AWS לעומת AZURE לעומת Oracle Blockchain מציע פתרון: השוואת BaaS

מכיוון שטכנולוגיית הבלוקצ’יין התגלתה כאחת מהפיתוחים החדשים הצומחים ומשתנים ביותר במשחק בתעשיית הטכנולוגיה, ענקיות טכנולוגיה רבות העלו פתרונות בלוקצ’יין משלהם עבור לקוחותיהם בחודשים האחרונים. BaaS (blockchain-as-a-service) מקבל יותר ויותר תשומת לב.

ענקיות הטכנולוגיה הללו כוללות:

 • אמזון או AWS (שירות האינטרנט של אמזון)
 • AZURE של מיקרוסופט
 • נבואה

בשנה האחרונה, כמעט כל ענקיות הטכנולוגיה הגדולות כאמור לעיל, יחד עם יבמ, HP, SAP ו- Huawei הסינית הכריזו על פתרונות הבלוקצ’יין שלהן בזו אחר זו או כמעט באותו זמן. גם גוגל השקיעה רבות וצפויה להגיע עם פיתרון משלה בחודשים הקרובים.

מה זה אומר?

זה משקף כי ענקיות הטכנולוגיה מתחרות זו בזו, משקיעות רבות בטכנולוגיית הבלוקצ’יין, ומשוכנעות שהבלוקצ’יין הוא הדרך קדימה. זה גם מראה את הדחיפות של השחקנים הגדולים לרוץ קדימה במשחק.

העניין הוא בעיקר מכיוון ששוק הבלוקצ’יין צפוי לגדול ב -61.5% בשנה בשלוש השנים הקרובות. כמעט כל החברות הגדולות רוצות לנצל את הביקוש הגובר.

ב המאמר האחרון, התגלה שכמעט כל ענקיות הטכנולוגיה הגדולות הכוללות את יבמ, גוגל, אורקל, מיקרוסופט ואמזון, משקיעות רבות בחברות בלוקצ’יין ובפתרונות בלוקצ’יין..

במאמר זה נבדוק את הפרטים של AWS לעומת Azure לעומת Oracle Blockchain Solution Solution עם השוואה מפורטת בין השלושה..

תכלת לעומת הצעה לפתרון AWS לעומת Oracle Blockchain:

הצעת פתרונות AWS לעומת Azure לעומת Oracle Blockchain

AWS Blockchain Solution

נתחיל ב- AWS, המכונה גם שירותי האינטרנט של אמזון. הם הודיעו על שלהם תבניות בלוקצ’יין כהצעת BaaS (בלוקצ’יין כשירות) באפריל 2018. ההשקה באה בעקבות ההכרזות הדומות של Azure, Oracle ו- IBM של מיקרוסופט. זה הופך את Microsoft Azure לתיקון האחרון שהביא את פתרון הבלוקצ’יין שלהם בהשוואה לאורקל ו- Azure.

אז מה BaaS מציע למפתחים ולחברות?


המוצר הפופולרי ביותר שלהם הוא תבניות הבלוקצ’יין של AWS המאפשרות למשתמשי AWZ העובדים על אפליקציות בלוקצ’יין להקים באופן מהיר יותר רשתות Hyperledger Fabric או Ethereum..

ה- AWS מעניק למשתמשים בו גם גישה למשאבים סבירים שיכולים לעזור להם לפרוס במהירות רשתות בלוקצ’יין.

תכונות בולטות

להלן כמה מהתכונות החשובות של AWS Blockchain Solution.

 • זה מציע בִּטָחוֹן לחברות כאשר משתמשים יכולים להוסיף הרשאות לבקרת הגישה למשאבי AWS. חברות יכולות גם לגשת לפעילות המשאבים בכל עת שהיא מחוברת ב- AWS CloudTrail.
 • השירות מוצע כ- תשלם כשתצא שירות, כך שאתה משלם רק עבור השירותים שבהם אתה משתמש ואת משך הזמן בו השתמשת בהם. זה הופך את משאבי AWS למשתלמים. אתה גם לא צריך לשלם דמי סיום או עמלות מראש מכיוון שאין חוזה ארוך טווח בין AWS למשתמש.
 • AWS מציע לכם גם מגוון רחב של אפשרויות כשמדובר במסגרות בלוקצ’יין. אתה יכול לבחור בין Corda, Hyperledger Fabric ו- Ethereum, כמו גם פתרונות שותפים לענף שלך.
 • עם תבניות בלוקצ’יין של AWS, משתמשים יכולים לפרוס במהירות רשתות blockchain מאובטחות.

מוצרים

AWS מציעה שתי אפשרויות שונות תחת פתרונות הבלוקצ’יין שלהם, הכוללות תבניות AWS Blockchain ופתרונות שותפים של AWS הזמינים בשוק שלהם..

תבניות בלוקצ’יין של AWS

תבנית הבלוקצ’יין של AWS היא המוצר העיקרי שלהם המאפשר למשתמשים לבחור בין מסגרות קוד פתוח של Hyperledger Fabric או Ethereum כדי לפרוס רשתות בלוקצ’יין מאובטחות בצורה מהירה..

עם תבניות אלה, אינך צריך להשקיע זמן בהתקנה הידנית של רשת הבלוקצ’יין שלך, מכיוון שאתה יכול פשוט לפרוס את תבניות AWS CloudFormation ולהתמקד בבניית יישום הבלוקצ’יין שלך בלבד.

תבניות אלה פורשות את מסגרת הבלוקצ’יין לבחירתך ב- ECS, המכונה גם Amazon Container Service של אמזון. הדבר הטוב ביותר הוא שלא תצטרך לשלם שום דבר נוסף עבור תבניות אלה. למעשה, עליכם לשלם רק עבור המשאבים בהם אתם משתמשים להפעלת רשת הבלוקצ’יין.

 • יתרונות

מלבד תכונת תשלום לפי דרישה, AWS תבניות בלוקצ’יין מציעות גם פריסה מהירה של רשת בלוקצ’יין בשרתים וירטואליים של אמזון EC2 ואמזון EC3, בנוסף לשירות המכולות ECS. יש לך גם אפשרות לבחור בין Hyperledger בד או מסגרת אתריום, שהם כיום מסגרות הבלוקצ’יין הפופולריות והנפוצות ביותר..

לא משנה באיזו מסגרת תבחר, יש לך גישה לתכונות כמו פונקציונליות של חוזה חכם, אלגוריתמים מבוזרים של קונצנזוס, בקרת גישה ותכונות ליבה אחרות של בלוקצ’יין..

התבניות מגיעות גם עם כלי ניהול משל עצמם המאפשרים לך לעקוב, לגלוש ולנהל את רשתות החסימה שלך.

איזו מסגרת בלוקצ’יין לבחור: אתריום או בד Hyperledger

לפניכם השוואה מהירה שתעזור לכם לבחור בין השניים בהתאם לצרכים שלכם.

את’ריום
בד Hyperledger
Ethereum היא כיום מסגרת הבלוקצ’יין הפופולרית ביותר שפותחה על ידי קרן Ethereum. היא מעדיפה למי שרוצה לבנות רשת ציבורית חדשה, מתכוון להשתמש בשפת חוזה חכמה של Ethereum Solidity, או שרוצה לבצע עסקאות עם עמיתים ברשת Ethereum הציבורית.. קרן לינוקס פיתחה Hyperledger Fabric. מומלץ למי שרוצה יותר תכונות אבטחה, רוצה להגביל את העסקאות שמשתמשים יכולים לראות, או רוצה ליצור רשת בלוקצ’יין פרטית.

תוכל ללמוד עוד על Ethereum או Hyperledger Fabric בפוסטים הקודמים המפורטים שלנו בבלוג. אתה יכול גם לקרוא את Hyperledger לעומת Corda R3 לעומת Ethereum: המדריך האולטימטיבי.

לאחר שהחלטת לגבי המסגרת שאיתה אתה רוצה לעבוד, פשוט בנה את רשת הבלוקצ’יין שלך עליה, ופרוס יישומים מבוזרים.

בחר את המסגרתהגדר את התוכנה של Blockchainפרוס dApps

פשוט וחסכוני, לא?

פתרונות שותפים של AWS

מלבד שימוש בתבניות AWS Blockchain, AWS מאפשר למשתמשים שלה לבחור גם מתוך מגוון רחב של פתרונות AWS לשותפים לפריסת בלוקצ’יין. זה מאפשר למשתמשים לבחור אחד שמתאים לצרכים שלהם מכיוון שרבים מהשותפים המפורטים להלן מציעים פתרונות בלוקצ’יין מיוחדים לתעשייה ספציפית.

לדוגמא, קורדה R3 מיועדת לשוק הפיננסי, ואילו GuildOne מיועדת למגזרים מחוץ לשוק הפיננסי.

שותפים

כדי להציע את שירותי הבלוקצ’יין הטובים ביותר ללקוחותיה, AWS עובדת עם כמה שותפים המפורטים להלן.

 • קאלידו

AWS הוכרז השותפות שלה עם ConsenSys, חברת האם של קאלדיו, חזרה באמצע מאי. זהו ענן בלוקצ’יין עסקי שפועל כפלטפורמת SaaS ארגונית כוללת בעסקים. Kaleido נועד להקל על הארגונים לפרוס רשתות פרטיות מאובטחות.

תוכל ללמוד עוד על מה שקלידו מציע למפתחים כאן.

 • BlockApps

AWS שיתפה פעולה עם BlockApps בכדי לספק פתרונות פיתוח בלוקצ’יין של Ethereum ללקוחותיהם. BlockApps מספקת אחת הדרכים המהירות ביותר לפרוס רשת בלוקצ’יין אתריאלית ניתנת להרחבה ולבנות יישומי בלוקצ’יין.

 • טכנולוגיית סעפת

השותפות החדשה עם Manifold Technology מאפשרת למשתמשי AWS גישה לרשת חסימות חסכונית, מדרגית וקלה מאוד לשילוב..

 • סיסקו

סיסקו בלוקצ’יין מאפשרת למשתמשי AWS לבנות יישומי בלוקצ’יין ברמת הארגון. פיתרון הבלוקצ’יין של סיסקו הוא מדרגי, מאובטח ופשוט.

 • קורדה R3

Corda R3 הוא שם ידוע בתעשיית הבלוקצ’יין כיוון שהייתה החברה הראשונה שבנתה את הקבוצה השיתופית הגדולה ביותר בשוק הפיננסי עם יותר מ -100 מוסדות פיננסיים.

זוהי פלטפורמת הבלוקצ’יין המתמחה המיועדת לשוק הפיננסי. במילים פשוטות, זהו ספר ציונים פיננסי העומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר הנהוגים בענף הפיננסי. הוא מציע קודים ו- API לבניית אפליקציות בלוקצ’יין כדי להביא ליעילות רבה יותר בעסקאות עסקיות.

 • גילדה אחת

במשך עשרות שנים מספקת GuildOne שירותי מאגרי מידע וטכנולוגיה מיוחדים לתעשיית הנפט והגז, וכעת היא מובילה את טכנולוגיית הבלוקצ’יין המיועדת לחברות מחוץ לתעשיית המטבעות הקריפטוגרפיים והפיננסיים..

שותפים טכנולוגיים אחרים כוללים אינטל, ואילו שותפי הייעוץ של AWS כוללים אקסנטור, בלוקסקיי, לוקסופט, PWC, ו טרק 10.

לקוחות

על פי AWS, כמה לקוחות גדולים משתמשים בשירות שלהם לבניית פתרונות בלוקצ’יין. זה כולל לקוחות כמו T Mobile ו- Guidewire.

סיכום: AWS Blockchain Solution

למרות ש- AWS נכנסו למרוץ באיחור מעט, אך המוצרים שלהם משקפים שהם עשו את שיעורי הבית שלהם בדיוק כמו שצריך. המוצר הפופולרי ביותר שלהם, AWS Blockchain Templates מקל על עסקים להתחיל את הדברים במהירות, מכיוון שהם יכולים לפרוס את התבניות ולהתחיל לעבוד על היישומים המבוזרים שלהם ללא כל עיכוב…

למעשה, תבניות הבלוקצ’יין של AWS הן תכונה שהופכת אותן לשונות מספקיות BaaS אחרות.

בנוסף, משתמשים יכולים גם לבחור בין פתרונות השותפים שלהם. המחיר גם זול מכיוון שמשתמשי AWS יכולים לשלם בהתאם לשימוש, במקום להיכנס לחוזה שנתי. פשוט שלם עבור התכונות שבהן אתה משתמש עבור הזמן שאתה משתמש בה. למעשה, אתה למעשה משלם עבור השרת והכלים שבהם אתה משתמש, ולא על שירות הבלוקצ’יין.

הפתרונות הניתנים יכולים לשמש במגוון רחב של תעשיות הכוללות שוק פיננסי ומסחר (עסקאות פיננסיות), שרשרת אספקה, ביטוח, בריאות, וזהות ותאימות..

החיסרון היחיד הוא שהוא אינו מציע שולחן עבודה ייעודי לבלוקצ’יין כמו זה שמציעה Azure. לניהול ופיתוח של יישומי בלוקצ’יין, עליכם להסתמך על שירותי AWS קונבנציונליים או מאזן עומסים.

תכלת של מיקרוסופט

Microsoft Azure הייתה חברת הטכנולוגיה הגדולה הראשונה שהכריזה על פונקציונליות BaaS בפני חברות ומפתחים. היא גם עשתה את המאמץ הראשון לשמר בצורה מאובטחת זהויות דיגיטליות בבלוקצ’יין בשותפות עם קרן זהות מבוזרת.

לכן, כשמדובר בציר הזמן, תכלת היא החלוצה בענף BaaS. ל- Microsoft Azure יש גם תיק התאימות הגדול ביותר בענף. החברה טוענת שהיא מספקת פיתרון בלוקצ’יין בסיכון נמוך, בעלות נמוכה, מהירה ובטוחה כושלת כ- BaaS (Blockchain-as-a-service). הוא מארח בלוקצ’יין בשרתי לינוקס.

תכונות בולטות

להלן כמה מהתכונות החשובות של פיתרון Azure Blockchain.

 • תכלת מצמצמת את זמן הפיתוח על ידי הצעת משתמשים רשתות ותשתית שהוגדרו מראש. זה מאפשר למשתמשים להתחיל בפיתוח היישומים המבוזרים באופן מיידי.
 • בעזרת חיבורים מובנים לכלי Azure, המשתמשים יכולים לאמת ולאתר התפתחויות בלוקצ’יין במהירות ובקלות יותר.
 • בעזרת פלטפורמת ענן זמינה בעולם תוכלו לשמור את הנתונים שלכם לבטח. הפתרונות הם גם כן מדרגי המאפשר לך להרחיב בכל עת שתרצה.

מוצרים

בדיוק כמו AWS, Azure מספקת גם פתרונות שונים המבוססים על המסגרת שאיתה אתה רוצה לעבוד. בנוסף, הם מציעים גם פתרונות שותפים מותאמים אישית יותר עליהם נדבר בפירוט בהמשך.

פתרונות שוק התכלת

אתה יכול לבחור בין מספר מוצרים, כמו גם מסגרות ב- Azure. הנה הרשימה המלאה.

 • אתריום בתכלת

תכלת מאפשר לך לעבוד ברשת הבלוקצ’יין הנפוצה ביותר. עם זאת, עם מגוון טופולוגיות הרשת שהוגדרו מראש שהיא מציעה, תוכלו לפרוס את הרשת תוך מספר דקות. הפתרון כולל גם יתרונות ייחודיים כמו ערכות קנה מידה קלות של VM, יכולת לנהל צמתים עם פריסות חוצה אזורים וכלי ניטור.

 • בד Hyperledger

המסגרת הפופולרית הבאה של קרן לינוקס זמינה גם ב- Azure. זה מתאים ביותר למי שרוצה לפרוס שירותים לאימות עמיתים ולהזמנת memebershop. שוב, הפריסה קלה ומהירה.

 • קורדה

למי שרוצה לעבוד על יישומים מבוזרים בתחומים הפיננסיים, Azure מציעה פלטפורמת ספר חשבונות מבוזרת של Corda. זה מאפשר למשתמשים לפרוס רשת מרובת משתתפים בקלות. משתמשים יכולים גם לעבוד עם נוטריונים, עמיתים ומפת רשת.

אם ברצונך ללמוד יותר על איזו מטכנולוגיית ספר החשבונות המופץ לעיל מתאימה ביותר לצרכיך, תוכל לקרוא כאן את ההשוואה המפורטת שלנו לטכנולוגיות הנ”ל..

 • שולחן עבודה של בלוקצ’יין בתכלת

זהו פתרון Workbench מלא לפיתוח מהיר של יישומי בלוקצ’יין. Azure Blockchain Workbench הוא ממשק אינטרנט קל לשימוש שמקל גם על השימוש בהשוואה ל- AWS.

 • מעבדות DevTest לבלוקצ’יין כשירות

באמצעות שירות זה תוכל ליצור מעבדה עבור צוות שתכיל את כל המדיניות ותבניות הצוות.

שותפים

תוכלו גם לבחור מבין 23 פתרונות בשוק מבין שותפים שונים. להלן מספר פתרונות חשובים המוצעים על ידי שותפיהם.

 • BlockApps

BlockApps מאפשרת פלטפורמת בלוקצ’יין פרטית של Ethereum בצמתים בודדים וגם בצמתים מרובים הן למפתחים והן למפעלים. פלטפורמת Ethereum מגיעה עם RESTful API וכלי מפתח אחרים כמו ניתוח, חיפוש ומחקר. בסך הכל תוכלו לבחור מבין שלושת הפתרונות של BlockApps.

 • GoChain

למי שרוצה להתמקד בעסקאות מהירות במגזר הפיננסי, GoChain מציעה בלוקצ’יין תואם Ethereum בצומת יחיד כמהדורת המפתחים..

שותפים אחרים עם הפתרונות שלהם הזמינים בשוק התכלת כוללים את Guildkraft, Finance Finance, Accredible, Chain Core Developer Edition, RekoChain, Demo Quorum, RSK Notary Solution, ורבים אחרים..

לקוחות

ל- Azure יש משתמשים מתעשיות שונות המשתמשים ב- Azure Blockchain Solution כדי להשיג דברים אחרים לגמרי. לדוגמא, Insurwave פיתחה לאחרונה פתרון בלוקצ’יין ביטוחי. לקוחות אחרים כוללים את Xbox, 3M, התאחדות הבנקים בסינגפור ו- webjet.com.au.

סיכום: פתרון Blockchain תכלת

פתרון Blockchain של Azure מגיע עם יתרונות מרובים על פני המתחרים שלו. ראשית, כיוון שיש לך אפשרות לבחור ממגוון רחב של אפשרויות פלטפורמת בלוקצ’יין הכוללות את’ריום, שרשרת, קורדה, Hyperledger Fabric, Quorum ועוד..

כל מסגרות הבלוקצ’יין הללו זמינות בטופולוגיות חד-צומתיות, רב-צומתיות ורב-חברים. החזקה מבין האפשרויות הללו היא טופולוגיה מרובת חברים המאפשרת למשתמשים ליצור רשת גדולה הכוללת מספר ארגונים כאשר כל ארגון שומר גם על השליטה הניהולית שלו..

בשוק תוכלו למצוא פתרונות מ -23 שותפים המאפשרים לכם לבחור בפתרון המותאם אישית יותר לצרכים הייחודיים שלכם.

Oracle Blockchain Solution

אורקל עקבה אחר עקבותיה של מיקרוסופט והשיקה את דגם פתרונות הבלוקצ’יין B2B שלה בספטמבר 2017. התוכנית ידועה בשם שירות ענן בלוקצ’יין Enterprise-grade מכיוון שהיא מכוונת כלפי ארגונים ועסקים. השירות מציע ללקוחות ארגוניים גישה מנוהלת לחלוטין שרוצה להסתבך עם הבלוקצ’יין.

לדברי סגן נשיא בכיר, זאברי, אורקל הציגה שירות זה כדי שחברות יוכלו לעבוד על פרויקט קוד פתוח של קוד פתוח ולהתאים אותו בהתאם לצרכיהם על ידי הוספת הרשאות חסויות, אבטחה ו- API..

שירות הבלוקצ’יין בנוי על קוד פתוח פרויקט בד Hyperledger בלבד, בניגוד ל- AWS ו- Azure המאפשר לך לבחור ממסגרות בלוקצ’יין מרובות.

תכונות בולטות

להלן רשימת התכונות העיקריות המוצעות על ידי שירות הענן של בלוקצ’יין האוטונומי של אורקל.

 • Oracle blockchain הוא גם מהיר לפריסה כפי שהוא מציע באופן מלא מנוהל ומורכב מראש שירות בלוקצ’יין.
 • מאפשר לך לפתח רשת ויישומי בלוקצ’יין קוד פתוח מסגרת בד Hyperledger.
 • אתה יכול להשתמש ענן שילוב אורקל לשילוב מהיר של יישומים מקומיים, Oracle SaaS ויישומי צד שלישי.
 • ה פתרון בלוקצ’יין כיתה ארגונית נועד לספק תכונות ברמת הארגון כמו גיבוי מובנה, אבטחה משופרת, ניהול זהויות מבוסס תפקידים וניהול ביטול אישורים.
 • מציע אוטונומי פיתרון שהוא נהיגה עצמית, ביטחון עצמי ותיקון עצמי.

מוצרים

אורקל מציעה את פיתרון הבלוקצ’יין שלה בשם פתרון הבלוקצ’יין האוטונומי שזמין תמורת תשלום בסך 0.75 דולר. פתרון הבלוקצ’יין מאפשר 500 עסקאות בלוקצ’יין לשעה.

פתרון הבלוקצ’יין מאפשר לך לבנות אפליקציות מבוזרות של בלוקצ’יין על פתרון Hyperledger Fabric. אתה יכול בקלות להפוך את העסקאות שלך באמצעות חוזים חכמים, הידועים גם בשם קודי שרשרת.

זוהי גם אפשרות טובה לבנות רשתות עסקיות מהימנות. פתרון הבלוקצ’יין מאפשר לך גם ליצור רשתות היברידיות, מה שאומר שאתה יכול להצטרף עם שותפים מחוץ ל- Oracle Cloud בתנאי שהם משתמשים גם בפלטפורמת Hyperledger Fabric.

כלים

פיתרון הבלוקצ’יין מציע לכם אפשרויות ניהול וניטור מקיפות. יש לך גישה למסוף ניהול אינטואיטיבי המהווה לוח מחוונים קל לשימוש. אתה יכול לנווט בקלות ברשתות, ערוצים, צמתים וקודי שרשרת בגלל זה. זה גם מאפשר לך לנהל את הרשת בקלות ולהציג רכיבי בלוקצ’יין.

ניתן גם להגדיר ערוצי רשת ולהגדיר מדיניות בזמן אמת. בנוסף, אורקל מספקת גם משאבים מעמיקים למפתחים שיכולים לעזור לכל אחד ביצירת חוזים חכמים.

סיכום: Oracle Blockchain Solution

אם בהשוואה ל- AWS ו- Azure, אורקל בפיגור נגררת מאחור אבל מנסה קשה לפתות משתמשים רבים יותר לפיתרון הבלוקצ’יין שלה. ראשית, זה מגביל אותך לשימוש בפלטפורמת Hyperledger Fabric, ללא Ethereum או כל אפשרות מסגרת אחרת.

שנית, המוצר הוא רק פיתרון כיתה ארגונית, ללא פתרונות אחרים הזמינים מצד שותפים, כמו AWS או Azure. התמחור דומה ל- Azure ו- AWS, אשר משולם תוך כדי.

עם זאת, עבור ארגונים המחפשים פתרון בלוקצ’יין מאובטח ואוטונומי, עם יכולת גיבוי אוטומטי של כל העסקאות שלך, אורקל היא אפשרות טובה..

היישומים הם עצומים מכיוון שניתן להשתמש בפתרון הבלוקצ’יין בתחום הפיננסים, בריאות, ועוד כמה ענפים.

הצעת פתרונות AWS לעומת תכלת לעומת אורקל בלוקצ’יין: טבלת השוואה

הנה טבלת השוואה מהירה המבוססת על המחקר המפורט שלנו והתכונות שהוזכרו לעיל. למידע נוסף על פתרון AWS לעומת Azure לעומת Oracle Blockchain בטבלה.

קטגוריות
AWS
צבע תכלת
נבואה
מִסגֶרֶת Ethereum, Hyperledger Fabric, Corda ו- Quorum Ethereum, Hyperledger Fabric, Quorum, Chain ו- Corda בד Hyperledger
מחיר שלם לפי שימוש משתנה בהתאם לתוכנית, שלם לפי שימוש. 0.75 $ שלם תוך כדי
שותפים גדולים סיסקו, BlockApps, GuildOne, Intel, Kaleido, Manifold Technology, Corda R3 עם כמה שותפי ייעוץ אחרים. Corda, BlockApps, GoChain, עם סך של 23 פתרונות שותפים זמינים.
לקוחות עיקריים T Mobile ו- Guidewire Xbox, 3M ו- Insurwave

מילים אחרונות

ברור יותר מכעת ששוק הבלוקצ’יין יצמח באופן אקספוננציאלי בשנים הקרובות. זה נראה גם מהמירוץ בין חברות הטכנולוגיה הגדולות שמתחרות על מתן פתרון BaaS הטוב ביותר (בלוקצ’יין-כשירות) ללקוחותיהם..

האימוץ ההולך וגדל של טכנולוגיית הבלוקצ’יין כשירות הופך אותה גם למהפכה האחרונה בתעשיית הפינטק כעת. עם זאת, עם כל כך הרבה אפשרויות טובות זמינות, כדאי לך ללמוד איזו מהן מתאימה לך ביותר. זו הסיבה שסיפקתי לך ניתוח מפורט של AWS לעומת Azure לעומת Oracle Blockchain Solution, שיכול לעזור לך לבחור בין השירות הטוב ביותר לצרכים הייחודיים שלך..

הפניות:

https://aws.amazon.com/blogs/apn/how-aws-blockchain-partners-are-enabling-new-ways-of-doing-business/

https://www.fxstreet.com/cryptocurrency/news/how-some-of-the-largest-tech-companies-are-investing-in-blockchain-201804162009

https://techcrunch.com/2018/04/22/amazons-new-blockchain-service-competes-with-similar-products-from-oracle-and-ibm/

https://techcrunch.com/2017/10/02/oracle-climbs-on-blockchain-bandwagon-with-new-cloud-service/

https://aws.amazon.com/partners/blockchain/solutions/

https://www.computerworld.com/article/3278088/blockchain/amazon-joins-list-of-blockchain-as-a-service-providers.html

https://www.ethnews.com/amazon-web-services-consensys-partnership-to-offer-kaleido-blockchain-platform

https://www.crn.com/news/cloud/300103791/partners-ready-to-take-deeper-dive-into-blockchain-with-aws.htm

https://www.businessinsider.com/ibm-azure-aws-blockchain-service-2017-10

https://www.ledgerinsights.com/how-to-blockchain-as-a-service-baas/

https://developer.oracle.com/blockchain

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map