קורדה בלוקצ’יין: שליט המפעלים הפיננסיים

הדיון הבא ינתח את המערכת האקולוגית של Corda blockchain, הארכיטקטורה, מקרי השימוש ופרויקטים פופולריים מבוססי Corda.

אנו חיים בעידן בו הטכנולוגיה פורחת די מהר. עם זאת, אנו חיים בחברה משגשגת, אך עדיין חסרים לנו הרבה תכונות בחיי היומיום ובעסקים שלנו. העסקים שלנו פועלים ברשתות מדור קודם שאינן יכולות לאחסן רשומות ללא טעויות; לוקח מספר ימים לעבד עסקה, והתקפות סייבר הן תופעה יומיומית.

בתקופה כזו, טכנולוגיית הבלוקצ’יין הגיחה כאביר עם שריון נוצץ. מבנה הביזור ואמצעי האבטחה הכבדים יצרו טכנולוגיה מהפכנית שיכולה להיפטר מכל הפגמים במודלים העסקיים שלנו. אך כדי להפוך את הטכנולוגיה ליישומית יותר במגזר הארגוני, צריך שיהיו לה יותר תכונות. זו הסיבה שחסימות רבות של ארגונים החלו להופיע.

אחת מחסימות הארגון הפופולריות היא Corda של R3. קורדה יצרה במקרה הרבה הייפ בשוק כשהתחילה את דרכה כטכנולוגיית בלוקצ’יין ארגונית חדשה. וכך, היום, נצלול לתוך הבלוקצ’יין הארגוני הנודע הזה וניידע כיצד תוכלו לנצל את שירותיהם.

בקרוב: מדריך למתחילים קורס פיתוח קורדה

תוכן העניינים

פרק -1: מה זה R3?

פרק -2: מה זה קורדה?

פרק 3: עקרון אדריכלי ועסקי של קורדה

פרק 4: רשת קורדה העולמית

פרק 5: מהי Corda Enterprise?

פרק 6: מקרי שימוש פופולריים ב- Corda R3

פרק 7: ספקי קורדה באס


פרק 8: קונסורציום קורדה R3

פרק 9: חברות בעולם האמיתי המשתמשות בקורדה של R3

פרק 10: הערות סיכום

Contents

פרק -1: מה זה R3?

R3 היא חברת תוכנות בלוקצ’יין ברמה ארגונית. יש להם מערכת אקולוגית של 200 חברים ממספר תעשיות. R3, יחד עם כל שאר החברים, מפתחים את פלטפורמת Corda ואת פלטפורמת Corda ארגונית למקרי שימוש ארגוניים.

ה R3 קונסורציום הבלוקצ’יין התחיל בשנת 2014. מעל 180 מפתחים מקצועיים עובדים כעת על פיתוח קורדה, ויש להם השקעות של 350 חברות כדי לגבות אותן.

חברי קונסורציום בלוקצ’יין R3 מפתחים טכנולוגיית בלוקצ’יין לצורך הפיכת העולם העסקי. כל רשת השותפים הגלובלית שלהם פועלת באופן שווה לפיתוח יישומי מסחר וכספים שונים באמצעות תוכנת הליבה Corda blockchain.

מדוע R3 יצר קורדה?

R3 צופה עתיד בו מנוהלים ונרשמים חוזים משפטיים שונים כמו חוזים עסקיים במערכת אוטומטית ללא כל שגיאה. יתר על כן, אנשים צריכים לבצע פעולות חלקות עבור כל חוזים מבלי להתמודד עם חיכוכים כלשהם.

יתר על כן, הם חושבים כי השוק צריך להתנהל על פי מודל עסקי אחר שבו ארגונים שונים ישתפו פעולה ויתחזקו את ספר החשבונות שלהם בהתאם ולא שהמערכת העצמאית שלהם אינה עקבית. חברות צריכות להיות תלויות במערכת הוגנת שתתייחס לכל חברה באותה דרך לעשות זאת.

התאמות, כפילויות, הפסקות והתאמות כושלות צריכות להיות נחלת העבר. יתר על כן, אף אחד לא צריך להילכד בבריכות נכסים מבודדות. לכן הם הציגו טכנולוגיה חדשה בשם קורדה.

באופן קולקטיבי R3 רוצה שכל אדם וארגון בבלוקצ’יין של קורדה יבצע עסק ישירות עם כל אדם. הם תכננו את האדריכלות בקפידה כך שתוכל לטפל בעסקאות בעולם האמיתי באופן חוקי. יתר על כן, בלוקצ’יין קורדה של R3 הציג מספר פלטפורמות בלוקצ’יין שיכולות לפעול לצד תכונת המעבר האופיינית.

אתה תהיה מוקסם לדעת שקורדה מציעה הרבה תכונות כגון פרטיות, זהות, ממשל ועוד. אני עוד אדבר על זה בהמשך המדריך.

מבוא ל- corda r3 blockchainבניגוד לרשתות חסימות מותרות וללא הרשאות

ה- Blocka של Corda של R3 הוא פלטפורמה לגופים בעולם האמיתי, כך שהם יכולים לנהל חוזים מורשים ולהעביר כל סוג של ערך מבלי להתמודד עם אובדן פרטיות..

Corda blockchain יכול לנהל את כל העסקאות בעולם האמיתי בתוך שני משתמשים מזוהים בוודאות ופרטיות משפטית בניגוד לרשתות blockchain ללא הרשאות..

בהשוואה לכל סוג של רשת בלוקצ’יין מורשית, בלוקצ’יין קורדה יאפשר לך להתקיים מספר צדדים יחד ברשת אחת. הם יוכלו גם לשתף פעולה באותה מערכת רשת. חברי ה- Blockchain R3 תכננו במפורש את מערכת הממשל למטרה זו וכדי לשקף מקרי שימוש נפוצים בפלטפורמה.

כדי לוודא שבלוקצ’יין קורדה מסוגל להסדיר את כל ההתחייבויות בצורה נכונה, הוא יאפשר לך להנפיק, להעביר ואף לממש כל נכס דמוי מזומן. בעיקר הנכסים הללו הם המטבעות האמיתיים, שצריכים לעמוד בתקנות.

כל מי שינפיק מטבע מקורי או ישתמש באסימונים כלשהם ברשת יכול להשתמש באסימונים אלה כדי לשלם עבור כל סוג של השתתפות או אימוץ של תכונות חדשות. אתה יכול גם להשתמש באסימונים כדי לשלם עבור כל השירותים שיכולים להיות ספציפיים לפלטפורמה או מחוץ לפלטפורמה. עם זאת, השירותים צריכים להיות ברשת Corda הרחבה יותר.

אם אינך בטוח באיזה אופן שונה חסימות מותרות מבלוקצ’יין ללא הרשאה, הנה מדריך השוואה לבלוקצ’רים מורשים לעומת חסרי הרשאה שיעזור לך להבין כיצד קורדה היא בלוקצ’יין מורשה. יתר על כן, אני מקווה, סוף סוף תראה גישה אחרת לפתרון בעיות עסקיות טיפוסיות.

אילו בעיות קורדה בלוקצ’יין רוצה לפתור?

מאז 2016, קורדה היא אחת מתוכנות הקוד הפתוח של בלוקצ’יין שכולם יכולים להשתמש בחופשיות. מאמץ משותף נהדר של ארגונים גלובליים שונים אפשר לבוא עם בלוקצ’יין קורדה יחיד במינו. כל החברות שהתכנסו לבניית תוכנה זו מייצגות מגוון רחב של תעשיות ובתקנות התכנון הושלם.

כן, הבלוקצ’יין של קורדה נועד למגזר הפיננסי בלבד, וזו הייתה המטרה היחידה של פיתוח טכנולוגיית הבלוקצ’יין R3 הזו מלכתחילה. אך לאחר השחרור במקרי שימוש בבלוקצ’יין מעשיים, בלוקצ’יין של קורדה הראה פוטנציאל אדיר למקרי שימוש אחרים מעבר לבנקאות בלבד.

אבל מה היה הגורם המניע שהניע את הבלוקצ’יין של קורדה להתקדם? טכנולוגיית הבלוקצ’יין R3 רצתה לפתור את בעיית הליבה בין יחידים לבין שילוב של חברות – ניהול הסכמים וצורת חוזים אחרת. בדרך כלל, צדדים אלה סומכים זה על זה על ביצוע העסקה, אך הם לא סומכים מספיק על מנת לשמור גם על אותם רשומות.

לא משנה מאיזה מיקום או תעשייה הצדדים מגיעים, אך בכל מקום אנו יכולים לראות את אותן בעיות אמון, לא? בנוסף, הם מנהלים ספר חשבונות משלהם, והוא מתעד את התצוגה הספציפית של עמדותיהם וההסכמים שלהם יחד עם מערך הלקוחות שלהם.

אך כאשר כל מפעל אחד מקיים מערך רשומות אחר של אותו הדבר, הוא יוצר אי התאמה, תיקון שגיאות עם עלות נוספת. יתר על כן, תרחישים אלה יוצרים הרבה סכסוכים אם לשתי חברות יש דעות שונות על אותה עסקה שיוצרת פרצה עבור הצד הרע לנצל אותה..

Corda R3 Blockchain להצלה

בעבר, התרחיש שאינו תואם היה בלתי נמנע. אבל עכשיו לאחרונה עם טכנולוגיית הבלוקצ’יין R3, יש די הרבה דרכים להיפטר מבעיה זו בתשתית מרכזית. עם זאת, הבלוקצ’יין של קורדה היה צריך להצטרף לרשתות שלהם מבלי להצטרף לחברות עצמן.

אך גישה מסוג זה יוצרת גם פשרה בה תצטרך להתמודד עם אינרציה ומחפש שכר דירה. בכל מקרה, הכל כולל מחיר, וכבר תוכלו לראות איך היה המגזר הפיננסי עוד לפני שהחל להשתמש ביישומים מבוססי רשת. לכן, בכל פעם שיש טכנולוגיה חדשה, יהיה הישג גדול בהרבה מהפסדים.

במקרה זה, בלוקצ’יין של קורדה יכול להשתמש בגיבוב הצפנה חזק ומאובטח כדי להציע הזדמנויות חדשות. וזה מבטיח את מערכת הרשומות המוסמכת שבה כל מיזם שלוקח בה חלק מקבל זכויות שוות ויש לו דרך משותפת להתמודד איתה. יתר על כן, זה אפילו לא ישבש את הפרטיות שלהם בכלל.

פלטפורמת הבלוקצ’יין של קורדה מציעה מערכת שבה החברות יכולות סוף סוף לדעת שמה שהן רואות תואם את מה שהמשרד השני רואה. לכן, זה מקטין את העלויות, ההתנגשויות והטעויות במערכת החשבונות הכוללת.

לכן פלטפורמת הבלוקצ’יין של קורדה יכולה להתפתח מעבר למגזרים פיננסיים בלבד ולספק רמת אמון בין ארגונים שונים.

צפו בסמינר המקוון על פי דרישה ברשתות הסחר והאספקה ​​המקומיות, שם R3 בוחן כיצד קורדה מספקת פתרונות ספציפיים יותר לתעשייה.

פרק -2: מה זה קורדה?

קורדה היא תוכנת ספר ספרים מבוזרת המעבדת ומקליטה נתונים כדי לקדם סביבת רשת מבוזרת. בעיקר קורדה מיועדת למגזרים הפיננסיים. ארכיטקטורת Corda R3 תומכת בעיקר בחוזים חכמים הדומים להגדרה של Braine, Bakshi ו- Clack.

מבנה החוזים החכם בארכיטקטורת Corda R3 הוא הסכם שבו הביצוע תלוי בקוד המחשב אך עם שליטה וקלט אנושי. עם זאת, אם מישהו רוצה או צריך, הם יכולים לאכוף את החוזים החכמים הללו באופן חוקי בכל עת. אם אתם מתמודדים עם חוסר הוגנות בתכונת החוזה החכם של בלוקצ’יין הפרטי של קורדה, תוכלו לנקוט בצעדים משפטיים.

זה משהו שבלוקצ’יין ארגוני אחר לא באמת מספק, נכון?

התכונות העיקריות של פלטפורמת R3 Blockchain

בתחילה, חברי קונסורציום בלוקצ’יין R3 תכננו בלוקצ’יין פרטי של קורדה לצורך הצורך במוסדות פיננסיים. עם זאת, התברר שהוא הרבה יותר רחב מבחינת השימוש. אתה יכול לראות דמיון כבד של מערכת הבלוקצ’יין האופיינית בבלוקצ’יין הפרטי של קורדה, אך אין לה את העיצוב המסורתי שהופך אותה לא מסוגלת להתמודד עם מצבים אמיתיים..

בעיקר ארכיטקטורת Corda R3 משפרת את הגרסה המקורית של בלוקצ’יין ומציעה בלוקצ’יין 2.0! באבן הבניין של ארכיטקטורת Corda R3, כל אחד מכונה “אובייקטים ממלכתיים”. אובייקטים אלה מייצגים חלק מהחוזים בעולם האמיתי או מכילים את כל החוזה שם.

זה שונה מבלוקצ’יין טיפוסי מכיוון שכל המכונה הווירטואלית או כל מערכת הפנקס תלויה בכך שהמשתמשים יגיעו להסכמה. אבל בקורדה הדברים נעשים קצת אחרת.

קורדה מציעה שלושה כלים להפצת קונצנזוס גלובלי –

 • לוגיקת חוזה חכמה המאפשרת למשתמשים לבצע עסק באמצעות כללים שסוכמו מראש. זה חלק מה- CorDapps שלהם.
 • שירותי חותמת זמן וייחודיות. אלה ידועים כבריכות נוטריון. השירותים יכולים להזמין עסקאות באופן זמני, מה שמבטל סכסוכים.
 • מסגרת זרימה המפשטת את תהליך הכתיבה של פרוטוקולים מורכבים בין חוסר אמון במשתמשים.

דגם בלוקצ’יין פרטי של קורדה

ארכיטקטורת Corda R3 מתחילה ברעיון של מערכת ספר חשבונות עולמית, שבה כל אחד יכול להיות תלוי בנקודת המקור היחידה.

אבל ארכיטקטורת Corda R3 אינה לגמרי כזו. לא תוכלו לראות את כל העסקאות בספר חשבונות, כך שהראות הגלובלית אינה המאפיין של הבלוקצ’יין הפרטי של קורדה.

כל עסקה בין שני אנשים או קבוצות תהיה גלויה רק ​​להם ולא לאף אחד אחר. עם זאת, משתמשים שישתתפו בקונצנזוס יכולים גם לראות אותם מכיוון שהם צריכים לאמת זאת למען ספר החשבונות.

בהשוואה לפלטפורמות המציעות שידור עולמי של כל העסקאות Corda blockchain בהחלט מובילה. כמו כן, פלטפורמה פרטית מסוימת מציעה אלה גם על ידי חלוקת הנתונים לערוצים אחרים או לחוזים חסויים. אך האם הם ישימים ברשת בה מיליארדי משתמשים ישתמשו בפלטפורמה מדי יום?

ובכן לא. לכן, המודל הייחודי הזה מעניק לארכיטקטורת Corda r3 יתרון שונה מזה של הפלטפורמות הקיימות.

בעיקר היסוד של פלטפורמת הבלוקצ’יין מסוג זה הוא אובייקט המדינה. אובייקט מדינה מתעד את קיומם של כל החוזים החכמים ומספק גם את המצב הנוכחי של החוזה. ומי שישתתף בחוזה החכם יוכל לראות את האובייקט הזה.

השגת עקביות בארכיטקטורת Corda R3

כדי לוודא שכל הרשת עקבית במערכת משותפת ועולמית למרות שלא כולם יכולים לראות את נתוני החשבונות. חברי הבלוקצ’יין R3 מסתמכים באופן מלא על חשיפות הצפנה. הגיבוב בתהליכי הצפנה יכול לזהות נתונים ומשתמשים ולקשר חזרה לעסקה הקודמת כדי לשמור על השרשרת.

כל אובייקטים המדינה אינם ניתנים לשינוי. אז, אף אחד לא יוכל לשנות את זה. חברי ה- Blockchain של R3 רוצים לשמור על הסכמה שכולם יישארו בהסכמה ככל שהרשת תגדל. וכל חברי ה- Blockchain R3 מאמינים שחשוב לשמור על ההסכם אם מישהו רוצה לשלב את blockchain בתרחישים אמיתיים..

בלוקצ’יין של Corda יוודא שכל נתון בודד יישאר זהה למרות שפעולות אחרות מתרחשות לעדכון הנתונים. זה מהווה ארכיטקטורה של Corda R3 שבה כל אחד יכול לבצע אמינות החל מתשלומים כספיים פשוטים ועד חוזים מתוחכמים.

תהליך קונצנזוס של פלטפורמת Blockchain R3

בפלטפורמת הבלוקצ’יין של קורדה, אם באמת טעיתם שגיאה, תוכלו לעדכן אותה. אבל תצטרך להשתמש בעסקה כדי לבצע את השינוי. עסקה חדשה זו תצרוך את אובייקט המדינה הקודם ותפתח אובייקט מדינה חדש עם נתונים מתוקנים. יתר על כן, ישנם שני היבטים של קונצנזוס בפלטפורמת הבלוקצ’יין של קורדה –

תוקף עסקה

המשתמשים שישתתפו בתהליך ההתקשרות של Corda private blockchain צריכים לבדוק כמה נקודות שיהיו דרושות לאימות מעודכן. לשם כך, עליהם לבדוק את קודי החוזה המשויכים באובייקט המדינה. אז המשתמשים יצטרכו להיות דטרמיניסטיים לגבי זה. יתר על כן, לאובייקט המדינה צריך להיות כל החתימות של הצד, ואם זה מצביע על עסקה אחרת, העסקה צריכה להיות תקפה..

ייחודיות לעסקה

כיצד יבדקו המאמתים אם עסקה ייחודית או לא? בכל מקרה, מאמתים יכולים לדעת אם הם רואים שלכל התשומות באובייקט המדינה אין שום תיקון או שאין להם שום קשר לעסק..

מאמתים של עסקה יכולים לאמת זאת על ידי הפעלת אותו קוד חוזה יחד עם לוגיקת האימות. עם זאת, מה יקרה אם יהיו שתי עסקאות תקפות במקביל? כיצד הם יקבעו את הרצף בארכיטקטורת Corda R3?

במקרה זה, תזדקק לצופה קבוע מראש, והמשתמש צריך להיות חבר במשתמשים המסיחים את הדעת בבריכת הנוטריונים. יכולות להיות מספר בריכות נוטריוניות בבלוקצ’יין פרטי של קורדה, כאשר כל בריכה יכולה להציע סוגים שונים של מאפייני אימות.

בדרך כלל, סוגים אחרים של פלטפורמות בלוקצ’יין מגיעים לקונצנזוס ברמת החשבונות אך לא בקורדה. כל משתמש בפלטפורמת הבלוקצ’יין R3 הזו יראה רק שבר או קבוצת משנה של כל ספר החשבונות. ובדרך זו, גורמים אחרים יקבלו את רמת הפרטיות שהם זקוקים להם מבלי למתוח את פרטי העסקה שלהם בערוץ פרטי אחר.

אדריכלות ניתנת לחיבור

פלטפורמת הבלוקצ’יין של קורדה מציעה גם כמה תכונות ייחודיות הניתנות לחיבור. תכונות אלה הניתנות לחיבור עוזרות לשיפור יכולת הרחבה, זמינות, פרטיות, זריזות אלגוריתמית ותאימות מערכת פנקסים.

כל סוג של שירותים בודדים עלול להיווצר עם גורמים מסיחים הדדיים באותה מידה תוך שימוש בקונצנזוס סובלני לתקלות ביזנטיות. כל שירותי הייחודיות הללו או מאגרי הנוטריונים נמצאים כאן רק כדי לקבוע אם הוא צרכו עסקאות קודמות או לא.

הם לא יכולים לאמת את העסקה עצמה בשום צורה בפלטפורמת הבלוקצ’יין R3. לכן, מאגרי הנוטריונים הללו לא יוכלו לראות את כל התוכן של כל עסקה, ולכן ישמרו על יכולת הרחבה והפרטיות של אותה העסקה..

קונסורציום הבלוקצ’יין R3 תכנן את הרעיון שמציע באמת סוג אחר של מערכת בלוקצ’יין.

צפו כעת בסמינר האינטרנטי לפי דרישה בנושא בלוקצ’יין ועליית הכספים המשובצים!

פרק 3: עקרון אדריכלי ועסקי של קורדה

עקרונות עסקיים בפלטפורמת Corda Blockchain

 • הַכלָלָה: כל המשתמשים חופשיים לגלות אחד את השני, והם יכולים לבצע ישירות ברשת פתוחה.
 • זהות מובטחת: למשתמשים תהיה ביטחון לגבי זהות כל המשתתפים ברשת.
 • פְּרָטִיוּת: פרטי העסקה מיועדים לצדדים העסקיים בלבד. לכן, אם אתה מבצע עסק עם משתמש אחר, שניכם יכולים לראות את הפרטים, אך אף אחד אחר לא יכול. היוצאים מן הכלל היחידים הם המשתמשים שמשתתפים בקונצנזוס.
 • לוגיקה משותפת: כל המאפיינים של ההסכם ינוהלו על ידי המערכת. יתר על כן, זה יהיה בפורמט קוד המחשב, כך שהעקביות והתוקף של אותו הסכם יישאר שלם.
 • תקלות משפטיות: כל עסקה בחשבונאות היא סוג של ראיה למידע זה באופן חוקי. כל מי שנמצא בפנקס יצטרך להראות זאת במקרה של סכסוך כלשהו.
 • מוּסמָך: לכל המידע על ספר החשבונות יש גישה ונתונים סמכותיים. אלה לא יהיו צל של המידע שנשמר במקום אחר. אז כל מידע הוא העותק המקורי.
 • אי-משתנות: כל דבר בפנקס הספר הוא המצב הסופי של המידע הזה. אף אחד לא יכול לשנות את זה. אך אם הייתה שגיאה, המשתמשים צריכים לעבור את העסקה שלאחר מכן כדי לשנות אותה.
 • מערכת פתוחה: המערכת עצמה היא קוד פתוח יחד עם השתתפות, ממשל, פיתוח ואפילו פיקוח. מערכת מסוג זה מבטיחה את מקרי השימוש המגוונים של הפלטפורמה.

קורדה תקנים אדריכליים

יש מעט סטנדרטים אדריכליים לפלטפורמת Corda blockchain. בואו נראה מה הם –

 • סוּלָם: קורדה ניתנת להרחבה. אז זה יכול לתמוך במיליארדי עסקאות מדי יום.
 • אֲרִיכוּת יָמִים: תהיה גרסה מרובה של Corda הפועלת באותה רשת זו לצד זו. וכל יישום יפעל בגירסה האחרונה של קורדה; לא תצטרך לשנות את הקוד לשם כך.
 • לבטח: מידה רבה של אבטחה מסביבת האבטחה היריבית תשמור על הרשת.
 • יַצִיב: ההתפתחות תיעשה ממש בזהירות. כל גרסה תשמור על תקני הרשת הקריטיים בקונצנזוס כדי למנוע באגים.
 • יכולת פעולה הדדית: באפשרותך להשתמש במספר יישומים באותה רשת וביניהם יכולת פעולה הדדית.

סט ממשקים סטנדרטיים נמצא גם בארכיטקטורה, בעיקר עבור חוזים. זה עוזר למקסם את יכולת הפעולה ההדדית של בלוקצ’יין של ה- Corda R3 עבור מגוון ספקים. יתר על כן, יישום חוסמי Corda R3 במפעלים יכול לסייע בהאצת הצמיחה והעוצמה.

מדוע אדריכלות זו מצטיינת?

טכנולוגיית הבלוקצ’יין R3 רוצה למקד לבעיות הענפים על ידי הפחתת עלויות, נטל רגולטורי, סיכונים וחדשנות השירותים והמוצרים. לפיכך, זה יוצר מגוון שירותים שיכולים באמת לעזור למערכת האקולוגית של בלוקצ’יין.

ככל שמבצעת ומציעה טכנולוגיית ספר חשבונות מבוזרת אחרת, אין כאלה שיכולים לספק אותה רמה של מתקנים כמו פלטפורמת הבלוקצ’יין של קורדה. לדוגמה, שמירה על חוסר אמון הדדי של משתמשים באותה רשת תמיד צריכה להיות ברמה משותפת של גישה מנהלתית. אבל שום פלטפורמה אחרת לא מספקת את זה.

כמו הארכיטקטורה של את’ריום אינה מתאימה כפתרון ומה שפלטפורמת הבלוקצ’יין של קורדה רוצה לשנות. שמירה על הגבלה ושמירה על כל המידע הרגיש בחשבונאות לא תהיה מאפיין של Ethereum (אם כי Ethereum Enterprise עשוי להתיר זאת). לפיכך, ארכיטקטורת הטכנולוגיה של blockchain R3 מצטיינת בתחום זה.

חוזים חכמים או לוגיקה עסקית של Corda Blockchain

Corda blockchain מפעילה את כל ההיגיון העסקי שלה באמצעות תכונת החוזה החכם. בדרך כלל, חוזים חכמים ב- Corda R3 Blockchain הם צורה הרבה יותר פשוטה של ​​הגיון עסקי. זו פונקציה טהורה שבה המשתמש יכול לדחות או לקבל את ההסכם המוצע ואף לחבר אחד מפונקציות לשימוש חוזר פשטני.

כל אובייקט ממלכתי ברשת הבלוקצ’יין Corda R3 יציין באיזו פונקציה אתה צריך להשתמש לכל עסקה שעשויה ליצור אובייקט מדינה זה או לצרוך אותו. יתר על כן, בכל מקרה, כל אחד צריך לעקוב אחר הכללים הללו כדי לבצע עסק וליצור אובייקט ממלכתי מכל סוג שהוא. אם מישהו לא הולך עם הכללים המשויכים, אובייקט המדינה שלו לא פשוט יאמת.

לכן, כדי להפוך תוקף לעסקה, תצטרך להשתמש בקוד החוזה יחד עם המדינות המשויכות אליו. באחריותך להציע את ההיגיון העסקי העומד בכל הכללים שהתוארו קודם לכן אם אי פעם תרצה לאמת את כל הסכם החוזים החכמים..

זו הסיבה שחוזים מגדירים למעשה את החלק הקונצנזוס מההיגיון העסקי בבלוקצ’יין קורדה. יתר על כן, אלה הם ניידים; המשמעות היא שתוכלו להוריד את זה ולהריץ אותו בתוך ארגז חול שבו ייתכן שלא יהיה צורך בבדיקה.

למרות שבלוקצ’יין של Corda R3 אכן משתמש בצורת החוזים החתומה ברשת Corda העולמית שלהם.

באיזה מודל משתמש החוזה החכם?

בלוקצ’יין של קורדה פעל לפי המודל של הביטקוין שבו צד אחד יציע עסקה ואנשים אחרים ברשת יאמתו זאת. הם אמנם הרחיבו את התהליך והכלילו אותו כך שכל אחד יוכל להשתמש בו.

יתר על כן, זה המקום שבו הפרטיות וההיקף נכנסים לפעולה בבלוקצ’יין Corda R3. יתר על כן, הם בחרו במכונה הווירטואלית של Java כדי לבצע את כל החוזים החכמים ולאמתם. אבל למה? ובכן, Java Virtual Machine מגיע עם הרבה ספריות קיימות, ורבים מכירים אותו. לכן, הרבה יותר קל למפתח לעבוד על מכונה וירטואלית זו.

התכונה מתאימה ביותר לבנקים בבלוקצ’יין R3 שיכולים לעשות שימוש חוזר בקודים שלהם בפלטפורמה זו מבלי לשנות אותה לחלוטין.

עם זאת, חברי קונסורציום בלוקצ’יין R3 משתמשים בארגז החול של הלקוחות שלהם ולא בארגז החול של JVM. לפיכך, הוא מספק אופי מגביל יותר במקרה של עסקאות כלשהן. יתר על כן, זה משפר את תקן האבטחה בבנקים הבלוקצ’יין R3.

בדומה ל- Ethereum, במקום לתקנן שפה הוא משתמש בערכת קוד בתים, המאפשרת למשתמשים לחדש בשפת החוזה שלהם. הם יכולים אפילו להשתמש בכל שפה ידועה שהם מעדיפים.

יתר על כן, התהליך מבטיח כי שימוש בקודי חוזים בכל יישום בלוקצ’יין יהיה קל לחלוטין ויקדם פיתוח טוב.

הירשם עכשיו: קורס מוסמך לבלוקצ’יין מקצועי (CEBP)

כיצד Corda R3 Blockchain מנהלים זהויות?

הגיע הזמן לדבר על האופן שבו הרשת למעשה מנהלת זהויות. אתה כבר יודע שחברי קונסורציום בבלוקצ’יין R3 משתמשים בזהויות כדי לייצג את הצומת. לכן, אין היבט אנונימי כמו ביטקוין או רשתות בלוקצ’יין אחרות.

שימוש בזהות דיגיטלית הוא חיוני שכן לעסקאות פיננסיות צריך להיות סוג כלשהו של אמון. בזהות הבלוקצ’יין של קורדה, הרשת תיתן תעודה. יתר על כן, האישור יכיל את סימן המשתמש ואת השם בעולם האמיתי.

לכן, פושעים שרוצים להסתתר מאחורי כינוי ולהשתמש בפלטפורמה לא יהיו אופציה כאן. לפיכך, הוא נפטר מהצד הרע של טכנולוגיית הבלוקצ’יין – קשרים פליליים.

תקבל מפתח פרטי יחד עם זהות קורד-בלוקצ’יין שלך, ותצטרך להגן עליו. זה בגלל שכל דבר שנחתם עם המפתח הפרטי שלך יחייב אותך באופן חוקי בחוזה. לכן, אם תחשוף זאת לצד אחר, הוא / היא עשוי לנצל את המפתח הזה.

כדי לבצע את הבלוקצ’יין של קורדה, נקשר שם קריא אנושי (במקור השם החוקי) יחד עם המפתח הציבורי וכתובת ה- IP שלהם (כתובת רשת)..

חברי קונסורציום ה- Blockchain R3 מקפידים לחלוטין על הליך מיפוי זה. תקבל רק מפתח ציבורי אחד עם שמך. כפי שאתה יכול לראות, ההבדל בין מפתח פרטי למפתח ציבורי הוא עצום.

בכך, חברת בלוקצ’יין של קורדה מציעה ישות משפטית חד משמעית שתבטל כל סוג של עמימות ברשת או בכל מקום אחר. על סמך זה רבים יכולים ליצור פתרונות שניתן לסמוך עליהם באופן מלא.

תוכנת הבלוקצ’יין הקוראנית הבסיסית יוצרת תשתית זהות זו בקרב המשתתפים אך לא מגבילה את אופן הפעולה או התחכום. עם זאת, רשת הבלוקצ’יין העולמית של קורדה נותנת מודל ספציפי לכך, בו הצדדים יוכלו לאסוף את כל הזהויות כדי לקדם את יכולת הפעולה ההדדית במספר רשתות קורדה..

קורדאפים

במהלך פיתוח CorDapp, ישנם מספר גורמים שעליך לשמור עליהם. יהיה עליך למזער את כמות מצב יכולת השיתוף בתוך היישום, וזה גם מגביל באילו טכניקות תכנות אתה יכול להשתמש.

השילוב של קודי אנשי קשר, ממשקי API, רכיבי ממשק משתמש, אובייקטים של מדינה, מסגרות זרימה ותוסף ארנק מהווים את המבנה הכללי או את CorDapps או Corda Dapps. לכן, אם אתם מתכננים לפתח CorDapps, עליכם לזכור תכונות אלה. הסר כל אחד מהם, וזה לא יהיה יישום Corda.

למה לבנות על פלטפורמת Corda Blockchain?

עכשיו אתה יודע על תוכנת הבלוקצ’יין קורדה. אבל הבעיה העיקרית היא שזה נראה טוב, אבל למה בכלל כדאי לך לשקול להשתמש בו? ובכן, יש לכך כמעט כמה סיבות. בואו נראה מה הם –

 • חברי קונסורציום בלוקצ’יין R3 מבטיחים להציע כלים בכיתה בתעשייה יחד עם סביבה מתפתחת לחלוטין להתמקדות בבניית ערך כלשהו על גבי היישומים שלהם..
 • זה מגיע עם יישום חומת אש. אם אתה יכול לפרוס את זה בתוך החברה שלך, אף אחד לא יכול לפגוע שוב במערכת הרשת שלך. זה כמעט פרוטוקול האבטחה החזק ביותר שאי פעם יכולת לקוות לו. לכן, תקשורת עם צומת אחר ברחבי העולם לא תהיה בעיה.
 • אתה יכול להכניס את היישומים הישנים למערכת הרשת ולהגביר אותם על ידי סנכרון וקישור של כל האפליקציות האלה לרשת הלקוח..
 • תקבל גישה למגוון רחב של CorDapps. כל אלה הם יישומים מבוססי-בלוקצ’יין הניתנים לתפעול ושותף. כל אחד מהם הוא התפוקה של חברי קונסורציום ה- Blockchain R3.
 • R3 יעבוד עם ספקי שירותי אינטרנט ואנשים כדי לסייע בשילוב הפלטפורמה בחברה שלהם ולקיים את פרוטוקול התאוששות מאסון. כך תוכלו סוף סוף להתמקד בעסק שלכם ולא ברשת עצמה.

רוצה לדעת יותר על אדריכלות קורדה וכיצד תוכל להתחיל לפתח CorDapps? להלן מדריך מקיף על קורדה שילמד אותך כיצד לפתח את קורדה.

פרק 4: רשת קורדה העולמית

רשת Corda הגלובלית היא שילוב של תוכנת Corda עם קוד פתוח, פרמטרי רשת, סט סטנדרטים ותהליכי ממשל. בדרך כלל, מדובר במערך צמתים עם תקן משותף שיעזור להם לאתר זה את זה לביצוע עסקאות ישירות.

רשת זו מבטיחה מערכת אקולוגית פתוחה כך שניתן להציע כל שירות של Corda לצמתים ספציפיים או לכל הצמתים. קבוצת הצמתים מאתרת זו את זו בעזרת זהויות מובטחות ועסקאות ישירות.

רשת קורדה העולמית מציעה סטנדרטים עבור צמתים קורדה רק כדי לבצע ללא דופי למרות מי מפעיל אותם או לאיזו קבוצה הם משתייכים. זה אפילו לא משנה אם הם מריצים אפליקציה אחרת או מדוע פרסמו מלכתחילה את פלטפורמת הבלוקצ’יין של קורדה.

המערכת האקולוגית הפתוחה של בלוקצ’יין פרטית של קורדה מציעה ערך עצום עבור המפעלים או הלקוחות. בכל מקרה תוכלו להשתמש בפלטפורמה להפעלת מערכת הרשת הפנימית שלכם או למתן מענה ללקוחות.

זו הסיבה שהבלוקצ’יין הפרטי של קורדה מגיע עם מערכת ניהול, בניגוד לתוכנת הקורדה עליה דיברנו בעבר. אל תבלבלו בין בלוקצ’יין של קורדה לבין רשת קורדה העולמית. Cordchain blockchain הוא רק חלק או קטע מרשת Corda הגלובלית.

רשת קורדה עולמית

רשתות עסקיות של רשת קורדה העולמית

חברי הבלוקצ’יין R3 כבר צפו את תוצאת הבלוקצ’יין של קורדה. הם חושבים שחברות שישתמשו בבלוקצ’יין של קורדה יתכנסו כנראה לפתור כל בעיה עסקית נפוצה. זו הסיבה שהם הצמידו את הפריסה של פלטפורמת הבלוקצ’יין R3 עם תכונות ספציפיות לעסקים יחד עם הזדמנויות חברות.

חברי הבלוקצ’יין R3 מכנים רשתות מסוג זה כרשתות עסקיות. זוהי רשת של חברות בהן הם יכולים לשתף פעולה על מטרה עסקית מסוימת ברשת, אך הם גם חופשיים להשתתף ברשתות עסקיות אחרות ולבצע עסקות עם צמתים בו זמנית..

הכל יהיה על אותה תשתית. הם לא יצטרכו לפתח תשתית חדשה לכל שיתוף פעולה. בדרך זו הם יוצרים סוגים חדשים של מודלים עסקיים של בלוקצ’יין.

ברור שכאן חברי הבלוקצ’יין R3 הבטיחו חופש מלא לחברות. למרות שחברות אלו משתמשות ברשת העסקית, אך הן לא יתמודדו עם אילוצים ליצירת חוזים חדשים או העברת נכסים.

יתר על כן, הרשתות העסקיות של בלוקצ’יין של קורדה יכולות להגדיר את סט הסטנדרטים שלהן בהתאם לצרכים שלהן.

אלה כוללים בעיקר רמות פרטיות, לוגיקה עסקית, קריטריונים לחברות, ממשל, ואפילו סוג הנכסים של הרשת. אתה יכול להיות משתמש ברשתות עסקיות שונות בבת אחת ואפילו לבצע במסגרת המסגרות האלה בצורה חלקה.

מטרתם היחידה של חברי הבלוקצ’יין R3 להקים רשת עולמית זו היא לאחד את העסק תחת בסיס משותף. בדרך כלל מחלקת עסקים, חופפים ומתחרים יותר מדי ובסופו של דבר שניהם מצליחים מעט מאוד.

מה עושה רשת קורדה העולמית?

 • מציין את תקני הרשת. פרמטרים אלה יגדירו את הגדרות הקונצנזוס, וכל צומת צריך לעקוב אחריה לצורך יציבות ותאימות גלובלית.
 • מציע מסגרת זהות, המאפשרת לחברות להתקשר עם חברות בעולם האמיתי ללא ספקות.
 • ממליץ על מאגרי קונצנזוס שונים. בריכות אלה מציעות ביצוע קונצנזוס שקוף, עקבי וגמיש.
 • מאפשר אורקלים שמעבירים מידע ברחבי הרשת.
 • מסייע למטבע דיגיטלי מקומי יחד עם מטבעות fi, כך שמשתמשים יוכלו לבצע עסקאות בצורה חלקה.
 • מציעים מערכת ממשל פתוחה. הם בעלי העניין של המערכת האקולוגית.

מערכת הממשל

למרות שרוב הכוח נתון בידי משתמשי הבלוקצ’יין הפרטיים של קורדה, עדיין קיימת מערכת ניהול משקעים כלשהי לשמירה על נקודות קריטיות שונות עליהן כל צומת מסתמך.

עבור הרשתות העסקיות שלהם, צריכה להיות מערכת ממשל בה המשתמשים באותה רשת יבחרו. אך גם מערכת השלטון תצטרך לעקוב אחר המפרט של ארכיטקטורת הממשל הבסיסית.

המשמעות היא שמסגרת הבלוקצ’יין של הארגון R3 תלויה באינטרס של בעלי העניין והיא הופכת את הפעולה באופן לספק את צרכיהם. לדוגמה, אם אתה מסתכל על חסימת Bitcoins, הרשאת הגודל המקסימלית של החסימה היא למעשה שרירותית עם מעט גבולות להגביל אותה.

אך כל החברים צריכים להסכים על נתון שרירותי זה על מנת לשמור על הרשת. לכן, אם אין מערכת ממשל בסיסית ברשת ואין ממשלה אחרת שתגדיר את ההגדרות, ניכר כי סכסוך.

ולמה שלא? לא ייתכן שכולם מסכימים על כל סוג של הגדרה או תקן במסגרת. אבל פלטפורמת הבלוקצ’יין R3 מוודאת שכולם מקפידים על כמה כללים סטנדרטיים ואין שום סכסוך בין המשתתפים.

Corda R3 Blockchain: פרמטרים ברשת

אתה עשוי לחשוב מה השימוש בפרמטרים ברשת או שהמשתמשים בכלל זקוקים להם? ובכן, פרמטרים של רשת נמצאים בבלוקצ’יין Corda R3 מסיבות רבות. ראשית הם עוזרים לוודא שכל הצמתים ברשת יכולים לתקשר בהצלחה.

חלק מהפרמטרים הללו כוללים את גודל ההודעה או כיצד הם יכולים להשתמש באפשרויות פרטיות כמו Intel SGX או אפילו כאשר עליהם לשדרג את הצמתים שלהם.

כל אלה נראים כגורמים קטנים ונקודות טכניות מאוד. אך יחד הם מרכיבים את התשתית של פלטפורמת הבלוקצ’יין R3. יתר על כן, פרמטרים קטנים אלה יכולים להוות נקודה חזקה של אי הסכמה בקרב המשתמשים.

זה קרה בעבר עם גודל הבלוקצ’יין של הביטקוין שבו המשתמשים לא הסכימו עליו, והוויכוח נמשך זמן רב. לכן, אם חברי הבלוקצ’יין R3 ישאירו את אלה בידי אנשים המוניים, הם יהפכו במהרה לפוליטית.

זו הסיבה שהאחריות לשמירה על ההגדרה כל עוד עדכון או יצירה של עוד צריכה להיות בידי הגוף השולט כבר מההתחלה..

פרוטוקול קונצנזוס של Corda Blockchain

טכנולוגיית ה- Blockchain R3 Corda פועלת על סדרה של פרוטוקולי קונצנזוס בדיוק כמו כל פלטפורמות הבלוקצ’יין האחרות. המשתמשים יידעו אם עסקה אושרה או לא כאשר אלגוריתם הקונצנזוס מעבד אותה. באופן ייחודי, בלוקצ’יין של קורה צריך לשמור על מיליארדי יכולת טיפול בעסקאות באמצעות אלגוריתמי הקונצנזוס.

זו הסיבה שטכנולוגיית הבלוקצ’יין R3 מציעה מגוון שירותי קונצנזוס המכונים בעיקר בריכות נוטריון. בנוסף, כל בריכות נוטריון מציעות שירותים שונים באותה רשת קורדה עולמית. לכן, המשתמשים רשאים לבחור מתוך בריכות נוטריון אלה ולקבל את השירותים שהם רוצים. זו גישה שונה לגמרי בהשוואה למערכת הבלוקצ’יין האופיינית, לא?

משתתפים אחרים יכולים להריץ מרחוק אלגוריתמים מסוימים של קונצנזוס ברשת סגורה ומאובטחת. אך כדי לוודא שהמשתמשים יוכלו לבצע עסקאות ולהשתמש בקונצנזוס שהם רוצים לגוף הממשל ברשת, יהיה עליהם לבחון את מאגרי הנוטריון..

יתר על כן, אם הם יכולים לנהל רשימה של מאגרי הנוטריונים עבור המשתמשים, המשתתפים יכולים לייעל את תהליכי אימות העסקה שלהם.

הרשימה תהיה ניתנת לשיתוף, כך שכולם יוכלו לראות אותה ולבחור את הרשימה הטובה ביותר המתאימה לצרכים שלהם.

יתר על כן, מתן אבטחת בלוקצ’יין לבריכות הנוטריונים היא גם המשימה העיקרית עבור רשת הממשל.

הפיכת המערכת האקולוגית של קורדה למוצלחת

בדרך כלל, חסימת הקורדה ושיעור ההצלחה של רשת קורדה הגלובלית תלויה בעיקר בכמה גרסאות של המערכת האקולוגית. גרסאות אלה הן משתמשים, מפעילים, מושלים ומעצבי הרשת העסקית.

פרט לאלה גם ספקי צמתים נוטריוניים, מפתח יישומים ותשתיות וספקי שירותי אורקל בלוקצ’יין לוקחים את העלות.

אך החדשות הטובות הן שתוכלו להשתמש בכסף פיאט ברשת קורדה העולמית וכסף זה יפעל לפי התקנות האופייניות לכספי פיאט. עם זאת, אם אינך רוצה להגביל את התקנות בפלטפורמה, אתה רשאי להשתמש בנכס מקומי בבלוקצ’יין של קורדה כדי לשמור עליו..

זה יכול לתת לך יותר גמישות להשתמש במטבע ולנצל אותו כדי להשיג אחסון, ייצוגים או תכונות חדשות עבור המשתמשים.

צפה בכנס וירטואלי לפי דרישה בנושא תחזיות 2021 ארגוניות, בהן פלטפורמות ארגוניות כמו R3 חולקות את החזון שלהן לגבי blockchain.

פרק 5: מהי Corda Enterprise?

Corda Enterprise היא ההפצה המסחרית של R3 של פלטפורמת הקוד הפתוח Corda. הפלטפורמה מותאמת במיוחד כדי לענות על כל הדרישות של מקרי שימוש בבלוקצ’יין ארגוני. גרסה זו של Corda blockchain תואמת ותואמת פעולה זו עם פלטפורמת Corda הראשית. אם אתה משתמש אפילו באחד מאלה, תוכל להחליף אותם באופן חופשי לפי הצורך.

לא תתמודד עם שום נעילת ספק בסוג זה. לכן, זו אפשרות גמישה לכל חברות הארגון שם בחוץ. חברים בקונסורציום הבלוקצ’יין R3 ידאגו לתכונות לאחר שתגישו את בקשתכם. הם יתאימו את תוכנת Corda ויעניקו לה את התכונות הדרושות לארגונים שלך.

תכונות של Corda Enterprise

חומת האש של יישומי Blockchain

בכך ארגונים יכולים לפרוס את הטכנולוגיה במרכזי הנתונים שלהם, אך הם יכולים לתקשר גם עם כל צומת בעולם. חומת האש של טכנולוגיית הבלוקצ’יין R3 מאובטחת במיוחד, ואף האקר לא יכול לפרוץ לרשת ולגנוב נכסים רגישים ובעלי ערך.

תמיכה במסדי נתונים של SQL ואורקל

ניתן לשלב בצורה חלקה בסיסי נתונים סטנדרטיים בתעשייה. עבור ארגונים, פלטפורמת הבלוקצ’יין R3 מציעה מאגרי SQL ו- Oracle. יתר על כן, רבים כבר מכירים את מאגרי המידע הללו. לכן, השימוש בהם לא יהיה קשה בהרבה.

תְאִימוּת

כעת תוכל להשיג הפעלה בין גרסאות והפצות צולבות ברשת Corda. קורדה ממשיכה לעדכן את התוכנה שלה ולהוסיף תכונות נוספות ככל שעובר הזמן. אז אולי השתמשת בגרסה קודמת של Corda ועדיין מריצה את היישום עליה.

אם הם משנים את התוכנה שלהם ברשת הכוללת כיצד האפליקציה שלך תפעל? כדי לוודא שלא תתמודד עם בעיות, הם מבטיחים ששתי הגרסאות יוכלו לפעול באותה ארכיטקטורת רשת מבלי להפריע זו לזו.

אופטימיזציה לסביבות IT

הפלטפורמה מציעה תמיכה 24/7, ביצועים, ממשל, לוחות זמנים לשחרור, ניטור, התאוששות מאסון, זמינות גבוהה ותכונות רבות נוספות לסביבות IT. אז כל מה שתצטרכו לעשות זה לשלב את הרשת, ולכל תמיכה, צוות הבלוקצ’יין של קורדה כאן כדי לגבות אתכם.

ללא הגבלות

באמצעות Corda blockchain, תקבלו גישה למודל הבלוקצ’יין הבין-פעילי הראשון בעולם ותוודאו שכל הפרטיות נשמרת. יתר על כן, כל עסק הפועל ברשת יכול לתקשר ולבצע עסק זה עם זה ללא שום בעיות. התהליך מייעל את המודל העסקי במידה רבה.

רוצה לעשות ראיון עבודה שלך? התחל עם שאלות ותשובות על ראיון קורדה והתכונן לראיון הקרוב שלך עכשיו!

פרק 6: מקרי שימוש פופולריים ב- Corda R3

להשתמש במקרים ובקונסורציומים של קורדה r3

תעשיות רבות יכולות להשתמש במקרי שימוש ב- R3 Corda. חלקם כוללים – ממשל, בריאות, פיננסים, שרשרת אספקה, ביטוח, חוק וסדר, ורבים אחרים. יתר על כן, כל אלה יכולים להשתמש בבלוקצ’יין קורדה בכדי להשיג יעילות רבה יותר ולפשט עסקאות עסקיות.

יתר על כן, בלוקצ’יין של קורדה עובד עם כמה מהאופי המורכב של רשת עסקאות כמו מגזר הפיננסים. זה עוזר להם לפתח את מקרי השימוש בבלוקצ’יין R3 שלהם כדי להתאים לאופי הענפים האחרים.

לא רק שהוא מסוגל להניב יעילות, אלא שבלוקצ’יין פופולרי אחר R3 משתמש במקרה של שיפור המערכות והתהליכים הפנימיים. בלוקצ’יין של קורדה מציע אי-שינוי עם מידע אהוב על ספר החשבונות. יתר על כן, מידע מקושר זה מאמת ומקדם שקיפות בתוך הארגון עצמו או בין שני מפעלים. הסט המשותף והעובדות הגלובליות עוזרים לארגונים רבים –

 • להפוך את מערכת הביקורת לאוטומטית באמצעות האופי הבלתי משתנה והמקושר של הרשת.
 • צמצמו את סיכוני הפרופיל מכיוון שתקני הנתונים המשותפים מציעים ביטחון רב יותר בשוק.
 • החלף את מערכת הרשת הפנימית הישנה והפגומה שלהם בתהליך פשוט יותר.

לְמַמֵן

המגזרים הפיננסיים וכל הדרישה היו הדרישה הראשונה למקרי שימוש בבלוקצ’יין R3. סוג חדש של תקנות בענפים פיננסיים יחד עם המשבר העולמי יצרו את ההתחייבויות והתאימות היקרות ביותר.

יחד עם זאת, הרבה מודלים עסקיים חדשים וסטארט-אפים של פינטק גורמים לשיבושים בחדשנותם. לכן, עם רשתות מדור קודם, תעשיות פיננסיות פשוט לא יכולות להתחרות בטכנולוגיות החדשות.

יש כבר כמה מקרי שימוש בבלוקצ’יין R3 פופולריים בתחום הפיננסים. זה בגלל שארכיטקטורת הבלוקצ’יין של קורדה הגיעה משיתוף הפעולה של החברות הפיננסיות הגדולות והתעשייה והרגולטורים המחמירים בתמהיל.

יתר על כן, בלוקצ’יין של קורדה מציג שינוי דרמטי של יעילות בכדי להתמודד עם העלויות העולות אך לשמור על היעילות הדרושה להן.

בלוקצ’יין R3 אלה במקרי שימוש בתשלומים כוללים ניהול מחזור חיים שלם של חוזה, כגון ניהול קבוצת מימון סחר או ניירת לאחר המסחר. בלוקצ’יין של קורדה יכול להחליף נכסים באופן אוטומטי ונפטר מהמתווך. תרחישים פופולריים אחרים הם –

 • מציעים מערכת תשלום העברת כספים מיידית. כאן בנקים בבלוקצ’יין R3 לא יצטרכו להסתמך על האופי המורכב של חשבון הנוסטרו מול בנקים אחרים.
 • מערכת הון לאחר המסחר בה תוכל להסדיר את התשלום שלך באופן מיידי ללא שום הסדר מורכב לעסקת נכס או תשלום.
 • Corda blockchain יכולה גם להציע הלוואות סינדיקציות כאשר הרשת יכולה להציע מספר חוזים בתוך ארגונים.
 • טכנולוגיית הבלוקצ’יין R3 יכולה להציע שיטות מתבצעות מחדש של נכסים בהן היא יכולה להסדיר את מגבלת הבקרה בכל חוזה ובכך להפחית את זמן ההסדר.

שרשרת אספקה

תעשיות שרשרת האספקה ​​המודרניות שצריכות לשתף פעולה בכדי לסיים את השקת המוצר בשוק. לכן, האופי המורכב של המערכת זקוק לשיתוף פעולה מסיבי ממקורות לא. לדוגמה, מכוניות או יצרני מטוסים צריכים לשתף פעולה עם הרבה חברות כדי לאסוף את חומרי הגלם ואז להרכיב אותם יחד כדי להפוך את המוצר הסופי..

אבל זה מוליד שרשרת ארוכה של מידע ועסקה שצריכה להיות יעילה יותר בניהול נכון.

R3 blockchain למקרי שימוש בשרשרת האספקה ​​יכול להיות פיתרון נהדר עבור מערכת זו. Blockchain מסוג Corda מסוגלת להעניק להם את הרשת הדרושה להם באמצעות רשת Corda העולמית. הם יכולים לבצע עסקאות ולהחליף מידע מבלי לדאוג לנקודת כישלון אחת. Corda blockchain מסייע לענפי שרשרת האספקה ​​ל –

 • הראה הוכחה למידע מסוים וודא את האותנטיות של מידע זה.
 • צור מערכת אנקפסולציה וביקורת אוטומטית לכללים עסקיים באמצעות עסקאות.
 • צפה במקור הרכיבים וחיבור הכונן ביניהם. בדרך כלל, המערכת בה הם משתמשים פגומה וזקוקה לאוטומציה.

הירשם עכשיו: קורס ניהול רשתות חסימות ושרשרת אספקה

ביטוח

כן, ענף הביטוח אכן מציע ביטחון לפעולות עסקיות רבות. אבל כמות הניירת וזמן העיבוד הוא אחד הנושאים העיקריים בתעשייה זו. אם יש לך ביטוח כלשהו, ​​אתה בטח יודע את העובדה עד עכשיו.

בנוסף, ענף הביטוח צריך לעבד ולתעד את כל המסמכים עבור כל ביטוח. ואין צורך לומר כי ביטוח אכן זקוק להרבה אימות מסמכים כדי ליצור אותך. טעות אחת בלבד יכולה להוסיף חיכוך ובזבוז שעות.

R3 blockchain למקרי שימוש בביטוח יכול להבטיח סביבה טובה יותר עבור המבטח וגם עבור הלקוח המבטח. תוכלו לראות פחות הונאה, אפשרות גדולה יותר ויעילות רבה יותר בענף.

חברת Corda blockchain מוודאת כי תהליכים אלה עוברים אוטומציה באמצעות מערכת החוזים החכמים. תקבע את החוזה עם כללי פוליסת הביטוח, ולאחר אימות המסמכים שלך ברשת תקבל את הביטוח המגיע לך. חוזה חכם כזה יכול –

 • אסוף את כל המידע הדרוש מבעלי העניין לצורך תביעת הביטוח.
 • ספק תשלום בזמן, והוא יהיה אוטומטי.
 • צמצם את רמת הטעויות ופעילות ההונאה באמצעות צבא בלתי משתנה ומאובטח.
 • הגדל את שביעות רצון הלקוחות הכללית.

בריאות

R3 blockchain לשימוש במקרה הבריאות יכול לשנות את תחום הבריאות על הצד הטוב ביותר. בדרך כלל ענף הבריאות הוא רשת מורכבת וגדולה של ארגונים הזקוקים לניהול נתוני מטופלים בצורה מאובטחת. יש כמה אתגרים הקשורים אליו –

 • לשתף את נתוני המטופל להבנה מקיפה מבלי לפגוע בפרטיות המטופל.
 • סנכרון של כל המערכות הנבדלות המחזיקות את מידע המטופל ומוודא שהוא מציע פורמטים ומזהים ללא שגיאות.
 • יצירת קשר עם חברות ביטוח הבריאות ומסירת מידע תקף לצורך המטופל.
 • ניהול כל הכללים והתהליכים המורכבים והלא עקביים.

בלוקצ’יין של קורדה יכול לאחד את כל התהליכים הנבדלים, להפחית את העלויות ולהגדיל את זרימת הנתונים שמביאה לתוצאות וחוויה טובים יותר של המטופל. ישנן מעט הזדמנויות לבריאות השימוש בבלוקצ’יין קורדה –

 • השתמש ברשת Corda העולמית כדי להחליף נתונים עם הוראות אחרות באופן מאובטח וסודי. זה יהיה גם בהתאם לתקנות הבריאות עד כדי כך.
 • המסגרת השומרת על כל הזהות תוך שמירה על סודיות. יתר על כן, הדבר מבטיח כי המטופלים ייקחו את כל השליטה במידע שלהם.
 • שילוב חוזים חכם המציע שיטה מבוססת כללים ועקבית לגישה למידע המטופל.
 • חיבורים לספק הביטוח ישירות ברשת. יתר על כן, זה עוזר לאמת את הצורך במידע די מהר וממכן את תהליך התביעה.

מֶמְשָׁלָה

הממשלה ממלאת אחד התפקידים החיוניים במונחים של מתן מקור מהימן לעסקאות. לדוגמא, משכנתאות, כותרות קרקע או רכב הם מעט מהאזורים בהם ישות זו ממלאת תפקיד עצום. עם זאת, בסיס הרשת שלהם פועל על מערכת לא יעילה שמלאה בשגיאות. שלא לדבר על זמן העיבוד האדיר שהוא זקוק לכל נושא ממשלתי אחד.

יתר על כן, אלה חשופים להתעסק במקום בו השחקן הרע לוקח את חלקו בשלל, והאזרחים התמימים סובלים מעלויות..

מקרי שימוש בבלוקצ’יין R3 במגזר זה עלולים להיפטר מהונאות הניירת של גורמים חיוניים אלה. בעזרת רשומות בלתי ניתנות לשינוי ותהליך עסקאות מאובטח, פתרון הבלוקצ’יין לממשל יכול להקל על זכויות אזרחיות בצורה יעילה יותר. יתר על כן, הם יכולים גם לאחסן מידע רגיש ברשת, ולא יישאר מסלול נייר למישהו שיכניס את ידו אליו.

חוק וסדר

חוק וסדר לא הולכים מבחינה טכנית עם המבנה האופייני של בלוקצ’יין. רבים המשתמשים בפלטפורמות אלה בגלל זה לא יכולים לנקוט בצעדים משפטיים בזמן שהם מתמודדים עם פעילות מרמה ברשת. יתר על כן, זה לא נותן את הזכות שמגיעה למשתתפים.

למרות שחברות רבות משתמשות כעת בדרכים משפטיות להשקת הפלטפורמה שלהן, עדיין הן עומדות בפני סוגיות משפטיות. הסיבה העיקרית לכך היא היעדר השכלה נכונה של בלוקצ’יין בקרב עורכי הדין המטפלים בחוזים אלה.

מקרי שימוש בבלוקצ’יין R3 יכולים לסייע לתעשיות אלה על ידי טיפול בהיבט המשפטי של המעברים. מכיוון שהוא כבר תומך בכספי פיאט, לא תצטרך לדאוג לנושאים המשפטיים. כל גורם שמשתמש בפלטפורמה יכול להועיל לשוויון ואף לנקוט בצעדים משפטיים במידת הצורך. בדרך כלל, בלוקצ’יין של קורדה יכול –

 • טיפול בהיבטים משפטיים של טכנולוגיית הבלוקצ’יין.
 • מנהל, רושם ומבצע אוטומציה של הסכמים משפטיים בין ארגונים.
 • ספק פלטפורמה מיוחדת לעורכי דין למעקב מהיר אחר עקומת הלמידה שלהם.

שואף להיות מפתח קורדה? להלן מדריך להסמכת R3 Corda שיעזור לך לבנות את קריירת הבלוקצ’יין שלך.

פרק 7: ספקי קורדה באס

נכון לעכשיו, ישנם רק קומץ ספקים המספקים את קורדה בלוקצ’יין. בואו נראה מה הם –

תבניות בלוקצ’יין של AWS

אמזון היא אחת מאותן הספקים המציעים פלטפורמת בלוקצ’יין קורדה. הם מציעים תבניות של הרשת שיאפשרו לך לפתח פרויקטים מבוססי בלוקצ’יין תוך זמן קצר. באמצעות תבניות הבלוקצ’יין של AWS, הגדרת רשתות קורדה תוך מספר דקות.

מה היתרון?

 • זה מציע זמן פריסה ממש מהיר יותר. זה לוקח רק דקה כדי להגדיר את הצומת שלך.
 • בחר את החבילה הטובה ביותר המתאימה ביותר לצורך שלך.
 • AWS תספק את כל הכלים שתצטרכו להוסיף תכונות ולשנות את בלוקצ’יין Corda עבור החברה שלך.
 • תשלמו רק עבור שירותיה של קורדה; אין עלויות נסתרות נוספות.

תכלת של מיקרוסופט

Microsoft Block Blockchain הוא אחד מספקי BAAS הפופולריים למקרי שימוש בארגונים, וכעת הם מביאים גם את פלטפורמת Corda. על שולחן העבודה שלהם ב- Azure, תוכלו לפתח את הרשת לפני שתפרסו אותה. זה סופר קל, וברור שתקבל את הציון הטוב ביותר לשירותים כדי ליצור אותם.

מה התכונות?

 • תכונות SMS וקול נוספות עוזרות להתחקות אחר מוצרי שרשרת האספקה ​​די בקלות.
 • מציעים שילוב עם האינטרנט של הדברים.
 • פריסת רשת תוך זמן קצר.
 • פתרונות בלוקצ’יין Corda חסכוניים ויתרה מכך הם מנוהלים.

אקסנטור

מובילה את דרכה של חברת הייעוץ העסקי אקסנצ’ר מציעה עבורכם גם פתרונות בלוקצ’יין של קורדה. תוכל לקבל את הפתרון לרשימת המוצרים שלהם. נכון לעכשיו, הם מציעים רק גרסה פשוטה של ​​קורדה.

יתר על כן, אנו חושבים שתוכלו לשנות את הפלטפורמה ולקבל מהם תמיכה בניהול.

מה הם מציעים?

 • הם ינתחו אסטרטגיות פופולריות למגזרים פיננסיים ויעזרו לך להחליט אילו תכונות של Corda יהיו דרך נהדרת להתחיל.
 • Accenture יגיד לך כיצד להשתמש בפלטפורמת הבלוקצ’יין של Corda ולמקד לקהלים ספציפיים.
 • אם אינך יודע דבר על בלוקצ’יין, הם יציעו הדרכה עבורך.
 • הם יציעו ערכת כלים לשיפור פלטפורמת הקורדה שלך.
 • חברת Accenture תספק מגוון רחב של פתרונות בלוקצ’יין של Corda.

היולט פקרד אנטרפרייז

היולט פקרד הוא בלוקצ’יין חדש יחסית כשירות בשוק. הם משיקים את ה- Mission Critical DLT שלהם, והם יציעו שירותים מיוחדים עבור לקוחותיהם. כדי לוודא שכל המשתמשים יקבלו את חלקם ההוגן באבטחה, ביצועים וחוסן שהם משיקים עם Corda.

תוכל להשיג פתרונות שונים של Corda כדי ליצור אותם, ותוכל לשנות אותם מהפלטפורמה שלהם. מכיוון שזה חדש יחסית, כרגע אין לנו הרבה מידע על התכונות שהם יציעו.

פרק 8: קונסורציום קורדה R3

קווי המתאר

קונטור הוא תוספת נפלאה למשפחת הקונסורציום המופעלת באמצעות הבלוקצ’יין קורדה של R3 וטכנולוגיית CryptoBLK. Microsoft Azure תהיה התומכת הטכנולוגית העיקרית בפרויקט הנפלא הזה. יתר על כן, תכלת הינה פלטפורמת ענן לפיתוח בלוקצ’יין. קונטור הוא פרויקט שבו בנקים פופולריים מתאחדים כדי ליצור פלטפורמה שתעזור להם לספר את כל התיעוד הרשמי שהבנק אי פעם צריך לעבוד איתו..

כיום הבנקים נופלים לפיגור, והם רוצים גם הם חלק במהפכה החדשה. Corda blockchain מושלם עבור אותה סביבה.

בעזרת בלוקצ’יין קונטור, כל בנקי הבלוקצ’יין R3 יכולים לקצר את זמן העיבוד במידה רבה. שנים עשר הבנקים שהתאחדו הם –

Intesa Sanpaolo, U.S Bank, HSBC, CTBC bank NatWest, SEB, Mizuho, ​​Bank Bangkok, BBVA, Scotiabank, ING ו- BNP Paribas.

מרקו פולו

מרקו פולו הוא עוד בלוקצ’יין קונסורציום מדהים המונע באמצעות פלטפורמת הבלוקצ’יין R3 קורדה. הפעם הם עובדים עם חברת TradeIX, וכיום יש להם עשרה מוסדות פיננסיים פופולריים.

מרקו פולו ישתמש במקרי שימוש בבלוקצ’יין R3 ובליבת ה- TIX של TradeIX כדי להפוך את הפלטפורמה. ליבת TIX היא למעשה סוג אחר של מערכת ספר חשבונות מבוזרת. יתר על כן, יחד הם ייצרו פלטפורמת בלוקצ’יין היברידית וייעול תהליך המעקב אחר כל התשלומים של בנקי הקונסורציום. יתר על כן, תהליך זה יצמצם את הזמן באופן משמעותי. עשרת הארגונים הפיננסיים הם –

Commerzbank, בנק בנגקוק, Natixis, NatWest DNB, OP Financial, SMBC, BNP Paribas, Standard Chartered ו- ING.

B3i

R3 Corda blockchain מניע עוד פרויקט מדהים בשם B3i. B3i ישתמש במקרי השימוש ב- blockchain R3 ויקבל תמיכה טכנית מלאה מהצוות שלהם. נכון לעכשיו, שלושה עשר בנקים בבלוקצ’יין R3 הם שיתוף פעולה בפרויקט. המטרה העיקרית היא להציע תעודות ביטוח דיגיטליות למוסדות.

זה ייעל את תהליך תביעות הביטוח. תעשיות אלה הן –

שוויצרי רה, אחמאה, מינכן רה, אליאנץ, קבוצת ביטוח ציריך, ליברטי הדדי, איגון, האנובר רה, טוקיו מארין, XL קטלין, ג’נרלי, SCOR ואגייאס.

ברית ריסבלוק

זהו קונסורציום נוסף המתמקד בענף הביטוח. כאן התכנסו סוגים רבים של ארגונים כמו מתווכים, ספקים ומבטחי משנה. יתר על כן, מטרתם העיקרית היא לספק פתרונות בלוקצ’יין לכל סוג של תעשיית ביטוח.

אבל זה שונה מקונסורציומים ביטוחיים אחרים שכן הוא קונסורציום ללא מטרות רווח. הם משתמשים בבלוקצ’יין Corda של R3 כדי להניע את Canopy 2.0 שלהם ולייעל את כל התכונות בהתאמה. נכון לעכשיו שלושים מוסדות בצוות –

ביטוח חדות, מבטח, חברת הביטוח FHM, BB&T Insurance Holdings, Inc., מארש (ברחבי העולם), אוהיו קבוצת ביטוח הדדית, מרפי סוכנות לביטוח, Horace Mann Educators Corporation, ביטוח חקלאים, חברות ביטוח EMC, ביטוח כלל ארצי, חוות המדינה, WR ברקלי, USAA, מחנכים מאוחדים, TrueNorth, מטיילים , רכב ממלכתי, פן ביטוח לאומי, שירותי רנסנס, בע”מ, RCM&D, Munich Reinsurance America, Inc., Liberty Mutual, Hanover, חברת הביטוח החקלאית האמריקאית, GEICO, Erie ביטוח, Chubb, Amerurance ביטוח הדדי ומשפחה אמריקאית.

פרק 9: חברות בעולם האמיתי המשתמשות בקורדה של R3

מערכת אקולוגית וחזון r3

פרויקט ג’ספר

קנדה רצתה לנצל את כוח הבלוקצ’יין ולכן קיבלנו את הפרויקט ג’ספר. הוא הושק בשנת 2016, והיעד העיקרי של הפרויקט היה להפוך את מערכת התשלומים של קנדה. יתר על כן, הפרויקט הוא שיתוף פעולה של בנק קנדה, תשלומי קנדה ומוסדות פיננסיים אחרים.

נכון לעכשיו, הפרויקט נמשך בשלבים שונים, והם תובעים את Corda blockchain להפעלת הפרויקט. כל המשתתפים בפרויקט זה הם –

HSBC, הבנק הלאומי של קנדה, הבנק המלכותי של קנדה, בנק מונטריאול, סקוטיאבנק, TD בנק, CIBC, תשלומי קנדה ובנק קנדה (הבנק המרכזי).

פרויקט Ubin

הרשות המוניטרית של סינגפור או MAS היא יוזמה של פרויקט זה. פרויקט Ubin הוא יישום טכנולוגיית הבלוקצ’יין במערכות הפיננסיות של סינגפור. נכון לעכשיו, הם משתמשים בבלוקצ’יין קורדה מכיוון שהם חושבים שקורדה יכולה להציע את רמת התכונות הדרושות להם. בניגוד למדינות אחרות, MAS מתנהג למעשה כמו הבנקים המרכזיים וכל רגולציה של המערכת הפיננסית עוברת דרכם. הפרויקט עדיין נמצא בתצפית.

פרויקט Inthanon-LionRock

פרויקט LionRock התרחש לראשונה בשנת 2017. הוא משתמש בידע העצום של R3 ובבלוקצ’יין Corda לבניית מערכות תשלומים בין בנקאיות. בדרך כלל מערכת התשלומים הבין בנקאיים מתמודדת עם הרבה בעיות ושגיאות. בדרך כלל שגיאות כמו זמן עיבוד או מחזור חיים נערמות במערכות רשת מדור קודם.

בינואר 2020, הרשות המוניטרית בהונג קונג ובנק תאילנד התכנסו והקימו שותפות וכינו את הפרויקט Inthanon-LionRock. לטענת הבנקים, הפופולריות והשימוש במטבעות דיגיטליים הובילו אותם להחלטה זו.

יתר על כן, הם גם רוצים להשתמש בטכנולוגיית ספר חשבונות מבוזרת במגזרים הפיננסיים ולשמור על האסימון שלה. באמצעות פלטפורמת הבלוקצ’יין של קורדה הם יכולים לעשות את שניהם. מכיוון שקורדה תומכת בכסף פיאט יחד עם אסימונים מקוריים, הדבר יעניק להם יתרון שונה לכל התוכנית.

החברות המשתמשות בטכנולוגיית הבלוקצ’יין הן –

Kasikornbank PLC, Krung Thai Bank PLC, Bank of Ayudhya PLC, Bank Bangkok Bank PLC, Thanachart Bank PLC, Siam Bank Commercial PLC, Standard Chartered Bank (Thai) PLC, HSBC ו- ZA.

זו הסיבה שהפרויקט Inthanon-LionRock משתמש בבלוקצ’יין קורדה כדי לבצע דיגיטציה של המערכת. הם גם יציגו מטבעות דיגיטליים כדי להרחיב את אמצעי התשלום של הבנקים.

ING

ING נאנחה עסקה של חמש שנים עם R3 לשימוש בפלטפורמת הקורדה שלהם בכל דרך. יתר על כן, תהיה להם גישה מלאה לכל המהדורות המסחריות של Corda Blockchain במשך חמש השנים כולו. ING תשתמש בחוזה זה כדי לפרוס שירותים שונים מבוססי קורדה לבנקים ברחבי העולם ותעניק גישה ל- CorDapps במסגרת.

יתר על כן, ING עוקבת אחר מדריך פיתוח של Corda dApp מכיוון שהם רוצים לאמץ CorDapps אלה בתעשיות עסקיות בהן עסקים שונים מקשרים באמצעותם.

אחזקות SBI

SBI אחזקות הוא אחד מבעלי המניות הגדולים ביותר של חברת R3. הם מקימים מיזם משותף חדש לאימוץ בלוקצ’יין קורדה באזורים ביפן ובמזרח אסיה. R3 תספק את התמיכה הטכנית לכל סוג של אימוץ באזורים אלה יחד עם אספקת תוכנת Corda ותוכנת Corda.

השותפות תאפשר ל- SBI להשתמש בתכונות שלהם עבורם וגם לספק אותה ללקוחות פוטנציאליים.

HSBlox

יחד עם פלטפורמת Corda, HSBlox מביאה סוג חדש של פתרונות לענפי הבריאות. הם משתפים פעולה עם R3 כדי למנף את האינטרסים ותכונות האמון מ- Corda Blockchain שלהם.

יתר על כן, HSBlox עומדת גם ליישם פתרון בלוקצ’יין ביישום בריאות חדש כדי לייעל את תהליך התשלום המאפשר לשמור על פרטיות המטופל בכל דרך..

אינסורווייב

פלטפורמת Insurwave היא אחד הפרויקטים הטובים ביותר עד כה בבלוקצ’יין של קורדה. כמה מפלגות חברו יחד כדי להפוך את זה לאפשרות. בעיקר החברות היו –

Maersk, Guardtime, EY, ACORD, MS Amlin, XL Catlin, Willis Towers Watson ו- Microsoft.

הפרויקט הוא הפיתרון הראשון בעולם לביטוח ימי בבלוקצ’יין. היא משתמשת בתכונות הארגוניות של Corda להפחתת הסיכון בארגונים שונים העוסקים בביטוחים ימיים. ביטוח ימי הוא אחד מתהליכי הביטוח המורכבים בכל הזמנים. יתר על כן, נדרשים הרבה צדדים לקיים ביטוח ימי של חברה אחת.

אבל בעזרת קורדה בלוקצ’יין עכשיו הם יכולים לנהל את זה בקלות.

מָהִיר

עליך לשמוע על רשת התשלומים הבנקאיים העולמית SWIFT. הם משתמשים כעת בבלוקצ’יין של Corda כדי לבדוק את תקני התשלום של SPI. למרות שהמיזם עומד למשפט לעת עתה, אם הכל יתקיים, הם יהפכו אותו לרשמי.

יתר על כן, הם משתמשים ב- Corda Settler על מנת להציע למשתמשים לבצע תשלומים הממנפים את הפרטיות והאבטחה שהוא מציע. עם זאת, הם לא ישתמשו באסימון קורדה המקורי ליישומים שלהם.

בנק NatWest

זכייה נוספת עבור פלטפורמת הבלוקצ’יין קורדה של R3 היא הפרויקט החדש של בנקי NatWest. NatWest משתמשת בפלטפורמת Corda לבניית אפליקציית בלוקצ’יין לאיחוד שוק ההלוואות. Corda blockchain יכול לנהל סיכונים כמו שום פלטפורמת blockchain אחרת. ותכונה זו משכה במיוחד את NatWest להשתמש בה לתעשיית ההלוואות.

יתר על כן, החברה תחקור תכונות שונות של קורדה.

שרשרת זה

שרשרת זה תמיד היה חובב בולט לטכנולוגיית הבלוקצ’יין. לאחר ההשקה של בלוקצ’יין קורדה, הם גילו בו עניין מתמיד. בעזרת הרשת הם מפעילים את פרויקט ברמודה שלהם עם קורדה.

ברמודה הוא פרויקט שבו הם יצמצמו את הסיכון לביטוח וביטוח משנה ויציעו פלטפורמת החלפת הון למשתמשים.

MonetaGo

חברת פיתוח התוכנה MonetaGo עובדת על פלטפורמת הבלוקצ’יין קורדה כדי להציע פתרונות בלוקצ’יין למקסיקו ולשווקים בינלאומיים אחרים בעיקר בהודו. בעבר הם רצו להשתמש בד Hyperledger, אך מאוחר יותר ביטלו אותו.

לטענתם, בלוקצ’יין של קורדה מתאים יותר לפתרונות הפחתת הונאה המבוססים על בלוקצ’יין.

מרכז מצוינות משפטי

פלטפורמה מדהימה וחדשנית זו היא יצירת ה- R3. המרכז המצוין המשפטי שלהם יציע את השיטות האחרונות והטובות ביותר בהיבטים משפטיים בטכנולוגיית הבלוקצ’יין. הפלטפורמה מבוססת על הבלוקצ’יין של קורדה, וכבר עשר משרדי עורכי דין יוקרתיים נרשמו למיזם.

כיום, עורכי דין צריכים לעמוד בקצב הפיתוח של בלוקצ’יין כדי לנהל את ההיבטים המשפטיים ביעילות. אבל אין הכשרה בלוקצ’יין בחינם לעורכי דין בלבד. עם זאת, בעזרת פלטפורמה זו, הם יכולים לקיים אינטראקציה עם הרשת ולהבין היטב מה הבלוקצ’יין מציע.

עשר החברות הן –

סטרוק, שירמן & סטרלינג, פרקינס קוי, הולנד & נייט, פאסקן, קראוול & מורינג, קליפורד צ’אנס, בייקר מקנזי ואשורסט.

כמו קורדה, Hyperledger ו- Ethereum הם שתי פלטפורמות הבלוקצ’יין הארגוניות הפופולריות. הנה מדריך ל- Hyperledger לעומת Corda r3 לעומת Ethereum שינתח את ההבדלים ביניהם.

פרק 10: הערות מסכמות

בהשוואה לכל פלטפורמות הבלוקצ’יין או פלטפורמות ספר החשבונות המבוזרות בשוק, בלוקצ’יין קורדה אכן הופיע לאכוף ולרשום חוזים עסקיים בין כל שותפי המסחר..

לשם כך נדרשת גישה מסוג אחר כדי להציע סמנטיקה של עסקאות והפצת נתונים הדרושה, מכיוון שבלוקצ’יין של קורדה צריך גם להתנהג כמו ספר חשבונות מבוזר. בעיקר זה מציין את ביצוע החוזים הניתן לאכיפה ואוטומטית.

ניתן לפרוס מספר יישומים למטרות שונות ברשת. זה סופר קל עם ספקי קורדה BAAS בתערובת. בעתיד קרוב, אנו יכולים לומר, נראה יותר מהבלוקצ’יין של קורדה של R3, לא רק במגזרים פיננסיים אלא גם במגזרים אחרים..

אז במבט חטוף, Blockchain של קורדה אכן נראה כפתרון נהדר עבור ארגונים. זה סוף סוף מקבל את ההכרה, ורבים כבר נרגשים מהפעלת הצמתים שלהם ברשת. בואו נראה האם הם באמת יכולים להמשיך בעבודה הטובה. אם ברצונך לבנות את הקריירה שלך בקורדה, עליך להירשם לקורס פיתוח קורדה הקרוב שלנו כדי לעזור לך להבין ולנצל את המערכת האקולוגית בצורה טובה יותר..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map