10 סיבות לקבל את אישורי הבלוקצ’יין הארגוני שלך

האם אתה עדיין תוהה אם אתה זקוק להסמכת בלוקצ’יין ארגוני? אם תעשה זאת, הגעת למקום הנכון כיוון שנמנה עשר סיבות לקבלת הסמכת הבלוקצ’יין שלך.

Blockchain משנה את הענף שלנו. זה כל כך משפיע, שגם שוק העבודה סביבו מתפוצץ.

אם אתה חושב ללמוד בלוקצ’יין, זה הזמן הטוב ביותר לעשות זאת. הביקוש בבלוקצ’יין הביא גם לצורך במומחים ומפתחים. 

עם זאת, יש נישה אחת של בלוקצ’יין שצומחת מהר מהצפוי – בלוקצ’יין ארגוני.

בלוקצ’יין ארגוני עוסק בדרישת הבלוקצ’יין על ידי ארגונים, חברות וארגונים שיש להם פונקציות ברמת הארגון. המשמעות היא גם שיש דרישה של מפתחי ומומחי בלוקצ’יין ארגוניים. 

אז מאיפה מתחילים? האם אתה צריך לעשות קורס הסמכת בלוקצ’יין או הסמכת ארכיטקטורת בלוקצ’יין? ננסה לענות על אלה בהמשך.

אתה יכול להתחיל בעבודה באמצעות הדרכות וללמוד על היסודות. אבל כדי להבדיל את עצמך בענף, אתה צריך הסמכת בלוקצ’יין ארגוני. כדי לשכנע את עצמך בצורך, נעבור את עשר הסיבות. בואו נתחיל.

עשר סיבות לקבל הסמכת בלוקצ’יין ארגונית שלך

דרישה גבוהה

הסיבה מספר אחת לקבל הסמכה היא הגידול בביקוש לאישים המיומנים בבלוקצ’יין. בלוקצ’יין ראתה צמיחה עצומה בשנתיים האחרונות. הפריחה התרחשה בשנת 2017. מגמת מילות המפתח של בלוקצ’יין חלה עלייה סביב 2017, אך חלה ירידה בפופולריות שלה מאז.

כּוֹתֶרֶת: בלוקצ’יין מגמת מילות המפתח בחמש השנים האחרונות.

החדשות הטובות הן שמגמת מילות המפתח של משרות הבלוקצ’יין לא ראתה כל כך הרבה השפעה.

כּוֹתֶרֶת: מגמת מילות המפתח של משרות בלוקצ’יין בחמש השנים האחרונות

לכן, אם אתה חובב בלוקצ’יין או לומד שחושב להיות מומחה מוסמך לבלוקצ’יין ארגוני, זה הזמן.

בארצות הברית, מדינות כמו ניו ג’רזי, ניו יורק ואחרות גם גילו עניין גבוה בהרבה בכל מה שקשור לביקוש למשרות בלוקצ’יין.

כּוֹתֶרֶת: עניין של 5 שנים אחרונות לפי אזור.

עבוד על טכנולוגיות חדישות

בלוקצ’יין ארגוני תמיד היה מקום בו אתה יכול לחקור טכנולוגיות חדישות. חברות מנסות לעבוד לקראת עתיד מזהיר, לא רק עבור עצמן אלא עבור התעשייה כולה. זו הסיבה שאתה, כמקצוען בלוקצ’יין ארגוני, מקבל את ההזדמנות לעבוד על מסגרות וכלים נהדרים.

חלק ממסגרות הארגון הפופולריות של בלוקצ’יין שאיתן אתה הולך לעבוד כוללות Hyperledger, Quorum, R3 Corda ו- Ethereum Enterprise (EE).

כמו כן, פתרונות ארגוניים מורשים באופיים. המשמעות היא גם שכמה כלים מיועדים רק לשימוש ביתי – שהם חדישים ומסייעים לך לגדל את עצמך כמומחה לבלוקצ’יין..

נכון לעכשיו, רק 0.5% מאוכלוסיית העולם משתמשת בבלוקצ’יין. לשם השוואה, כ- 50% מאוכלוסיית העולם משתמשת באינטרנט. אז, אתה מקבל את ההזדמנות לעבוד על טכנולוגיה שנמצאת בשלב הרבייה.

פרמיה בשכר (אתה מרוויח הרבה)

כאשר אתה עובד על טכנולוגיה חדישה, אתה חייב להרוויח יותר! בלוקצ’יין אינו שונה. שוק העבודה של הבלוקצ’יין מתפתח, וחברות מוכנות לשלם כסף עבור הכישרון הנכון. עם הגישה והגישה הנכונה, אתה יכול להרוויח בין $ 100K לשנה ויותר!

הכישרון הטוב ביותר יכול להרוויח בקלות עד 200,000 $ לשנה. כמו כן, ישנן מספר דרכים בהן תוכלו לעסוק בפרויקטים של בלוקצ’יין.

יכולת לעבוד על מוצרים / שירותים מהדור הבא

חברות לא רק מעוניינות לאמץ בלוקצ’יין אלא גם מתמקדות מאוד בחדשנות. רוב הארגון פועל לקידום חדשנות ויצירת שירותים ומוצרים מהדור הבא. אם הם לא עושים זאת בבית, הם בוחנים שותפויות ועובדים על פרויקט קוד פתוח.

Hyperledger היא אחת מיוזמות הקוד הפתוח המנוהל על ידי קרן לינוקס כדי לסייע בשיפור המערכת האקולוגית של בלוקצ’יין. יש לו איזו מסגרת בלוקצ’יין מצוינת, כולל Fabric, Besu ואחרים.

בתור איש מקצוע מוסמך בתחום הבלוקצ’יין, אתה יכול לתרום לפרויקט הקוד הפתוח ולעזור ביצירת המוצרים או השירותים המעצבים את העתיד.

עבוד עם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה

עבודה בתעשיית הבלוקצ’יין יכולה להועיל מבחינת הרשת. כמקצוען בלוקצ’יין ארגוני תוכל לפגוש אנשים מדהימים.

הטבה זו מועילה מאוד אם אתם מחפשים לגדול. כידוע, נטוורקינג הוא קריטי לקריירה מצליחה, וזה מה שקריירת בלוקצ’יין יכולה להעניק לך. זה גם עוזר לך לקדם את הקריירה בכיוון הנכון. אם אתה חדש בתעשייה, אתה יכול אפילו למצוא מנטור שיוכל להנחות אותך במסע שלך.

הגדל את הנוכחות שלך באופן מקוון על ידי שיתוף ידע

אנשים מקשיבים לאלו שיש להם סמכות סומכים על כל ענף שהוא. על ידי ביצוע אישור הבלוקצ’יין הארגוני והפיכתו למומחה מוסמך לבלוקצ’יין ארגוני. 

אתה יכול לחלוק את הידע שלך באופן מקוון באמצעות מדיומים שונים. בתחילה, זה תמיד רעיון טוב לנהל את הבלוג שלך. בדרך זו תוכלו להפנות תנועה לבלוג שלכם ממקורות אחרים. עליכם גם לחפש הזדמנויות לבלוגים אורחים. שם תוכלו לשתף את הניסיון שלכם בעבודה על פרויקטים ולעזור להם ללמוד מהכישלונות שלכם. זה רעיון טוב לעשות פודקאסטים, לראיין מנהיגים אחרים בתעשייה וליצור ערוץ YouTube משלך.

ישנן אפשרויות רבות עבורך להגיע לאנשים ולהקים את עצמך כמותג. עם זאת, מומלץ ללכת בדרך ספציפית שלדעתך מתאימה לך. אם אתה טוב בלוגים, עשה זאת, או שתרצה לנסות את YouTube וליצור תוכן וידאו מרגש. יש לך את כל האפשרויות. כל שעליך לעשות הוא להתנסות ולחקור את עולם הבלוקצ’יין.

השתתף בפיתוח בלוקצ’יין ארגוני בקוד פתוח

בכל מה שקשור לבלוקצ’יין, יוזמת הקוד הפתוח מסיבית. בלב היוזמה תוכלו למצוא את פרויקט הגג Hyperledger המנוהל על ידי קרן לינוקס. חברות גדולות רבות, כולל מיקרוסופט, יבמ, אינפוסיס ואחרות, עובדות על כמה פרויקטים של קוד פתוח תחת מטריית Hyperledger..

מבחינתך זה אומר את האפשרות לתרום. לא רק שאתה מחזיר משהו לקהילה, אלא גם משפר את הסיכויים שלך להיות גורם מומחה לבלוקצ’יין בתחום הבלוקצ’יין. הסמכת בלוקצ’יין ארגוני יכולה לעזור לך להבין כיצד פועלת מסגרת ארגונית – ולאפשר לך לתרום למסגרות, שירותים וכלים ארגוניים עם קוד פתוח..

תבדיל את עצמך

בעידן התחרות תמיד כדאי להבדיל את עצמך. למרות שיש לך את הידע הדרוש לעבודה על פרויקטים הקשורים לבלוקצ’יין ארגוני, תעודה יכולה לספר לאחרים מה אתה יודע על בלוקצ’יין. זה עוזר לאנשים אחרים לברר לגבי הידע והמיומנויות שלך – ולא לשער על כך עד שהם יראו עבודה אמיתית.

זה גם יעזור לך לנחות הופעות מהר יותר בהשוואה לאדם ללא הסמכה.

מחקר ועזרה בפיתוח פתרונות בלוקצ’יין ארגוניים

פתרונות בלוקצ’יין ארגוניים דורשים את המוח הבהיר ביותר להתפתח. זה שונה מתרומה לפרויקטים של קוד פתוח. מחקר בלוקצ’יין הוא תחום משנה גדול הזקוק לתשומת לב מצד מומחים לבלוקצ’יין כמוך.

בלוקצ’יין עדיין נמצא בשלב המתהווה שלו, ותוכלו לעזור לו להתפתח מהר יותר על ידי חקר בעיות העומדות בפני ארגונים. בדרך זו תוכל להשתמש בהסמכת הבלוקצ’יין הארגוני שלך.

הגן על עצמך מכל שינוי בשוק

לבסוף, אם תעברו הסמכה, תושפעו פחות אם יקרה שינוי בשוק. כברירת מחדל, אין צורך לדאוג מכיוון ששוק הבלוקצ’יין צפוי לגדול. אך אם הדינמיקה בשוק תשתנה, תהיה לכם סיכוי טוב יותר להישאר רלוונטיים מכיוון שיש לכם תעודה מאחוריכם.

סיכום

זה מוביל אותנו לסוף עשר הסיבות שלנו לקבל הסמכת בלוקצ’יין ארגוני. זה הזמן הטוב ביותר לקבל הסמכה ולחקור את ההזדמנויות המדהימות שיש. דבר אחרון שאנחנו רוצים להזכיר הוא שאף תעודה לא יכולה להחליף מיומנות. אתה צריך ללמוד בעל פה ובנפש כדי להיות הטוב ביותר. ההסמכה רק מוסיפה אמון למערך המיומנויות שלך ועוזרת לך להשיג הופעות מהר יותר.

אז האם אתה מוכן לקבל את אישורי הבלוקצ’יין הארגוני שלך?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map