ספקי בלוקצ’יין: 10 ספקי הבלוקצ’יין המובילים

עם הפופולריות הגוברת והשיגעון של טכנולוגיית הבלוקצ’יין, שוק ספקי הבלוקצ’יין פורח בימינו. יש הרבה חברות שרוצות לקבל שירותים מספקי בלוקצ’יין. עם זאת, הטכנולוגיה עדיין לא בשלה מספיק.

כתוצאה מכך, ספקיות הבלוקצ’יין מציעות בעיקר שירותים כמו ייעוץ אסטרטגי או הוכחת תפיסה. הייתה כמות נמוכה מאוד של פרויקטים חיים בשל האופי המורכב שבהם.

עם זאת, עם ההתפתחות המהירה, זה רק עניין של זמן כאשר הבלוקצ’יין יגיע לבשלות האולטימטיבית. לפיכך, עדיף יהיה להתחיל כבר עכשיו במרוץ הגדול.

לכן במדריך זה אציג ספקי בלוקצ’יין מובילים בשוק שיעזרו לכם. יתר על כן, תוכלו ללמוד גם מה המצב הנוכחי ואילו אתגרים העומדים בפני הארגון מבחינת יישום הבלוקצ’יין.

אז הבה נתחיל!

Contents

פרק -1: אילו אתגרים מתמודדים הארגונים ביישום Blockchain?

בואו נתחיל עם האתגרים. בעיקרון, לארגונים רבים אין מספיק הבנה מהי באמת טכנולוגיית בלוקצ’יין. מצד שני, חלקם אמנם מבינים את זה, אבל אז מתמודדים עם נושאים אחרים של ספקי בלוקצ’יין.

בכל מקרה, אחלק את כל האתגרים בשלושה חלקים שונים. בואו נראה מה הם –

אתגרים ראשוניים

 • נבלות של פתרונות בלוקצ’יין

רבים מהמפעלים מעולם לא שמעו על טכנולוגיית הבלוקצ’יין. כך, במקרים רבים, רק לאחר שידעו על כך, הם מתלהבים יתר על המידה וקופצים ליישמו. לכן, במקרים רבים הם נכשלים.

 • אין הבנה כיצד המערכת פועלת

ובכן, ברוב המקרים, ארגונים לא מבינים כיצד בדיוק רשתות חסימות עובדות. מצד שני, הם גם לא יודעים על הפונקציונליות הקיצונית של זה. כתוצאה מכך, הם לא מחפשים שום טופס ייעוץ אסטרטגי, ספקי בלוקצ’יין.

 • לא טכנולוגיה בשלה

במציאות, בלוקצ’יין איננה טכנולוגיה בשלה. לפיכך, מרבית השירותים שמציעים ספקי הבלוקצ’יין אינם בשלים. זה יוצר אתגר עצום עבור הארגונים כיום.

 • לא מספיק סיפורי הצלחה

בגלל האופי המורכב של זה, ספקי בלוקצ’יין רבים עדיין לא יכולים להציע את הכמות הנכונה של סיפורי הצלחה בשוק. זה יוצר רושם מוטעה על הארגון.


 • מצבי קנייה ושיבושים

במציאות, אם ארגונים רוצים להשתמש בטכנולוגיה זו, הם יצטרכו לשנות את המודלים העסקיים שלהם. עם זאת, פירוש הדבר רק איום על בעלי העניין. כתוצאה מכך הם קונים בדיוק כאשר המודל העסקי מתחיל להשתנות.

בכל מקרה, כמעט 90% מהעסקים מתמודדים עם אתגרים עיקריים אלה בזמן שהם מחפשים ספקי בלוקצ’יין.

אתגרים משניים

יש רק 9% מהעסקים שמגיעים לרמה השנייה של אתגרים. אלו הם –

 • חוסר בהירות

במציאות, לרוב המפעלים אין שום הבהרות לגבי האופן בו האדריכלות הטכנית צריכה להיות. לפיכך, רבים טועים בזמן שהם מנסים לפתח פלטפורמה בכוחות עצמם.

 • לא יכול לכמת את ההטבות

היתרונות של פלטפורמות בלוקצ’יין עצומים. עם זאת, זה לרוב לטווח ארוך, ולארגונים רבים אין דרך למדוד את ההחזר על ההשקעה כאשר הם משתמשים בטכנולוגיה.

 • יותר מדי אתגרים קונסורציאים

עבודה בסביבת קונסורציום דורשת מיומנויות ניהול רבות. יתר על כן, יהיה עליכם לדעת כיצד להקים פלטפורמות אלה ואיזה תפקיד ממשל צריך למלא הארגון שלכם. אך, רוב המפעלים נוטים להתמודד עם קשיים במצבים אלה.

 • דאגות פרטיות ואבטחה

ללא שכבות אבטחה מתאימות, ארגונים יהיו פגיעים להתקפות. עם זאת, הם אינם מצליחים להגדיר פרוטוקולי אבטחה מתאימים ולשמור על פרטיות על מנת למנוע פריצות.

 • הַסְסָנוּת

רוב הארגונים לא מצליחים לבחור את סוג הבלוקצ’יין הנכון עבור החברה שלהם. ביסודו של דבר, הם לא יכולים להחליט אם עליהם ללכת ללא היתר או מורשה.

אתגרים שלישוניים

אלה הרמה האחרונה של האתגרים העומדים בפני ארגונים. רק 1% מהעסקים מגיעים לרמה זו.

 • אין מספיק דאגות לגבי תקנות רשמיות

למרות שספקי הבלוקצ’יין מציעים רשות מרכזית פחות מבנה, עדיין כדי להפוך אותו ליישום במלואו, צריך שיהיו לו כמה תקנות. יתר על כן, כל מפעל צריך לעמוד בתקנות ספציפיות במדינה בה הם מנהלים עסקים. עם זאת, כאשר הם ממירים את הפלטפורמות שלהם לבלוקצ’יין, נראה שהם מתעלמים מכל נושאי הרגולציה.

 • היעדר מפתחים מנוסים

מכיוון שבלוקצ’יין היא טכנולוגיה חדשה למדי, קשה מאוד למצוא את הכישרונות המושלמים לעבוד עליה. במציאות, מעט מאוד מפתחים חווים חוויות הקשורות לבלוקצ’יין. לפיכך, עדיף לעבוד עם ספקי בלוקצ’יין מכיוון שכבר יש להם מבחר טוב של מפתחי בלוקצ’יין.

 • אין יכולת פעולה הדדית או תקני שוק

ישנן פלטפורמות מאוד המציעות סטנדרט לפלטפורמות בלוקצ’יין. אך, ברוב המקרים, אין לעמוד בסטנדרטים הולמים. מצד שני, היעדר יכולת פעולה הדדית של פלטפורמות אלה מקשה על הרחבתן.

 • בעיה בשילוב רשת מדור קודם

במציאות, תהליך השילוב עם רשתות מדור קודם הוא די יקר. עם זאת, חלק מספקי הבלוקצ’יין מציעים שירותים אלה כעת.

 • נושאי תפוקה או חביון

כששלבי הייצור שלה, העומס על המערכת הופך כבד מדי. כתוצאה מכך, שמירה על תפוקה מיטבית הופכת לקשה הרבה יותר.

 • תמיכת שירות לא מוגדרת

יש הרבה ספקי בלוקצ’יין בשוק שאינם מציעים הסבר ראוי לסוג השירותים שהם היו מספקים. כתוצאה מכך, ארגונים רבים בוחרים בטעות.

 • ניהול שינויים תרבותיים

ובכן, התרבויות שלנו שזורות היטב בתפוקה התעשייתית שלנו. לכן, כשיש שינוי בתעשיות, זה משפיע גם על התרבויות שלנו. לפעמים קשה להפוך לניהול נכון של השינויים.

פרק -2: השפעת ספקי בלוקצ’יין

ספקי בלוקצ’יין עם הפתרונות שלהם משפיעים משמעותית על הענפים. לדברי גרטנר, ניכר שכמעט כל הענפים יופרעו עד שנת 2030. אך כבר נצפו שינויים קטנים בקרב המפעלים..

אז בואו נראה אילו שינויים יביאו ספקי הבלוקצ’יין האלה.

לטווח קרוב: השפעה עסקית מלאה

רווחי יעילות

ובכן, לאחר שהתחילו להשתמש בפלטפורמות, עסקים רבים יראו את העלייה ביעילות בייצור שלהם. במציאות, ספקי שירותי הבלוקצ’יין מציעים גם עליות הכנסות.

עקיבות ומעקב

מעקב אחר מוצר או תהליך כלשהו די קשה עכשיו. אך אצל ספקי שירותי בלוקצ’יין תוכלו להשיג בקלות פלטפורמה שתציע ניטור בזמן אמת.

מצוינות בתהליך

תהליך ניהול כל סוג של עסק ישתנה במהירות. זה יציע מצוינות רבה יותר בעיבוד.

דיגיטציה

במציאות, כל הענף יעבור תהליך דיגיטציה מאסיבי בשל ספקי שירותי הבלוקצ’יין. אז התעשיות יצטרכו להשקיע הרבה כסף ומשאבים כדי לעבור לספקטרום אחר לגמרי.

זהות

דיגיטציה של זהויות תהיה הסיכוי האחרון שתראו בטווח הקרוב. רוב ספקי שירותי הבלוקצ’יין מציעים תמיכה מתקדמת בזהויות מבוזרות. לכן זה יכול לשנות את האופן שבו אנו מאחסנים או תובעים את זהותנו לנצח.

לטווח בינוני: תשתיות תחרותיות חדשות

לאחר השינויים הקטנים בטווח הקרוב, כל השינויים יכניסו תשתיות חדשות למגזרים מסוימים.

תשתיות IT חדשות

בעזרת ספקי שירותי בלוקצ’יין תעשיית ה- IT תעבור שינוי מאסיבי. בעיקרון, תראה תשתית IT שונה לחלוטין. יתר על כן, הם יהיו מבוזרים לחלוטין וללא כל השפעה של רשויות ריכוזיות.

כמו כן, הם יציעו רמה גבוהה יותר של אבטחה ופרטיות למשתמשים. ולספקי הבלוקצ’יין יהיה חלק עצום בזה.

יותר אמון בשיתופי פעולה מרובי מפלגות

נכון להיום, כמות קטנה מאוד של ארגונים נותנת אמון מלא בשיתופי פעולה רב-צדדיים. בעיקרון, בגלל היעדר אמון ובעיות ניהול, שותפויות נוטות להתפרק. עם זאת, עם העלייה הפופולרית של פלטפורמות קונסורציום, התרחיש ישתנה מאוד.

אתה יכול לקבל את שירות הקונסורציום המתאים מספקי פתרונות blockchain במהירות. יתר על כן, יש הרבה ספקי פתרונות בלוקצ’יין שמציעים פתרונות קונסורציום שונים.

מערכת ניהול עסקאות חדשה

ובכן, blockchain כן מציע מודל חדש לניהול עסקאות. במציאות, מערכת ניהול העסקאות האופיינית שלנו חסרה זמן רב. לוקח ימים להשלים עסקה. יתר על כן, פיקוח על תשלומים הוא בעייתי מאוד ועיבודם יכול לקחת הרבה ימים.

מצד שני, ספקי פתרונות הבלוקצ’יין מציעים תפוקה מהירה יותר. לפיכך, זה ישנה בסופו של דבר את אופן הטיפול במגזר ניהול העסקאות.

לטווח ארוך: שיבוש יצירתי

מומחים רבים צופים שיבוש יצירתי לטווח הארוך. למרות שספקי הבלוקצ’יין יראו את השינויים הללו בטווח הארוך, עדיין הם בסופו של דבר יתרחשו.

אין עוד מתווכים

בעיקרון, בטווח הארוך, כמעט כל החברות יתחילו להשתמש בבלוקצ’יין. לפיכך, כל מערכת תהיה מבוזרת, והיא תיפטר מתווכים לתמיד. מצד שני, כאשר ספקי פתרונות הבלוקצ’יין פורחים באופן אקספוננציאלי, תראה ירידה בשירותי צד ג ‘.

במקום זאת, אנשים יעברו יותר לשירותי עמית לעמית.

צורה חדשה של מודלים עסקיים

ובכן, המבנה האופייני לאופן בו אנו מנהלים עסקים ישתנה לחלוטין. יתר על כן, נראה הרבה שווקים חדשים שנפתחים בגלל ספקי פתרונות הבלוקצ’יין. שווקים אלה יכסה שירותי אינטרנט מבוזרים, פרוטוקולי אבטחה מבוזרים, יישומים מבוזרים ועוד רבים אחרים.

שיבוש עסקי מסורתי

לבסוף, ארגונים רבים יעמדו בפני שיבוש מוחלט בעסקים. מכיוון שכל התעשייה תישען לעבר ספרים מבוזרים מספקי פתרונות בלוקצ’יין, עסקים ריכוזיים כבר לא היו קיימים.

זה צריך לסיים את כל הנושאים העומדים בפנינו במערכת מרכזית ולהציע סביבה בטוחה יותר וללא שחיתות.

פרק -3: ספקי בלוקצ’יין: הצעות שלב שונות

בדרך כלל, ספקי בלוקצ’יין מציעים את שירותיהם בשלבים שונים כיום. מכיוון שהם עדיין לא יכולים להציע יישום מלא של פרויקטים חיים, רובם מתמקדים בשלבים הראשוניים של שירותים אלה.

עם זאת, ישנם קומץ ספקי בלוקצ’יין שמתחילים להציע גם פתרונות מורכבים. אז בואו נראה מה השלבים השונים הללו ומה מציעים ספקי הבלוקצ’יין בכל פלח.

ייעוץ: 63% מכל ספקיות תשתית הבלוקצ’יין מציעות שירותים אלה

 • ניתוח ההשפעה

ספקי שירותי טכנולוגיית Blockchain ינתחו כיצד blockchain ישפיע על הארגונים שלך.

 • טקטיקות עסקיות אפשריות

ספקי שירותי טכנולוגיית Blockchain ימצאו מודלים טקטיים שונים לעסק שלך.

 • מפות דרכים עתידיות

לאחר התייעצות איתך וידעו על צרכי החברה שלך, הם יעלו מפת דרכים עתידית עבורך.

 • סדנת רעיונות

כדי לתת לך מושג טוב יותר, ספקי הבלוקצ’יין הללו יציעו הרצאות ישירות שיעזרו לך להבין כיצד המערכת פועלת.

 • זיהוי מקרי שימוש

במציאות, הם יציעו מקרי שימוש אפשריים של בלוקצ’יין המתאימים ביותר לארגון שלך.

 • ניתוח דרישות

רוב ספקי הבלוקצ’יין יציעו את הדרישות שהחברה שלך תעמוד בהפרעה בבלוקצ’יין.

 • פיתוח תיקים עסקיים

פיתרון נהדר נוסף של ספקי שירותי טכנולוגיית בלוקצ’יין הוא אוצר תיקים עסקיים הסובבים את העסק שלך.

אב טיפוס: רק 22% מכל ספקיות תשתית הבלוקצ’יין מציעות שירותים אלה

 • פיתוח POC

ספקי שירותי טכנולוגיית Blockchain מציעים גם פיתוח POC לפני שהם קופצים לרמת הייצור. זה עוזר בשמירה על אסטרטגיה עסקית קבועה לטווח הארוך.

 • תהליך עיצוב

ובכן, כאן, בעיקר ספקי הבלוקצ’יין מציעים נקודת מבט טכנית לתהליך העיצוב.

 • יישור בעלי עניין

לפני אב טיפוס, כל בעלי העניין בחברה שלך צריכים להיות מיושרים לחלוטין עם השינויים החדשים. לפיכך, ספקי הבלוקצ’יין יערכו איתם פגישה ויתאימו אותם עם השינויים.

 • פתרונות מוכנים מראש

במקרים רבים, הפיתרון שאתה מחפש עשוי להתקיים כבר. במציאות, לספקים אלה יש ניסיון קודם. וכך הם יכולים להציע לך פתרונות שנבנו מראש לבדיקה.

 • אדריכלות עזר

במקרים רבים חברות אלו עוקבות אחר ארכיטקטורת הפניה ומבצעות בה שינויים קטנים. לפיכך, אתה מקבל פתרון קל עם הדרישות שלך.

 • יישום מסגרות

יישום המסגרות קורה בעיקר בשלב זה. במציאות, הם יאפשרו לך להחליט איזה סוג של מסגרת אתה רוצה ומה הטובה ביותר שיש.

פיילוט: רק קומץ כמו 9% מכל ספקיות תשתית הבלוקצ’יין מציעות שירותים אלה

אלה כמה מהספקים המוגבלים של ספקי הבלוקצ’יין. רק קומץ חברות מציעות פתרונות אלה.

 • אסטרטגיה טכנולוגית

בשלב הבא תקבלו אסטרטגיות טכנולוגיות המסונכרנות ישירות גם עם העסק שלכם. ללא אסטרטגיה טכנולוגית ראויה, היית מבזבז הרבה זמן ומשאבים.

 • מציע ממשקי API

רבים מספקי הבלוקצ’יין הללו מציעים ממשקי API. במציאות תצטרך ממשקי API כדי להפיק את הפונקציונליות המלאה מפתרון הבלוקצ’יין שלך.

 • ניתוח סיכונים

ניהול סיכונים הוא צורך חמור בכל הנוגע ליישום בלוקצ’יין. לפיכך, לפני שאתה קופץ פנימה, הבין עם אילו גורמי סיכון תעמוד.

 • תנאים משפטיים

תנאים משפטיים יבטיחו שפתרונות הבלוקצ’יין שלך לא יפרו חוקים. לפיכך, לספקי בלוקצ’יין רבים יש יועצים משפטיים שיעזרו לך.

 • מבנה ממשל

יהיה עליך להיות זהיר מאוד לגבי זה. במציאות, כל טכנולוגיית בלוקצ’יין אחת מגיעה עם מבנה ממשלתי מסוג אחר. לכן, כשאתה מקבל שירותים מהספקים, עליך לוודא איזה סוג של תשתיות ממשלתיות אתה רוצה. ברור שהחברות יציעו את עצתן, אך עליכם להיות מסונכרנים גם אתם.

 • פרטיות מידע

רק קומץ חברות יכולות להציע את זו. וזכרו, זו אחת מנקודות הסיכון הגבוהות.

 • ניהול סיכונים מצד שלישי

יש כמות מספקת של סיכונים הקשורים לפתרונות בלוקצ’יין. במציאות, רבים אינם יכולים להציע שירותים אלה. לכן, במקום זאת, הם לוקחים את השירותים האלה מצדדים שלישיים כאשר אתה זקוק להם.

 • תאימות לתקנות

כל ספק בלוקצ’יין יחיד מציע תאימות רגולטורית בשלב זה. ללא רגולציה מתאימה, המערכת תתפרק.

 • טיפוח אמון דיגיטלי

תנו לספקים להתמודד עם שיווק הפיתרון הדיגיטלי שלכם. במקרים רבים, ייתכן שהצרכנים שלך לא סומכים לחלוטין על המערכת החדשה. עם זאת, בעזרת עזרה מספקת, תוכלו לטפח בקלות את האמון בקרב הצרכנים שלכם.

ייצור: רק 5% מכל ספקיות תשתית הבלוקצ’יין מציעות שירותים אלה

רק קומץ חברות יכולות להציע שירותים אלה לשלב הבא.

 • התאוששות מאסון

במקרה של אסונות כלשהם, צריכה להתקיים תוכנית התאוששות כדי לגבות אותה. במציאות, המערכת עדיין לא בשלה; לפיכך, תרחיש אסון לא יהווה זעזוע. אבל תמיד תצטרך לקבל תוכנית גיבוי כדי לטפל בבעיות.

 • המשך עסקים

אז אתה מגלגל פיתרון. אבל תצטרך לבצע שינויים מעת לעת ולהרחיב את הגבולות שלך כדי לשמור על העסק שלך בשוק. אתה בהחלט לא רוצה להיות לא רלוונטי בזמן הקרוב.

 • אבטחת נתונים

יהיה עליך להוסיף שכבת אבטחה במערכת שלך. רק חברות בודדות מציעות זאת כרגע.

 • שילוב עם מערכות Legacy

החלפת רשתות מדור קודם תדרוש זמן רב לעיבוד. יתר על כן, תהליך זה מורכב למדי. כתוצאה מכך חברות רבות יכולות להציע אותן.

 • שינוי תהליכים עסקיים

רוב ספקי הבלוקצ’יין מציעים שירותי שינוי, המאפשרים התאמה טובה יותר לשינויים.

 • ניהול ענן

בעתיד, כל הרשתות יעלו על הענן. לפיכך, צריך שיהיה לו ניהול ענן נכון כדי להיפטר מהסיכונים. כמה מחברות הייעוץ מציעות פתרון זה.

 • תקני נתונים

תקני נתונים נחוצים כדי לקבל מערכת רשת יציבה.

מה הסטטיסטיקה?

כפי שאתה יכול לראות, רק 5% מהספקים נמצאים בשלב האחרון של הטמעת בלוקצ’יין. אז יש רק כמה פרויקטים חיים בשוק עכשיו.

2017: בשנת 2017, רק פחות מ -10 פרויקטים חיים היו בשוק ללא בעיות ותפקודים מתאימים.

2018: כאן, הפרויקטים החיים היו גדולים מ -135 וגדלו במהירות.

2019: עדיין אין לנו מספר מדויק, אבל זה בהחלט יותר משנת 2018.

פרק 4: 10 ספקי הבלוקצ’יין הארגוניים המובילים

יבמ

יבמ היא אחת מספקיות הבלוקצ’יין המובילות בשוק כיום. במציאות, הוא מציע כיום הרבה פתרונות. מדובר בעיקר בשירותי ייעוץ חדשניים, מערכת אקולוגית בשרשרת האספקה, תכנון ועוד רבים אחרים.

החלק הטוב ביותר בספק הבלוקצ’יין הארגוני הזה הוא שיש לו הרבה פרויקטים תחת הכנפיים. יתר על כן, יש מגוון של שיתופי פעולה, ושיעור ההצלחה שלהם הוא באמת גבוה. מלבד אלה, יש להם מפתחים באיכות פרימיום שיענו על כל הצרכים שלך.

במובן מסוים, הם חלוצי ספקי הבלוקצ’יין וכיום הם ממלאים את התפקיד העליון. דבר נהדר נוסף בחברה זו הוא שיש להם קשר הדוק עם לקוחותיהם. לכן, לא תצטרכו לדאוג לדרישותיכם כי הם ידאגו להכל.

עם זאת, עליך לדעת שהם מציעים רק Hyperledger בד כבסיס של כל פתרון בלוקצ’יין לעת עתה.

מידע

Infosys היא עוד אחת מספקיות הבלוקצ’יין המובילות בשוק. בעיקר הם מציעים ערוץ ייעודי לחקר הבלוקצ’יין וכיצד זה ישפיע על חברות ספציפיות. כמו כן, הם מוודאים שהם יכולים לספק את הפיתרון הנכון לכל סוג של תעשייה.

איתם תוכלו ליצור סביבה שיתופית, בה תקבלו את הערך המגיע לכם. יתר על כן, השגת יכולת פעולה הדדית והצעת מערכת אקולוגית מלאה היא גם בראש סדר העדיפויות שלהם.

בכל אופן, חברה זו מציעה גם שירותים מוגבלים כאל יתרונות האוצרות וגילוי גורמי הסיכון האפשריים. כמו כן, שמירה על כך שכל בעלי העניין נמצאים בפרויקט היא המומחיות שלהם.

בכל מקרה, יש לך מסגרת פלטפורמה-אגנוסטית שתוכל לנסות. מלבד זאת, יש להם גם קהל מעריצים גדול מאוד.

וויפרו

וויפרו היא ספקית הבלוקצ’יין הטובה ביותר כיום. כדי לוודא שאתה מקבל את כל התכונות של הבלוקצ’יין, Wipro תמיד תציע את הגרסה האחרונה של פלטפורמה בוגרת.

בדרך זו תקבל רשת יציבה ללא בעיות נוספות. בכל מקרה, הם מתמקדים בעיקר בסדנאות, רעיונות, עיצובים ויצירה משותפת. כל זה יוביל למסירה טכנית של המערכת. אבל לפני שתעבוד איתם, תצטרך לשבת עם היועצים האסטרטגיים שלהם ולהרכיב מפת דרכים.

לפיכך, על ידי ביצוע כללי הבלוקצ’יין, הם מובילים לביצוע פרויקט מוצלח. חלק משירותיהם כוללים –

טכנולוגיה ותעשייה, מכסים שירותי עסקים, יישומים ותשתיות, ייעוץ עסקי וטכנולוגי, שירותי מערכת אקולוגית, ייעוץ אסטרטגי, ועוד רבים אחרים..

נתוני NTT

ובכן, NTT DATA הוא עוד אחד מספקי הבלוקצ’יין המובילים בשוק. הם מעדיפים בעיקר גישות ייעוץ בטווח שירותי בלוקצ’יין. אז ראשית כל, עליכם להבין היטב מהו באמת בלוקצ’יין וכיצד הוא יכול לשנות את הענף.

לאחר מכן, הם יעברו צורות שונות של תהליך הרעיון, שיאפשרו לך ליצור מפת דרכים שימושית. זה יהיה גם בדיקת היתכנות כדי לעזור לך. עם זאת, עם נתוני NTT תקבלו Hyperledger או Ethereum. במציאות, הם ישתמשו במערכת ענן פרטית וציבורית כדי ליצור את הרשת.

בכל מקרה, מאוחר יותר תקבל יישומי POC ושירותים מהן, וזה יעזור להפוך את הפרויקט להצלחה אדירה.

מכיר

Cognizant היא עוד ספקית בלוקצ’יין מובילה כיום. איתם תקבלו אימוץ נכון של בלוקצ’יין, הערכת מקרי שימוש, יצירת POC, ייעוץ למנהלים ורבים אחרים. אם אחרי כל השלבים תקבל מערכת מתפקדת, הם גם יפרשו את המערכת.

בכל מקרה, הפלטפורמה המובנית שלהם מחברת את הבלוקצ’יין לתהליכים העסקיים שלך ועוזרת ללקוחות לבחור איזו פלטפורמה מתאימה להם ביותר.

לאחר שהיא תקים POC, היא תפתח מערכת אקולוגית מינימאלית בת קיימא כדי למשוך את תשומת ליבם של הצרכנים מהר יותר. לפיכך, היא יכולה גם לקשר רשתות מדור קודם עם blockchain באמצעות ממשקי API. חלק ממקרי השימוש בו כוללים מעקב אישורים, עיבוד זהויות דיגיטליות, תשלומים או הסדרים, הדפסת תלת מימד ורבים נוספים.

בכל מקרה, הם מתמקדים גם בסדנאות, רעיונות, עיצובים ויצירה משותפת. כל זה יוביל למסירה טכנית של המערכת.

במציאות, הם שותפים ל- R3.

KPMG

ל- KPMG התחלה לסיים את פרקטיקות הממשלות של מומחי בלוקצ’יין. באופן כללי, 25% מפרוטוקולי ההליכים שלו מוקדשים לייעוץ עסקי סביב סדר עדיפויות מרכזי כמו מקרי שימוש, הדגמה, הוראות, מודלים לעבודה ותוכניות עיצוב מערכות אקולוגיות.

לכן זה אחד מספקי הבלוקצ’יין המובילים בשוק. שאר השירותים שלהם כוללים אבות טיפוס, מצרכים, בדיקות פיילוט, ניהול, שילוב והפקה.

מלבד זאת תקבל גם יתרונות נוספים סביב בדיקה, בדיקה ו- ICO. הדגשים של KPMG על ההתאמה של בלוקצ’יין עם התקדמות ועסקים מתפתחים אחרים המעצימים את הענפים.

בכל מקרה, הדרך הטובה ביותר להשיג את שירותיהם תהיה להיעזר גם בפתרונות הייעוץ שלהם. מכיוון שללא ייעוץ נכון, ייתכן שהמערכת המתקבלת לא תהיה מושלמת.

TCS

TCS פירושו לתת לך שיוך מפתח, לעזור ללקוחות לראות את ההזדמנות לבלוקצ’יין בחברה שלהם ולהתאים את ההסדרים והשינויים. לכן הם נחשבים גם לאחד מספקי הבלוקצ’יין הטובים ביותר בשוק.

במציאות, מודל המסירה של ערך עסקי מנסה לעזור לחברים בתוצאות ריאליות של בלוקצ’יין ולפתח דרך מושלמת להתמודד עם התקדמות..

בכל מקרה, הם מציעים גם ליצור מערכות לניהול סביבה שתתאים לדרישות המערכת. הוא גם מציע יצירת POC בפני עצמם ולעזור לך בשלבים שונים ולתת לך את מה שמגיע לך הכי הרבה.

שאר השירותים שלהם כוללים אבות טיפוס, מצרכים, בדיקות פיילוט, ניהול, שילוב והפקה.

נכון לעכשיו, TCS שותפה עם מונקס, IBM, BigchainDB, ורבים אחרים.

אקסנטור

ובכן, בטח כבר שמעתם על אקסנטור. נכון לעכשיו הם נמצאים ברשימת ספקי הבלוקצ’יין הטובים ביותר לשנת 2019. בעזרתה של Accenture, תקבל נקודת מבט שונה מבחינת יישומי הבלוקצ’יין שלך.

מעשית, הם מאוד חדשניים. יתר על כן, הם מכירים את השוק ממש טוב. אז לעזור לך במקרה של פלטפורמת בלוקצ’יין תהיה חתיכת עוגה. בכל אופן, החוויות המגוונות שלהם הן שהופכות אותם למשתלמים כל כך.

במציאות הייתם מקבלים אסטרטגיות ומקבלים הכשרה מעשית שיעזרו לכם לבנות את הפתרון בצורה מושלמת. עם זאת, הם לא כמו ספקים טיפוסיים אחרים בשוק.

בכל מקרה, מאוחר יותר תקבל יישומי POC ושירותים מהן, וזה יעזור להפוך את הפרויקט להצלחה אדירה.

EY

ל- EY שלושה קווצות לתוכנית הפעולה שלה, כאשר הראשונה היא לקבל הכנסות ממכירת תוכנות בלוקצ’יין שונות. בנוסף, הם מציעים גם ממשלות מבוססות חברות. בכל מקרה, יחד עם אלה, תקבל מינהלות ייעוץ לתכנן ולבצע פתרונות בלוקצ’יין ללקוחות בכל דרך שהיא.

יתר על כן, הוא נותן מינהלות סקירה והערכה לארגונים העוסקים בסביבות בלוקצ’יין, והוא מבטיח שימוש נכון בחוזים חכמים.

במציאות, הם פופולריים למדי ויש להם הרבה פרויקטים מצליחים תחת הכנפיים. הניסיון הופך אותם לאחד מספקי הבלוקצ’יין הטובים ביותר.

אבל תשמח לדעת שהם עבדו עם פלטפורמות Hyperledger, Ethereum, Corda, Quorum ועוד.

דלויט

דלויט מציעה מנהלות ייעוץ לעסקים חדשים ועורכת סדנאות במטרה לעזור ללקוחותיהם. במציאות, תוכלו לקבל רעיונות לבלוקצ’יין, התקדמות, מודלים ומתקני שיפור הסדרים. לכן, תקבל את כל הערך מההשקעות שלך ובתוך הזמן.

איתם תוכלו ליצור סביבה שיתופית, בה תקבלו את הערך המגיע לכם. יתר על כן, השגת יכולת פעולה הדדית והצעת מערכת אקולוגית מלאה היא גם בראש סדר העדיפויות שלהם.

כרגע יש להם שישה סוגים של שירותי ייעוץ. לכן, בתור התחלה, תקבלו סוג אחר של אסטרטגיות ותכננו כיצד לשפר את חזונות החברה שלכם. בשלבים מאוחרים יותר, הם היו מציעים תהליכי תכנון פלטפורמות רבים ופיתוח מפות דרכים.

יתר על כן, תוכלו גם להוסיף כל פיצ’ר חדש לפלטפורמות הקיימות שלהם, שיהיה קל מאוד לבצע.

לכן הם גם נמצאים ברשימת ספקי הבלוקצ’יין הטובים ביותר בשוק.

10 ספקי הבלוקצ’יין המובילים בשוק

ספק בלוקצ’יין

קֵיצִי

הצלחה בהוצאה לפועל

יכולות חדשנות

קול הלקוחות

יבמ

יש כמות משמעותית של פרויקטים חיים

4.75

4.5

4.5

אקסנטור

ייעוץ וביצוע של מערכות אקולוגיות חזקות

3.25

4.3

2.75

דלויט

שירותים עסקיים, פלטפורמת-אגנוסטית, פונקציונלית צולבת ועולמית

4

3.25

2.5

EY

פתרונות בדרגת ייצור מונחים על ידי אסטרטגיה עם חזון ברור

3.3

3.25

2.5

מידע

הגדל יכולות ושירותים מוכנים לשוק

3.25

3.8

3

וויפרו

מחויב לאימוץ בלוקצ’יין ארגוני

3.20

4

2.5

נתוני NTT

יכולות תמיכה טכניות מלאות וניהול לקוחות חזק

3.20

3.8

2

מכיר

יישומי מערכת אקולוגית בלוקצ’יין במשרה מלאה

2.5

3.8

2.1

KPMG

גישה ממוקדת-עסקית ורב-משמעת

2.4

2.52

2.4

TCS

חזון אסטרטגי והשקעות לטווח ארוך

3

3.25

1.25

פתק: טבלה זו מבוססת על ניתוח של כל אינטראקציות הבלוקצ’יין לאורך השנים. כמו כן, יש לזכור שזו רק ספקולציה. הערכים האמיתיים עשויים להשתנות.

פרק 5: מסקנה

בסופו של דבר, בלוקצ’יין עתיד לשבש את פעולות התעשייה כיום. יהיו לכך שלבים שונים, אך התוצאה הסופית תהיה זהה. יתר על כן, עסקים רבים יגיעו לסיומם, ושווקים חדשים יעלו.

במצב זה, אתה בהחלט צריך להתחיל עם ספקי בלוקצ’יין. בכל מקרה, תיארתי את כל האתגרים העומדים בפניך ואיזה שירותים אתה צריך לצפות.

אתה יכול גם לבדוק את ספקי הבלוקצ’יין המובילים כדי לקבל את תמיכת הפרימיום כבר מההתחלה. אני מקווה, עם אסטרטגיה נכונה, תוכלו להבטיח את מקומכם בענף של 3.1 טריליון דולר עד שנת 2030.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map