10 משרות הבלוקצ’יין המשתלמות הגבוהות ביותר בשנת 2020

עם כניסתו של ביטקוין בשנת 2009 על ידי סאטושי נקאמוטו, טכנולוגיית Blockchain זכתה לתשומת לב עצומה. בעשור האחרון היה עד לעלייה מתמדת של טכנולוגיה מהפכנית זו. רק לפני כמה שנים אנשים לא היו אמונים על הטכנולוגיה ולא רצו לעשות שום קשר אליה. כעת, משרות בלוקצ’יין זוכות לתהילה עצומה בעולם הדיגיטלי. הביקוש הוא גבוה והמיומנויות המכריעות הדרושות גרמו לפער משמעותי בשוק. ככאלה, סולם השכר הרבה יותר משביע רצון מתחומים אחרים כרגע.

בעידן של ימינו, מומחיות בטכנולוגיית הבלוקצ’יין הופכת לאחד הכישורים המתעוררים. כשכל מגזר להוט לא להישאר מאחור, הצורך באנשים מיומנים בטכנולוגיית הבלוקצ’יין הוא גבוה. אם אתם מחפשים קריירות רווחיות של בלוקצ’יין, עליכם להיות מודעים גם לסוגי המעסיקים השונים. ישנם בעיקר ארבעה סוגים שניתן להבחין בהם. הם – חברות סטארט-אפ, ממשלות, מפעלים גדולים וחברות טכנולוגיה. כל אחד ממעסיקים אלה משקיע סכום כסף נכבד בהשגת השירותים הטובים ביותר האפשריים.

הירשם עכשיו: קורס יסודות בלוקצ’יין בחינם

משרות הבלוקצ’יין הפופולריות ביותר בשנת 2020

אם אתה מסתקרן מהרעיון לפתח קריירה בתחום הבלוקצ’יין, אז עליך לאסוף יותר ידע על סיכויי הקריירה העצומים. ישנן אפשרויות ותפקידים רבים בקריירה המחכים לך בתחום הטכנולוגיה ההולכת וגדלה. בואו נסתכל על המשרות המובילות בבלוקצ’יין בשנת 2020.

משרות בלוקצ'יין

1. מפתח בלוקצ’יין

מפתח בלוקצ’יין הוא אחד ממשרות הבלוקצ’יין הפופולריות בשוק. אלה בעצם מתכנתים שנשכרים לפיתוח אפליקציות בטכנולוגיית הבלוקצ’יין. הפופולריות והעמדה הגבוהה ביותר גורמים לכך שהם צריכים לספק שירותים מצוינים ובעלי ידע אינטימי על הטכנולוגיה. ישנם שני סוגים של מפתחי blockchain – מפתחי תוכנות blockchain ומפתחי blockchain.

חברות מובילות בתחומי הפיננסים, חברות הטכנולוגיה והממשלות מתמודדות על העסקת מיטב מפתחי הבלוקצ’יין. יש מגוון רחב של מיומנויות טכניות הדרושות בכדי להפוך למפתחים. אלה כוללים הבנה של העבודה והארכיטקטורה של blockchain, הצפנה, מבנה נתונים ופיתוח אתרים. כמו כן, מעריכים ניסיון בעבודה עם פיתון, C ++, NET, XML וכו ‘.

לפי Glassdoor, הממוצע משכורת מפתח blockchain הוא 91,713 $ לשנה.

2. אדריכל בלוקצ’יין

היותך אדריכל בלוקצ’יין פירושו שעליך להקצות, לעצב ולחבר את חלקי פתרונות הבלוקצ’יין השונים. עליכם לעשות זאת בשיתוף פעולה עם מחלקות אחרות כמו מנהלי רשתות, פעולות IT, מפתחים ומעצבי UX.

קרא גם: כיצד להפוך לאדריכל בלוקצ’יין?

עבודת הבלוקצ’יין מחייבת לקבל מידע על מועמדים מעוניינים לגבי ההתפתחויות האחרונות בטכנולוגיית הבלוקצ’יין. הכישורים שנלקחים בחשבון עבור עבודה זו הם – React, CSS, HTML, React, Python, SQL Generic ו- Node. כמו כן, ניסיון DevOps של יונים, מדע נתונים וקריפטוגרפיה הם חיוניים. יתר על כן, ניסיון מעשי בפיתוח בלוקצ’יין הוא בונוס.

על פי אכן, ה- משכורת ממוצעת של אדריכל פתרונות בלוקצ’יין הוא 114,763 דולר לשנה.

3. מנהל בלוקצ’יין

מנהלי בלוקצ’יין אחראים ליצירה, פיתוח ותחזוקה של פעולות מתואמות של כל הרכיבים בתשתית בלוקצ’יין. בעיקר, מנהלי בלוקצ’יין צריכים להתמודד עם ניצול היכולות הטובות ביותר של צוותי בלוקצ’יין שונים בכדי לספק ערך עסקי. מנהלי בלוקצ’יין אחראים גם על מעקב תקינותם של שירותים וכלים שונים המיושמים בתשתית בלוקצ’יין.

מנהל בלוקצ’יין הוא אחד המשרות המבוקשות ביותר בתחום הבלוקצ’יין ברמת הכניסה עם הדרישה לכישורים מבטיחים. מועמדים השואפים לתפקיד מנהל בלוקצ’יין צריכים להיות בעלי שליטה מקיפה בעבודת פרוטוקול הביטקוין, ידע בשפות תכנות ברמה גבוהה ובקיאות בשימוש בלינוקס / יוניקס בתיאום. בנוסף, מנהלי בלוקצ’יין זקוקים להבנה מעמיקה ומומחיות בתשתית רשת, וירטואליזציה ושירותים ופרוטוקולים ברשת..

לפי דיווח של ITJobsWatch, הממוצע משכורת של מנהל בלוקצ’יין הוא 67,500 ליש”ט לשנה.

4. מנהל פרויקטים של Blockchain

מנהלי פרויקטים של Blockchain אחראים על פיתוח קשר בין החברה למומחי Blockchain. עליהם לתאר את צרכי המשרד ולוודא שהמומחים מבינים את הדרישות. שוב, כאשר איש המקצוע בבלוקצ’יין מספק, עליהם להמיר את ההיבטים הטכניים באופן המובן על ידי המשרד.

בדוק גם: מצגת יסודות Blockchain

המיומנויות הנדרשות עבור עבודות מסוג בלוקצ’יין מסוג זה חורגות הרבה מעבר להבנת טכנולוגיית הבלוקצ’יין. על המועמד להיות בעל כישורים של מנהל פרויקט רגיל. היבט חיוני נוסף שהוא חיוני הוא כישורי תקשורת. ללא כישורי תקשורת יעילים, יהיה כמעט בלתי אפשרי לגרום לעובדים הלא טכניים להבין את העבודה שהם צריכים לבצע.

על פי דיווח של אכן, עבודת הבלוקצ’יין הממוצעת שכר של מנהל פרויקט הוא 106,891 דולר לשנה.

5. מעצב UX של Blockchain

באחריותו של מעצב הבלוקצ’יין UX לפתח ממשק ייחודי אך ידידותי למשתמש. על מעצב ה- UX לוודא שהממשק מסקרן, פשוט ושומר על המשתמשים מכורים. רוב הסטארטאפים, כמו גם החברות הפופולריות, מעדיפים את השקת טכנולוגיית הבלוקצ’יין עם חווית משתמש שתניע את הצלחת המיזם שלהם..

אנשים המחפשים עבודות בלוקצ’יין אלה חייבים להציג יצירתיות, כישורים טכניים וידע יעיל אודות טכנולוגיית הבלוקצ’יין. רק אם הם מודעים לחלוטין ליתרונות הם יכולים לעבוד במטרה להודיע ​​על כך לכולם? יתר על כן, יש צורך גם במיומנויות תקשורת יעילות. הסיבה לכך היא שהמועמד צריך לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם מחלקות התפעול, התוכן והשיווק.

בהתאם לדו”ח ממשרות מטבע קריפטוגרפי, הבסיס הממוצע משכורת של מעצב ממשק משתמש / UX של בלוקצ’יין הוא 107,500 דולר לשנה.

6. מהנדס איכות Blockchain

מהנדס איכות הבלוקצ’יין חייב להבטיח שכל התחומים השונים והפיתוח הם איכותיים ביותר. עבודות הבלוקצ’יין הללו כוללות בדיקות ידניות, מסגרות אוטומציה ובדיקות ומרכזי מחוונים. יש לבדוק את היישום שהוגש גם לגבי תקלות או באגים. אם נמצאו כאלה, חובת הפרט לדווח למחלקות הנוגעות בדבר ולוודא שהמוצר הסופי יהיה ללא באגים..

כדי לקיים קריירת בלוקצ’יין מצליחה, חשוב לרכוש את הכישורים הנדרשים. בדוק את כישורי הבלוקצ’יין המובילים שאתה חייב להיות.

על המועמדים להיות בעלי ידע נרחב בעבודה של פלטפורמות בלוקצ’יין. יתר על כן, מיומנויות לפתרון בעיות, תקשורת וחשיבה מהירה נחוצות בכדי להצטיין בתפקיד זה. זו אחת ממשרות הבלוקצ’יין המשתלמות ביותר.

על פי Glassdoor, הבסיס הממוצע שכר של מהנדס איכות בלוקצ’יין הוא 107 אלף דולר – 117 אלף דולר לשנה.

7. יועץ בלוקצ’יין

אחת ממשרות הבלוקצ’יין המשתלמות ביותר היא יועץ הבלוקצ’יין. האחריות המרכזית כוללת אסטרטגיות תכנון, גיבוש פתרונות והצעת ידע טכני. הערכה וניהול סיכונים הם גם חלק מתיאור התפקיד.

ישנם סוגים שונים של עבודות בלוקצ’יין בתחום יועץ הבלוקצ’יין. אתה יכול לבחור את זה שתואם את מערך המיומנויות שלך ביותר. זכור כי ידע מהותי אודות טכנולוגיית הבלוקצ’יין נדרש לכל עבודה.

בהתאם לדוח השכר של Glassdoor, הבסיס הממוצע שכר של יועץ בלוקצ’יין הוא 31,794 דולר לשנה.

8. יועץ משפטי של בלוקצ’יין

עם צמיחתה של טכנולוגיית הבלוקצ’יין, הפך חיוני לחברות להיות מודעות לז’רגון המשפטי הקשור אליו. זה כולל יצירת שותפויות משפטיות, ייעוץ לחברות בנוגע לבניית הצעות מטבעות קריפטוגרפיים, והתבוננות בחוזים. כמו כן, עליהם לדאוג שההקמה תואמת לתקנות הכספיות שקבעה מדינה ספציפית.

הדרישות למשרות הבלוקצ’יין הללו כוללות ידע על ההשלכות המשפטיות של טכנולוגיית הבלוקצ’יין, תקנות הפינטק של המדינה וכישורי תקשורת. יתר על כן, ידע על חוזים חכמים הוא חיוני.

לפי הדיווחים, הבסיס הממוצע משכורת של יועץ משפטי של בלוקצ’יין הוא $ 100,000 עד $ 190,000 לשנה.

9. מהנדס בלוקצ’יין

האחריות הראשית של מהנדס בלוקצ’יין כוללת יצירת יישום המשקף את ההיבטים הטכנולוגיים של החברה. המיומנות המבוקשת ביותר אותה מחפשים בעבודות בלוקצ’יין זה היא הלך הרוח ללמוד כל הזמן ולהסתגל לדברים חדשים.

בדוק גם: כיצד להפוך למהנדס בלוקצ’יין

מלבד כישורי התכנות הטכניים, על האדם להיות מיומן גם בהיבט הכלכלי של הנדסת הבלוקצ’יין. זה כולל הבנה של מושגים כמו היצע וביקוש, תמריץ וכו ‘.

לפי דוח שכר מאכן, הממוצע משכורת של מהנדס הבלוקצ’יין הוא 70,483 $ לשנה.

10. אנליסט בלוקצ’יין

אנליסטים של Blockchain הם משני סוגים מובחנים – אנליסטים עסקיים ואנליסטים של סיכונים. חובתו של האנליסט העסקי היא לפתח אסטרטגיות עסקיות יעילות עבור אפליקציית הבלוקצ’יין. הם אחראים גם על זיהוי האזורים הזקוקים לשיפור. לקריירות הבלוקצ’יין הללו יש מרחב עצום לצמיחה.

על מנתח הסיכונים להעריך את גורמי הסיכון הקשורים ליישום הבלוקצ’יין. הם מזהים את הסיכונים האפשריים ומציעים פתרונות יעילים כדי לנטרל אותם. הכישורים הנדרשים לתפקיד אנליסט בלוקצ’יין כוללים ידע מקיף על בלוקצ’יין ומומחיות במיומנויות הטכניות הקשורות.

על פי סקר שכר, תפקיד הבלוקצ’יין משכורת של מנתח סיכונים הוא 93,450 $ לשנה.

משרות בלוקצ’יין: בחר עכשיו

אלו המשרות המובילות בבלוקצ’יין בשנת 2020. עם זאת, ישנם הרבה יותר תפקידים בענף הבלוקצ’יין שתוכלו להגיש מועמדות אליהם. זה תלוי בכישור החינוכי, במיומנות ובניסיון שיש לך בתחום מסוים. זה תמיד יתרון לחפש קריירות בשווקים שצומחים כל הזמן. אך עליכם גם להעריך את ההיבטים השונים של עבודה מסוימת לפני שתבחרו בה.

כשהעולם מכושף יותר בטכנולוגיית הבלוקצ’יין, יש לך הזדמנות לבנות קריירה נהדרת עם משרה של בלוקצ’יין. מספיק לומר; בלוקצ’יין לא הולך להיעלם או להתפורר בקרוב. ככזה, הביקוש למשרות יישאר גבוה, יחד עם סולם שכר חיובי. יתר על כן, אם אתה נלהב מטכנולוגיית בלוקצ’יין, עליך לקבל את אישורי מומחה הבלוקצ’יין שלך ולמצוא את העשייה המרתקת עוד יותר..

אם אתה טירון, אתה צריך להתחיל את המסע שלך מההתחלה. לכן, אנו מציעים קורס בלוקצ’יין חינם עבורכם שיעזור לכם להתחיל את המסע בקריירת הבלוקצ’יין.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map