30+ שאלות ותשובות לראיון אתריום

האם אתה מחפש שאלות לראיון אתריום? אם כן, אתה לא לבד. ישנו ביקוש עצום בביקוש למפתחי את’ריום. בתור לומד בלוקצ’יין, אתה לא צריך לוותר על ההזדמנות לקדם את הקריירה שלך.

במאמר זה נעבור בין השאלות המובילות בראיון לאת’ריום. תוכלו למצוא גם שאלות רבות על ראיונות של סולידיות, מכיוון ששתיהן קשורות זו לזו.

Contents

מדוע את’ריום? הבנת דרישתו

Ethereum הייתה טכנולוגיית ספר החשבונות המבוזרת הפופולרית ביותר שיש שם. זה בין השאר בגלל מטבע הקריפטוגרפי של Ethereum, והיכולת ליצור אפליקציות מבוזרות באמצעות הפתרון Ethereum blockchain.

Ethereum הוא פיתרון בלוקצ’יין ציבורי. יש גם יישום ארגוני של Ethereum, המאפשר לחברות ליישם רשת Ethereum מורשית.

המערכת האקולוגית של Ethereum הופכת אותה לבחירה מצוינת עבור מפתחים. יש לה את אחת האפליקציות המבוזרות ביותר ברשתות הבלוקצ’יין. קלות השימוש והיכולת להשתמש ב- Solidity לתכנות חוזים חכמים ו- dApps פותחת הרבה הזדמנויות לארגונים שם בחוץ.

אין ספק ש- 2020 היא השנה בה הבלוקצ’יין מבוקש מאוד. זה הופך גם לאחת הטכנולוגיות המובילות שעבורן חברות מחפשות כישרון.

ראיון עם אתרים

מתכונן לראיון בלוקצ’יין

לפני שנלך ונמנה את השאלות המובילות בראיונות Ethereum blockchain, חשוב ללמוד כיצד להתכונן לראיון, במיוחד לראיון blockchain. החדשות הטובות הן שכבר סקרנו את הנושא, ותוכלו לבדוק אותו כאן: כיצד להתכונן לראיון בלוקצ’יין.

כדאי גם לבדוק את 50 הראיונות והתשובות בנושא ראיונות בבלוקצ’יין 2019, שכן זה יעזור לך לענות על שאלות כלליות יותר הקשורות לבלוקצ’יין בראיון את’ריום..

אנו ממליצים לך לבדוק את Blockchain Specialist ו- Blockchain Architect, כי זה יעזור לך להבין מה חברות מחפשות כרגע.

אם אתה טירון מוחלט, כדאי לבדוק את האקדמיה 101 Blockchains, בה תוכל לקבל קורסים למתחילים וגם לקורסים מתקדמים הקשורים לבלוקצ’יין..

30+ שאלות ותשובות לראיון אתריום

בוא נתחיל בשאלות הראיון למפתחי את’ריום.

ש: מהי רשת את’ריום? הסביר בקיצור

ת: Ethereum היא דור שני של ספר חשבונות מבוזר שנבנה על גבי רשת הביטקוין. הוא הושק לראשונה בשנת 2015, והוא המשיך לצמוח משם. זוהי טכנולוגיית ספר חשבונות מבוזר עם קוד פתוח. מבחינה טכנית זו גם מערכת הפעלה עם תכונות עיקריות כגון חוזים חכמים, מעברי מדינה מבוססי עסקאות ומכונות וירטואליות.

ש: מי הוא מייסד את’ריום?

ת: ישנם שני מחברים מקוריים של את’ריום, כולל ויטאליק בוטרין וגאווין ווד.

ש: מה זה EVM?

ת: EVM מייצג מכונת וירטואלית של Ethereum. זו מכונה וירטואלית מבוזרת המסוגלת לטפל בתסריטים באמצעות רשת הצמתים הציבוריים. זה גם טיור שלם ומשתמש בגז כמנגנון תמחור פנימי.

ש: מהם מקרי השימוש האמיתיים של Ethereum?

ת: ישנם מקרי שימוש רבים של את’ריום. חלקם כמו להלן.

 • מימון מבוזר: אחד ממקרי השימוש הגדולים ביותר הוא מימון מבוזר (De-Fi). זה משפר את אופן הפעולה של המגזר הפיננסי ומשפר הלוואות באמצעות חוזים חכמים.
 • זהות דיגיטלית: זהות דיגיטלית היא מקרה שימוש אחר שבו זהותו של האדם עוברת דיגיטציה, ומספקת שמישות טובה יותר ליחידים מכיוון שאינם צריכים לשאת מסמכים וניתן לאמת אותם באופן מיידי דרך רשת מחוברת..
 • יישומי בריאות: מערכות בריאות יכולות להשתמש בפתרונות מבוססי Etereum כדי ליישם רשת מבוזרת ולשפר דברים כמו מעקב אחר תרופות, ניהול טוב יותר של מטופלים וכו ‘..
 • טוקניזציה: את’ריום מאוד שימושי ביצירת טוקניזציה של נכסים בעולם האמיתי. זה מקל על סחר בפריטים ב- blockchain.
 • תשלומים: זה גם משפר את התשלומים, במיוחד עסקאות חוצות גבולות.

ש: ספר לנו על הברית האתרימית הארגונית (EEA)?

ת: ברית האתריום הארגוני (EEA) הוקמה במרץ 2017 על ידי חברות Fortune 500, קבוצות מחקר וסטארטאפים של בלוקצ’יין. יש בה יותר מ -100 ארגונים ללא כוונת רווח. המוקד הוא ליצור תקן המונע על ידי חברים שיכול לפתח מפרט פתוח של בלוקצ’יין לצורך פעולה הדדית והרמוניזציה. זה גם מאפשר יישום מורשה של רשת את’ריום מכוונן בהתאם לדרישות הארגון.

ש: מהו אסימון הערך עבור את’ריום?

ת: הערך האסימוני של את’ריום הוא את’ר (ETH).

קרא עוד כאן: כיצד פתרונות ניהול חוזים ובלוקצ’יין עובדים יחד

ש: מהו צומת האתריום?

ת: צמתים של Ethereum מדברים ביניהם באמצעות פרוטוקול Ethereum. הם מתקשרים עם העולם החיצון באמצעות ממשק JSON-RPC.

ש: מה זה את’ר?

ת: Ether מוגדר בצורה הטובה ביותר כקריפטו-דלק (אסימון) המניע את רשת Ethereum. זה מניע את החוזים החכמים ומספק לצמתים תמריץ לאמת את חסימות הבלוקצ’יין של Ethereum. לאחר אימות חסימה, 5 Ether משוחרר לצמתים שהשתתפו בתהליך.

ש: מה זה ווי? במה זה שונה מאתר?

ת: Wei היא היחידה הקטנה ביותר ב- Cryptocurrency Ether המשמשת ברשת Ethereum.

1 אתר = 1018 ווי. חשוב לפרק את אתר מכיוון שהוא יכול לעזור לצמתים לשמור על כמות האתרים הנדרשת לפעולות מסוימות. זה גם עוזר לשוק הקריפטו, כיוון שאנשים יכולים לקנות או למכור חלק קטן מהאתר.

ש: מה זה בלוקצ’יין?

בלוקצ’יין היא טכנולוגיית ספר ספרים מבוזרת שבה עמיתים מסוגלים לתקשר ולבצע עסק ללא צורך ברשות ריכוזית. הרעיון של בלוקצ’יין הומצא עם שחרורו של נייר הביטקוין בשנת 2009. כדי לנהל את הרשת באופן עצמאי ללא צורך ברשות ריכוזית, משתמשים באלגוריתמים של קונצנזוס. ביטקוין השתמש באלגוריתם הקונצנזוס Proof-of-Work (PoW). נכון לעכשיו, בלוקצ’יין מתפתח בקצב מהיר עם דרכים חדשות לניהול טכנולוגיות של ספר חשבונות מבוזר.

קרא עוד על Blockcahin כאן:

ש: מהו אלגוריתם הקונצנזוס?

ת: אלגוריתם הקונצנזוס מוגדר בצורה הטובה ביותר כדרך לאמת עסקאות בטכנולוגיית ספר חשבונות מבוזר. זוהי דרך להגיע להסכמה או הסכמה בין עמיתים לגבי מצב ה- DLT. שיטה זו חשובה מאוד מכיוון שבלעדיה פילוסופיית הליבה של פנקסי החשבונות לא תעמוד. ישנם אלגוריתמים רבים של קונצנזוס פופולריים בחוץ, כולל הוכחת עבודה (PoW), סובלנות תקלות ביזנטית מעשית (PBFT), הוכחת הימור (PoS), הוכחת צריבה (PoB) וכן הלאה..

ש: הסבר כיצד פועל הוכחת עבודה (PoW)?

ת: הוכחת עבודה היא אלגוריתם קונצנזוס המחייב עבודה מכורים כדי לאמת את העסקאות. העבודה נוצרת על ידי פתרון בעיות חישוביות מורכבות באמצעות חומרה. זה לא ידידותי לסביבה מכיוון שהוא זקוק לחשמל רב להפעלת החומרה, מה שבתורו פותר את אותן בעיות חישוביות מורכבות.

ש: באיזה אלגוריתם קונצנזוס משתמש Ethereum?

ת: נכון לעכשיו, Ethereum משתמש בהוכחת עבודה כאלגוריתם הקונצנזוס שלה. רשת אתריום נמצאת בתהליך של שינוי אלגוריתם הקונצנזוס שלה לשיטת קונצנזוס ידידותית יותר Proof-of-Stake (PoS).

ש: מה ההבדל בין Bitcoin ו- Ethereum blockchain?

ת: ההבדל העיקרי בין Bitcoin ו- Ethereum blockchain הוא אופן פעולתם ותכונותיהם. הביטקוין הוא טכנולוגיית בלוקצ’יין מהדור הראשון המציעה את היסוד של ספר החשבונות המבוזר. לעומת זאת, את’ריום בונה את מה שיש לביטקוין להציע על ידי מתן פיתרון בלוקצ’יין מדרגי וניתן לתכנות יותר. Ethereum תומך בחוזים חכמים וביכולת לתכנן ולהטמיע אפליקציות מבוזרות (dApps).

ש: מהם חוזים חכמים?

ת: חוזים חכמים הם כמו מסמכים משפטיים בקוד. זהו פרוטוקול מחשב שיכול לשמש כתהליך אימות דיגיטלי או לאכוף משא ומתן בין הצדדים. חוזים חכמים הם גם שקופים ואוטומטיים. בקיצור, הוא מציע גישה נטולת סכסוכים לעסקאות, הסכמים ומחלוקות.

ש: מהם השלבים העיקריים של פיתוח חוזה חכם מנקודת מבט עסקית?

ת: נדרשים צעדים מרכזיים רבים בעת ביצוע פיתוח חוזים חכם. השלבים הם כמו להלן.

 • אשר מחדש שהעסק שלך באמת זקוק לפיתוח חוזים חכם.
 • להבין את המגבלות של חוזים חכמים
 • תכנן כיצד לבצע את הפיתוח
 • שכור מפתח חוזים חכם
 • בצע בדיקות נכונות לפני פריסת החוזה החכם

ש: מה זה dApps?

ת: dApps מייצג יישומים מבוזרים. יישומים אלה נוצרו על מנת לנצל את טכנולוגיות הבלוקצ’יין. dApps מציעים יתרונות רבים כולל היותם מבוזרים ומקור פתוח. זה גם עוקב אחר פרוטוקולים ותמריץ צמתים שלוקחים חלק בתפקוד ה- dApp.

Ethereum היא רשת בלוקצ’יין פופולארית עבור dApps מכיוון שהיא מציעה את המערכת האקולוגית המתאימה למפתחים ליצור dApps בעולם האמיתי. רשתות בלוקצ’יין אחרות התומכות ביצירת dApp כוללות TRON ו- EOS.

ש: היכן נרשמות העסקאות?

ת: העסקאות נרשמות בפנקס ציבורי במקרה של את’ריום. עם זאת, אם משתמשים ברשת מורשית, הרישומים מאוחסנים בפנקס ספר פרטי עם מידע מסוים הזמין לציבור.

ש: מהי שפת התכנות המשמשת לכתיבת חוזים חכמים ו- dApps?

ת: מוצקות היא שפת התכנות העיקרית המשמשת ליצירת הן dApps והן חוזים חכמים. עם זאת, ניתן לכתוב חוזים חכמים באתריום באמצעות כל אחת משפות החוזים החכמים (SCL). חלק מדוגמאות SCL כוללות Vyper, Bamboo, Serpent, Ethereum bytecode, Pyramid, L4, ואחרים..

ש: מה זה טראפל?

ת: טראפל היא סביבת בדיקות ופיתוח פופולרית עבור את’ריום. הוא מציע גם צינור נכסים, מה שגורם לו להתמודד עם פרויקטים מבוססי את’ריום. בעזרתו, מפתח יכול ליצור חוזים חכמים, dApps, לבצע בדיקות אוטומטיות, להגדיר ולבנות צינורות וכן הלאה. זוהי מסגרת מושלמת עבור מפתחים המשתמשים ב- Ethereum.

ש: מהו זמן החסימה וגודל החסימה הממוצע ב- Ethereum?

ת: זמן החסימה הוא 2 KB, ואילו גודל החסימה הממוצע הוא 14 שניות.

ש: ספר לנו על סוג רשתות ה- Ethereum שקיימות.

ת: ישנם שלושה סוגים:

 • רשת פרטית
 • רשת בדיקות, למשל, רינקבי ורופסטן
 • רשת חיה, כלומר הרשת הראשית

ש: האם ניתן לשמור על עסקה מוסתרת?

ת: במקרה של רשת Ethereum הציבורית, לא ניתן לשמור על עסקאות. כל העסקאות הן ציבוריות.

ש: מהם היתרונות שיש ברשת פרטית?

ת: רשתות פרטיות שימושיות מאוד בכל הנוגע לפרטיות נתונים. זה שימושי גם לבדיקת הרשאות ובקרה.

ש: מהם המפתחות הפרטיים?

ת: מפתחות פרטיים משמשים לאבטחת כתובת. הבעלים צריך לשמור עליו מאובטח כי כל מי שיש לו נותן את הבעלות למי שמחזיק בו. לעומת זאת, המפתח הציבורי זמין באופן מקוון.

ש: כיצד לכרות את האתרים?

ת: כדי לכפות אתרים, צריך ארנק וכלים כמו Geth CLI. באמצעותה, עליך להשתתף ברשת ולעזור בהוספת עסקאות לחסימות.

ש: האם המפתח הפרטי של המשתמש משמש לחתימת עסקאות?

ת: כן.

ש: איך משחזרים חשבון אתריום ללא מפתח פרטי?

ת: ניתן לשחזר אותה רק בדרך אחת בלבד: 12 תזכירי עבודה שהוגדרו במהלך תהליך יצירת החשבון.

ש: מה זה גת?

ת: Geth הוא ממשק שורת פקודה המשמש בעת הפעלת צומת Ethereum מלא.

ש: איך אתה יכול להתחבר לצומת?

ת: ניתן להתחבר לצומת באמצעות שלוש דרכים: WS-RPC, JSON-RPC ו- IPC-RPC.

ש: מהו הסנכרון המהיר של גת?

ת: הסנכרון המהיר של גת עובד עם סנכרון עסקת ההורדה

ש: מה הפונקציונליות של testnet?

ת: Testnet משמש לחיבור לרשת רופסטן.

ש: ספר לנו על מקרי שימוש בחוזה חכם?

ת: ישנם מקרי שימוש רבים לחוזים חכמים. לדוגמה, ניתן להשתמש בו בנדל”ן שבו מוכר יכול לקבוע חוזה חכם למכור כראוי. ניתן להעביר את הנכס לקונה ברגע שהוא מעביר את סכום הנכס.

ש: מה זה MetaMask?

ת: MetaMask הוא ארנק Ethereum מבוסס דפדפן פופולרי שניתן להשתמש בו כדי לקיים אינטראקציה עם ה- dApps ברשת Ethereum.

ש: האם אתה צריך להשתמש ב- Ether אמיתי כדי לבדוק dApps וחוזים חכמים?

ת: לא, זה לא נדרש. ברשתות בדיקה תוכלו להשתמש באת’ר בחינם.

ש: איך ההוצאות עובדות בחוזים חכמים?

ת: אם יש בקשה שלא משנה את החוזה החכם ומשמשת להחזרת ערכים, אז אין עלות הקשורה למשימה. עם זאת, כל פעולה שניתן להשתמש בה לשינוי מבחן החוזה החכם תעלה כסף, כלומר גז.

ש: מה זה רמיקס?

ת: Remix הוא כלי מקוון שימושי שיכול לשמש לפריסה, בדיקה ופיתוח חוזים חכמים. באמצעותו, מפתחים יכולים לבדוק במהירות את החוזים החכמים שלהם.

שאלה: במה ביטקוין ואת’ריום נבדלים כשמדובר בבדיקת המצב האחרון.

ת: את’ריום בודק את יתרת החשבון במצב האחרון. לעומת זאת ביטקוין בודק תפוקות עסקאות שלא הוצאו (UTXO).

ש: מה קורה כאשר הגז נגמר מבלי שהעסקה הושלמה?

ת: במקרה זה, כל שינויי המדינה הפוכים. הגז המשומש ניתן לכורה.

סיכום

זה מוביל אותנו לסוף השאלות הטובות ביותר שלנו בראיון לאת’ריום. האת’ריום הוא עצום ולכן דורש מחקר מדוקדק. אם אתם מתכננים ברצינות לפצח את הראיון של את’ריום, כדאי שתכירו אותו לעומק. פשוט להסתמך על שאלות הראיון לא יביא אותך רחוק.

אז מה אתה חושב על שאלות ותשובות על ראיון עבודה באת’ריום? הגיבו למטה והודיעו לנו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map