50 התשובות הראשונות לשאלות ותשובות בנושא Blockchain 2021

רוצים לעשות קריירה בבלוקצ’יין? בדוק את השאלות המובילות הללו בנושא ראיונות לבלוקצ’יין בכדי להשיג את כל ראיונות הבלוקצ’יין שלך!

Blockchain משכה את תשומת ליבנו. אין ספק שהוא צומח בקצב מהיר, עם מספר סטארטאפים וארגונים הפועלים ללא לאות בכדי לגרום לשיפור בלוקצ’יין. הטכנולוגיה פורצת דרך ומשנה כל מגזר שם בחוץ.

בתור מחפש עבודה, זה פותח הרבה הזדמנויות. עם זאת, ראשית עליך להוכיח את עצמך בפני חברות הסטארט-אפ או החברות המועמדות לתפקיד. ראיונות הם הדרכים הנפוצות ביותר להיכנס לחברות. לכן אתה צריך לעבור על שאלות בלוקצ’יין מובילות. כמו כן, אנו מאמינים שביצוע חידון בלוקצ’יין יכול גם לעזור לכם. לכן, דאגו לערוך חידון בלוקצ’יין כשתוכלו.

שאלות ראיונות בבלוקצ’יין אלו יעזרו לך להכין ולנקות את הראיון בביטחון. כמועמד, עליכם לעבור ערימה של שאלות בנושא בלוקצ’יין. זה המקום אליו אנו נכנסים כאשר אנו הולכים לדון ב -50 שאלות ותשובות של בלוקצ’יין.

לכל השאלות הללו קשורה דרגת קושי שונה. כדי להבטיח שתוכל לעבור אותם ללא כל בעיה, נקבץ שאלות דומות. שאלות אלה יעזרו לך לעסוק בתשובות ביסודיות ולהתכונן בצורה הטובה ביותר האפשרית. אז בואו נתחיל עם 50 שאלות הראיון לבלוקצ’יין.

הירשם עכשיו: כיצד לבנות את הקריירה שלך בקורס Enterprise Blockchains

Contents

50 השאלות המובילות על ראיונות Blockchain והתשובות

שאלות ראיונות בבלוקצ’יין: רמה בסיסית

 1. האם רשת בלוקצ’יין אמינה? אם כן, מדוע?

Blockchain היא רשת עמית לעמית שיש לה אלגוריתם הקונצנזוס שלה. הסיבה העיקרית העומדת מאחורי אמינותה היא האופן בו היא מאחסנת ומתמודדת עם נתונים. היא משתמשת באלגוריתמים הצפנתיים כדי להבטיח שהנתונים מוגנים מפני כל שחקן זדוני של צד שלישי. המשמעות היא שרק הישות שבבעלות הנתונים תוכל לגשת אליהם.

כמו כן, ניתן לאתר את מאגרי הנתונים בבלוקצ’יין בכל עת, מה שמביא לשקיפות. דבר נוסף שהופך את הבלוקצ’יין לאמין הוא תכונת שלמות הנתונים. עם תכונה זו, לא ניתן לשנות נתונים לאחר כתיבתם.

פתק: זו אחת השאלות הנפוצות ביותר בנושא בלוקצ’יין.

 1. מה זה אתריום?

את’ריום היא מערכת מבוזרת, ממש כמו ביטקוין. הוא מבוזר לחלוטין, מה שאומר שאין רשות ריכוזית השולטת בו.

הוא פותח על ידי ויטאליק בוטרין ומשתמש בגישה שונה בהשוואה לביטקוין. בדיוק כמו ביטקוין, ניתן לבצע תשלומים דיגיטליים בפלטפורמה. היא משתמשת בחוזים חכמים כדי להפוך חוזים משפטיים לאוטומטיים בתוך שני עמיתים.

dApp (אפליקציות מבוזרות) היא אפליקציה הפועלת על Ethereum ומשתמשת בחוזים חכמים לניהול ארגון או חלק ספציפי בפרויקט. זו באמת אחת משאלות הראיון החשובות בנושא Ethereum.

קרא עוד: אתריום ארגוני: בלוקצ’יין פרטי למפעלים

 1. מה ההבדל בין אתריום לבלוקצ’יין של ביטקוין?

בלוקצ’יין היא רשת עמית לעמית מבוזרת. הוא מציע לעמיתים להקליט נתונים ושקיפות שאינם ניתנים לשינוי. ההבדל בין הביטקוין לאת’ריום הוא הגישה שלהם. Ethereum, בהיותו פיתרון הבלוקצ’יין מהדור השני, משפר את הביטקוין כמעט בכל דרך אפשרית.


ההבדל העיקרי הוא כיצד הם מנסים לפתור את בעיית התעשייה. מבחינה מושגית, הביטקוין הוא מטבע דיגיטלי, ואילו את’ריום עוסק בחוזים חכמים. Ethereum גם חסכונית באנרגיה כיוון שהיא משתמשת באלגוריתם של קונצנזוס Proof-of-Stake (PoS) בהשוואה ל- Proof-of-Work (PoW) של ביטקוין. זה גם הופך את אתריום להרחבה יותר בהשוואה לביטקוין. זו עוד אחת משאלות הראיון החשובות בנושא Ethereum.

 1. מהו מפתח ציבורי?

נעשה שימוש במפתח ציבורי באלגוריתם ההצפנה המאפשר לעמיתים בבלוקצ’יין לקבל כספים בארנקו. המפתח הציבורי מחובר למפתח פרטי ויוצר זוג מפתחות. שניהם משתמשים בצמד המפתחות הפרטי-ציבורי כדי להבטיח את אבטחת הבלוקצ’יין. מפתח ציבורי הוא מחרוזת אלפא-נומרית הייחודית לצומת או כתובת מסוימים.

 1. מהו מפתח פרטי?

מפתח פרטי הוא ביטוי אלפאנומרי המשמש יחד עם מפתח ציבורי בכדי לספק הצפנה ופענוח. זה חלק מאלגוריתמים הצפנתיים המשמשים לאבטחת בלוקצ’יין. המפתח מוקצה למחולל המפתחות וצריך להישאר איתו בלבד. אם הוא לא מצליח בכך, כל אחד יכול לגשת לפרטים או לנתונים שנמצאים בארנק או לכתובת שלמענה מוקצה המפתח הפרטי. תעמוד בפני שאלת ראיונות מסוג זה לתפקיד אדריכל בלוקצ’יין.

רוצה ללמוד על ההבדל בין מפתח ציבורי למפתח פרטי? עיין במדריך שלנו בנושא המפתח הציבורי לעומת המפתח הפרטי כעת!

 1. מהם המרכיבים של מערכת אקולוגית של בלוקצ’יין? להסביר.

המערכת האקולוגית של בלוקצ’יין כוללת ארבעה מרכיבים עיקריים. הם כדלקמן.

 • יישום צומת
 • ספר חשבונות משותף
 • אלגוריתם קונצנזוס
 • מכונה וירטואלית

לכל אחד מהם תפקיד מכריע בהבטחת המערכת האקולוגית של בלוקצ’יין שתפעל כמתוכנן.

פתק: זו אחת השאלות החשובות ביותר על טכנולוגיית הבלוקצ’יין. אנו ממליצים לקרוא עוד על המערכת האקולוגית של בלוקצ’יין, מכיוון שהראיון יכול לשאול בקלות שאלות מעקב בהתאם לתשובה שאתה נותן.

 1. מהם הסוגים השונים של טכנולוגיית Blockchain?

ישנם סוגים רבים ושונים של טכנולוגיית בלוקצ’יין (ספר ספרים). הסוג הראשון של ספר חשבונות שאנו מכירים מביטקוין הוא הבלוקצ’יין הציבורי. הם באמת מבוזרים באופיים. סוגים אחרים של בלוקצ’יין / ספר ספרים מפורטים להלן.

 • בלוקצ’יין ציבורי
 • בלוקצ’יין פרטי
 • קונסורציום או בלוקצ’יין מאוחד
 • בלוקצ’יין היברידי
 1. האם הבלוקצ’יין שונה לחלוטין ממנהל חשבונות בנקאי מסורתי?

נעשה שימוש בפנקסי בנקאות כדי להבטיח כי העסקאות יכולות להתבצע כהלכה. זו הסיבה שהם עוקבים אחר עסקאות וחותמת זמן. ההבדל המשמעותי בין ספר חשבונות לבלוקצ’יין הוא אופן ניהולם. הבלוקצ’יין מבוזר באופיו; עם זאת, פנקסי הבנקאות מרוכזים לחלוטין מכיוון שהבנקים שולטים בהם.

הבלוקצ’יין שקוף לחלוטין ואמין בהשוואה לחשבונות בנק. הבנקים מעוניינים בטכנולוגיית בלוקצ’יין כדי להפוך את רוב הפונקציות הבנקאיות שלהם לאוטומטיות ולספק גישה אמינה. עם זאת, הם נוטים יותר להשתמש בבלוקצ’יין מאוחד או בבלוקצ’יין פרטי כדי להבטיח שהם עדיין שולטים בפעילותם.

פתק: שאלה זו נפוצה גם בשאלות בחינות בלוקצ’יין אם אתה מופיע בפורמט כתוב.

 1. מה זה בלוקצ’יין ציבורי? תן דוגמאות.

בלוקצ’יין ציבורי הוא ציבורי. הם מבוזרים לחלוטין, שם כל אחד יכול לקרוא, לכתוב ולהצטרף. אין רשות מרכזית השולטת בבלוקצ’יין. כמו כן, ניתן לאמת את כל הנתונים כיוון שלא ניתן לשנות נתונים לאחר שנכתבו. דוגמאות מרכזיות לחסימות ציבוריות כוללות ביטקוין ואתרום.

 1. מה זה בלוקצ’יין פרטי? תן דוגמאות.

בלוקצ’יין פרטי הוא אופי פרטי. הם פועלים עם רשות מרכזית בשליטה. בדרך זו, הם מאפשרים גישה לבלוקצ’יין רק למשתמשים שנבחרו. זה לא נגיש לכולם, מה שהופך אותו לאידיאלי עבור בנקים וארגונים מרכזיים אחרים. לדוגמא, Hyperledger.

 1. מה זה בלוקצ’יין מאוחד? תן דוגמאות

בלוקצ’יין מאוחד הוא בלוקצ’יין שמנוהל על ידי קבוצה. זה הופך אותם למהירים יותר וניתנים להרחבה ככל שהקבוצה מקדישה את אימות העסקאות. כדי להתחיל, צמתים שנבחרו מראש מיוצרים על ידי מנהיגים. צמתים אלה המכתיבים הן את העסקאות והן את האנשים שיכולים להשתתף בבלוקצ’יין. דוגמאות כוללות EWF, R3 וכו ‘.

 1. מהם התכונות / מאפיינים העיקריים של Blockchain?

ישנן תכונות עיקריות רבות של בלוקצ’יין. הם כוללים את הדברים הבאים.

 • Blockchain כמבנה נתונים: Blockchain יכול לשמש כמבנה נתונים ולאחסן סוגים שונים של נתונים, כולל מידע זהות, ביטוח, רפואי וכו ‘.
 • אי-משתנות: הנתונים, שנשמרו פעם בבלוקצ’יין, אינם ניתנים לשינוי. זה נותן את המאפיין לזיהוי חבלה בלוקצ’יין גם כן.
 • הגנה על נתונים: היות ובעל הנתונים הוא עמית המקור עצמו, הגנת הנתונים תלויה לחלוטין במקור. היעדרם של שחקני צד שלישי פירושו גם שהוא מאובטח ומציע את ההגנה הטובה ביותר על הנתונים
 • טכנולוגיית ספר חשבונות מבוזרת: טכנולוגיית ספר חשבונות מבוזרת היא המאפיין החשוב ביותר של בלוקצ’יין. זה יכול לשמש ארגון פרטי או ציבור במגוון מקרי שימוש.
 • אנונימיות טובה יותר של משתמשים: משתמשים מוסתרים יחסית לרשתות מסורתיות אחרות.
 • הוצאה כפולה: Blockchain פותר בעיות הוצאה כפולה באמצעות אלגוריתמים של קונצנזוס וטכנולוגיית ספר חשבונות מבוזר.

פתק: שאלה זו נפוצה גם בשאלות בחינות בלוקצ’יין אם אתה מופיע בפורמט כתוב.

למידע נוסף על התכונות השונות של טכנולוגיית הבלוקצ’יין כעת!

שאלות ראיונות בבלוקצ’יין: סוג הרשימה

 1. כיצד Blockchain יכול להבטיח בטיחות נכונה?

ישנם שישה עקרונות מרכזיים שיכולים להבטיח בטיחות נאותה ולאפשר לארגונים ליצור רשומות עסקאות מתאימות. וכל אלה מבטיחים בטיחות נאותה לכל הנתונים.

 • ביקורת
 • אבטחת יישומים
 • אבטחת מסד נתונים
 • הכשרה בכוח העבודה הדיגיטלי
 • שיטות בדיקה נכונות
 • תכנון המשכיות.

תעמוד בפני שאלות מסוג זה של ראיונות לתפקיד אדריכל בלוקצ’יין.

 1. מה החסרונות של Blockchain?

Blockchain אינו חף מחסרונות או חסרונות. החסרונות מפורטים להלן.

 • קשה ליישם ולתחזק את הטכנולוגיה המורכבת
 • נושאים ניתנים להרחבה עדיין שם
 • מהירות הרשת ועלויות העסקה משתנות
 • טעות אנוש עדיין לא מתבטלת
 1. מהם היתרונות של Blockchain?

היתרונות העיקריים של בלוקצ’יין כוללים את הדברים הבאים:

 • שקיפות משופרת
 • אבטחה מוגברת
 • עקיבות טובה יותר
 • מהירות ויעילות מוגברת
 • עלויות מופחתות
 1. מה משיגים העסקים משימוש בבלוקצ’יין?

עסקים יכולים להרוויח הרבה יתרונות מהשימוש בבלוקצ’יין. הם

 • שְׁמִיעוּת
 • יְעִילוּת
 • שְׁקִיפוּת
 • עקיבות
 • מָשׁוֹב
 • בִּטָחוֹן

קרא עוד: כיצד ליישם Blockchain להעצמת העסק שלך?

שאלות ראיונות בבלוקצ’יין: קושי בינוני

 1. מה הם בלוקים?

חסימה היא חלק מרשת הביטקוין. נתוני עסקאות נשמרים לצמיתות בבלוק. כמו כן, הבלוקים תמיד רצופים, ונתונים חדשים מתווספים לחסימה האחרונה. במילים פשוטות, זהו ספר תקליטים עם גודל קבוע אליו. לאחר השלמת בלוק, נוצר בלוק חדש, אשר מחובר לשרשרת הבלוקים. כאן הגיע שמה של רשת “הבלוק”. כל המידע בבלוק מוצפן וניתן לקבל אליו רק על ידי המקלט והשולח.

 1. כיצד Blockchain יוצר בלוקים?

בלוקים נוצרים אוטומטית על ידי בלוקצ’יין כאשר מגיעים לגודל הבלוק. מכיוון שהחסום הוא קובץ, העסקאות נשמרות בקובץ עד שהוא מלא. הם רשומים באופן לינארי ומחוברים כך שהבלוק האחרון מחובר לקודם. לזיהוי בלוק נוצר ערך hash באמצעות פונקציה מתמטית. זה מציין גם כל שינוי שנעשה בבלוק.

 1. האם מישהו יכול להסיר בלוקים מבלוקצ’יין?

הוצאת בלוקים מבלוקצ’יין תלויה לחלוטין באופן הטיפול בו. לא ניתן להסיר ידנית חסימה. עם זאת, אם הוא אבד, בדרך כלל הבלוקצ’יין מנסה לבנות מחדש את מסד הנתונים באמצעות עמיתים אחרים.

לאחר אימותם, ניתן למחוק אותם כדי להקטין את גודל הבלוקצ’יין מכיוון שזה לא דורש מאף אחד לבצע פעולות רגילות. ניתן להוריד אותו שוב בעת הצורך. תהליך זה מכונה גיזום.

רוצה לדעת יותר על העבודה של הבלוקצ’יין? קרא את המאמר הקודם שלנו כדי להבין כיצד blockchain עובד.

 1. איך משורשרים בלוקים ביחד?

ערך hash המוקצה לבלוק משמש לשרשור ביניהם. אם ערך ה- hash משתנה, פירוש הדבר שמישהו מנסה לזייף את הנתונים המאוחסנים ב- hash. הקישור בין בלוקים נעשה על ידי שמירת ערך ה- hash של החסימה הקודמת. לדוגמא, בלוק 3 יאחסן את ערך החשיש של בלוק 2 וכן הלאה.

 1. האם Blockchain מאפשר למישהו לשנות את הנתונים ברגע שהוא נשמר? אם לא, מדוע?

הנתונים המאוחסנים בבלוקצ’יין מוגנים באמצעות הצפנה נכונה באמצעות חתימה דיגיטלית. זה הופך את הנתונים שנכתבו בבלוק כתהליך חד פעמי בלבד. אי אפשר לשנות את זה בשום דרך.

 1. איזה סוג רשומות אתה יכול לשמור בבלוקצ’יין?

Blockchain משמש כמבנה נתונים, מה שאומר שהוא יכול לשמש לאחסון כל צורת נתונים. תעשיות יכולות לעשות שימוש נכון בסוגי תקליטי הבלוקצ’יין מכיוון שהם יכולים לנצל לחלוטין את מה שיש לה להציע. הסוגים הנפוצים ביותר של רשומות / נתונים שניתן לשמור בבלוקצ’יין הם כדלקמן.

 • ניהול זהות
 • עיבוד עסקאות
 • תיעוד
 • תיק רפואי
 • פעילויות ניהול
 • עסקאות עסקיות
 1. במה שונה מאגר הפצות של בלוקצ’יין ממאגרי מידע מסורתיים?

מאגרי מידע מסורתיים עובדים בצורה של יחסי לקוח-שרת. הלקוח יכול לשנות נתונים ומשתמש בשרת מרכזי לאחסון כל המידע. נדרש אימות כדי לקבל גישה לנתונים, מה שהופך את מנהל מסד הנתונים לישות חזקה בכל ההתקנה.

מאגר הבלוקצ’יין מבוזר לחלוטין ומורכב מכמה צמתים. הצמתים לוקחים חלק בקונצנזוס כאשר מוסיפים נתונים חדשים. הוא מספק פתרון מבוזר שלם. מסד הנתונים של Blockchain מציע שקיפות ויושרה טובים יותר. הבדל נוסף בין שני סוגי מאגרי המידע הללו הוא האופן בו הם קוראים וכותבים נתונים. מסד הנתונים המסורתי משתמש ב- CRUD, בעוד שבלוקצ’יין משתמש בכתיבת נתונים רציפים.

אם אתה רוצה ללמוד עוד על ההבדל, אנו ממליצים לקרוא את המאמר Blockchain לעומת מסד נתונים.

 1. מהו מזהה חסימות?

לכל בלוק בבלוקצ’יין יש מזהה ייחודי. ערך החשיש הוא המשמש כמזהה ייחודי. משמעות הדבר היא כי אין שני מזהים חסומים זהים.

 1. כיצד חסימה שומרת על האבטחה?

אבטחת הבלוקים נשמרת על ידי חיבור כל בלוק לקודם באמצעות מזהי hash. המשמעות היא שלא ניתן לשנות או לשנות את נתוני החסימה מכיוון שערך ה- hash ישתנה. יתר על כן, כל נתונים המאוחסנים בבלוק מוגנים גם באמצעות הצפנה.

משתתף הרשת שיצר אותם מלכתחילה יכול לבטל את הנעילה של הנתונים. יש צורך במפתח פרטי כדי לגשת לנתונים. העסקאות המאוחסנות בבלוק נחתמות דיגיטלית, ולכן אינן ניתנות לשינוי, מה שמקנה לחסימה את שלמות השקיפות הנדרשת בעת הצורך..

 1. מה הוצאה כפולה?

הוצאה כפולה היא תהליך ההוצאה של אותו מטבע דיגיטלי פעמיים ללא אבטחת רשת, ומבחין בכך. הוצאה כפולה היא אחת הבעיות הגדולות ביותר בשוק, והמוסד הפיננסי נוקט בזהירות יתרה כדי להבטיח שהם מונעים הוצאה כפולה בכל מחיר. זה נעשה בעיקר על ידי הרמת רשת כדי לחשוב שהסכום המקורי אינו מוציא לעולם, מה שהופך אותו לזמין לשימוש לעסקאות אחרות.

 1. כיצד ניתן להפסיק הוצאות כפולות?

הוצאה כפולה מונעת על ידי בלוקצ’יין בעזרת אלגוריתם הקונצנזוס. אלגוריתם הקונצנזוס מבטיח כי העסקה אמיתית ורושמת אותה בחסימה. כך הוא מאומת על ידי צמתים מרובים המאפשרים הוצאה כפולה.

עם זאת, 51% מהתקיפות ברשת יכולות להפוך כל בלוקצ’יין לפגיע להוצאות כפולות מכיוון שיותר מ -50% מהרשת נשלטת על ידי ישות אחת..

בדוק את 50 החברות המובילות המשתמשות בטכנולוגיית בלוקצ’יין כדי ללמוד עוד על כך.

שאלות ראיונות בבלוקצ’יין: נושא – אלגוריתמים של קונצנזוס

 1. מהו אלגוריתם קונצנזוס?

אלגוריתם הקונצנזוס הוא השיטה להשגת הסכמה על שינוי נתונים דרך המערכת או הרשת המבוזרת. נעשה שימוש רב באלגוריתמים של קונצנזוס בבלוקצ’ינים מכיוון שהם מאפשרים לרשת הצמתים הלא ידועים להגיע להסכמה על הנתונים המאוחסנים או משותפים באמצעות הבלוקצ’יין. חלק מאלגוריתמי הקונצנזוס הפופולריים ביותר כוללים הוכחה של הימור (PoS) ו- Proof-of-Work (PoW).

 1. מהם סוגי האלגוריתמים של הקונצנזוס?

ישנם סוגים רבים של אלגוריתמים או טכניקות קונצנזוס שם. האלגוריתם הקונצנזוס הפופולרי ביותר כולל

 • הוכחת עבודה (PoW)
 • הוכחת יתד (PoS)
 • הוכחת ייצוג מואצלת (DPoS)
 • הוכחת סמכות (PoA)
 • הוכחת זמן שחלף (PoET)
 • סובלנות תקלות ביזנטית

למידע נוסף על אלגוריתמים אלה עתה במדריך שלנו בנושא אלגוריתמים של קונצנזוס.

 1. כיצד עובד אלגוריתם של קונצנזוס הוכחת עבודה (Pow)?

הוכחת עבודה (PoW) פועלת על ידי בקשה מצמתים להוכיח את עבודתם על ידי מתן כוח החישוב הדרוש לפתרון חידות מתמטיות קשות. העסקאות מאוחסנות בבלוקים שבהם קושי בלוקים קובע את קושי הכרייה עבור הכורים. הכורים הם הצמתים המיוחדים שלוקחים חלק במתן כוח החישוב לבלוקצ’יין. התהליך מכונה כרייה.

 1. כיצד פועל אלגוריתם קונצנזוס הוכחה (Stelling) (Pos)?

הוכחת יתד עובדת באמצעות הימור אסימונים. במקום לפתור חידות חישוביות מתמטיות קשות, אסימונים או מטבעות מונחים על צמתים. צמתים מיוחדים אלה לוקחים חלק בתהליך הקונצנזוס על ידי הימור ממשתמש. לצמתים תמיד יש סיכוי להיבחר לאמת חסימה של העסקה. הם זוכים בפרס לאחר שהם מאמתים עסקאות בהצלחה.

 1. מה ההבדל בין הוכחת הימור (Pos) לבין הוכחת העבודה (Pow)?

ההבדל בין שני אלגוריתם הקונצנזוס הפופולרי ביותר, PoW ו- PoS, הוא האופן שבו הם פועלים. PoW הוא רעב לאנרגיה, ואילו PoS לא. הבדלים מרכזיים אחרים כוללים את הצורך בכוח חישוב עצום ב- PoW לעומת כוח חישוב לא פחות או פחות ב- PoS. PoS הוא גם חסכוני ומציע זמן השלמה מהיר יותר בהשוואה ל- PoW.

קרא עוד: PoW Vs. PoS: השוואה בין שני אלגוריתמים של קונצנזוס בלוקצ’יין

שאלות ראיונות בבלוקצ’יין: dApps, חוזים חכמים, מטבעות דיגיטליים של הבנק המרכזי, מימון מבוזר

 1. מה הם מטבעות דיגיטליים של הבנק המרכזי?

מטבעות דיגיטליים של הבנק המרכזי הם סוג של מטבע דיגיטלי. מדובר בעיקר בגרסה דיגיטלית של כספי הפיאט הקיימים. במציאות, ההשראה לפיתוח מערכת זו הגיעה מביטקוין, אך הארכיטקטורה הבסיסית של מערכת זו שונה לחלוטין מכיוון שהממשלות ישלטו בה.

 1. מהי טכנולוגיה ממומנת מבוזרת?

מימון מבוזר הוא הסוג החדש של מערכת מוניטרית מבוזרת המשתמשת בחסימות ציבוריות כמו אתריום כטכנולוגיה הבסיסית. בדרך כלל מרכיבי המימון המבוזר כוללים נכסים דיגיטליים, פרוטוקולים, חוזים חכמים ו- dApps.

קרא עוד: טכנולוגיית מימון מבוזרת: מדריך מקיף

 1. מהן הפלטפורמות הפופולריות לפיתוח יישומי Blockchain?

הפלטפורמות הפופולריות ביותר לפיתוח אפליקציות בלוקצ’יין כוללות Hyperledger Fabric, Ethereum, R3 Cords, Quorum ו- Ripple.

 1. מה זה Hyperledger?

Hyperledger הוא מאמץ משותף של קוד פתוח לשיפור הבלוקצ’יין. הוא מציע מסגרת ברמה ארגונית. הכלים יעזרו לחזק את יישום הבלוקצ’יין במגזרים מרובים, כולל ייצור, רשתות אספקה, כספים וכו ‘. קרן לינוקס מנהלת אותו. יתכן שתתמודד עם שאלות ראיונות בנושא Hyperledger Fabric ו- Hyperledger Sawtooth. לכן, הקפד לבדוק את מנסורת השיניים ואת בד כדי לעמוד על שאלות הראיון.

 1. מהו חוזה חכם?

חוזה חכם מוגדר בצורה הטובה ביותר כקוד מחשב המאפשר לכם לאכוף כללים ותקנות בין שני צדדים שהולכים לקיים אינטראקציה לביצוע עסקה. לאחר ההסכם ניתן לבצע את ההסכם באופן אוטומטי לכל מספר פעמים. חוזים חכמים הוא הסכם חוקי שנכתב בעזרת קוד. הוא נמצא בשימוש נרחב בבלוקצ’יין כדי להפוך משימות לאוטומטיות וגם להביא שקיפות למערכת מסוימת. לדוגמא, ניתן להשתמש בחוזים חכמים כדי למכור או להחזיק בנכסים בעולם האמיתי.

למידע נוסף על חוזים חכמים כעת!

 1. איך קשור פיתוח חוזים חכם לטכנולוגיית Blockchain?

נכנסים חוזים חכמים לאוטומציה של חוזה משפטי בין שני עמיתים. כדי להפוך בלוקצ’יין ליעיל, יש צורך בפיתוח חוזים חכם. את’ריום טיפל בזה די טוב מההתחלה והציג את הרעיון. ביטקוין יכול גם להשתמש בחוזים חכמים, אך לא באופן מקורי. עליך להשתמש בפלטפורמת החוזים החכמה RootStock בכדי לבצע חוזים חכמים על ביטקוין. הפיתוח הכרחי כדי שטכנולוגיית הבלוקצ’יין תתפתח ותפתור בעיות נוספות.

 1. מה זה dApp?

dApp מייצג גם “יישום מבוזר” הפועל על בלוקצ’יין. חוזים חכמים משמשים לאוטומציה של פונקציונליות שונה של ה- dApp. מכיוון שמדובר ביישום, יותר מעמית אחד יכולים להשתתף ואינם נשלטים על ידי ישות אחת. בדרך כלל dApps פועלים לפי פרוטוקול או אלגוריתם וגם דורשים תמריץ המצורף לפונקציונליות שלו. לבסוף, זהו קוד פתוח לחלוטין.

רוצה לדעת יותר על יישומים מבוזרים? עיין במדריך שלנו בנושא יישום מבוזר עכשיו!

 1. במה שונה dApp מאפליקציה רגילה?

אפליקציות dApp פועלות ברשת או מערכת מבוזרת, ואילו אפליקציות, באופן כללי, אינן מיועדות לעבוד במערכת אקולוגית מבוזרת. dApps הם יישומי הדור הבא שמנצלים את blockchain ופועלים עליו. פתרונות בלוקצ’יין פופולריים התומכים ב- dApps כוללים NEO ו- Ethereum.

 1. במה dApp שונה מחוזה חכם?

dApps הם האפליקציה המבוזרת שממלאת פעולה או תכונה מסוימת בבלוקצ’יין. הוא מתוחזק על ידי ארגון כך שיוכלו לבצע אוטומציה יעילה של תהליכים מסוימים או מלאים. מצד שני, חוזים חכמים מיועדים לשמש כשני עמיתים תחת כללים שהוגדרו מראש באמצעות קוד. בניגוד לחוזים חכמים, ניתן לגשת ל- dApps על ידי מספר עמיתים בכל זמן נתון.

 1. מהי מוצקות?

סולידיות היא שפת תכנות ברמה גבוהה המציעה תכנות מבוסס חוזים. הוא משמש לשיפור הפונקציונליות של מכונת הווירטואלית של Ethereum ומשמש גם באופן פעיל לתכנות חוזים חכמים של Ethereum. זה דומה ל- JavaScript בכל הנוגע לתחביר וקל לשימוש.

 1. מהם מקרי השימוש העיקריים של מוצקות?

המקרה העיקרי לשימוש של Solidity הוא בניית חוזים חכמים ו- dApps בבלוקצ’יין Ethereum. בעזרתו ניתן ליצור גרסת קוד פתוח של חוזים חכמים. החוזים החכמים שנוצרו באמצעות Solidity יכולים לשמש לאחסון נתונים, לנקוט בפעולה מסוימת כאשר מתקיים תנאי, או פשוט לעצור פעולה מסוימת. בני אדם צריכים לפתח חוזים חכמים לפני שהוא נפרס בבלוקצ’יין.

שאלות ראיונות בבלוקצ’יין: שאלות גנריות

 1. האם אתה יכול לפרוץ רשת בלוקצ’יין?

הבלוקצ’יין מאובטח למדי לרוב. עם זאת, זה לא מאובטח לחלוטין. ישנם סוגים רבים ושונים של פריצות שניתן לבצע על ידי האקרים. לדוגמא, התקפת סיביל, התקפת ניתוב, מניעת שירות ישירה וכן הלאה. התקפה של 51% היא גם מתקפה בולטת בה האקרים יכולים להשתמש כדי לגנוב מידע או מטבעות. נקודות תורפה אחרות כוללות אופן הטמעת מערכות או פלטפורמות, מה שמשאיר אותה פגיעה. ארגון אוטונומי מבוזר (DAO) חשוף להתקפות.

קרא גם: ניתן לפרוץ Blockchain?

 1. מהו כריית מטבעות קריפטוגרפיים?

כריית מטבעות קריפטוגרפיים היא תהליך של אימות עסקאות בבלוקצ’יין והבטחה שתאמת וייכתב על בלוק. הכרייה מתבצעת על ידי כורים המשתמשים בציוד חישוב יקר בכדי לספק קונצנזוס לבלוקצ’יין. הכרייה משמשת בעיקר את אלגוריתם הקונצנזוס Proof-of-Work (PoW) שבו הכורה צריך לפתור חידות מתמטיות מורכבות. הם מתוגמלים על עבודתם.

 1. כמה שימושי Blockchain להגנה דיגיטלית ואבטחת רשת?

בלוקצ’יין הוא פיתרון נגד טמפר שיכול לעזור בהגנה על מידע רגיש לנתונים. פירוש הדבר שבלוקצ’יין יכול להיות שימושי הן לאבטחת סייבר והן להגנה דיגיטלית. מאפיינים מרכזיים אחרים של בלוקצ’יין המסייעים לו לספק ערך להגנה דיגיטלית ולאבטחת סייבר הם שקיפות, שלמות וגישה מבוזרת. נעשה שימוש בקריפטוגרפיה גם בבלוקצ’יין, שגם מגן על נתונים ומשפר את אבטחת הסייבר.

 1. מה זה מטמאסק?

Metamask היא אפליקציית אינטרנט שמאפשרת לך להתחבר ל- Ethereum dApps ישירות מהדפדפן שלך. פירוש הדבר שאינך צריך שיהיה לך צומת Ethereum מלא כדי לגשת ל- dApps ולפונקציות שלו.

 1. מהי רשת הברקים?

רשת הברקים היא פתרון מחוץ לרשת וניתן להרחבה לשיפור פעולתו של הביטקוין. זה יביא עסקאות מיידיות בעלות נמוכה או ללא עלות. יתר על כן, זה יהפוך את הביטקוין ליותר מדרגי על ידי הורדת רוב העבודה הקשה מחוץ לרשת. רשת הברקים נמצאת בפיתוח פעיל וכבר נמצאת בשימוש על ידי ספקים רבים.

 1. מה אתה חושב על העתיד של Blockchain?

עתיד הבלוקצ’יין הוא בהיר. כרגע הוא נמצא בשלב הצמיחה שלו, שם הוא צומח טכנולוגית ואימוץ. מקרי השימוש בו כמעט בכל המגזרים השונים מדברים כרכים על עתידו. עם יותר ויותר משקיעים המעוניינים בטכנולוגיית הבלוקצ’יין, נראה השפעה עצומה על הבלוקצ’יין, הן בתעשייה והן בחיי היום יום. זה ישמש גם בשילוב עם טכנולוגיות אחרות, כולל AI, ביג דאטה וכו ‘, כדי להפוך אותו ליעיל ופרקטי יותר.

 1. מה זה החלפה אטומית?

החלפה אטומית מאפשרת העברות מהירות יותר הודות לשימוש בחוזים חכמים. זוהי טכנולוגיה מהפכנית המאפשרת לעמיתים להחליף מטבע קריפטוגרפי אחד למשנהו ללא כל חילופי מתווך. זה נעשה מחוץ לשרשרת ובין שתי חסימות שונות.

למידע נוסף על החלפת אטומים כעת!

סיכום

זה מוביל אותנו ל -50 השאלות והתשובות המובילות בבלוקצ’יין. כל השאלות הללו על טכנולוגיית הבלוקצ’יין יעזרו לכם להתכונן לראיון הגדול. אך זכרו תמיד כי עליכם להתכונן בהרחבה לקראת ראיון בלוקצ’יין. לכן, הקפד לעבור על כל השאלות ולקבל את המוצק הבסיסי שלך.

אם אתה רק טירון ורוצה להבין כיצד תוכל לבנות קריירה של בלוקצ’יין, אנו ממליצים להתחיל בקורס שלנו כיצד לבנות את הקריירה שלך.!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map