איך יכול Blockchain לשבש את שירותי הבריאות?

Blockchain הוא זרז לשינוי תהליכים ומודלים עסקיים ברחבי חברות הארגון בתחום הבריאות. בואו נגלה כיצד בלוקצ’יין הופך לכוח משבש, במיוחד בתחום הבריאות.

תחום הבריאות הוא שוק מסיבי. רק בארה”ב, סך ההוצאות לבריאות נאמד ב -3.8 טריליון דולר בשנת 2018. היא גם צפויה להגיע ל -6 טריליון דולר עד שנת 2027. אך המציאות העצובה היא שהיבט חשוב זה בחיינו אינו יעיל ביותר. במציאות, יותר מ -30% מההוצאות על בריאות הן בזבזניות בגלל ניהול וביטחון לקויים.

בלוקצ’יין החדשני החדשני ביותר מתייחס לבריאות בכך שהוא מציע אבטחה גבוהה, מעקב אחר תרופות והחזרת בעלות לאנשים שיש להם את הזכות להסכים לשימוש בהם. יתרה מכך, אנשים יכולים גם לעבור בין נתונים המבוססים על שמירת הנתונים על גבולות ארגוניים שונים.

בלוקצ’יין באמת יכול לעשות שינוי, והגיע הזמן במגזר הבריאות שלנו לנצל את הטכנולוגיה הזו לטובת עצמה. אז, במדריך זה, אני אלווה אותך בתחום הבלוקצ’יין בתחום הבריאות ואיך הטכנולוגיה הזו משבשת אט אט את המגזר הזה. בואו נתחיל!

הירשם עכשיו:קורס יסודות בלוקצ’יין בחינם

Contents

בלוקצ’יין בתחום הבריאות: מדוע מגזר זה צריך להשתנות?

מערכת הבריאות הנוכחית מלאה בפרצות ובעיות אבטחה. רוב הנושאים הללו סובבים סביב נתונים רפואיים, שרשרת אספקת תרופות, ניסויים קליניים, מידע על מטופלים, אישורי רופאים וכו ‘. נכון להיום, נושאים אלה כה מוחצים, שאפילו חברות הבריאות המובילות אינן מסוגלות להתמודד עם זה. בואו נראה מה הנושאים האלה –

סמים מזויפים

זהו אחד הנושאים הקטלניים ביותר במגזר זה. במציאות, לענפי הבריאות אין את הכלים המתאימים לעקוב אחר כל תרופה משלב הייצור ועד לחולים. לכן, הרבה תרופות מזויפות. החלק הגרוע ביותר הוא שתרופות מזויפות אלה נכנסות למערכת ללא גילוי, ואנשים קונים אותן רק כדי לחלות קשה.

במקרים רבים, תרופות אלו אף מסכנות חיים. העניין הוא שהמספר העצום של תרופות מזויפות גורם גם לתעשיית הבריאות להפסיד כסף מדי שנה. חברות תרופות יכולות להפסיד מיליארדים מדי שנה בגין מוצרים מזויפים.

ניהול ופילוח נתונים לקויים

זהו היבט מרכזי נוסף בו מערכת הבריאות נכשלת מאוד. למעשה, מערכת הניהול בענף הבריאות באמת אינה עומדת בדף. כתוצאה מכך, מרבית הנתונים הולכים לאיבוד או במקומם. לכן, כשיש צורך בהם, אתה לא יכול למצוא אותם בקלות או בזמן. במציאות, זה יכול גם לגרום לרופאים לקבל מידע מוטעה או אפילו לעיכוב בקבלת המידע הנכון וגורם נזק חמור למטופלים.

כמו כן, במקרים רבים הנתונים מפולחים בכל מאגר המידע ובאופן לא מאורגן. לכן, לא ניתן לארגן אותם באותם קריטריונים.


אין פרטיות מטופל

החלק הגרוע ביותר במערכת הבריאות הוא חוסר הפרטיות של המטופלים. בסוף המטופל אין להם שום שליטה מי יכול לראות את המידע האישי שלו ומי לא. כמו כן, הם נוטים שלא תהיה גישה למידע שלהם, וזה די אבסורדי מלכתחילה. לרוב, מידע זה נמכר לצדדים שלישיים, שם הם משתמשים לרעה במידע ללא הסכמת המטופל.

במציאות, זה מקטין את רמות שביעות רצון הלקוחות ואת אמון הרופאים לבצע את השיחה הטובה ביותר.

לא מספיק אחסון נתונים בתחום הבריאות

אין זה מפתיע שמגזר הבריאות ימשיך לאחסן מידע על מטופלים מכיוון שמידע זה נחוץ לטובת המטופלים ואף לחוקרים בהמשך. אך עם הזמן מערכת האחסון של נתוני הבריאות הללו התיישנה. אלה אינם מספיקים בכדי לאחסן את כמות המידע הגדלה או אפילו להיות מסוגלים לנתח אותם.

יותר מכך, במערכות אחסון הנתונים יש פרצות תוכנה שממוקדות בקלות על ידי פושעי סייבר. אז זה מהווה איום של הפרת ביטחון עצומה.

אבטחת סייבר ירודה

מערכות בריאות צריכות להיות בעלות פרוטוקולי אבטחה ברמה גבוהה יותר על מנת להגן על חיסון ועל סודיות הרופאים. אך הטכנולוגיה בה הם משתמשים כרגע אינה מתאימה למשימה זו. במציאות, הטכנולוגיה המורשת נוטה לפרצות אבטחה שמולידות התקפות סייבר.

לרוב, עברייני הסייבר הללו מקבלים גישה לנתונים אלה ומוכרים אותם לצד שלישי העושה שימוש לרעה במידע. החלק הגרוע ביותר הוא שבמקרים רבים, הרשות אפילו לא מבינה שהמערכת נפרצה.

לכן, מבלי לפתור נושא זה, ענף הבריאות ייקלע במהרה מאחור.

הגדלת העלות

עלות הבריאות עולה מיום ליום. באופן ספציפי יותר, עלות הייצור של תרופות היא באמת גבוהה, וכתוצאה מכך, הצרכנים צריכים לקנות אותם במחיר גבוה. זה לא מאפשר לכל אדם לגשת למתקני בריאות מתאימים, וזאת זכותם.

עם זאת, בשל חוסר היעילות הגובר בענף שרשרת האספקה, עלויות הייצור והמשלוח גדלות, מה שמוביל לעליית מחירי מוצרים. אז בתור התחלה, המגזר הזה צריך להבין את חוסר היעילות ולנקוט צעדים על בסיס זה.

קרא גם:התכונות העיקריות של טכנולוגיית Blockchain

היתרונות של Blockchain בענפי הבריאות

עכשיו שאתה יודע מה הנושאים העיקריים של המגזר הזה. בואו לבדוק את היתרונות שבלוקצ’יין יכול להביא לשולחן.

דיוק מידע

שימוש בבלוקצ’יין בתחום הבריאות יכול לעזור לך להשיג דיוק נתונים בכל שלב. כדי להבטיח שכל התיעוד הרפואי של מערכת הבריאות עומד בנקודה, בלוקצ’יין יכול להעניק את חוסר השינוי שלו למשימה. במציאות, לא ניתן לשנות כל מידע המאוחסן בבלוקצ’יין. לכן, אם תקבע נוהל ביקורת תקין, כל מסמך בודד יישאר שלם.

לכן, לא יהיה מקום לכל סוג של אי התאמה או מידע לא מדויק. ישנם כבר פרויקטים רבים בדרך לפתור בעיה מסוימת זו עבור שירותי הבריאות.

יכולת פעולה הדדית

היתרונות של בלוקצ’יין בבריאות משתרעים גם על יכולת פעולה הדדית. במציאות, אתה יכול להשתמש בטכנולוגיית בלוקצ’יין כדי להתחבר לגורמים שונים בענף זה. לדוגמה, אתה יכול להשתמש בפלטפורמת בלוקצ’יין כדי לעבוד כמוקד לחיבור לספקי ביטוח בריאות, בתי חולים, תרופות, מפיצים ואפילו פקחי בריאות..

בדרך זו, תקבל חוויה כוללת הכוללת בה המטופל יכול לבקש אוטומטית ביטוח כאשר הוא / היא בבית החולים. כמו כן, זה עוזר לאמת הרבה מסמכים משפטיים בזמן קצר בהרבה.

אבטחה גבוהה

Blockchain שואפת להציע את פרוטוקולי האבטחה הטובים ביותר בשוק. באמצעות blockchain, מערכות בריאות יכולות להגביר את הליכי האבטחה שלהן ולמנוע כל איום של התקפות סייבר.

לכן, אף עבריין לא יכול פשוט לפרוץ למערכת ולגשת לנתונים ולמכור אותם לצדדים שלישיים. זהו אחד היתרונות של בלוקצ’יין בבריאות שהוא הכרחי לחלוטין. כמו כן, מכיוון שלטכנולוגיה אין נקודת כשל מרכזית, בתקופות של אסונות טבע, קהילת הבריאות יכולה לגשת למסמכים ללא קשר למיקומם..

עלויות טיפול נמוכות

עלות הטיפול בטכנולוגיית הבלוקצ’יין נמוכה למדי בהשוואה למערכות מורשת מסורתיות. גם עם תחזוקה מועטה, המערכת מסוגלת להתמודד עם פרץ תנועה גבוה תוך פרק זמן קצר. לא רק זאת, אלא שיש פלטפורמות שיכולות להציע 3000-10000 עסקאות בשנייה. תאר לעצמך כמה מהר יותר בהשוואה למערכות עיבוד מסורתיות.

זה משהו שמגזר הבריאות חסר מכיוון שהם משקיעים מיליוני דולרים מדי שנה רק לצורך התחזוקה. במציאות, בלוקצ’יין יכול לשבש את הבריאות בצורה יעילה על ידי הצעת פיתרון זה לחיסכון בעלויות ללא כל טרחה. עם זאת, ישנם כמה גורמי עלות אחרים לכך. אסביר את זה בקרוב.

עקיבות בזמן אמת

יתרון נוסף בשימוש בבלוקצ’יין במגזר זה הוא תכונת העקיבה. במציאות, בלוקצ’יין יכול להציע מעקב בזמן אמת אחר תרופות או כל פעולה אחרת בתוך המערכת האקולוגית. לדוגמא, יצרנים יכולים לעקוב אחר כל התרופות מפס הייצור ועד לצרכנים. יותר מכך, הם יכולים אפילו לעקוב אחר המלאי שלהם כדי להבטיח את האיכות הגבוהה ביותר בכל פעם.

תכונה נהדרת נוספת היא מעקב אחר דוחות בדיקות רפואיות. באמצעות זה, המטופל יידע מתי הוא / היא יכולים לצפות לקבל את הבדיקות הרפואיות השונות. כך שבדרך זו, בלוקצ’יין ובריאות יכולים להתחיל להתקיים יחד וליצור מערכת אקולוגית עובדת טובה ויעילה יותר.

קרא גם:Blockchain לבריאות: שימוש במקרים ויישומים

מהם מקרי השימוש האפשריים?

בלוקצ'יין ואינפוגרפיקה בתחום הבריאות

אבטחת רשומות בריאות אלקטרוניות

בואו נדמיין תרחיש בו עליכם למלא רק את הטפסים הרפואיים שלכם פעם אחת בלבד ולא להתמודד עם שום ניירת לעולם! Blockchain בתחום הבריאות יכול להציע לך פורטל אחד עם כל המידע בפורמטים דיגיטליים. בדרך כלל, ענפי הבריאות עדיין משתמשים במערכות ידניות מבוססות נייר, המועדות לטעויות.

אבל עם בלוקצ’יין בתערובת, זה רק עניין של זמן שבו כל מסמך בודד מקבל נוכחות דיגיטלית. כמו כן, קיימים יישומים רבים של בלוקצ’יין בבריאות היוצרים מוקד עבור המטופל, והוא / היא יכולים להעלות לשם את המידע הכללי שלהם, ורופאים אחרים יכולים לראות אותם באישור..

לכן, זהו מקרה שימוש נהדר לבלוקצ’יין.

תביעות וביקורות טובות יותר בביטוח

בלוקצ’יין ובריאות יכולים ליצור מערכת אקולוגית נפלאה בה תביעות ביטוח עוברות במהירות גדולה יותר. במציאות, כולנו זקוקים לביטוח בריאות כדי לכסות את החשבונות הרפואיים שלנו. אך התהליך גוזל זמן רב ומייגע מעט.

למעשה, לכל האמריקנים יהיה ביטוח בריאות, אחרת הם יצטרכו לעונש. למרות שהמערכת עשויה להשתנות ממדינה למדינה, בסופו של דבר ביטוח אכן ממלא בה חלק גדול. לכן, התהליך צריך להיות חלק ככל האפשר, או שתמיד יש מישהו שצריך להסתבך בגלל זה.

באמצעות בלוקצ’יין, חברות יכולות לייעל את פוליסות ביטוח הבריאות שלהן, לעקוב אחר התנהגויות חשודות יחד עם היפטרות מכל הניירת. כמו כן, על ידי קישור ישיר לבית החולים, הם יכולים לקבל עדכונים על מצבו והדרישות של המטופל.

מניעת חיובים הונאה

מדי שנה נגבים מיליארדי ומיליארדי דולרים כהסדר בגין חיובים מרמים ומרשמים כוזבים. השקיפות של חשבונות רפואיים אלה אינה קיימת, ולכן המטופלים הם אלו הנופלים קורבן לכך מדי יום ביומו. כדי לעצור זאת, בלוקצ’יין יכול להציע את השקיפות של כל עסקה שקרתה עבור כל מטופל.

מכיוון שהמטופל יכול לעקוב אחר חשבונותיו באמצעות פלטפורמת הבלוקצ’יין, אין מקום להונאות חשבונות רפואיים או לחיוב יתר על המטופל. כך, תעשיות בלוקצ’יין ובריאות יכולות ליצור מרחב בטוח וראוי לצרכנים הבונה אמון וביטחון.

קרא עוד:בלוקצ’יין בפארמה: תעשיית התרופות תתפתח?

צמצום תרופות מזויפות

תרופות מזויפות הן אחד הנושאים העיקריים של תחום הבריאות. כפי שאתה כבר יודע, זה מוליד מיליארדי הפסדים מדי שנה. על פי נתוני ארגון הבריאות העולמי, יותר מ -10% מהתרופות בעולם הן מוצרים מזויפים. למרות שזה אולי נראה כמו סכום קטן אבל במציאות, זה מכניס 75 מיליארד דולר לכיסם של היצרנים הבלתי חוקיים.

יותר מכך, עם כל כך הרבה מוצרים מזויפים מדי שנה, 100,000 אנשים מתים. במקרה זה, בלוקצ’יין ישבש את שירותי הבריאות על ידי הצעת הליך מעקב נכון. במציאות, אתה יכול להשתמש בבלוקצ’יין כדי לעקוב אחר כל התרופות ולהבטיח שהצרכנים מקבלים רק את המקוריות. יתרה מכך, זה יעזור גם לזהות תרופות ויצרנים מזויפים.

אימות ניסויים קליניים

זהו עוד אחד ממקרי השימוש של טכנולוגיית הבלוקצ’יין בבריאות. במציאות, בדיקות רפואיות או ניסויים קליניים תלויים במידה רבה בתהליך אימות הנתונים מכיוון שחיים יקרי ערך תלויים בכך. עם זאת, הנתונים אינם מאומתים ב 100% במקרים רבים, מה שנותן היקף פעילויות הונאה.

אך עלות אימות כל הנתונים יקרה למדי כאשר יש תקציב צפוף. יותר מכך, התשואה להשקעה מסוג זה היא כמעט אפסית. כ -150,000 $ מוציאים על אימות נתונים בתמורה ל -500 $ בלבד.

עם זאת, בלוקצ’יין יכול לעזור לפתור בעיה זו על ידי הצעת מנגנון גיבוב לאימות וחותמת זמן של כל הנתונים כדי למנוע שגיאות. לכן, זה יכול גם להפחית את עלות האחסון או האימות של כל המידע הזה. יש כבר יישומים רבים של blockchain בתחום הבריאות המציעים תכונה זו.

הגנה על נתוני המטופלים

נתוני המטופלים הם אחד המרכיבים החשובים ביותר בענפי הבריאות. כפי שאתה כבר יודע, למטופלים כרגע אין ממש אחיזה בנתונים שלהם. לכן שימוש לרעה בכל המידע הוא משימה קלה עבור עבריינים או חברות מוצלות.

כמו כן, ברוב המקרים, הפרות נתונים אלה עולות בכבדות כמו בארצות הברית היחידה, זה לוקח בערך 6.2 מיליארד דולר מדי שנה. יותר מכך, עלות זו מועברת לחולים, ובסופו של דבר מגדילה את הוצאותיהם הכוללות, וזה בהחלט לא הוגן.

Blockchain יכול לשבש את ענף הבריאות באמצעות מדיניות הפרטיות שלה. פלטפורמות בלוקצ’יין רבות הן פרטיות או מאוגדות. לכן, באמצעות פלטפורמות אלה כבסיס, מגזר הבריאות יכול להציע למטופלים פרטיות וביטחון. לפיכך, זה גם ימנע הפרות נתונים.

אישורי צוות רפואי

ישנם רופאים ומומחים רבים בתחום הרפואי מבלי לבצע בדיקת רקע מתאימה. במקרים רבים, היעדר זמן ומשאבים והביקוש העצום יכולים לגרום לבתי חולים או מרפאות להתעלם מתהליך זה.

כתוצאה מכך, לפעמים, אנשים שאינם כשירים יכולים להתקבל לעבודה בתפקיד תובעני, מה שמסכן את החולים גם כן. עם זאת, בלוקצ’יין יכול להחליף במהירות את שיטת האימות הישנה הזו עם ביזור חדשני ביותר שבו היא יכולה להיות מאומתת ישירות באופן מקוון..

יתרה מכך, תוכלו גם להשתמש בטכנולוגיה זו כדי לאפשר גישה מלאה, חלקית או מוגבלת מאוד לכל האישורים. נכון לעכשיו, ישנם יישומים רבים של blockchain בתחום הבריאות המציעים תכונה זו.

קרא עוד:רשימת 20+ מקרי שימוש בטכנולוגיית Blockchain

אתגרים ושיקולי יישום

ישנם אתגרי יישום מסוימים הקשורים לבלוקצ’יין. במציאות, שימוש בבלוקצ’יין בבריאות עדיין זקוק לעבודה רבה. כרגע, בלוקצ’יין היא עדיין טכנולוגיה חדשה יחסית. לכן, יש לו כמה אילוצים שיש לתקן. לכן, כל יישום של בלוקצ’יין במגזר הבריאות צריך לשקול זאת מראש.

אילוצי מדרגיות

בלוקצ’יין היא טכנולוגיה נפלאה, אך יש פשרה בכל הנוגע לשימוש בכל היתרונות שהיא מציעה. בתור התחלה, הוא מתמודד עם בעיות מדרגיות.

לכן, כשיש יותר מדי משתתפים ברשת, הביצועים של הרשת מתדרדרים בצורה דרסטית. אז זה יכול להוות בעיה ענקית מכיוון שהמגזר אכן מתמודד עם הרבה חולים בכל פעם.

עם זאת, ישנם כמה גורמים מכריעים בכך. יישום מסוים של בלוקצ’יין בתחום הבריאות מנסה לפתור את הבעיה עם חסימות פרטיות או באמצעות קונצנזוס שונה. אבל זה עוד צריך לעבור דרך ארוכה.

סטנדרטיזציה של נתונים

סטנדרטיזציה של נתונים היא נקודת דאגה עצומה. מבלי להבין או לבחור איזה סוג מידע אמור להיות מאוחסן בפלטפורמה, אינך יכול לנצל את היתרונות כראוי. לדוגמא, אם תבחר בסוג נתונים גדול בהרבה, אז תתקשה לאחסן כל מיני מידע גם אם תשתמש בבלוקצ’יין.

בוא נגיד שפלטפורמה רוצה לשמר גם את פתק הרופא. אבל זה מידה גדולה שלא לצורך לאחסון, מה שלכאורה ישפיע על הביצועים. לכן, במקרה זה, מתווה סטנדרטיזציה של נתונים מראש ימנע מן הסתם ביצועים נמוכים ממנו. כל סוג של יישום של blockchain בתחום הבריאות אמור להציע סטנדרטים לאחסון נתונים.

אתגרי יישום Blockchain יכולים להפוך למכשול גדול עבור הפרויקט שלך אם אינך יודע כיצד לנהל אותם. אתה יכול לבדוק את 10 האתגרים המובילים ליישום בלוקצ’יין ארגוני כדי ללמוד עוד עליהם.

תהליך אימוץ איטי

אחד האתגרים העצומים של בלוקצ’יין בתחום הבריאות הוא שלב האימוץ. מכיוון שמדובר בטכנולוגיה חדשה, רבים אינם מעוניינים להשתמש בטכנולוגיה במקום במערכות המורשת בהן הם משתמשים כבר שנים. במציאות, זהו שינוי מאסיבי והוא יכול לשנות את דרכי ההתנהלות שלנו.

כמו כן, חוסר השלמות או התכונה החדשה הם בלתי צפויים במקצת מכיוון שאיש אינו יודע כיצד באמת ירגיש עולם עם מערכת אקולוגית מבוססת בלוקצ’יין. לכן, תהליך האימוץ עדיין די איטי. במקרה זה, ארגונים או פלטפורמות יכולים להציע תמריצים להניע אנשים להשתתף.

עלות גבוהה

זה אחד החסרונות של בלוקצ’יין בתחום הבריאות. במציאות, טכנולוגיית הבלוקצ’יין יכולה להגדיל את ההכנסות שלך, אך יישום או אפילו החלפה של מערכות קודמות בכך דורש השקעה מאסיבית.

מכיוון שהטכנולוגיה עדיין לא זמינה באופן נרחב, ורק כמות קטנה של חברות או חברות סטארט-אפ עובדות עליה, התמחור עדיין גבוה למדי. כמו כן, מאחר שארגוני הבריאות צריכים לעבור לטכנולוגיה החדשה מהמערכות הישנות שלהם, זה יצטרך יותר זמן וכסף כדי להחליף כל אחת מהן. לכן חברות רבות לא מעוניינות להשקיע כל כך הרבה כסף בטכנולוגיה.

שיקולי רגולציה

אחד החסרונות העיקריים של בלוקצ’יין בתחום הבריאות הוא היעדר תקנות. ללא תקנות מתאימות בפלטפורמה, תעשיית הבריאות אינה יכולה לבצע ביצועים יעילים. חברות אלה זקוקות לתקנות כדי לעמוד במשימות היומיומיות ולפעול על פי כללים ספציפיים כדי למנוע פעילויות בלתי חוקיות.

לכן, מה שארגונים יכולים לעשות הוא לקבוע מדיניות בנושא ניהול טכנולוגיית הבלוקצ’יין יחד עם פירוט התנאים הרגולטוריים מראש. עם זאת, עליהם גם להתחשב באופי המבוזר של המערכת.

כל סוג של שינוי צריך להתרחש מבלי להשפיע על עקרונות הליבה של הבלוקצ’יין.

הירשם עכשיו: קורס מוסמך לבלוקצ’יין מקצועי (CEBP)

חברות בעולם האמיתי המשתמשות בבלוקצ’יין לבריאות

שנה בריאות

Change Healthcare היא אחת החברות המשתמשות בבלוקצ’יין בתחום הבריאות. בכל אופן, הם מציעים רשת Intelligent Healthcare ™ לניהול תביעות חולים ומעקב אחר מצב בזמן אמת. יותר מכך, הוא משתמש ב- Hyperledger Fabric כטכנולוגיה הבסיסית לפרויקט.

רוצה לדעת יותר על בד Hyperledger? עיין במדריך האולטימטיבי שלנו בנושא בד Hyperledger עכשיו!

ה- FDA (מינהל המזון והתרופות)

הפיתרון של ה- FDA הוא עוד יצירתי שבו אתה יכול לראות שבלוקצ’יין משבש את הבריאות. יתרה מכך, פלטפורמה זו תאבטח נתוני בריאות כגון EMR, נתונים גנומיים, ניסויים קליניים וכן הלאה..

DHL

DHL היא דוגמה טובה נוספת לשגשוג בלוקצ’יין בתחום הבריאות. במציאות, הם עובדים עם Accenture על POC שיעקוב אחר תרופות תרופות מייצור ועד לצרכנים. בדרך זו הם יכולים להתמודד בקלות עם נושאים מזויפים.

מרכזים לבקרת מחלות ומניעתן

מרכזים לבקרת ומניעת מחלות נמצאים גם כאן בכדי להשתמש בטכנולוגיה זו למגזר הבריאות. נכון לעכשיו הם עובדים ישירות עם יבמ על פלטפורמה שתקליט ותספק אבטחה לכל רשומות הבריאות האלקטרוניות (EHR). לכן, הם משתמשים ב- Hyperledger Fabric לשם כך.

פייזר

זו אחת מחברות התרופות הגדולות בעולם. במציאות, פייזר וביוג’ן משתמשים בבלוקצ’יין כדי לשבש את תחום הבריאות על ידי יצירת קבוצת העבודה של בלוקצ’יין לאספקה ​​קלינית. יותר מכך, קבוצה זו מפתחת POC למעקב וניהול רשומות של המלאי הדיגיטלי של תרופות.

ארגון הבריאות העולמי (WHO)

אחד הפרויקטים הגדולים בתחום הבריאות של בלוקצ’יין הוא השימוש בטכנולוגיה כדי לשתף בבטחה נתונים הנוגעים לווירוס הכור. יותר מכך, הפלטפורמה תשתמש ב- Hyperledger Fabric כטכנולוגיה הבסיסית. בנוסף, הפלטפורמה יכולה להציע איתור מוקדם ונקודות חמות עבור COVID-19.

Metlife

מרכז החדשנות של MetLife LumenLab עובד על תהליכי אוטומציה של ביטוח בריאות. במציאות הם מציעים ביטוח אוטומטי לנשים בהריון שמתמודדות עם סוכרת הריון. החלק הכי טוב הוא שהם אפילו לא צריכים לתבוע את הביטוח; זה יעבור אליהם אוטומטית ברגע שיציעו הוכחה לנושאים.

GlaxoSmithKline

GlaxoSmithKline היא אחת מחברות הפארם הגדולות ביותר כרגע. אך הם עובדים גם על פרויקטים שונים של שירותי בלוקצ’יין. באחד הפרויקטים נעשה שימוש ב- Ethereum שיעקוב אחר כל מוצרי התרופות ויבטל את היקף הזיופים להתערבב עם מוצרים אותנטיים..

מקקסון

מקקסון היא אחת החברות המובילות בתחום הבריאות. במציאות, חברה זו, יחד עם ענקיות אחרות, עובדת עם MediLedger ליצירת פלטפורמה לקבלנות ולחיוב חוזר. לחברות התרופות יש בדרך כלל הסדר תמחור עם קופות חולים וסיטונאים. לכן, חשוב שכל צד יידע את ההעדפות לפני שרוכש אותן.

קבוצת UnitedHealth

קבוצת UnitedHealth עובדת על אחד מפרויקטי הבריאות של בלוקצ’יין שמתמקד בשמירה על עדכון ומאובטח של כל רשומות הבריאות. במציאות, מכיוון שבריאות עוסקת במידע שגוי לרוב, החברה נוקטת בצעדים כדי להסיר את הבעיה אחת ולתמיד.

קרא עוד:רשימת 50 החברות המובילות המשתמשות בטכנולוגיית Blockchain

מחשבות מסכמות

בלוקצ’יין משתלט לאט על ענפי הבריאות. עם זאת, ייתכן שזו אחת הטכנולוגיות עד כה שמשנה את ההיררכיה של ענף הבריאות על ידי מתן סמכות למטופלים.

העברת סמכות זו מובילה בסופו של דבר לטיפול יותר ממוקד בחולה. עם זאת, ההשפעות של בלוקצ’יין בבריאות הן עד כה רק על פני השטח. הדרך עוד ארוכה.

כל מתחיל יכול להשתמש במדריך זה כדי ללמוד על כוחה המשבש של הטכנולוגיה. אבל אם אתם מעוניינים יותר ללמוד על טכנולוגיית בלוקצ’יין, תוכלו להתחיל עם קורס הבלוקצ’יין החינמי שלנו. קח את הצעד הראשון לקראת עידן חדש עכשיו!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map