ערך הסמכת Blockchain

עם הפופולריות הגוברת כל העת של טכנולוגיית הבלוקצ’יין, אין מנוס לתהות לגבי האפשרויות עם הסמכת בלוקצ’יין. האם איש מקצוע מוסמך בבלוקצ’יין יכול להשיג יתרון טוב יותר לקריירה שלהם? מצד שני, אתה עשוי להיות מודאג מכך שההסמכה תהיה תרגיל בטלה.

מכיוון שבלוקצ’יין הוא תוספת חדשה יחסית לנוף הטכנולוגי המודרני, חובה למצוא דיונים שונים סביב ההיבטים החיוביים והשליליים של השגת אישורי בלוקצ’יין. באופן כללי, היית נתקל בדעות לגבי אישורי בלוקצ’יין על בסיס הטבות בקריירה ומשכורות נלוות.

עם זאת, אם אתה שואף למנף את הפונקציות של בלוקצ’יין עבור הארגון שלך, הגורמים הנ”ל אינם משרתים שום מטרה ברורה. חשוב לברר את הערך שמביאה הסמכת בלוקצ’יין לעסק שלך. בהמשך, חשוב גם למצוא סיבות להשקעות בהכשרה והסמכה של בלוקצ’יין.

הספר האלקטרוני הבא יחקור את הסיבות החשובות למעקב אחר אישורי הבלוקצ’יין המובילים בהתאם ליעדי הקריירה שלך. בנוסף, תוכל גם לשקול את הסיבות הפוריות ביותר לבחור בהסמכה בהתמחות הבלוקצ’יין הרצויה שלך.

חדש בבלוקצ’יין? התחל את קריירת הבלוקצ’יין שלך עם קורס יסודות הבלוקצ’יין בחינם והניח את הבסיס לקריירת בלוקצ’יין בהירה.

מהי בדיוק הסמכת Blockchain?

לפני שעוברים לקראת דיון על אפשרויות בחינת הסמכת בלוקצ’יין זמינות, חשוב להבין מה זה בדיוק! הבה נשקף את ההגדרה של הסמכת בלוקצ’יין במובן הבסיסי ביותר על ידי התחשבות בהסבר הגנרי של הסמכה. אישורי בלוקצ’יין הם הוכחה מוחשית ליכולותיהם של אנשים במינוף טכנולוגיות הבלוקצ’יין כדי להתמודד עם היעדים העסקיים.

בנוסף, אישורי הבלוקצ’יין יכולים לשמש גם כראיה מבטיחה בנוגע לשטף של אנשי מקצוע בכישורים המבוקשים לתפקידים ספציפיים מבוססי בלוקצ’יין. אישורים בטכנולוגיית בלוקצ’יין יכולים לעזור בהוכחת היכולות לשינוי עסקי בטכנולוגיית בלוקצ’יין. לכן, הסמכת בלוקצ’יין היא בעצם הוכחה לרמה מסוימת של כישורים וידע בבלוקצ’יין.

החשוב מכל, דע שההסמכה אינה מציעה אחריות על השמה בעבודות משתלמות. עם זאת, הכישורים והידע שהוכחו בהסמכה יכולים להבטיח ערך מבטיח לעסקים בגדלים שונים.

היכן אוכל למצוא כישורי בלוקצ’יין?

חברות יכולות לבחור בהכשרה ופיתוח של כישורי בלוקצ’יין של עובדים קיימים או להביא עובדים חדשים עם כישרון מבוקש. במקרה של בלוקצ’יין, מפעלים ספקים בנוגע לבניית או רכישת כישרון בלוקצ’יין. עם זאת, רוב החברות מעדיפות לקנות כישרונות בלוקצ’יין בכדי להבטיח שהן בוחרות את המועמד הנכון ליעדים העסקיים שלהן.

הסיבות הבולטות ביותר לביצוע מיומנויות בלוקצ’יין אינן נתונות רק ליישומים העולים של טכנולוגיית הבלוקצ’יין. בתקופה שבין 2017 ל -2020, הביקוש לבלוקצ’יין עלה עמוקות בכמעט 2000%. מדינות כמו בריטניה, אוסטרליה, צרפת וגרמניה הן מהמקומות הראשונים שבהם בלוקצ’יין הוא אחד המיומנויות המבוקשות ביותר..

על פי דוח סקר המשרות האחרון של לינקדאין לשנת 2020, בלוקצ’יין התגלה כאחד הכישורים המבוקשים ביותר. 

יתר על כן, הדרישה לכישורי בלוקצ’יין מתרחבת מעבר לתפקידים המקובלים כמו מפתח, אדריכל ואבטחה. כעת, התעשייה מתמקדת בהשקת מוצרים לשוק לצד רווחיות. כתוצאה מכך, האוריינטציה בביקוש למיומנויות בלוקצ’יין פנתה במידה רבה לתפקידי עיצוב, מכירות ושיווק.

חילופי מטבעות קריפטוגרפיים הם כיום המעסיקים הדומיננטיים ביותר בנוף הבלוקצ’יין. כמעט 42% מהעובדים בשוק העבודה בבלוקצ’יין עובדים עבור חילופי מטבעות קריפטוגרפיים. מצד שני, 10% הנותרים עובדים כיום עם יצרני חומרה ובכרייה. חשוב מכל, חשוב להסתכל על הסמכת בלוקצ’יין כדרך אפשרית להיכנס לענקיות ארגוניות גדולות כמו מיקרוסופט, אמריקן אקספרס, יבמ, ג’יי.פי מורגן צ’ייס, אמזון ואורקל..

יתר על כן, אישורי בלוקצ’יין מובילים יכולים לאיית הזדמנויות מבטיחות להשגת תעסוקה בענפים שונים. חלק מהתעשיות הבולטות המחפשות כישרונות בלוקצ’יין כוללות משחק, חקלאות, שירותי בריאות, בידור, שילוח ובטיחות מזון.

לכן הדינמיקה המתפתחת ללא הרף של המערכת האקולוגית של בלוקצ’יין בהחלט יוצרת אתגרים רבים עבור ארגונים בבחירת כישרונות. בלוקצ’יין היא טכנולוגיה לא כל כך ישנה והטעות הקטנה ביותר עלולה להוביל לאפקט מדורג וכתוצאה מכך לכישלון. לכן, ארגונים צריכים לדייק לגבי בחירתם של אנשי מקצוע בתחום הבלוקצ’יין ליעדים העסקיים שלהם.

סיבות לבחור באישורי Blockchain

אין ספק, הסמכת בלוקצ’יין מעניקה לך יתרון נוסף להתקדם בקריירת הבלוקצ’יין שלך. בואו לבדוק את הסיבות הנפוצות ללכת לקבלת אישורי הבלוקצ’יין.

 • אישורי Blockchain משפרים את הערעור שלך

הסמכת Blockchain יכולה לעזור לך לאמת את כישוריך בטכנולוגיה מתפתחת. החשוב מכל, בלוקצ’יין הוא כיום המועדף על ארגונים בגדלים שונים. חברות רבות משתמשות כיום בבלוקצ’יין להבטחת תקשורת עסקית ועסקאות עם אבטחה ושקיפות טובים יותר. כתוצאה מכך, הסמכת בלוקצ’יין יכולה לעזור לך לנצל את תפקידי התפקידים השונים המבוקשים.

תפקידי התפקידים הבולטים שתוכלו להמשיך עם אישורי הבלוקצ’יין המובילים כוללים מפתח בלוקצ’יין מלא, מערך מערכות, סוחר מטבעות קריפטיים ואחרים. בנוסף, אישורי הבלוקצ’יין משפרים גם את התיק המקצועי של אנשי מקצוע בתפקידים של מנהלי מסדי נתונים, אדריכלי פתרונות ומנהלי מערכות..

טכנולוגיית הבלוקצ’יין נהיית פופולרית עם המגמות החדשות והחדישות שלה. להלן מגמות ה- Blockchain המובילות לשנת 2021.

 • אישורי Blockchain אינם מגבילים את ההזדמנויות שלך

מכיוון שאתה יכול לגשת למגוון רחב של תפקידי עבודה מבוססי בלוקצ’יין עם אישורי בלוקצ’יין מובילים, אתה תהיה סמוך ובטוח ביתרונות הקריירה החיובית עם הסמכות בטכנולוגיית הבלוקצ’יין. מצד שני, הכשרה והסמכה של בלוקצ’יין מחזקת גם את שטף המועמדים בטכנולוגיית Ledger Ledged או DLT. אישורי Blockchain מוכיחים כי למועמדים יש את היכולת ליישם תשתית blockchain על פני תהליכים ומערכות קיימים בארגון.

 • Blockchain מוכנה לעתיד

הגורם החשוב הבא שמושך מועמדים לקראת הסמכת בלוקצ’יין מתייחס ישירות לפוטנציאל העתידני של בלוקצ’יין. Blockchain היא טכנולוגיית העתיד. חלק מסוים מההערכות מרמז שכ- 0.5% מאוכלוסיית העולם משתמשת בבלוקצ’יין. עם זאת, נתונים סטטיסטיים על שימוש באינטרנט מצביעים על כך שכמעט 3.77 מיליארד אנשים בכל רחבי העולם נמצאים ברשת.

כתוצאה מכך, אישורים מספקים מכשירים מכריעים להתעלות על התחרות לצד לימוד אודות בלוקצ’יין. החשוב מכל, אישורי blockchain מציעים גם גישה גמישה למשאבים משמעותיים הקשורים לפיתוח blockchain. בנוסף, תוכלו ללמוד בלוקצ’יין על ידי למידה על שימוש יעיל במשאבים הנוגעים בדבר ושיפור המומחיות שלכם. לכן, אישורים בהחלט יכולים להציע הזדמנות נוחה לכל אנשי המקצוע להשתתף בשינוי טכנולוגי מהפכני.

 • Blockchain משתלב ביעילות עם טכנולוגיות אחרות

הגמישות לשילוב בלוקצ’יין עם טכנולוגיות מודרניות כמו IoT היא גם סיבה מבטיחה נוספת לבחור אישורים. הסמכת בלוקצ’יין יכולה לעזור לאנשי מקצוע לבחון את הסיכויים לשימוש בבלוקצ’יין במסחר בסחורות, נדל”ן ומערכות הצבעה.

עם זאת, ארגונים העוסקים בצעדים לאימוץ המוני של בלוקצ’יין לצד האינטרנט של הדברים העלו נקודות עיקריות. מועמדים יכלו לחקור הזדמנויות רצויות בתפקידים המתמקדים בפיתוח תשתיות מאובטחות עם פונקציות לשיתוף פעולה אוטונומי.

 • אישורים עוזרים לכם להישאר מעודכנים

כפי שכבר דובר, תוכל להמשיך בהסמכת בלוקצ’יין להוכחת כישוריך וידעך לתפקידי תפקיד ספציפיים. עם זאת, המערכת האקולוגית של בלוקצ’יין משתנה באופן קיצוני. לכן, מושגים ופונקציונליות חדשים מתעוררים מדי יום. לכן, חיוני לכל המועמדים לוודא שהם מתעדכנים במיומנויות והידע העדכני ביותר הנדרשים לצורך התייחסות לאחריותם המקצועית.

היכולות של ספקי הסמכת בלוקצ’יין ידועים לעדכן את יעדי הבחינות שלהם בהתאם למגמות האחרונות בתעשייה, יכולות לעזור לאנשי מקצוע בתחום הבלוקצ’יין להישאר רלוונטיים בשוק העבודה. יחד עם זאת, דרישות האישור מחדש לאישורי בלוקצ’יין מספקות גם הזדמנויות ברורות עבור ארגונים להבטיח יוזמות יעילות לשינוי כישרונות.

 • השקיעו בפיתוח כישרון בלוקצ’יין

“אישורים הם רק אינדיקטורים לערך. אנשים משיגים זאת. “

חשוב תמיד לציין כי עמידה בבחינת הסמכת בלוקצ’יין אינה מזכה מועמדים מוסמכים בעבודות בעלות שכר גבוה. לאמיתו של דבר, אישורים משמשים כפרוקסי למיומנויות הבלוקצ’יין שלך. לכן, הסמכת בלוקצ’יין כשלעצמה אינה מסוגלת לספק ערך כלשהו למיזם. האנשים עם ההסמכה הם האחראים ליצירת הערך הרצוי לארגון.

אישורים הם רק שיטה נוספת למדידת הערך של כישורי הבלוקצ’יין של איש מקצוע בתחום הבלוקצ’יין. כתוצאה מכך, אישורי הבלוקצ’יין יכולים לשמש כלים אמינים לקביעת יעדים, הערכת כישורים בין צוותים ומעקב אחר התקדמות. עם זאת, התחשבות באישורי הבלוקצ’יין הטובים ביותר כמדד היחיד למומחיות הבלוקצ’יין של העובדים אינה מהווה בסיס אמין.

לכן, סביר להסתכל על הסמכת בלוקצ’יין כאחת מהתפוקות של הכשרה וחינוך של בלוקצ’יין. תוכניות לשינוי כישרונות של בלוקצ’יין צריכות לקחת בחשבון מדדים נוספים כמו זמן לשוק או זמן לחדשנות למדידת תוצאות פיתוח מיומנויות של בלוקצ’יין. גורמים אלה יספקו רושם ברור של יכולותיהם של אנשי מקצוע בתחום הבלוקצ’יין לספק את הערך הרצוי עבור ארגונים.

עלות הסמכת Blockchain

הגורם החשוב הבא ליצירת יוזמות יעילות לשינוי כישרונות של בלוקצ’יין מתייחס לעלות הסמכת הבלוקצ’יין. עליך להיות בעל רושם שקוף באופן מוחלט מהעלויות שייקבעו להסמכת עובדים או מועמדים במקום העבודה שלך. העלות הכוללת של הכשרה והסמכה של בלוקצ’יין יכולה להשתנות מאוד בין חברות ותעשיות מגוונות.

עם זאת, ישנם עלויות חשובות רבות אחרות הנכנסות לתמונה כאשר אתה חושב על הכשרה והסמכה של בלוקצ’יין. קודם כל, עליכם לקחת בחשבון את העלות הבסיסית של הסמכת הבלוקצ’יין הרצויה.

לדוגמא, אתה יכול למצוא את ה- Certified Enterprise Blockchain Professional (הסמכת CEBP) במחיר של $ 397 דולר הכולל את עלות ההדרכה, רישום לבחינה, כמו גם הסמכה. בנוסף, על ארגונים לשים לב לתמחור הקורסים שהם רוצים לכלול ביוזמות הכשרה וחינוך בבלוקצ’יין.

 • למרות שתוכל למצוא חומרי הדרכה ותמיכה עם הסמכת CEBP במחיר קבוע, ייתכן שתצטרך לבדוק עלויות פוטנציאליות אחרות. אם ברצונך לבחור באימון בלוקצ’יין במקום, עליך לטפל בעלויות הקייטרינג והמקום לצד הוצאות נסיעה. עם זאת, אתה יכול להימנע מעלויות הלוגיסטיקה באמצעות פלטפורמות הדרכה והסמכה מקוונות בבלוקצ’יין.               
 • העלות הבאה היא כנראה ההיבט הרגיש והמשמעותי ביותר בתקצוב להכשרת בלוקצ’יין ופיתוח כישרונות. הכשרה של עובדים להסמכת בלוקצ’יין מביאה גם להשבתה שכן עובדים אינם יכולים לעבוד בזמן שהם לומדים. לכן, ארגונים צריכים להיות מוכנים לקחת על עצמם את העלות המסיבית מראש בתקווה להניע יעדים עסקיים עם מומחיות בלוקצ’יין.
 • היבט חשוב נוסף הוא גורם העלות להסמכת בלוקצ’יין מתייחס לעלויות ניהול. חברות יצטרכו להשקיע בארגון יוזמות חינוך ופיתוח כישרונות של בלוקצ’יין. השקעות מכוונות במחקר לפתרונות הדרכה לצד הקצאת עובדים יכולות לסייע בשמירה על שגרת פיתוח כישרונות חלקה.

בדוק עכשיו: מדריך מומחים לקבלת הסמכת Blockchain

מגמות משרות מובילות בבלוקצ’יין

Blockchain נכנסת אט אט כמעט לכל מגזר עסקי עם סיכויים משופרים לגמישות וביטחון. עם זאת, ארגונים רבים יכולים להתעלם מהחשיבות של הכשרה והסמכה של בלוקצ’יין על רקע סיבות שונות. מצד שני, ההייפ ההולך ונמוג סביב מטבעות קריפטוגרפיים הוא גם אחת הסיבות הבולטות לתהיות בנוגע לכדאיות הכשרה של בלוקצ’יין. בעולם האמיתי, הביקוש למפתחי בלוקצ’יין והמעמד הכללי של שוק העבודה הבלוקצ’יין מעידים אחרת. להלן כמה ממגמות העבודה הבולטות הניכרות בנוף הבלוקצ’יין כיום.

 • ללא קשר לירידת השוק בשנת 2018, הביקוש למפתחי בלוקציין במשרה מלאה השתפר ב -13% לעומת השנה ביוני 2019.
 • בסביבות 80% מאובדן המפתחים הגיעו ממפתחים חד פעמיים וחודשיים, ובכך הצביעו על חשיבות ההדרכה וההסמכה..
 • הסמכה והכשרה של בלוקצ’יין נתפסות גם כאלטרנטיבה עילאית לנצל את היתרונות של מושגים כגון תשתיות, מערכות אקולוגיות של DeFi וחוזים חכמים..
 • ללא קשר לעקביות בהיקף ההתחייבות לקוד, חלקם הכולל של מפתחי בלוקצ’יין פעילים מדי חודש יורד ב -10% על בסיס משנה לשנה.. 
 • מכיוון שמערכות האקולוגיות של הצפנה מתרחבות אט אט לגודלן של פרויקטים בעלי קוד פתוח ידוע כמו אפאצ’י, הזדמנויות ההכשרה והחינוך גדלו משמעותית.

בדוק גם: עתיד דו”ח המשרות של Blockchain 2020 על ידי Worlds Economic

הכשרת כוח האדם מעבר ליעדים העסקיים

באופן כללי, ארגונים אינם יכולים לנצל את היתרונות של הסמכה והכשרה של בלוקצ’יין על רקע סיבות שונות. ארגונים רבים בדרך כלל מוטרדים מהפחד מפני שינוי ביוזמות הכשרה ופיתוח. עם זאת, ההזדמנויות להכשרה ופיתוח של עובדים במושגים והתמחויות בלוקצ’יין עשויות להגביר את האמון במעסיקים.

בין הסיבות הרבות שבגללן עובדים עוזבים מפעלים, צמיחה בקריירה, הכשרה ופיתוח הם האזכורים המובילים. יתר על כן, עובדים תופסים סיכויים טובים יותר להישאר אצל המעסיק הנוכחי שלהם עם גישה ליוזמות לפיתוח קריירה. לפיכך, ארגונים יכולים להשיג את היתרונות של תשואה מסיבית על השקעותיהם בהכשרה ופיתוח עובדים.

הימנעות מהשקעות בהכשרה ופיתוח של מומחיות בלוקצ’יין של עובדים יכולה לעורר תחושות של חוסר מחויבות. בהמשך, חוסר העניין הנתפס מצד המעסיקים יכול לגרום להפחתה הדרגתית בשיעורי ההחזקה.

איך תדע שאתה מצליח?

אישורי הבלוקצ’יין וההדרכה הקשורים לכל אחד מהם הם גורמי ערך בולטים עבור ארגונים. הסמכת הבלוקצ’יין מראה כי אדם מסוגל להשתמש בבלוקצ’יין כדי לפתור בעיות עסקיות. יחד עם זאת, הם יכולים גם להבטיח שאנשי מקצוע נוטים להשגת רווחיות ופרודוקטיביות.

לאחר מכן, הכשרה מקיפה הנמשכת באחריותם של אנשי המקצוע יכולה לספק יתרונות מבטיחים. במקום לחשוב על הסמכת הבלוקצ’יין כמדד היחיד למומחיות בלוקצ’יין, ישנם מדדים רבים אחרים.

רק ללמוד ולא לעשות כלום זה משהו שישמש כמחסום ולעולם לא תזכו להצלחה בכך. אם אתה רוצה להצליח בקריירת הבלוקצ’יין שלך, עליך לבדוק את המומחיות שלך בעזרת מדדי ביצוע אלה. להלן מספר רעיונות שתוכלו למצוא תועלת למדידת התוצאות של יוזמות פיתוח כישרונות של בלוקצ’יין.

 • על המפעלים לבחון את בקשות התמיכה בארגון, במיוחד אלה הקשורות לבלוקצ’יין. פיתוח מומחיות בלוקצ’יין ברחבי הארגון יכול לסייע בהבטחת בקשות נמוכות יותר לתמיכה.
 • אמות מידה יכולות לשמש גם אינדיקטורים מהימנים להצלחה, עם מבחנים אובייקטיביים לקביעת שטף העובדים במושגי הבלוקצ’יין. מה עדיף? אתה יכול לנסות לחזות את התוצאות הפוטנציאליות ואז להעריך עד כמה הצלחת.
 • הזמן הוא גם אינדיקטור אמין ליעילות תוכנית הסמכה והכשרה של בלוקצ’יין. אם עובדים מסוגלים לפתור בעיות מוצר או תכונות עם מומחיות בלוקצ’יין בתוך זמן מוגדר, הם מסוגלים למנף את בלוקצ’יין למטרות עסקיות..
 • הגורם החשוב הבא שיכול לעזור בהגדרת ההצלחה של תוכניות הסמכה והכשרה של בלוקצ’יין הוא הזמן הממוצע לפתרון בעיות. עליך לדעת שתשתיות הבלוקצ’יין המתוחכמות ביותר יכולות להתמודד עם נסיגות ניכרות. לכן, חשוב שאנשי מקצוע מאומנים ומוסמכים ישיגו זמן ממוצע נמוך יותר לפתרון בעיות. זמן הממוצע הנמוך הוא אינדיקציה ברורה לשטף במיומנויות הבלוקצ’יין. יחד עם זאת, הוא מספק רושם מפורט של יכולתו של הפרט להניע ערך עסקי.

כל המדדים הללו יכולים לעזור לך במידה ניכרת במדידת התוצאות של יוזמות הכשרה והסמכה של בלוקצ’יין. ההגדרה של מדדי הצלחה יכולה להיחשב בקלות כעל עדיפות על רכישת אישורים.

מתכוננים לראיון בלוקצ’יין? עברו על שאלות ראיונות מובילות אלו והתכוננו לעתיד.

מילים אחרונות

בהערה מסכמת, ניתן לראות בבירור את הצורך בהסמכת בלוקצ’יין בנוף ה- IT המודרני. ארגונים רבים, במיוחד ענקיות הטכנולוגיה הבולטות, קופצים לתוכניות ההכשרה וההסמכה של בלוקצ’יין. לכן, תוכל גם למנף את כוח הבלוקצ’יין עבור הארגון שלך על ידי אישורי הבלוקצ’יין המובילים.

אתה יכול להיעזר בשלוש אישורי בלוקצ’יין מובילים ב- 101 Blockchains עם תמיכה מקיפה ומומחיות בתעשייה בהדרכה. במקביל, תוכלו לחקור קורסים אחרים להכשרת בלוקצ’יין ב 101 Blockchains. בוא לחקור עכשיו את ההזדמנויות שלך בבלוקצ’יין!   

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map