10+ חייבים להכיר מקרי שימוש בבלוקצ’יין ארגוני

האם אתה תוהה מהם המקרים הטובים ביותר לשימוש בבלוקצ’יין הארגוני? אם כן, הגעת למקום הנכון.

היום נעבור על מקרים לשימוש ארגוני בלוקצ’יין ונלמד עליהם.

בלוקצ’יין ארגוני גדל בשנים האחרונות עם ארגונים שמתעניינים באופן מאסיבי בטכנולוגיית הבלוקצ’יין.

אז מה הופך את הבלוקצ’יין לכל כך מדהים?

בלוקצ’יין או בטכנולוגיית ספר חשבונות מבוזרת לטווח הרחב עוסקים בשיפור היעילות. זה מאפשר לארגונים להתמקד בהיבטים חשובים של העסק שלהם.

אפילו חברות פורצ’ן 500 קופצות על הספינה מהר מהצפוי. כאמור על ידי מומחים, יש יתרון מובהק של בלוקצ’יין אימוץ מוקדם. חברות הון 500 האלה לא רוצות בכלל לאבד את היתרון. נוסף על כך, מועיל לתאגידים ולארגונים הגדולים הללו לאמץ בלוקצ’יין.

ישנם יתרונות רבים לשימוש בבלוקצ’יין ארגוני. הם כוללים את הדברים הבאים.

 • משפר אמון ותקשורת בין גורמים פנימיים וחיצוניים
 • מפחית את עלות התהליכים העסקיים הכוללים
 • נעילת הזדמנויות חדשות באמצעות מודלים עסקיים חדשים.
 • זה משפר את היעילות התפעולית ואת האחריות על הרשת.
 • עסק הגנה לעתיד

בלוקצ’יין בתעשייה היום

בשנתיים האחרונות, 2017-2018 חלה התפתחות מהירה בכל הנוגע למחקר ופיתוח בלוקצ’יין. ראינו מספר הוכחות-מושג (PoCs) ותוכניות פיילוט רבות אחרות. מחקר וצמיחה קשורים למספר תעשיות.

עם PoCs (יישום תוכנה מוקדם), ברור שכולם רוצים להיות חלק ממהפכת הבלוקצ’יין. אחרי הכל, בלוקצ’יין היא טכנולוגיה חדשה עם היקף צמיחה עצום. PoCs מאפשר לחוקר לדעת על מעשיותו וכדאיותו בעולם האמיתי.

אז למה מדברים עליהם?

מכיוון שהם מהווים חלק גדול מהמיזם R&ספקטרום D, וכאשר לוקחים בחשבון שחקנים קטנים יותר, הדברים נראים שונים מאוד ממה שנתפס.

נכון לעכשיו, יש יותר מ -300 חברות שעושות מחקר משלהן על פי Outlier Ventures. הם עוקבים אחר החברות שעובדות על טכנולוגיית בלוקצ’יין. כמעט מחצית מהם מנהלים את ה- PoC שלהם, מעטים מהם עושים פטנטים ואחרים עובדים על פתרונות מלאים.

אבל, במציאות, מצבים שונים כשמדובר בסטארט-אפים. לפיהם, 99% מהסטארטאפים של בלוקצ’יין אינם אמיתיים. הם עובדים על דברים שאינם מהווים שום דבר מהותי.

ישנם מקרים רבים של שימוש בבלוקצ’יין ארגוני אותם נפרט בחלק המאוחר יותר של המאמר.

מדוע 2019 עשויה להפוך לשנת הבלוקצ’יין הארגוני?

בכל שנה חלים שינויים דרסטיים בכל הנוגע לבלוקצ’יין. לפי דו”ח מצב Blockchains Q2 2019 על ידי Outlier Ventures, חוסמי ארגון נעים לעבר קוד פתוח.

בשנת 2019 ראינו שחקנים גדולים שפותחים את הקוד שלהם לעולם. JP Morgan ו- EY, שניהם הסכימו לשחרר את הקוד הפתוח שלהם.

פייסבוק פרסמה גם את רעיון הפלטפורמה הדיגיטלית מאזניים שלה לעולם. אם מאזניים ישחררו בהצלחה, זה יהפוך את פייסבוק לשוק שירותים פיננסיים מפלטפורמת מדיה חברתית פשוטה.

עם מעורבות הממשלה, יהיה קל לבלוקצ’יין הארגוני לפרוח ולצמוח בשנת 2019 ואילך.

סיבות נוספות מדוע 2019 היא שנת הבלוקצ’יין הארגוני כוללות את הדברים הבאים.

 • ספקים מובילים, כולל יבמ, אורקל ואמזון מוכנים כעת עם התוכנה שלהם.
 • יכולת פעולה הדדית מוגברת
 • סנטימנט טוב יותר סביב בלוקצ’יין כטכנולוגיה

רוצה ללמוד עוד על הוכחת הרעיון של Blockchain: מדריך POC ארגוני.

מה זה Enterprise Blockchain?

לפני שנמשיך למקרי השימוש בבלוקצ’יין ארגוני, עלינו להבין את הבלוקצ’יין הארגוני.

בלוקצ’יין הוא פיתרון של עמית לעמית הנשען על ביזור שבונה אמון, שקיפות וחוסר שינוי..

אתה יכול לחשוב על בלוקצ’יין כרשימת בלוקים שמחוברים זה לזה. זה עושה את זה בעזרת רשימות ומצביעים מקושרים. שני המונחים הללו הם טכניים. אם מעולם לא תכננת או מעולם לא עשית שום שיעור מדעי המחשב, אתה בוודאי לא יודע למה הם מתכוונים.

אם אתה מעוניין, תוכל לבדוק את המושגים הבאים:

אז מה הופך מפעל בלוקצ’יין?

בלוקצ’יין ארגוני מציע תכונות עיקריות המאפשרות לו לפעול בקנה מידה ארגוני. לחברות יש דרישה אחרת לגמרי. הם זקוקים לפיתרון בלוקצ’יין המספק לא רק את תכונות הבלוקצ’יין אלא גם עושה זאת ביעילות.

כדי לקבל מושג טוב, בוא נעבור על תכונות הבלוקצ’יין המרכזיות של הארגון למטה

תכונות נדרשות של רשתות חסימות ארגוניות

באמצעות בלוקצ’יין ארגוני, חברות גדולות שואפות לפתור שפע של בעיות שונות. הם רוצים לעשות זאת בעזרת תכונות שמציעות בלוקצ’יין.

תכונות אלה חיוניות בכדי להבטיח שהארגונים יעבדו ביעילות. אז אילו תכונות הן אלה? בואו נחקור בהמשך.

 1. ביזור

ביזור הוא תכונת בלוקצ’יין חובה. זה ברור מאליו, אך יש להתאים את אופי הביזור.

שרתים מרכזיים הם נחלת העבר. הם מציעים תפקוד טוב אך מוגבלים בהיבטים מסוימים. לדוגמא, שרתים מרכזיים נוטים יותר להיפרץ ממקורות חיצוניים. המנהל יכול גם להשתולל ולהפיל את כל המערכת.

מסד נתונים שמאפשר עמית לעמית, בו כל עמית ממלא תפקיד מכריע לשמירה על שלמות וחוסר השתנות של הנתונים הוא מה שהארגון זקוק לו..

 1. חוסר שינוי

מאפיין משמעותי נוסף שבלוקצ’יין ארגוני יכול ליהנות ממנו הוא אי-שינוי.

אז מה המשמעות של אי-משתנות?

אי-משתנות בבלוקצ’יין מסמל כי לאחר שנכתב הנתונים לא ניתן לשנות בכל מחיר. זהו תהליך ההבטחה כי הנתונים או המידע המאוחסן מוגנים מפני כל סוג של שינויים זדוניים.

יש לזה יתרונות, וארגונים יכולים להשתמש בו לטובתם. במסגרת ארגונית, הנכס החשוב ביותר הוא נתונים. כל מפעל מייצר טונות של נתונים מדי יום. על ידי שימוש בנתונים אלה, הם יכולים לברר מידע נוסף על העסק שלהם ולשפר אותו. אם הם שומרים על נתונים בלתי ניתנים לשינוי, הם יכולים להיות בטוחים שאף אחד, פנימי או חיצוני, לא עושה להם מניפולציה.

תהליכים עסקיים רבים דורשים גם שימוש בנתונים המנוהלים על ידי מספר אנשים. כדי להבטיח שלא תוכל להתרחש שום הונאה בתוך המערכת.

 1. שְׁקִיפוּת

לשקיפות יכולה להיות השפעה משמעותית גם על ארגונים.

Blockchain כן מציע שקיפות מההתחלה. עם זאת, קל לערבב אותו עם פרטיות. לא הכל בבלוקצ’יין שקוף.

משקיפות, פירוש הדבר שרק היבטי העסקאות יהיו פומביים שאינם משפיעים על פרטיותו של אדם או ארגון.

באמצעות בלוקצ’יין ארגוני, חברות יכולות להחליט אילו נתונים הם רוצים להפוך לשקופים לכל המשתמשים.

 1. יותר זול

טכנולוגיית הבלוקצ’יין הולכת להוזיל את כל התהליך. מלבד עלות ההתקנה הראשונית, בלוקצ’יין מפחיתה את עלות התהליך העסקי בכך שהיא יעילה יותר.

קודם כל, זה מוריד את העלות על ידי הסרת שחקנים מיותרים. תאימות ל- KYC, למשל, היא אחד התהליכים היקרים ביותר של כל בנק. זה יכול לגרום להם ליותר מ -300 מיליון פאונד בשנה. זה הרבה! כדי לייעל את התהליך, הבנקים מעסיקים אלפי אנשים העובדים שנה אחר שנה לקבל יישומי KYC חדשים אך גם לתחזק ולנהל את הישנים..

אחת הסיבות הגדולות ביותר לכך שתהליך KYC יכול לעלות כל כך הרבה היא בגלל התקנות המשתנות כל הזמן בעולם הפיננסים.

רשתות חסימות מקלות על כל הבעיות הללו ומביאות לתהליך KYC עצמי בו המשתמש יכול לעשות כמעט הכל בעצמו. זה מסיר מתווכים וחוסך לבנק או לארגון שעושים KYC הרבה כסף. זו רק דוגמה אחת לאופן שבו בלוקצ’יין מזרז את העניינים.

 1. מהיר יותר

בלוקצ’יין ארגוני חייב לספק פתרונות מהירים יותר. ניכר כי מטבעות קריפטוגרפיים אינם ניתנים להרחבה בהשוואה לאמצעי תשלום אחרים, במיוחד ויזה, אך כאן אנו מדברים על מערכות אקולוגיות ארגוניות בהן מספר הצמתים מוגבל – שיפור הרחבה והזמן הנדרש לביצוע עסקה..

בקיצור, בלוקצ’יין ארגוני אידיאלי צריך לכלול את הדברים הבאים

 • ביצועים גבוהים עם לפחות 10000-100,000 TPS. היא אמורה להיות מסוגלת גם להתמודד עם משימה חישובית מורכבת ביעילות מצוינת. מלבד זה אמור להיות מסוגל גם להתמודד עם פרוטוקולי קונצנזוס, ושטף אסינכרוני.
 • היו עמידים מאוד במקום בו לא אמור להיות זמן השבתה. גם אם כן, הוא אמור להתחיל מאותה מצב כאשר הוא נסגר ללא אובדן פוטנציאלי של נתונים או מידע.
 • על חסימות ארגוניות להיות גם פרטיות ואבטחה ראויים. זה צריך להתאים לסטנדרטים ברמת הארגון למספר רמות.

מקרי שימוש בבלוקצ’יין ארגוני

גדול! עברנו את ההבנה הנכונה של בלוקצ’יין ארגוני; כעת אנו מוכנים לרשום את מקרי השימוש בבלוקצ’יין ארגוני. מקרים אלה של שימוש בבלוקצ’יין ארגוני יעניקו לכם הצצה לכוחו של הבלוקצ’יין ויישומו.

בנקאות ופיננסים

התעשייה הפיננסית ראתה את האימוץ ביותר בכל הקשור לבלוקצ’יין ארגוני. ישנן חסימות רבות של ארגונים, כולל קוורום המספק את פתרון הבלוקצ’יין הנדרש למגזר הפיננסי.

פרויקטים מרובים נמצאים כעת בתפיסה או נבדקים לעבודה בעולם האמיתי באמצעות יישום פיילוט. הרבה חברות מימון סחר גדולות לוקחות חלק בשינוי. לדוגמא, מכונים פיננסיים כמו אמריקן אקספרס, ויזה, סיטיבנק, JPMorgan וכו ‘פועלים ללא הרף לפיתרון בלוקצ’יין טוב יותר, כך שאנשי מקצוע וקבוצות עבודה אינטגרליות יוכלו לעבוד יחד..

עם יישום הבלוקצ’יין, מגזר הבנקאות והפיננסים יכול לחסוך מאוד. לדוגמה, הם יכולים לחסוך עמלות בכל מה שקשור לביצוע התנחלויות חוצות גבולות.

העתיד של מימון הסחר מואר מאוד. זה ישפיע על מספר היבטים של מימון סחר. כדי להבין טוב, בואו נפרט את הדברים שהוא ישפיע עליהם.

 • תשלומים גלובליים
 • כלכלת סחר חליפין
 • תאימות אוטומטית
 • הלוואות מאוגדות
 • ביטוח – פ & C עיבוד תביעות

אתה יכול לבדוק את Blockchain In Finance Finance כדי לקבל מושג טוב יותר.

בטיחות מזון

בטיחות מזון היא אחד החששות הגדולים ביותר בחברה שלנו. אנו אוכלים אוכל המיוצר במפעלים. זה גם עובר תהליך מסובך לפני שהוא מגיע אלינו. זהו אחד המקרים הגדולים ביותר לשימוש בבלוקצ’יין.

יש הרבה דרכים בהן אוכל יכול להיות מזוהם או לשנות.

כרגע יש לנו בלוקצ’יין שיכול לעזור לשמור על בטיחות המזון. באמצעות בלוקצ’יין ארגוני, חברות העוסקות במזון יכולות להשתמש בבלוקצ’יין כדי לבנות אמון ושקיפות.

ניתן להשתמש בבלוקצ’יין למעקב אחר כל שרשרת האספקה. המשמעות היא שחברות יכולות לזהות את מקור המזון, מי והיכן הוא מעובד, ומי אחראי על הובלת המזון. יתר על כן, הוא יכול גם לעקוב אחר כל פרט חשוב אחר אודות המזון, כולל המקומות בהם הוא מאוחסן.

זה יכול לשנות את האופן שבו תעשיית המזון עובדת. יבמ היא החזית של מתן פלטפורמה ברמה ארגונית לשחקנים בתעשיית המזון. השחקנים יכולים להשתמש בפלטפורמה ולהבטיח שהם יכולים להביא שקיפות לתעשיית המזון.

המסע של יבמ לבטיחות מזון אינו חדש. הם שותפו עם וולמארט והביאו את הרעיון על ידי הפעלת הניסויים על מנגו מקסיקני ובשר חזיר סיני. זה עבד מצוין, ועכשיו יש לנו פלטפורמת בלוקצ’יין ברמה ארגונית עובדת לתעשיית המזון.

יהיו יתרונות מרובים בשימוש בבלוקצ’יין בתעשיית המזון. העתיד יתחבר יותר. כמו כן, בטווח הארוך, שימוש בבלוקצ’יין יהיה זול יותר ומועיל יותר לשחקני תעשיית המזון.

שרשרת אספקה

שרשרת האספקה ​​היא הליבה של כל עסק, בין אם זה בשוק העולמי או בעסקים קטנים. שרשרת האספקה ​​מגדירה את ההצלחה של ארגונים גדולים מכיוון שהיא מרבית את רווחיהם ומאפשרת להם להגיע לקהלים חדשים במהירות ובאמינות רבה יותר..

Blockchain לניהול שרשרת האספקה ​​יכולה לשנות את זה לחלוטין. זה לא רק משפר את כל ההיבטים שלו אלא גם מביא יתרונות למשתמשי הקצה על ידי הבאת שקיפות, עקיבות ויעילות..

בקיצור, בלוקצ’יין יכול להפוך לחלוטין את עמוד השדרה של שרשרת האספקה ​​העולמית. יתרון גדול נוסף בשימוש בשרשרת האספקה ​​הוא היפטרות מניירת. נכון לעכשיו, הניירת מורכבת ממחצית מעלות ההובלה. זה יכול לקרות בגלל תיוג שגוי, אובדן ניירות או אפילו עלות הניהול של זה. במובנים רבים, דברים יכולים להשתבש מכיוון שאין דרך בטוחה לטפל בשרשרת האספקה ​​ובהיבטים המורכבים שלה.

ניתן לשנות את כל זה באמצעות בלוקצ’יין מכיוון שהוא יציג שלושה היבטים קריטיים, כולל עקיבות, שקיפות ומעקב..

העתיד נראה בהיר, והוא יכול רק לעזור לתעשיות השונות לעבוד ביעילות על זיכרון מוצרים וזיופים.

רוצים ללמוד עוד? בדוק את הבלוקצ’יין לשרשרת אספקה: מחליף המשחקים

קמעונאות

הקמעונאות היא גדולה! עם זאת, רוב השימושים של קמעונאות הם שרשרת האספקה. כבר סיקרנו בפירוט את שרשרת האספקה, אך לקמעונאות יש כמה דברים אחרים להציע.

עליבאבא, למשל, עובדת על רשת הבלוקצ’יין הביתית שלהם, שתסייע להם לאמץ את הבלוקצ’יין בהתאם לדרישותיהם. עליבאבא היא ענקית, והבלוקצ’יין הארגוני שלהם יכול להוות דוגמה לאחרים. נכון לעכשיו, המיקוד שלהם הוא לשפר את שרשרת האספקה ​​ולהבטיח שהם יכולים להביא למעקב אחר אותנטיות המוצר.

שחקנים קמעונאיים אחרים כמו וולמארט או דה בירס מתמקדים גם בשיפור שרשרת האספקה ​​שלהם.

מכוניות

יצרני הרכב מעוניינים גם לנצל את הבלוקצ’יין. עם עלייתם של כלי רכב אוטונומיים (AV), מכוניות חשמליות ופיתוחים טכנולוגיים אוטומטיים אחרים, ניכר שחברות רוצות להשתמש בבלוקצ’יין..

בשנת 2017, שני שחקני רכב גדולים רנו ופולקסווגן שירותים פיננסיים הפעילו את הוכחת הקונספט שלהם (PoCs). ב- POC שלהם הם בדקו מעקב אחר טלמטיקה.

אז על מה מדובר? במעקב אחר טלמטיקה, כל מידע המפתח של הרכב יילכד, יישמר ויועבר לחברי המפתח כמו קונים, סוחרים, חברות ביטוח וכו ‘! נתוני הרכב שיילכדו כוללים את היסטוריית השימוש במנועי הרכב, נתוני הקילומטראז ‘, היסטוריית התחזוקה ונתונים קריטיים אחרים הנוגעים לרכב. זה יעזור לכל הגורמים המעורבים בתהליך. אבל זה יעזור למשתמש הכי הרבה שכן הוא יכול לעזור לו לקבל את הביטוח שלהם או להבין טוב יותר את כלי הרכב שלהם.

זה גם יסיר הונאות בשוק מכיוון שכל אחד יכול לאמת את השימוש ברכב לפני שהוא נמכר. מקובל לעשות מניפולציה של מד מרחקים כדי למכור את הרכבים בשווי גבוה יותר.

שירותי ממשלה

ממשלות מאוד נלהבות כשמדובר בבלוקצ’יין. אחרי הכל, זה יכול לשנות את האופן שבו הממשלה פועלת. באמצעות בלוקצ’יין, הם יכולים להפוך את המערכות שלהם ליעילות יותר בעשיית שפע של דברים, כולל טיפול בתעודות הזהות של האזרח במקום מאובטח אחד. ישנם סוגים אחרים של יתרונות, כולל הפחתת עלויות ושיפור תהליכים עתירי עבודה על ידי מציאת דרך המסירה האופטימלית.

הממשלה באמצעות השימוש בבלוקצ’יין יכולה גם להשרות אמון על ידי הבאת שקיפות למערכות. בקיצור, הממשלה המופעלת באמצעות בלוקצ’יין יכולה לעזור לייעל את התהליך, להגן על נתונים ולספק אמון למערכת.

ממשלה מונעת דיגיטלית יכולה לרשום אנשים, קרקעות, עסקים או סוגים אחרים של משאבים ברשת מבוזרת. זה משפר את היעילות ברמות רבות.

אז מה צופה העתיד לממשלה המשתמשת בבלוקצ’יין? ובכן, הרבה דברים. לדוגמא, כל ממשלה יכולה ליצור את ערימת GovChain שלהם, המכסה פונקציות ממשלתיות חיוניות שונות, כולל תקנות חכמות, ניהול זהויות, ניהול תהליכים ופיננסים. & ניהול תקצוב.

הממשלה יכולה להשתמש בבלוקצ’יין במספר דרכים

 • השכלה וכישורים מקצועיים
 • ערים חכמות
 • הלוואות
 • מעקב אחר חיסונים
 • גביית מס שכר

בריאות

חברות בריאות תמיד מחפשות דרכים טובות יותר להתמודד עם התהליך שלהן. נכון לעכשיו, שירותי הבריאות הם בקלקולים. הם משתמשים במאגרי מידע מרכזיים, שמשמעותם דרך לא יעילה לטיפול בנתונים, החולים והרופאים. כמו כן, אין קשר אמיתי בין המאגרים השונים המאוחסנים בכל רחבי הארץ או באזור מסוים.

המאבק לא נפסק כאן מכיוון שמטופלים צריכים גם לשאת בנטל נשיאת המסמכים שלהם. אין מאגר אוניברסלי שבו הרופאים יכולים לגשת לכל מסמכי הבריאות של המטופל. מאבק גדול נוסף הוא חוסר היכולת להבטיח אותנטיות של תרופות. זה גורם לנושא מאסיבי למטופלים שכן הם סובלים מתרופות מזויפות שפוגעות בהם יותר.

בלוקצ’יין ברמת הארגון יכול לפתור את כל הבעיות שלעיל. בהתחלה, זה מסיר את ההיבטים הריכוזיים של אחסון נתונים. זה נותן למטופלים את היכולת לאחסן או לגשת לתיקים הרפואיים שלהם מכל מקום שהם רוצים. ניתן לייעל רשתות אספקה ​​גם לשימוש בבלוקצ’יין, מה שאומר שניתן לפתור נושא סמים מזויף.

את עתיד הבריאות ניתן לשנות באופן דרסטי על ידי בלוקצ’יין. זה יכול להשפיע על ניהול הסכמת המטופלים, על אבטחת הנתונים בניסויים קליניים, על מעקב אחר תרופות ועוד!

צלול עמוק לתוך שירותי הבריאות על ידי בלוקצ’יין על ידי מעבר למקרי השימוש המדויקים והיישום כאן

ביטוח

תחום הביטוח הוא מקרה נהדר לשימוש בבלוקצ’יין. ענף הביטוח, בדומה למגזרים אחרים, סובל גם מבעיות מגוונות הנובעות מריכוזיות. תחום הביטוח סובל מהונאות ביטוח שעלולות לעלות להם מיליוני דולרים בשנה.

תחום הביטוח גדול ומשתרע על פני ענפים אחרים. יישום הבלוקצ’יין ברמת הארגון פירושו יתרונות מרובים כולל הבאים

 • ביטוח בריאות
 • גילוי הונאה ומניעת סיכונים
 • ביטוח משנה
 • רכוש ונפגעים (ע&ג) ביטוח

אֵנֶרְגִיָה

אנרגיה בת קיימא היא צורך העתיד. אחרי הכל, זה מטמיע את הזרז לחדשנות. הסביבה כולה תלויה באנרגיה מתחדשת או צורות אחרות של אנרגיה. באמצעות בלוקצ’יין, תחום האנרגיה יכול להתייעל ולהבטיח שהוא יצמח בעתיד.

מערכות מדור קודם חסרות את היכולת הדרושה לייעול אנרגיה. קח נפט וגז; לדוגמא, לא ניתן לנהל אותם נכון בשיטות ישנות. אך באמצעות blockchain, חברות אנרגיה יכולות לעקוב אחר השימוש והייצור שלהן.

עתיד האנרגיה עם הבלוקצ’יין נראה בהיר מכיוון שהוא יכול לשנות אפילו אדם שמתחבר לרשת האנרגיה. זה יביא להפצת חשמל סיטונאית. באמצעות IoT, כל אחד יכול לייצר אנרגיה ולשתף אותה עם אחרים ברשת. זה יכול להוריד את חשבונות החשמל לסכומים ניכרים.

שיפורים אחרים יהיו סחר באנרגיה עמית לעמית, ניהול נתוני חשמל, ספקי שירות ומסחר בסחורות.

קרא על קורדה בלוקצ’יין.

נדל”ן

נדל”ן הוא ענף הולך וגדל. כרגע זה סובל מריכוזיות. הרבה ניירת היא זו שהופכת את הנדל”ן לתהליך ארוך. אין גם דרך ראויה לאמת ניירות או להכיר אם מישהו מחזיק בנכס או לא.

יש צורך ברור בבלוקצ’יין בנדל”ן. עם הערכת השווי ההולכת וגדלה של הנדל”ן לאורך שנה, אין ספק שהיא יכולה להשתמש בטכנולוגיה חדשה לגמרי כדי לעזור להתמודד עם הצמיחה הגוברת. כל בלוקצ’יין ארגוני צריך להכיל את התכונות הנכונות עבור הנדל”ן עם היכולת לקיים בסיס נתונים מבוזר.

מקרי השימוש של בלוקצ’יין במקרה השימוש כוללים כותרות נכונות של קרקעות ורישומי שטר, אסימון, קרנות נדל”ן וניהול נכסים, משקיעים וזהות דיירים, חשבונאות בזמן אמת ולבסוף ליסינג ותשלומים..

בין כל מקרי השימוש, אסימון יכול להיות המשבש הגדול ביותר. זה יאפשר למנפיקים להבטיח כי ההפצות נעשות על פי תנאי מסוים. יתר על כן, זה יקטין את העלות על ידי שיפור מהירות הביצוע, חדשנות, ניהול טוב יותר וכו ‘.

לעומת זאת, ניתן להגיע למעשים דרך ספרים מבוזרים מכיוון שבלוקצ’יין אינו משתנה. משמעות הדבר היא שאיש אינו יכול לשנות או להפריע למידע ללא הגישה הנכונה הנכונה.

סחר בינלאומי וסחורות

הסחר הבינלאומי יראה גם עלייה משמעותית בשימוש בבלוקצ’יין ארגוני. לסחר בינלאומי יש בעיות. זה יכול להיות שינוי תקנות למשלוח או אפילו אישורים. זהו אחד המקרים הטובים ביותר לשימוש בבלוקצ’יין ארגוני.

באמצעות בלוקצ’יין ארגוני ניתן לייעל את כל התהליך. קודם כל, זה יקל על פיתרון ללא נייר. זה מוריד את העלות. יתר על כן, הוא גם מאפשר חילופי נתונים חלקים בין הצדדים ומשפר את תהליך KYC.

ספורט

ספורט יכול גם להשתמש בפתרונות בלוקצ’יין ארגוניים. הכל מתחיל בשימוש בבלוקצ’יין לשיפור מדור הספורט השונה.

כמו כן, ההשפעה יכולה להיות תלויה בסוג ענפי הספורט, אך הישויות הבסיסיות, כולל קבוצות, ספורטאים, אוהדים וליגות, בוודאי ייהנו מכך..

ההשפעה העיקרית תהיה על זהות המעריצים. עם blockchain, האוהדים יכולים כעת לעסוק בצורה מעודנת יותר. Blockchain יכול לעזור לכל אוהד להשפיע ישירות על הצוות שלהם על ידי מימון המונים. הם יכולים גם לקבל גישה לאספנות דיגיטליות.

תחומים מרכזיים אחרים בעלי השפעה על בלוקצ’יין ארגוני כוללים תגמולי אינטראקציות בין מעריצים, אימות מזכרות, שיפור הליווי, מימון המונים של אתלטים ואסימון קבוצות..

מעוניין במקרי שימוש רבים יותר בבלוקצ’יין? בדוק את מקרי השימוש של Blockchain בעולם האמיתי

סיכום

זה מוביל אותנו לסוף מקרי השימוש בבלוקצ’יין הארגוני שלנו. פירטנו את מקרי השימוש הטובים ביותר לארגון אשר יוכלו לעזור לך להבין את ההשפעה של blockchain על המגזר הארגוני. התחלנו בהבנת מהי בלוקצ’יין ארגוני והתכונות הנדרשות כדי שבלוקצ’יין ייקרא בלוקצ’יין ארגוני.

אז מה אתה חושב על מקרים לשימוש ארגוני בלוקצ’יין? הגיבו למטה והודיעו לנו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map