5 הפרוטוקולים המובילים של Blockchain לעקוב אחריהם בשנת 2018

עכשיו אמצע 2018 ויותר ויותר אנשים מתעניינים יותר ויותר בבלוקצ’יינים ובמטבעות קריפטוגרפיים. כשמדובר ברשתות חסימות, אנשים בדרך כלל מניחים שאנחנו מדברים על ביטקוין בלבד. ובכן, הביטקוין הוא רק קצה הקרחון, טכנולוגיית הבלוקצ’יין היא עצומה ויש הרבה ילודים שאמורים לגרום למוח שלך לתקתק. היום אנו הולכים לדבר על פרוטוקולי הבלוקצ’יין המובילים שכדאי לפקוח עליהם בשנת 2018.

הרשימה האולטימטיבית של פרוטוקולי Blockchain

1. ביטקוין

ביטקוין

אף אחד לא יכול להכחיש את רשת הבלוקצ’יין הראשונה שנבנתה אי פעם. בעיקרון, זה סלל את הדרך לאחרים מאוחר יותר. ביטקוין עדיין בראש הרשימה. עם שווי שוק של 131 מיליארד דולר מדהימים.

ביטקוין היא מערכת מזומנים דיגיטלית שהמיסה את הצורך של כל צד שלישי לאמת עסקאות. הם מפורסמים בזכות אלגוריתם ההסכמה של הוכחת עבודה, חשיש, חתימה דיגיטלית ותכונות כרייה.

ביטקוין עבד על מספר גורמים קריטיים שהפכו את המערכת לאמינה ואותנטית כל כך כמו מניעת הוצאה כפולה. בשנה שעברה, ערך הביטקוין עלה ב -1,000%. אין ספק שביטקוין הוא המוביל בתעשייה ואחד מפרוטוקולי הבלוקצ’יין הטובים ביותר שצריך לפתות את העניין שלכם.

2. אתריום

יתרונות הפלטפורמה המבוזרת של Ethereum

Ethereum נקרא לעתים קרובות הדור השני של בלוקצ’יין מכיוון שהוא לקח את האפשרות של בלוקצ’יין למימד חדש לגמרי. בעוד שביטקוין הוא רק מערכת מזומנים דיגיטלית, את’ריום הוא הרבה יותר מזה.

הגאון הרוסי ויטליק בוטרין חידש חוזים חכמים שאפשרו לבלוקצ’יין לעבוד על נכסים, מדדים, שירותים שונים..

מלבד החוזים החכמים, הם הציגו את Ethereum Virtual Machine (EVM), אפליקציות מבוזרות וארגונים אוטונומיים מבוזרים..

הרבה חסימות חדשות יותר משתמשות באסימון ERC-20 שהומצא על ידי את’ריום. אתר הוא מטבע הקריפטוגרפיה של Ethereum. למידע נוסף על היתרונות של פלטפורמה מבוזרת של Ethereum

3. אדווה

אדווה נטו

אַדְוָה התגלה בשנת 2012 והוא בנוי על ספר חשבונות מבוזר עם קוד פתוח. מה הופך את ריפל לבלתי ניתן לעמוד בפניו? עסקאות מהירות וקלות יותר. אמנם לוקח שעות להעביר כסף באמצעות הבלוקצ’יין של ביטקוין, אבל ריפל יכולה לעשות זאת בלחיצה מיידית. יתר על כן, עמלת העסקה היא כמעט אפסית. לכן, אם אתה רוצה לשלוח כסף למישהו שחי בכל חלקי עולם זה ייקח רק שניות וכמעט אגרות.

יש להם XRP כמטבע המקורי שלהם. יתר על כן, הבלוקצ’יין ידידותי לבנקים ולחברות אחרות המספקות תשלומים עם RippleNet שלהם.

4. IOTA

יוֹטָה

IOTA ידועה בספר החשבונות הדיגיטלי חסר הבלוקים שלהם. בעוד שרוב האחרים משתמשים בבלוקצ’יין כדי לשמור על ספר החשבונות פעיל, הם משתמשים בספר חשבונות ייחודי בשם “סבך”. Tangle מאפשר לכלכלת מכונות לבצע משאבים דיגיטליים ברחבי העולם בזמן אמת.

הם מאמינים שחסימות הצפנה יכולות להיות הרבה יותר ממטבע דיגיטלי P2P ויהיה שימושי מאוד לביצוע נכסים טכניים ללא עמלות..

ניתן להשתמש בו בתחומים כמו ממשל אלקטרוני והצבעה אלקטרונית. רוב המשאבים נשארים חסרי תועלת וחסרי תועלת לרוב כמו רוחב פס או כוח חישוב. IOTA מאפשרת לשתף ולהשכיר משאבי סרק אלה בכל רחבי המקום.

5. סימביונט

סימבונית

ספר חשבונות מבוזר של סימביונט עלה לראשונה בשנת 2016. בהתחלה זה עבד כמו ערכת פיתוח להרכבה. עכשיו הרכבה היא רק חלק מהחוזים החכמים של סימביונט. איך זה בולט ממתחריו? ובכן, לא כל רשת בלוקצ’יין יכולה להתמודד עם למעלה מ -80,000 עסקאות בשנייה!

הם הממציאים של ניירות ערך חכמים טֶכנוֹלוֹגִיָה. Securities Securities מאפשר למוסדות לשתף לוגיקה עסקית ונתוני שוק עם ספר ספרים דיגיטלי מבוזר. הוא יכול לשתף נתונים במהירות האור תוך שמירה על סודיות ושלמות הנתונים. הטכנולוגיה חסרת סיכון לחלוטין ואינה זקוקה לשום צד שלישי כדי לאפשר אמון בקרב המשתמשים.

אין ספק שזה אחד מפרוטוקולי הבלוקצ’יין המובילים שישגשגו בשנת 2018.

קרא גם,

  • עשרת המטבעות המובטחים המובטחים לצפייה בשנת 2018

  • 10 המטבעות המובילים שעליכם לדעת

מילים אחרונות

אז על מה אתה חושב? במוקדם או במאוחר טכנולוגיית הבלוקצ’יין תשלט על כלכלת העולם. ככל שתתחיל לעבוד עליהם מוקדם יותר, כך ייטב. אתה לא רוצה לצאת מאחור כשהעולם נע עם הטכנולוגיה המפתיעה הזו.

היו מספר רשתות בלוקצ’יין מבטיחות אחרות שכדאי לבדוק. אתה יכול גם לפקוח עין על Chain, Corda, HydraChain, Lisk, Openchain ו- Hyperledger. הם לא נמצאים הרחק מאחור במירוץ לפרוטוקולי הבלוקצ’יין הטובים ביותר.

הצהרת אחריות: אין להתייחס למאמר כאלו ואינו נועד לספק ייעוץ השקעות כלשהו. טענות המועלות במאמר זה אינן מהוות ייעוץ השקעות ואין להתייחס אליהן ככאלה. עשה מחקר משלך!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map