חברות ההון סיכון המובילות בבלוקצ’יין – 30 משקיעים בבלוקצ’יין

האם אתה מייסד סטארטאפים שמחפש לגייס כסף? אם כן, הגעת למקום הנכון. במאמר של היום, נפרט את 30 המשקיעים המובילים בבלוקצ’יין.

אנו נמנה אותם לפי שווי ההשקעה שלהם. כמובן, סכום ההשקעה שלהם אינו הגורם היחיד שקובע את הערך. לכן אנו נותנים לו את העדיפות השנייה. כמו כן, קיים פער רב בכמות ההשקעה הכוללת של משקיעי ה- VC המובילים הללו בבלוקצ’יין כפי שדווחו על ידי מקורות מקוונים שונים..

בקיצור, ישנם יותר מדי גורמים כדי שמשקיע VC יהיה מדורג כרונולוגית. זו הסיבה שנמנה את 30 חברות ההון סיכון המובילות הללו ללא סדר מסוים. עם זאת, רשימת המשקיעים בבלוקצ’יין אוצרת בהתאם לסך ההשקעה שבוצעו על ידם בשנתיים האחרונות.

כמו כן, אם אתה מכיר משקיע כלשהו בבלוקצ’יין שמגיע לו להיות רשום כאן, אל תשכח ליצור איתנו קשר ואנחנו נוסיף אותם לרשימה.

עם ברור זה, בואו נתחיל ברשימה.

חברות ההון סיכון המובילות בבלוקצ’יין המשקיעות בבלוקצ’יין 

רשימת 30 המשקיעים המובילים בבלוקצ’יין

1. קבוצת מטבע דיגיטלי

קבוצת המטבעות הדיגיטליים (DCG) היא המשקיעה הבלוקצ’יין מספר אחת שלנו שממוקמת בניו יורק. הם השקיעו בסטארט-אפים רבים כולל הסטארט-אפ הפופולרי של לדג’ר. לא רק ש- DCG ביצעה השקעות גם בחברות סטארט-אפ ומבטיחות בלוקצ’יין. הם משווקים את עצמם כמוקד של תעשיית הבלוקצ’יין וביטקוין.

מנכ”ל: בארי סילברט

השקעות בלוקצ’יין מובילות: בלוקצ’יין בע”מ ספר חשבונות, בסיסי ומעגל.

טוויטר: https://twitter.com/DCGco

אתר אינטרנט: https://dcg.co/

שנת ייסוד: 2015

2. השקעות קריפטו ללא הגבלה

המשקיע השני שלנו ב- Blockchain VC כולל השקעות קריפטו ללא הגבלה. הם ממוקמים ביוסטון, טקסס ויש להם יותר משמונה השקעות בלוקצ’יין. ההשקעה הפופולרית ביותר שלהם מורכבת מ Binance, Trezor, Power Ledger ועוד. ההשקעה שלהם נעשתה גם בצורה של רכישה סמלית באמצעות ICO.

מנכ”ל ומייסד: מתיו ג’ורדן

השקעות בלוקצ’יין מובילות: ספר חשבונות, Binance, 0x, Tezos, Protocol Protocol, WanChain.

טוויטר: אף אחד

אתר אינטרנט: https://www.limitlesscryptos.com/

שנת ייסוד: 2017

3. הון בלוקצ’יין

הון בלוקצ’יין הוא הבחירה השלישית שלנו ברשימת שלושים המשקיעים המובילים בבלוקצ’יין. הם ממוקמים בסן פרנסיסקו, קליפורניה ומתמקדים לחלוטין בקרנות השקעה של בלוקצ’יין. רק בשנת 2018 הם השקיעו ביותר מתשעה סטארט-אפים כולל SOFX, Circle ואחרים. ההשקעה העיקרית שלהם ב- Blockchain VC כוללת את Ripple, Coinbase ו- Blockstream.

מנכ”ל ומייסד: ברט סטפנס, W ברדפורד סטפנס

השקעות בלוקצ’יין מובילות:  אַדְוָה,

טוויטר: https://twitter.com/blockchaincap

אתר אינטרנט: http://blockchain.capital

שנת ייסוד: 2013

4. Boost VC

Boost VC הוא משקיע הון סיכון פופולרי וממוקם בסן מטאו, קליפורניה, ארצות הברית. הם השקיעו בסטארט-אפים רבים ושונים שמפעילים טכנולוגיה פירוש הדבר שהם השקיעו בסטארט-אפים שאינם בלוקצ’יין כולל בינה מלאכותית ואחרים. עם זאת, הם פעילים מאוד גם בבלוקצ’יין, מה שהופך אותם לאחד המשקיעים הגדולים ביותר בבלוקצ’יין שם. הם פעילים גם כמאיץ הפעלה. המסע שלהם להשקעה בבלוקצ’יין החל מריפיו. בשנת 2018 הם השקיעו בסטארט-אפים רבים של בלוקצ’יין כולל MyCrypto (ההשקעה האחרונה שלהם), Ledger וכו ‘.

מנכ”ל ומייסד: אדם דרייפר, בריטון וויליאמס

השקעות VC המובילות ב- Blockchain: Coinbase, Tezos, BlockCyber.

טוויטר: https://twitter.com/BoostVC

אתר אינטרנט: https://www.boost.vc/

שנת ייסוד: 2012

5. פנטרה קפיטל

פנתרה קפיטל היא אחת המשקיעות המובילות בשוק הבלוקצ’יין. הם ממוקמים בפארק מנלו, אזור המפרץ. הם משקיעים בפרויקטים, אסימונים, מיזמים הקשורים למטבע דיגיטלי וטכנולוגיית בלוקצ’יין בכלל. הם ביצעו הרבה השקעות בלוקצ’יין בשנת 2018, כולל השקעה בסטארט-אפים כמו Audius, פרוטוקול DIRT ואחרים. ההשקעה העיקרית שלהם כוללת נמל, DMarket וכו ‘.

מנכ”ל ומייסד: דן מורהד

השקעות בלוקצ’יין מובילות: Dmarket, Harbour, בסיס,

טוויטר: https://twitter.com/PanteraCapital

אתר אינטרנט: https://www.panteracapital.com/

שנת ייסוד: 2003

6. אנדריסן הורוביץ (a16z)

אנדרסן הורוביץ, aka a16z משקיעה, הוא אחד המשקיעים הטובים ביותר ב- VC. עם זאת, הם משקיעים גם בפרויקטים שאינם בלוקצ’יין. יש להם 4 מיליון דולר נכסים והחלו את דרכם בשנת 2009. השקעותיהם הראשונות כולל פרויקט ה- Ripple הפופולרי. משם הם השקיעו ברעיונות רבים. הם פעילים מאוד בהשקעה, והם כבר ביצעו ארבע השקעות באוגוסט 2018, ואחריהן הגיעו תשע השקעות ביולי. ההשקעה הפופולארית שלהם בבלוקצ’יין כוללת DFINITY ו- Coinbase.

מנכ”ל ומייסד: בן הורוביץ, מארק אנדריסן

השקעות בלוקצ’יין מובילות: מטבע בסיס, נמל, בסיס, DFINITY

טוויטר: https://twitter.com/a16z

אתר אינטרנט:https://www.a16z.com

שנת ייסוד: 2009

7. FinLab AG

FinLab AG השקיעה בפחות מיזמי בלוקצ’יין והפעלה בהשוואה למשקיעים אחרים של VC בבלוקצ’יין. עם זאת, סכום ההשקעה הוא עצום מה שגורם להם לדירוג גבוה ברשימה שלנו. הם ממוקמים בפרנקפורט, גרמניה והאינטרס העיקרי שלהם בהשקעה הוא חברות פיננסים שעובדות בתחום הבלוקצ’יין. ההשקעה הפופולרית שלהם כוללת את EOS.io, מעבדת Iconiq, Vaultoro ו- FastBill.

מנכ”ל ומייסד: כריסטיאן אנגרמאייר

השקעות בלוקצ’יין מובילות: מעבדה Iconiq, FastBill, Vaultoro.

טוויטר: https://twitter.com/FinLab_DE

אתר אינטרנט:https://finlab.de/

שנת ייסוד: 2005

8. קטגוניה

קטגוניה הינה חברת ייעוץ והשקעות. הם משקיעי בלוקצ’יין מובילים הממוקמים בברלין, גרמניה. הם השקיעו בפרויקטים רבים הקשורים לטכנולוגיות בשנים האחרונות. עם זאת, הם לא משקיעים בתדירות גבוהה וזה ניכר לגמרי מהעובדה שהם השקיעו רק בפרויקט בלוקצ’יין אחד בשנת 2018.

מנכ”ל ומייסד: ראלף אריק קונץ.

השקעות בלוקצ’יין מובילות: AppCoins, Envion, Basis, HydroMiner.

טוויטר: https://twitter.com/catagoniaberlin

אתר אינטרנט:http://www.catagonia.com/

שנת ייסוד: 2009

9. הון פוליכאין

לפולייצ’יין קפיטל יש עניין מגוון בכל מה שקשור להשקעות בסיכון. הם גם עושים סטארט-אפים של קרנות גידור ובלוקצ’יין ומטבעות קריפטוגרפיים. המטה הראשי שלהם ממוקם בסן פרנסיסקו, קליפורניה. בניגוד לקטגוניה, הם פעילים מאוד בהשקעות בלוקצ’יין. רק בשנת 2018 הם השקיעו ב -14 סטארטאפים עד כה. כולם קשורים לבלוקצ’יין. מעטים מההשקעה הניכרת שלהם כוללים DFINITY, Basis, NuCyber ​​ו- Nervos.

מנכ”ל ומייסד: אולף קרלסון-ווי

השקעות בלוקצ’יין מובילות: DFINITY, CoinList, NuCyber, Basis.

טוויטר: https://twitter.com/polychaincap

אתר אינטרנט:http://polychain.capital/

שנת ייסוד: 2016

10. Ceyuan Ventures

Ceyuan Ventures הינה חברת הון בשלב מוקדם אשר שוכנת בבייג’ינג. האינטרס העיקרי שלהם נעוץ בחברות צמיחה מתפתחות ובחברות IT. זה כולל גם פרויקטים וסטארטאפים הקשורים לבלוקצ’יין. הם התחילו את המסע שלהם בשנת 2004 ומכאן שהם אחד מחברות ההון סיכון הוותיקות ביותר ברשימה שלנו. הם פעילים למדי בזירת ההשקעות עם שתי השקעות הן באפריל והן ביוני 2018. ההשקעה העיקרית שלהם כוללת את Trip.io, Basis, Mars Finance ואחרים..

מנכ”ל ומייסד: בו פנג

השקעות בלוקצ’יין מובילות: בסיס, Trip.io, מאדים פיננסים, Nervos.

טוויטר: אף אחד

אתר אינטרנט:http://www.ceyuan.com/en/index.html

שנת ייסוד: 2004

11. טאלי קפיטל

טלי קפיטל מספקת הזדמנות נהדרת לרעיונות מתעוררים בבלוקצ’יין. הם מתמקדים רק במגזר הבלוקצ’יין והשקיעו בחברות סטארט-אפ וחברות בלוקצ’יין מבטיחות. הם ממוקמים בשיקגו, אילינוי. עם זאת, תדירות ההשקעה שלהם האטה לאחרונה. ביוני 2018 הם השקיעו בשני פרויקטים פופולריים של בלוקצ’יין, כלומר, סיוויק ו- I-Mab Biopharma. השקעה נוספת שכדאי להזכיר היא Block.one, החברה שבונה בימים אלה את בלוקצ’יין EOS.IO.

מנכ”ל ומייסד: מתיו רוזאק

השקעות בלוקצ’יין מובילות: Block.one, Qtum, BTC Media, BlockStream, I-Mab Bipharma

טוויטר: https://twitter.com/TallyCapital

אתר אינטרנט:http://tallycapital.com/

שנת ייסוד: 2013

12. מיזמי RRE

RRE Ventures משקיעה הון במגזרים רבים ושונים, כולל פיננסים, מדיה וטכנולוגיה. הם ממוקמים בניו יורק. הם אחת מחברות ההון סיכון הוותיקות ביותר. הם התחילו את המסע שלהם בשנת 1994, והם השקיעו עד כה בטונות של פרויקטים. עם למעלה מ- 77 קיימים, אתה יכול לאמוד כמה זמן הם כבר עוזרים ליזמים, סטארטאפים ואפילו חברות להגיע ליעדים שלהם.

מנכ”ל ומייסד: ג’ים רובינסון, סטיוארט אלמן

השקעות בלוקצ’יין מובילות: אדווה, אברה, פנינה.

טוויטר: https://twitter.com/RRE

אתר אינטרנט: http://www.rre.com/

שנת ייסוד: 1994

13. IDG Capital

IDG Capital היא חברת השקעות המסייעת לסטארטאפים וחברות טכנולוגיות. הם ממוקמים בבייג’ינג, סין. הם פועלים גם במשך שני עשורים ויש להם כמות טובה של עובדים העובדים תחתיהם. יש להם גם מטה בניו יורק ומתאימים כמשקיעי VC בבלוקצ’יין. יש להם היסטוריית השקעות עשירה והם פעילים מאוד בשוק כרגע. באוגוסט 2018 בלבד הם השקיעו ב -13 סטארט-אפים, שעשו סדרות A, B C, D ו- Venture Round. הם משקיעים הן בסטארט-אפים של בלוקצ’יין והן בסטארטאפים שאינם בלוקצ’יין.

מנכ”ל ומייסד: ג’ים ברייר

השקעות בלוקצ’יין מובילות: סימני מימון, imToken, מעגל, אדווה.

טוויטר: https://twitter.com/IDGCapital

אתר אינטרנט: http://en.idgcapital.com

שנת ייסוד: 1993

14. FBG Capital

FBG Capital הוא מנהל נכסי בלוקצ’יין / קריפטו שמשקיע בחברות סטארט-אפ ובחברות בלוקצ’יין. הם אחד המשקיעים המובילים בבלוקצ’יין שם. המשרד הראשי שלהם ממוקם בבייג’ינג, סין. בהשוואה למשקיעים אחרים בסיכון, הם חדשים והחלו לפעול בסוף שנת 2017. כחברת השקעות הם מבצעים סדרות A, מיזמים והשקעות זרעים..

מנכ”ל ומייסד: וינסנט ג’ואו

השקעות בלוקצ’יין מובילות: Lino, Lambda Project, Ripio, Origin Protocol.

טוויטר: https://twitter.com/FBGCapital

אתר אינטרנט: https://www.fbg.capital/

שנת ייסוד: 2015

15. ליברטי סיטי מיזמים

ליברטי סיטי ונצ’רס היא חברת סיכון שמשקיעה בסטארט-אפים חדשניים ממקומות שונים כולל מדיה, טכנולוגיה ומסחר. המטה שלה ממוקם באזור ניו יורק. עם שתי השקעות עיקריות בשנת 2018, הם פעילים באופן מתון. הם השקיעו במאזניים, פרויקט קריפטוגרפי בסבב מימון מסדרת B. הם השקיעו במאזניים במימון סדרה A גם בשנת 2017. פרט לכך, הם השקיעו גם בפקסוס.

מנכ”ל ומייסד:

השקעות בלוקצ’יין מובילות: פקסוס, מאזניים

טוויטר: https://twitter.com/LCVentures

אתר אינטרנט: https://www.libertycityventures.com/

שנת ייסוד: 2012

16. יוניון סקוור מיזמים

יוניון סקוור ונצ’רס הוא המשקיע הבא שלנו ב- Blockchain VC ברשימה. הם ממוקמים בניו יורק, ניו יורק. הם אוהבים להשקיע בסטארט-אפ מוקדם, הון צמיחה ועוד ועוד. ההשקעה העיקרית שלהם הייתה Polychain Capital, CryptoKitties ו- Coinbase. הם גם פעילים מאוד שכן ביצעו שלוש השקעות ביולי 2018.

מנכ”ל ומייסד:

השקעות בלוקצ’יין מובילות: Coinbase, Polychain Capital, CryptoKitties.

טוויטר: https://twitter.com/usv

אתר אינטרנט: https://www.usv.com/

שנת ייסוד: 2004

17. זרז כללי

ל- General Catalyst השקעה טובה בסטארט-אפים מבוססי בלוקצ’יין. זוהי גם אחת החברות הוותיקות ביותר שהופכות אותה לייחודית עוד יותר מכיוון שראו פוטנציאל בבלוקצ’יין החדש. הם ממוקמים בקיימברידג ‘, ארצות הברית. ההשקעה הניכרת שלהם כוללת את בלוזל וביטוויז.

מנכ”ל ומייסד: ביל פיצג’רלד, דייויד פיאלקוב, דייויד אורפאו, ג’ואל קוטלר

השקעות בלוקצ’יין מובילות: בלוזל, מעגל, ביטווייז.

טוויטר: https://twitter.com/gcvp

אתר אינטרנט: http://generalcatalyst.com

שנת ייסוד: 2000

18. JAFCO

JAFCO ממוקמת בטוקיו, יפן. הם חברת ניהול השקעות שהשקיעה טונות של כסף בשוק. ההשקעה האחרונה שלהם כוללת את Tech Bureau ו- Nayuta.

מנכ”ל ומייסד:

השקעת בלוקצ’יין מובילה: פקסוס, מאזניים

טוויטר:

אתר אינטרנט: http://www.jafco.co.jp

שנת ייסוד: 1980

19. טוסק מיזמים

Tusk Ventures הם משקיעי VC פופולריים שאוהבים להשקיע בחברות סטארט-אפ טכנולוגיות מעניינות וחדשניות בעלות צמיחה גבוהה. המנכ”ל שלהם בראדלי טוסק החל את המסע בשנת 2015, והם עוזרים לסטארטאפים לדעת. הם ממוקמים בניו יורק.

מנכ”ל ומייסד: בראדלי טוסק

השקעת בלוקצ’יין מובילה: Coinbase

טוויטר: https://twitter.com/tuskventures

אתר אינטרנט: http://tuskventures.com/

שנת ייסוד: 2015

20. שותפי דרייפר

חברת דרייפר אסוציאציות מובילה על ידי טים דרייפר, משקיע סיכון אגדי. לרוב, חברת Draper Associates משקיעה בסטארטאפים בשלב המוקדם שלהם. המיקוד שלהם הוא להשקיע במגוון חברות המונעות על ידי ייצור, טכנולוגיה ובריאות. כמובן, הם אוהבים לממן חברות סטארט-אפ וחברות מבוססות בלוקצ’יין. מקורבים לדראפר הם כנראה אחד המשקיעים הוותיקים ביותר שיש להם ארבעה עשורים.

מנכ”ל ומייסד: טים דרייפר

השקעת בלוקצ’יין מובילה: ספר ספרים, מטבע בסיס, ריפיו.

טוויטר: https://twitter.com/drapervc

אתר אינטרנט: http://www.draper.vc

שנת ייסוד: 1969

21. Lightspeed Venture Partners

Lightspeed Venture Partners מתמקדת בהשקעה בשוק העוסק בשוק הטכנולוגיה, הצרכן, הקלינטק והארגונים. הם ממוקמים בפארק מנלו, קליפורניה, ארצות הברית. ההשקעה האחרונה שלהם בבלוקצ’יין היא DIRT Protocol בה השקיעו 3 מיליון דולר בסבב הזרעים.

מנכ”ל ומייסד: בארי אגרס, כריסטופר שייפה, פיטר ניה, ראווי מאטר

השקעות בלוקצ’יין מובילות: BTCC, Blockchain Inc. בסיס, קרן סאגה, פרוטוקול עפר.

טוויטר: https://twitter.com/lightspeedvp

אתר אינטרנט: http://lsvp.com

שנת ייסוד: 2000

22. הון מנדרה

Mandra Capital היא חברת השקעות בלוקצ’יין בהונג קונג. הם משקיעים במשקיעי סיכון בשלב מוקדם עם דגש על נכסי דיגיטל ובלוקצ’יין. הם השקיעו משמעותית ב- OKCoin שזכה לתשומת לב גם ממשקיעי בלוקצ’יין מובילים אחרים ב- VC. ההשקעות האחרונות שלהם היו חברות סטארט-אפ שאינן בלוקצ’יין. השקעות בלוקצ’יין מובילות אחרות כוללות את Overnest, PINTEC ואחרות.

מנכ”ל ומייסד: שיר יי ג’אנג

השקעות בלוקצ’יין מובילות: OKCoin, PINTEC, לינה.

טוויטר:

אתר אינטרנט: http://www.mandracapital.com/

שנת ייסוד: 2001

23. ניהול נכסי גלקסי

Galaxy Asset Management הוא בנק סוחר נכסים דיגיטלי המציע ניהול נכסים והשקעה עיקרית. אז מה הם מנסים להשיג? הם מנסים להשקיע בסטארטאפים מבטיחים ובגלל זה הם עושים את ההשקעה שלהם בשלב הזרע. ההשקעה הבולטת שלהם כוללת את NuCypher, Templum, StormX ו- Everpedia.

מנכ”ל ומייסד:

השקעת בלוקצ’יין מובילה:  NuCypher, Templum, StormX ו- Everpedia.

טוויטר:

אתר אינטרנט

שנת ייסוד:

24. מיזמי פסיפס

Mosaic Ventures מתמקדת בעיקר בהשקעה מסדרה A בחברות סטארט-אפ הקשורות למימון. הם ממוקמים בלונדון, בריטניה. שתי ההשקעות המשמעותיות שלהם משנת 2014 הן Blockchain Inc. ו- Blockstream.

מנכ”ל ומייסד: מייק חלפן, סיימון לוין, טובי קופל

השקעות בלוקצ’יין מובילות: פקסוס, מאזניים

טוויטר: https://twitter.com/gcvp

אתר אינטרנט: http://generalcatalyst.com

שנת ייסוד: 2012

25. צומת הון

Node Capital היא חברת הון סיכון שפועלת משנת 2017. ההתמקדות העיקרית שלהם היא בתעשיית הבלוקצ’יין ומכאן שכל ההשקעות שלהם קשורות לחברות בלוקצ’יין וסטארטאפים. ההשקעה האחרונה שלהם היא PalletOne, סטארט-אפ של בלוקצ’יין. הם מממנים פרויקטים במובנים רבים, כולל הצעת מטבע ראשונית, סבב ארגוני, סבב מלאכים וסבב זרעים. ההשקעות העיקריות שלהם כוללות את ChinaUp.com ו- Fengwo. הם גם פעילים וכבר השקיעו שבעה סטארטאפים בחודשיים האחרונים.

מנכ”ל ומייסד: יוני דו

השקעות בלוקצ’יין מובילות: Hotnode, רשת Ankr, Hub, ChinaUp.com

טוויטר: https://twitter.com/Node_Capital

אתר אינטרנט: http://www.nodecap.com

שנת ייסוד: 2017

26. DHVC (Danhua Capital)

Danhua Capital (DHVC) היא קרן הון סיכון ידועה העוסקת בחברות טכנולוגיה בשלב מוקדם. הם ממוקמים בקליפורניה, ארצות הברית. משמעות הדבר היא שהם משקיעים בחברות סטארט-אפ ובחברות הקשורות לבלוקצ’יין וגם. ההשקעה האחרונה שלהם בבלוקצ’יין היא SFOX, סוחר ראשי של מטבעות קריפטוגרפיים. פרט לכך, הם השקיעו בחברות סטארט-אפ כמו Libra Credit Network, Origin Protocol ואחרות.

מנכ”ל ומייסד: אנדרו גו, שושנג ג’אנג

השקעות בלוקצ’יין מובילות: SFOX, פרוטוקול מקור, רשת אשראי מאזניים.

טוויטר:

אתר אינטרנט: http://www.danhuacap.com/

שנת ייסוד: 2013

27. חשיש

Hashed הוא אחד ממאיצי ההאצה וההון סיכון המובילים מבוססי בלוקצ’יין. הוא ממוקם בסיאול. יש לה גם משרדים בסן פרנסיסקו. הם התחילו את המסע שלהם בסוף 2017 ומשקיעים באופן פעיל בחברות סטארט-אפ חדשות. ההשקעה האחרונה שלהם הגיעה בדמות טרה. הם השקיעו 32 מיליון דולר בסבב הזרעים שלהם. יתר על כן, הם השקיעו גם בפרויקטים כמו Origin Protocol, Bluzelle, StormX וכן הלאה.

מנכ”ל ומייסד: אלכס שין, אלכס שין, סאג’ון קים

השקעות בלוקצ’יין מובילות: StormX, פרוטוקול מקור, טרה, StormX

טוויטר:

אתר אינטרנט: https://www.hashed.com

שנת ייסוד: 2017

28. InBlockchain

InBlockchain הינה חברת השקעות סיכון סינית העוסקת רק בחברת מטבעות קריפטו. הם חדשים יחסית למקום. עם זאת, זה לא מנע מהם להשקיע במרחב הבלוקצ’יין. עם יותר מ- 8+ השקעות בשנה 2018 עצמה, הם הולכים חזק. ההשקעה האחרונה שלהם היא רשת לוגוס. השקעות מפתח אחרות כוללות את EximChain, ONO Social ו- Trip.io.

מנכ”ל ומייסד:

השקעות בלוקצ’יין מובילות: AdRealm, אסימון סטרים, ג’ידיאן, רשת לוגו, Eximchain.

טוויטר: https://twitter.com/InBlockchainCom

אתר אינטרנט: http://inblockchain.com

שנת ייסוד:

29. מיזמים קרובים

Kindred Ventures נכנסים לקטגוריה של השקעות מלאכים. הם משקיעים בחברות סטארט-אפ מוקדמות והוקמו בשנת 2014 על ידי סטיב ג’אנג. הם פעילים באופן מתון בזירת ההשקעות, כאשר ההשקעה האחרונה שלהם הייתה ממסר מכ”ם. המטה שלהם נמצא בסן פרנסיסקו, קליפורניה.

מנכ”ל ומייסד: סטיב ג’אנג

השקעות בלוקצ’יין מובילות: ממסר רדאר, הגדר פרוטוקול, CoinTracker, Coinbase

טוויטר: https://twitter.com/KindredVentures

אתר אינטרנט: https://kindredvc.com

שנת ייסוד: 2012

30. מיזם Earlybird

המשקיע האחרון שלנו ב- Blockchain VC הוא Earlybird Venture. יש להם נוכחות גלובלית עם משרדים בברלין, באיסטנבול ובמקומות בולטים אחרים. הם משקיעים בכל סוגי חברות הטכנולוגיה האירופאיות כולל בלוקצ’יין. הם פועלים גם בשני העשורים האחרונים.

מנכ”ל ומייסד: כריסטיאן נגל, הנדריק ברנדיס, רולנד מאנגר, רולף מתיס

השקעות בלוקצ’יין מובילות: פקסוס, מאזניים

טוויטר: https://twitter.com/EarlybirdVC

אתר אינטרנט: https://earlybird.com

שנת ייסוד: 1997

31. zk Capital

zk Capital הינה הון סיכון ממוקד מחקר, אשר ממוקם בארה”ב ושוויץ. הוא מורכב מצוות מומחים טכניים ותעשייתיים. zk Capital מתמקדת בהשקעה בפרוטוקולים מבוזרים וביישומי הדור הבא וחברות הפורטפוליו שלה כוללות את Filecoin, Blockstack, Origin Protocol, Nervos, Thundercore, bloXroute, Republic, Liquidity Network, RightMesh, ואחרים..

שותף ניהולי: מוחמד אלקסטאווי

השקעות בלוקצ’יין מובילות: Filecoin, Blockstack, Origin Protocol, bloXroute, Nervos, Thundercore

טוויטר: https://twitter.com/zkcapital

אתר אינטרנט: zk.capital

שנת ייסוד: 2017

סיכום

זה מביא אותנו לסוף רשימת המשקיעים המובילה ב- Blockchain VC. התמקדנו רק במשקיעי הבלוקצ’יין הטובים ביותר שיש שם. אם אתה חושב שהתגעגענו למשקיע נהדר בבלוקאהיין, אל תשכח להגיב למטה ויידע אותנו. אנחנו מקשיבים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map