החשיבות של Blockchain בענף הביטוח

כיום, המורכבות העצומה של ענף הביטוח יוצרת פערים גלויים, שניתן לנצל בקלות. עם זאת, היכולת של בלוקצ’יין להציע שקיפות, אבטחה גבוהה וחוסר משתנות משנה את הנוף. בואו נסתכל כיצד בלוקצ’יין יכול להפוך לכוח משבש בענף הביטוח.

בארצות הברית ביטוח ממלא תפקיד מרכזי, במיוחד במגזר הכלכלי וברווחת המשפחות והאנשים. בארה”ב ובאזורים אחרים בעולם, סוגים שונים של ביטוחים הם גם גלגלי שיניים. מדי שנה, מגזר זה אחראי להכנסות של מיליארדי דולרים.

עם זאת, לא תמיד זה שמש וקשתות כשמדובר בענף הביטוח. במציאות, רוב חברות הביטוח נופלות לפיגור כשאר העולם מטפסים לעבר עידן חדש. הפעילות המרמית, הפרמיות היקרות גובות מחיר מהפופולריות של ענף זה.

אבל, blockchain יכול לשנות את התרחיש כאן. עם הבלוקצ’יין, תחזית תעשיית הביטוח תצמח מ -64.5 מיליון דולר ל -1.39 מיליארד דולר עד שנת 2023. אז במקום לראות בבלוקצ’יין את האויב, ענף הביטוח יכול למנף את האופי המפריע של טכנולוגיה זו כדי להחזיר את תפארתה..

לכן, במדריך זה, אתמקד בעיקר כיצד בלוקצ’יין יכול לשבש את התעשייה הזו ומדוע כדאי ליישם בלוקצ’יין בביטוח.

הירשם עכשיו: קורס יסודות בלוקצ’יין בחינם

בלוקצ’יין בביטוח: מהם הנושאים העיקריים של תחום הביטוח?

ענף הביטוח בוודאי לא מושלם. לכן, אם תקבל קריירה בתחום זה, תבחין כיצד תהליכי הביטוח המסורתיים מלאים בפרצות ובעיות אבטחה. בואו נראה איזה סוג של בעיות המגזר הזה מתמודד כרגע.

צמיחה מוגבלת בשוק

הצמיחה בשוק בעשור האחרון לא הייתה כה גדולה עבור ענף הביטוח. במציאות, בשנת 2006, שיעור הצמיחה היה 12.5%, אך הוא ירד לאט ל -1% בשנת 2010. למרות שהוא התאושש, עדיין, הוא נמוך למדי.

במציאות, צמיחה זו מעט גבוהה יותר מהתמ”ג העולמי, אך היא צריכה להשתנות. סוכנים צריכים להיות חכמים יותר לגבי האסטרטגיות שלהם ולא יכולים לקחת את הצמיחה הזו כמובנת מאליה שכן היא יכולה לרדת בכל רגע. כמו כן, מכיוון שהכלכלה נופלת מאחור, אין הרבה עסקים או אנשים פרטיים שיש להם כסף לבזבז על ביטוח.

חילופי נתונים לא יעילים

המציאות העגומה היא שהנתונים שהוחלפו בכל מרכיבי ענף הביטוח מלאים בשגיאות. מכיוון שהמגזר מסתמך על מסמכים מבוססי נייר קצת יותר מדי, יש הרבה טעויות מעשה ידי אדם. כמו כן, פעמים רבות, צדדים לא נכונים יכולים לשנות את תוכן המסמכים כדי לרמות את המערכת.

לכן, במקרים רבים אנשים מקבלים מידע שגוי, מה שמוביל לעיכוב בתביעות הביטוח שלהם. יתרה מכך, החברות אף נאלצות להתמודד עם מידע כוזב לגבי לקוחות חדשים. בסך הכל, זה ביחד גורם להפסדים רבים למגזר. אם זה יימשך אז, המגזר הזה יתחיל לאט לאט לגווע.


הגברת תביעות התרמית

זהו אחד הנושאים העיקריים שבהם עוסק ענף הביטוח כרגע. אתה אפילו לא יכול לדמיין את האורכים שאנשים יעברו רק כדי להשיג את כספי הביטוח. אחת הנפוצות ביותר היא תביעות תאונה כוזבות כאשר הצד טוען כי הוא נמצא בתאונה, אך זה מעולם לא קרה. כמו כן, המסיבה יכולה אפילו לבצע תאונה בעצמם.

במציאות, ניסיון מרמה מסוג זה מנסה לנצל את אופי חוזי הביטוח, ולרוב יוצא מזה. אין תהליך איתור מתאים; החברה חייבת לשלם עבור המסיבה.

עם זאת, זה גם הולך לשני הכיוונים. יש גם הרבה הונאות ביטוח שבהן החברה היא המבצעת. במציאות, המערכת אינה שקופה, כך שחברות יכולות להטעות אנשים בכדי להיבטח, אך להשאיר הרבה פרצות שמונעות מהם אי פעם להחזיר את כספם..

טיפול גרוע בנתונים

נושא מרכזי נוסף הוא הטיפול בנתונים בענף הביטוח. במציאות, מרבית חברת הביטוח אינה מצוידת לטפל ביעילות בנתונים רגישים כאלה. כתוצאה מכך, יש הרבה גניבות נתונים ובעיות בגניבת זהות.

ברוב המקרים, פרוטוקולי KYC אוספים מידע רגיש אודות לקוחותיהם, וללא פיקוח או אבטחה נאותים במקום, הנתונים נגנבים.

זה נושא רציני, ועם עבירות הסייבר במגמת עלייה, זה לא נעלם בקרוב. לפיכך, מבלי להקים ערוץ רשת תקין, חברות אינן יכולות להציע הגנה על איסוף נתונים.

תשתיות טכנולוגיה מיושנות

התעשייה פועלת על מערכת רשת מיושנת או מדור קודם. יתר על כן, סוג זה של תשתית בהחלט אינו מסוגל להתמודד עם עומס העבודה המוגבר בתפוקה רבה. לרוב זה מעכב את צמיחתו של המבטח.

יתרה מכך, היא גם לא יכולה להציע עלות תפעולית מוסדרת, עמידה בשביעות רצון הלקוחות ודרישות עסקיות. העולם מתקדם והולך ותלוי יותר בטכנולוגיות מתקדמות. בתרחיש זה, שימוש ברשתות מדור קודם ישפיע רק לרעה.

ללא פרוטוקולי גיבוי ואבטחה מתאימים, אין שום דרך שחברות יכולות לעמוד בדרישות הלקוחות.

עלויות פעולות עולות

זה מחובר ישירות לשימוש ברשתות מדור קודם. במציאות, מכיוון שתעשיית הביטוח ממשיכה להשתמש בטכנולוגיה מיושנת, הם זקוקים למשאבים רבים יותר בכדי לבצע הכל. לפיכך, הם מקבלים מודל עסקי מורכב יותר, שמגדיל זמן, כסף ומשאבים. כמו כן, חברות אלה צריכות לעדכן ולעבוד גם עם סוכנויות ממשלתיות.

הוצאת כסף רב זה רק על משאבי אנוש מולידה טעויות ותפוקה איטית. לכן, הדרך הטובה ביותר, במקרה זה, היא להתחיל להשתמש בטכנולוגיות שיכולות לשאת על הנטל ולבצע דברים בצורה נקייה ויעילה.

יותר מדי ויסות

עם הזמן ענף הביטוח נהיה קשה יותר ויותר להתמודד. במקרים רבים חברות גדולות מתקשות לקבל ביטוח בגלל כל התקנות הקיימות. במציאות, אם התקנות מקשות על הקשר עם הלקוחות, אז מדוע חברות יישארו במסגרת התקנות?

ברור שתזדקקו לתקנות במרחב הביטוח על מנת לנהל את הענף. אך הטלת תקנות רבות מדי יכולה ללכת לשני הכיוונים. בכל מקרה, אם התקנות יתחילו לדרוש יותר מדי הון, חברות ייקחו סיכונים מעבר לים.

כמו כן, זה לא למעשה השיטה הטובה ביותר למשוך עסקים.

פיקוח ביטוח איטי

נושא נוסף הוא התהליך האיטי והמסורבל של בדיקות הביטוח. ישנם פקחים שבודקים האם התביעה אותנטית או לא במקרה של תביעה ביטוחית כלשהי. אך התהליך הכללי ממש איטי. במקרים רבים, זה עשוי אפילו לקחת חודש לבדיקה מלאה ולביקורת של המצב.

זה לא רק מקטין את רמת שביעות הרצון של הלקוחות, אלא שהחברה גם נופלת מאחור. יותר מכך, עקב טעויות אנושיות, הבדיקה מביאה לכישלון פעמים רבות, ועל הלקוח לבקש הערכה מחודשת. למרבה הצער, ללא ערוצים מתאימים, נושא זה ימשיך להימשך.

תהליך תביעת ביטוח איטי

יש פשוט יותר מדי צעדים לבצע טעויות בתביעת ביטוח. ראשית, זה מתחיל במילוי ניירת, עמידה בתור והגשתם. ואז החברה תבדוק את זה ואז תתחיל בתהליך הבדיקה. אך לרוב, חברות הביטוח חסרות כוח אדם או תהליכים אוטומטיים בכדי לעמוד בדרישות הלקוח העצומות.

כתוצאה מכך, זה עלול לקחת הרבה זמן להגיע לתביעה שלך ואז להקצות משאבי אנוש שיעזרו לך. ברוב המקרים זה גובה מחיר רגשי גם מהצרכנים כאשר הם מנסים להשיג את הכסף המבוטח לאחר שאיבדו את אחד מיקיריהם..

רוצה לדעת יותר על השפעת הבלוקצ’יין בענף הביטוח? עיין במדריך שלנו בנושא בלוקצ’יין למקרי שימוש בביטוח ויישומים כעת!

מקרי שימוש מרכזיים של Blockchain בביטוח

Blockchain בביטוח מגיע עם סט הטבות משלו. למרות שטכנולוגיה זו עדיין נמצאת בשלב המוקדם של הפיתוח, היא כבר יכולה לפתור הרבה נושאי ביטוח. בואו נראה מה זה –

איתור תביעות הונאה

כידוע, טענות מרמה פוקדות את הענף לאורך זמן. ובכן, זה לא כאילו המבטחים לא עושים שום דבר כדי לעצור את ההונאה. הם משתמשים בטכנולוגיות מתקדמות כדי להילחם בזה, אך למרבה הצער, זה בכלל לא עוזר.

עם זאת, איכשהו האחוז רק ממשיך לעלות. במציאות, מרבית ההונאות הללו מתרחשות בביטוחי בריאות / חיים. סוגים אחרים של ביטוחים כוללים גם בעיות תביעות הונאה, אך שני הסוגים הללו הם בעלי האחוז הגבוה ביותר.

באופן ספציפי, בלוקצ’יין בביטוח חיים או בביטוח בריאות יכול לעזור למזער תביעות מרמה. מכיוון שבלוקצ’יין עוקב אחר כל המידע ולא משאיר אחריו פירור לחם שהצד המושחת יכול לעקוב אחריו, זה עוזר לגלות טענות מרמה..

אז אתה יכול להשתמש בלוקצ’יין לחברה שלך כדי להפחית את הכמות הדרסטית של פעילויות הונאה.

הקלת תביעות ותהליכי קביעת מדיניות

ובכן, תחום הביטוח הוא הדוגמה העיקרית לאופן בו חוסר יעילות ושגיאות מתרחשים בתהליכי תביעה וקביעת מדיניות. במציאות זה יכול להגדיל משמעותית את העלויות, מה שהופך למטרד עבור הלקוח והחברה.

זה רק עניין של זמן בו מתווכים אנושיים צריכים להסתגל או להחליף אותם בטכנולוגיות שלא עושות את כל השגיאות הללו. לכן, blockchain יכול לעזור בהקשר זה. באמצעות תכונות חוזה חכמות, הוא יכול לבדוק במהירות את מערך הכללים לפני ששילם או דחה את התביעה. זה יעיל יותר וחוסך זמן לשני הצדדים.

במיוחד בלוקצ’יין בביטוח בריאות יכול לעזור לייעל את התהליך ובכך לסייע לחולים במהירות האפשרית.

ייעול בדיקות שגרתיות

חברות ביטוח צריכות לבדוק היבטים שונים כגון מסמכים, נכסים ונכסים מדי יום כדי לעמוד בתהליך התביעות. כמו כן, ללא חקירה מתאימה, פעילויות הונאה מתחילות לעלות במהירות. עם זאת, ענף הביטוח הזה מאוד לא מאויש בשבילו. במציאות, התעשייה לא מצוידת לייעל את תהליך הבדיקה, ופעמים רבות הם אפילו עושים טעויות שונות.

לכן, זה רק הגיוני להתחיל להשתמש בבלוקצ’יין בביטוח בריאות או בכל סוג אחר של ביטוחים כדי לייעל נכון את תהליכי הבדיקה השגרתיים. לכן, אם המידע נשמר על בסיס הנתונים והוא מתעדכן בכל פעם שיש שינוי, הרבה יותר קל לעקוב אחר ההתקדמות, נכון?

כך באמת בלוקצ’יין יכול לעזור.

הירשם עכשיו: קורס מוסמך לבלוקצ’יין מקצועי (CEBP)

מניעת סיכוני סייבר

זהו אחד היתרונות של בלוקצ’יין בביטוח. במציאות, התעשייה עדיין נשענת יותר מדי על טכנולוגיות מהדור הישן. זו הסיבה שהם לא יכולים להחזיר כל התקפות סייבר כאשר הם באמת צריכים כי אין להם את הכלים המתאימים לכך. במציאות, גניבת נתונים וגניבת מידע יכולים לעלות לחברות לשלם מיליארדים ומיליארדי דולרים.

עם זאת, עם בלוקצ’יין בתערובת, מניעת סיכוני סייבר היא ממש קלה. יתר על כן, בלוקצ’יין יכול להציע את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר הדרושה להפסקת התקפות סייבר. Blockchain כבר הוכיחה שהיא יכולה להציע אבטחה טובה יותר, והיא גם יכולה למנוע הרבה התקפות סייבר בקנה מידה גבוה.

ביטוח לפי דרישה

ביטוח לפי דרישה הוא סוג חדש של אופציות כרגע ומקבל את המומנטום הראוי לו. כאן, משתמשים יכולים לקבל ביטוח ישירות מהמכשירים הניידים שלהם או אפילו ממחשבים בכל פעם שהם צריכים את זה. למרות שהוא כבר במקום, ניתן לשפר את החוויה הווירטואלית משמעותית אם החברות יתחילו להשתמש בבלוקצ’יין.

באופן משמעותי, בלוקצ’יין בביטוח בריאות יכול לסייע באוטומציה של התהליך כולו בצורה יעילה יותר. לדוגמה, חברות יכולות להרכיב חוזים חכמים עם כללים בסיסיים במקום הטפסים המקוריים שלהם על בסיס נייר. המשתמשים יכולים לגשת ישירות לחוזים החכמים, לעבור על כל הצרכים, ואז לבחור את אחד שהם זקוקים לו.

זה ייקח רק כמה דקות במיטבו!

מעקב אחר נכסים בזמן אמת

לחברות ביטוח הרבה פרמיות לגבי ביטוחי רכוש או נפגעים. עם זאת, אלה קצת יותר קשים למעקב או לניהול. עם זאת, איסוף כל המידע על נכסים, נכסים או אנשים פרטיים הוא זמן רב ויקר.

אבל עם בלוקצ’יין בתערובת, הם יכולים לעקוב אחר הנכסים בזמן אמת כדי לראות את השינויים בבעלות, בתנאים או בכל תקנים אחרים שהם צריכים לשמור עליהם. יותר מכך, מכיוון שכל המידע על הבלוקצ’יין מאומת, זה חוסך הרבה זמן וכסף עבור החברות.

במיוחד, blockchain בביטוח חיים יכול לעקוב אחר כל ההתחייבויות ולייעל את תהליך תביעת הביטוח מהר יותר.

טכנולוגיית הבלוקצ’יין היא טכנולוגיה מיוחדת במינה, שיכולה להציע את התועלת שלה כמעט לכל ענף. עיין ברשימת 20 המקרים של שימוש בטכנולוגיית בלוקצ’יין ברגע זה!

מתן תמחור דינמי

זהו ביטוח חדש, שכן חברות מנסות לחזות גורמים המשנים את התנהגויות הצרכנים כלפי הביטוח. לדוגמא, רק שיהיה במקום מציב מקום סטטי בכל עת, גם כשהכלכלה נוראית, יגרום לאנשים לא ללכת לביטוחים..

לפיכך, גורמים חברתיים וכלכליים ממלאים תפקיד עצום בהגדרת התמחור של פוליסות ביטוח אלה. זהו אחד היתרונות של בלוקצ’יין בביטוח, מכיוון שהוא יכול לחזות את התנהגות הצרכן ואת שווי השוק בכל עת.

לכן, חברות ביטוח יכולות למנף את הנתונים ולבצע שינויים בתמחור שלהן על סמך תרחיש בעולם האמיתי.

הפחתת עלויות KYC

ובכן, לקוח לא ימשיך לקחת ביטוח מחברת ביטוח אחת. בדרך כלל, הם אוהבים לקחת את האפשרויות שלהם וללכת על הטובים ביותר של חברות שונות. עם זאת, בכל פעם שהם צריכים לעבור את אותם הליכי KYC, שלוקח הרבה זמן.

מכיוון שהמידע זהה בכל ארגון, הוא יעיל יותר אם הם יכולים להחליף את הנתונים ממקור אחד למשנהו. לכן, אם קיימת יכולת פעולה הדדית, הצרכן יצטרך למלא את המידע רק פעם אחת ואז להשתמש בו עבור כל החברות האחרות..

במציאות זה חוסך הרבה עלויות גם מהחברות.

מתן מודל ביטוח עמית לעמית

זהו מודל מסוג אחר והרבה יותר יעיל עם בלוקצ’יין במקום. במציאות, כאן חברים יכולים לאגד את כספם ולשמור את הפרמיות לעצמם במקום המבטחים. בדרך כלל, חברים יכולים לאגד את כל הכספים בארנק דיגיטלי אחד ואז להשתמש בכסף הזה להשקעה בתחום הביטוח.

אם מישהו מגיש תביעה, ההשקעה נגמרה, ואם אף אחד לא טוען, כל הכספים מוחזרים. יתרה מכך, יש כבר יישומים רבים במקום, במיוחד במרחב Defi למטרה זו.

זהו אחד היתרונות הקונקרטיים של בלוקצ’יין בביטוח.

סקרן לגבי DeFi? עיין במדריך המקיף האולטימטיבי שלנו בנושא טכנולוגיית מימון מבוזרת כדי ללמוד עוד על כך.

חברות שונות המשתמשות בבלוקצ’יין בענף הביטוח

חברות ארגוניות רבות בעולם האמיתי משקיעות כסף רב בבלוקצ’יין בפרויקטים של ביטוח. בואו נבדוק כמה מהם כבר עכשיו.

קבוצת AIA

קבוצת AIA עובדת על מגוון פרויקטים של בלוקצ’יין ביטוחי, ואחד מהם נועד לפתרונות בנקאיים. כאן הם עובדים עם בנקים שותפים אחרים כדי לחלוק תיעוד בשידור חי זה עם זה.

MetLife

Metlife פועלת כרגע עבור תחום ביטוח הבריאות. יותר מכך, חברת בסיס החדשנות שלהם LumenLab היא זו שעומדת מאחורי הפרויקט. במציאות, הם מציעים כספי ביטוח עבור יקיריהם שנפטרו, וזה יכול גם לקבוע אם היה להם ביטוח חיים מלכתחילה.

פיננסי זהיר

זה אחד הפרויקטים הגדולים ביותר של בלוקצ’יין ביטוחי שעומד בקרוב לשנות את התרחיש. במציאות, Prudential Financial רוצה למנף את הטכנולוגיה הזו כדי להיפטר מפעילות הונאה, להציע חווית לקוח טובה יותר ולתעד תיעוד. יותר מכך, הוא יכול לעקוב אחר התקדמות החוזה גם כן.

AIG

הקבוצה האמריקאית הבינלאומית, המשתפת פעולה עם International Business Machines Corp, עובדת על פיתרון לפיתוח פלטפורמת ביטוח חכמה. לכן, פלטפורמה זו מצוידת באופן מושלם לטיפול בסוגיות ביטוח בינלאומיות.

אגון

Aegon גם עובד על אחד הפרויקטים blockchain ביטוח. במציאות הם לוקחים חלק ביוזמת B3i המשתמשת בקורדה למינוף בלוקצ’יין למטרות ביטוח. יתר על כן, פרויקט זה מסוגל להתמודד עם עומס העבודה בתהליך ביטוח המשנה והביטוח.

AXA

AXA מציגה את אחד מיישומי הבלוקצ’יין הבולטים בביטוח. הם מציגים את היישום של Fizzy שיעזור לכם לקבל ביטוח אוטומטי ומאובטח לטיסות המעוכבות שלכם. לכן, חברה זו מציעה בעיקר ביטוח המכסה את תחום התעופה.

אליאנץ SE

ענקית הביטוח Allianz SE עובדת על פיתרון שיאפשר תשלומי ביטוח בינלאומיים לכל לקוחותיהם העסקיים. בכל מקרה, המערכת מסומנת כרגע, והם מציעים אסימונים אלה לתשלום תביעות הביטוח.

Assicurazioni Generali

ג’נרלי היא גם חברה גדולה נוספת העובדת עם Accenture עבור ענף הביטוח. במציאות הם מפתחים פתרון שיציע את תהליך ביטוח המשנה לשירותי ביטוח שבויים. יותר מכך, עם ההתקדמות עד כה, זה יהפוך לאחד מיישומי הבלוקצ’יין הטובים ביותר בתחום הביטוח.

ציריך

ציריך עובדת עם אקסנצ’ר בכדי להגיע לפיתרון שינהל איגרות חוב בערבות. בדרך כלל, אגרות חוב אלה נחוצות להבטחת ביצועים בעסקאות עסקיות מסוימות. לכן, אלה חשובים ביותר לשווקי הביטוח.

הדדי החירות

Liberty Mutual עובדת גם על יישומי בלוקצ’יין מסוגים שונים בתחום הביטוח. נכון לעכשיו, יש להם פיתרון להגברת היעילות בין ניהול הנתונים של סדנטים ומבטחי משנה.

קרא עוד: רשימת 50 החברות המובילות המשתמשות בטכנולוגיית Blockchain

אתגרים צפויים

נוף תחרותי

ובכן, בלוקצ’יין היא טכנולוגיה חדשה, והיא אט אט צוברת כוח עם השנים. אז כל תחרות הנוגעת לשוק הביטוח תתמודד על תחום חדש. חברות רבות כבר משקיעות בבלוקצ’יין, והן חוששות שחברות ארגוניות עשויות לקחת את כל התהילה.

לכן, במובן זה, לסטארטאפים לא תהיה ברירה אלא להשקיע בפתרונות בלוקצ’יין יקרים. אך אם פתרונות אלה אינם מתפקדים מספיק טוב, הם יכולים אפילו לפשוט את הרגל. אז, אתה מבין שככל שהחברה תנסה לשלב יותר בלוקצ’יין, כך השוק יהפוך לתחרותי יותר.

תחזוקה וממשל

זו אחת המגבלות של הבלוקצ’יין בביטוח. במציאות, בלוקצ’יין לא מגיע עם מערכת ממשל במקום. זה מבוזר ומופץ באופיו, כך שאין צורך במערכת ממשל. אך חברות ארגוניות אינן יכולות לעבוד ללא כל מודל ממשל.

התהליכים העסקיים או המודלים שלהם לא יכולים לתפקד כך. יותר מכך, תחזוקת הבלוקצ’יין היא גם נקודת דאגה עצומה מכיוון שהחברות יזדקקו למומחים כדי לשמור על הטכנולוגיה החדשה הזו. לכן, אין דרך לעקוף את שני הפרמטרים הללו ועדיין להשתמש בטכנולוגיה.

היעדר תקנות משפטיות

אחת המגבלות העיקריות של בלוקצ’יין בביטוח היא היעדר תקנות. ליתר דיוק, תנאים משפטיים. ובכן, כל מושג הביטוח סובב סביב סביבות משפטיות. ללא תקנות או חוקים מתאימים, המערכת אינה יכולה לתפקד. לדוגמא, צרכנים וחברות זקוקים לאפשרות להיעזר בבתי משפט ובעורכי דין.

כיצד הם יכולים לפתור את הנושא בכל סוג של מחלוקת אם אין מושג של חוק או תקנה? אבל בלוקצ’יין אינו מציע תכונה מסוג זה. אז זה גם אתגר עצום שהמגזר צריך להתמודד איתו.

מדרגיות נמוכה

אני מאמין שזו אחת המגבלות האולטימטיביות של בלוקצ’יין בביטוח. במציאות, הבלוקצ’יין עדיין נמצא בשלבי ההתפתחות המוקדמים. למרות שקיימים פתרונות רבים כרגע ברוב המקרים, הם לא יכולים להיפטר מבעיית המדרגיות.

לכן, כשיש יותר מדי משתתפים ברשת, הביצועים של אותה רשת יירדו בצורה דרסטית. זה יוביל לתפוקה ועסקאות איטיים יותר. ברור שאף חברה לא רוצה את זה. אבל כרגע, אין הרבה אפשרויות לבחירה. לכן, אם בלוקצ’יין רוצה לקבל הכרה גלובלית, הוא צריך לפתור את נושא המדרגיות לתמיד.

כדי ליישם פתרונות מבוססי טכנולוגיית בלוקצ’יין, עליך להבין את האתגרים הבסיסיים. למידע נוסף מרשימת 10 האתגרים המובילים ליישום בלוקצ’יין ארגוני.

הערת סיום

בלוקצ’יין בביטוח יכול לפתוח תחום של הזדמנויות וחידושים חדשים. מגזר זה נפל מאחור במרוץ היציבות הכלכלית. אז הגיע הזמן שהמגזר הזה יאמץ את התכונות של הטכנולוגיה הזו.

ברגע שחברות יתחילו ליישם בלוקצ’יין בביטוח, הם ישנו אט אט את התרחיש מגרוע לטוב יותר. אם אתם להוטים ללמוד עוד על טכנולוגיית בלוקצ’יין או רוצים להתחיל לעבוד על פרויקט, אנו מציעים לכם לבדוק את קורס הבלוקצ’יין החינמי שלנו..

למה לחכות? קח יוזמה וצלול לתחום של יצירתיות עכשיו!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map