10 כישורי הבלוקצ’יין המובילים שאתה חייב להיות

שואפים לבנות קריירה מצליחה בבלוקצ’יין? להלן כישורי הבלוקצ’יין המובילים שיקחו אתכם לעבר עתיד מזהיר.

טכנולוגיות חדשות מאייתות הזדמנויות חדשות לקריירה של אנשי מקצוע טכניים. אם אתה מחפש כמה ממגמות התפקידים העולות בעולם הטכנולוגיה, תמצא ביקוש מבטיח לתפקידים כמו מפתח תוכנה, מנהל מערכת, מנהל מסד נתונים, מהנדס אבטחה, אדריכל פתרונות ורבים אחרים. עם זאת, היית מציין את Blockchain כאחד הכישורים הבולטים של אנשי מקצוע בתפקידים אלה.

נכון לעכשיו, מגזר פיתוח הבלוקצ’יין גדל בקצב מהיר. אז הביקוש לכישורי בלוקצ’יין מובילים גדל בתקופה האחרונה. המערכת האקולוגית של בלוקצ’יין היא ללא ספק מאגר הזדמנויות חדש ודינמי. משקיעים, יזמים ומפתחים מבולבלים לגבי חישוב כללי הפעולה. מכיוון ש- Blockchain היא טכנולוגיה חדשה, אין אדם אחד שיכול לתבוע מומחיות בכל מיומנות Blockchain.

הירשם עכשיו: קורס יסודות בלוקצ’יין בחינם

מתחילים יכולים להיות המומים מההקדמה לארנקים דיגיטליים, הצפנה, חתימות, כרייה ומונחים רבים אחרים הקשורים לבלוקצ’יין. לכן, חשוב להישאר רגועים ולהרהר בכישורים הבסיסיים שתצטרכו בכדי לחזק את סיכויי התעסוקה שלך בבלוקצ’יין. הדיון הבא מדגיש כמה מיומנויות הבלוקצ’יין הבולטות שעליך לרכוש לקריירת בלוקצ’יין.

מיומנויות בלוקצ’יין מובילות לקריירה טובה יותר

לפני שצוללים ישר למיומנויות הבלוקצ’יין המובילות, חשוב לשקף את הביקוש בקריירה של בלוקצ’יין. תפקידו של מפתח בלוקצ’יין הוא בין אנשי המקצוע הפופולריים הרבים שקשורים לנוף הבלוקצ’יין. פער המיומנויות של מפתחי בלוקצ’יין בתעשייה הוא גבוה, כאשר רק איש מקצוע מוסמך אחד זמין לחמש משרות פנויות למפתחי בלוקצ’יין.

כישורי בלוקצ'יין מובילים

החשוב מכל, רבות מחברות Fortune 500 רודפות אחרי אנשי מקצוע מוכשרים ומוכשרים מבית Blockchain. חלק מהשמות הבולטים ביניהם יכללו את IBM, Capgemini ו- Accenture. לכן, חיוני שאנשי מקצוע שאפתנים ילמדו על התמקדות ביעדים ארגוניים לצד הכישורים הטכניים הנדרשים למשרות מבוססות בלוקצ’יין.

1. קריפטוגרפיה

אחת האזכורים העיקריים בקרב כישורי מהנדסים בסיסיים של Blockchain מתייחסת לקריפטוגרפיה. זה בעצם מחקר של פרוטוקולים שאינם מאפשרים לגורמים בלתי מורשים לגשת לנתונים. אתה יכול למצוא מושגים חיוניים שונים בקריפטוגרפיה שהם חיוניים לעבודות שונות הקשורות לבלוקצ’יין. אחד הנושאים החשובים ביותר, במקרה זה, יתייחס ישירות לקריפטוגרפיה עם מפתח ציבורי.

הצפנת מפתח ציבורי יכולה להבטיח את היסוד לעסקאות המתבצעות באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים. משתמשים זקוקים לארנק ולמפתח עבור הארנק המודאג כדי להבטיח עסקאות מטבעות קריפטו. המפתח הוא עדות משמעותית לבעלות הפרט על ארנק.

מקובל למצוא עסקאות מטבעות קריפטו הקשורים להצפנה & פענוח מפתחות ציבוריים כמו גם פרטיים. מושגי קריפטוגרפיה כוללים גם התמקדות ביתרון המכריע של גיבוב הצפנה. Hashing הוא תהליך הכולל ייצור תפוקה על פי אורך מוגדר על בסיס תשומות באורך משתנה.

פונקציית ה- hash יכולה להכיל מידע של 20 תווים או 200 תווים כקלט לעיבוד הפלט לפי האורך שציינת. קריפטוגרפיה היא לא רק אחת מיומנויות הבלוקצ’יין המובילות שעליך ללמוד אלא גם מרכיב חיוני בנוף הבלוקצ’יין.

עיין בספרי Blockchain ו- Cryptocurrency כדי לקבל ידע ומיומנויות מעשי בקריפטוגרפיה כדי להשיג גישות טובות יותר לבטיחות נתוני Blockchain..

2. ארכיטקטורת בלוקצ’יין

אחת מיומנויות הבלוקצ’יין הברורות בקורות החיים שימשכו תשומת לב מתייחסת לארכיטקטורה של בלוקצ’יין. ארכיטקטורת בלוקצ’יין היא מושג בסיסי בבלוקצ’יין שחובה לכל אנשי המקצוע. חשוב להבין את המשמעות של ספר חשבונות בבלוקצ’יין, את המשמעות של קונצנזוס ואת העבודה של חוזים חכמים.

עליך לפתח שטף בשלושת סוגי ארכיטקטורת הבלוקצ’יין, כגון אדריכלות פרטית, אדריכלות קונסורציום וארכיטקטורה ציבורית. ארכיטקטורת בלוקצ’יין פרטית מתאימה למקרי שימוש בהם משתתפים מוגבלים במערכת והיא בחירה פופולרית בקרב ארגונים. גולת הכותרת הבולטת של ארכיטקטורת הבלוקצ’יין הפרטית מתייחסת לחוסר ביזור.

לעומת זאת, ארכיטקטורת הקונסורציום אינה מבוזרת לחלוטין, ולכל חברי הרשת סמכות מוחלטת. לכן, ארכיטקטורת הקונסורציום רלוונטית למקרי שימוש הכוללים קבוצות הכוללות מספר ארגונים. ארכיטקטורת ה- Blockchain הציבורית מציגה את רמת הביזור הגבוהה ביותר המאפשרת השתתפות ברשת באמצעות ביצוע עסקאות או כרייה.

הבנה מפורטת של ארכיטקטורת בלוקצ’יין היא אחת מיומנויות הבלוקצ’יין המובילות המציגות את רוחב ההבנה הבסיסית של אדם בנוגע לבלוקצ’יין. לכן, זו ללא ספק מיומנות בסיסית בולטת לשיפור ההבנה שלך לגבי מושגים מתקדמים בטכנולוגיית Blockchain.

3. מבני נתונים

האזכור החשוב הבא בין כישורים למפתח Blockchain מתייחס למבני נתונים. אנשי מקצוע בבלוקצ’יין צריכים להתמודד עם מבני נתונים באופן קבוע לפיתוח ויישום רשתות. כל רשת הבלוקצ’יין כוללת מבני נתונים, ובמובן הבסיסי ביותר, בלוק משמש גם כמבנה נתונים. חסימות משמשות כאשכולות של עסקאות הקשורות לפנקס הציבורי בשל מבנה נתוני המכולה שלהם ופנקס הציבורי המשמש כבלוקצ’יין.

מבני נתונים הם אחד מיומנויות הבלוקצ’יין המובילות מכיוון שהם עוזרים בהבנת הפונקציונליות הבסיסית של הרכיב הבסיסי ביותר בבלוקצ’יין, כלומר בלוק. בלוקים מכילים כותרת קטנה כמעט פי 10,000 מהבלוק עצמו. למידה על מבני נתונים תסייע בפיתוח בסיס חזק להבנת מושגים מתקדמים מהר יותר וטוב יותר.

קרא גם: סיבות להפוך למפתח בלוקצ’יין

4. חוזים חכמים

חוזים חכמים הם גם כניסה אדירה בקרב מיומנויות הבלוקצ’יין המובילות עבור כל אנשי המקצוע השואפים. מתחילים בבלוקצ’יין חייבים להבין שחוזים חכמים הם מונח נפוץ בתעשייה מאז ימי הכנסת Ethereum. לאמיתו של דבר, בעצם, כל פתרונות Blockchain רוצים למנף חוזים חכמים לטובתם.

חוזים חכמים מסייעים לביצוע עסקאות של סחורות או שירותים ללא צורך במתווך כלשהו. חוזים חכמים מבוצעים רק לאחר שהצדדים המעורבים בעסקה עומדים בתנאי העסקה שלהם. היעילות של חוזים חכמים נובעת בעיקר מהאופי המבוזר של Blockchain.

לכן, חוזים חכמים מוצאים יישומים בענפים רבים, כולל בנייה, משפטים ומגזרים אחרים. הסיבה הבסיסית להתמקדות בחוזים חכמים כאחד מיומנויות הבלוקצ’יין המובילות היא היכולת שלהם להסיר מתווכים, ובכך לספק עלות ומשאבים יעילים..

5. הכרת מנהלי עסקים ותוצאות צפויות

מלבד כישורי Blockchain הטכניים המבוקשים, על מתחילים להתמקד גם בהיבטים ארגוניים של יישום Blockchain. חשוב לקבל התרשמות מעמיקה מהנהגים העסקיים לאימוץ בלוקצ’יין. בנוסף, על מתחילים להשיג סקירה מקיפה על ציפיותיהם של עסקים מפתרונות Blockchain. הבנת הגורמים השונים המניעים ארגונים לאמץ את Blockchain יכולה לסייע בחידוד האסטרטגיות שלך.

יתר על כן, מתחילים חדשים יכולים לקבל תובנות בלעדיות לגבי שיטות העבודה המומלצות להשגת תוצאות ארגוניות רצויות מפתרונות Blockchain. בעיקרון, עליכם להסתכל על Blockchain מעבר לזהותו כהזדמנות השקעה טכנולוגית אמינה. הידע של הנהגים והתוצאות העסקיות יכול לעזור למתחילים למצוא את המסלולים האידיאליים לשיפור כישוריהם ויעילותם עוד יותר.

כדי להיות מומחה לבלוקצ’יין, נדרש להרחיב את כישוריך עם הידע הנכון של תכונות הבלוקצ’יין. בדוק את התכונות המובילות של Blockchain שאתה צריך לדעת.

6. כישורי יכולת פעולה הדדית

עם העלייה במספר חלופות מטבעות קריפטוגרפיים ויישומים מבוזרים, סביר לצפות לצמיחה במורכבות התקשורת. לכן, ארגונים יתמקדו בעיקר ביכולת פעולה הדדית בין Blockchain שונים. כתוצאה מכך, יכולת פעולה הדדית היא גם אחת מהמיומנויות הבסיסיות ביותר של Blockchain וחלק בולט במערכת האקולוגית של Blockchain. בעלי עסקים מצפים לפיתוח מערכות עם מודלים של קוד פתוח, וכישורי יכולת פעולה הדדית יכולים לעזור לך לתמוך ביעדים עסקיים אלה.

ההיבט הטוב ביותר של יכולת פעולה הדדית של למידה הוא שיפור הרבגוניות של הכישורים שלך. החשוב מכל, כישורים וניסיון מעשי יכולים לעזור למתחילים להתמחות בשילוב מערכות קיימות עם יישומי Blockchain. לכן, כישורי יכולת פעולה הדדית יכולים לספק דחיפה מספקת להזדמנויות התעסוקה שלך לתפקידים מבוססי בלוקצ’יין בארגונים גדולים.

7. מומחיות בין תחומית

הגישה היעילה ביותר למתחילים להשיג מומחיות מבטיחה בבלוקצ’יין היא הגישה בצורת T. על המתחילים ללמוד את כישורי הבלוקצ’יין המובילים בצורה אופקית וגם אנכית להשגת דחף בענף הבלוקצ’יין. מיומנויות בין-תחומיות הן חובה לפתרון בעיות שונות על ידי יישומים מבוזרים המשתמשים בבלוקצ’יין.

לדוגמה, יתכן שתמצאו מקרי שימוש הדורשים שילוב של AI או IoT עם Blockchain לפיתוח פתרון. מצד שני, אתה יכול גם להתמודד עם מקרי שימוש הדורשים פיתוח יישומי ייצור המבוססים על Blockchain. לכן אנשי מקצוע בבלוקצ’יין זקוקים לקשת רחבה יותר של ידע ומומחיות בכדי להשיג הצלחה.

החשוב מכל, חשוב לפתח כל מיומנות בלוקצ’יין הנדרשת כבר מראשית יישום ועד לפריסתו. עובדה חשובה שיש לקחת בחשבון, במקרה זה, תהיה האופי האוניברסלי של Blockchain. כשלעצמו, Blockchain הוא כלום. עם זאת, אתה יכול להשיג פלאים באמצעות זה על ידי שילוב עם טכנולוגיה אחרת ולטפל ביעדים עסקיים כדי לספק ערך.

חדש בבלוקצ’יין? עברו על מצגת היסודות של Blockchain ולמדו את היסודות של Blockchain.

8. שימוש בבלוקצ’יין ככלי לפשט

הנחות נפוצות תמיד מציירות את בלוקצ’יין כטכנולוגיה מורכבת. יתר על כן, מגוון רחב יותר של דרישות מיומנות ללמוד בלוקצ’יין מציג גם ראיות תקפות לאותו דבר. אז, אחת מהמיומנויות המובילות בבלוקצ’יין מתייחסת לשימוש בבלוקצ’יין לפשט מורכבויות. הבנה מפורטת של טכנולוגיית Blockchain יכולה לעזור לך לתפוס בעיות ולהשתמש במקרים מנקודות מבט שונות.

לדוגמה, האופי המופץ של Blockchain יכול לספק תמיכה בתהליכים מורכבים. באופן דומה, Blockchain מסייע גם בפשט עסקאות חוצות גבולות. במקביל, על המתחילים לשים לב גם לנסיגות עם Blockchain, כמו למשל מהירות העסקה. עם זאת, החל בפתרונות פשוטים יכול להקים את הבסיס לשימוש בבלוקצ’יין כדי לפשט אפילו עסקאות בהיקף רב וקריטי זמן.

9. ניסיון מעשי בתכנון פתרונות בלוקצ’יין

הדרישה האדירה ממתחיל בבלוקצ’יין היא מומחיות מעשית. חברות מחפשות ניסיון מעשי כאחד מכישורי הבלוקצ’יין המובילים לתיאורי משרות שונים המבוססים על בלוקצ’יין. תעשיית הבלוקצ’יין צומחת כיום בקצב אגרסיבי עם אנשים המעוניינים ליישם רעיונות חדשים.

לכן, על המתחילים להתמקד בחידוש רעיונות חדשים שיכולים לתרום לפיתוח פתרונות Blockchain חדשים. בלוקצ’יין יתקדם אט אט לשלב השיא שלו רק באמצעות תרומות של רעיונות חדשים. למתחילים יכולים לזהות תחומים שיכולים להוות בסיס לפיתוח שירותי הוכחה לקונספט. בטווח הארוך, רעיונות כאלה יכולים להפוך להזדמנויות עסקיות אמינות ומבטיחות בנוף הבלוקצ’יין.

10. תקני בלוקצ’יין

האזכור הסופי בין מיומנויות הבלוקצ’יין המובילות חייב לכלול הפניות לידע בתקני הבלוקצ’יין. השתתפות בקהילת Blockchain באמצעות קבוצות עבודה של Hyperledger ויוזמות ISO / TC 307 יכולה לסייע בלימוד אודות סטנדרטים הנוגעים למושגים ולמינוחים..

בנוסף, למתחילים צריך לשלוט בסטנדרטים של סיכוני אבטחה ופגיעות ומידע אישי. קונסורציומים של בלוקצ’יין ומוסדות אקדמיים יכולים לספק הזדמנויות נאותות למתחילים ללמוד על תומך בעקרונות וסטנדרטים של בלוקצ’יין לטפח נוף בלוקצ’יין מתקדם.

העתיד של בלוקצ’יין נראה נהדר והוא נראה כמו טכנולוגיית רשת עולמית. כאן אנו מביאים תובנות לגבי עתיד הבלוקצ’יין.

מוכן להשיג מיומנויות בלוקצ’יין מובילות?

ניתן להבחין בבירור שרשימת כישורי הבלוקצ’יין המובילים ארוכה ומקיפה למדי. מכיוון שהיא שונה מטכנולוגיית מסד נתונים, Blockchain דורש ממך להשיג טווח רחב יותר ועמוק יותר מבחינת כישורים. המיומנויות הנ”ל מחזקות את הבסיס שלך להבנת כל עקרונות Blockchain ואת שיטות העבודה המומלצות לטכנולוגיית Blockchain.

בנוסף, תוכלו גם להבין את הגישות ליישום עקרונות ופרקטיקות Blockchain בסביבות עסקיות עם כישורים אלה. בלוקצ’יין היא טכנולוגיית תינוקות גם לאחר יותר מעשור שהוצגה. לכן, התמחות במיומנויות בלוקצ’יין יכולה להבטיח אפשרויות תעסוקה רווחיות לטווח הארוך עם הבטחות לפיתוח קריירה יצרני. הירשם לקורס Blockchain Enterprise בחינם והתחל ללמוד מיומנויות Blockchain כבר עכשיו!

אם צברת כישורי Blockchain משמעותיים, תוכל לאמת את כישוריך באמצעות הכשרה והסמכה של Blockchain. בדוק את רשימת אישורי Blockchain והתכונן להיות מוסמך ל- Blockchain.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map