5 חקירות ה- Blockchain המובילות לצפייה בשנת 2018

על פי א דוח שפורסם ב -28 בפברואר 2018, בוול סטריט ג’ורנל דווח כי SEC (רשות הביטחון והבורסה) בחנה מקרוב את כל החברות שמתעסקות בבלוקצ’יין.

הוועדה פרסמה הרבה צווי בית משפט ב -7 במרץ 2018. היא גם החלה לבקש מידע מאנשים שונים שהיו מעורבים בעולם הקריפטו המשתנה ללא הרף. לטאטא ההסברה הזה היה כל תשומת הלב על ICO, מסחר בשוק השני, מטבעות קריפטוגרפיים.

באופן ספציפי יותר, הם רצו איתם את מבנה המכירות האסימונים שלהם ואת פרטי האלמנטים לפני המכירה.

 

נקודות זכות תמונה: SEC

האם ידעת שמחיר ה- BTC ירד בכ -3% ברגע שיצא הדוח של WSJ? AS ICO’s הוא שוק של מיליארדי דולרים, יותר מ -5.6 מיליארד דולר גויסו על ידם ו -1 דולר נוסף גם עד תחילת החקירות.

ה- SEC אמר כי זה ימשיך להתמקד בפלטפורמות המציעים סחר בנכסים דיגיטליים, פועלים כ’בורסה ‘, כהגדרתם בחוקים הפדרליים. הם בדקו את המכירות שכללו SAFT, שהבטיחו לחלק את האסימונים תמורת כספים.

במהלך נאומו של יו”ר ה- SEC, ג’יי קלייטון, הוא אמר כי – אני בספק למי שחושב שזה מקובל על חברה ללא רשומות בהמשך ספר הפצה, שינוי שמות והצעת ניירות ערך מבלי לספק מספיק נתונים למשקיעים.

אחרי כל המידע שנעשה, הנה חמשת חקירות ה- SEC המובילות של Blockchain בשנת 2018.

חמש החקירות המובילות של Blockchain SEC

1. זימון זיכרון מטעם SEC ל- Riot Blockchain

נקודות זכות תמונה: RiotBlockchain

ה- SEC הוציא זימון בעניין מהומה בלוקצ’יין שמנייתה פשוט זינקה לאחר שהביאה שינוי בשמה. עד אוקטובר, שמו היה ביופטיקס, וידוע שהיה בעל הפטנט של המוצר הווטרינרי.

הדו”ח השנתי בן 10,000 הקבוצות של חברת הבלוקצ’יין הזה גילה כי קיבלה זימון של SEC ב- 9,2018 באפריל, שביקשה קצת מידע מהחברה. בדו”ח נאמר גם כי בכוונתם לשתף פעולה עם כל בקשות ה- SEC.

אף על פי שיו”ר ריוט, ג’ון אורוק לא הגיב מיד, אלא בא ידיעה לתקשורת, לדבריו, אנו ממשיכים להתמקד בהרחבת כריית הקריפטו ובחקירה לפתיחת חילופי ארה”ב. הוא הוסיף כי החברה רואה הזדמנות לביקוש ולהיצע בין פעולות הכרייה לבורסה.

אבל ג’יי קלייטון הזהיר כי לא מקובל שהחברות יתחילו לעבוד עם בלוקצ’יין, ישנו את שמותיהן ויציעו ניירות ערך מבלי למסור פרטים על הסיכונים הכרוכים בכך..

ומכיוון ש- Riot לא עסקה הרבה זמן, החברה אמרה כי אין לה רווחים ומצפה לראות הפסדים בעתיד. Riot גם הצהיר כי ייתכן שלעולם לא יהפוך לרווחי, וגם אם החברה תשיג רווחיות בעתיד, יתכן שהיא לא תוכל לקיים אותה בתקופות הבאות..

מָקוֹר

2. SEC עוצר ICO הונאה מבלוקצ’יין טיטניום שגייס 21 מיליון דולר

קרדיט תמונה: Titanuim Blockchain

ב- 29 במאי 2018, SEC הודיעה כי השיגה צו בית משפט להפסקת הונאה מתמשכת שכללה ICO, שגייסה 21 מיליון דולר ממשקיעים בארצות הברית ומחוצה לה..

על פי תלונה של SEC, מנכ”ל טיטנואים בלוקצ’יין, מייקל סטולייר, שיקר על היחסים העסקיים עם כמה חברות בולטות. ה- ICO קידם גם את יחסיו עם העתודות והחברות הפדרליות כמו ורייזון, פייפאל, חברת וולט דיסני ובואינג. בתלונה נאמר כי באתר רשת הבלוקים הזו היו גם עדויות כוזבות מצד לקוחות.

רוברט א. כהן, ראש יחידת הסייבר של אגף האכיפה של ה- SEC אמר כי ה- ICO התבסס על שיווק ברשתות חברתיות. הם ניסו להונות את המשקיעים בטענות בדיוניות של הסיכויים העסקיים שלהם.

תלונה זו האשימה את חברת טיטניום וחברת סטולייר בהפרת החוקים הפדרליים. החקירה נעשית על ידי דייוויד ס ‘בראון ומפוקחת על ידי יחידת התעללות בשוק של SEC בפיקוח מר כהן.

מָקוֹר

3. SEC חירום מקפיא 27 מיליון דולר מחברת מטבע הצפנה Longfin

עַל 6 באפריל 2018, SEC השיגה גם צו בית משפט נוסף להקפאת מסחר של יותר מ -27 מיליון דולר ממכירות ומחלוקות בלתי חוקיות של מניות מוגבלות במניות Longfin Corp.

היא גם רכשה את Ziddu.com שהיא חברת בלוקצ’יין שאומרת את עצמה כפתרון לתעשיית האחסנה העולמית.

על פי התלונה של SEC- ב- 13 בדצמבר 2017, לונגפין החלה להיסחר בנאסד”ק, מחירי המניות שלה עלו ל -230 אחוזים ביום אחד, 2000% במשך יומיים ושווי השוק עלה ל -3 מיליארד דולר. עליית מחיר זו הפנתה את תשומת ליבם של כולם וזמן קצר לאחר עליית המחירים; SEC פתחה בחקירה בנושא ב -4 באפריל 2018.

SEC אומרת כי ישנם אנשים שמכרו את Longfin המוגבל לציבור. ומכאן הרוויחו יותר מ -27 מיליון דולר.

בתלונה נאמר כי מנכ”ל חברת המטבעות הזו, Venkata Meenavali הנפיק יותר משני מיליון מניות לא רשומות למזכירת החברה..

כעת ראש יחידת הסייבר של אגף האכיפה של ה- SEC, כהן אמר כי נקטנו פעולה למניעת מעברם של 27 מיליון דולר. התוצאה של חקירה זו לא יצאה מכיוון שצוות של SEC ממשיך בחקירתו במקרה זה.

4. לונג איילנד תה קר ממריא 280% לאחר ששינה את שמו לבלוקצ’יין ארוך

נקודות זכות תמונה: בלוקצ’יין ארוך

תה איי לונג איילנד הוא תאגיד אמריקאי הנמצא בבעלות החברה הבת של משקאות המותג לונג איילנד. זו גם מניה שזינקה עד 280% כששמה שונה לונג איילנד בלוקצ’יין קורפ. המניות נסגרו ב -2.46 דולר יום לפני, ופשוט זינקו ל 7.45 דולר עם צאת שמה. בשווי המסחר היו גם יותר מ -12.5 מיליון מניות, בעוד שהשער היומי היה 170,220 מניות.

תה אייס לונג איילנד עבר מיתוג מחדש בגלל השינוי הארגוני ועל הזדמנויות ההשקעה החדשות שיכולות להפיק את המרב מהיתרונות של טכנולוגיית הבלוקצ’יין. היא גם מעריכה לקוחות פוטנציאליים והזדמנויות אחרים הכוללים שירותי תשתית שונים לתעשיית הפיננסים והבלוקצ’יין.

בהודעה לעיתונות של נאסד”ק נמסר גם כי אין שום ביטחון בהתחשב בכך שההסכם הסופי ייכנס לפעולה. במילים אחרות, כאשר תה אייס של לונג איילנד מעריך את תעשיית הבלוקצ’יין, הוא עדיין ימשיך להכין משקאות.

בספטמבר 2017 חתמה החברה גם על הסכם להגדלת עסקיה באירופה ובאוסטרליה.

אבל הלאה 10 באפריל 2018, חברת בלוקצ’יין זו קיבלה מכתב לפיו בורסת נאסד”ק לא תחשב כמי ששיש חלה.

כעת המניות של חברה זו יהיו זכאיות רק לעסקאות ללא מרשם. והחברה גם ביטלה את תוכניותיה לרכוש את ציוד הכרייה של ביטקוין.

5. SEC השעתה את המסחר במניות ביטקוין

קרדיט תמונה: חברת הקריפטו

רשות ניירות ערך השעתה את זכויות המסחר של חברת הקריפטו בדצמבר 2017. לוועדה היו חששות קשים בנוגע למידע שלהם; במיוחד דיוק הנתונים אודות הסכום ששולם לקידום המשרד למכירות.

חברת Crypto היא החברה הציבורית הראשונה בתחום הבלוקצ’יין שעומדת בכל תקני הממשל והאחריות.

אך כאשר מניותיו של חברה זו זינקו לכמעט 160%, הציעו הסוחרים הצעות מחיר גבוהות למחיר הביטקוין.

ואז החברה הזו תכננה לחלק את המניה ביחס של 10: 1 כך שהיא תהיה משתלמת גם למשקיעים ממוצעים.

על פי פיצול של 10-1, ייתכן שיש עליה של 10 וירידת מחיר ב -57.50 דולר. המנכ”ל אמר כי החברה רוצה לראות את הפעילות עבור המניה ורוצה שאנשים ישימו לב לעסק שלהם.

מחשבות אחרונות:

אחרי כל אלה הונאות שינוי שמות והונאות העולות בעולם הקריפטו; SEC נקטה בצעדים ענקיים ובחקירות כדי להגיע לסיבה הבסיסית שלהם. חקירות ה- SEC לגבי חסימות שונות ו- ICO עדיין נמשכות ואנחנו בהחלט מקווים לתוצאות הטובות ביותר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map