כיצד ליישם Blockchain להעצמת העסק שלך?

רבים מכם תוהים כיצד להשתמש בבלוקצ’יין לעסק משלכם ולקצור את היתרונות שלו. נעבור את התהליך של יישום טכנולוגיית הבלוקצ’יין לעסקים ונעזור לך להבין טוב יותר את הרעיון.

בתחילה נוצרה טכנולוגיית הבלוקצ’יין כדי לספק סחר במטבעות דיגיטליים. עם זאת, העולם המתמצא בטכנולוגיה הבין עד מהרה שיש דרכים אחרות באמצעותן ניתן להשתמש בבלוקצ’יין.

טכנולוגיית Blockchain הגיונית לחלוטין לעסקים העובדים במגוון רחב של תעשיות ליישום blockchain. אם אתה עדיין תוהה לגבי בלוקצ’יין שמתאים לצרכים העסקיים שלך, הנה מדריך נהדר שיכול לעזור לך להגיע להחלטה מושכלת..

לעת עתה, ייתכן שאתה תוהה כיצד להשתמש בבלוקצ’יין לעסק משלך וכיצד להפיק את היתרונות שלה. בעיות כאלה קשורות תמיד לטכנולוגיות חדשות, אז אל דאגה, אתה לא לבד. זו בדיוק הסיבה שאנחנו כאן כדי להדריך אותך בתהליך הטמעת הבלוקצ’יין בפירוט.

הירשם עכשיו:קורס בלוקצ’יין חינם

כיצד ליישם בלוקצ’יין?

לפני שעסקים מיישמים טכנולוגיית בלוקצ’יין, זה הכרחי שהם יזהו תחילה מה השימוש הטוב והרלוונטי ביותר שלה למלטת בלוקצ’יין כנכס רווחי ולא כהתחייבות יקרה.

עם זאת, כמנהיג עסקי, עליך להודות תחילה שבלוקצ’יין כאן כדי להישאר. אתה פשוט לא יכול להתעלם מזה יותר. נוסף על עובדה זו, הוא מספק פתרונות מעשיים לרבים מהבעיות הפונקציונליות העסקיות היומיומיות שלך.

המהלך הטוב ביותר האפשרי הוא יישום בלוקצ’יין. בוא נתחיל עם זה!

חקור הזדמנויות

אתה לא צריך את ההשראה מלכתחילה? נכון לעכשיו, יש לא מעט דוגמאות ליישום blockchain ושימושים שיכולים לעורר אותך.

לכן, חובה לכל משתמש חדש לאמוד את יעילות השימושים הנוכחיים ולבחור את התבנית הטובה ביותר ליישום בחברה שלהם. עליכם לבחון את מקרי השימוש בבלוקצ’יין הפיילוטים המועסקים כיום בשוק.

בַּנקָאוּת

הדוגמה המובילה ליישום בלוקצ’יין היא המגזר הבנקאי.

בשל מספר הפרות האבטחה שעומדות בפני מערכות בנקים מקוונים והעובדה שאחד ההיבטים הבולטים בטכנולוגיית הבלוקצ’יין הוא אבטחת פרמיום, יישום הבלוקצ’יין היה חלופה מושלמת למערכות הבנקאות המקוונת..

זו הסיבה שבנקים מסוימים כמעט נאלצו ליישם טכנולוגיית בלוקצ’יין על מנת לשמור על אמון הלקוחות. זה, בתורו, הגדיל את הדיוק, המהירות והבטיחות של עסקאות ובנקאות מקוונת בכלל. בתורו, זה מסייע גם לבנקים במהלך ביקורת.

במילים פשוטות, יישום בלוקצ’יין מביא שקיפות ובהירות למוסדות פיננסיים. זו הסיבה שרוב הבנקים מאוהבים בבלוקצ’יין.

כיצד ליישם אינפוגרפיות של Blockchain

ביטוח

זוהי דוגמה בולטת לשימוש ביישום בלוקצ’יין לעסק שלך.

עבור כל חברת ביטוח, שקיפות הנתונים היא הכרחית. הטמעת טכנולוגיית Blockchain משמשת לייעול חילופי נתונים כאלה ומבטיחה שיישאר שקוף.

זה מבוצע על ידי חוזים חכמים. זה מאמת את תנאי החוזה וקובע אם התרחשות / מצב מסוים נופל תחת תנאי החוזה החכם האמור.

התוצאה היא שהלקוח מקבל במהירות את הסכום הנתבע. לאחר מכן, הרשומות מתוחזקות ומתעדכנות במהירות מסחררת.

למותר לציין שבלוקצ’יין גם מבטיח כי התהליך כולו מאובטח ועמיד בפני האקרים אסורים. זו הסיבה שיש גידול עצום ביישומי ביטוח הבלוקצ’יין בשנה האחרונה, כמו גם ביישום הכולל בתחום ביטוח החיים, הבריאות, התואר וביטוח הרכב..

חלק מחברות הביטוח המוכרות היטב המבוססות על בלוקצ’יין כוללות:

  1. Kasko2Go
  2. FidentiaX
  3. אוורלדגר
  4. אתרי

אתה יכול למצוא הרבה יותר, שכן חברות ביטוח רבות מאמצות טכנולוגיית בלוקצ’יין.

סקרנים מההשפעה של הבלוקצ’יין על הביטוח? עיין במדריך שלנו בנושא בלוקצ’יין בביטוח כבר עכשיו!

בריאות

חשוב לזכור כי ענף הבריאות דורש ניהול רשומות מוקפד. יתר על כן, רשומות חולים מסוג זה יכולות להכיל מידע רגיש, ולכן יש חשיבות עליונה לאבטחתו. לכן, כדי להטמיע בלוקצ’יין בשרשרת אספקת הבריאות, עליכם להתמקד בתרופות בכבדות.

למרות שטכנולוגיית הבלוקצ’יין עונה למעשה על דרישות אלה, היא גם מספקת את האפשרות לשלב אמצעי תשלום מקוונים.

זה יכול גם לעזור לבתי חולים ונותני שירותים רפואיים להתחבר לחברות ביטוח בריאות על מנת לזרז את תשלומי הביטוח. יש כבר הרבה חברות תרופות שהשקיעו כסף ליישום בלוקצ’יין בשרשרת האספקה.

לכן הבחירה ביישום טכנולוגיית הבלוקצ’יין תתגלה כמועילה הן למיישם והן ללקוחות.

סקרנים מהשפעת הבלוקצ’יין על הבריאות? עיין במדריך שלנו בנושא בלוקצ’יין בתחום הבריאות כבר עכשיו!

נדל”ן

זוהי דוגמה נוספת לשימוש נפלא של יישום בלוקצ’יין. עם תחילת שמירת הרשומות הדיגיטליות בתחום הנדל”ן, קיים סיכון משמעותי של האקרים.

אלה כוללים את שינויים בפרטי הרשומות יחד עם שגיאות ראשוניות כגון שמירת תיעוד גרועה, ניירת לא מדויקת וכו ‘.

זה יכול לגרום למספר מופרז של הפסדים לאנשים רגילים תמימים.

למרבה המזל, יישום בלוקצ’יין משמש להסרת או לכל הפחות להקטין את שולי הטעות. זה, בתורו, מסייע גם למוניטין העסק של המשתמש וגם ללקוחות.

סקרנים מההשפעה של בלוקצ’יין על נדל”ן? עיין במדריך שלנו בנושא בלוקצ’יין למקרקעין ברגע זה!

יישום בלוקצ’יין: הצעדים

להלן הצעדים המרכזיים שעליך לנקוט לצורך יישום blockchain.

זהה מקרה שימוש

הצעד הטבעי הראשון הוא זיהוי מקרה השימוש. זהו תהליך של זיהוי, בירור וארגון הצרכים שלך לבלוקצ’יין. מקרה השימוש עונה מדוע אתה זקוק לבלוקצ’יין לעסק שלך? בשביל מה אתה צריך בלוקצ’יין? ואילו מטרות אתה מנסה להשיג עם הטמעת בלוקצ’יין?

זה פשוט מוסיף בהירות למטרות שלך הקשורות לבלוקצ’יין. אתה מזהה מקרה שימוש ואז בונה את השלבים הבאים שלך סביבו.

הדבר הכי טוב הוא להתחיל בקטן. התחל בכמה מקרי שימוש בבלוקצ’יין. חקור אותם, בדוק אותם, השתמש בהם, נתח תוצאות ואז יישם בלוקצ’יין בקנה מידה גדול יותר.

קרא עוד: שימוש בבלוקצ’יין: רשימת 20+ מקרי שימוש בטכנולוגיית בלוקצ’יין

פיתוח הוכחת מושג (POC)

לאחר שתסקור את הדרכים השונות בהן יישום blockchain יכול להועיל לעסק שלך, תוכל לעבור ל- POC.

כמה גופים של פורצ’ן 500 כבר ראו את הפוטנציאל ביישום הבלוקצ’יין ומזינים כסף לפיתוח הוכחת רעיון. בחלק זה יתכן שתצטרך להטמיע בלוקצ’יין ב- Java או בכל שפות תכנות מתאימות.

מה זה POC?

זהו תהליך הקובע את הפוטנציאל המעשי וההיתכנות של פרויקט הבלוקצ’יין לעסק שלך.

שלבי פיתוח של POC

פיתוח POC מתחיל כמו כל מיזם עסקי; עם תכנון סולידי. התהליך יתחיל בסדרת שאלות הרלוונטיות לפרויקט שלך. שאלות אלה, בתורן, מסייעות לפיתוח צעד אחר צעד של ה- POC.

השאלות יסתובבו סביב אופי העסק ודרישותיו. זה עשוי לכלול גם שאלות הנוגעות לשוק היעד, במיוחד אם אופי השוק הוא נישה.

לאחר שנענה על השאלות, אתה מוכן להניח את הבסיס הבסיסי להוכחת הרעיון שלך. באופן אידיאלי, אתה צריך להבין טוב יותר את הכיוון שלך. זה ימנע מורכבויות מיותרות במהלך פיתוח ה- POC. בהרחבה, מניעת מורכבויות תמנע בזבוז זמן רב וכסף לפיתוח POC חסר כיוון. זהו שלב מכריע שכן ייתכן שיהיה עליך ליישם בלוקצ’יין בג’אווה. יתרה מכך, אם יש צורך, ייתכן שתצטרך ללכת ליישום blockchain גם בפייתון.

צעדים לביצוע

להלן השלבים שעליך לבצע:

הצטברות תיאורטית: סט הנחיות המסביר את הפרמטר של הפרויקט שלך.

אב טיפוס: אב טיפוס המכיל קוד, סקיצות, אדריכלות, עיצוב ומוקפים.

MVP: נקרא גם מוצר מינימלי בר קיימא, עם סט מינימלי של התכונות הטובות ביותר.

במהלך פיתוח הוכחת הרעיון של בלוקצ’יין, חובה לזכור את העצות הבאות.

עליך לזהות את התוצאה שהעסק שלך רוצה להשיג או בעיה שיש לפתור באמצעות blockchain. יתר על כן, אל תנסה לשנות את הגלגל. בדוק אם אתה יכול להשתמש בגלגל שכבר נמצא בסיבוב.

בכך אנו מתכוונים לומר הימנע מסיבוך יתר בחייך על ידי ניסיון לחולל מהפכה בבלוקצ’יין עצמו ובמקום זאת לחולל מהפכה בעסק שלך באמצעות בלוקצ’יין. בדיקת המדגם או האב-טיפוס חשובה מאוד. זה יכול להיות ההבדל בין מיליונים שאבדו או מיליונים שהרווחו.

POC הוא חלק חשוב ביישום טכנולוגיית הבלוקצ’יין. למידע נוסף על כך מדריך ההוכחה האולטימטיבי שלנו עכשיו.

בחירת פלטפורמת Blockchain

עליכם לבחור פלטפורמה המתאימה לתקציבכם אך יש לה היסטוריה קונקרטית של יעילות בתחום שבחרתם. לעתים קרובות, אפשר להטעות מטקטיקות שיווק מרשימות ולבחור לא נכון. לכן, מחקר הוא קריטי.

בעת בחירת פלטפורמת בלוקצ’יין, עליך לוודא האם יש להם תחנת קוד פתוח. צריך גם לוודא שהצוות הטכני שלהם מאורגן כהלכה.

אינדיקטור טוב לאפקטיביות של הפלטפורמה הוא הבלוגים הטכניים שלהם, מכיוון שלרוב הפלטפורמות ששוות לך את הכסף יהיו כאלה.

בלוקצ’יין כשירות

אם אתה רוצה ליישם בלוקצ’יין בעסקים, עדיף ללכת על בלוקצ’יין כספק שירות. במציאות, ספקים אלה יכולים לעזור לך להטמיע בלוקצ’יין בעסק שלך ולנהל אותו. זו גישה ללא טרחה ליישום.

למרות שאת’רום היא אחת מפלטפורמות הבלוקצ’יין הפופולריות והנפוצות ביותר בעולם, אך עבור עסקים שרק מתחילים עם בלוקצ’יין, הדרך היעילה ביותר להתקדם היא להשתמש בבלוקצ’יין כשירות..

בדרך זו, אינך צריך להשקיע זמן בפיתוח תשתיות, במציאת משאבים אנושיים מיומנים יותר, אלא פשוט להתחיל בהטמעה של הבלוקצ’יין שתוכנן מראש שניתן להתאים אישית לצרכיך..

הדבר הטוב ביותר הוא שיש הרבה אפשרויות טובות לבחור בין כמה ענקיות הטכנולוגיה המוכרות ביותר שם. אפשרויות אלה כוללות:

  • אמזון או AWS (שירותי אינטרנט של אמזון)
  • התכלת של מיקרוסופט
  • נבואה

אם אתה SMB, אנו ממליצים לך להתחיל עם אמזון או תבניות שירותי האינטרנט של אמזון (AWS). שירות תשלום לפי דרישה לא רק מאפשר לך לשלם בהתאם לשימוש שלך, אלא שתבניות הבלוקצ’יין שתוכננו מראש הופכות את הפריסה למהירה יותר. יש לך גם אפשרות לבחור בין Ethereum ו- Hyperledger Fabric כפלטפורמה.

התכלת של מיקרוסופט היא אפשרות חסכונית ומהירה נוספת עבור עסקים קטנים ובינוניים עם הרבה שותפים גם כן. עם זאת, אם אתה מפעל גדול, אנו ממליצים על Oracle Blockchain Solution (זמין רק עם Hyperledger Fabric).

אתה יכול לבחור בין אפשרויות פופולריות כמו Ethereum, Hyperledger Fabric או Hyperledger Sawtooth מבחינת פלטפורמות.

קרא עוד:בלוקצ’יין כשירות: פתרונות BaaS ברמה ארגונית

בִּניָן & בדיקת פתרון Blockchain

אם אתה משתמש חדש, עליך להתבונן תחילה בטכנולוגיות הבלוקצ’יין הנוכחיות. בחר ויישם את אלה שניתן לשנות בהתאם לצרכים שלך. לדוגמא, עליך לבדוק מספר גורמים הכוללים:

  1. עומק טכנולוגי פירושו ביטחון וקונצנזוס שהוא מציע, ואם הוא תומך בחסימות ציבוריות ופרטיות כאחד.
  2. רוחב טכנולוגי פירושו אם הוא תומך ברב-רשתות ובפלטפורמות מרובות.

ההיבט המרכזי של טכנולוגיית הבלוקצ’יין הוא חוזים חכמים. זה מאפשר לאנשים להעביר מוצרים חשובים מבלי לדרוש צד שלישי מרכזי. תוכלו לצרף את הכללים הנדרשים לחוזים. לרוב מדובר ביישום בלוקצ’יין בפייתון.

זה יאפשר את תהליך ההעברה להיות אוטומטי. זה גם מספק שקיפות ומוודא שכל הצדדים מקיימים את כללי החוזה. למעשה, זהו החוזה החכם שמבצע את עצמו שגורם לבלוקצ’יין להיות כל כך מרגש עבור עסקים. צור חוזים חכמים לתהליכים העסקיים שלך בכל מקום בו הגיוני להוסיף אוטומציה.

במקרה של אפליקציות, בדוק אותן תחילה ברשת הבדיקות כדי לוודא שהיא מתפקדת בדיוק כמו שאתה רוצה.

שותפים לספינה ואינטגרציה

כשאתה רוצה ליישם בלוקצ’יין בעסק שלך, עליך להתחשב גם בשותפים שלך ובעלי העניין.

אתה עלול להתפתות להיסחף ולעבור לחלוטין לבלוקצ’יין. קל להיסחף ברגע שאתה קוצר את הפירות של הטכנולוגיה החדשה. אתה עדיין צריך מערכות מדור קודם ויכולת להשתלב באותה.

יהיו כמה עסקים או חברות שלא ישלבו את טכנולוגיית הבלוקצ’יין. לכן, תידרש ליצור קשר איתם מדי פעם. כתוצאה מכך, יהיה עליכם לשלב מערכות מדור קודם בטכנולוגיית הבלוקצ’יין שהטמעתם לאחרונה. זה יאפשר לך לקיים קשרים עסקיים עם כל מי שעדיין לא עשה את המעבר.

אולי אט אט תהפוך לסמל לשינוי. העסקים שלא ביצעו את המעבר ייראו לעברכם כדוגמה. עם הזמן, הם עשויים להיות משוכנעים כי מעבר לבלוקצ’יין הוא הפיתרון.

הם עשויים אפילו להגיע אליך ולנסות ליישם את האב-טיפוס שלך. בתורו, זה יפתח עבורך דרך חדשה של עסקים. אתה יכול להפוך לספק בלוקצ’יין.

אבל זה אפשרי רק אם מערכות מדור קודם משולבות בבלוקצ’יין שלך. אם הם כן, זה יאפשר לציירים להעריך את הגמישות של הטכנולוגיה החדשה. אם הם לא משולבים, אז הטכנולוגיה עשויה להיות זרה לנוודים.

הירשם עכשיו: קורס מוסמך לבלוקצ’יין מקצועי (CEBP)

להפעיל ולנהל את הרשת בייצור

כדי לגרום לדברים להתגלגל, אתה יכול פשוט לבנות את החסימה הראשונית בעצמך. עם זאת, חסימה כזו חייבת לשלב כל תכונה של הרשת.

תהליך זה דורש גם חיבור משני כדי לספק את ההתכתבויות הפנימיות של הבלוקצ’יין. תחשוב על זה ככה. בשלב הראשון הצבנו את היסודות לצמתים למשלוח מידע. כעת נצטרך להניח את הבסיס לקבלת מידע.

כאן נכנס לתמונה אסימון מוצפן או, מבחינת הדיוט, מטבע קריפטוגרפי. הוא ישמש לרתמת כוח המחשוב הדרוש כדי להבטיח שתקשורת הצמתים תימשך.

פְּרִיסָה

הבא הוא לפרוס יישום ברשת הבלוקצ’יין, שהוא שרת יישומים מוכן. זה השלב שבו אתה מארח את כל היישומים שלך בשרשרת הראשית. אם יש לך אפליקציות עם ישויות ברשת והן עם גורמים מחוץ לרשת, מה שהופך אותה לפיתרון היברידי, פרוס אותה בשרת הענן..

רוצה לדעת יותר על טכנולוגיית הבלוקצ’יין? בדוק את מדריך ההגדרות האולטימטיבי של בלוקצ’יין כבר עכשיו!

דברים שיש לקחת בחשבון בעת ​​יישום Blockchain

להלן דברים מהירים שיש לקחת בחשבון ובדיקות במהלך תהליך יישום הבלוקצ’יין.

תגרום לזה לעבוד

אם ברצונך לבדוק האם המערכת שלך אכן עובדת, עליך לבדוק אותה במלואה. זה הכרחי קודם לבדוק את זה במצב מבוקר. אז אתה חייב לבדוק את זה גם בעבודה האמיתית. בסופו של דבר תוכל למצוא משתנה ייחודי שלא שקלת בעבר. כל גורם כזה יכול להשפיע על תוצאות יישום הבלוקצ’יין שלך.

כישלון הוא תמיד הזדמנות

כל היבט בפרוטוקול הטמעת הבלוקצ’יין שלך לא יפעל במקסימום שלו בהתחלה. צור עותק של כל הבעיות והכשלים, ואז נסה לתקן אותם. תוכלו למצוא שיטות רבות לעשות זאת. עם זאת, כדאי לנסות לוודא שהבלוקצ’יין נשאר פשוט

ניסוי וטעייה בזמנים כאלה יהיה החבר הכי טוב שלך. ודא שאתה עושה מספיק ניסויים ולא נותן לבזבז. התייחס לכל ניסיון כחלק מעקומת הלמידה שלך. ודא שהוא מאפשר לך לגדול במקום לרגרסיה.

השאר ממוקד

עליך לזכור את היעד הראשוני שלך בעת ביצוע שיפורים ועריכות בפרוטוקול שלך. ההיבטים השונים יכולים בקלות להתערבב בהם.

זה יכול לפגוע בתוכנית הכוללת שלך. נסה לראות שאתה והארגון שלך ממשיכים לעקוב אחר מה שהבטיח ללקוחותיו ולמה שהם זקוקים. הפיכת המערכת ליעילה יותר צריכה להיות מטרתך, ולא לשנות אותה לחלוטין באמצע.

בקיצור, חובה שתשמרו על מיקוד ולא תוסחו. אחרת, כל התרגיל יכול להוכיח את עצמו כפסול.

היכונו לעתיד

לאחר שתצליח ליצור פרוטוקול יישום בלוקצ’יין עובד, עליך להתכונן לקראת הבא. נסה לבדוק אם תכונות מסוימות זקוקות לשיפורים. אתה צריך גם לבדוק אם הבלוקצ’יין ניתן להרחבה לצרכי הצמיחה העתידית שלך.

זה חשוב כדי שהטכנולוגיה לא תעמוד. לכן, אינך יכול לנוח על זרי הדפנה ועליך לאמץ קייזן. Kaizen הוא המונח היפני לשיפור מתמיד. עבוד ברציפות לקראת השלמות בצורה של שיפורים קטנים.

ללא מחשבה על מודל עסקי תקין, קשה להשתמש בבלוקצ’יין כמנוף. בדוק את אסטרטגיית יישום הבלוקצ’יין האולטימטיבית שלנו למידע נוסף על פיתוח בלוקצ’יין.

היבטים אחרים שיש לקחת בחשבון

להלן כמה זוויות חשובות נוספות במדריך היישום של Blockchain שעליך לשקול ברצינות.

סוג הרשאה

זהו פן חשוב ביישום בלוקצ’יין ובחירת הטכנולוגיה עצמה. ישנם 3 סוגים של הרשאות, כלומר פרטי, ציבורי ומועבר. עליכם להחליט על פי הגדרות הקבועות מראש של בלוקצ’יין שכבר קיימות. כלומר, אם ההגדרה המוגדרת מראש היא ציבורית, אך אתה בוחר הגדרה קבועה מראש פרטית, היא עלולה ליצור מכשולים ניכרים עבורך בסופו של דבר..

חוסר שינוי

בעיקרו של דבר, אי-משתנות היא המאפשרת למערכת להבחין ולבדוק כל ‘הוצאה כפולה’. בשלב הנוכחי של התפתחותה, האינטרנט אינו יכול לדאוג להבטחת אי-שינוי..

בלוקצ’יין חייב להיות בעל יכולת לשמור על אי-משתנות בעסקאות. זה ישמור את המידע הרלוונטי ברשת. זה יאפשר לאנשים להשתמש בזה עם זיהוי מתאים. זה יצור אי-שינוי ברשת.

זה יספק רמה נוספת של הגנה, המאפשר ליישום בלוקצ’יין המשולב להיות לוקליזציה גדולה יותר.

קרא עוד:50 החברות המובילות ביותר המשתמשות בטכנולוגיית Blockchain

משוכות נפוצות

בהקמת המערכת לטווח הארוך, אתה עלול להתמודד עם כמה מהבעיות, כמו אלה שלמטה.

מערכת לא יעילה

אם טכנולוגיה חדשה אינה פועלת במלואה ליעילותה הנדרשת, היא אינה מחזיקה מעמד זמן רב. לביטקוין היו בעיות דומות כשהתחיל. לקוחות עשויים שלא להשתמש ביישום הבלוקצ’יין שלך לאורך זמן אם הבעיות בתפקודו ממשיכות לעלות.

אם הבלוקצ’יין שלך מספק להם את אותן התכונות כמו מערכות אחרות אך בעלות גבוהה יותר, הלקוחות לא יצטרפו אליך. אתה צריך תמיד לעשות קצת מחקר שוק כדי לראות אילו תכונות מבוקשות.

ממשק משתמש קשה

כמה יישומי בלוקצ’יין הופכים מסובכים מכדי לעבוד איתם בגלל כל השינויים. כל הלקוחות שלך לא מאוד טובים בשימוש בטכנולוגיה. אז הם לא ירצו להשתמש במערכת שקשה מדי לעקוב אחריה.

לקוחות רבים לא השתמשו בעבר בטכנולוגיית הבלוקצ’יין. אתה יכול לפנות למקסימום אנשים אם אתה שומר על המערכת שלך פשוטה. המערכת שלך לא צריכה להיות כללים קלים שרוב האנשים יכולים להבין.

יקר מדי

הפעלת מערכת מאפס דורשת הרבה כסף. עם שינויים, פרויקט יכול לעלות עד מיליוני דולרים. אם אתה סטארט-אפ, יהיה לך קשה למצוא קרנות כה גדולות. אז כדאי לשקול לעבוד עם חברות אחרות וגדולות יותר בהתחלה.

לא גדל

הדרישות של הלקוחות גדלות כל הזמן. ישנן דרישות רבות ושונות. כל הדרישות הללו לא יכולות להיות מטופלות על ידי כל עסק של בלוקצ’יין. מערכות מסוימות יכולות להיות מיושנות זמן קצר לאחר השקתן אם אינן עוסקות במה שהלקוחות זקוקים לו.

קרא גם:10 האתגרים הטובים ביותר ליישום Blockchain ארגוני

סיכום

אנו בטוחים שעכשיו יש לך מושג ברור כיצד ליישם בלוקצ’יין. אם אתה רוצה ליישם בלוקצ’יין משלך או פשוט להטמיע טכנולוגיית בלוקצ’יין בעסק הקיים שלך, מאמר זה יעזור לך להשיג את יעדיך..

עם זאת, חשוב לזכור כי עדיין מדובר בטכנולוגיה חדשה. אתה עלול בקלות להתסכל בהתחלה. המפתח יהיה להתמיד כיוון שזה באמת העתיד של הטכנולוגיה והדיגיטליזציה.

בכל מקרה, אם אתה רק מתחיל ורוצה לדעת יותר על הטכנולוגיה, אנו ממליצים להתחיל עם קורס הבלוקצ’יין החינמי שלנו!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map