20 המפעלים המובילים ביותר המיישמים טכנולוגיית Blockchain

תאגידים, ארגונים, ארגונים כמו גם אנשים פרטיים מיישמים יותר ויותר טכנולוגיית בלוקצ’יין מכיוון שהם מבקשים לנצל את יכולותיה. במדריך זה נתמקד בחברות המיישמות פתרונות בלוקצ’יין.

טכנולוגיית בלוקצ’יין אינה כולה מטבעות קריפטוגרפיים. במציאות, טכנולוגיית ספר החשבונות המבוזרת הבסיסית ממשיכה למצוא יישומים במגוון רחב של תעשיות, כל זאת במטרה לשנות את אופן פעולתם ‘ולשפר את חייהם של אנשים..

בנוסף לשיפור מערכות עיבוד התשלומים, יישום הבלוקצ’יין ממשיך למצוא את דרכו לתעשיות שונות החל משרשרת האספקה ​​ועד הממשלה. אנשים וגופים מסוימים משתמשים גם בטכנולוגיה להפעלת תוכניות תגמולים קמעונאיות ונאמנות, כמו גם תעודות זהות דיגיטליות ולגיבוי נתונים ללא שינוי..

לכן, טכנולוגיית הבלוקצ’יין הביאה איתה סט חדש של רעיונות עסקיים כמו גם מודלים שחברות מנצלות יותר ויותר. חברות משתמשות בטכנולוגיה כדי להשיק מוצרים חדשים וכן לשפר את היעילות של המוצרים הקיימים שלהן ואספקת השירות.

לכן, במדריך זה, נסתכל על חברות הארגון המובילות המשתמשות בבלוקצ’יין לשיפורן.

הירשם עכשיו:קורס בלוקצ’יין חינם

Contents

20 המפעלים המובילים המיישמים טכנולוגיית Blockchain

חברות המיישמות טכנולוגיית Blockchain

 1. וולמארט: מעקב אחר מוצרים

ענקית הקמעונאות וולמארט היא אחת החברות הרב-לאומיות שלקחו את ההובלה ביישום בלוקצ’יין. החברה ממנפת את טכנולוגיית ספר החשבונות הדיגיטלי לשיפור מעקב וניהול הנתונים בתפעול השוטף שלה. יותר מכך, וולמארט עובדת עם יבמ במה שנראה דוגמה מושלמת ליישום בלוקצ’יין בביצוע מעקב אחר מוצרי בשר ועופות שנמכרים בסניפים שלה..

זוהי הדוגמה המושלמת של חברות בעלות פרופיל גבוה המשתמשות בבלוקצ’יין.

יתרה מכך, החברה כבר הטמיעה מערכת בלוקצ’יין המסוגלת לעקוב אחר מידע ישירות מהחקלאי אל המתווך, המפיץ והקמעונאי.

עובדי וולמארט וצרכנים יכולים כעת לעקוב אחר מוצרים לשורשים שלהם, הודות לשילוב טכנולוגיה של בלוקצ’יין.

 1. בריטיש איירווייס: מערכת ניטור בלוקצ’יין

חברת התעופה הגדולה בבריטניה בריטיש איירווייס היא דוגמה נוספת לחברות המשתמשות בבלוקצ’יין. במציאות, היא יישמה גם טכנולוגיית בלוקצ’יין לניהול מידע אודות טיסות נתונים בין שדות תעופה מרכזיים בלונדון, ז’נבה ומיאמי. יותר מכך, חברת התעופה בודקת גם שירות אימות VChain חדש המופעל על ידי בלוקצ’יין, שיש בו פוטנציאל לחולל מהפכה בתהליך הצ’ק-אין..

באמצעות המערכת החדשה, חברות תעופה ורשויות שדה תעופה יוכלו לאמת את זהות האנשים הנוסעים כנגד מסד נתונים המוחזק בבלוקצ’יין. המערכת תבדוק נגד תוקפם של מסמכי נסיעה מבלי לשתף מידע אישי עם צדדים שלישיים.

 1. Maersk: פלטפורמת משלוחים של Blockchain

מארסק, דוגמה נוספת לחברות המשתמשות בבלוקצ’יין, התחברה עם ענקית הטכנולוגיה יבמ כדי להשיק פלטפורמה לניטור משלוח המטענים. לפיכך, TradeLens היא פלטפורמת הבלוקצ’יין המיושמת שיש להשתמש בה כדי לעקוב אחר משלוחים כאשר הם עוברים מנמל אחד לאחר..

בפלטפורמה כבר יש יותר מ- 175 משתתפים. כמו כן, ספר הספרות האלקטרוני הדיגיטלי נועד לתעד את פרטי משלוח המטען כאשר הם עוזבים חצרות שילוח עד שהם מגיעים ליעדם הסופי..

במהלך תהליך המשלוח, הצדדים המעורבים בשרשרת האספקה ​​יוכלו לעקוב אחר מידע כגון זמני הגעה למשלוח ומסמכים כמו שחרור ממכס וחשבוניות מסחריות. לדברי ענקית הספנות, ליישום הבלוקצ’יין יש פוטנציאל להתייעל ולשפר את האבטחה בכל הנוגע למשלוח בינלאומי.

רוצה לדעת כיצד בלוקצ’יין יכול לשנות את תחום שרשרת האספקה? עיין במדריך שלנו לבלוקצ’יין בשרשרת האספקה ​​כבר עכשיו!

 1. UPS Blockchain: מערכת לוגיסטיקה

שירותי החבילה המאוחדת הצטרפה לבלוקצ’יין ב- Trucking Alliance לצורך יישום פתרונות בלוקצ’יין לתעשיית המטען בהיקף מיליארדי דולרים. הברית מתכננת לעודד פיתוח תקנים לתעשיית הספנות באמצעות יישום מערכת בלוקצ’יין מאובטחת.

במסגרת הברית הם מתכננים לפתח חידושים חדשים שיכולים להציע מערכת ניהול לוגיסטיקה יעילה וזולה יותר. מספר רב של מתווכים, כמו גם מידע נסתר על פני רשתות אספקה ​​מורכבות, הם חלק מהאתגרים שטכנולוגיית הבלוקצ’יין תפתור בענף כחלק מהדחיפה האחרונה..

 1. FedEx: בלוקצ’יין ליישוב סכסוכים

FedEx היא ענקית ספנות אחרת שהוציאה דוגמה טובה ליישום בלוקצ’יין. יישום בלוקצ’יין אפשר לחברה לשפר את תהליך יישוב סכסוכים הקשורים ללקוחות

החברה מיישמת פתרונות בלוקצ’יין לזיהוי סוג הנתונים שיש לאחסן בבלוקצ’יין, אידיאלי ליישוב בעיות הלקוחות. יותר מכך, יש להשתמש בטכנולוגיה גם כדי לאחסן רשומות לעיון עתידי.

 1. BHP Billiton: Blockchain לניהול שרשרת אספקה

ענקית הכרייה BHP Billiton מיישמת גם טכנולוגיית בלוקצ’יין מכיוון שהיא נראית משפרת את תהליכי שרשרת האספקה ​​שלה. החברה מתכוונת להשתמש בטכנולוגיית ספר החשבונות המבוזרת כדי להקליט ולעקוב אחר תנועות של סלעי קידוח ודגימות נוזלים. על ידי מינוף יכולות הטכנולוגיה, החברה אמורה להיות מסוגלת לאבטח נתונים בזמן אמת שנוצרו במהלך המסירה.

מערכת הבלוקצ’יין אמורה לאפשר לחברה לשפר את היעילות הפנימית ובכך לאפשר לה לעבוד בצמוד לשותפים. החברה גם דורשת מספקים להשתמש בטכנולוגיית blockchain באמצעות פתרונות המסופקים על ידי אנשים כמו BlockApps ו- ConsenSys כדי לאסוף נתונים חיים..

בנוסף, החברה מפעילה צמתים במערכת הקבצים הבין-כוכבית, המשמשת כפרוטוקול שיתוף קבצים של עמית לעמית בשיתוף עם מערכות בלוקצ’יין..

 1. עליבאבא: מעקב אחר מוצרי יוקרה

למרות היותו אחד המבקרים הגדולים ביותר של מטבעות קריפטוגרפיים, ג’ק מא, מייסד שותף של עליבאבא, נותר שורי לגבי טכנולוגיית הבלוקצ’יין. החברה מארחת את הפטנטים הגדולים ביותר בבלוקצ’יין בעולם, ומדגישה עד כמה היא ממוקדת להשתמש בה לשיפור הפעילות שלה..

בחזית היישום חשפה ענקית המסחר האלקטרוני, פיתרון מבוסס בלוקצ’יין המאפשר מעקב אחר מוצרי יוקרה הנמכרים באתרי המסחר האלקטרוני שלה כמו Tmall. שיפור רשתות אספקה ​​חוצות גבולות הוא דוגמה נוספת ליישום בלוקצ’יין של ענקית המסחר האלקטרוני.

היחידה האוסטרלית של החברה פיתחה גם פלטפורמת בלוקצ’יין למעקב אחר תנועת המזון עם שותפים.

 1. Tencent: בלוקצ’יין לחיוב ומיסוי משפטי

Tencent מיישמת טכנולוגיית בלוקצ’יין לשיפור החיוב והמיסוי החוקיים בעיר שנזן בסין. במציאות, הרב-לאומית בוחנת בלוקצ’יין ליישומים ארגוניים המנצלים את הטכנולוגיה כדי לסייע במאבק בחשבוניות מזויפות וכן לצמצם את המקרה של עסקים בעיר המנצלים את חסרונות המס.

בשותפות עם מינהל המיסוי הממלכתי בעיר שנזן, החברה מקווה להשתמש בטכנולוגיה המתפתחת כדי לאמת את מקוריות החשבוניות. יש לשלב את פתרון הבלוקצ’יין המוצע בפלטפורמת WeChat בקנה מידה העברת המסרים של החברה.

קרא עוד:6 תכונות Blockchain עיקריות שעליך לדעת

 1. באידו: ניהול זכויות רוח

Baidu הוא רב לאומי סיני נוסף שסיפק דוגמה טובה ליישום בלוקצ’יין. ענקית החיפוש השיקה מערכת לניהול זכויות תמונה המופעלת באמצעות טכנולוגיית הבלוקצ’יין.

במציאות המערכת מספקת דרך לצלמים כמו גם לסוכנויות צילום ליצור פרופילים ולהיות בעמדה לתבוע זכויות יוצרים לתמונות שלהם. נראה כי ה- comptECH השאיל עלה מתוך מערכת מעקב הצילומים של קודאק KodakOne.

החברה גם גילמה דוגמה טובה ליישום בלוקצ’יין בתחום המשחקים. Leci Gou הוא משחק הגידול החדש של החברה המופעל על ידי בלוקצ’יין, הדומה איכשהו ל- CryptoKitties. המשחק משמש כתוכנית שיווק ונאמנות מכיוון ששחקנים יכולים להרוויח גורי קריפטו וכן זיכויי משחק ברכישת מוצרי Baidu..

בנוסף, Baidu השיקה פלטפורמה פתוחה המאפשרת למפתחי ארגונים לבנות יישומים מבוססי בלוקצ’יין המתמקדים בתחומי חיוב דיגיטלי וניהול אשראי בנקאי..

 1. קבוצת AIA: Bancassurance המאפשר בלוקצ’יין

אחת מחברות הפיננסים המשתמשות בבלוקצ’יין היא קבוצת AIA. במציאות, היא יישמה את טכנולוגיית הבלוקצ’יין ותוך כדי השיקה את Bancassurance הראשון שמאפשר בלוקצ’יין. הפתרון יקל על החברה ושותפיה בבנק לשתף נתוני מדיניות וכן תיעוד על בסיס בזמן אמת. הפיתרון אמור גם להביא לשקיפות מוגברת וכן להפחתת זמני העיבוד

שילוב מערכות IT של מבטחים ומערכות בנקים מדור קודם היה תמיד בעיה גדולה. עם זאת, עם הדיגיטציה של ערוץ הבנק הבטוח, הבנקים צריכים להיות מסוגלים לבחור ולהשתמש בתוכנות שלהם.

הביטוח הבנקאי המופעל על ידי בלוקצ’יין אמור לספק הכנסות משמעותיות עבור מבטחי החיים. זה גם אמור לעזור למבטחים להתקשר בצורה יעילה יותר עם הצרכנים תוך שיפור זמני האספקה.

בדוק כעת את חשיבות הבלוקצ’יין בענף הביטוח!

 1. Metlife: פתרון ביטוח אוטומטי המופעל על ידי Blockchain

אחת נוספת מחברות הפיננסים המשתמשות בבלוקצ’יין היא Metlife. עם זאת, הם משתמשים בו באמצעות מרכז החדשנות מבוסס סינגפור Lumen Lab. במציאות, היא חשפה דוגמה ליישום בלוקצ’יין בתעשיית הבריאות.

לכן, החברה בוחנת בימים אלה את פתרון הביטוח האוטומטי הראשון המונע על ידי בלוקצ’יין, המציע לנשים הנאבקות בסוכרת הריונית הגנה כלכלית..

ויטנה היא דוגמה לפלטפורמת יישום בלוקצ’יין המבקשת לתת מענה לצרכים של אחת מכל חמש נשים מצפות בסינגפור. על ידי יישום פיתרון בלוקצ’יין, Metlife תוכל לחבר את הרשומות הרפואיות האלקטרוניות של הלקוחות בזמן אמת ולהנפיק מדיניות תוך מספר דקות.

הפיתרון גם יוציא תשלום אוטומטי לאחר האבחון ללא צורך באנשים שטוענים.

 1. פייסבוק: בלוקצ’יין לתשלומים דיגיטליים

פייסבוק נאלצה להמציא דרכים חדשות להבטיח הגנה טובה יותר על נתוני האנשים בתגובה לשערוריית קיימברידג ‘אנליטיקה. הטמעת טכנולוגיית הבלוקצ’יין כדי לטפל במסכת הנתונים הענקית נראית כמו הדחיפה האחרונה של החברה.

פרויקט פופולרי נוסף עליו הם עובדים הוא פרויקט המטבעות המאזניים של מאזניים. בעבר, זה היה יותר ממוקד בתמיכה רק באסימן מאזניים. אך כעת, הוא יכלול בפלטפורמה גם מטבעות קיימים הנתמכים על ידי הממשלה.

במציאות, פרויקט זה יכול למעשה להפוך לפלטפורמה הראשונה שהציגה דולר דיגיטלי אי פעם. לכן, זהו צעד גדול לעליית הקהילה הבינלאומית.

 1. וולט דיסני: בלוקצ’יין למעקב אחר מלאים

גם יישום הבלוקצ’יין בענק הפארקים וולט דיסני לובש צורה. מקרה השימוש הברור ביותר של הטכנולוגיה בפעילות החברה הוא מעקב אחר מלאי כמו גם מכירות ומשלוחים בפארקים..

החברה גם בוחנת את השימוש בטכנולוגיה כדי להקל על אנשים לדעת אם עסקה אושרה או נדחתה. Dragonchain הוא פיתרון הבלוקצ’יין המוצע עליו עובדת החברה, מכיוון שהוא מצטרף לחברות אחרות בכדי לבצע מינוף של יכולותיה..

 1. פורד: בלוקצ’יין לתמיכה בטכנולוגיות ניידות

פורד הצטרפה לרשימה הולכת וגדלה של חברות רכב המיישמות טכנולוגיית בלוקצ’יין בתעשייה. החברה מתכננת להטמיע טכנולוגיית בלוקצ’יין כדי לאפשר לטכנולוגיות ניידות לתמוך בפתרונות הניידות החכמות שלה.

פטנט שהוענק לאחרונה מציע כי החברה תוכל לממש בקרוב את טכנולוגיית הבלוקצ’יין כדי להקל על מכוניות לתקשר ביניהן כדרך להפחית את התנועה. הפטנט מרכב לרכב מפרט מערכת שתנסה להקל על עומסי התנועה באמצעות תיאום מהירות המכוניות בכביש..

הירשם עכשיו: קורס מוסמך לבלוקצ’יין מקצועי (CEBP)

 1. זהירות: פלטפורמת הסחר של Blockchain

ענקית הביטוח Prudential בסינגפור התחברה עם Starhub על יישום הבלוקצ’יין. השניים עובדים יחד על פלטפורמת סחר דיגיטלי המיועדת למפעלים קטנים ובינוניים.

סחר מהיר מהיר הוא הפלטפורמה המופעלת על ידי בלוקצ’יין שתנסה להקל על עסקים למצוא שותפים ומפיצים וכן להיות מסוגלים לבצע תשלומים ולעקוב אחר סחורות. זהירות היא גם להשתמש בפלטפורמה כדי להציע מוצרי ביטוח.

 1. נסטלה: בלוקצ’יין בניהול אספקה

נסטלה מיישמת טכנולוגיית בלוקצ’יין במעקב אחר מוצרי מזון, במיוחד אלה המשמשים ילדים, ממש מחוות. החברה מיישמת את טכנולוגיית הבלוקצ’יין בשרשרת האספקה ​​שלה בהתאם למתרחש בענף הספנות.

העובדה שמזון לתינוקות נוטה להיות רגיש ביותר קורא לשימוש בטכנולוגיה להתמודדות עם מזון. פרויקט הניסוי אשר יכוון למזון תינוקות גרבר הוא חלק משותפות מתמשכת בה מעורבים יוניליוור וולמארט ו- IBM.

 1. טויוטה: בלוקצ’יין לשיפור טכנולוגיית הנהיגה האוטונומית

ענקית הרכב היפנית טויוטה שוקלת ליישם טכנולוגיית בלוקצ’יין כדי להאיץ את טכנולוגיית הנהיגה האוטונומית. יחידת המחקר של החברה התחברה למעבדת המדיה MIT כדי לטפח סביבה דיגיטלית לפיה אנשים ועסקים יוכלו לשתף נתוני רכב אוטונומיים וכן לנהל עסקאות של שיתופי נסיעה ורכב.

השניים עובדים עם שותפים אחרים לפיתוח יישומים וכן הוכחת מושגים לשיפור הניידות בתעשיית הרכב. על פי החברה, יישום בלוקצ’יין יעזור לאנשים להיות נוחים יותר עם טכנולוגיות אוטונומיות..

 1. UnitedHealthcare: Blockchain לשיפור ספריות הרופאים

UnitedHealthcare, Humana, Optum ו- Quest Diagnostics חברו לבחון כיצד ליישם טכנולוגיית בלוקצ’יין בעסקים. במציאות, הם רוצים להשתמש בו לעסקי בריאות אשר יתמקדו בספריות הרופאים. לכן חברות בריאות יטפלו בטכנולוגיה לאבטחת נתוני בריאות ולהפיץ אותם בצורה מאובטחת.

יישום Blockchain אמור לאפשר לחברות לשפר את איכות הנתונים שמועברים לחברות הביטוח בנוסף להפחתת עלויות ניהול. השימוש בטכנולוגיית ספר החשבונות הדיגיטלי אמור למגר את הבעיה הכל כך נפוצה שמגיעה לתביעה שמגיעה מבטחים תוך אי התאמה למידע שמספקים שירותי בריאות..

קרא גם: איך יכול Blockchain לשבש את שירותי הבריאות?

 1. סמסונג: בלוקצ’יין לניהול שרשרת אספקה

ענקית החומרה סמסונג יישמה גם טכנולוגיית בלוקצ’יין מכיוון שהיא נראית משפרת את ניהול שרשרת האספקה ​​כמו גם את הלוגיסטיקה. בהיותה אחת היצרניות הגדולות בעולם של מוצרי חשמל, החברה זקוקה מאוד למערכת המסוגלת לנהל את שרשרת האספקה ​​העצומה שלה..

החברה מתכננת להשתמש בטכנולוגיה כדי לעקוב אחר מספר עצום של המשלוחים המורכבים ממכשירים אלקטרוניים ומכשירים בכל הגדלים. החברה מצפה כי יישום הבלוקצ’יין ימריץ טרנספורמציות דיגיטליות על ידי שיפור היעילות התפעולית.

 1. אפל: בלוקצ’יין לנתוני חותמת זמן

במשך הזמן הארוך ביותר, אפל חשקה האם היא רואה פוטנציאל בטכנולוגיית הבלוקצ’יין כחלק מהאימפריה העצומה שלה. אולם מילוי הפטנט החדש הביא למנוחה את הדיון לאחר שהתברר כי החברה עשויה לתכנן להשתמש בטכנולוגיית ספר החשבונות הדיגיטלי ליצירת ואימות חותמות זמן..

אז נכון לעכשיו הם עדיין בוחנים כיצד ליישם בלוקצ’יין בעסקים.

 1. HSBC: פלטפורמת הכספת המבוזרת

HSBC כבר משתמשת בפלטפורמה מבוססת בלוקצ’יין. במציאות, הם מיישמים בלוקצ’יין כדי לספר את מערכת הכספת שלהם. כדי להפוך אותו לבטוח ופרטי יותר, הבנק מתרחק משמירת רישומים מבוססת נייר. אז המשקיעים שלהם יכולים כעת לעקוב אחר כל הכסף שלהם מהפלטפורמה.

 1. Anheuser Busch InBev: בלוקצ’יין לשרשרת אספקה

זו אחת מחברות ארגוני הבירה הגדולות ביותר בעולם כרגע. נכון לעכשיו הם משתמשים בבלוקצ’יין לשרשרת האספקה ​​שלהם. יחד עם BanQu, הם רוצים להגביר את השקיפות הכוללת של המערכות שלהם. יתרה מכך, זה יהיה למעשה לעקוב ולהגדיל את השקיפות של שרשרת היבול שלהם. לפיכך, היא תעצים גם מעל 2000 חקלאים בזמביה.

 1. פייזר: ניהול מלאי תרופות

פייזר מיישמת גם טכנולוגיית בלוקצ’יין. ביוג’ן ופייזר הרגע השלימו הוכחת רעיון לפרויקט. פרויקט זה מיועד למעקב אחר רשומות וניהול המלאי הדיגיטלי של מוצרי התרופות.

במציאות הקבוצה מגיעה גם עם שחקנים אחרים כמו גלקסוסמית’ליין, מרק, אסטראזנקה ודלויט..

 1. מעטפת: בלוקצ’יין למסחר בנפט גולמי

מעטפת היא אחת מחברות האנרגיה המיישמות בלוקצ’יין לתחום האנרגיה. באמצעות טכנולוגיה זו, יחד עם חברת סינוכם אנרגיה טכנולוגית בע”מ ומקווירי, מתכננת מעטפת להשתמש בבלוקצ’יין למסחר בנפט גולמי..

כמו כן, הם חוקרים את הטכנולוגיה למטרות אחרות גם בתעשיית הנפט. בכל מקרה, הם מתכננים להשתמש בפלטפורמה כדי לקדם שקיפות ולהיפטר משחיתות.

 1. JLL: שווי נדל”ן מסחרי ספרדי

JLL היא חברה נוספת המשתילה טכנולוגיית בלוקצ’יין. נכון לעכשיו הם משתמשים בטכנולוגיה זו לצורך תהליך הערכת השווי של הנדל”ן המסחרי הספרדי. יתרה מכך, הם מתכננים להשתמש בטכנולוגיה זו להקמת תחום הנדל”ן. באמצעות האפליקציה תוכלו לשכור או אפילו למכור נכסים. יוזמה זו מתמקדת בעיקר ב JLL יפן.

למידע נוסף על פלטפורמות בלוקצ’יין ארגוניות כדי להבין כיצד כל אחת מהן עובדת.

רשימת המפעלים המיישמים בלוקצ’יין

CompanySectorBlockchain פתרון
וולמארט קמעונאות שימוש בטכנולוגיית בלוקצ’יין למעקב אחר תנועת מוצרים מחקלאים לחנויות
בריטיש איירווייס תעשיית התיירות הטמעת בלוקצ’יין לניהול נתוני טיסה וכן אימות זהות הנוסע
מארסק משלוח מערכת בלוקצ’יין למעקב אחר תנועת משלוחים בין יציאות
BHP ביליטון כְּרִיָה מינוף טכנולוגיית הבלוקצ’יין לניהול שרשרת האספקה
טנסנט מסחר אלקטרוני / קמעונאות פתרון לאימות אותנטיות החשבונית ולהבטחת עמידה במס
טויוטה תעשיית רכב מתכננים להשתמש בטכנולוגיית הבלוקצ’יין לשיפור טכנולוגיית הנהיגה האוטונומית
UnitedHealthcare בריאות שימוש בטכנולוגיית blockchain לשיפור ספריות הרופאים כדי לאפשר מילוי מדויק של תביעות ביטוח
יו פי אס משלוח פיתרון ניטור וניהול לוגיסטי המופעל באמצעות Blockchain
באידו ענק חיפוש שימוש בבלוקצ’יין לשיפור ניהול זכויות הרוח
סמסונג טק מתכוונת להשתמש בטכנולוגיית בלוקצ’יין כדי לשפר את ניהול שרשרת האספקה ​​בכל הנוגע למשלוחי אלקטרוניקה
FedEx משלוח עובדים על פיתרון בלוקצ’יין ליישוב סכסוכי לקוחות
עליבאבא מסחר אלקטרוני שימוש בטכנולוגיית בלוקצ’יין למעקב אחר מוצרי יוקרה בפלטפורמות המסחר האלקטרוני שלה
קבוצת AIA ביטוח השיקה את הבנק הבטחון הראשון מסוגו לשיתוף נתוני מדיניות
Metlife בריאות שימוש בטכנולוגיית בלוקצ’יין לאחסון רשומות רפואיות של מטופלים למטרות ביטוח
פייסבוק טק חקר השימוש ב- blockchain לשיפור אבטחת הנתונים ופרטיות המשתמשים
לַחֲצוֹת אוטומטי מינוף טכנולוגיית הבלוקצ’יין לשיפור טכנולוגיות הניידות
זהירות ביטוח חושף פלטפורמת מסחר המופעלת על ידי בלוקצ’יין עבור ארגונים קטנים ובינוניים
תפוח עץ טק פטנט טכנולוגיית בלוקצ’יין לנתוני חותמת זמן
לְהִתְכַּרְבֵּל קמעונאות שימוש בטכנולוגיית בלוקצ’יין בניהול אספקה ​​למעקב אחר מוצרי מזון לתינוקות
גוגל טק חקר השימוש בטכנולוגיית הבלוקצ’יין לשיפור אבטחת שירותי הענן ולהגנת נתונים
HSBC בַּנק שימוש בטכנולוגיית בלוקצ’יין כדי לבצע דיגיטציה מלאה של ניהול הרשומות שלהם ולהגדיל את האבטחה של מערכת הכספות
Anheuser Busch InBev מַשׁקֶה שימוש בבלוקצ’יין לשרשרת אספקת המשקאות שלהם והגברת השקיפות
פייזר תרופות מעקב אחר רשומות וניהול המלאי הדיגיטלי של מוצרי התרופות
צדף שמן מתכנן להשתמש בבלוקצ’יין למסחר בנפט גולמי כדי להיפטר משחיתות
JLL נדל”ן חקר הבלוקצ’יין להערכת שווי נדל”ן מסחרי

בסוף

סקרנו 20+ חברות המיישמות טכנולוגיות בלוקצ’יין במטרה לשפר את אספקת השירותים ולשפר את היעילות התפעולית. השקעות מוגברות במגזר אמורות להוביל לחידושים טובים יותר המיועדים לשיפור אורח חייהם של אנשים. אם אתה מעוניין ליישם בלוקצ’יין לתעשייה שלך, יש לך כבר קצת תובנה כיצד אחרים עושים זאת.

עם זאת, אם אתה רוצה ללמוד על הטכנולוגיה מאפס אתה יכול לבדוק את קורס הבלוקצ’יין החינמי שלנו עכשיו!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map