Blockchain לביטוח: מקרי שימוש ויישומים

מאמר זה מציע תצוגה מפורטת על מקרי שימוש ויישומים של בלוקצ’יין לביטוח וכיצד חברות ביטוח יכולות לנצל את היתרון של טכנולוגיית הבלוקצ’יין.

ביטוח הוא אחד המגזרים שיכולים להרוויח משימוש בבלוקצ’יין. במאמר זה נבדוק מה יש לביטוח הבלוקצ’יין לתת לנו. ביטוח תמיד היה משימה גדולה לכל מי שעובר בעיה, ואנחנו מקווים שביטוח בלוקצ’יין יכול לשנות את כל הנוף. חברות סטארט-אפ רבות של ביטוח בלוקצ’יין פועלות למען חוויית ביטוח טובה יותר עבור משתמש הקצה והעסקים המטפלים בביטוח לאנשים.

מעטים מהסטארטאפים של ביטוח הבלוקצ’יין מתמקדים בגישה חדשנית לחלוטין, בעוד שאחרים מנסים להגדיל את תהליכי הביטוח הקיימים כבר ולשפר אותם בכל התהליך..

כמו כן, כדי להבין טוב יותר את פוליסת ביטוח הבלוקצ’יין, עלינו לעבור על מקרי השימוש בביטוח הבלוקצ’יין. על ידי מעבר על מקרים אלה של שימוש בביטוח בלוקצ’יין, תוכלו לקבל מושג טוב יותר כיצד סטארט-אפים של ביטוח בלוקצ’יין מנסים לפתור את הבעיה של תעשיית ביטוח הבלוקצ’יין..

הירשם עכשיו: קורס יסודות Blockchains ארגוניים

Contents

Blockchain לביטוח: התנאים הנוכחיים וכיצד Blockchain יכול לעזור

שכיחות הביטוח בחיינו אינה דבר חדש. הוא פועל כבר אלפי שנים. כרגע אנו חיים בענף ביטוח שתלוי מאוד ברוקרים. מקובל שמתווכים מתקשרים לאנשים ומשכנעים אותם לנקוט במדיניות.

הגישה היא לערוך חוזה נייר שמשמעותו הכללת טעויות אנושיות במהלך הטיוטה או בעת תביעת הביטוח. בסך הכל, הכל הופך את הדברים למורכבים עבור כל הצדדים הנמצאים בקו, כולל המבטחים, הברוקרים והצרכנים. עלינו גם לקחת בחשבון את הסיכון הכרוך בתהליך כולו.

כיצד Blockchain יכול להועיל למגזר הביטוח?

Blockchain היא הטכנולוגיה שיכולה להפוך את הענף. עם זאת, זה לא משפיע כל כך כרגע, אבל זה מראה הבטחה. כדי לקבל הבנה טובה יותר, ראשית עלינו להבין כיצד blockchain משפיעה או משתנה בענף הביטוח?

כמו כן, עלינו לדעת לאילו מקרי שימוש תהיה השפעה משמעותית בטווח הארוך. עבור חברות ביטוח ביטוח בלוקצ’יין הוא המונח החדש ביותר שעליו הם צריכים להתמודד. זה יוליד חברות ביטוח בלוקצ’יין אשר יפיקו את המיטב ממה שיש לבלוקצ’יין להציע.

נכון לעכשיו, אנו יכולים לומר שיש לנו הרבה פרויקטים של הוכחת מושג שבהם הרעיונות הם יותר מושג מאשר מציאות. כמו כן, המבטחים צריכים לבצע מחדש הכל כולל שינוי המודל העסקי הביטוחי שלהם. זה ייקח זמן ובדיקות נכונות לפני שניתן יהיה לראות שינויים מהותיים בשוק.

עם זאת, יהיו מאמצים מוקדמים שיהיה להם את היתרון של המובילים הראשונים. ארבעת מקרי השימוש והיישומים של בלוקצ’יין כוללים את הדברים הבאים.

 1. גילוי הונאה ומניעת סיכונים
 2. מניעת וניהול תביעות
 3. ביטוח בריאות
 4. ביטוח משנה
 5. רכוש ונפגעים (עמ ‘&ג) ביטוח

כדי להבין את התוצאות הפוטנציאליות, בוא נעבור על יישומי ביטוח הבלוקצ’יין ומקרי השימוש להלן.

מקרי שימוש בביטוח Blockchain ויישומי ביטוח Blockchain

גילוי הונאה ומניעת סיכונים: בעיות עכשוויות ובעיות

הונאות בביטוח הן בעיה גדולה שגם הארגונים וגם משתמשי הקצה רוצים לפתור. עם מבטחים שלא באמת השקיעו בפתרון נושא ההונאה. הגישה שלהם לפתרון הונאות תמיד הייתה פחות מהנדרש. עם זאת, השימוש בטכנולוגיה למניעת הונאות שכיח למדי בקרב מבטחים כאשר 95% מהם משתמשים בה.

גם עם כל אמצעי הזהירות והשימוש בטכנולוגיה נגד הונאה, המבטחים עדיין צריכים לסבול ממספר רב של הונאות. על פי הדיווחים ענף הביטוח סובל מ -80 מיליארד דולר בשנה. גם חברות הביטוח וגם משתמשי הקצה סובלים בגלל הונאה. בממוצע, משפחה יכולה להפסיד בין 400 ל -700 דולר בשנה.

בקיצור, השיטה הסטנדרטית לא מצליחה למנוע הונאות בהתחשב במורכבות העצומה שמציע ענף הביטוח. לרוב, בעיית נראות מתרחשת כאשר נשלח מידע בין עמיתים לרבות המבטחים, מבטחי המשנה והתובעים. הניירת מאפשרת גם לעבריינים או רמאים לשנות את המידע ומכאן לבצע הונאות.

כיצד Blockchain יכול לעזור בזיהוי הונאה ומניעת סיכונים?

בלוקצ’יין יכול לפתור את בעיית ההונאה הודות לשקיפות שיש לה להציע. תיאום טוב יותר בין המבטחים פירושו שניתן להילחם כראוי בהונאות. טכנולוגיית ספר החשבונות המבוזר מבטיחה כי העסקאות הנעשות בבלוקצ’יין הן קבועות.

משמעות הדבר היא כי לא ניתן לשנות נתונים לאחר כתיבתם מה שמספק את הבסיס לאבטחת הנתונים. תביעות יכולות להתגורר כעת על ספר החשבונות המבוזר, דבר שמקל על המבטחים לאמת את המידע בבוא העת.

כדי לשפר את גילוי ההונאה, מבטחים משמעותיים אוספים נתונים בפומבי ואז חוזים פעילויות הונאה. עם הנתונים מתגלים דפוסים אשר בתמורה מסייעים בשיפור ההכרה. עם זאת, האתגר הוא לשתף נתונים רגישים בין ארגונים שהיו שם תמיד מה שהופך את כל התהליך למורכב.

המטרה היא לבנות פלטפורמה לאיתור הונאות שיכולה לעבוד ברחבי הרשת על ידי שמירה גם על הפרטיות. Blockchain מאפשרת למבטחים לעשות בדיוק את זה. זה מאפשר להפסיק את ההונאה ולהביא לתיאום רב יותר בין המבטחים שיכולים להפיק תועלת ללא הגבלת זמן.

אז, אילו הונאות ניתן לעצור באמצעות בלוקצ’יין? בואו לרשום אותם למטה.

 1. עצירה או צמצום של זיוף הוא היתרון מספר אחת בעזרת אישורים דיגיטליים.
 2. ניתן לבטל הוצאות או הזמנות כפולות כאשר לקוחות אינם יכולים לתבוע את התאונה פעמיים.
 3. הסרת מוכרים לא רשומים והפחתת הפרמיה.

מניעת וניהול תביעות: נושאים עכשוויים ובעיות

שמירה על הונאות, עוד נושא גדול שתעשיית הביטוח סובלת ממניעת וניהול תביעות. לוקח זמן למבטחים לאסוף את כל המידע הנדרש תוך אימות או הסדרת תביעת ביטוח. זה יכול להוביל לבעיות בהתחשב בחומרת התביעה.

אתגר נוסף הוא לברר את מלוא הטענות הנכונות. מקובל שטוענים מזייפים מסמכים כוזבים שיכולים להוביל לטענות שמעולם לא קרו.

כיצד Blockchain יכול לעזור במניעת וניהול תביעות?

Blockchain, בשילוב עם טכנולוגיות מודרניות, יכול לאפשר למבטחים ליצור מודל תביעות שקוף אך מסוגל למיקוד לקוחות. המודל צריך להיות תלוי במידה רבה באמון, מה שאומר שהוא צריך להיות שקוף במידה רבה.

ההיבט למניעת תביעות בביטוח יכול להפיק תועלת רבה מהמידע הנוגע למיקום האירוע, לניתוח ולסיכונים חיצוניים הקשורים לאירוע.

האופי המופץ של Blockchain מאפשר שיטת הטמעה שמכניסה את המבטח ואת התובע לאותה רשת. המבטחים או צדדים שלישיים אחרים יכולים לתפוס בקלות מידע בנוגע לטפסים, דוחות משטרה, עדויות ובקרוב. היבטים מרכזיים אחרים בטכנולוגיה שיכולים לעזור בתהליך יכולים להיות טלפונים ניידים או חיישנים המחוברים למכשירים האחרים המחוברים לישות או לאזור בו האירוע מתקיים..

אלה יעילו את התהליך כולו ויבטיחו הגשות תביעות מתאימות. בתמורה, זה ישפר את שביעות רצון הלקוחות וישפר את התיאום בין כל הגורמים המעורבים בתהליך התביעה.

אז, איך היה מבטח יודע מתי מתקיים אירוע? הרשאת החיישן למסירת מידע יכולה להתריע בפני הצדדים הנדרשים כאשר מתרחש אירוע לא מתוכנן.

בקיצור, מבטחים, בשילוב עם בלוקצ’יין וטכנולוגיות אחרות כמו לווין, נתוני חיישנים, טכנולוגיה סלולרית ואחרים יכולים לסייע בפתרון בעיית האמון במערכת. Blockchain משמש כעמוד השדרה שכן הוא מציע שקיפות מתחילת דרכו. יתר על כן, ניתן להשתמש בבלוקצ’יין גם בכדי להקל על תשלומים אם קריטריונים מסוימים מתקיימים, ומשפרים את זמן הטיפול בתביעה.

ביטוח רכוש ונפגעים: בעיות ובעיות שוטפות

ביטוח רכוש ונפגעים הוא אחד מגזרי הביטוח החשובים ביותר שכן משתמשים בו בכבדות על ידי אנשים פרטיים, סטארטאפים או אפילו ארגונים. סוג ביטוח זה מהווה 48% מכלל הפרמיות בארה”ב ונחשב משמעותי בכל רחבי העולם. עם זאת, היא נגועה גם בבעיות כגון הערכת נתונים לצורך עיבוד תביעות, הזנת נתונים ידנית, תיאום בין צדדים וכו ‘. הזנת הנתונים הידנית מובילה גם לשגיאות אשר מאוחר יותר גורמות לאובדן של כל אחד מהצדדים בהתאם לסוג השגיאה שהתרחשה.

היעדר מסגרת ראויה לעיבוד תביעות פוגע במשתמש הקצה. לדוגמה, אם הבית שלך נפגע בגלל רשלנות, עליך למלא את ניירות התביעות ואז לבקש תביעות מספק הביטוח שלך. לאחר שתסיים, חברת הביטוח תמשיך בתביעות ותאמת אותן.

עם זאת, זה יכול להתעכב או להיפסק תלוי באופן בו חברת הביטוח של העבריין מטפלת בתביעה. נושא זה מתרחש עקב אי התאמה בין אופן הטיפול במבטחים בתביעות מלקוחותיהם.

כיצד יכול Blockchain לעזור בתביעות ביטוח רכוש ונפגעים?

Blockchain יכול לעזור בפתרון הבעיות הנוכחיות של ביטוח רכוש ונפגעים. הגישה היא לנהל את הנכסים הפיזיים בצורה דיגיטלית. כפי שאנו כבר יודעים שניתן להשתמש בבלוקצ’יין לכתיבת חוזים חכמים בקוד.

המשמעות היא גם שניתן ליישם ולבצע כללים עסקיים באופן אוטומטי. בקיצור, ניתן לטפל בתביעות באופן אוטומטי באמצעות חוזים חכמים. כמו כן, ניתן לאתר את כל השינויים בזכות האותנטיות שהופכת אותם לביקורת.

המפתח כאן הוא חוזים חכמים מכיוון שהוא מציע את הפונקציונליות הנדרשת של שינוי חוזי נייר לקוד לתכנות. לאחר מכן ניתן לבצע את החוזים החכמים באופן אוטומטי על ידי קבלת כל המידע ואז ביצועו בהתאם. ניתן לחשב את ההתחייבויות גם באמצעות חוזים חכמים אשר לאחר מכן ניתן לשלם לכל המשתתפים.

ביטוח רכב יכול לנצל את הצמיחה הטכנולוגית הכוללת מכיוון שניתן לשלוח את החיישנים ברכב באופן אוטומטי במקרה של תאונה. החוזה החכם ייקח אוטומטית את הצעדים הבאים כגון גרירה או שירותי רפואה.

בהמשך, היא תנסה לאמוד את הנזק לרכב בעזרת חיישנים המותקנים על הרכב וגם באמצעות בדיקה ידנית. לאחר מכן החוזים החכמים יתעדו כאשר יגיעו דוחות חדשים. לאחר קבלת כל המידע הנדרש, החוזה החכם יסדיר את התביעה. כל זה יכול להיעשות ללא התערבות אנושית או מינימלית.

ביטוח בריאות: בעיות עכשוויות ובעיות

אחת הסוגיות העיקריות כוללת אי גישה לנתוני המטופל בשל סודיות. זה מוביל לחוסר מידע / נתונים הנדרש לביטוח התביעה שעולה גם בתי חולים וגם חולה.

כל מטופל העוסק בבעיות בריאות חייב לבקר במספר רופאים במהלך חייו. זה מוביל לבעיות בעת שיתוף מידע מרופא אחד למשנהו. בסך הכל, כולם במערכת האקולוגית בתעשיית הבריאות כולל מבטחים, ספקים וחולים סובלים מבעיות בולטות.

לרוב, ארגון בריאות ישמור את המידע בממגורות של עצמו ולא ישתף אותו עם נותני שירותים אחרים. כמו כן, יש בעיה של מידע כפול או שגיאה המאוחסן ללא כל סוג של תהליך תיקון. אי שימוש במסגרת החיבור פירושו גם יותר תקורה אדמיניסטרטיבית ואפילו כאב ראש לחולים.

בקיצור, ישנן שתי בעיות משמעותיות בתחום הבריאות המשפיעות על ביטוח הבריאות באופן ישיר או עקיף. חוקי פרטיות נוקשים פירושם שלא ניתן לחלוק מידע בצורה חלקה בין מכוני הבריאות.

בלוקצ’יין בביטוח בריאות: פתרונות

Blockchain היא רשת מאובטחת מבחינה קריפטוגרפית המספקת לרפואה את התשתית הדרושה לתפקוד תקין. בעזרתו ניתן ליצור פרטיות ברשת ובתמורה לעזור לתעשיית הבריאות לחסוך מיליארדי דולרים.

המטרה העיקרית של blockchain ליצור רשת שתבטיח שהמטופלים תמיד יהיו בשליטה על הנתונים הרפואיים שלהם. על ידי כך הם יכולים לאפשר למטופלים להחליט מתי ואיך הנתונים שלהם משותפים עם המטפלים או המכונים הרפואיים.

ההשפעה הכוללת של הבלוקצ’יין על הבריאות גורמת לכך שביטוח יכול גם לתפקד כמו שצריך. הם יכולים להשתמש ברשת הבלוקצ’יין לצורך התיעוד הרפואי של החולים ולהבטיח שהם נכונים. מכיוון שבלוקצ’יין משתמש בחתימה קריפטוגרפית זה מבטיח שאי אפשר לתפעל נתונים בשום אופן.

הבלוקצ’יין מגן על הנתונים באמצעות חותמות זמן. כמו כן, ניתן לעדכן את המסמך השמור בבלוקצ’יין באופן קבוע כדי לשקף שינויים. הן המבטחים והן הספקים יכולים לגשת לנתונים בכל עת ולוודא שמידע הביקורת מתבצע ללא בעיות. מטופלים יכולים להוסיף מידע נוסף לביקורת בתהליך ולהוסיף ערך לתביעת הביטוח שלהם.

קרא עוד: Blockchain לבריאות: שימוש במקרים ויישומים

ביטוח חוזר: בעיות עכשוויות ובעיות

ביטוח משנה הוא גם חלק גדול מענף הביטוח. הם מגנים על המבטחים ומגנים על האינטרס שלהם כאשר מתרחשים אסונות טבע. בדיוק כמו שהביטוח עוזר לאנשים להפחית סיכונים ולנהל אירועי חיים לא צפויים, ביטוח משנה עושה זאת גם עבור מבטחים.

מבחינת מבטחים, ביטוח משנה הוא הכל על הפחתת סיכונים כאשר הסיכויים הם נגדם. לדוגמא, באסונות טבע ובמגפות בריאות המוניות, ביטוח משנה יכול לסייע לביטוח להתמודד עם כל התביעות והדרישות.

הפיתרון הנוכחי המשמש ביטוח משנה אינו יעיל במקרה הטוב. הוא מעובד באופן ידני ונקבע על ידי חוזים חד פעמיים. המצב הנוכחי מוביל למורכבויות שכן כל חוזה כתוב במפורש המכסה סיכון חלקי או אירוע ספציפי. הנושא האמיתי קורה כאשר האירוע מתרחש. זה יכול לקחת עד 3 חודשים עד להחלטה על חוזה שהופך את כל התהליך לקשה לשני הצדדים.

כמו כן, מבטח לא רק משא ומתן עם מבטח משנה אחד, אלא מרובה, המסבך את כל התהליך. בקיצור, אין צורך לעקוב אחר תקן המוביל לתקני נתונים שונים בין המוסדות.

כיצד יכול Blockchain לעזור בביטוח משנה?

כפי שנדון לעיל, ביטוח משנה סובל מאוד מהיעדר זרימת מידע בין ארגונים. טכנולוגיית Blockchain יכולה לסייע בפתרון הבעיה באמצעות מתן רשת יעילה להחלפת מידע בין הצדדים.

השימוש בספר חשבונות משותף הוא המפתח כאן שבו המידע הדרוש מתעדכן ברגע שהוא זמין. המשמעות היא שגם הצדדים, המבטחים ומבטחי המשנה יכולים להתחבר ולשתף מידע כדי להסדיר תביעות מהר יותר.

יעילות זו יכולה לסייע לתעשייה לתפקד בצורה יעילה יותר ומכאן להפחית את העלות התפעולית הקשורה אליה. הצרכנים גם נהנים מכך מכיוון שהוא מקטין את העלות הכוללת הקשורה לתביעות.

האינטרנט של הדברים (IoT)

מקרה שימוש מעניין נוסף של blockchain לביטוח כולל את blockchain ו- Internet of Things (IoT). בימי העולם המחובר, מקובל שמכשירים נשארים מחוברים ומחליפים כמות עצומה של נתונים שייווצרו ונאספו. אותם נתונים יכולים לשמש את המבטחים ולשפר את מודלי הביטוח שלהם על בסיס השימוש.

שוק ביטוח הרכב יכול להפיק תועלת רבה מהמודלים המבוססים על שימוש אלה, המאפשרים להם לאסוף נתונים בנוגע לרכבים מבוטחים. לכן, אם רכב נתקל בתאונה, ניתן לאסוף את המידע ואז לשלוח אותו לרשת הביטוח מבוססת הבלוקצ’יין.

קרא עוד: החשיבות של Blockchain בענף הביטוח

יישומים המשפרים את Blockchain לביטוח

ביטוח לבלוקצ’יין תמיד עבד בחברות וארגונים גדולים. הם מנסים לפתור את בעיות הביטוח עם הבלוקצ’יין, ויישומים רבים משתמשים בו נכון. כדי לקבל תמונה ברורה, נפרט כמה מהיישומים הספציפיים המתמקדים בשימוש נכון בביטוחים בבלוקצ’יין. בואו נתחיל.

מקרה שימוש מיוחד: בלוקצ’יין של יבמ

בלוקצ’יין של יבמ הוא אחד מאותם פרויקטים ביטוחיים מדהימים שמשנים את ניהול הביטוח בעזרת בלוקצ’יין של יבמ. יבמ היא גם אחת החברות הגדולות המשתמשות בטכנולוגיית בלוקצ’יין. זה מאפשר לחברות לבנות פלטפורמה עם שקיפות בראש.

אז, איך זה משנה את ענף הביטוח?

ראשית, זה מפשט את כל התהליך של החברה שעובדת עם פעולות ביטוח. כמו כן, זה מקל עליהם לטפל במספר צדדים מכיוון שהם מתקשרים איתם כל הזמן. בסך הכל, השימוש בבלוקצ’יין של IBM בביטוח יכול לסייע בהפחתת האתגרים הקשורים לטיפול במספר גורמים.

תהליך האימות והעדכון נעשה בהתאם לטכנולוגיית ספר החשבונות המבוזר. המשמעות היא שיש ירידה כוללת בעלויות הקשורה לניהול ופיזור מדיניות. בתמורה, תמיכת הלקוחות מתייעלת לעבוד בצורה חלקה בכל ענף הביטוח. בקיצור, הבלוקצ’יין של IBM מאפשר לנו לנהל אתגרים עכשוויים בניהול הביטוח.

כמה מהדרכים הקריטיות של בלוקצ’יין של יבמ משפרות את ניהול הביטוח הן כדלקמן:

 • כיסוי סיכונים מלא
 • תחלופה
 • יתרונות קבוצתיים
 • ביטוח משנה

וכן הלאה. ישנם מקרי שימוש אחרים שבהם ניתן להפעיל בלוקצ’יין של IBM כדי להפחית עלויות, לייעל את התפעול, ובתמורה לשפר את שירות הלקוחות. זה גם בונה אמון בין ספקים, לקוחות וצדדים שונים הקשורים ישירות או בעקיפין לביטוח.

ביטוח ימי של Blockchain

רוב השחקנים פועלים לפתרון בעיה מסוימת. זה נכון גם במקרה של התעשייה הימית כאשר שחקנים כמו Guardtime, EY ופרויקטים אחרים של בלוקצ’יין ביטוח מנסים לפתור את בעיית הביטוח הימי..

שחקני מפתח אחרים שלוקחים השתתפות פעילה בתהליך כוללים את מיקרוסופט, A.P ואחרים. מטרתם לשפר את ניהול הסיכונים באמצעות עסקאות ספרים אוטומטיות.

בהתחלה, הם יתמקדו בניהול הסיכון של 1,000 ספינות מסחריות. פעם אחת, הם הוקמו ויש להם אחוזי הצלחה; לאחר מכן הם ירחיבו את הפלטפורמה שלהם לביטוח עסקי אחר, כולל תעופה, אנרגיה, מטענים ימיים וסקטורים אחרים.

בלוקצ’יין בביטוח חיים

חיי אדם הם כנראה החשובים ביותר. וכשמדובר בטכנולוגיה, זה יכול לעזור לעצב את חייהם של מיליוני אנשים ברחבי העולם. ביטוח חיים יכול להרוויח הרבה מהשימוש בבלוקצ’יין לשיפור תהליך רישום המוות ותביעות הקשורות אליו.

מכיוון שהליך ביטוח החיים שונה ממדינה למדינה, חשוב לחפש אמצעי מאוחד לטיפול בכל התביעות והתהליכים הקשורים אליו..

התביעות הקיימות בביטוח חיים אינן יעילות מכיוון שעשויות להימשך עד שישה חודשים עד לתביעות הטיפול. פירוש הדבר כי על התובע לעבור טרחה רבה לפני שמטופלים סוף סוף התביעות. ביטוח חיים של בלוקצ’יין יכול לסייע במיתון כל הבעיות.

מודל תקין מבוסס ביטוח חיים של בלוקצ’יין יכול לעבוד בשיתוף עם בית החולים, חברת הביטוח, אישור פטירה והיתר קבורה כדי להבטיח שהם יכולים לטפל בתביעות מהר יותר ובגישה טובה יותר..

צעדים נדרשים לבלוקצ’יין לביטוח לבגרות ואימוץ

בדיוק כמו כל טכנולוגיה אחרת, ייקח זמן מה עד שניתן יהיה להטמיע בלוקצ’יין כראוי בביטוח. עם זאת, כדי לוודא שהיא מצליחה, עליה לעקוב אחר פתרון תלת-מסלולי להבשלה ואימוץ נכונים.

הם כדלקמן:

הוכחה פנימית לקונספט

הצעד הראשון שעליהם לעשות המבטחים הוא להשתמש במקרי השימוש הממוקדים באופן פנימי. על ידי כך הם יכולים להשתמש בערכת נתוני הלקוחות שלהם ולשפר את הפעולות הפנימיות באמצעות חוזים חכמים.

הניסוי צריך להיעשות כדי ללמוד עד כמה המערכות שלהם תורמות לבלוקצ’יין.

תהליכים ממוקדי לקוח

למרות שמקובל לחברות לשפר את יעילות התהליך הכוללת שלהן, הן שכחו להשתמש בגישה ממוקדת לקוח. המצב האידיאלי הוא להבטיח כי היישומים הפונים ללקוח נעשים נכון באמצעות אסטרטגיות המתאימות ישירות למערכת האקולוגית הגדולה.

גישה זו תבטיח כי האימוץ נעשה בשוק והמבטחים יכולים להפוך ליוצרים בשוק ולא לעוקבים. כמו כן, על המבטחים לפעול בהתאם למסגרות הרגולציה, החוק והמיסוי הנכונות על מנת להבטיח פיתוח הטכנולוגיה לשימוש ארוך טווח..

הפעלת IoT

המבטחים מסתמכים רבות על מידע ונתונים שנלכדים באמצעות המכשירים השונים לצורך דיוק ואמינות. הגישה הטובה ביותר להבטיח שהנתונים שנלכדו נכונים, המבטחים צריכים לוודא שבלוקצ’יין משולב ב- IoT.

בדרך זו האינטראקציה בין blockchain, IoT ו- big data יכולה לשנות את האופן שבו תעשיית הביטוח פועלת. המפתח כאן הוא אוטומציה של כל התהליך כולל פרמיות, תביעות ונושאים אחרים.

כדי ליישם פתרונות מבוססי טכנולוגיית בלוקצ’יין, עליך להבין את האתגרים הבסיסיים. למידע נוסף מרשימת 10 האתגרים המובילים ליישום בלוקצ’יין ארגוני.

סיכום

הצורך בבלוקצ’יין הוא החשוב ביותר כמעט בכל ענף בחוץ. ביטוח אינו שונה ויכול להרוויח מאוד מהבלוקצ’יין. במאמר זה דנו במקרי השימוש החשובים שקשורים לבלוקצ’יין לביטוח. מקרי השימוש העיקריים כוללים מניעת גילוי הונאה, ניהול ומניעת תביעות וכן הלאה. כמו כן, ייקח זמן ליישם בלוקצ’יין בביטוח, והמבטחים צריכים קודם ליישם אותו באופן פנימי לפני שאחרים יוכלו לאמץ אותו. את הקדימות צריך לקבוע כמה מבטחים וביטוח משנה לפני שהשינוי האמיתי יכול להתחיל.

אם אתה מעוניין בעוד מקרים ויישומים לשימוש בבלוקצ’יין, עליך לבדוק את קורס הבלוקצ’יין בחינם כעת.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map