קונסורציום בלוקצ’יין: 20 הקונסורציות המובילות שכדאי לכם לבדוק

קיימים בשוק סוגים שונים של טכנולוגיית בלוקצ’יין. במדריך זה, נצלול אל יסודות הליבה של בלוקצ’יין קונסורציום ונבין כיצד הוא פועל.

מיד לאחר הופעת הבלוקצ’יין כבוס הטכנולוגיה החדש החלו להתפתח סביבו שוק חדש ומערכת עסקית. ככל שעבר הזמן, סוגים שונים של בלוקצ’יין נכנסו לתפיסתנו. ביניהם, קונסורציום מאוחד או בלוקצ’יין יוצר הייפ מסיבי בשוק.

קונסורציום בלוקצ’יין הוא כיום סוג פופולרי של בלוקצ’יין, ועסקים רבים מתעניינים מאוד בסוג זה של רשת. עם זאת, רבים מכם אולי עדיין לא יודעים מה או כיצד פועל סוג זה של בלוקצ’יין.

אז כדי לעזור לך, היום, אנו נשתף תובנות לגבי קונסורציום הבלוקצ’יין ונמנה את 20 קונסורציום הבלוקצ’יין הטובים ביותר כרגע. אז למה לחכות?

קח כוס קפה והתחל לקרוא!

הירשם עכשיו: קורס יסודות Blockchains ארגוניים

Contents

מה זה בלוקצ’יין קונסורציום?

קונסורציום בלוקצ’יין או בלוקצ’יין מאוחד הוא סוג של רשת בלוקצ’יין בה ארגונים מרובים מתחזקים את המערכת. עם זאת, זה מותר ואינו ציבורי. היית מוצא את זה דומה יותר לפרטיים.

אבל הטוויסט העיקרי הוא אפילו באמצעות הרשאה לכך, הוא יכול למעשה להציע מבנה מבוזר. אֵיך? ובכן, כידוע, במקום ארגון אחד בלבד, ארגונים מרובים לוקחים חלק בקונסורציום. כתוצאה מכך, כל ארגון מקבל יחס דומה.

לכן, אין ישות אחת השולטת ברשת, וכל שאר הארגונים מסייעים בכך. במציאות, אתה יכול לחשוב על זה כפלטפורמה שבה חברות מרובות מתכנסות וחולקות את המידע שלהן במידת הצורך. זו סביבה שיתופית, שהיא קונסורציום של תעשיית הבלוקצ’יין המועילה ביותר. בנוסף, אין פלטפורמה כלשהי לשימוש לרעה. ישנם גם סוגים אחרים של טכנולוגיית בלוקצ’יין.

עם זאת, נראה שרבים מבלבלים בין בלוקצ’יין פרטי לבין בלוקצ’ורי קונסורציום. במציאות, שניהם שונים למדי ומשמשים לנישות ותעשיות ספציפיות. לכן, אם אתה משווה בלוקצ’יין פרטי לעומת בלוקצ’יין קונסורציום אתה יכול ללמוד עוד על ההבדלים.

מה יציע קונסורציום Blockchain לחברה שלך?

 • קיצוץ בעלויות

ארכיטקטורת הקונסורציום של תעשיית הבלוקצ’יין תעזור לך לקצץ את כל ההוצאות ללא מאמץ. מכיוון שאלה מתאימים בעיקר למטרות תעשייתיות, אתה יכול בקלות לקשר אותם לרשת הקיימת שלך בצורה יעילה יותר מבלוקצ’יין ציבורי או פרטי.

לכן, השקעה בסוג זה של קונסורציום תעשייתי של בלוקצ’יין תועיל מאוד עבור העסק שלך.


 • דמי עסקה נמוכים מאוד

היבט משמעותי נוסף בקונסורציום זה של תעשיית הבלוקצ’יין הוא שהם יכולים לתת עמלת עסקה נמוכה יותר. עליכם לדעת כי חסימות ציבוריות אכן טוענות כי הן מציעות תכונות דומות; עם זאת, המציאות רחוקה למדי מכך.

במציאות, כאשר משתמשים רבים מתחילים להשתמש ברשת, היא מתחילה להאט בצורה דרסטית. לפיכך, עיבוד העסקאות הופך לקשה מהרגיל. כשדבר כזה קורה, עמלת העסקה עולה.

עליכם לדעת שמבחינת הקונסורציום זה לא הנושא. זו סביבה מבוקרת יותר, ורק אנשים מורשים יכולים להיכנס. אז זה אומר שהיא תהיה הרבה יותר יציבה ויכולה להתמודד עם כל לחץ.

 • סביבת רגולציה

חברות זקוקות לתקנות כדי לתפקד כראוי. והכי חשוב, כמו שארגונים רבים יעבדו כאן יחד, צריך שיהיו כללים מסוימים. לפיכך, קונסורציום בתעשיית הבלוקצ’יין יכול לעזור לכם לפרוח בסביבה מוסדרת וגם להעניק להם חופש ביזור.

 • אין כניסה פלילית

ברור שהייתם רוצים להתרחק מפושעים בסביבה משותפת. שלא כמו בלוקצ’יין ציבורי, רק אנשים מורשים יכולים להיכנס לרשת מסוג זה. וכך, כל צומת יהיה מאומת ולא ישאיר מקום לפושעים.

קונסורטים בלוקצ'יין מובילים

סוגי קונסורציום בלוקצ’יין

ישנם כיום שלושה סוגים של קונסורציום בלוקצ’יין. אלו הם –

 • ממוקד טכנולוגיה:

אלה מציעים פלטפורמות בלוקצ’יין רב פעמיות, פתרונות המבוססים על תקנים טכניים. בעיקר יש למקרים שימוש רב תכליתי – Hyperledger, Enterprise Ethereum Alliance וכו ‘.

יתר על כן, סוג זה של קונסורציום תעשיית הבלוקצ’יין קיים אך ורק במטרה לסייע לבלוקצ’יין להגיע להכרה גלובלית.

 • ממוקד עסקי:

אלה נוטים לפתח פתרונות בלוקצ’יין לנושא עסקי ספציפי. בעיקר כל הפתרונות מיועדים למטרות עסקיות בלבד – למשל, Bankchain, Tradelens וכו ‘.

במציאות, ארכיטקטורה זו של קונסורציום הבלוקצ’יין תתמקד במקרה שימוש ספציפי של בלוקצ’יין, כגון בנקאות, שרשרת אספקה, שירותי בריאות וכו ‘. במקום להציע פלטפורמות קוד פתוח, רבות מהן נועדו למטרות מסחריות בלבד..

 • ממוקד כפול:

כאן הם מתמקדים הן בטכנולוגיה והן בעסקים כאשר מציעים פלטפורמה או פתרון. לכן, באופן מסוים, הם יציעו פלטפורמת קוד פתוח המתאימה לכל סוג של פיתרון, אך גם יציעו מוצרים מסחריים. דוגמה תהיה R3.

אילו יתרונות אתה צריך לצפות מקונסורציום Blockchain?

ישנם יתרונות מסוימים שאתה יכול לצפות מ Blockchain המאוחד. בואו נראה מה זה –

 • חיסכון עלויות

עליכם לשקול האם ה- Blockchain המאוחד יחסוך לכם את העלות. הרעיון הבסיסי של להיות חבר הוא קיצוץ בהוצאות. לכן, בחר את התכונה המציעה את התכונות החסכוניות ביותר לתעשייה שלך.

 • האצת הלמידה

יתרון גדול נוסף לצפות מבלוקצ’יין המאוחד. כדי לגדול בנישת הבלוקצ’יין, תזדקק לתמיכה מלאה בלימוד. לכן, ציפייה לזירוז שיטות הלמידה תועיל. קונסורציות רבות מציעות הכשרה ומומחים אחרים לתמיכה בפיתוח. הזדמנויות כאלה יכולות גם לטפח את הצוות שלך.

 • שיתוף סיכון

ובכן, יתרון נוסף של Blockchain מאוחד הוא שיתוף הסיכון. אז בהחלט הייתם רוצים פלטפורמה בה כל חברה יחלקה את הסיכון במקרה של פתרון בלוקצ’יין חדש. מכיוון שבלוקצ’יין עדיין חדש, ישנם הרבה סיכונים הקשורים אליו בשוק. אבל אם חברים משתפים פעולה, הסיכון הכללי נמוך בהרבה אם הפתרונות נכשלים או מצליחים.

הירשם עכשיו: קורס מומחה אבטחה של Blockchain מוסמך (CBSE)

 • בנה מסה של אימוץ קריטי

רק בניית פיתרון אחד בלבד לא אמורה להיות המקרה של בלוקצ’יין מאוחד. לקיחתו ברמה של אימוץ המונים תעזור לחברה שלך להגיע לגובה חדש בקלות. ללא אימוץ המוני, הגעה לשוק העולמי תהיה קשה.

 • שמירה על רלוונטיות / אורך חיים

הקונסורציום שלך צריך להציע פתרון רלוונטי או תוכנית מפות דרכים. ככל שהטכנולוגיה ממשיכה להשתנות, הישארות רלוונטית בתחום קשה ביותר. לפיכך, ככל שהזמן ישתנה, עליכם לצפות כי הקונסורציום שלכם ישנה את תוכניתו גם בהתאם לכך.

 • השפעה על תקנים

לבסוף, עליכם לצפות כי הקונסורציום יציע סטנדרטים משפיעים. על פי השוק, בלוקצ’יין יגיע במהרה ליכולת פעולה הדדית. יהיה עליך להשפיע על הסטנדרטים כדי לסמן את מקומך בענף השווה של טריליון דולר.

ארגוני הטבות מצפים מקונסורציום Blockchain

בזמן שאתה מבין למה לצפות ומה לא, אתה יכול לבדוק למה ארגונים אחרים מצפים מקונסורציום הבלוקצ’יין.

דלויט סֶקֶר מתוך 1386 ארגונים גלובליים יכולים לעזור לך לראות מה באמת קורה בעניין זה. אבל אתה צריך לדעת שהסקר לא כולל כל מפעל אחד בעולם ולכן המספר האמיתי יכול להשתנות.

עיין בטופס הטבלה למטה –

יתרונות אחוז המפעלים המצפים לכך
חיסכון עלויות 57%
האצת הלמידה 55%
שיתוף סיכון 47%
בנה מסה של אימוץ קריטית 45%
שמירה על רלוונטיות / אורך חיים 42%
השפעה על תקנים 42%
לא בטוח 1%

באילו ארגוני קריטריונים משתמשים לבחירת קונסורציום בלוקצ’יין?

אתה יכול גם לבדוק באילו קריטריונים משתמשים ארגונים בבחירת קונסורציום בלוקצ’יין. דלויט סֶקֶר מתוך 1386 ארגונים גלובליים יכולים לעזור לך לראות מה באמת קורה בעניין זה. אבל אתה צריך לדעת שהסקר לא כולל כל מפעל אחד בעולם ולכן המספר האמיתי יכול להשתנות.

עיין בטופס הטבלה למטה –

קריטריונים אחוז העסקים המשתמשים בו
יעדים מיושרים 41%
איכות החברים האחרים 37%
עדות להשפעה 36%
הזדמנות להשפיע 36%
עלות משתתפות משתלמת 36%
מעורבות רגולטורית 36%
מדיניות חברות או כללים 35%
בַּגרוּת 34%
ממומן היטב 34%
ממשל 30%
ללא מטרות רווח או למטרות רווח 23%
לא בטוח 1%

קונסורציות ורשתות בלוקצ’יין הגדולות

אלה הם כמה מהקונסורציות והרשתות הגדולות של בלוקצ’יין בשוק. נראה כי לכל הקונסורציות הללו יש הרבה חברות המשתמשות בטכנולוגיית הבלוקצ’יין. אז בואו נבדוק מהן הקונסורציות האלה –

Hyperledger

נתחיל עם Hyperledger. בלוקצ’יין של Hyperledger הוא אחד מקבוצות הבלוקצ’יין הבולטות ביותר בשוק כרגע. רק בתחילת דרכה חזרה בשנת 2016, הקימה לינוקס את Hyperledger. במציאות, קונסורציום זה יכול להיות אחת הפלטפורמות הטובות ביותר של קוד פתוח עבור ארגונים.

למה? ובכן, זה בגלל שהיפרלדגר מציעה טונות של פתרונות, והם מתמקדים בעיקר במתן תמיכה טכנולוגית למהפכת הבלוקצ’יין. נכון לעכשיו, יש להם מספר רב של פרויקטים, כולל כלים, פלטפורמות, ספריות ורבים אחרים.

באמצעות אלה תוכל לפתח במהירות פלטפורמות בלוקצ’יין משלך בקלות. נכון להיום יש להם 260+ חברים בקונסורציום שלהם.

הברית Ethereum ארגונית

זהו קונסורציום ראוי נוסף לרשימת קונסורציום הבלוקצ’יין שלנו. ויטלק בוטרין הוא למעשה המייסד המקורי של את’ריום. עם זאת, מכיוון שהאת’ריום המקורי הוא בלוקצ’יין ציבורי, הם החליטו לפרוס גם אחד בכיתה ארגונית.

יתר על כן, חדש זה יאפשר לך לקבל פרטיות מבחינת עסקאות ומתקנים רבים נוספים. נכון לעכשיו, Enterprise Ethereum מונה יותר מ -250 חברים שמשתפים פעולה יחד. חדשנות היא בראש סדר העדיפויות שלהם, והם נוטים להציע סביבה נהדרת גם לטיפוח.

R3

קונסורציום הבלוקצ’יין r3 הוא למעשה המוזר ברשימת קונסורציום הבלוקצ’יין. אֵיך? ובכן, זו אחת הקונסורציות הממקדות כפולות כיום. לא רק לקונסורציום הבלוקצ’יין r3 יש גרסת קוד פתוח לפלטפורמה Corda, אלא הם מציעים גרסה מסחרית עבור ארגונים..

עוד עניין נהדר הוא ששתי הפלטפורמות תואמות זו עם זו. לכן, מעבר ביניהם תהיה משימה קלה. נכון לעכשיו, קונסורציום הבלוקצ’יין r3 כולל מערכת אקולוגית המונה יותר מ- 200 חברים. עם זאת, עלינו לומר, הטכנולוגיה שלהם מיועדת יותר לנישות פיננסיות. אך קונסורציום הבלוקצ’יין r3 מנסה להגיע לאט לאט גם למקרי שימוש אחרים.

שמות עיקריים רבים כבר רודפים כרגע את קונסורציום ה- blockchain r3.

בנק צ’יין

BankChain הוא למעשה קונסורציום בלוקצ’יין בנקאי שבו הם מיישמים, בונים ובודקים פתרונות בלוקצ’יין שונים. עם זאת, היווצרותם של קונסורציות בלוקצ’יין אלה החלה מטכנולוגיות Primechain.

במציאות, הם אלה שאחראים על תחזוקה, שליטה ותפעול המערכת. יתר על כן, הם התחילו את המסע שלהם בשנת 2017 עם 9 פרויקטים חיים ו -34 חברים. חלק ממוצריהם כוללים – היוון חשבוניות, ערבויות בנקאיות & זיכויים תיעודיים, KYC ארגוני ורישום חיובים, ורבים אחרים.

B3i

B3i הוא הבא ברשימת קונסורציום הבלוקצ’יין הבנקאי שלנו. בשנת 2016, יוזמת ענף הביטוח Blockchain החלה את דרכה עם מבטחי משנה ומבטחים. באותה תקופה הם רק רצו לבחון את טכנולוגיית ספר החשבונות המבוזר ולהבין את היתרונות הפוטנציאליים.

עם זאת, מאוחר יותר הם הרחיבו את קו המוצרים שלה וכעת מציעים הרבה פתרונות מבוססי ביטוח. אחד מהם הוא – חוזה נכס חתול XOL. נכון לעכשיו, הם מונים כ -18 חברים.

אמון המזון של יבמ

חלק גדול מחיינו נסוב על מזון, ובלוקצ’יין יכול לעזור להביא בטיחות בתחום זה. ככל הנראה, IBM Food Trust מציע את המערכת האקולוגית הגדולה ביותר של ספקים, יצרנים, יצרנים, קמעונאים ורבים אחרים.

נכון לעכשיו, יש להם מעל 80 חברים ברשימה שלהם, ויש כמה שמות ענקיים גדולים כמו וולמארט, נסטלה, יוניליוור ורבים אחרים. וכך, בעזרת הפלטפורמות שלהם, ארגונים יכולים לעקוב אחר שרשרת אספקת המזון שלהם מהספקים ועד הצרכנים.

ספר חשבונות

צ’יינה לדג’ר היא קונסורציום בלוקצ’יין שהושק בסין. במציאות הם השיקו את הקונסורציום כדי לחקור ולהבין את השפעת הטכנולוגיה הזו על כלכלתם. יתר על כן, הם בוחנים גם אלגוריתמי הצפנה שונים, רשתות צד, רשתות פרטיות וטכנולוגיות רשת רבות אחרות.

מעבדות Wanxiang Blockchain מובילות את הברית כעת. הוא מורכב גם מאחד עשר בורסות סחורות אחרות, חילופי נכסים פיננסיים והחלפות מניות.

יותר מכך, הם רוצים לבנות פתרונות ופלטפורמות למגזרים הפיננסיים שלהם בסין בהמשך העתיד.

FISCO – קונסורציום שנזן של Blockchain פיננסי

הקונסורציום שנזן פיננסי Blockchain, שנוסד ב -31 במאי 2016, מונה כעת מעל 100 חברים בקונסורציום שלהם. כפי שניתן לראות בשמם, הם מתמקדים בעיקר בענפים פיננסיים. וכך, כל חבריהם מורכבים מחברות ומוסדות לשירותי מידע פיננסי.

יותר מכך, ל- FISCO כבר יש פרויקטים בתחום הון עצמי, אשראי, ביטוח, שירות ענן, מערכת נקודות נאמנות, נכסים דיגיטליים ועוד רבים וטובים. עם זאת, הפלטפורמה היא למעשה קוד פתוח. סין מתחילה להתעדכן בנישת הבלוקצ’יין, ו FISCO במקרה היא התוצאה של זה. אז זהו עוד בלוקצ’יין לקונסורציום הביטוח.

רשת עסק משלוחים גלובלית

רשת הספנות הגלובלית הקימה קבוצה של תשעה מפעילי מסוף ומובילי ים. לאחר מכן הם השיקו את הפלטפורמה הפתוחה שלהם על בסיס Blockchain. במציאות, CargoSmart הוא הראשון שיזם את הקונסורציום הזה.

כרגע יש להם –

OOCL, PSA בינלאומי ונמל בינלאומי בשנחאי, אוורגרין ימית, קווי ספנות של COSCO, נמלי האצ’יסון, DP World, יאנג מינג ו- CMA CGM.

CargoSmart היא למעשה ספקית פתרונות. יתר על כן, הפתרון יציע פלטפורמה דיגיטלית לחיבור שולחים, סוכנויות מותאמות אישית, לוגיסטיקה, ספקים ורבים אחרים. אז, זה גם בלוקצ’יין לקונסורציום שרשרת האספקה.

Tradelens

Tradelens היא הבאה ברשימת קונסורציום הבלוקצ’יין בשרשרת האספקה ​​שלנו. הם כאן כדי לחולל מהפכה בעולם ניהול שרשרת האספקה. זו למעשה פלטפורמה תעשייתית ניטרלית ופתוחה המבוססת על בלוקצ’יין, ושחקנים מרכזיים רבים בשוק מגבים אותה.

נכון לעכשיו, יש להם יותר מ -100 ארגונים במערכת האקולוגית שלהם. יתר על כן, הוא כולל בעיקר יציאות, ספקים, שולחים, 3PL, מפעילי מסופים ומשלחים. לפיכך, כשהם מתאחדים תחת פלטפורמה אחת, הם ממחזרים את כל מה שקשור לשרשרת האספקה.

אם אתה סקרן כיצד Blockchain יכול להשפיע באופן חיובי על עולם שרשרת האספקה ​​ופעולות הניהול, עליך להירשם עכשיו לבלוק-צ’ינס הארגוניים ולקורס ניהול שרשרת האספקה.!

קרן אינטרנט אנרגיה

קרן האינטרנט האנרגטי תופסת את ההובלה בתחום האנרגיה של קונסורציום בלוקצ’יין. יתרה מכך, הם טוענים שהם החלוצים של הבלוקצ’יין הארגוני הזה להבטחת צרכי השוק, התפעול והרגולציה של המגזר.

נכון לעכשיו, יש להם למעלה מ- 100 חברים במערכת האקולוגית שלהם. אם אתה בתחום האנרגיה, אתה בהחלט יכול לבדוק את זה. קרן אינטרנט אנרגיה מציעה גם הרבה הזדמנויות גמישות לחברים.

קולקטיב בריאות האש

כשכל הקונסורציות האחרות משתלטות על השוק, מדוע שמגזר הבריאות יישאר מאחור, נכון? לפיכך, מגיע קולקטיב הבריאות האש. בלוקצ’יין זה לקונסורציות בריאות הוא קהילה עולמית של מפתחים, צרכנים, ארגוני בריאות או כל מי שעובד בנישת הבריאות.

זו פלטפורמה פתוחה וקהילה ללא מטרות רווח בה הם מטפחים חידושים ורעיונות חדשים המבוססים על Blockchain. בכל מקרה, לא הצלחנו למצוא את המספר המדויק של חברי המערכת האקולוגית שלהם; עם זאת, ODH, Change Healthcare, Accenture, PLC, Altarum Institute, ועוד רבים אחרים נמצאים ברשימה.

רשת שירותי בריאות

למרות שזה די חדש, עד ש- Health Utility Network יוצרת הרבה הייפ בשוק. במציאות, IBM, אטנה, בנק PNC, המנון ושירותי שירותי הבריאות (HCSC) משתפים פעולה בכדי ליצור מערכת אקולוגית זו של קונסורציום למגזרי בריאות..

יתר על כן, מטרתם העיקרית היא לשפר את העקיבה ואת יכולת הפעולה ההדדית של ענף הבריאות. מכיוון ש- IBM מתערבבת, אנו יכולים להניח בבטחה שהפלטפורמה תהיה מבוססת על Hyperledger Fabric. בכל מקרה, על פי ה-, הם ישיקו סדרה של פתרונות שיעזרו לצמיחת המגזר.

קווי המתאר

בלוקצ’יין קונטור הוא מחלוצי הקונסורציות של בלוקצ’יין. במציאות, הפרויקט שלהם מתמקד במגזרים פיננסיים. יתרה מכך, הם ישתמשו בטכנולוגיית R3 כדי לגבות את פלטפורמת הבלוקצ’יין שלהם. המטרה העיקרית היא לספר את כל המסמכים במגזרים הפיננסיים. לאחר מכן, הם יכולים להתחיל להשיק סדרה של פתרונות.

נכון לעכשיו, יש להם שתים עשרה בנקים במערכת האקולוגית שלהם. הם כוללים –

Mizuho, ​​Scotiabank, BNP Paribas, בנק CTBC, בנק בנגקוק, ING, Intesa Sanpaolo, Natwest, SEB, U.S Bank, BBVA ו- HSBC.

מרקו פולו

מרקו פולו הוא עוד אחד הגדול ברשימת קונסורציום הבלוקצ’יין שלנו. הם הושקו בשנת 2017 והתמקדו בעיקר בנישת הבלוקצ’יין של פיננסי המסחר. בעיקר, הם שואפים להציע זמינות למימון הון בפלטפורמת TradeIX שלהם. יותר מכך, הם בונים את הפיתרון של r3 Corda.

מגזרים פיננסיים מרובים כמו SMBC, בנק בנגקוק, ING, בנק שכר רגיל, BNP Paribas, איגוד חילופי החובות (ITFA), NatWest, OP Financial Group, Natixis, Commerzbank, DNB, וסחר בינלאומי הם חלק מרכזי במערכת האקולוגית..

אנחנו.מסחר

We.trade, מה שמקל על הצרכנים ליצור קשר עם מוכרים וספקים פוטנציאליים ולנהל את כל התשלומים וההזמנות. יתר על כן, כל עסק בבלוקצ’יין הוא KYC. לכן, אין שום עניין של הונאה או שחיתות.

היבט נהדר נוסף בקונסורציום הבלוקצ’יין הזה הוא שהוא עוזר לבחור גם מוצרים בנקאיים שונים. הבנקים בתוך המערכת האקולוגית מציעים גם ערבויות לתשלומים. נכון לעכשיו, יש להם שמונה בנקים מתחת לפלטפורמה.

בטביה הייתה אחת מקונסורציות הבלוקצ’יין הקטנות ביותר עד כה. יש להם רק חמישה חברים במערכת האקולוגית שלהם. לצורך הגיבוי הטכנולוגי שלהם, הם מבקשים עזרה מיבמ. חמשת הבנקים האלה הם –

Commerzbank, בנק מונטריאול, Erste Group, UBS ו- CaixaBank.

Batavia מתמקדת ביישומי בלוקצ’יין גבולות, כגון שימוש בתכונות חוזיות חכמות לכל פתרון פיננסי. בעזרתו תוכלו לעקוב אחר התשלום החוצה גבולות ולשלוח או לקבל תשלומים בנוחות. עם זאת, בטביה התמזגה עם We.Trade ואינה קיימת יותר כעת.

הירשם עכשיו: קורס חסימות ארגוניות ומימון סחר

MOBI

יוזמת Blockchain Open Blockchain היא קונסורציום ללא מטרות רווח המבוסס על Blockchain. הוא מורכב מארגונים לא ממשלתיים, חברות וממשלות צופות פני עתיד כדי להבטיח שירותי ניידות בטוחים ובמחיר סביר.

בנוסף, הם מציעים גם פתרונות ירוקים, יעילים ופחות עמוסים בסטנדרטים האופייניים של Blockchain. הם התחילו בזהויות רכב ובקרוב יכסו גם תחומי ניידות אחרים. נכון להיום הם מונים 87 חברים.

ברית IoT מהימנה (TIA)

מגזר ה- IoT זקוק לאמון רב יותר. לפיכך, הגיעה ברית ה- IoT המהימנה להציל את היום. במציאות, הם שואפים להפוך את תעשיית ה- IoT לאמינה יותר ולגרום לקריאות. לכן הם משלבים חיישני IoT עם חוזים חכמים כדי להקל על סביבת מעקב דיגיטלית.

יתרון גדול נוסף הוא שהם מציעים חופש מלא בכל מה שקשור לחידושים. אז תקבלו את הכלים הטובים ביותר לפיתוח הפרויקט החדש שלכם. נכון להיום הם מונים 42 חברים.

קבוצת הבורסה ביפן – JPX

מוסדות פיננסיים ו- IT יפניים שונים הקימו את קונסורציום הבלוקצ’יין הזה בשם Japan Exchange Group. נכון לעכשיו, הם מונים 44 חברים, וכולם חברות פיננסיות או IT. אבל מה המטרה העיקרית?

ובכן, הם רוצים לפתח פתרונות לשוקי ההון. יתר על כן, חלק מהפרויקטים שלהם בעיצומם. אלו כוללים –

פעולות KYC, תהליכי התאמת סחר, תהליך טרום התיישבות של סחר בניירות ערך חוצה גבולות וכו ‘.

מחשבות מסכמות

בסופו של דבר, קונסורציות הבלוקצ’יין באמת משנות את אופן הפעולה של השוק כל השנים. במקום תחרות, הם משתפים פעולה בכדי להפוך את העולם למקום טוב יותר. אם ברצונך לפתח פתרון ארגוני משלך, תוכל להתחיל בהצטרפות לקונסורציום בו יטופחו רעיונותיך..

במדריך זה פירטנו את 20 קונסורציום הבלוקצ’יין המוביל. בדוק אותם ובחר את אחד שמתאים לצרכים שלך. אם אתה רוצה ללמוד על סוג זה של Blockchain לעומק יותר, אנו ממליצים להתחיל עם קורס הבלוקצ’יין החינמי שלנו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map