איך Blockchain בהצבעה יוצר אמון דיגיטלי?

בלוקצ’יין יכול להציע אבטחה אדירה למערכת ההצבעה. בואו ונצלול לעומק להבין את ההשפעות של שימוש בבלוקצ’יין לביזור המערכת והאם ניתן לקדם שקיפות בהצבעה.

למרות שרוב חיינו המודרניים עוברים דיגיטציה כיום, הבחירות עדיין משתמשות בקלפי מבוסס נייר. עם זאת, עם המאה החדשה, מומחים ראו הבטחה רבה בהצבעה אלקטרונית שיכולה לזרז את תהליך הדיגיטציה במגזר זה.

אבל האבטחה של מערכת ההצבעה הדיגיטלית היא שברירית למדי ולא עומדת בסימן. שיטת ההצבעה כבר עוסקת בשחיתות רבה כעת כפי שהיא, ולכן הכללת מערכת שברירית אחרת לא תשפר אותה.

לכן, בלוקצ’יין יכול לשמש כבסיס העיקרי לפיתוח מערכת ההצבעה החדשה שיכולה להניע יותר אחוזי הצבעה ולהפוך את הדמוקרטיה לחזקה מחדש. במציאות, קיימות כבר כמה אפליקציות הצבעה של בלוקצ’יין שיכולות להתמודד עם רוב הנושאים.

נעבור ביסודיות על הנושאים הקיימים של המגזר וכיצד בלוקצ’יין יכול להציע את פתרונו לפיתרון.

הירשם עכשיו: קורס בלוקצ’יין חינם

בלוקצ’יין בהצבעה: בעיות עם מערכת ההצבעה

מדוע אנו באמת זקוקים למערכת הצבעה מבוססת בלוקצ’יין? ובכן, יש כל כך הרבה אלמנטים שמשחקים בכל סוג של הצבעה – בין אם מדובר בבחירות ממשלתיות או בהצבעה בתוך חברה. עליכם להבין מה מדובר כאן, כך שהמתח בתוך מפלגות המצביעים תמיד יהיה תנודתי. זו הסיבה שמערכות האבטחה הכוללות תמיד עומדות על כף המאזניים, והיא גם מולידה נושאים אחרים. בואו לבדוק מה אלה –

שימוש בקלפי נייר

אחת הבעיות הבסיסיות של מערכת ההצבעה של ימינו היא השימוש בקלפי נייר. למרות שאנחנו משתמשים בטכנולוגיה בהרבה היבטים בחיינו, המגזר העיקרי הזה עדיין משתמש במערכת מורשת שקיימת כבר דורות. במציאות, הבעיה עם פתקי ההצבעה היא שזה מאוד פגיע. כל מפלגה אחרת יכולה לנצל זאת ולהגדיל את קולותיהם באופן משמעותי.

יותר מכך, הם ניתנים לתיעוד או לשינוי. כך שגם אם ההנהלה מציעה את מירב הביטחון שלהם, שחקנים גרועים במערכת יכולים לשים את ידם על פתקי ההצבעה ולהבטיח שההצבעה תהיה לטובתם..

הגדלת כמות השחיתות

כפי שאתה כבר יודע שמערכת ההצבעה מלאה בשחיתות. מפלגות רבות יכולות לשחד את הצוות הניהולי בכדי לערוך את ההצבעה בכדי לגרום להם לנצח.

אבל זה לא רק נעצר שם. אפילו אנשים יכולים להיכנס להנהלת ההצבעה בתקווה לקבל תשלומים גבוהים כדי למכור את שירותיהם למפלגה שמוכנה לשלם את הסכום..

זו גישה מאוד מגעילה. למרבה הצער, שיעור השחיתות רק הולך וגובר. מכיוון שמערכת המשפט לא יכולה להתמודד עם הנושא, השחקנים הגרועים יכולים בקלות לחמוק מזה. לכן, אנו אף פעם לא רואים דמוקרטיה הוגנת הצבעה או בחירות.

ברור שיש יוצאים מן הכלל למערכת זו. אבל רוב מערכת ההצבעה הממשלתית מושחתת פחות או יותר.

מחסור בעובדי הסקרים

נושא מרכזי נוסף הוא המחסור בעובדי הסקרים. תראה שההצבעה בארה”ב תקבל אזרחים שיבדקו את זהות המצביעים, יבדקו אותם, יוודאו שהם זכאים או יפתרו בעיות טכניות כלשהן. במציאות, זהו תפקיד קדחתני שיש לקחת על עצמו בזמן הבחירות מכיוון שיש מיליוני אנשים בבת אחת.

יתרה מכך, אתה זקוק גם לאנשים מסוגלים להתמודד עם כל הבעיה הזו. אין דרך; אתה יכול פשוט להעסיק אנשים אקראיים שייקחו על עצמם את המשימה. לרוע המזל קשה למצוא את עובדי הסקרים בעלי כישורים מתאימים. יתרה מכך, עליכם גם לוודא שכל העובדים הללו כנים ואין שום קשר למפלגה פוליטית כלשהי בהצבעה.

זמני המתנה ממושכים

עם מספר האנשים הגדל בעולם, קשה יותר ויותר לנהל אותם. כיום, יותר ויותר אנשים מתעניינים בזכויות ההצבעה שלהם, וזה נהדר, אבל זה יכול להכריע במהירות את הנהלת ההצבעה בקצרה. במציאות, המצביעים לא אוהבים זמני המתנה ארוכים. אך היעדר מספיק עובדי הסקרים יכול להוליד זמני המתנה ממושכים.

לא רק שזה מייאש אנשים, אלא גם מונע קבלת כל הקולות היקרים בזמן. לדוגמא, שעות המתנה ארוכות יכולות לגרום לאנשים עובדים להיות פחות מעוניינים להצביע. כמו כן, אם רוב העם לא לוקח חלק בהצבעה, זה לא ישקף את התוצאות האמיתיות של מה שאנשי מדינה רוצים.

קרא גם: הגדרת Blockchain: המשמעות האמיתית של טכנולוגיית Blockchain

חוסר שקיפות

נושא נוסף הוא הסודיות סביב מערכת ההצבעה. החל מתפקידי הניהול ועד הצבעת הקולות, לאנשי המונים אין כל גישה לתוצאות עד שהרשות מצהירה על כך. ברור, כיוון שהרשות הריכוזית שולטת בזה, אזרחים לא יכולים לסמוך על התוצאות באופן מלא. יותר מכך, רמת הסודיות בכל שלב מבטיחה גם סיכוי לתמרן את הקולות.

לכן, מערכת זו זקוקה לשקיפות במהלך כל התהליך. במציאות זה יעזור לאזרחים להאמין יותר במערכת והם יתחילו לסמוך על הממשלה. יותר מכך, זה גם יבטיח בחירות שלוות.

ניהול פעולות הצבעה לקוי

ובכן, הנהלת פעולות ההצבעה אינה במצב טוב כרגע. יש כאן הרבה אלמנטים שמשחקים והרמוניה של כולם יחד היא קריאה קשה. לדוגמא, כשלים בתכנון, ייצור וכשלים לוגיסטיים יכולים לגבות את מחירם; אם אין לך אמצעי מניעה, זה יכול להיות אסון ענק די מהר.

יתרה מכך, טעויות בקלפי, הגעה מאוחרת, טעויות ברשימות המצביעים, היעדר מתקני תחנות הצבעה, וכן הלאה הם חלק מהנושאים שהנהלת פעולות הצבעה לקויה אינה יכולה להתמודד איתם. בקיצור, המערכת או ההנהלה אינם עומדים בסימן היות והם עדיין משתמשים במודלים מדור קודם, מה שאינו מספיק כרגע..

היעדר ניהול משברים

מרבית תחנות ההצבעה אינן מצוידות לטפל בשום משבר. במציאות, על המנהלים להגיב במהירות ולפתור את הנושאים במהירות האפשרית במקרה חירום כלשהו. במציאות, על מנהלי ההצבעה לעבור הכשרה קודמת כיצד להתמודד עם המצב.

אך למרבה הצער, ברוב המקרים, אין להם הכשרה ואינם יכולים להגיב אליו כראוי בעת צורך. למשל, אלה חלק מהמשבר הפוטנציאלי בהצבעה – אי אספקת חומרים קריטיים, אסון טבע, יותר מדי קהל מצביעים, אלימות או הפרעה וכו ‘. לכן לקיחת מערכת ההצבעה ברשת יכולה באמת לשנות את התרחיש כאן.

אבטחה נמוכה בתחנות הצבעה

ללא תחזוקה יעילה, תחנות ההצבעה אינן יכולות להציע אבטחה מלאה בתחנות ההצבעה. בתקופות של בחירות, המצב יכול להסלים די מהר. יותר מכך, תמיד יש איזשהו קהל המונים שיכול להיות אלים בכל נקודה. אז, זה תלוי בתחנות ההצבעה לשמור על כל הצוות, ההצבעה והמצביעים.

עם זאת, קהל המונים או להיט פוליטי יכולים לעלות במהירות על הסף. זו הסיבה שתחנות ההצבעה יצטרכו ביטחון רב יותר וצריכות לערב את כוחות הביטחון בכל עת. עם זאת, מספר ההמונים תמיד מכריע, והוא יכול להסתיר כל בחירה שלווה.

רוצה לדעת כיצד בלוקצ’יין יכול להשפיע על ענף התשלומים? עיין במדריך המקיף שלנו בנושא בלוקצ’יין בענפי תשלומים כבר עכשיו!

הגברת איומי הסייבר

אתה עלול להרגיש שמערכת ההצבעה אינה עומדת בפני איום סייבר, אך התרחיש האמיתי הוא גרוע בהרבה. בשל שילוב הטכנולוגיה, כיום אנשים רבים יכולים גם להצביע באופן מקוון. לכן, הצבעות המקוונות האלה צריכות להיספר כראוי וזקוקות לאחסון מתאים מחוץ להישג ידם של כולם. עם זאת, מניפולציה או מחיקת קולות מהווה בעיה נוגעת למערכת הצבעה מסוג זה.

מכיוון שהטכנולוגיה שמאחורי פלטפורמות ההצבעה הללו אינה יכולה להדוף את כל מתקפות הסייבר, שחקנים גרועים רבים יכולים לפרוץ למערכת ולשנות את התוצאות המסכנות את שלמות ההצבעה..

הגדלת עלויות

התחזוקה הכוללת של ההצבעה מולידה עלויות רבות. שמירה על הקהל, עובד הסקר, כל המוצרים, נייר הצבעה, הכל הוא תהליך יקר. בעזרת הטכנולוגיה תוכלו להפחית את כל העלויות הנוספות הללו. אבל במקרים רבים, תהליך האינטגרציה הטכנולוגית יכול לעלות גם חבורה נכבדה עבור האנשים.

לדוגמא, על מנת לשלב את הטכנולוגיה החדשה, תצטרך לשלב מתקני חומרה, להיות עם תוכנת אבטחה ביד ועוד רבים אחרים. לכן, אלה אינם חסכוניים כלל.

היעדר שילוב טכנולוגי תקין

כפי שאתה יכול לראות, מערכת ההצבעה עשויה לכלול טכנולוגיה במדינות רבות. עם זאת, ישנם עדיין מקומות רבים בעולם שאינם משלבים טכנולוגיה במערכת שלהם. יתרה מכך, היעדר שילוב טכנולוגי תקין יכול להפחית את היעילות הכוללת של ביצועי תחנות ההצבעה. זה גם די בלתי אפשרי לקיים את כל ההצבעות רק עם משאבי אנוש מכיוון שהם נוטים לעשות הרבה טעויות.

לכן אוטומציה שלהם ושימוש בטכנולוגיה המתאימה בעת הצורך היא הדרך לפתור בעיה זו.

קרא עוד: בלוקצ’יין בחקלאות: מקרי שימוש ודוגמאות

מהי מערכת ההצבעה של Blockchain?

עכשיו בואו נדבר על מערכות הצבעה בבלוקצ’יין. במציאות, מערכות הצבעה מבוססות בלוקצ’יין מציעות המון יישומים. זו מערכת הצבעה המשתמשת בעקרונות ליבה של בלוקצ’יין.

לדוגמא, היא תהיה מבוזרת לחלוטין כך שאף רשות ריכוזית לא תוכל להתעסק במערכת ההצבעה. יותר מכך, כל אחד מהמצביעים יאומת את זהות הבוחרים שלו.

זו למעשה דרך נהדרת לקבוע מי זכאי להצביע ומי לא. במציאות, תהליך הבטחה או בדיקה של כל מסמך בודד בזמנים של הצבעה או בחירות הוא תהליך קשה מאוד. הלחץ תמיד גבוה, ואנשים רבים יכולים לעשות הרבה טעויות.

עם זאת, זה יאמת וייעל באופן אוטומטי את כל התהליך בצורה יעילה כאשר אתה עושה את זה באופן מקוון. אז זה יחסוך זמן אדיר.

מאפיין נוסף הוא אי-שינוי המערכת. במערכת הצבעה של בלוקצ’יין, כאשר מצביע מצביע / מצביע, הצבעה זו מאוחסנת בפנקס. החלק הטוב ביותר הוא כי ספר החשבונות אינו משתנה. לכן, אין שום סיכוי שמישהו יכול לשנות או למחוק את ההצבעה אם הוא רוצה. במציאות, היא יכולה למעשה להיפטר מאחד הנושאים העיקריים – הונאת הצבעה.

הירשם עכשיו: קורס מוסמך לבלוקצ’יין מקצועי (CEBP)

איך עובד הצבעה בבלוקצ’יין?

אתם בטח תוהים כיצד תהליך ההצבעה יכול לעבוד בפועל. בואו נעבור שלב אחר שלב של מערכת הצבעה בסיסית מבוססת בלוקצ’יין.

קודם כל, תצטרך ללכת לתחום השיפוט שלך ולבקש הצבעה בנייד. אם רכז הבחירות תומך בתהליך ההצבעה באמצעות בלוקצ’יין, תוכל לקבל את פתק ההצבעה ישירות למכשיר החכם שלך.

לאחר מכן, עליך להוריד או להתקין את היישום במכשירים שלך וליצור את חשבונך.

לאחר מכן, יהיה עליך לעבור את תהליך האימות. במקרים רבים, האפליקציה תקשר את ה- IP של המכשיר שלך או את הביומטריה של הטלפון שלך לחשבון ותמחק את כל המידע הגלוי שלך. היא גם תבדוק את הזיהוי הלאומי שלך ותוודא אם אתה זכאי לכך.

הכל נעשה בשלב זה. לאחר שתאמת, תקבל את ההצבעה שלך במכשיר ותוכל להתחיל להצביע באמצעות ה- PIN שלך או המידע הביומטרי שלך..

לאחר שסיימת להצביע, תקבל איזשהו אישור שבדיוק הצבעת.

כפי שאתה יכול לראות, כך בלוקצ’יין יכול לעבוד בהצבעה.

Blockchain מגיע עם יתרונות רבים עבור תעשיות שונות. עיין במדריך שלנו ליתרונות הטכנולוגיה של בלוקצ’יין כדי ללמוד עוד על כך.

יישום Blockchain בהצבעה

האצת תהליך ההרשמה

זהו אחד היישומים הבולטים ביותר של בלוקצ’יין בהצבעה. במציאות, תהליך ההרשמה בכל סוג של הצבעה לוקח כמות עצומה של זמן. יותר מכך, המורכבויות והטעויות שנעשו במהלך אותה תקופה רק מחמירות את זה. שוב, מכיוון שכל התהליך הזה הוא במערכת מבוססת הנייר, זה משאיר מקום לשחיתות.

לכן, בלוקצ’יין היא הטכנולוגיה המתאימה ביותר לטיפול בנושא זה. במציאות, בלוקצ’יין מסוגל להאיץ את תהליך ההרשמה, שם זה ייקח רק דקות לעשות זאת. יותר מכך, אנשים לא צריכים להופיע בפני רכז הבחירות כדי להירשם להצבעה. במציאות הם יכולים לעשות זאת באמצעות פלטפורמות מקוונות שיאמתו אוטומטית את מקוריות המסמכים.

אימות תעודת זהות

יישום נוסף של בלוקצ’יין בהצבעה הוא תהליך אימות זיהוי הבוחר. במציאות, תהליך הבטחה או בדיקה של כל מסמך בודד בזמנים של הצבעה או בחירות הוא תהליך קשה מאוד. הלחץ תמיד גבוה, ואנשים רבים יכולים לעשות הרבה טעויות. יתרה מכך, נראה כי הפעילויות הבלתי חוקיות ביותר מתרחשות מכיוון שאנשים יכולים לשכפל את זהות ההצבעה שלהם או לשנות אותם מעט כדי לגרום לה להיראות כמו בוחר ייחודי.

אבל עם הבלוקצ’יין, המצב הזה ישתנה בצורה חמורה. Blockchain יכול לעזור לייעל את התהליך הזה אפילו טוב יותר. מכיוון שתעשה הכל באופן מקוון, אין צורך לבזבז זמן על מנת לאמת את תעודת הזהות שלך. רכזי הבחירות יכולים לקבל את המידע שלך מהמצע, או שהמצע יכול לאמת אותם ולהודיע ​​לך שאתה מצביע אפשרי..

תשתיות הצבעה מבוזרות

תשתית ההצבעה כיום מרוכזת באופן מסיבי. לכן כל כך קל להשפיע על התוצאות. במציאות, למערכת הריכוזית תהיה תמיד סמכות גבוהה יותר שיכולה לעשות שימוש לרעה בעמדתה ולהתעסק בתוצאות. לכן, כמעט בלתי אפשרי להבטיח שההצבעה הייתה הוגנת ב 100% בשום פנים ואופן.

עם זאת, הצבעה אלקטרונית באמצעות בלוקצ’יין יכולה לסייע בביטול הבעיות. לדוגמא, בלוקצ’יין יכולה להציע את הפלטפורמה המבוזרת שלה להצביע. כאן לא תהיה סמכות ריכוזית שתוכל להתעסק בתוצאות. לכן, אנו יכולים לוודא שהבחירות הוגנות ב 100% באמצעות בלוקצ’יין.

שקיפות מוגברת

כפי שכבר ידוע, החל מתפקידי הניהול ועד הצבעת ההצבעה, לאנשים ההמוניים אין כל גישה לתוצאות עד שהרשות מצהירה על כך. ברור, כיוון שהרשות הריכוזית שולטת בזה, אזרחים לא יכולים לסמוך על התוצאות באופן מלא. יותר מכך, רמת הסודיות בכל שלב מבטיחה גם סיכוי לתמרן את הקולות. אין שקיפות במערכת בכלל.

לכן, הצבעה אלקטרונית באמצעות בלוקצ’יין תתקן בעיה זו. כל מה שקורה בפלטפורמה גלוי לכל האנשים. אז, אנשים המוניים יכולים לראות בזמן אמת כמה קולות איזו מפלגה מקבלת. אז אתה יכול לבטל את הסודיות אחת ולתמיד ולקבוע בחירות שקופות יותר.

קרא עוד: בלוקצ’יין בייצור: מדריך להעצמה תעשייתית

מניעת הונאות הצבעה

זה הנושא של הונאת הצבעה. במציאות, מערכת ההצבעה מלאה בשחיתות. מפלגות רבות יכולות לשחד את הצוות הניהולי בכדי לערוך את ההצבעה בכדי לגרום להן לנצח. אבל זה לא רק נעצר שם. אפילו אנשים יכולים להיכנס להנהלת ההצבעה בתקווה לקבל תשלומים גבוהים כדי למכור את שירותיהם למפלגה שמוכנה לשלם את הסכום. אז, שיבוש קולות, מניפולציה של עובדי הסקרים, או אפילו הצבעה כפולה יכולים להתרחש בכל עת.

אך עם הצבעה אלקטרונית באמצעות בלוקצ’יין, מצב זה יכול להשתנות. במציאות, בלוקצ’יין יכול למנוע בעיות הצבעה כפולות ולהבטיח שמצביע יחיד יקבל רק הזדמנות אחת להצביע. יתרה מכך, זה גם יבטל כל מעורבות של צד שלישי ויקבע הצבעה חסינת טמבל.

אבטחת סייבר טובה יותר

בשל שילוב הטכנולוגיה, כיום אנשים רבים יכולים גם להצביע באופן מקוון. לכן, הצבעות המקוונות האלה צריכות להיספר כראוי וזקוקות לאחסון מתאים מחוץ להישג ידם של כולם. עם זאת, מניפולציה או מחיקת קולות מהווה בעיה נוגעת למערכת הצבעה מסוג זה. ברוב המקרים, טכנולוגיות אלו אינן יכולות להציע את מלוא האבטחה הנישה הזו זקוקה לה.

לכן, הגיע הזמן שאפליקציית ההצבעה בבלוקצ’יין תגביר את המשחק. במציאות, בלוקצ’יין מטפל בצורה מושלמת בבעיה מכיוון שהוא יכול להדוף כל התקפה חיצונית או פנימית. יתרה מכך, ישנן אפליקציות רבות שיכולות להילחם גם כנגד התקפות DDoS. לכן, זהו יתרון עצום עבור קהילת הבחירות ואזרחי המדינה.

ניהול פעולות הצבעה טובות יותר

ניהול פעולות הצבעה הוא באחריות עצומה, ורבים אינם מצליחים לעמוד בה במלואם. יש כאן הרבה אלמנטים שמשחקים והרמוניה של כולם יחד היא קריאה קשה. לדוגמא, כשלים בתכנון, ייצור וכשלים לוגיסטיים יכולים לגבות את מחירם; אם אין לך אמצעי מניעה, זה יכול להיות אסון ענק די מהר.

לכן, שימוש באפליקציית ההצבעה המבוססת על בלוקצ’יין יכולה לסייע בניהול כל הבעיות ממקום אחד. זו דרך טובה לעקוב אחר התהליכים ולהבטיח שהכל מתנהל על פי התוכנית. כאן הממשלה יכולה להשתמש במכשירי IoT למעקב. לכן, זהו יתרון עצום לכולם.

ספירת הצבעה מהירה יותר

פתקי נייר הם שיטה עתיקה להצבעת קולות. יתרה מכך, כאשר מדובר במיליוני ומיליוני אנשים מעורבים, ספירת הקולות יכולה לקחת עידנים עד לעשות זאת. רק בארצות הברית לוקח מספר ימים לספור קולות במדינות שונות. במציאות, עיכוב זמן זה מחמיר את המצב וגם נותן מרחב לתמרן את התוצאה הסופית.

לכן, שימוש בבלוקצ’יין בהצבעה הוא תוספת נפלאה לפתרון הבעיות. במציאות, בלוקצ’יין יכול למיין את התוצאה הסופית ישירות לאחר שמצביע מצביע. לכן, ההצבעה תיספר באופן מיידי ויעיל. מכיוון שאין בני אדם מעורבים, אין גם היקף שגיאות מעשה ידי אדם.

רוצה לבדוק עוד מקרים לשימוש בבלוקצ’יין? בדוק את 20 המקרים המובילים ביותר לשימוש ב- blockchain כרגע!

דוגמאות בעולם האמיתי למערכות הצבעה מבוססות בלוקצ’יין

אתה פשוט תוהה לגבי ההשלכות בעולם האמיתי של מערכות הצבעה בבלוקצ’יין. ובכן, יש למעשה הרבה מדינות שלקחו יוזמות לבלוקצ’יין. אז, בואו נבדוק כמה מהדוגמאות להצבעה בבלוקצ’יין כדי לראות את התרחיש האמיתי.

אסטוניה

ממשלת אסטוניה היא אחת הדוגמאות הראשונות המבוססות על בלוקצ’יין המשתמשות בטכנולוגיה זו מזה זמן. כרגע, אסטוניה היא אחת האומות המתקדמות בעולם. יותר מכך, לא רק בהצבעה, אלא הם משתמשים בטכנולוגיה זו בכרטיסים חכמים ומאפשרים שירותים ממשלתיים רבים.

קנדה

קנדה היא גם מדינה נוספת לדוגמא ההצבעה המבוססת על בלוקצ’יין. לשכת המסחר הדיגיטלי בקנדה החלה לאחרונה את אימוץ הבלוקצ’יין בבחירות ומנחה את כל המפלגות הפוליטיות בה.

סיירה לאונה

סיירה לאונה היא מדינה אחרת שמשתמשת בבלוקצ’יין בהצבעה. יתרה מכך, הם כבר ערכו הצבעה מבוססת בלוקצ’יין ובחנו את אופן פעולתה של המערכת. במציאות הממשלה רוצה להגביר את רמת השקיפות והאמון במערכת ולוודא שזו סיכוי הוגן לכולם.

רוּסִיָה

רוסיה עובדת גם על פרויקט מערכת הצבעה בבלוקצ’יין. במציאות, רשויות מוסקבה מפעילות פרויקט פיילוט להצבעה אלקטרוני מאז 2019. כאן הם שותפו עם מחלקת טכנולוגיות המידע במוסקבה (DIT) ונציבות הבחירות בעיר מוסקבה. נכון לעכשיו הם מאמינים שהתוצאות מוצלחות, והם רוצים לקחת את זה לשלב הבא.

Blockchain יכול לעזור לך להעלות את העסק שלך. התחל את פרויקט הבלוקצ’יין שלך באמצעות אסטרטגיית היישום האולטימטיבית שלנו!

שוויץ

שוויץ היא מדינה נוספת שעובדת על פרויקט מערכת ההצבעה של בלוקצ’יין. במציאות, מרבית אזרחי צוג כבר ממש מרוצים מהצעות הבלוקצ’יין של ההצבעה האלקטרונית מכיוון שהוא הופך את התהליך להרבה מאוד משתלם ומהיר. יותר מכך, הם גם השתתפו בהצבעה לאחרונה כדי לבדוק את המערכת עוד יותר.

דנמרק

דנמרק עובדת על פרויקט מערכת הצבעה של בלוקצ’יין. היא כבר השתמשה בטכנולוגיה זו כבר במגזרים ממשלתיים רבים. הממשלה גם השתמשה במערכת זו כדי להצביע, וכעת הם מריצים את הבחירות הפנימיות שלהם באמצעות טכנולוגיה זו.

אוֹסטְרַלִיָה

אוסטרליה גם במירוץ להשתמש בבלוקצ’יין בהצבעה. כרגע הם מתכננים להשתמש בטכנולוגיה זו לצורך תכניות ההצבעה העתידיות שלהם. כמו כן, הם רוצים לוודא שהמערכת חסינת טמפ ‘ומאובטחת ב 100% לפני שהם משתלבים רשמית במערכת שלהם.

דרום קוריאה

עיר הבירה של דרום קוריאה סיאול משתתפת בשימוש בבלוקצ’יין לצורך הצבעה. נכון לעכשיו הם דואגים לפלטפורמת האזרחים דמוקרטיה סיאול תהיה משולבת לחלוטין בבלוקצ’יין כדי למנוע הונאות הצבעה.

בדוק את 50 החברות המובילות המשתמשות בטכנולוגיית בלוקצ’יין כדי לראות דוגמאות נוספות בעולם האמיתי למקרי שימוש מבוססי בלוקצ’יין.

מחשבות מסכמות

בסופו של דבר, בלוקצ’יין בהצבעה יכול להיות ברכה אם העולם מתייחס אליו ככה. עם זאת, מכיוון שבלוקצ’יין עדיין מתפתח, רבים ספקנים לגבי האותנטיות של הטכנולוגיה החדשה הזו. כן, אנו יודעים שבלוקצ’יין אינו כל כך מושלם; ובכל זאת, זה יכול להציע הרבה מקרי שימוש אם נתחיל להשתלב או להתמקד יותר בהפיכתו לבטוח והוגן יותר.

אז הגיע הזמן שממשלות ברחבי העולם יגדלו ויקחו יוזמה להפוך את הבחירות שלנו לשקופות והוגנות יותר. אם אתה רוצה ללמוד עוד על האופן שבו בלוקצ’יין יכול להשפיע על מערכת זו, אנו ממליצים להתחיל עם קורס הבלוקצ’יין שלנו בחינם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map