מדריך אסטרטגיה אולטימטיבי של Blockchain

טכנולוגיית הבלוקצ’יין חדשה יחסית. עם זאת, זה לא מנע מעסקים למנף אותו, כל זאת במטרה לשפר את היעילות התפעולית. סיפורי הצלחה על השימוש בטכנולוגיה, מצדיקים את הצורך להקדים את הטכנולוגיה. מתברר יותר ויותר הצורך להבין אסטרטגיות עסקיות שונות של בלוקצ’יין, להצלחה רבה יותר בסביבות עסקיות שונות.

רעיונות עסקיים של בלוקצ’יין צצים אט אט, מה שמאפשר לעסקים דרך קלה לנצל את היתרונות הטכנולוגיים של ספר החשבונות. עם זאת, ראשית יש להבין במה מדובר בטכנולוגיית ספר החשבונות.

בלוקצ’יין היא רשת עמית לעמית שמתהדרת בספר חסר פגמים מבוזר. כל תקליט דיגיטלי המועבר בשרשרת מגיע עם חותמת זמן ייחודית שאיש אינו יכול להתעסק איתו. הרשת גם אוטונומית ומבוזרת ולכן מבטלת את הצורך בממשל ריכוזי.

אסטרטגיה עסקית של Blockchain אינפוגרפיקה

שלבי יישום אסטרטגיה עסקית של Blockchain

מאפייני אסטרטגיה עסקית של Blockchain

רשת עסקית בלוקצ’יין עוסקת בביזור נתונים. הרשת מסירה תלות ביחידת אחסון אחת על ידי ניצול צמתי הרשת. אסטרטגיות עסקיות של Blockchain עשויות להשתנות. עם זאת, כולם מגיעים עם תכונות קריטיות כמו שקיפות, אבטחה, שלמות ויעילות שגורמים להם להתבלט.

כל רעיון עסקי של בלוקצ’יין צריך תמיד להיות פתוח לבדיקה כדרך לשפר את השקיפות ברשת. כל מי שמשתמש ברשת כזו אמור להיות מסוגל להתחקות אחר ההיסטוריה של עסקה בכל פעם שמתחשק לו.

תהליך עסקי של בלוקצ’יין צריך תמיד לדבוק ברמה הגבוהה ביותר של יושרה. במקרה זה, עסקה צריכה להתבצע רק בהסכמה ברשת עסקית של בלוקצ’יין. משתמשים ברשת צריכים לפעול גם באופן עצמאי.

אי-שינוי של מודל עסקי חדש של בלוקצ’יין מצמצם את הצורך באימות ידני או באימות צד ג ‘. היבט החשיש מבטיח שאי אפשר לשנות את הטכנולוגיה.

מה אתה צריך לדעת לפני יישום אסטרטגיה עסקית של Blockchain

כל רעיון עסקי של Blockchain צריך תמיד לקחת בחשבון שלושה גורמים מרכזיים, והם כוללים:

  • הערך של טכנולוגיית Blockchain
  • החזר השקעה לטווח קצר כדי להתאים לצמיחה
  • תוכנית התאמה להרחבה לטווח הארוך

הערך של טכנולוגיית Blockchain

הערך של טכנולוגיית ספר החשבונות הדיגיטלי ברשת עסקית בלוקצ’יין הוא כזה שממשיך לאשר את אמינותה כטכנולוגיה של המאה ה -21. Blockchain היא טכנולוגיה מהדור השני שכן היא אמורה לחולל מהפכה במגזרים שונים במשק.


בהיותו ספר ספרים מבוזר עולמי, מאפשר בלוקצ’יין טיפול בפריטים בעלי ערך כגון כסף למוזיקה וכן בהצבעות ללא צורך במתווכים. היפטרות מתוצאות המתווך בהפחתת מורכבות העסקאות וכן בעלויות מיותרות ללא קשר לאסטרטגיית השימוש בבלוקצ’יין.

מודלים עסקיים של Blockchain מובילים גם לשיפורים בשקיפות וכן לבקרת הונאה, המאפשרים לעסקים לייצר ערך מקסימלי מפעילותם.

החזר ROI לטווח קצר באמצעות טכנולוגיית Blockchain

תוך כדי בחינת אסטרטגיה עסקית של בלוקצ’יין, חשוב לבנות פרויקט מדרגי. כדי שעסק ישיג את הצמיחה הרצויה, צריך להיות ברור בטווח הקצר, ההחזר ההשקעה האפשרי. הגדרת יעדים לטווח קצר היא חובה, כדרך לצבור את היתרונות האמיתיים של הטכנולוגיה.

עסק העוסק בעסקי שרשרת האספקה ​​יכול בתחילה לבנות את האסטרטגיה העסקית של בלוקצ’יין, כדי להתמקד בהפחתת עלויות התפעול. הטכנולוגיה יכולה בתמורה לסייע בביטול פערים בתהליך שרשרת האספקה ​​וכן באובדן מוצרים, ולכן מאיצה את זמני המשלוח.

הפחתת עלויות היא אחת המטרות המצליחות לטווח הקצר כדרך להשגת החזר השקעה על מינוף טכנולוגיית הבלוקצ’יין.

תפירת רעיון עסקי לבלוקצ’יין למדרגיות

שילוב של אסטרטגיות עסקיות קצרות וארוכות טווח של בלוקצ’יין באסטרטגיה הראשונית הוא חיוני. מציאת דרך לשילוב בין השניים היא דרך בטוחה ליהנות מהיתרונות הטובים ביותר של טכנולוגיית ספר החשבונות. לדוגמא, חברת תרופות יכולה להשתמש בטכנולוגיה בטווח הקצר כדי להפחית את אובדן המוצרים כמו גם את זמן המשלוח, ולכן להגדיל את אחוזי ההצלחה.

כדי להתמקד בעתיד, חברת התרופות תוכל להגדיר את המודל העסקי של הבלוקצ’יין שלה לשותפות עם חולים במטרה למסחור את הנתונים שלהם למחקר תרופות. בעוד שהפתרונות לטווח הקצר לא ישתנו בתעשייה, האסטרטגיה ארוכת הטווח תאפשר לחברת התרופות להתמקד, ובכך ליצור דומיננטיות בענף..

כיצד ליישם אסטרטגיה עסקית של Blockchain

טכנולוגיית הבלוקצ’יין עדיין נמצאת בשנים המתפתחות של פיתוח. עם זאת, יש עדיין מספר דרכים שבהן ניתן להשתמש בטכנולוגיה לשימוש רב. בכל הנוגע ליישום אסטרטגיה עסקית של בלוקצ’יין, ישנם צעדים שעליהם עסק צריך לבצע כדי להשיג הצלחה רבה יותר.

התמקדו בנושא ספציפי

להצלחה רבה, יהיה חשוב למנף את הטכנולוגיה בנושא ספציפי. במקום לנסות למנף את הטכנולוגיה על כל הפעילות העסקית, עסק צריך להגדיר אסטרטגיה עסקית של בלוקצ’יין כדי להתמקד בנושא יחיד..

על ידי הגבלת תחומי המיקוד, עסק יוכל ליהנות מיעילות רבה יותר ובתוך כך לייעל את יכולות הבלוקצ’יין. מסיבה זו, מנהל עסקים צריך להקדיש זמן לסיעור מוחות עם הצוות שלהם כדי לראות היכן הטכנולוגיה תועיל מאוד. זה יכול להיות בניהול לוגיסטיקה ואספקה, ניהול רשומות או מינוף הטכנולוגיה לשיפור העסקאות.

אסטרטגיה עסקית של בלוקצ’יין, במקרה זה, צריכה להתמקד בפעולה שתצריך שינויים נוספים בעתיד. טכנולוגיית ספר החשבונות עדיין מתפתחת, ויכולות חדשות, כמו גם תכונות, עומדות להתפתח בהמשך.

בצע צעדים קטנים

מצערת מלא באף לטכנולוגיית בלוקצ’יין ממנפת עשויה להתגלות כהתאבדות בטווח הארוך. רעיון עסקי של בלוקצ’יין צריך לפיכך להתמקד ביישום הטכנולוגיה שלב אחר שלב.

העובדה שטכנולוגיית הבלוקצ’יין תדרוש שינויים רבים בדרך גם דורשת זהירות רבה. מסיבה זו, יהיה חשוב להתמקד בפתרונות קטנים הממנפים את הטכנולוגיה שישפיעו מאוד.

הסתמכות רבה מדי על טכנולוגיה כחלק מהאסטרטגיה העסקית של בלוקצ’יין אינה אידיאלית. במקום זאת, הישאר יציב, תוך התמקדות בשימוש בטכנולוגיה לשימוש ספציפי והימנעות מפיתוי זחילת היקף.

בוא עם POC וחבר את כל הציפיות

ההגעה עם הוכחת מושג היא היבט חיוני ביישום האסטרטגיה העסקית של בלוקצ’יין. הוכחת תפיסה חיונית מכיוון שהיא מאפשרת לעסק לתכנן את כל יעדיו ותוצאותיו. תכנון חיוני מכיוון שהוא מאפשר גם לעסק להישאר ממוקד בשימוש בטכנולוגיית הבלוקצ’יין בנושא נתון.

בשלב התכנון, יהיה חשוב לקיים דיונים עם אנשים שונים בעלי דעות וחזונות שונים. על ידי סיעור מוחות, רעיונות צריכים לצוץ כיצד להשתמש טוב יותר בטכנולוגיה כדי לטפל בבעיות הבסיסיות. סיעור מוחות הוא גם חיוני מכיוון שהוא מאפשר להזין רעיון עסקי שלם של בלוקצ’יין לפני שלב היישום.

יישום אסטרטגיה עסקית של Blockchain

לאחר סיעור מוחות והגעת לכל הרעיונות העסקיים של בלוקצ’יין, השלב הבא הוא יישום. יישום אסטרטגיה עסקית של בלוקצ’יין לא תהיה משימה קלה בהתחלה. הסיבה לכך היא שלהוכחת הרעיון עשויים להיות הרבה פגמים בהתחלה. לכן חשוב ליישם בקנה מידה קטן תוך כדי עבודה על מיון הנושאים אחד אחד.

לחזור ולהגדיר את הפגמים צריך לבוא לידי ביטוי כדרך להפיק את המיטב מאסטרטגיה עסקית של בלוקצ’יין. זה יהיה הזמן המושלם לחזור לחברי הצוות לסיעור מוחות פעם נוספת על הפגמים הבסיסיים וכיצד לפתור אותם טוב יותר..

בדיקה של מיליון פעם אחרי כל תיקון מוצלח היא הדרך היחידה שאפשר יהיה להפיק את המיטב מטכנולוגיית הבלוקצ’יין. ככל שפתרון הבלוקצ’יין מורכב יותר, כך התיקון והבדיקה יצטרכו להיכנס לשחק.

שיתוף פעולה עם חברות אחרות עשוי גם להצטרך לשחק כדרך לכוונן פתרון בלוקצ’יין נתון. מספר לא מבוטל של חברות קיים, שמוכנים להוציא הרבה על פרויקט בלוקצ’יין עם סיכויים אדירים.

שלבי יישום אסטרטגיה עסקית של Blockchain

צעדים
זהה את הבעיה הבסיסית & להציב מטרות -תסתכל מקרוב על עסק וזהה נושא שיכול למנף יכולות בלוקצ’יין

-בוא עם מקרה שימוש שיהפוך את הטכנולוגיה לשימושית

– העלו יעדים שטכנולוגיית הבלוקצ’יין חייבת להשיג עם היישום

פיתחו הוכחת מושג -סיעור מוחות עם צוות שיבוא עם פיתרון בלוקצ’יין

– שרטט POC עם סיעור מוחות

– פיתוח לוח זמנים ליישום

פתרון בלוקצ’יין לניסיון -בנה אב-טיפוס של POC

-בדוק את פתרון הבלוקצ’יין

-העריך את כל השגיאות וההצלחה ונסה ללטש את פתרון הבלוקצ’יין

הפעל את פתרון הבלוקצ’יין -מגלגלים את פתרון הבלוקצ’יין בעת ​​ביצוע בדיקות

-בדוק כדי לוודא שהוא עומד בכל המדדים

היכן ליישם אסטרטגיה עסקית של Blockchain

אסטרטגיה עסקית של בלוקצ’יין יכולה לעבוד רק על מינוף טכנולוגיית הבלוקצ’יין בשלוש דרכים שונות: פרטי, ציבורי והיברידי. שלוש אפשרויות הבלוקצ’יין מספקות דרך קלה למנף סינרגיות טכנולוגיות של בלוקצ’יין למטרות פיננסיות או לא פיננסיות.

יישום אסטרטגיה עסקית של בלוקצ’יין בבלוקצ’יין ציבורי

כשמדובר ביישום אסטרטגיה עסקית של בלוקצ’יין בבלוקצ’יין ציבורי, עסק בעצם ייתן לאנשים, מכל שכבות האוכלוסייה, לגשת לתוכן הרשת. במקרה זה, אין מגבלות לגבי מי יכול להיכנס או מתי ניתן להיכנס כדי לגשת לתוכן רשת.

בלוקצ’יין ציבורי פועל עם מנגנון תמריצים שנועד לעודד אנשים רבים יותר להצטרף לרשת. ביטקוין הוא דוגמה מושלמת לבלוקצ’יין ציבורי אידיאלי בהתחשב בכך שהרשת פתוחה לכולם.

אחד החסרונות הגדולים ביותר בשילוב אסטרטגיה עסקית של בלוקצ’יין בבלוקצ’יין ציבורי קשור לכמות הכוח החישובית הנדרשת לתחזוק ספר ספר כזה. עסק ידרוש כמות משמעותית של כוח חישוב, מה שעלול להוביל לעלויות נוספות רק כדי לשמור על פעילותה של הרשת העסקית.

בנוסף, עסק יצטרך להיות מודע לעובדה שכדי להשיג קונצנזוס כל צומת ברשת יצטרך לפתור בעיה קריפטוגרפית מורכבת המכונה הוכחת עבודה. חסרון נוסף של בלוקצ’יין ציבורי במסגרת עסקית קשור לחוסר הפרטיות בכל הנוגע לעסקאות. עסק לא יוכל לשמור על עסקאות חיוניות פרטיות בהתחשב באופי הבלוקצ’יין הציבורי.

יישום רעיון עסקי של Blockchain על Blockchain פרטי

עסק הזקוק להסתיר מידע כלשהו או עסקאות מרשות הציבור עשוי לנקוט שימוש בבלוקצ’יין פרטי כחלק מהאסטרטגיה העסקית שלו. יישום אסטרטגיה עסקית בבלוקצ’יין פרטי מספק לעסק דרך קלה להגביל את הגישה של המשתמשים לתוכן כלשהו.

משתמשים לא מורשים יצטרכו לבקש הרשאה לגשת לתוכן הבלוקצ’יין הפרטי במקרה זה. האדם המאייש את הבלוקצ’יין הפרטי הוא היחיד שיכול להעניק גישה. Blockchains פרטיים מאפשרים לעסקים לווסת את העסקאות כפי שהם מוצאים את זה מתאים.

ניתן להתקין תקנות תוך התחשבות באופי העסקאות וכן במהירות ובכוונתן. רשתות חסימות פרטיות מאפשרות גם סדרי גודל גדולים יותר מניתנים להרחבה בכל הנוגע לתפוקה עסקית.

Private Blockchain היא פלטפורמת יישום אסטרטגיית בלוקצ’יין אידיאלית לעסקים שרוצים לנצל היטב את יכולות הבלוקצ’יין אך בסביבה מבוקרת. קרן לינוקס היא דוגמה מושלמת לבלוקצ’יין פרטי בהתחשב בכך שדורשים הזמנה להצטרף לרשת.

עם זאת, יש לשים לב לכך שבלוקצ’יינים פרטיים אינם לגמרי מחוץ לקפיצה מהציבור. אנשים עדיין יוכלו לגשת לתוכן הבלוקצ’יין אך על סמך מה שהמנהל רוצה שיראו.

יישום אסטרטגיה עסקית של Blockchain על Blockchain היברידי

בדיוק כשם שהשם, בלוקצ’יין היברידי משלב את כל התכונות החיוביות של הבלוקצ’יין הציבורי והפרטי. יישום רעיון עסקי של בלוקצ’יין על בלוקצ’יין היברידי יאפשר לעסק להפיק את המיטב משתי הרשתות..

היברידי הוא בלוקצ’יין אידיאלי עבור ארגונים מוסדרים מאוד כמו גם משרדי ממשלה המעוניינים למנף יכולות בלוקצ’יין. יישום רעיון עסקי של בלוקצ’יין ב- Hybrid מאפשר לעסק להיות בעל גמישות ושליטה גדולים יותר בנתונים המשותפים על ספר חשבונות ציבורי ונשארים פרטיים.

בעוד שבלוקצ’יין היברידי אינו פתוח לכולם, הוא עדיין מגיע עם כמה מהתכונות שהופכות את בלוקצ’יין למצטיין כמו שלמות, שקיפות ואבטחה. בלוקצ’יין היברידי יאפשר לעסק להתאים אישית ולשלוט באנשים שיכולים להשתתף בבלוקצ’יין. הבלוקצ’יין מאפשר גם לעסק להסדיר עסקאות שניתן לפרסם.

בלוקצ’יין ציבורי בלוקצ’יין פרטי בלוקצ’יין היברידי
הַגדָרָה בלוקצ’יין ציבורי פתוח לכולם לצפות בתכנים ולהשתתף בקבלת החלטות -לא פתוח לכולם אלא לאנשים עם הרשאה.

-ה- blockchain מגיע עם מנהל מערכת המגביל את הגישה כמו גם את הנגישות לתוכן blockchain

– משלב היבטים של בלוקצ’יין ציבורי ופרטי כדי לגרום לבלוקצ’יין היברידי.

-בלוקצ’יין היברידי מאפשר לאנשים לשמור על תהליכים ותכנים מסוימים פרטיים ואחרים ציבוריים

שְׁקִיפוּת רמות שקיפות גבוהות הבלוקצ’יין שקוף רק לאנשים עם גישה לרשת שקיפות מסתכמת באיך שהבעלים רוצים שיהיה
תַמרִיץ מוגדר בצורה כזו שהמשתתפים מתמרצים לצמיחת הרשת גישה מוגבלת פירושה למעשה היעדר תמריצים מכיוון שמנהלים מסדירים אנשים שיכולים להצטרף לרשת . בעלי היברידיות יכולים להחליט לתמרץ משתמשים כדרך למשוך יותר אנשים
שימוש במקרה אידיאלי לכל מיני ענפים בהם פרטיות אינה נושא.

-בלוקצ’יין אידיאלי ליצירת מטבע קריפטוגרפי מסחרי

-בלוקצ’יין אידיאלי עבור ארגונים הדורשים שליטה מלאה בתהליך העבודה שלהם ובעסקאות בבלוקצ’יין -Hybrid היא פלטפורמת בלוקצ’יין אידיאלית לפרויקטים שיכולים להיות ציבוריים או פרטיים בכל זמן נתון.

-זו גם פלטפורמה מושלמת לפרויקטים שאינם נשענים יותר מדי על אמון

דע את הוראות הלקוח שלך לא נחוץ כן כן
עלות עסקה די יקר סביר למדי להתקנה ולתחזוקה בהתחשב במספר המצומצם של אנשים שניגשים לתוכן רשת משתלמת

בלוקצ’יין מאוחד

ישויות מרובות יכולות להתכנס כדי למנף את היתרונות של טכנולוגיית הבלוקצ’יין ברשת אחת. תוך הסתמכות על רשת אחת, הגופים עדיין יוכלו להקים סוג מבוזר של מערכת. במקרה כזה, בלוקצ’יין מאוחד יהיה חיוני למענה על צרכי כל ישות ברשת.

בלוקצ’יין מאוחד הוא למעשה מוקד לפיו ארגונים מסוגלים להחליף מידע ברשת אחת. הגופים המעורבים ברשת כזו מתכנסים מעת לעת ומבצעים שינויים הכרחיים השומרים וגורמים לרשת לעבוד בצורה יעילה יותר.

Federated Blockchain מוליד רשת מבוזרת לפיה כל ישות יכולה לגשת לתוכן הרשת. שלא כמו ב- Blockchains פרטיים, כאשר ישות או אדם אחד אחראי, בבלוקצ’יין מאוחד כל ישות אחראית על ההתרחשויות ברשת.

מינוף בלוקצ’יין מאוחד באסטרטגיה עסקית

רשתות חסימות ציבוריות הן רשתות מבוזרות שמגיעות עם רמת אבטחה טובה. עם זאת, הם חסרים מהירות ויעילות. לעומת זאת, בלוקצ’יין פרטי נוטים להיות מדרגיים ומהירים יותר אך אינם מבוזרים לחלוטין.

Federated Blockchain מציע פיתרון אולטימטיבי לקונסורציום המעוניין למנף את מלוא היתרונות של טכנולוגיית ספר החשבונות בכללותה. רשתות חסימות מאוחדות נוטות להיות מהירות הרבה יותר כשמדובר בעיבוד עסקאות.

העובדה שמספר הצמתים הדרושים לאימות נמצא תמיד בשליטה מקטין את הסיכון לבעיות מדרגיות. בנוסף, העובדה שעסקאות אלה הן הרבה יותר מהירות ופחות מסובכות מובילה לעלויות עסקאות נמוכות יותר בבלוקצ’יין מאוחד.

רשתות חסימות מאוחדות מיועדות לקבוצות או לגופים ספציפיים. העובדה שהם לא מאפשרים זרים אקראיים ברשת מפחיתה את הסיכון להתקפות של 51%.

בלוקצ’יין כשירות

ענקיות הטכנולוגיה משקיעות יותר ויותר בבלוקצ’יין בהתחשב בפוטנציאל הטכנולוגיות בשיפור היעילות התפעולית. השקעות מוגברות הולידו למעשה את Blockchain כשירות.

בלוקצ’יין כשירות הוא למעשה הצעה שמאפשרת לאנשים לממש פתרונות מבוססי ענן בכדי להמציא אפליקציות בלוקצ’יין כמו גם חוזים חכמים. אמזון מיקרוסופט ואורקל הן חלק מענקיות הטכנולוגיה שהשקיעו נתחי כסף עצומים בשיפור בלוקצ’יין כשירות..

אמזון כבר חשפה תבניות בלוקצ’יין כחלק מבאס המאפשרת למשתמשי שירות האינטרנט של אמזון שעובדים על בלוקצ’יין להקים מהר יותר את רשת ה- Hyperledger Fabric ואתריום. התבניות מקלות גם על אנשים לפרוס רשתות בלוקצ’יין בקלות.

מיקרוסופט מחייבת את עצמה כחלוצה של תעשיית BaaS. באמצעות Azure פשטה ענקית התוכנה את תהליך ההגעה לרשתות בלוקצ’יין הודות לרשתות ותשתית שהוגדרו מראש. חיבורים מובנים מאפשרים למשתמשים לאמת ולאתר פיתוחים שונים של בלוקצ’יין.

אורקל מצידה חשפה את שירות הענן Blockchain בדרגה ארגונית. השירות מציע ללקוחות הארגוניים גישה מנוהלת לחלוטין, כמו גם מסגרת להתערבות בבלוקצ’יין. הבלוקצ’יין שלה כשירות בנוי על פרויקט Hyperledger Fabric בעל קוד פתוח.

תהליך עסקי של Blockchain

אחד היתרונות המרכזיים של טכנולוגיית הבלוקצ’יין הוא בכך שהיא מסייעת בהפחתת החיכוך בין גורמים המעורבים בחילופי מידע. תהליכים עסקיים של בלוקצ’יין צוברים יותר ויותר חלקית מכיוון שהטכנולוגיה מסייעת לייעל פעולות שונות.

טכנולוגיית ספר החשבונות הדיגיטלי מעלה את רמת הרשת העסקית של בלוקצ’יין בשתי דרכים. ראשית, היא מאפשרת רישום קל של היסטוריית העסקאות שהתרחשה ברשת עסקית שלמה. עסקאות בכל שרשרת הן ניתנות להוכחה ובלתי ניתנות לשינוי ובכך מאפשרות לאנשים להיות אמונים בנתונים שרשרת.

הטכנולוגיה מבטיחה גם היגיון עסקי ברשת על ידי הכללת כל התפקידים והאחריות של אנשים המעורבים בעסקה. השימוש בחוזים חכמים, למשל, מכתיב כיצד הצדדים הולכים לעבוד זה עם זה, חוזים כאלה גם מבטיחים שאנשים המעורבים בעסקה יפעלו לפי הכללים כל הזמן..

כיצד Blockchain מחוללת מהפכה בתהליכים עסקיים

גיוס עובדים, ניהול קשרים כמו גם פינטק הם חלק מתחומי המפתח בהם האסטרטגיה העסקית של בלוקצ’יין צוברת כוח. התרחבות מעבר לקריפטוגרפיה ראתה את הטכנולוגיה מוצאת את דרכה לפעילות עסקית מרכזית.

להלן כמה מהאסטרטגיות המתפתחות של בלוקצ’יין המעצבות תעשיות שונות.

רעיונות עסקיים של Blockchain מִגזָר יישום יתרונות

עקיבות נכסים

שרשרת אספקה ​​ולוגיסטיקה

-Blockchain משפר את המעקב אחר סחורות כמו גם חלקים ברחבי רשתות האספקה ​​ולאורך כל מחזור חייהם.

-הטכנולוגיה מסייעת גם בשיפור קבלת ההחלטות בנושא ניהול מלאי ותיקונים

-חיסול מתווכים

-עלויות נמוכות יותר של ניהול שרשרת האספקה

-אבטחה צמודה גבוהה

האצת יישובי העסקה

פיננסים וקמעונאות

– זמני הסדרה מואצים הם אחד היתרונות של מודלים עסקיים של Blockchain בקמעונאות ובמסחר אלקטרוני.

-הטכנולוגיה מסייעת להאצת זמן ההסדר בכל הנוגע לסכסוכים הקשורים לעסקאות.

-רשתות עסקיות של Blockchain מנצלות גם תשלומים חוצי גבולות

-עסקאות מהירות יותר

– עלויות נמוכות יותר

-חווית לקוח טובה יותר

מס ומכס

כל מגזר

-הטכנולוגיה מוכיחה את עצמה כאמינה באוטומציה וייעול נטלי הציות הכרוכים במס ובמכס. -חיסול מתווכים

-שקיפות ואיתור מוגברים

תמלוגים ורישוי תשלומים

לְמַמֵן

טכנולוגיית Blockchain ממוכנת תנאי חוזה קבועים מראש ובכך מאפשרת תשלומי תמלוגים מהירים יותר והכנסות מנוי.

-שקיפות מוגברת

-עקיבות מוגברת

-התשלומים הם אוטומטיים

לרסן הונאות בתשלומי תמלוגים

ניהול זהות כל מגזר טכנולוגיית בלוקצ’יין מצאה שימוש באימות זהות בבלוקצ’יין לצורך זהות אישורים כמו גם נאמנות ותגמול ניהול תוכניות. -הוסיף פרטיות ואבטחה

-תעודות זהות חתומות ייחודיות

– שיפור אבטחת הנתונים

– ריסון הונאה

שורה תחתונה

בעוד שטכנולוגיית Blockchain קיימת די הרבה זמן, רק עכשיו, כמו גם חברות רב לאומיות, מתעניינים בה. מתברר יותר ויותר כי לטכנולוגיה יש פוטנציאל לשפר עסקאות במגזרים שונים כמו גם עלויות עסקאות נמוכות יותר. בנוסף, לטכנולוגיה יש אפשרות לשפר את שיתוף המידע הרגיש בצורה מאובטחת יותר.

עם זאת, עסקים המעוניינים לשפר את היעילות התפעולית שלהם צריכים להמשיך ולהשקיע בגדול בטכנולוגיה ולהטמיע אותה כחלק מאסטרטגיית העסקים שלהם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map