החשיבות של Blockchain בתועלת לאנרגיה נקייה

ככל שהמשק מקרין יותר ביקוש בענף השירות, הוא גם מקבל בעיות רבות. מדריך זה יטפל בכל הבעיות ויוביל לקשר בין בלוקצ’יין לניהול השירות בכדי להבין כיצד טכנולוגיה זו יכולה לפתור את כל הבעיות.

השירות הוא ספקטרום גדול לעבוד איתו. הוא מכסה את כל האלמנטים הדרושים לנו כדי לתפקד על בסיס יומי – גז, חשמל ומים. אלה הם כמה מהאלמנטים הבסיסיים של השירות, אך הספקטרום עבור אלה הוא הרבה יותר.

הבעיה היא שהצריכה שלנו של כלי עזר או אנרגיות אלה אינה יעילה מספיק. כתוצאה מכך אנו נשרפים אט אט דרך המילואים שלנו וגם פולטים הרבה פחמן לאטמוספירה שלנו. עקב ניהול כושל ושחיתות שונים, גם החברות בענף זה מתמודדות עם הפסדים גדולים מדי שנה.

שימוש בבלוקצ’יין בכלי השירות יכול לשנות את התרחיש. למרות שבלוקצ’יין אינו התרופה היחידה לכל הבעיות במגזר זה. אבל יש לו את היכולת לצמצם חלק ניכר ממנו. אז נראה כיצד הטכנולוגיה הזו יכולה להשפיע על התעשייה הזו ועל חיי היום יום שלנו.

הירשם עכשיו: קורס בלוקצ’יין חינם

בלוקצ’יין בתועלת: מהם הבעיות של מגזר זה?

במציאות, המגזר הזה מגיע עם הרבה נושאים, ורובם זקוקים לפיתרון מיידי. לכן השימוש בבלוקצ’יין בתעשיית השירות יעזור במונחים של טיפול והפחתה של כל הבעיות.

שביעות רצון לקוחות נמוכה

אחד הנושאים העיקריים בענף זה הוא הפחתת שביעות רצון הלקוחות. במציאות, התשתית לענף זה עדיין פועלת על פי מודל ישן מאוד. כתוצאה מכך, הוא לא יכול לעמוד בקצב ההתנהגות המשתנה של הלקוחות. לפיכך, הצרכנים אינם מרוצים ממה שהם מקבלים.

לדוגמא, נראה שרבע מהאוכלוסייה בארה”ב לא שותה מי ברז. אבל למה, בכל זאת? זה אך ורק בגלל הריחות הרעים, המתייחסים לחשש מבטיחות מים. לכן, אם האוכלוסייה לא מרגישה בטוחה לשתות אותה, אז תחום השירות נכשל בצורה חמורה בעניין זה.

הגדלת עלויות התחזוקה

עלויות התחזוקה של מגזרים אלה גבוהות במיוחד. לדברי מומחים, תשתיות ההפצה וההולכה לא עמדו בסימן ההשקעה והשקיעו מעט מאוד. מצד שני, בגלל היעדר השקעה לא מספקת, עלות התחזוקה של המגזר הזה נמצאת בעלייה. כתוצאה מכך, ביצועי השירות אינם תואמים את הסימן, ומקטינים את מהימנות התשתית.

אתה יודע מה זה אומר, אתה יודע מה הכוונה, אתה יודע מה הפירוש? המשמעות היא שתשתית פחות אמינה מביאה לעלויות אחזקה רבות יותר, ושוב זה מקטין את האיכות. זו פרצה בלתי פוסקת בה גם העלות תמשיך לעלות, וגם האיכות תמשיך לרדת.


ניהול נכסים לא יעיל

נכסים הם הבסיס לתעשיית החשמל והחשמל. מעשית, מדובר בצינורות, שנאים, כבלים חשמליים ועוד רבים אחרים. אך למעשה, לארגונים אין מבט מקיף ראוי על נכסיהם במקום אחד. כתוצאה מכך, הם מתקשים למדי לעקוב אחר כל הנכסים ולנהל אותם בהתאם. אך ללא ניהול תקין, הביצועים יירדו באופן דרסטי וכך יגדילו את העלות לתחזוקתם. כמו כן, מכיוון שרוב החברות הללו עדיין משתמשות במסמכים מבוססי נייר, זה עובד קשה עוד יותר עבורן בטווח הארוך. לכן, ניהול נכסים הוא גורם חשוב מאוד כשמדובר בכלים.

תיאום בייצור כוח מבוזר

ייצור חשמל הוא ריכוזי לחלוטין, וככה זה זמן רב. עם זאת, עקב הופעתן של טכנולוגיות חדשות וטובות יותר, עומד המודל כעת בפני אתגרים יותר מאי פעם. הבעיה עם מודל הכוח המבוזר היא שאין מספיק תשתית לתאום ביניהם.

כעת הממשלה או רשויות אחרות מבקשות מתעשיית השירותים להכיל מקורות חשמל מרכזיים וגם מבוזרים. כלומר, על החברות להציע בטיחות ואמינות לשני הכיוונים וגם ללקוח. אך זו משימה לא פשוטה, והתעשייה אינה מצוידת במלואה לנהל את הבעיות.

קרא גם: הגדרת Blockchain: המשמעות האמיתית של טכנולוגיית Blockchain

אבטחת סייבר לקויה

זה נראה כאילו התעשייה הזו לא מתמודדת עם התקפות סייבר, אבל במציאות, התעשייה הזו צריכה להתמודד גם עם מתקפות מסוג זה. במציאות, אם זה היה מסיבה כלכלית או מכל סיבה פוליטית, אך תחום השירות ממוקד מאוד על ידי גורמים גרועים. יותר מכך, הניסיונות לפרוץ את המערכת רק הולכים וגדלים, והתשתית בהחלט לא מתאימה לטיפול בזה.

מכיוון שלמערכות אלה יש נקודת כשל אחת, השחקנים הרעים יכולים להשתמש בפגיעות זו ולפתוח במתקפה. לכן, הסקטור הזה זקוק למערכת רשת חזקה שיכולה להגן על כל הנתונים מהשחקנים הגרועים.

אחריות סביבתית

בכל הענפים בתחום השירותים ההשקעה באחריות סביבתית תגדל בעתיד עוד יותר. נכון לעכשיו, לאף אחד מהמגזרים הללו אין יכולת להציע אנרגיה נקייה בשום צורה שהיא. יתרה מכך, למוצרי חשמל חשמליים וגז תהיה ההשפעה הרבה ביותר בנושא זה. במציאות, הבעיה היא שמגזר זה משחרר כמות נכבדה של פחמן לסביבה. אז, צמצום אותם הוא אתגר גדול.

מכיוון שאין להם דרך לעקוב אחר הפליטות שלהם, הם לא יכולים ליישם פרוטוקולים מסוימים כדי לשמור עליהם או להפחית אותם בשום צורה שהיא.

תמחור דינמי

התמחור המשתנה של שירותים מהווים נקודת דאגה עצומה עבור הצרכנים. במציאות, המחירים יכולים להיות תלויים במידה רבה בכלכלה של מדינה או עולם. לכן, כל שינוי בכלכלה העולמית עשוי לשנות את התמחור. אבל הנושא מגיע כאשר הצרכנים צריכים לעמוד בקצב שינוי המחיר.

יותר מכך, מדובר בדאגה גדולה עוד יותר עבור לקוחות מסחריים ותעשייתיים מכיוון שהם נאלצים לשלם סכום גבוה של עמלות מבחינת קבלת השירותים. גם ברגע זה אין לחברות אלה אפליקציית שולחן עבודה מסוימת או אפליקציה ניידת מסוימת שתיידע את הלקוחות על השינוי. לכן זה באמת מוריד את שביעות רצון הלקוחות ומגביר את המתח בענף.

רוצה לדעת כיצד בלוקצ’יין יכול להשפיע על ענף התשלומים? עיין במדריך המקיף שלנו בנושא בלוקצ’יין בענפי תשלומים כבר עכשיו!

אחסון אנרגיה לא יעיל

נושא מאסיבי נוסף הוא בעיית אחסון האנרגיה. לא רק אנרגיה, אלא גם לכל סוג של שירות אין ניהול אחסון מספיק לפי הצורך. בשל היעדר ניהול תקין, החברות לא מצליחות לעמוד בדרישות הלקוחות במקרה זה.

למשל, לחברות רבות אין אפשרות אחסון טובה ומאובטחת לחשמל. לפיכך, בכמה שלבים, החשמל המיוצר הולך לאיבוד, והעולם מתמודד עם האפלה חמורה.

בעולם שבו אנשים מסתמכים בעיקר על אלקטרוניקה ומוצרים שונים הזקוקים לחשמל, האפלה יכולה לשבש את אורח החיים הזה בקלות.

חיוב הונאה

הבעיה העיקרית היא כמות השחיתות הגוברת במגזר זה. למשל, צרכנים רבים נאלצים להתמודד עם חשבונות שירות כוזבים או מתועדים, למרות שהם יודעים בבירור שלא צרכו כל כך הרבה אנרגיה. עם זאת, בשל היעדר אבטחה ראויה במקום, שחקן גרוע במערכת מנצל זאת.

במקרים מסוימים, אנשי קשר בסמכות גבוהה הם אפילו בתכנית של חיוב הונאה. לכן, התלונה או נקיטת צעד נגד הצעות חוק אלה אינן נושאות תוצאות. המצב כרגע יוצא מכלל שליטה, והצרכנים הם הסובלים בגלל זה.

חוסר שקיפות

לכל התהליכים בענף השירות אין שקיפות. לפיכך, רבים יכולים לנצל זאת לרווח אישי שלהם. יתכן שזה מנצל את החברה עצמה או אפילו מנצל את הלקוחות. בשל נושא זה, רבים מהמסמכים מתעסקים, והחברה צריכה להתמודד עם המצב כשמאוחר מדי.

יתרה מכך, הדבר פוגע גם במוניטין של חברות אם החברה נותנת למצב להסלים.

קרא נושא דומה: בלוקצ’יין ללוגיסטיקה: מהפכה בתעשייה

היתרונות של Blockchain בתחום השירותים

עכשיו, כשיודעים על הנושא האפשרי של המגזר הזה, עליכם ללמוד גם כיצד בלוקצ’יין יכול להציע יתרונות למגזר זה.

Blockchain מציע כמה תכונות בסיסיות שיכולות להיות שימושיות בהקשר זה. לדוגמה, בלוקצ’יין מציע שקיפות, וזה יכול לעזור למגזר זה להילחם בשחיתות. לכן, שימוש בבלוקצ’יין בתחום השירות להגברת השקיפות בכל שלב הוא נקודת פלוס אדירה.

שוב, כמות האבטחה שתקבל באמצעות blockchain בענף השירותים מדהימה. יש כבר יישומים פופולריים רבים בשוק שמציעים אבטחה, אך אף אחד מהם אפילו לא קרוב לבלוקצ’יין.

במציאות, השימוש בקריפטוגרפיה ופרוטוקולים אחרים בכדי להגן ולאמת כל נתונים בודדים יבטיח את שלמות המגזר הזה. לכן, לא משנה כמה שחקנים גרועים ינסו לחדור לרשת, הם לא יכולים לעשות את זה.

האופי המופץ של הטכנולוגיה יעזור לך גם לשמור על אמון הצרכנים. כפי שכבר ידוע, הצרכנים מאבדים אט אט את אמונם בגלל ההשפעה הגוברת של הרשויות הריכוזיות. אך מכיוון שבלוקצ’יין יכול לעזור לקיים גישה מבוזרת, יהיה קל יותר לסמוך על המערכת מכיוון שלרשות הריכוזית יהיה מעט מאוד כוח על הרשת..

זו הסיבה שאתה בהחלט צריך להשתמש בבלוקצ’יין בכלי השירות כדי לקבל את האפשרות הטובה ביותר עבור העסק שלך.

Blockchain הוא מושלם להגברת היעילות עבור החברה שלך. למד על אסטרטגיית יישום הבלוקצ’יין כעת!

השתמש במקרים של Blockchain ב- Utility

ישנם מקרי שימוש פופולריים רבים במגזר זה. כאן נעבור על כמה מהיעילים ביותר המשמשים כיום בשוק. אז בואו נראה מה הם –

כלי טוקניזציה

אחד השימושים הראשונים בבלוקצ’יין בתחום החשמל הוא אסימון השירותים. במציאות, רוב המדינה מבזבזת פחות או יותר אנרגיה. אבל נראה כי ארה”ב נמצאת במקום הראשון. האם ידעת שכמעט 71% מהאנרגיה הולכת לאיבוד בתחבורה?

יותר מכך, מעל 20% מהתועלת בענף הייצור אפילו לא בשימוש! זו בוודאי לא דרך יעילה לטפל בכל צרכי השירות שלנו כשיש לנו משאבים מוגבלים מאוד בכל מה שקשור לשירותים.

עם זאת, שימוש בבלוקצ’יין לאסימון כלי עזר אלה יסייע בהפחתת כמות גדולה של בזבוז. יתרה מכך, אסימון כלי עזר אלה יסייע במעקב אחר האנרגיה ביום יום.

תחזוקה נכונה של מיקרו-רשת

מקרה שימוש פופולרי נוסף של בלוקצ’יין במסחר בכלי שירות הוא תחזוקת מיקרו-רשת. בעבר רשת החשמל הריכוזית נחשבה למקור אנרגיה טוב, אך עם הזמן היא הביאה ליותר הפסדי אנרגיה ולא יעילים. כדי לעזור להתמודד עם זה, מיקרו-רשתות מוצגות. זה למעשה ממקם את הרשתות החשמליות ועוזר לשמור על הכוח.

אך הם זקוקים גם למערכת רשת ניטור מתאימה. כאן, blockchain יכול להיכנס ולעזור לפקח על כל עסקאות האנרגיה. יתרה מכך, זה יכול לעזור גם במעקב אחר צריכת החשמל כדי לחזות את הדרישות מראש.

מסחר באנרגיה עמית לעמית

שימוש נהדר נוסף בבלוקצ’יין בתחום החשמל הוא סחר באנרגיה בין עמיתים לעמית. במציאות, אחד השירותים הבסיסיים שלנו הוא חשמל. עם זאת, ענף השירותים אינו יעיל מכדי לעמוד בכל דרישות הצרכנים. כתוצאה מכך, במדינות רבות אין זרם מתמיד של חשמל בכל יום ויום.

אך באמצעות בלוקצ’יין, הצרכנים יכולים להשתמש במקור החשמל הבלתי מנוצל שלהם. לדוגמה, הם יכולים למכור אחסון בלילה או כל סוג של אנרגיה סולארית ישירות לעמית אחר שזקוק לכך. לכן זה לא רק יפתור את הבעיה, אלא גם ייצור הזדמנות עסקית מסוג חדש לאנשים פרטיים.

תמריץ אוטומטי לאימוץ מתחדש

הפופולריות של השירות המתחדש גואה. במציאות, תהליך מיצוי אלמנטים שימושיים רבים פוגע בסביבה בדרכים שונות. לכן הלחץ על חברות לאמץ מקורות אנרגיה חדשים ומשופרים נמצא בשיא כל הזמנים. עם זאת, חברות רבות עדיין לא להוטות להתחיל ליישם את התשתית הדרושה לכך.

יתרה מכך, במקרים רבים, הצרכנים אינם רוצים לעקוב אחר כללים מסוימים כיצד הם מנהלים את השירות שהם מקבלים. אך באמצעות בלוקצ’יין, ממשלות או רשויות תקינות יכולות להציע תמריצים אוטומטיים לאנשים או לחברות המאמצות תשתיות מתחדשות.

שימוש זה בבלוקצ’יין בתחום החשמל ייצר לאט לאט עניין בשימוש חוזר בכלים.

רוצה לבדוק עוד מקרים לשימוש בבלוקצ’יין? בדוק את 20 המקרים המובילים ביותר לשימוש ב- blockchain כרגע!

האצת אימוץ רכב חשמלי

כלי רכב חשמליים תלויים בחשמל יותר מתמיד. מכיוון שהם פועלים על חשמל וזקוקים לתפקוד תקין, זהו אלמנט מרכזי נוסף שצורך אנרגיה רבה.

למרות שמושג המכוניות החשמליות היה מושג זר אפילו בעשור האחרון, הכל אמיתי ברגע זה. יותר ויותר חברות מציגות סוג רכב חשמלי משלהן כדי לייעל את פרוטוקול האנרגיה הנקייה.

לפיכך, אחד ממקרי השימוש הבלוקצ’יין הבולטים בתוכניות השירות הוא האצת אימוץ הרכב החשמלי. באמצעות בלוקצ’יין, החברות יכולות להקים מערכת רשת נכונה ולהציע מערכת מסחר בין נהגים.

הפחתת פליטת פחמן

נושא מאסיבי נוסף של מגזר זה הוא כמות מוגברת של פליטת פחמן המתרחשת עקב ייצור השירותים הללו. כמות מוגברת זו של פחמן גורמת לפגיעה מסיבית בסביבה. עם זאת, מכיוון שלחברות אלו אין אפשרות מעקב ראויה, הן לא יכולות לעקוב אחריהן ולהפחית את הפליטות באופן אסטרטגי.

אך במקרים של שימוש בבלוקצ’יין בתוכניות שירות, ניתן להפחית את פליטת הפחמן לתמיד. במציאות, בלוקצ’יין בתעשיית השירות יציע שיטת מעקב. שיטה זו תצמיד במהירות את אזורי הסיכון ותסייע בהפחתת הפליטה בצורה אסטרטגית יותר. אז, סוף סוף החברות יכולות להתחקות ולבטל את הבעיה הזו לתמיד.

עלויות אחזקה מופחתות

עוד אחד ממקרי השימוש בבלוקצ’יין בכלי עזר הוא תחזוקה מופחתת שעולה התעשייה. כפי שכבר ידוע, עלויות האחזקה של המגזרים הללו גבוהות במיוחד. מצד שני, בגלל היעדר השקעה לא מספקת, עלות התחזוקה של המגזר הזה נמצאת בעלייה. כתוצאה מכך, ביצועי השירות אינם תואמים את הסימן, והוא מקטין את מהימנות התשתית.

זה המקום בו בלוקצ’יין יכול להיכנס לשחק. במציאות, בלוקצ’יין יכול לעזור לייעל את כל שרשרת האספקה ​​בצורה יעילה יותר. בדרך זו, חברות יידעו מה קורה באיזה שלב. זה יקטין את עלות התחזוקה ויעזור במניעת נסיבות גרועות.

ספק שירותים סיטונאיים

שימוש נפלא נוסף בבלוקצ’יין הוא במסחר בכלי שירות. כאן חברות יכולות להתמקד בהפצת שירותים סיטונאיים למשתמשי הקצה. לכן, על ידי שילוב של בלוקצ’יין עם מכשירי IoT, הם יכולים לעקוב ולסחור בקלות אחר השימוש ללא בעיות. יתרה מכך, בדרך זו, הצרכנים יכולים לקנות את השירות ישירות מהמקור במקום לעבור על קמעונאים כלשהם. תהליך החיוב והמדידה של כלי השירות יכול להיעשות מנקודה אחת. לכן, זה נוח יותר להרבה אנשים. כמו כן, פלטפורמות בלוקצ’יין ציבוריות מושלמות עבור סוג זה של פרויקטים.

ניהול נתוני שירות טוב יותר

Blockchain במסחר בכלי שירות יכולה להציע מערכת ניהול נתונים טובה יותר. במציאות, לכל התהליכים בענף השירות אין שקיפות. לפיכך, רבים יכולים לנצל זאת לרווח אישי שלהם. יתכן שזה מנצל את החברה עצמה או אפילו מנצל את הלקוחות. לפיכך, ללא ניהול אבטחה נכון של הנתונים, המצב רק יחמיר.

אבל עם blockchain בתועלת, התעשייה תקבל את המערכת השקופה שהיא זקוקה לה. יתרה מכך, בלוקצ’יין יכול להציע ניהול נתונים חסין חבלה, שיעזור לא רק למיין את הנתונים אלא גם לאבטח אותם.

הירשם עכשיו: קורס מוסמך לבלוקצ’יין מקצועי (CEBP)

חברות המשתמשות בבלוקצ’יין בתעשיית השירות

קבוצת Enel

קבוצת Enel משתמשת בבלוקצ’יין בתחום השירותים למסחר שירותים. על פי החברה, התהליך היה סופר חלק, והיא לא הייתה זקוקה לשום מתווך מרכזי כדי לעשות זאת. יותר מכך, הם נאלצו להשקיע פחות כסף ברכישת חשמל מכיוון שלא היה מתווך.

אנגי

Engie היא חברה נוספת המשתמשת בבלוקצ’יין בענף השירותים לייעול יישום בלוקצ’יין פנימי. במציאות, הם כבר בדקו את הוכחת הרעיון של הפרויקט שלהם וגלגלו 2 מוצרים – Rockside ו- Dojo. עד כה הם משתמשים ב- Ethereum כבסיס הפרויקט.

TEPCO

TEPCO משתמשת גם בבלוקצ’יין בחברת החשמל שלהם. יחד עם תאגיד Itochu הם עובדים על פלטפורמה שתסחר עודפי חשמל. יתרה מכך, החברה תפתח בקרוב בפרויקט הוכחה של רעיון במחצית הראשונה של שנת 2021 הקרובה.

נֵצַח

E.ON משתמשת גם בבלוקצ’יין לתעשיית החשמל. במציאות הם כבר פיתחו פלטפורמה שתסייע ללקוחותיהם להשיג שקיפות מלאה ושליטה על צריכת האנרגיה שלהם. יותר מכך, הם גם הגישו בקשה לפטנט על צורת מערכת חדשה זו.

KEPCO

חברת KEPCO או חברת קוריאה החשמלית משתמשת גם בבלוקצ’יין בחלוקת חשמל. נכון לעכשיו הם חתמו על חוזה עם שני ספקים מקומיים להעברת תעודות אנרגיה מתחדשת (REC). הם מאמינים שבלוקצ’יין יכול לפתוח בפניהם אפשרויות חדשות בטווח הארוך.

איברדרולה

איברדרולה היא אחת מחברות החשמל הספרדיות הגדולות. במציאות, חברה זו משתמשת גם בבלוקצ’יין בהפצת חשמל. יתרה מכך, הם השלימו לאחרונה בדיקה מבוססת בלוקצ’יין כדי לבדוק אם הכוח המסופק והכוח הצורך מתחדשים לחלוטין. והם שמחים לבשר כי הפרויקט זכה להצלחה רבה. כעת הם ישתמשו בבלוקצ’יין כדי להאיץ את אימוץ האנרגיה המתחדשת.

קרא עוד: בלוקצ’יין בחקלאות: מקרי שימוש ודוגמאות

אקסלון

אקסלון היא גם אחת החברות המשתמשות בבלוקצ’יין בכלי השירות. ובכן, למעשה, אחת מחברות המשנה שלהן ComEd היא זו שמשתמשת בטכנולוגיה במגזר זה כדי להגביר את היעילות בכל דרך. הם גם מתכננים לבדוק את הטכנולוגיה במשך יותר משלוש שנים כדי להבין את הרעיון באופן מלא.

Kansai חשמל

Kansai Electric Power משתמשת בבלוקצ’יין בכלי השירות למטרות סחר בכלי שירות. יותר מכך, הם מתכננים להשתמש באנרגיה סולארית ככלי המסחר. עם זאת, הם עדיין בודקים את הטכנולוגיה, ואין לנו עדיין מושג לגבי פלטפורמה סופית.

סנטריקה

Centrica משתמשת גם בבלוקצ’יין בכלי השירות למסחר בין עמיתים לעמיתים. נכון לעכשיו הם עובדים עם ורב ונמצאים בעיצומו של ניסוי כיצד נסחרת אנרגיה בקהילה P2P. יתרה מכך, הניסוי עובד עם קהילות מקומיות כדי לראות כיצד תעבור מערכת ההדרכה בפועל.

TenneT

TenneT היא חברה ענקית נוספת שמשתמשת בבלוקצ’יין בכלי השירות כדי להציע דרך ייחודית להפצת חשמל. הפרויקט כולל בעיקר לקיחת חשמל מסוללות צרכניות, פאנלים סולאריים ורכבים חשמליים לצורך שמירה על היצע וביקוש חשמל. כאן, בלוקצ’יין יכול להציע שילוב מושלם של היצע ויכול לייעל את התהליך כולו ביסודיות.

יש כל כך הרבה חברות ברחבי העולם שהחלו להשתמש בטכנולוגיית בלוקצ’יין לעסק שלהן. בדוק את 50 החברות המובילות המשתמשות בטכנולוגיית בלוקצ’יין כדי ללמוד עוד על אופן השימוש בהן.

הערת סיום

ענף השירות הוא באמת ענף עצום שצריך לבצע שינויים מסוימים בתשתית כדי לעמוד בקצב המהיר של העולם. הזכרנו הרבה נושאים במגזר זה במדריך זה. כל הנושאים הללו הם מכריעים ביותר ויש לפתור אותם בהקדם האפשרי.

לכן שימוש בבלוקצ’יין בכלי השירות יכול לעזור לתעשייה להתפרק. שימוש בטכנולוגיה זו יבטיח כי הצרכנים אמונים על החברות שוב, והיא גם תיפטר מכל שחיתות. אנו מאמינים שזו הזדמנות של פעם בחיים של תעשיית השירות להשתמש בבלוקצ’יין ולשדרג את המערכות שלהם לטובה.

לכן, כל טירון שרוצה להבין קצת יותר טוב את הטכנולוגיה הזו ורוצה ליישם פרויקטים של בלוקצ’יין בענף זה צריך להתחיל עם קורס הבלוקצ’יין החינמי שלנו. ניתן גם להירשם לקורסי בלוקצ’יין על מנת להפוך למקצוען מיומן. למה לחכות? קח את הצעד הראשון לקראת המטרה שלך עכשיו!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map