30+ יישומי הכספים המבוזרים הטובים ביותר

בחודשים האחרונים מימון מבוזר (DeFi) הוא אחד הנושאים החמים בתחום הבלוקצ’יין. כולם מתמקדים בצמיחה של יישומי פיננסים מבוזרים, מה שלבסוף יהפוך את המודל הכלכלי שלנו לשקוף.

DeFi משתמש בטכנולוגיית blockchain כדי להבטיח שהמערכת הפיננסית שלנו תהיה מבוזרת לחלוטין, מופצת ומאובטחת, בניגוד לאמצעים המסורתיים. במציאות, זה אחד המגזרים הצומחים במהירות במרחב הקריפטו.

מרגיש מסוקרן? בואו לבדוק כמה מיישומי הפיננסים המבוזרים הפופולריים בשוק שתוכלו לנסות היום. אז הבה נתחיל!

הירשם עכשיו: מבוא לקורס DeFi

מהן יישומי מימון מבוזרים?

לפני שנתחיל לבדוק יישומי DeFi, אסביר בקצרה את הרעיון שמאחורי מימון מבוזר.

מימון מבוזר הוא מערכת המימון של עמית לעמית או רשת המופעלת על ידי טכנולוגיות מבוזרות. במילים פשוטות, זה למעשה המעבר ממערכת פיננסית ריכוזית ומסורתית לרשת מבוזרת יותר ועמית לעמית.

חברות מימון מבוזרות מביאות מערכת אקולוגית שלמה ומלאה ביישומים החל מפלטפורמות הלוואה והלוואות ועד נכסים מסמכים. אז, במקרה זה, יישומי מימון מבוזרים אינם אלא יישומי בלוקצ’יין או יישומים מבוזרים שפותחו במיוחד עבור הענפים הפיננסיים.

כמו כן, רוב היישומים הללו משתמשים ב- Ethereum כטכנולוגיה הבסיסית. במציאות, המערכת הפיננסית המסורתית שלנו פועלת בעיקר על תשתית מרכזית, שהיא פגומה מאוד. מצד שני, יישומי מימון מבוזרים נפטרים מהנושאים שמקורם בתשתית הריכוזית.

לכן, זו גישה נהדרת לדיגיטציה של המגזר הזה ללא בעיות במערכות המורשת.

לכן, אם יש לך רק חיבור לאינטרנט, תוכל לגשת לכל יישומי Defi אלה שנבנו כדי לייעל את כל הצרכים הכספיים שלך.

פריצת הדרך של DeFi באמת משנה את תרחיש המערכות הפיננסיות שלנו. כעת אנו יכולים להשתמש בנכסי הצפנה בכל כך הרבה דרכים שמעולם לא היו אפשריות במטבעות בעולם האמיתי. שינוי הפרדיגמה בתשתית הכלכלית מעמיד בפנינו הרבה הזדמנויות ונפטר מסיכונים ומנושאי אמון.

קרא גם: טכנולוגיית מימון מבוזרת – מדריך מקיף

מהן יישומי המימון המבוזרים הטובים ביותר בשוק?


מנכסים סינתטיים וכלה ב- DAO, חברות מימון מבוזרות פותחות הזדמנויות למודל כלכלי חדש לחלוטין ברחבי העולם. יתרה מכך, הר הווסטה של ​​מקרי השימוש במגזר זה מהווה הוכחה שמדובר ביותר מחבורת פרויקטים של DeFi.

זהו מאמץ משולב לפתח מערכת אקולוגית מלאה של מימון שעוברת משירותים ריכוזיים מסורתיים. לכן, בואו נסתכל על יישומי המימון המבוזרים הטובים ביותר כדי להבין לאילו יתרונות אתם יכולים לצפות מאלו.

אז הבה נתחיל!

ניהול נכסים

יישומי מימון מבוזרים יעזרו לך להיות האפוטרופוס היחיד של המידע שלך. לכן זה כולל גם ניהול נכס הצפנה שלך. ישנם ארנקי קריפטו רבים שיעזרו לך לקיים אינטראקציה מאובטחת ויעילה עם יישומים למכירה, קנייה, העברה והכנסה של ריבית על הנכסים שלך..

לכן, במרחב הפרויקטים של DeFi, אתה תהיה הבעלים של הנתונים שלך, לא על שום צד שלישי או שום סוכנות ממשלתית.

 • MetaMask: MetaMask מציעה את האבטחה והשימושיות הדרושים למילוט ליישומי בלוקצ’יין. עם זאת, זהו גם ארנק, והוא יכול לטפל בניהול חשבונות יחד עם חיבור כל אדם לבלוקצ’יין. יותר מכך, הוא אפילו מציע ארנקי חומרה, המבודדים לחלוטין מהאתר.
 • גנוסיס בטוח: באמצעות יישום זה תוכל להתאים אישית ולנהל באופן מלא את כל נכסי הצפנה שלך. זה אפילו מאפשר לך לאחסן אותם במספר מכשירים. לדוגמה, הוא מציע ארנקים מבוססי EOA, ארנקי חומרה, ארנקי נייר, או אפילו שילוב של שלושת אלה.

 

תאימות ו- KYT

ביסודו של דבר, בחברות הפיננסים המסורתיות, הנחיות הידע של הלקוחות שלך מסייעות נגד מימון הטרור (CFT) ובקידום הלבנת הון (AML). עם זאת, מכיוון שהמערכת שבירה, האקרים יכולים לפרוץ דרך המערכת ולעקוף בקלות את כל פרוטוקולי האבטחה.

לכן, DeFi לוקח את המערכת הזו לגובה חדש. מבלי להתמקד בזהויות לקוחות, הם מתמקדים בכתובות לקוחות. לכן, במקום להכיר את הלקוח שלך, היישומים מתמקדים בעסקאות ידע שלך (KYT). זה עוזר במניעת סיכון בזמן אמת ונפטר מכל אפשרות לפשעים פיננסיים.

 • תאימות קודפי: יישום זה מציע תהליכי KYT המסייעים לעסקים להעריך התנהגויות מסוכנות כבר מההתחלה. לכן, היא יכולה להציע בדיקות CFT ו- AML לזיהוי פעילויות מרמה או אפילו טרור.
 • שרשרת KYC: KYC-Chain הוא יישום נוסף המציע לכם מגוון תכונות. תקבל בדיקות KYC ו- AML, זהות ואימות, ארנק קריפטו AML, רשת ניתנת להרחבה ומאובטחת, וגישה לרשת Selfkey.

 

DAOs

DAO הוא למעשה ארגון אוטונומי מבוזר המתמקד במודלים עסקיים מבוזרים ושקופים. בעיקרון, ארגונים מסוג זה מבוססים על טכנולוגיית בלוקצ’יין ושונים להפליא מארגונים מסורתיים.

בכל אופן, יש יישומים המתמקדים בניהול פעולות פיננסיות, גיוס כספים ושמירה על ממשל מבוזר ב- DAO.

 • יַצרָן: מחזיקי MKR למעשה שולטים בפרוטוקולים של MakerDAO. וזה יכלול התאמת מדיניות לדאי, שיפור הממשל, בחירת סוגי ביטחונות שונים, הצעת אבטחה ושקיפות.
 • מתחם: מתחם הוא גם יישום נוסף עבור DAO, כאשר הקהילה המבוזרת היא מחזיקי אסימון ה- COMP. יתרה מכך, הם יכולים להציע או אפילו להצביע על שדרוגים הקשורים לפרוטוקול העיקרי.

תוהה כיצד עובדים למעשה DAO? עברו דרך ה- מדריך ארגון מבוזר כדי לקבל את תשובתך.

נתונים וניתוחים

יישומי מימון מבוזרים מגיעים עם שקיפות חסרת תקדים לפעילות ברשת ולנתוני עסקאות. לכן השימוש בפרוטוקולי DeFi יכול לעזור לך בניתוח נתונים, גילוי והזדמנויות עמוקות לקבלת החלטות. הפופולריות הנפיצה של יישומים אלה מובילה לפיתוחם של לוחות מחוונים וכלים שונים. במציאות, חלקם אף יכולים לעזור לך להעריך כל סיכוני פלטפורמה, לעקוב אחר ערך הנכסים שלך ולהשוות ביניהם לתהליך הנזילות..

 • נתוני קודפי: Codefi Data היא חבילת ניהול נתונים וניתוח. אתה יכול להשתמש בפתרון זה במערכת האקולוגית של ההשקעות, כגון אסימונים של בלוקצ’יין ציבורי, נכסים דיגיטליים, פרוטוקולי מימון מבוזרים וכן הלאה. מלבד זאת, הוא מציע גם מדדי ביצועים ואבטחה.
 • דופק DeFi: זה גשש בשידור חי של DeFi. כאן תוכל למצוא את כל הדירוגים האחרונים של פרוטוקולי DeFi וניתוחיהם. בדרך כלל הם עוקבים אחר הערך הכולל הנעול באנשי הקשר החכמים של יישומים אלה.

 

נגזרים

באמצעות חוזים חכמים מבוססי Ethereum, DeFi מציגה כעת סוג חדש של נגזרים אסימוניים. בדרך כלל נגזרים אלה קשורים ישירות לנכס בסיס, והביצועים משתנים על בסיס נכס זה.

יתרה מכך, תוכלו להשתמש בנגזרות DeFi לייצוג כל איגרות חוב, מטבעות, סחורות ואפילו מטבעות קריפטוגרפיים בעולם האמיתי.

 • bZx: זהו פרוטוקול הלוואות שוליים המבוסס על בלוקצ’יין את’ריום. יתר על כן, אתה יכול להשתמש ביישום זה כדי לבנות פלטפורמות אחרות המציעות מתקני הלוואה, הלוואות ומסחר. לכן, גם אם אתה לווה או מלווה, אתה תהיה זה ששולט במפתחות.
 • dYdX: dYdX הוא יישום נהדר שיאפשר לך לסחור, ללוות, להשאיל ואפילו לנהל את הנכסים שלך ישירות. יתרה מכך, תוכל להשתמש באחזקות הצפנה שלך כבטוחה להלוואות נכסים אחרים. מעקב אחר הביצועים והנכסים שלך די קל גם כן.

 

פיתוח תשתיות

יישומים של מימון מבוזר מציעים יכולת לחיבור. במציאות, המשמעות היא שהיא מאפשרת לרכיבים שונים במערכת לתקשר, להתחבר ולפעול ביניהם בקלות. באמצעות טכניקה זו, הקהילות בונות על מה שכבר בנו מפתחים אחרים, מה שהופך אותה לאחת הרשתות הבולטות והחזקות ביותר ברגע זה.

אתה יכול לחשוב על בניית יישומי DeFi כמו בנייה עם לגו. יש המון כלים שמוקדשים במיוחד לפיתוח תשתיות של פלטפורמות בלוקצ’יין. יתרה מכך, אלה בהחלט מהכלים הטובים ביותר שמפתחים נוטים לאהוב לפתרונות הבלוקצ’יין שלהם.

 • סוויטת טראפל: Truffle Suite הוא שילוב של כלי פיתוח שיאפשרו לך ליצור תשתית חדשה מאפס. הוא מכיל שלושה כלים להרכבה, בדיקה, ניפוי באגים ופריסה – כמהין, גנאש וטפטוף.
 • אינפורה: באמצעות Infura, תוכל לחבר מיידית את היישום שלך לממשקי ה- API שלהם ולהשתמש בתמיכה שלהם בממשק להפעלת האפליקציה שלך. החלק הטוב ביותר הוא שאתה יכול לעשות זאת עם כתובת אתר אחת בלבד. יותר מכך, הם מציעים שירותי ניהול כך שתוכלו להתמקד בפיתוח פרויקטים.

ישנם כלים רבים אחרים של בלוקצ’יין שיכולים לעזור לך לפתח פתרונות מבוזרים. בדוק כלי בלוקצ’יין שמפתחים אוהבים ללמוד עוד על אלה.

בורסה מבוזרת

מקרה שימוש פופולרי נוסף של DeFi הוא יישומי חילופי המבוזרים הידועים. בעיקר מדובר בבורסות קריפטו שלא זקוקות לשום סמכות מרכזית. יתרה מכך, הוא מאפשר למשתמשים לבצע עסקאות ישירות עם עמיתים אחרים ולהבטיח שהשליטה תישאר רק למשתמשים. לפיכך, זה עוזר להפחית כל מניפולציה במחירים, כל סוג של גניבה או פריצות.

יתר על כן, בורסות מבוזרות אלה מציעות נזילות לפרויקטים מסוימים, בעיקר כשמדובר בבורסות מתחרות.

יתרה מכך, כמה מרכזיות עשויות להשתמש בביזור במידה מסוימת מבלי להיפטר לחלוטין מהשרתים המרכזיים.

 • חילופי אוויר: AirSwap הוא יישום מימון מבוזר לסחר בין עמיתים לעמיתים. במציאות, היא משתמשת באת’ריום כטכנולוגיה הבסיסית. יתרה מכך, לא תזדקק לעמלות, פיקדונות או הרשמות כדי לבצע סחר. הוא מציע גם ממשק מאובטח וקל לשימוש המקדם את הנזילות של הנכסים.
 • חילופי Uniswap: זה מבוסס גם על Ethereum ומציע פרוטוקול נזילות אוטומטי. הנוסחה בה הם משתמשים היא ייחודית למדי, והם משתמשים בחוזים חכמים שאינם ניתנים לשדרוג לשם כך. לכן, אתה יכול לגשת למתווכים מהימנים, אבטחה רבה, התנגדות לצנזורה ולהעדיף ביזור באמצעות זה.

הירשם עכשיו: קורס מוסמך לבלוקצ’יין מקצועי (CEBP)

משחקים

יישומי מימון מבוזרים נמצאים גם בעולם המשחקים. יותר מכך, באמצעות יישומים אלה, גיימרים יכולים כעת לפתוח את ההזדמנות לטפל ברכישות שלהם בתוך האפליקציה ללא כל סיכונים לפריצות לכרטיסי אשראי. יותר מכך, יישומים אלה מציעים כעת דגמי תמריצים ייחודיים, שקשה להיתקל בהם בחוויית משחק טיפוסית.

זה בוודאי ישפר את חווית המשחק שלך מבלי לדאוג יותר מדי למימון שלך.

 • PoolTogether: זה משחק חיסכון מבוקר בו אין הפסד עבורך. בנוסף, היא משתמשת ב- Ethereum כדי להפוך אותה לביזורית לחלוטין. כל שעליכם לעשות הוא להשתמש בדאי כדי להשיג כרטיסים מהבריכה. כל דאי בבריכה יקבל עניין, כך שזה מצב win-win לכולם.

 

הלוואות והלוואות

השאלה והלוואות משתמשים באחד ממקרי השימוש הבולטים ביותר ליישומים של מימון מבוזר. במציאות, משתמשים יכולים להשאיל את המטבעות הקריפטוגרפיים שלהם לבריכת הלוואות ולהרוויח אינטרסים על בסיס זה. בהתבסס על הקריטריונים שלהם, יישומים רבים תואמים את הלווה והמלווה, ונפטרים מכל נושא אמון בדרך.

 • Aave: זהו פרוטוקול קוד פתוח היוצר סוגים שונים של שווקי כסף. כאן תוכל להרוויח ריבית על בסיס הנכסים שלך בהלוואות והפקדות. יותר מכך, המפקידים אחראים להגדלת הנזילות, ולווים יכולים ללוות כל נכס בצורה מבוטלת או מבוטלת מדי..
 • דהרמה: דארמה מציעה חבילה של כלי מפתח וחוזים חכמים המסייעת בהלוואות והשאלת נכסי קריפטו. יתרה מכך, היישום מציע גישה לאסימונים של למעלה מ -2000, שם לא תזדקקו לעמלות דלק למסחר. אתה יכול אפילו לסגת בכל עת שתרצה.

 

ניהול זהות

ניתן להתאים יישומים של מימון מבוזר למערכות זהות מבוססות בלוקצ’יין כדי לתת למשתמשים גישה לפלטפורמה כלכלית עולמית. יתרה מכך, הדבר יעזור למשתמשים לקבל גישה לזהותם שלהם ולהשתמש בה כזיהוי נייד בכל פעם שהם זקוקים לה.

נוסף על כך, תוכלו לצפות לאבטחה גבוהה למידע הכספי שלכם ולתיעוד האישי שלכם מכיוון שאף צד שלישי לא יכול לקבל גישה אליו. אתה יכול אפילו לבחור לשתף מידע חלקי ללקוחות שלך מבלי לחשוף את הנתונים האישיים שלך.

 • אֶזרָחִי: סיוויק היא מערכת אקולוגית של זהות מבוזרת. כאן תצטרך לאמת את זהותך פעם אחת ואז תוכל להשתמש בה ככל שתרצה. יתר על כן, אתה יכול לבחור איזו חברה אתה סומך שתשתף את המידע שלך. לכן, אינך צריך להחליף שום דבר אחר.
 • uPort: ב- uPort תקבלו זהות ריבונית עצמית בכמה לחיצות בלבד. במציאות, כלי זה יציע לכל אדם לשתף את הנתונים שלו בצורה מאובטחת, פשוטה ופרטית. זה מגיע בשתי וריאציות – המגזר הציבורי והפרטי.

 

ביטוח

DeFi בוודאי מדבר גם על ענפי הביטוח. בשל היעדר ניהול וביטחון תקין, מגזר זה עוסק בהפרות חוזים ותביעות ביטוח כוזבות. כמו כן, תהליך תביעת הביטוח לוקח זמן רב. זו הסיבה שמספר יישומים מבוזרים חדשניים בספקטרום זה משתמשים בבלוקצ’יין כדי להגן ולכסות חוזים ולעזור לייעל את תביעות הביטוח מהר יותר..

 • Etherisc: קרן DIP תומכת במערכת האקולוגית והיא מכילה ספקי אורקל, בוני מוצרים, משווקים, שומרי מאגר סיכונים, מתאימי תביעות, חתמים וממסרים. בכל מקרה, זה יישום נהדר לבניית פתרונות להעברת סיכונים אך ורק עבור ענף הביטוח.
 • Nexus הדדי: Nexus Mutual הוא יישום ייחודי שנפטר מהקונספט של חברות ביטוח. כאן תוכל לחלוק את הסיכון עם גורמים אחרים בבריכה מבלי שתצטרך אף חברה שתגבה אותו. יתרה מכך, הם מציעים פתרון גיבוי לכל אסון כמו חוזים חכמים פגומים או פריצת DAO.

 

מסחר בשוליים

במציאות, סוחרי שוליים יכולים ללוות כספים ממלווה ולנצל את עסקאותיהם במערכת פיננסים טיפוסית. עם זאת, ב- DeFi, מסחר זה מבוזר לחלוטין ומציע פרוטוקולי הלוואות שאינם משמורת. בשל העובדה שחוזים חכמים קשורים לרוב היישומים מסוג זה, רבים מכנים אותם כרגע “שווקי כסף אוטונומיים”.

 • נְקוּדַת מִשׁעָן: זהו יישום מימון מבוזר לתהליכי סחר בשוליים והלוואות. זה לא צריך שום KYC ו- AML, והוא מציע פתרונות שאינם משמורת. החידוש האוטומטי וללא עמלות הפעלה עוזרים לשמור על חוויה חלקה.
 • DDEX: DDEX מציעה הלוואות מיידיות, ריבית בהלוואות מההתחלה ומסחר ממונף פי 5. יותר מכך, כל החוזים החכמים מבוקרים ומאובטחים יחד עם מכשירים ניידים נגישים.

 

מטלות יציבות

מכוניות יציבות נופלות גם הן מתחת לספקטרום של DeFi. בעיקר מדובר במטבעות קריפטוגרפיים, אך הם קשורים לכל סוג של נכס יציב. זה יכול להיות כסף פיאט, או זהב, או אפילו מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. במציאות, מטבעות מטבעות נמצאים כאן כדי להפחית את האופי ההפכפך של מטבעות קריפטוגרפיים ולהפוך אותם למקור טוב למטבע דיגיטלי. נכון לעכשיו, פרוטוקולים רבים של מטבע דיגיטלי של הבנק המרכזי (CBDC) משתמשים במטבעות נייחים.

 • דאי: דאי הוא מטבע יציב שמוצמד ל USD. הנה, 1 דאי = 1 דולר. ה- stablecoin משתמש בפלטפורמה מבוססת Ethereum, ו- MakerDAO הוא הממשל שעומד מאחוריו. במציאות, אין שום אפליה בכל הנוגע לדאי שכן הוא מציע תמחור יציב כל הזמן.
 • דולר תאומים: דולר תאומים נקשר גם לדולר האמריקאי. הנה זה במנה 1: 1 לדולר. יותר מכך, הוא מציע מדרגיות ושימושיות גבוהים בכל סביבה, ונפטר מכל האופי ההפכפך של הקריפטו המסורתי.

 

שווקים מקוונים

שווקים מקוונים הם עוד מקרה שימוש נהדר של DeFi. היישומים של מימון מבוזר עוזרים למשתמשים להחליף מוצרים ישירות ללא שום צד שלישי. יותר מכך, זה גם מקדם גלובליזציה בכל מה שקשור לשווקים מקוונים. אתה יכול אפילו לעשות הופעות עצמאיות ביישומים אלה אם אתה רוצה.

 • גיטקוין: Gitcoin הוא שוק לעבודת הפיתוח שלך. זהו שוק קוד פתוח, כלומר כל עבודת הפיתוח שלך כאן תהיה למען הציבור. הוא מציע סדנאות, סביבה הולכת וגדלה לפרויקטים שלך ותשלומים מסוימים שיעזרו לך להמשיך לתרום.
 • אתלנס: זו הסתכלות אחרת על הבלוקצ’יין, שהוא קצת דומה לפלטפורמות פופולריות כמו Upwork, Fiverr וכו ‘. אבל במקום לשלם בכסף, תקבלו תשלום באת’ר. כרגע הם לא לוקחים שום קיצוץ מהתשלומים שלך, ולכן כל הכסף שאתה מרוויח מכך הוא לגמרי שלך.

 

תשלומים

ובכן, מקרה השימוש העיקרי ביישום DeFi מתחיל במערכת תשלומי עמיתים לעמית. זו הסיבה שרוב יישומי המימון המבוזרים הטובים ביותר מציעים פונקציונליות זו לכל המשתמשים. במציאות, טכנולוגיית הבלוקצ’יין מספיקה יותר מכדי להבטיח חיבור מאובטח וישיר למשתמשים אחרים ללא צורך בצדדים שלישיים.

אבל תשלומי DeFi מעבירים את זה לרמה חדשה לגמרי. זה יוצר מרחב פתוח יותר למשלוח וקבלת תשלומים בבטחה ברחבי העולם.

 • רשת בקשה: זוהי רשת תשלומים המשתמשת ב- IPFS וב- Ethereum. בכל מקרה, באמצעות יישום זה, תוכל לקבל גישה לתקנים, תשתיות לבניית פרויקט התשלומים שלך.
 • גראונדוג: Groundhog הוא ארגז כלים מדהים שפותח במיוחד ליצירת מנויים המבוססים על קריפטו. במציאות, הוספת Groundhog ליישום שלך היא משימה פשוטה עם מספר שורות קוד בלבד. יתרה מכך, תוכלו להעביר כסף לארנק זה באמצעות כל ארנק קריפטו או חשבון בנק.

קרא עוד: המדריך האולטימטיבי לחוזים חכמים של Ethereum

שוקי חיזוי

ישנם יישומים רבים של מימון מבוזר הבנוי אך ורק לשווקי חיזוי. במציאות, יישומים אלה יכולים לנתח את הנתונים והתנהגויות הצרכנים בקלות כדי לחזות בהצלחה כל שינוי.

בכל מקרה, מחירי השוק יכולים להצביע בעקיפין על אירועים מסוימים. לפיכך, יישומים אלה מנתחים את המצב ויכולים להציע לך את התוצאות סביב האירוע הכלכלי, תוצאות בחירות ואפילו משחקי ספורט.

 • לְבַשֵׂר: מי לא אוהב אפליקציות שוק חיזוי? Augur היא כעת אחת מיישומי שוק החיזוי המובילים בשוק ללא הגבלה על מה אתה יכול להמר. זה לגמרי תלוי בך כמה אתה רוצה להמר.
 • גנוסיס: Gnosis היא דווקא פלטפורמה המאפשרת לך לפתח פתרונות שוק חיזוי המבוססים על Ethereum. לכן, זה יותר כלי מפתח בו הוא יכול לקבל גישה למשאבים, מידע ותשתיות פיננסיות.

 

נכסים סינתטיים

אלה קשורים פחות או יותר למוצרי גלגלים. במציאות, נכסים אלה הם תערובת של נכסים אחרים כגון כסף פיאט, זהב או מטבעות קריפטוגרפיים המציעים ערך יציב. לדוגמא, אחוז מסוים או כסף פיאט וזהב יכולים להוות נכס סינתטי.

יתר על כן, תהליך זה מסייע לספיגת כל הלם מחירים שעלול לקרות בהמשך העתיד. לכן, אם מחירי הזהב נעים, כסף הפיאט יכול לגבות אותו ולהפוך את הערך הסופי ליציב.

 • סינתטי: Synthetix הוא יישום ייחודי המציע תערובת של נכסים שונים עבור נכס בעל ערך יציב. נכון לעכשיו, זהו עמוד השדרה של מסחר נגזרים עם נכסים סינתטיים. בכל מקרה, אסימון רשת Synthetix מגבה כל נכס אחד ביישום.

קרא גם: 50+ פרוייקטים מובילים של DeFi בשנת 2020

יישומי DeFi משנים את עתיד הכלכלה שלנו

אפליקציות DeFi משנות לאט אבל בטוח את המודל הכלכלי של העולם. אפילו לפני עשור, לדמיין מערכת פיננסים מבוזרת לחלוטין הייתה בלתי אפשרית. עם זאת, טכנולוגיית הבלוקצ’יין סוללת אט אט את הדרך להציע לנו את המהפכה הטכנולוגית הבאה.

אף על פי שיישומים אלה אינם מושלמים, אלה עדיין מצליחים להחליף את מערכות המורשת המועדות לטעויות.

אם אתה מעוניין יותר ללמוד על מימון מבוזר, הייתי מציע להתחיל בקורס מבוא ל DeFi!

הצהרת אחריות: אין להתייחס למאמר כאלו ואינו נועד לספק ייעוץ השקעות כלשהו. תביעות המועלות במאמר זה אינן מהוות ייעוץ השקעות ואין להתייחס אליהן ככאלו. עשה את המחקר שלך וודא שאתה קורא את כתב ויתור מלא שלנו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map