20+ שאלות ותשובות על ראיונות Hyperledger

האם אתה מתכונן לראיון שלך ב- Hyperledger? ובכן, אתה לא לבד. Hyperledger גדל בביקושו מהשנתיים האחרונות. הדרישה שלה משולבת עם דרישת הבלוקצ’יין לכישרון.

חברות גדולות הכוללות פייסבוק, טוויטר, מיקרוסופט ואחרות יודעות את החשיבות של כישרון, וכשמדובר בטכנולוגיות חדשות כמו Blockchain.

נכון לעכשיו, אחד המכשולים הגדולים ביותר עבור הענפים הוא לעבוד לקראת תקן לבלוקצ’יין.

Hyperledger, פרויקט גג שמנוהל על ידי קרן לינוקס, שואף לעשות בדיוק את זה. זוהי טכנולוגיית בלוקצ’יין קוד פתוח שמטרתה לקדם את אימוץ הבלוקצ’יין באמצעות שיתוף פעולה עולמי.

היא אומצה בפרויקטים רבים בעולם האמיתי ויש יתרונות לארגונים לדבוק במערכת אקולוגית שמתפתחת בקצב מהיר. נכון לעכשיו, ישנם מאות חברים הנמצאים כיום במערכת האקולוגית של Hyperledger, כולל IBM, AirBus, Accenture ואחרים..

ראיון הצינור

Contents

כיצד להתכונן לראיון הבלוקצ’יין

לפני שאנחנו עוברים את השאלות, עלינו ללמוד כיצד להתכונן לראיון. כלומד, אתה תמיד צריך להתחיל מהיסודות ולהיות חזק בזה. בכך אתה פותח את עצמך למושגים מתקדמים יותר.

מלבד זאת, עליכם לקבל כישורים רחבים בין תחומים, הבנה בסיסית של פלטפורמות בלוקצ’יין שונות, יכולת לנהל את העסק באמצעות טכנולוגיה, הבנת התהליך העסקי הארגוני ועוד ועוד.!

סקרנו את כל הנקודות בנושא כיצד להיערך לנושא ראיונות של Blockchain. נקודות אלה חלות גם עליך לראיון עם Hyperledger מכיוון שהוא מבוסס על בלוקצ’יין. כל שעליך לעשות הוא להשתמש בנקודות על פי חברה שמנסה להעסיק אותך עבור Hyperledger. בכל מקרה, הראיון אמור לעזור ולכן כדאי שתקרא אותו לפני שתמשיך למטה.

האם אתה מחפש שאלות ראיונות לבלוקצ’יין? לאחר מכן, עליכם למצוא שאלות ותשובות על ראיונות המובילים של Blockchain 2019!

דרישת Blockchain ו- Hyperledger

אין ספק שבלוקצ’יין מבוקש. אחרי הכל, זה משנה את האופן שבו הענפים שלנו פועלים ומתפקדים. היכולת לפתור בעיות שנחשבו בלתי אפשריות מוקדם יותר היא שהופכת את זה לכל כך מדהים!

יתר על כן, תוכלו למצוא הרבה תוכניות הסמכה סביב blockchain.

101 Blockchains מבין את הביקוש בשוק ומציע גם שפע של קורסים הקשורים לבלוקצ’יין. עיין באקדמיה של 101 Blockchains למידע נוסף!

Hyperledger של קרן לינוקס הוא ניסיון נהדר לספק כלים לשימוש בבלוקצ’יין בצורה יעילה. למעשה, בתי ספר מובילים רבים, כולל MIT וברקי, כבר מעסיקים את תלמידיהם על ידי מתן שיעורי מטבעות קריפטוגרפיים ובלוקצ’יין.

בסך הכל אנו יכולים לראות ביקוש עצום הן בבלוקצ’יין והן בהיפרלדגר במרחב הכללי. CNBC מדווחת גם שבלוקצ’יין הוא כישורי התפקידים המבוקשים ביותר על פי לינקדין בשנת 2020

בסך הכל, קל לומר שבחרת בדרך הנכונה אם אתה מנסה להיכנס לענף.

נדרשים כישורים

כפי שאתה יכול לראות יש המון דרישות לבלוקצ’יין ולהיפרלדגר. קל לומר שתקבל עבודה אם יש לך את הכישורים ואת הכושר לנקות את הראיון. לרוב, חוסר היכולת של המועמד לדעת את דרישות התפקיד לפני שהוא מנסה להשיג אותו.

מלבד קבלת עבודה ב- Hyperledger באמצעות ראיון ב- Hyperledger, אנו רוצים לעבור את הכישורים הנדרשים כדי להיות מומחה לבלוקצ’יין ואדריכל בלוקצ’יין..

מומחה לבלוקצ’יין: מומחה לבלוקצ’יין הוא הבחור שרוצה להיות בעל הכישורים לפתח פתרונות מבוססי בלוקצ’יין. יש לו כישורים כמו מצפון טכני, מומחה לשפות תכנות, תכנון ומפתח פיתרון בלוקצ’יין, מגדיר תשתית בלוקצ’יין וכן הלאה.!

כבר סקרנו את הנושא בפירוט הקשור למומחה Blockchain. קרא עוד על כך כאן: כיצד להפוך למומחה לבלוקצ’יין. זה בוודאי יעזור לך בראיון שלך ב- Hyperledger

אדריכל Blockchain: לאדריכל בלוקצ’יין יש תפקיד שונה לחלוטין. הוא האדם שמעצב את פתרון הבלוקצ’יין עבור ארגון או ארגון. הוא עובד בשיתוף פעולה הדוק עם ר&צוותי D כדי שזה יקרה! מיומנויות המפתח שאדריכל הבלוקצ’יין צריך להיות כוללות יסודות בלוקצ’יין, כישורי מנהיגות, ידע במבנה נתונים, מיומנים בקריפטו וכן הלאה!

כבר סקרנו את מאמר אדריכל הבלוקצ’יין. אם אתה רוצה ללמוד, בדוק זאת כאן: כיצד להפוך לאדריכל Blockchain. הבנת ההבדל יכולה לעזור לך להציג את הכישורים שלך בהתאם ולהתאים אותם בראיון שלך ל- Hyperledger.

35+ שאלות על ראיונות בנושא Hyperledger שעליכם לדעת

ש: מה זה Hyperledger?

ת: Hyperledger הוא פרויקט שיתוף פעולה עם קוד פתוח ומטופל המנוהל על ידי קרן לינוקס. היא מציעה מערכת אקולוגית של Hyperledger Greenhouse, המורכבת מפרויקטים רבים החל מכלים, מסגרות וספריות.

מכיוון שהוא קוד פתוח, הוא מפותח באופן פעיל ומאות מפתחים בכל רחבי העולם עובדים יחד כדי לשפר אותו. הוא הוצג בפברואר 2016 בעיר היפה סן פרנסיסקו, קליפורניה. באותו רגע, יש לה 30 חברים מייסדים, כולל IBM, VMWare, SWIFT, R3, ואחרים.

קרא עוד בהמשך.

 • מדריך Hyperledger: המדריך האולטימטיבי

ש: מהן מטרות הליבה של Hyperledger?

ת: יעדי הליבה של Hyperledger הם להלן.

 • צור בסיסי קוד ומסגרות ספרים מבוזרות שהם ארגוניים ומקור פתוח. אלה אמורים לסייע בתמיכה בעסקאות עסקיות.
 • בנה קהילות טכניות כך שיוכלו לעבוד לבניית ופיתוח POCs ספרים משותפים, בלוקצ’יין, ניסויי שטח ועוד ועוד!
 • חנך את הציבור לגבי ההזדמנות בשוק הטכנולוגיה של בלוקצ’יין.
 • לכו על ארכיטקטורה מונחית קהילה שהיא פתוחה וניטרלית. זה צריך להיות נתמך על ידי ממשל עסקי וטכני.
 • לבסוף, הם רוצים לקדם את הקהילה כדי שתוכל להגיע למספר רב יותר של מסגרות ופלטפורמות.

ש: מהו בד Hyperledger?

ת: בד Hyperledger הוא פרויקט פופולרי של Hyperledger. הוא משמש לפיתוח פתרונות ויישומים בעלי ארכיטקטורה מודולרית. חלק מתכונות המפתח שלה כוללות חברות ב- Plug-and-Play, קונצנזוס ותכונות אחרות. זה נותן לתעשייה הרבה אפשרויות לעבוד עם טכנולוגיית הבלוקצ’יין וניתן להשתמש בהן בשפע של מקרי שימוש בתעשייה. כמו כן, המיקוד שלה הוא להביא להרחבה רבה יותר ללא צורך להקריב את הפרטיות.

נכון לעכשיו, Hyperledger Fabric ראה מהדורה 2.0.

עוד משאבים ללמוד מהם:

 • Hyperledger Fabric 2.0: Blockchain מהדור הבא

ש: מהם המרכיבים העיקריים של דגם הבד Hyperledger? תאר אותם בקרוב.

ת: בבסיסה, Hyperledger Fabric רוצה לספק פתרון בלוקצ’יין ארגוני מותאם אישית אך עוצמתי ומקיף. דגם הבד של Hyperledger מורכב משש מאפייני עיצוב מרכזיים.

 • נכסים: הנכסים משמשים להגדרת פריטים המציעים ערך וניתנים להחלפה ברשת. זה יכול להיות מזון, תרופות או מטבעות קריפטוגרפיים.
 • תכונות ספר חשבונות: ספר חשבונות מציע שפע של תכונות, כולל יכולת קידוד של היסטוריית העסקאות של כל ערוץ. זה גם לא משתנה ומשותף. הוא תומך בשאילתה כמו SQL.
 • פרטיות: תכונת הפרטיות מבטיחה אוספי נתונים פרטיים וערוצים כאחד.
 • שרשרת קוד: שרשרת קוד הוא הליבה של בד. זה מבטיח היבטים מרובים, כולל ביצועים, מדרגיות, בין סוגי צומת, אימות ואמון.
 • קונצנזוס: הוא מטפל בקונצנזוס הרשת בהרחבה ובביטחון.
 • בִּטָחוֹן & שירותי חברות: מציעים את האפשרות ליצור רשתות מורשות

הערה: זו שאלה חשובה בראיון עם Hyperledger.

ש: אילו פרויקטים רשומים בין מטריית Hyperledger?

ת: נכון לעכשיו, ישנם 15 פרויקטים תחת החממה Hyperledger. הם כמו להלן.

 • טלה Hyperledger
 • Hyperledger Avalon
 • Hyperledger Besu
 • נורת יתר
 • קליפר Hyperledger
 • סייר Hyperledger
 • בד Hyperledger
 • רשת Hyperledger
 • אינדי Hyperledger
 • Hyperledger Iroha
 • שמיכת Hyperledger
 • שן מסורת Hyperledger
 • ספר חשבונות יתר
 • Hyperledger Ursa

למידע נוסף עליהם כאן: פרויקט Hyperledger

פתק: בראיון Hyperledger, המראיין מצפה שתכיר את כל הפרויקטים. עם זאת, אם אינך מסוגל לענות על הכל, אז אל תדאג שכן המראיין יתמקד גם בידע הטכני שלך.

ש: מהי ועדת ההיגוי הטכנית (TSC)?

ת: ועדת ההיגוי הטכנית אחראית על היגוי הערכים והאחריות של הכיוון הטכני של Hyperledger. הוועדה מונה 11 חברים נבחרים. יש להם מגוון מורכב של אחריות, המוגדרים באמנת Hyperledger.

ש: מהם שלושת השלבים שעובר פרויקט Hyperledger?

ת: מחזור פרויקט Hyperledger יכול להיות מורכב מחמישה מצבים אפשריים

 • הצעה: כאן, TSC מקבל את הצעות הפרויקט.
 • דגירה: הפרויקט לאחר אישור TSC נכנס לדגירה
 • פעיל: כל פרויקט שיצא מהדגירה מוגדר כפעיל.
 • שחרור מרכזי ראשון: זה כאשר הפרויקט עובר את המהדורה הגדולה הראשונה שלו.
 • הוצא משימוש: בשלב זה, הפרויקט אינו מפותח באופן פעיל. הוא פותח ומתוחזק על ידי הקהילה שלו במשך שישה חודשים. לאחר מכן, לא נעשות פרסומים רשמיים.
 • סוף החיים: הפרויקט לא מתוחזק ולא מפותח.

פתק: לספר את הראיון על חמשת המדינות האפשריות בראיון Hyperledger מרמז שאתה יודע כיצד מתנהלים הפרויקטים.

ש: ספר לנו את היתרון של Hyperledger Fabric?

ת: ישנם יתרונות רבים של Hyperledger Fabric בסביבה ארגונית.

 • רשתות מורשות: עם Hyperledger Fabric, יתאפשר לכל ארגון או ארגון ליצור רשתות מורשות לחלוטין. משמעות הדבר היא שהארגונים יכולים להחליט מי ומה כל אחד יכול לגשת לרשת. זהויות צריכות לבצע תחילה KYC לפני שיוכלו לגשת למשאבי רשת כלשהם. זה עוזר לארגונים הנשענים בכבדות על אבטחת נתונים, כולל מגזרים פיננסיים, שירותי בריאות ובנקאות.
 • מדרגיות וביצועים: Hyperledger מציעה ביצועים ומדרגיות בפרויקטים שלה ב- Hyperledger. Hyperledger Fabric, למשל, מציע את היכולת להשתמש בעיצוב מודולרי, המשפר את יכולת הרחבה מבלי לוותר על פרטיות הרשת. זו גם רמה גדולה של אמון.
 • שאילתות עשירות: מרקם Hyperledger מציע מעברי מדינה באופן רצפי. זה נותן לפלטפורמה את היכולת ליצור זוגות עם ערך מפתח.
 • עיצוב מודולרי: Fabric מציע עיצוב מודולרי, אשר בתורו מקל על ארגונים לשלב אותו במערכת שלהם. זה גם פותח הרבה מקרי שימוש בתעשייה שיכולים להשתמש בעיצוב המודולרי.
 • פונקציונליות שרשרת קוד: יתרון נוסף של Hyperledger Fabric כולל שימוש ביישומי שרשרת, אשר בתורם מבטיחים כי עסקאות בעלות העברה כפופות לאותן דרישות וכללים.

ש: מהם המרכיבים של Hyperledger Fabric?

ת: יש בו שני מרכיבים, כולל נתוני מדינה ויומן עסקאות.

ש: מהו סייר Hyperledger?

סייר Hyperledger הוא חלק מהפרויקטים של Hyperledger Umbrella. זה מאפשר למפתחים ליצור יישום אינטרנט כדי להציג / לשאול בלוקים, נתונים קשורים ועסקאות ב- Hyperledger. זה גם מאפשר לך לבדוק משפחות עסקאות וכל מידע אחר הזמין בפנקס.

ש: מה זה טלה Hyperledger?

ת: Hyperledger טלה מאפשר ערכת כלים הדדית, לשימוש חוזר ומשותף המכוונת לתעודות הדיגיטליות. הוא מאפשר לעצב את הפתרונות והיוזמות של העברה, יצירה ואחסון אישורים דיגיטליים הניתנים לאימות. זוהי ספרייה ועובדת בשיתוף עם התמיכה הקריפטוגרפית של Hyperledger Ursa.

זה הכי מתאים לאינטראקציות בין עמיתים לעמית בסביבת בלוקצ’יין.

ש: מה זה Hyperledger Avalon?

Hyperledger Avalon הוא כלי המהווה יישום ספר חשבונות עצמאי תוך שימוש במפרט המחשוב המהימן. הברית Ethereum Enterprise מפרסמת אותה. באמצעותו, ניתן להעביר בצורה מאובטחת את עיבוד הבלוקצ’יין למשאבי המחשוב הייעודיים מהשרשרת הראשית.

ש: מה זה Hyperledger Besu?

ת: Hyperledger Besu הוא לקוח Ethereum מוכן לארגון. זה יכול להיות פרטי וגם מורשה בציבור. זה מגיע עם תמיכה רבה באלגוריתם של קונצנזוס, כולל PoA, PoW, ואחרים.

ש: מה זה Hyperleder Burrow?

ת: Hyperledger Burrow היא תוכנת ספר חשבונות מבוזרת המתמקדת במהירות, ארגונומיה של מפתחים ופשטות. ניתן להגדיר זאת גם כהפצה מלאה של בלוקצ’יין יחיד-בינארי. זה מגיע עם התמיכה בחוזים חכמים מבוססי WASM ו- EVM. יש לו גם הרשאות ומשילות מובנות והוא יכול גם לבצע עסקאות הצעה ברשת.

ש: מהו מחוגה Hyperledger?

Caliper Hyperledger הוא כלי בתוך המערכת האקולוגית של Hyperledger. באמצעותו תוכלו לבצע ביצוע ביצועים אמיתיים לבלוקצ’יין, ביצועיו באמצעות מקרי השימוש המוגדרים מראש. הוא מייצר דוחות ומעניק למשתמשים גם הפניות לפתרונות בלוקצ’יין אחרים, כולל Hyperledger Sawtooth, Ethereum, Hyperledger Besu, Hyperledger Burrow, FISCO BCOS, Hyperledger Fabric ו- Hyperledger Iroha..

ש: מהו צ’לו Hyperledger?

ת: זהו כלי נוסף בחממת Hyperledger. הוא מציע לוח מחוונים תפעולי של בלוקצ’יין. זה משפר את הניהול, היצירה והשימוש ברשתות חסימות. זה גם בואו ויזם ליצור בלוקצ’יין כשירות. לבסוף, הוא יכול לשמש כקונסולה תפעולית, המאפשרת לך לנהל את בלוקצ’יין ביעילות. זה יכול לפעול בתשתיות שונות, כולל מכונות וירטואליות, מתכות חשופות ופלטפורמות מכולות אחרות.

ש: מה זה רשת Hyperledger?

ש: Hyperledger Grid הוא פתרון יישום התייחסות ממוקד שרשרת האספקה. זה ספציפי לתחום ולכן יעבוד עם עסק מבוסס שרשרת אספקה. באמצעותה, עסקים יכולים להתייחס ליישום מודלים של נתונים, סוגי נתונים, חוזים חכמים וכן הלאה! זה גם פועל לפי הסטנדרטים הפתוחים ושיטות העבודה המומלצות בתעשייה.

ש: מהו שן מסורת של Hyperledger?

ת: Sawtooth היא תוכנת ספר חשבונות מבוזרת המציעה ארכיטקטורה מודולרית וגמישה, ממש כמו Fabric. זה מאפשר לארגונים להבחין בין מערכת הליבה מתחום היישומים שלה. המשמעות היא שניתן להגדיר חוזים חכמים ללא צורך להכיר את תכנון מערכת הליבה. הוא תומך גם באלגוריתמים שונים של קונצנזוס, כולל הוכחת זמן שחלף (PoET) וסובלנות תקלות ביזנטיות מעשיות (PBFT)..

ש: מה זה Hyperledger Indy?

ת: אינדי היא תוכנת ספרים מבוזרת המציעה רכיבים, כלים וספריות לשימוש חוזר עבור ספרים מבוזרים ורשימות חסומות. זה גם יכולת פעולה הדדית ועובד עם חסימות שונות.

ש: מה זה Hyperledger Iroha?

ת: Hyperledger Iroha היא תוכנת ספר ספרים מבוזרת נוספת שעובדת היטב עם פרויקטים של IoT ותשתית. ניתן בקלות לשלב אותם, וזה גם פשוט לשימוש. התכונות העיקריות שלו כוללות בנייה מודולרית, פשוטה, תכנון C ++ ואלגוריתמים אחרים של קונצנזוס סובלני לתקלות.

ש: מהי שמיכת Hyperledger?

ת: שמיכת Hyperledger היא יישום פרוטוקול Interledger. זה מאפשר תשלומי הצפנה ופיאט בכל רשתות התשלומים.

ש: מהי Hyperledger Transact?

ת: Hyperledger Transact היא ספרייה המפחיתה את פיתוח כתיבת תוכנות ספר החשבונות המבוזרות. זה מספק את היכולת גם ליצור ממשק סטנדרטי שניתן לבצע חוזים חכמים.

ש: ספר לנו את ההבדל בין Ethereum ל- Hyperledger?

ת: ישנם הבדלים רבים בין את’ריום להיפרלדגר. ביסודם, ל- Hyperledger ול- Ethereum מטרות שונות. לדוגמא, Hyperledger מיועד לעסקי B2B, ואילו Ethereum מיועד לעסקי יישומים כלליים ו- B2C. הן Hyperledger והן Ethereum מציעות רשתות פרטיות ומורשות. עם זאת, Ethereum נותן אפשרות ליצור גם רשתות בלוקצ’יין ציבוריות.

Ethereum משתמש בקונצנזוס אלגוריתם PoW, הדורש כרייה, ואילו Hyperledger מציע קונצנזוס הניתן לניתוק במקום בו אין צורך בכרייה. ההבדל האחרון הוא בכך שהוא משתמש בשפת התכנות של Golang ואילו Ethereum משתמש במוצקות.

קרא עוד אודות: Ethereum לעומת Hyperledger: איזה מהם אידיאלי לחוזים חכמים ופרטיות?

ש: מהו קובץ YAML?

ת: קובץ YAML הוא שפה הקריאה על-ידי סידור נתונים. משתמשים בו בפרויקט Hyperledger. הוא משמש לקביעת תצורה של היבטים שונים של הפרויקט.

ש: באיזו שפה כתוב שרשרת קוד?

ת: שרשרת קוד כתוב בשפות מרובות, כולל Java ו- GO.

ש: מה זה גולנג?

ת: Golangis שפת תכנות המשמשת בפרויקט Hyperledger Fabric. הוא משמש לכתיבת חוזים חכמים, וגם קוד השרשרת נכתב באמצעותו.

ש: מהו גוש בראשית?

ת: בלוק בראשית הוא הבלוק הראשון שנוצר בפלטפורמת בלוקצ’יין. זהו גם הבלוקצ’יין הראשון שנוצר בספר החשבונות המבוזר של Hyperledger. העסקאות שנוצרות בהמשך מתווספות לחסימות המאוחרות יותר עם אימות תקין.

ש: מהם הצמתים בבד Hyperledger?

ת: רשומות התקשורת ב- Hyperledger ידועות כצמתים.

ש: מהו ערוץ ב- Hyperledger Fabric?

ת: רשת המשנה של רשת Hyperledger מכונה הערוץ. יכולים להיות כמה שיותר ערוצים ברשת הבלוקצ’יין.

ש: ספר לנו על סוגי הצמתים השונים ב- Hyperledger Fabric?

ת: ישנם שלושה סוגים של צמתים ב- Hyperledger Fabric.

 • צומת עמיתים
 • צומת לקוח
 • צומת הזמנה

לכל צומת יש פונקציונליות משלו. למשל, עמית צריך לבצע את העסקה שיזמת צומת הלקוח. הערבות להשלמת העסקה מטופלת על ידי צומת ההזמנה.

ש. האם חוזים חכמים וקודי שרשרת דומים?

ת: הם זהים במציאות.

ש: מהו מנגנון הקונצנזוס?

ת: מנגנון הקונצנזוס משמש לאימות העסקאות ופעילויות אחרות ברשת הבלוקצ’יין. ישנם מנגנוני קונצנזוס פופולריים רבים, כולל הוכחת עבודה (PoW) ו- Proof-of-Stake (PoS). Hyperledger משתמש במודל PBFT (סובלנות תקלות ביזנטית מעשית).

ש: מה פירוש BaaS?

ת: BaaS מייצג Blockchain as a Service – המסופק על ידי חברות מהשורה הראשונה, כולל מיקרוסופט, גוגל וכו ‘כדי לספק את Blockchain כשירות שלם. בדרך זו, הארגון אינו צריך לבנות פתרון בלוקצ’יין משלו ויכול לארח את אפליקציית הבלוקצ’יין שלהם ב- Blockchain הניתנת לשירות.

סיכום

זה מוביל אותנו לסוף הראיון ושאלות ההיפרלדגר. אז מה אתה חושב על שאלות הראיונות עבור Hyperledger? הגיבו למטה והודיעו לנו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map