השכר למפתחי Blockchain נמצא בעלייה!

ככל שהפופולריות של טכנולוגיית הבלוקצ’יין עולה, כך עולה הביקוש למפתחי בלוקצ’יין. מאמר זה מציע מושג ברור לגבי משכורת מפתחי הבלוקצ’יין וכיצד הוא עולה עם הזמן.

שכר מפתח הבלוקצ’יין עולה בהדרגה והופך לאחד המשכורות המשלמות ביותר בכל הזמנים! בדרך כלל, עם עליית טכנולוגיית הבלוקצ’יין, הזדמנויות עבודה רבות משתלטות בקרוב על השוק. כעת כל החברה הארגונית המחפשת אנשי מקצוע מיומנים שם מוכנה לשלם גם סכום נכבד.

לפיכך, מפתח בלוקצ’יין שהוא אחד מתפקידי התפקידים הרצויים ביותר, מגיע גם עם שכר מעולה של מפתח בלוקצ’יין.

עם זאת, ישנם כמה גורמים ספציפיים השולטים בגובה שכר מפתח הבלוקצ’יין מחברה לחברה. אם אתה רוצה לדעת על היתרונות של ללכת למקצוע זה, יש לך מזל. היום, תבין את הגורמים והתרחישים שקובעים את גובה שכר המפתח של בלוקצ’יין.

כמו כן, תקבלו כמה עצות כיצד תוכלו ללכת גם למשרות מפתח בעלות שכר גבוה.

הירשם עכשיו: אישורי Blockchain Professional מוסמך (CEBP)

Contents

מהו טווח השכר של מפתח בלוקצ’יין?

לפני שנמשיך לאופן שבו תוכלו לפתח את קורות החיים שלכם עבור משכורת גבוהה למפתחי בלוקצ’יין בתשלום גבוה, בואו נדבר על מה הטווח האופייני.

במציאות, הביקוש לכישרונות מבוססי בלוקצ’יין ממשיך לעלות. יותר מכך, זה תורם ישירות גם לטווח השכר הגבוה. בדרך כלל, המסירה הממוצעת של בלוקצ’יין עומדת על $ 150K ל- $ 175,000 בכל שנה!

מצד שני, נראה כי מהנדס התוכנה האופייני מקבל 137,000 דולר בשנה. אז אתה מבין איך משכורת מפתח הבלוקצ’יין גבוהה בהרבה מהמהנדס הממוצע או מפתח התוכנה.

אם אתה מנוסה ויש לך ביקוש גבוה יותר בשוק, אתה יכול להרוויח עד 200,000 $ בכל שנה!

אתה יכול לבדוק כיצד משתנה שכר מפתח הבלוקצ’יין בהתבסס על השטח מהטבלה שלהלן.

משכורת מפתחי AreaBlockchain
אזור מפרץ SF 168,248 דולר
ניו יורק 161,862 דולר
סן דייגו 158,333 דולר
סיאטל 154,241 דולר
בוסטון 153,933 דולר
לוס אנג’לס 152,045 דולר
פילדלפיה 150,000 $
וושינגטון. 149,956 דולר
אוסטין 147,421 דולר
דאלאס / Ft שווה 142,800 דולר
אטלנטה 141,666 דולר
דנבר 132,500 דולר
שיקגו 127,769 דולר
לונדון 113,368 $ (81,414 £)
טורונטו 96,540 דולר (122,964 דולר קנדי)
צָרְפַת 72,281 דולר (59,875 אירו)

מקור: שכור

כפי שאתה יכול לראות, השכר הממוצע הממוצע למפתחי בלוקצ’יין נמצא בסן פרנסיסקו. עם זאת, חברות רבות יכולות אפילו לשלם יותר מזה מכיוון שזה רק המספר הממוצע.

התמחויות: מומחה פלטפורמת בלוקצ’יין ספציפי

מצד שני, מומחה ספציפי לפלטפורמת הבלוקצ’יין עשוי אפילו לקבל יותר משכורת. לדוגמה, מפתחי בלוקצ’יין של Ethereum או Hyperledger עשויים לקבל משכורת למפתחי בלוקצ’יין גבוהה יותר מכל מומחי פלטפורמה אחרים.

הסתכל למטה –

מיקום נמוך סוף משכורת ממוצעת גבוהה
לָנוּ. 80,000 דולר 180,000 $ 127,500 דולר
אַסְיָה 100,000 דולר 150,000 $ 125,000 דולר
מְרוּחָק 100,000 דולר 200,000 $ 145,000 דולר

מקור: cryptocurrencyjobs.co

אז אתה יכול לראות כי על סמך המיקום בלבד וגם ההתמחות, טווח השכר למפתחים ישתנה. כאן, עבודות מרחוק בבלוקצ’יין מתייחסות למיקור חוץ או חברות המציעות עבודה מהמאפיין הביתי.

קרא עוד:כיצד לנחות עבודה למפתחי Blockchain?

אילו גורמים משפיעים על שכר מפתחי Blockchain?

ישנם גורמים מסוימים שיכולים להשפיע בקלות על משכורת המפתחים שלך בבלוקצ’יין. יתרה מכך, גורמים אלה חשובים ביותר מכיוון שאם אתה יודע עליהם, תוכל בקלות לבצע אסטרטגיה גם למסלול הקריירה העתידי שלך. אלו הם –

מיקום העבודה

מיקום המשרה הוא אחד הגורמים החשובים ביותר למשכורת גבוהה של מפתח הבלוקצ’יין. במציאות, אם המיקום אינו ידידותי לטכנולוגיה או מתקדם, בעיקר משכורות מפתחי הבלוקצ’יין הן בצד הנמוך.

לפיכך, מעבר למיקום שבו הכישורים שלך יקבלו יותר חשיפה צריך להיות השיחה הראשונה שלך.

בדרך כלל, באירופה הצורך בבלוקצ’יין עדיין לא בולט בהרבה מקומות. כתוצאה מכך, משכורות מפתחי הבלוקצ’יין אינן כה גבוהות בהשוואה למיקומים באסיה או ארה”ב.

אני מקווה שבעתיד הקרוב, כשכל מיקום יעריך את הבלוקצ’יין, גם סכום השכר יעלה.

מיקום נמוך סוף משכורת ממוצעת גבוהה
לָנוּ. 70,000 דולר 200,000 $ 136,000 דולר
אַסְיָה 60,000 דולר 120,000 $ 87,500 דולר
אֵירוֹפָּה 55,000 דולר 91,000 דולר 73,300 דולר
מְרוּחָק 70,000 דולר 200,000 $ 123,750 דולר

מקור: cryptocurrencyjobs.co

כפי שאתה יכול לראות, טווח השכר הכולל של מפתח בלוקצ’יין יכול להשתנות באופן משמעותי בהתאם למיקום.

ענייני ניסיון

ובכן, זה לא מזעזע. במציאות, ברור שחוויה חשובה וחשובה מאוד. יתרה מכך, אם כבר עבדת על מספר פרויקטים של בלוקצ’יין, אתה יכול לצפות לקבל משכורת נאה של מפתח בלוקצ’יין.

מצד שני, מתחילים שלמדו כיצד לפתח בלוקצ’יין רק לאחרונה יקבלו משכורות בעלות שכר נמוך כבר בהתחלה. ברגע שתתחיל לעבוד על פרויקטים מסוימים של בלוקצ’יין או בחברות בעלות ערך רב, הביקוש שלך יתחיל לעלות.

וֶתֶק

במקרים רבים הוותק ישפיע על הסכום שאתה מקבל תשלום. במציאות, ככל שתצבור יותר ניסיון, אתה יכול ללכת לתפקידים בכירים יותר. כאן הוותק אינו מבוסס על גיל אלא על הדרגה בחברה שלך.

יותר מכך, ככל שדרגה גבוהה יותר, כך המפתח מנוסה ובקיא יותר. לפיכך, זה נורמלי למדי שהם מקבלים שכר יותר מתחתוניו. לכן, אתה בוודאי יכול לצפות לתשלום נוסף לאחר שתקודם לתפקיד בכיר.

פרופיל החברה

גורם נהדר נוסף המשפיע על משכורות מפתחי הבלוקצ’יין הוא פרופיל החברה. אם אתה הולך רק לסטארט-אפים, הם לא יכולים להציע לך כל כך הרבה תשלום בתחילת העסק שלהם. אבל אם היעד שלך הוא ארגונים בעלי פרופיל גבוה, אתה יכול לצפות לקבל סכום נאה.

במציאות, ארגונים מוכרים תמיד מוכנים להשקיע כסף בטכנולוגיית הבלוקצ’יין. לפיכך, הם מוכנים גם להעסיק אנשי מקצוע ולשלם תמורתם משכורת טובה.

מחסור בעובדים

כמו כן, מחסור בעובדים יכול להשפיע על האופן שבו חברות מקצות את משכורות המפתחים שלהן. מכיוון שבלוקצ’יין היא טכנולוגיה חדשה, אין הרבה אנשי מקצוע שמבינים היטב את המושגים. כתוצאה מכך, תמיד קיים צורך מתמיד בעובדים.

לפיכך, טווח השכר ממשיך לעלות בהתבסס על כך. יותר מכך, אם במקום כלשהו אין מחסור בעובדים אז גם המשכורת יכולה לרדת. לכן, גם אם רק למדתם כיצד לפתח בלוקצ’יין, עדיין תוכלו לקבל משכורת טובה.

קרא עוד:כיצד להפוך למפתח בלוקצ’יין?

אישורי Blockchain מבטיחים שכר גבוה יותר למפתחי Blockchain

מפתח בלוקצ’יין מוסמך תמיד יקבל יותר משכורת בהשוואה לאחד שלא סיים קורסים למפתחי בלוקצ’יין. למה? ובכן, כאשר אתה רק מתחיל בתחום זה, הסמכה יכולה באמת להציג את המומחיות האמיתית שלך.

לפיכך, תקבל הצעות נוספות ותקבל תפקידים משתלמים יותר בארגונים. לפיכך, עליך לשקול להיות מפתח בלוקצ’יין מוסמך כבר בתחילת מסלול הקריירה שלך. היקף הקריירה הגדולה בבלוקצ’יין רק גדל עם הזמן.

כל מפתחים בכירים צריכים לקבל גם אישורים.

איך תוכל להגדיל את השכר שלך?

הגדלת משכורת המפתחים שלך בבלוקצ’יין עשויה להיראות משימה קשה כבר בהתחלה. ברגע שתתחיל לעבוד על כישורי בלוקצ’יין מובילים, תקבל הצעות למשכורות גבוהות של מפתחי בלוקצ’יין. לפיכך, הרכבתי רשימת עצות שיעזרו לך להשיג את עבודת החלומות שלך בקלות.

משכורת למפתחי Blockchain

להחזיק קליבר על עסקים וטכנולוגיה ארגוניים

אתה יודע, אם אתה רוצה לקבל משכורת גבוהה למפתחי בלוקצ’יין, אתה בהחלט צריך לעבוד על הכישורים העסקיים הארגוניים שלך. במציאות, ישנם רק קומץ אנשי מקצוע שיודעים לשלב גם את העסק הארגוני וגם את הבלוקצ’יין לטכנולוגיה ארגונית.

אם אתה יכול להראות שאתה מומחה לעשות את זה, אתה בוודאי תגדיל את הסיכויים שלך לקבל משכורת גבוהה של מפתח הבלוקצ’יין.

לקבל תואר

קבלת תואר היא כנראה דרך נהדרת להעשיר את קורות החיים שלך. כדאי לנסות להשלים תואר ראשון בהנדסת מחשבים או לקבל תעודה לפחות. במציאות, לא משנה כמה אתה מומחה, חברות גדולות רוצות להעסיק מישהו עם רקע תקף.

קבל חוויה אדירה

חוויה, חוויה, וחוויה! אין דבר אטרקטיבי יותר בקורות החיים שלך מלבד העובדה אם יש לך רקע איתן בעבודה על טכנולוגיית הבלוקצ’יין.

לכן, הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא לאט לאט לבנות את הרשת שלכם ולעבוד על פרויקטים של בלוקצ’יין מדורגים בכדי להשיג משכורת טובה למפתחי בלוקצ’יין..

להיות מומחה בשפות תכנות שונות

שפות תכנות חיוניות בפיתוח בלוקצ’יין. לפיכך, ככל שיש לך אחיזה בשפת תכנות רבה יותר, כך משכורת מפתח הבלוקצ’יין שלך תהיה גדולה יותר.

השתמש בזמנך הפנוי ללימוד שפת תכנות חדשה כגון DAML, C ++, Solidity, Java, Python, וכן הלאה..

ידע לערך מתקשר

אוקיי, אז אתה יודע איך לפתח בלוקצ’יין, אבל האם אתה באמת יכול לרעיונות שלך כראוי לבעלי העניין שלך? אם אתה לא כזה קולני, אז התחל לעבוד על זה. וודאו שאתם יודעים כיצד לבצע קומיקס ערך לחבריכם ולקוחותיכם.

במציאות זה ימקד את אור הזרקורים אליכם ובקרוב תקבלו הצעות עבודה גבוהות בשכר הבלוקצ’יין.

קורסים מלאים בבלוקצ’יין

משכורות מפתחי Blockchain יכולות גם להיות תלויות אם סיימתם קורסים של Blockchain או לא. זו דרך נהדרת להעשיר את קורות החיים שלך ולרצות את המראיינים שלך.

לנתח פלטפורמות בלוקצ’יין שונות

אם אתה עדיין לא מבין איך עובדות פלטפורמות בלוקצ’יין שונות, זה יכול להיות המשכורת הנמוכה שלך. במציאות, לדעת על אחד בלבד משניים זה כבר לא מספיק. לכן, הקפד להתמקד בכל הפופולריים הנוכחיים בשוק.

היו בקיאים בתהליכים עסקיים ארגוניים

לא יודע איך עובדים ארגונים או מניבים הכנסות? ואז התחל ללמוד עליהם כבר עכשיו! ללא ידיעה זו, אינך יכול להגדיל את הערך שלך.

למד ליצור מפת דרכים של Blockchain באופן אסטרטגי

ככל שתוכל לפתור בעיה מהירה ואסטרטגית יותר, כך טוב יותר עבור החברה שלך ותפקידך. כמו כן, עליכם ללמוד ליצור מפות דרכים של בלוקצ’יין על בסיס החברה שלכם ולהפוך אותה לייחודית.

זו למעשה דרך נהדרת להתבלט מהקהל.

בכל מקרה, בואו נבדוק את המיומנות הבאה כיצד להפוך למדריך מפתחי בלוקצ’יין.

הפוך למומחה למערכות אקולוגיות וסטנדרטים של Blockchain

ובכן, כפי שאתה יכול לראות, אין אפשרויות אחרות אלא להיות מומחה לסטנדרטים ומערכות אקולוגיות. במציאות, לבלוקצ’יין יש הרבה מערכות אקולוגיות שונות. יותר מכך, לדעת לשחזר אותם רק יעשיר את קורות החיים שלכם.

למד להשתמש בתבניות או בכלים הניתנים לפעולה

תבניות או כלים הניתנים לפעולה מסייעים לסיים פרויקט די מהר מהרגיל. כתוצאה מכך, אתה יכול לקחת על עצמך מספר פרויקטים ולהטמיע בלוקצ’יין תוך זמן קצר. אז זמן ההסבה שלך ישתנה ותקבל משכורת מפתח גבוהה של בלוקצ’יין.

קבל הסמכת Blockchain ארגונית

אתה יודע שהפיכה למפתח בלוקצ’יין מוסמך באמת יכולה להגביר את ציפיות השכר שלך. במציאות, לעתים קרובות ארגונים מחפשים הסמכה מתאימה לשכר בתפקיד.

הקפד לקבל הסמכה על blockchain. בדוק את הקורסים והאישורים שלנו באקדמיה 101 של Blockchains!

קורסי Blockchain למסלול הקריירה שלך למפתחים

באמצעות הקורסים המובילים שלנו למפתחי בלוקצ’יין תוכלו בקרוב לבנות את כישוריכם. כתוצאה מכך, תקבל הצעות גבוהות למתן שכר למפתחי בלוקצ’יין. רק הקפד לבצע את ההוראות שלנו ולהשתמש בבסיס הידע שלך כדי ליצור פרויקטים חדשניים.

בכל מקרה, כרגע יש לנו ארבעה קורסים שונים בשבילך. אלו הם –

מוסמך Blockchain Professional מקצועי

סקירה כללית

זהו אחד מהקורסים שלנו למפתחי בלוקצ’יין שיעזרו לכם להיות מפתח בלוקצ’יין מוסמך. יתרה מכך, לאחר שתסיים את קורס הבלוקצ’יין הארגוני, תדע כיצד להיות מפתח בלוקצ’יין.

בכל מקרה, בהתחלה, הקורס שלנו יתחיל עם היסודות. אז אתה יודע הכל על הטכנולוגיה עצמה. בהמשך, נעבור לפלטפורמות ספציפיות שחברות רבות משתמשות בהן כיום בעסקים שלהן.

קורס זה בוודאי יעזור לך להתאמן להיות פרפקציוניסט, ואז תוכל לעבור למשכורת גבוהה של מפתחי בלוקצ’יין.

מה יכסה הקורס?

מבוא לטכנולוגיית Blockchain

 • אלמנטים בסיסיים של בלוקצ’יין
 • איך בלוקצ’יין יוצר בלוקים
 • סוגים שונים של בלוקצ’יין – פרטיים וציבוריים
 • יסודות חוזה חכמים
 • הוכחת עבודה

מנתח פלטפורמות בלוקצ’יין ארגוניות פופולריות כיום

 • בד Hyperledger
 • את’ריום
 • קורדה

כיצד Blockchain משפיע על מימון הסחר

 • פרויקטים בבלוקצ’יין הנוכחיים בענף מימון המסחר
 • היסוד של פלטפורמת הארגון Ripple
 • מהם מטבעות קריפטוגרפיים ונכסי קריפטו?

יישומי Blockchain בהם התעשייה הארגונית משתמשת

 • בלוקצ’יין בניהול שרשרת האספקה
 • שרשרת אספקה ​​באמצעות בלוקצ’יין בתחומים שונים
 • טרנספורמציה דיגיטלית של בלוקצ’יין בענפי שרשרת האספקה

מקרי שימוש בבלוקצ’יין

 • רשימת מקרים המשתמשים בבלוקצ’יין לכל ענף אחד

קורס זה כולל גם חומרי בונוס בלעדיים אחרים עבורך!

הירשם עכשיו:אישורי Blockchain Professional מוסמך (CEBP)

רשתות חסימות ארגוניות וניהול שרשרת אספקה

סקירה כללית

אם אתה רוצה לקבל עבודה עם משכורת גבוהה של מפתחי בלוקצ’יין בבלוקצ’יין לתעשיות שרשרת האספקה, אז קורס זה מתאים באופן מושלם לכך. לאמיתו של דבר, לאחר שתסיים את הקורס, תדע כיצד התהליכים העסקיים עובדים בענף זה.

יותר מכך, תוכלו לדעת כיצד להשתמש בבסיס הידע שלכם בבניית עצמכם פיתרון חדשני נוסף.

במציאות, אנו יכולים להבטיח לך שהקורס שלנו מסוגל יותר מאשר לעזור לך לקבל את מעמד השכר הגבוה ביותר של מפתח הבלוקצ’יין בכל חברה..

כל שעליך לעשות הוא לעקוב אחר הקורס עד לנקודה. בקורס זה אנו נתמקד כיצד פועל ניהול שרשרת האספקה, סוגיות, כיצד ניתן ליצור ערך וכיצד השימוש בבלוקצ’יין יעזור.

יתרה מכך, אנו אפילו נסקור כיצד להפוך למפתח בלוקצ’יין גם בענף זה.

מה יכסה הקורס?

תהליך ניהול שרשרת האספקה

 • הגדרה נכונה של שרשרת האספקה
 • אחריות של מנהל שרשרת אספקה

כיצד פועלת יצירת ערך בניהול שרשרת אספקה

 • מיפוי ההון החוזר שלך מול הערך הארגוני
 • שימוש במודל ערך מוסף כלכלי (EVA) להערכת מודלי ניהול שרשרת האספקה ​​שלך
 • איך עובדים הון חוזר וניהול שרשרת האספקה ​​ביחד

יתרונות העולם האמיתי של שימוש בבלוקצ’יין בשרשרת האספקה

 • איך blockchain משפיע על המגזר הזה
 • כיצד פלטפורמות שרשרת האספקה ​​משתמשות בבלוקצ’יין על בסיס קבוע

יישום פתרונות הבלוקצ’יין שלך בתעשיית שרשרת האספקה

 • עוזר לך ללמוד כיצד לפתח בלוקצ’יין לתעשיות שרשרת האספקה

קורס זה כולל גם חומרי בונוס בלעדיים אחרים עבורך!

הירשם עכשיו:קורס ניהול רשתות חסימות ושרשרת אספקה

רשתות חסימות ארגוניות ומימון סחר

סקירה כללית

קורס זה יכסה את כל השיעורים החשובים ביותר הקשורים לבלוקצ’יין במימון סחר. קודם כל, זה יתחיל בכיסוי אלמנטים שונים של מימון סחר. בהמשך זה יעבור לנושאים שעומדים בפני תעשיית מימון המסחר מדי יום ביומו.

בהמשך אנו נתמקד כיצד תוכלו להשתמש בבלוקצ’יין בכדי להתמקד באמת בבעיות אלו ולפתור אותן בהתאם.

בכל מקרה, כדי לעזור לך ללמוד כיצד החברות משתמשות בטכנולוגיה, אנו נסקור גם על יוזמות פופולריות. במציאות, שיעורים אלה מתאימים לחלוטין למיומנות שאתה מעלה. לכן, אתה יכול לצפות לכמות טובה של משכורת של מפתחי בלוקצ’יין בתעשיית הבלוקצ’יין של כספי המסחר.

מה יכסה הקורס?

היסוד של תעשיות מימון סחר

 • אלמנטים בסיסיים של מימון סחר
 • סוגיות עיקריות בענפי מימון סחר מתמודדים באופן קבוע

כיצד Blockchain משפיע על תהליך מימון הסחר

 • היתרונות של Blockchain בתהליך מימון סחר
 • תובנה לגבי יוזמות מימון מסחרי של בלוקצ’יין
 • נתיחה של פלטפורמות בלוקצ’יין במסחר

דוגמאות בעולם האמיתי של Blockchain למימון סחר

 • שטר מטען (BoL)
 • תשלומים חוצי גבולות
 • מכתב אשראי (LC)

פלטפורמות למימון סחר שונות המשתמשות בבלוקצ’יין

 • מרקו פולו
 • סַחַר
 • קווי המתאר
 • TradeLens

התפתחויות בבלוקצ’יין בפרופיל גבוה במימון סחר

 • TradeTrust
 • יוזמה סטנדרטית דיגיטלית

הירשם עכשיו:קורס חסימות ארגוניות ומימון סחר

תבניות Blockchains ארגוניות

בהתנסות שלך בפיתוח, אולי השתמשת בכלים כדי להפוך את התהליך למהיר אפילו יותר מהאופייני. לפיכך, כדי לעזור לך לפתח בלוקצ’יין מהר יותר, אנו כאן עם קבוצת התבניות הניתנות לפעולה. תבניות אלה יעזרו לך לבצע דברים במהירות רבה יותר.

ואם רק למדת כיצד לפתח בלוקצ’יין, השתמש בתבניות שלנו כדי לממש גם את הכישורים האסטרטגיים שלך.

רשימת תבניות

 • האם אתה צריך בלוקצ’יין? – תבנית זו כאן כדי לעזור לך להבין אם החברה שלך זקוקה לבלוקצ’יין או לא. רק בגלל שחברות אחרות מיישמות את זה לא אומר שגם החברה שלך צריכה לעשות זאת. לכן להשתמש בתבנית זו כדי ללמוד עליה.
 • מוכנות לפרויקט הבלוקצ’יין – תבנית זו כאן כדי לעזור לך להחליט מתי הפרויקט שלך יהיה מוכן. יתרה מכך, תוכלו להשתמש בכלי זה כדי לפתוח אסטרטגיות בלוקצ’יין ולעזור להחליט מתי לשווק את הפתרון שלכם.
 • הצגת פתרון Blockchain ארגוני – אתה יכול להשתמש בתבנית זו כדי להציג את הרעיונות החדשניים שלך לבלוקצ’יין בפני לקוחות פוטנציאליים או בעלי עניין. במציאות יתכן שמפתחים רבים יצטרכו לנהל פרויקטים, וזה דורש הצגה נכונה.
 • מיפוי עסקי שרשרת אספקה ​​לעומת. בלוקצ’יין ארגוני – זה יאפשר לך לדעת איזה חלק במודל שרשרת האספקה ​​שלך זקוק לבלוקצ’יין. אז, אתה יכול לשנות או לשלב blockchain רק בחלקים אלה.

קורס זה כולל גם חומרי בונוס בלעדיים אחרים עבורך!

הירשם עכשיו:תבניות Blockchains ארגוניות

הגדל את המשכורת שלך עם הקורסים שלנו למפתחי Blockchain

במציאות, אנו מציעים מגוון קורסים של בלוקצ’יין שיעזרו לך להנחות אותך במסלול הקריירה שלך למפתחים. אנו יודעים עד כמה קורסי מפתחי בלוקצ’יין יכולים להיות חשובים באמת. לכן אנו מציעים את האיכות הגבוהה ביותר של קורסים רק כדי לעזור לך לנחות עבודה בתשלום טוב.

במציאות, קורסים אלה בוודאי יגידו לך כיצד לפתח פתרונות בלוקצ’יין לסביבות בלוקצ’יין ארגוניות. בעיקרון, עצם הידיעה לפתח פיתרון בלוקצ’יין לא תחתוך אותו.

אתה זקוק לכמות אדירה של ידע על אופן הפעולה של כל מפעל ולקבוע את הפיתרון המתאים עבורם.

לכן אנו נמליץ בחום על הקורסים שלנו מכיוון שהם שונים במקצת מכל תוכניות ההסמכה האחרות.

אֵיך?

ובכן, אנו נוטים להתמקד בשתי הטכנולוגיות לאורך המבט העסקי. במציאות, זה משהו שעסקי הארגון נוטים לחפש.

עם זאת, אין הרבה אנשים שבאמת יודעים להגדיל את העסק בעזרת הפתרונות שלהם.

לכן, הקורסים שלנו כאן כדי לעזור לך לחלוטין. יותר מכך, אנו מציעים שיעורים מעודכנים בכל קורס. לפיכך, אתה תמיד תישאר רלוונטי לשווקים המשתנים. גם אם תסיים את הקורסים שלנו, תקבל מאתנו עדכונים שוטפים.

בסוף

משרת מפתחי Blockchain היא בחירה נהדרת בקריירה עם ניירות הערך הפיננסיים שהיא מציעה. כרגע, הדרישות הן גבוהות, ואין הרבה אנשים עם כישורים מקצועיים.

לכן, זהו הסיכוי המושלם עבורך להתחיל לשנות את חוויותיך ואת בסיס הידע שלך. ברור שככל שתצברו יותר ניסיון, כך תוכלו לצפות למשכורת רבה יותר. בקיצור, הכישורים שלך יאטמו עבורך את הביטחון הכלכלי שלך.

בכל מקרה, אל תשכח לבדוק את קורס ה- Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) שלנו כדי לתת לקריירה שלך דחיפה מאסיבית עכשיו!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map