רשימת 50 החברות המובילות המשתמשות בטכנולוגיית Blockchain

עם הפופולריות של blockchain, חברות רבות החלו להשתמש בטכנולוגיית blockchain. ולמה שלא? לבלוקצ’יין יש פוטנציאל להביא הרבה לשולחן. יתרה מכך, אתה יכול להשתמש בבלוקצ’יין במקרי שימוש שונים כגון שרשרת אספקה, שירותי בריאות, ממשלה, ביטוח, בנקאות, נדל”ן, ורבים אחרים..

למרות שבלוקצ’יין נחשב בתחילה כמתאים למגזרי הבנקאות בלבד, הוא החל לשבש גם ענפים אחרים. אז, עכשיו יש לנו הרבה פתרונות שנמצאים בשלב הפיילוט או שכבר נמצאים בשימוש בארגון.

הירשם עכשיו: קורס בלוקצ’יין חינם

Contents

50 החברות המובילות ביותר המשתמשות בטכנולוגיית Blockchain

האם אתה תוהה אילו חברות משתמשות בבלוקצ’יין? אינך צריך לחפש הלאה מכיוון שיש לנו רשימה של 50 חברות המשתמשות בבלוקצ’יין במובנים רבים. אז בואו נראה מהן החברות האלה!

בנק ופיננסים

 • BBVA

BBVA היא אחת החברות עם טכנולוגיית הבלוקצ’יין המשתמשת בה למגזר הבנקאי. חברת Red Electrica ו- BBVA השלימו לאחרונה הלוואה סינדיקטית באמצעות טכנולוגיה נפלאה זו. ככל הנראה, MUFG, BNP Paribas ו- BBVA העניקו את העסקה בסך 150 מיליון אירו. יותר מכך, ההלוואה הגיעה במהירות שיא מפלטפורמת הבלוקצ’יין של BBVA.

נכון לעכשיו, החברה אופטימית יותר מאשר להשתמש בטכנולוגיה גם עבור פרויקטים עתידיים.

 • אינטזה סנפאולו

Banca Intesa Sanpaolo – קונגלומרט בנקאות איטלקי משתמש בטכנולוגיית בלוקצ’יין לצורך אימות נתוני מסחר. דלויט, וול הנצח והבנק החלו לבדוק את הטכנולוגיה לאחרונה. יותר מכך, הם משתמשים בפרוטוקול OpenTimestamps שמשתמש בביטקוין להפעלת המערכת.

בכל מקרה, תורם הליבה פיטר טוד מביטקוין עומד מאחורי הטכנולוגיה. בואו נעבור לחברות עם טכנולוגיית הבלוקצ’יין בחלק הבא.

 • ברקליס

הבנק השני בגודלו בבריטניה הוא ברקליס ואחת החברות עם טכנולוגיית הבלוקצ’יין. במציאות, הם משתמשים בטכנולוגיית blockchain לייעול העברות כספים ותהליכי KYC (Know-Your-Customer). יתרה מכך, הם אפילו הגישו בקשות לפטנטים על שתי התכונות הללו ולכן קל לומר שהם בוודאי עובדים על הטכנולוגיה.

 • HSBC

הבנק HSBC מתכנן לפלטפורמה מבוססת הבלוקצ’יין עד סוף מרץ 2020. יותר מכך, הם יעברו מרשומות המסורתיות שלהם על בסיס נייר לפלטפורמת הכספת הדיגיטלית והמבוזרת לחלוטין. כך, המשקיעים שלהם יכולים כעת סוף סוף לעקוב אחר הכסף שלהם בזמן אמת. יותר מכך, יהיו בו גם תכונות פרטיות.

בואו נעבור לחברות עם טכנולוגיית הבלוקצ’יין בחלק הבא.

 • וִיזָה

ויזה היא אחת החברות עם טכנולוגיית הבלוקצ’יין שעשתה דרך ארוכה בנישה. בעבר בשנת 2016 הם הציגו פלטפורמת בלוקצ’יין שתעסוק בשירותי תשלומים בין עסקים לעסק.

עם זאת, לקח להם זמן להפוך את הפרויקט לשידור חי. עד סוף שנת 2019 הם רצו לכסות 90 שווקים שהעסקים יכולים לתשלם אליהם.

תוהה כיצד חברות אלו משתמשות בבלוקצ’יין? עברו על האסטרטגיה העסקית של Blockchain והתכוננו להתחיל עם Blockchain.

שרשרת אספקה

 • דה בירס

DE בירס היא עוד אחת מהחברות המשתמשות בבלוקצ’יין בשרשרת האספקה. כדי לעזור לווסת את מערכת ניהול שרשרת האספקה ​​שלהם, הם העלו פלטפורמת בלוקצ’יין בשם Tracr. יתרה מכך, בפלטפורמה זו תוכלו לעקוב אחר כל גודל של יהלומים מאתר הכרייה לחנות הקמעונאית.

זו למעשה דרך נהדרת להוכיח כי היהלומים המגיעים מדביירס אמיתיים ב 100%.

 • יוניליוור

יוניליוור נמצאת גם בחברות המשתמשות בבלוקצ’יין ברשימת שרשרת האספקה. במציאות, יוניליוור משתמשת כיום בטכנולוגיה לניהול תעשיית התה שלה. בעזרת הטכנולוגיה הם יעקבו אחר כל העסקאות שלהם בשרשרת האספקה.

יתרה מכך, הם יכולים גם לעקוב אחר הספקים על מנת לשמור על האיכות בכל שלב בדרך.

 • וולמארט

וולמארט היה חובב בלוקצ’יין במשך זמן רב מאוד. במציאות, החברה משתמשת בטכנולוגיית שרשרת האספקה ​​של יבמ – פלטפורמת Hyperledger Fabric כדי לגבות את תהליך שרשרת האספקה ​​שלהן. יתר על כן, הם גם מתכננים לעקוב אחר המזונות שלהם ממש מהחקלאים שלהם ולהציע ללקוחות שלהם לבדוק את מקורם לפני שהם קונים פריט.

 • Anheuser Busch InBev

Anheuser Busch InBev היא אחת מחברות הבירה הגדולות ביותר המשתמשות בבלוקצ’יין בשרשרת האספקה. יחד עם BanQu, הם רוצים להגביר את השקיפות הכוללת של המערכות שלהם. בכל אופן, זה יהיה למעשה להתחקות ולהגדיל את השקיפות בשרשרת היבול שלהם. לפיכך, היא תעצים גם מעל 2000 חקלאים בזמביה.

 • לַחֲצוֹת

פורד היא חברה פופולרית נוספת המשתמשת בטכנולוגיה ייחודית. במציאות, IBM עובדת איתם, ויחד הם מתכננים לעקוב אחר חומרי הגלם שלה כמו קובלט מהספקים. הם רוצים לוודא שהם מקבלים מוצר אותנטי כדי לשמור על האיכות שלהם. ברגע שנכרה הקובלט, הם יעלו על ספר החשבונות, ופורד יכול לעקוב משם לאן הוא הולך.

קרא גם: פרטי מול בלוקצ’יין ציבורי: מה עדיף?

בריאות

 • שנה בריאות

Change Healthcare היא אחת החברות הגדולות המשתמשות בטכנולוגיית בלוקצ’יין. במציאות, הם עובדים על Intelligent Healthcare Network ™ המשתמשת ב- Hyperledger Fabric בכדי להניע אותו. בכל מקרה, הפלטפורמה תסייע להם לנהל את תביעות המטופלים ואת מעמד התביעה בזמן אמת. לפיכך, המערכת יכולה לבקר בקלות, לפתח ולקדם אמון בקרב המשתמשים.

 • ה- FDA

ה- FDA עובד גם על פתרונות בריאות המשתמשים בטכנולוגיית בלוקצ’יין. כתוצאה מכך, הם משתמשים כעת ב- Hyperledger להפעלת פלטפורמה שתאבטח את נתוני הבריאות. אבל למה, בכל זאת? ובכן, למטופלים יש מעט מאוד שליטה בכל הנוגע למידע הסודי שלהם. אך בעזרת פלטפורמה זו הם יכולים לשמור על ניסויים קליניים, נתונים גנומיים ואפילו רשומות רפואיות אלקטרוניות (EMR)..

קרא גם: השתמש במקרים ויישומים של Blockchain לבריאות

 • DHL

DHL היא עוד אחת מהחברות הגדולות המשתמשות בטכנולוגיית בלוקצ’יין. יחד עם Accenture, הם עובדים על הוכחת תפיסה שתעקוב אחר תרופות מנקודת המוצא ועד הצרכן. כתוצאה מכך, חברות יכולות סוף סוף להיפטר מכל נושא תרופות מזויף או מזויף העומד בפניו כל יום.

 • מרכזים לבקרת מחלות ומניעתן

חברת המרכז לבקרת ומניעת מחלות כאן כדי למנף טכנולוגיות חדשות לשיפור הבריאות הכללית של אזרחים אמריקאים. זו הסיבה שהם עובדים עם IBM לפיתוח מערכת ספרים מוצפנת שתעזור להם להקליט את כל רשומות הבריאות האלקטרוניות (EHR), מבלי לפגוע באבטחה כלשהי.

 • פייזר

פייזר היא עוד אחת מהחברות הגדולות המשתמשות בטכנולוגיית בלוקצ’יין. ביוג’ן ופייזר הובילו את הארגון Clinical Supply Blockchain Group Group (CSBWG), רק השלימו הוכחת מושג למעקב אחר רשומות וניהול המלאי הדיגיטלי של מוצרי התרופות..

במציאות, הקבוצה מגיעה גם עם שחקנים אחרים כמו גלקסוסמית’קליין, מרק, אסטראזנקה ודלויט..

קרא עכשיו: מה ההבדל בין בלוקצ’יין לספר ספרים מבוזר?

ביטוח

 • קבוצת AIA

קבוצת AIA היא גם אחת החברות הגדולות המשתמשות בבלוקצ’יין למטרות ביטוח. במציאות, החברה השיקה פרויקט לפתרונות בנקאיים עם בנקים שותפים אחרים. פלטפורמה זו תנצל את כוחה של הבלוקצ’יין ותעזור לשתף תיעוד ונתוני מדיניות בזמן אמת בערוץ מאובטח.

לדבריהם, זה פיתרון ייחודי בשוק.

 • MetLife

אחת החברות הגדולות המשתמשות בטכנולוגיית הבלוקצ’יין היא MetLife. למעשה, LumenLab היא חברת החממות הממוקמת בסינגפור של MetLife, והן משתפות פעולה עם NTUC Income ו- Singapore Press Holdings (SPH) ליצירת Lifechain..

באמצעות פלטפורמה זו תוכלו לעזור לאהוביכם לקבוע אם למנוח היה ביטוח או לא, ובזמן הצורך באופן אוטומטי הוא יגיש תביעת ביטוח..

 • פיננסי זהיר

Prudential Financial היא אחת החברות הציבוריות המשתמשות בטכנולוגיית בלוקצ’יין לביטוח. החברה מתכננת להשתמש בטכנולוגיה כדי להבטיח שאין פעילויות מרמה בביטוחים, וכל הלקוחות מקבלים שירות טוב יותר ויכולים להוכיח את תיעודם ללא כל טרחה..

בכל מקרה, החברה תעבוד עם חברות ביטוח אחרות גם לפיתוח הפיתרון. בכל מקרה, זה עובד גם על פלטפורמה שיכולה להציע לקנות ולמכור סחורות, תוך מעקב יחד עם הגשת ביטוח מאותה פלטפורמה.

 • AIG

חברת American International Group או AIG היא אחת החברות הציבוריות המשתמשות בטכנולוגיית הבלוקצ’יין. נכון לעכשיו הם שותפים עם ה- International Business Machines Corp לפיתוח פלטפורמת ביטוח חכמה. בעזרת הפלטפורמה, הם יכולים סוף סוף לכסות את כל בעיות הביטוח הבינלאומיות המורכבות.

 • אגון

Aegon נמצא גם ברשימת החברות הציבוריות המשתמשות בטכנולוגיית הבלוקצ’יין. למעשה, הם חלק מהיוזמה B3i המשתמשת ב- R3 פלטפורמת קורדה לגיבוי פלטפורמת הביטוח שלהם. יתר על כן, בקבוצה יש גם ארבעה עשר מבטחים ומבטחי משנה.

בכל מקרה, הפתרון מסוגל להתמודד עם כל עומס העבודה של תהליכי ביטוח או ביטוח משנה ממקום אחד.

קרא את הבלוג הקודם שלנו כדי ללמוד כיצד ליישם Blockchain.

אֵנֶרְגִיָה

 • צדף

מעטפת היא אחת מחברות האנרגיה המשתמשות בטכנולוגיית בלוקצ’יין לתחום האנרגיה. לצד Sinochem Energy Technology Co Ltd ו- Macquarie, Shell מתכננת להשתמש בבלוקצ’יין למסחר בנפט גולמי.

יותר מכך, הם כבר חקרו את הטכנולוגיה בעבר עבור תעשיות נפט. בכל מקרה, בעזרת הפלטפורמה קל לעקוב אחר המוצרים לצד קידום שקיפות ומניעת הונאה.

 • סימנס

סימנס היא גם חברה נוספת שמשקיעה בבלוקצ’יין לאנרגיה. יותר מכך, החברה הצהירה לאחרונה כי הם רוצים להביא חדשנות לתחום האנרגיה. בכל מקרה, הם גם מתכננים להרחיב את הפתרון גם לשירותי ייצור חשמל.

בכך הם מתכננים לייצר מערכות אנרגיה ברות-קיימא יותר.

 • TenneT

הביקוש לחשמל עולה, אך ההיצע עדיין נותר נמוך מאוד. כתוצאה מכך, קשה לספק חשמל לצרכנים ברציפות. TenneT היא אחת מחברות האנרגיה המשתמשות בטכנולוגיית בלוקצ’יין. החברה מתכננת להשתמש בד Hyperledger כדי לעקוב אחר השימוש בחשמל.

הוא גם מציע פתרון באמצעות כוח מאוחסן לגיבוי המחסור בביקוש.

 • חברת הנפט הלאומית של אבו דאבי

ADNOC או חברת הנפט הלאומית של אבו דאבי היא תוספת נוספת לחברות האנרגיה המשתמשות ברשימת הטכנולוגיות של הבלוקצ’יין. במציאות, הם משתמשים בטכנולוגיה כדי להגביר את השקיפות בכל החברות שלהם ובסופו של דבר יתרחבו גם לניהול שרשרת האספקה.

 • הוועדה הלאומית לאנרגיה של צ’ילה

הוועדה הלאומית לאנרגיה בצ’ילה הולכת להשתמש ברשת מבוססת את’ריום להקלטת כל נתוני ענפי האנרגיה שלהם. מכיוון שיש הרבה פערים בתחום האנרגיה, יהיה זה חכם יותר להיות בעל שיא בלתי משתנה שאף אחד לא יכול לשנות.

עם זאת, הם יותר להוטים להשתמש בפלטפורמת Ethereum הציבורית לשם כך.

סַחַר

 • מיזוהו

מיזוהו נמצא בחברות הגדולות המשתמשות ברשימת טכנולוגיות הבלוקצ’יין למגזר הסחר. במציאות, הבנק השלים את עסקת מימון המסחר הראשונה שלו בדיוק רב יותר. לטענתם, הם לא התמודדו עם בעיות עם חלוקת נתונים ומסמכים חסויים בפלטפורמה עם גורמים אחרים.

בכל מקרה, הם מתכננים להמשיך להשתמש בפלטפורמה גם בעתיד.

 • ANZ

ANZ היא אחת החברות הגדולות המשתמשות גם בטכנולוגיית בלוקצ’יין. יחד עם ששת החברים האחרים, הקימה החברה קונסורציום לתחומי הסחר. בכל מקרה, הרשות המוניטרית בהונג קונג מובילה את הפרויקט עד כה, והמטרה היא לעבד כל מסמך בודד ולהפוך אותם לדיגיטליים. יתרה מכך, הפלטפורמה גם מתכננת להיפטר מכל נתונים משוכפלים ולספק רק נתונים אמיתיים אחד לכל מסמך.

 • סקוטיבנק

Scotiabank משתמשת בפלטפורמה של Alphapoint לתחום הסחר. למרות שהם כבר שולחים מסמכי מסחר לניסיון כדי לבדוק כיצד הפלטפורמה עובדת. נכון לעכשיו, הם עדיין ממשיכים, אז אפשר לומר שהפרויקט עשה עבודה טובה. הפרויקט יעזור לך לספר את הנכסים שלך, לנהל ניירת מסחר ועוד.

 • SEB

SEB נמצאת גם בנישת המסחר עם blockchain. יתרה מכך, הם משתמשים בפלטפורמת Trade360 של CGI לטיפול בכל התקנות והעסקאות שלהם. החלק הטוב ביותר הוא שהפלטפורמה מסוגלת להתמודד עם ההיבטים הכספיים של המסחר ומציעה גם ארכיטקטורה חזקה.

 • בנק העם הסיני

בנק העם של סין מחפש פתרונות בלוקצ’יין למען עסקי הסחר. בכל אופן, לפלטפורמה שעליה הם עובדים תהיה מערכת אקולוגית שבה חברות יכולות לעסוק במסחר חוצה גבולות בנחת באזור הונג קונג, מפרץ מקאו וגואנגדונג בנחת.

IoT

 • מארסק

יחד עם IBM, מארסק עובדת עם טכנולוגיית הבלוקצ’יין כדי לייעל את ניהול שרשרת האספקה ​​שלהם. אך לשם כך הם משתמשים במערכות IoT מבוססות בלוקצ’יין כדי להשיג שקיפות בפלטפורמה. באמצעות מכשירי IoT, כל תהליך אחד יהיה מקוון ומחובר לפלטפורמה. אז יהיה קל לעקוב אחר התנאים שלהם.

 • בנק חבר העמים

דוגמא מגניבה נוספת בתחום הבלוקצ’יין של IoT הוא בנק חבר העמים. הם משתמשים בספר החשבונות המבוזר כדי להיפטר משתי סוגיות עיקריות של סחר עולמי ונכסי שיתוף. בכל מקרה, שילוב ה- IoT במערכת הבלוקצ’יין עוזר להם לעקוב אחר כל תהליכי המסחר העולמי בזמן אמת.

בואו לבדוק מי משתמש בבלוקצ’יין בחלק הבא!

 • ואן דורפ

ואן דורפ משתמש גם בטכנולוגיה למגזר ה- IoT. במציאות, הם משתפים פעולה עם Timeseries כדי להקים פרויקט בית חכם שבו כל מכשיר בית חכם יחובר לפלטפורמת הבלוקצ’יין..

מאחר שמאובטחת blockchain, מכשירי הבית החכם יהיו בעלי אבטחה מלאה תוך כדי תקשורת זה עם זה.

 • ברית חשמל חשמלית חכמה

פיתרון מדהים נוסף בתעשיית ה- IoT הוא הפרויקט שעובדת על SEPA. באמצעות מכשירי IoT ובלוקצ’יין הם מתכננים לאבטח את טחנות הכוח ולהציע אנרגיה נקייה לחינוך, מחקר ורבים אחרים. בעיקרון, מכיוון שמכשירי ה- IoT הם פגיעים, הם משתמשים בטכנולוגיה כדי לאבטח אותה.

 • מקקסון

פרויקט זה מבוסס IoT מיועד גם למגזר הבריאות. הפתרון של MediLedger כולל חברות תרופות רבות, לצד סיטונאים גם כן. ביניהם בולטים מקקסון, AmerisourceBergen ו- Pfizer. מכיוון שמכשירי ה- IoT יעקבו אחר המוצרים, הם מצמידים את זה לבלוקצ’יין כדי להציע אבטחה גבוהה.

בואו לבדוק מי משתמש בבלוקצ’יין בחלק הבא!

בדוק גם: מקרי שימוש מעשיים של Blockchain

לִנְסוֹעַ

 • סינגפור איירליינס

בלוקצ’יין משתלטת גם על ענף הנסיעות. סינגפור איירליינס כבר משתמשת בטכנולוגיה כדי להציע הצעות מבוססות נאמנות ללקוחותיה. בכל מקרה, הם משתמשים ב- KrisPay כדי להציע מבצעים עבור לקוחותיהם הנאמנים. אז הלקוחות יכולים להירשם לתוכנית ולהוריד את האפליקציה שלהם מחנות הפליי.

 • חברת התעופה הלאומית של איחוד האמירויות הערביות

חברת התעופה הלאומית של איחוד האמירויות, Etihad Airways, שותפה עם Winding Tree. עץ מתפתל הוא למעשה פלטפורמת נסיעות המציעה תכונות שונות ומשתמשת בטכנולוגיית ספר חשבונות מבוזרת להפעלת המערכת.

בכל מקרה, חברת התעופה רוצה להשתמש בפלטפורמה כדי לחקור הזדמנויות שיכולות להגדיל את טווח הלקוחות שלהם ולהפוך את אבו דאבי ליעד אקזוטי..

 • לופטהנזה

לופטהנזה פתרונות תעשיה היא אחת השחקניות הגדולות בענף הנסיעות. וכדי לנצל את הפוטנציאל האמיתי של הבלוקצ’יין, הם פתחו ביוזמה Blockchain for Aviation (BC4A). כאן הם מתכננים לכלול משתתפים כמו יצרני מטוסים, ספקי לוגיסטיקה, ספקי שירותי MRO, מפתחי תוכנה ורבים אחרים.

בואו נעבור לחברה הבאה בזה מה שהחברות משתמשות במדריך הטכנולוגיה של בלוקצ’יין.

 • דלתא איירליינס

חברת התעופה דלתא נמצאת הרחק מאחור במירוץ הבלוקצ’יין. לאחרונה הם הצהירו כי הם עובדים על צ’ט-בוטים מגובים בטכנולוגיית בלוקצ’יין שיכולים להציע לצרכנים את היתרונות שהם רוצים. יתרה מכך, באמצעות צ’אט-בוט זה, החברה יכולה לפנות את סוכני שירות הלקוחות שלהם ולהתמקד יותר בנושאים מתקדמים של לקוחותיהם..

 • בריטיש איירווייס

בריטיש איירווייס עובדת עם חברת הסטארט-אפ VChain כדי לייעל את תהליכי בדיקת האבטחה שלהם. במציאות, תהליכי בדיקת אבטחה לוקחים הרבה זמן ומשאבים. לפעמים זה יכול אפילו לעכב טיסות, וזו טרחה גדולה הן עבור חברות התעופה והן עבור הלקוחות.

לפיכך, באמצעות הטכנולוגיה, הם יכולים להבטיח תפוקה מהירה יותר.

בואו נעבור לחברה הבאה בזה מה שהחברות משתמשות במדריך הטכנולוגיה של בלוקצ’יין.

קרא עכשיו: מה זה Blockchain פרטי?

נדל”ן

 • ניהול נכסים ברוקפילד

זו אחת החברות הגדולות המשתמשות בטכנולוגיית הבלוקצ’יין. ניהול נכסים ברוקפילד היא אחת החברות הידועות מאוד בעולם. במציאות, יש להם יותר עניין בבלוקצ’יין ומתכננים לשלב אותו כחלק מהמערכות שלהם. באמצעות הטכנולוגיה, הם מתכננים להפחית את עלויות העסקה ולאוטומטי קשרים.

 • קישור REIT, הונג קונג

Allinfra ו- Link REIT, הונג קונג שותפה לעבודה בפרויקט בלוקצ’יין למגזרי הנדל”ן. בעיקרון, הם יעבדו על פרויקט הפיילוט כדי לבדוק כיצד blockchain יכול לעזור למגזר הנדל”ן. בכל מקרה, הם מתכננים להציג תשתית בת קיימא המגובה על ידי בלוקצ’יין.

 • JLL

JLL היא עוד אחת מהחברות הגדולות המשתמשות בטכנולוגיית בלוקצ’יין. כיום הם משתמשים בה בהערכת שווי נדל”ן מסחרי. לדבריהם, הם יכולים להשתמש בכלי זה בבנייה ובמימון של תחום הנדל”ן ואף למכור ולהשכיר נכסים. בעיקר היוזמה הגיעה מ- JLL יפן.

 • ווסטפילד

ווסטפילד משתמש בבלוקצ’יין להבטחת בנקאות נדל”ן. זה מיועד בעיקר לאנשים שהם בעלי חכירה בשווקים הקמעונאיים. בכל מקרה, הפרויקט החי של ווסטפילד יימשך שמונה שבועות, והם יקבעו אם הטכנולוגיה עובדת עבורם או לא. עם זאת, הם אופטימיים יותר מכך שזה יעזור להם להנפיק חוזי שכירות מסחרית בקלות.

 • בנקווד קולדוול

אחת החברות הגדולות המשתמשות בטכנולוגיית בלוקצ’יין היא Coldwell Banker. נכון לעכשיו, הם לקוח פעיל של חברת Propy. בעיקרון, Coldwell משתמשת בפלטפורמה כדי לרשום מוכרים וסוכנים, יחד עם הצעת עסקאות גם כן. יתרה מכך, בעזרת פלטפורמה זו, הם יכולים לאבטח את כל העסקאות והחוזים שלהם ללא בעיות.

לא ידוע לך על הסוגים השונים של טכנולוגיית Blockchain? לפניכם מדריך מלא לסוגי הבלוקצ’יין.

מֶמְשָׁלָה

 • ממשלת דובאי

ממשלת דובאי מכוונת לעיר החכמה הראשונה בעולם עד שנת 2021. לשם כך הם הקימו את המשרד הממשלתי חכם דובאי ועבדו עם סדרה של חברות טכנולוגיה כדי לייעל את התוכנית העתידית של העיר החכמה שלהם. וכדי לעשות זאת, הם משתמשים גם בבלוקצ’יין.

יתרה מכך, יש להם כבר מעט מגזרים המשתמשים בטכנולוגיה ומתכננים לכלול אותו גם במגזרים אחרים.

 • ממשלת מטרופולין בסיאול

ממשלת מטרופולין בסיאול עומדת להקים את המערכת הניהולית מבוססת הבלוקצ’יין שלה. יותר מכך, יחד עם הפרויקט, לתושבי העיר תהיה מטבע S שבו הם יכולים להשתמש לשירותים ציבוריים. בנוסף, הם יכולים גם לממש מטבעות אלה תמורת תגמולים. הם יכולים גם לשלם מיסים ולהשתתף בדעות הציבור באמצעות הפלטפורמה.

 • Lantmäteriet

Lantmäteriet היא רשות רישום המקרקעין בשוודיה, והיא עובדת כעת עם בנקים ועסקים לפרויקט פיילוט של בלוקצ’יין. לדבריהם, רכישת נכס גוזלת זמן רב, ועם בלוקצ’יין היא יכולה לחסוך משאבים וזמן גם יחד. יותר מכך, כל המסמכים יהיו בפורמטים דיגיטליים שלא משאירים עקבות נייר.

 • הרשות הלאומית לסמים באוגנדה

הרשות הלאומית לתרופות באוגנדה עובדת עם MediConnect על מנת לטפל בבעיות הסמים המזויפות של ארצם. לדבריהם, הפרויקט יעקוב אחר כל התרופות של חברות התרופות בכדי להבטיח שאיש לא יוכל לגנוב או להחליף אותן בתרופות מזויפות..

 • הרשות המוניטרית בסינגפור

הרשות המוניטרית בסינגפור מובילה פרויקט מבוסס בלוקצ’יין המציע תשלומים במטבעות שונים באותה רשת. בשיתוף עם Temasek ו- J.P Morgan, מתכננת MAS לשפר את יעילות העלויות הכוללת של עסקים ברחבי הארץ. נכון לעכשיו, הם עדיין בודקים את זה ליישומים תעשייתיים.

בדוק גם במצגת הטכנולוגיה של Blockchain וקבל סקירה מפורטת של טכנולוגיית Blockchain

חִסוּל

בלוקצ’יין הוא באמת כוח משבש שאיש לא יכול לאלף. זה כבר משבש הרבה תעשיות, ובקרוב, זה ישבש כל שוק אחד בעולם. נכון לעכשיו, החברות המשתמשות בטכנולוגיית הבלוקצ’יין למעשה מבטיחות את מקומן במערכת האקולוגית המשתנה.

במציאות ניכר כי חברות עדיין מתמודדות עם נושא גבוה יותר אם הן נמנעות מהשקעה בטכנולוגיה. לכן, אם לא אימצת פיתרון בלוקצ’יין עבור הארגון שלך עד עכשיו, הגיע הזמן שתבדוק את הבלוקצ’יין.

אם אתה מתחיל ומתכנן להתחיל קריירה בבלוקצ’יין, יש הרבה הזדמנויות עבורך בענף. לכן, הירשמו לקורס יסודות הבלוקצ’יין הארגוני בחינם והניחו את הבסיס לקריירה זוהרת!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map