליך

אתר אינטרנט: https://decent.ch/

בלוג: https://medium.com/@decentplatform

קטגוריה: פלטפורמת בלוקצ’יין

הָגוּן

מקור תמונה: הגון

קטגוריית יישומי Blockchain: יהלומים

45. דה בירס

מקרה שימוש: מעקב אחר יהלומים באמצעות שרשרת אספקה ​​המופעלת באמצעות בלוקצ’יין.

פִּתָרוֹן: דה בירס היא יצרנית היהלומים הגדולה בעולם המשתמשת בבלוקצ’יין כדי לעקוב ולאמת יהלומים בשרשרת האספקה. זה מוביל לאותנטיות של היהלומים ברגע שהם עוזבים את מכרות היהלומים. זה גם מגן על קונפליקטים ומבטיח שהכל יהיה מאומת מההתחלה.

סטָטוּס: מוטמע

אתר אינטרנט: https://www.debeers.co.uk/

בלוג: אף אחד

קטגוריה: יהלומים

דיביים

מקור תמונה: דברס

קטגוריית יישומי Blockchain: תשלומים ניידים

46. ​​אדווה

מקרה שימוש: הצורך בשיפור מערכות התשלומים הן ברמת המשתמש והן ברמת הארגון.

פִּתָרוֹן: Ripple הוא פתרון בלוקצ’יין ברמת הארגון המעצים את המשתמשים וגם את הבנקים על ידי מתן תכונות כגון תשלומים גלובליים, מהירות ההעברה, וודאות, מעקב בזמן אמת וכן הלאה. היא משתמשת ב- RippleNet שהם בונים על התכונות המסופקות על ידי blockchain באופן כללי. Ripple מתרבים עם יותר מ -100 לקוחות ופרויקטים רבים שבהם היא עדיין מיושמת מסחרית.

סטָטוּס: זמין.

אתר אינטרנט: https://ripple.com/

בלוג: אף אחד

קטגוריה: תשלומים ניידים

מקור תמונה: אדווה

סיכום

זה מוביל אותנו לסוף מקרי השימוש בעולם האמיתי של Blockchain. כיסינו כמעט כל דוגמה אפשרית של בלוקצ’יין שיכולנו למצוא. טכנולוגיית הבלוקצ’יין כאן כדי להישאר והיא תשנה את האופן בו אנו תופסים את סביבתינו וננצל אותה לבניית עולם טוב יותר. אז, איזה פרויקט המופיע כאן הוא החביב עליכם? הגיבו למטה והודיעו לנו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map