Hyperledger: ה- Blockchain הארגוני

בזמן שאתה בוחן את עולם טכנולוגיית הספרים הדיגיטליים, במוקדם או במאוחר אתה הולך לשמוע על Hyperledger. פרויקט קוד פתוח זה של לינוקס מקור פתוח התחייב בעיקר בפתרון בעיות ברמה הארגונית.

למרות שאתה עשוי לחשוב שמדובר בפרויקט יחיד, “Hyperledger” במציאות הוא פרויקט גג שבמסגרתו פועלים 12 פרויקטים גדולים בו זמנית ומשתפים פעולה עם יותר מ -260 ארגונים מרכזיים ברמת הארגון..

ניתן לציין זאת כהצלחה ענקית עבור כל פרויקט בלוקצ’יין כשהחל את דרכו בשנת 2015. גם בשוק הטכנולוגי התחרותי של ימינו בו כרישים גדולים זוללים את הקטנים יותר, היפרלדגר מאמין ב”מנטרת שיתוף הפעולה! “

היום אנו הולכים לנתח את נגן ה- BIG הזה בתרחיש טכנולוגיית הבלוקצ’יין ולעזור לכם להבין הכל בנושא.

Contents

פרק -1: מאגרים ועסקים
פרק -2: מה זה Hyperledger?
פרק -3: Hyperledger: חממת הבלוקצ’יין הארגונית
פרק 4: אדריכלות עיצוב Hyperledger
פרק 5: מקרי שימוש Core Hyperledger
פרק 6: פרויקטים של Hyperledger: כל המסגרות
פרק 7: פרויקטים של Hyperledger: כל הכלים
פרק 8: ספקי BAAS של Hyperledger
פרק 9: חברות בעולם האמיתי המשתמשות בפרויקטים של Hyperledger
פרק 10: מהו החזון לטווח הארוך של Hyperledger?
פרק 11: מילים אחרונות

פרק -1: מאגרים ועסקים

נמצאים מסדי נתונים בכל מקום?

מי לא יודע על “מסדי נתונים”, נכון? מדי יום אנו משתמשים במאגר כמעט בכל מה שאנחנו עושים. לדוגמא, אפילו רשימת אנשי הקשר של הטלפון הנייד שלך היא סוג של מסד נתונים. עם זאת, זו רק גרסה דיגיטלית של ספרי כתובות נייר קודמים.

מאגרי מידע מורכבים נוספים כוללים מגוון רחב של מידע כגון רשימת החולים, הלקוחות, המצביעים, העובדים, הנכסים, מוצרי היוקרה ועוד. מאגרי מידע מסוימים יכילו רשימות של תוכניות או מוסדות שיכולים לתקשר זה עם זה.

למעשה, מסד נתונים הוא פשוט מערך מידע המאורגן באופן מלא ספציפי, וסופר קל למצוא שם פריטים מעודכנים..

לאחר מהפכת המחשבים בשנות החמישים, מאגרי המידע הדיגיטליים החלו לצבור פופולריות בקרב החברה והעסקים. יתר על כן, זה התחיל ביישומים פשוטים בלבד אך הפך לגורם חשוב יותר בחיינו. ככל שהעסקים גדלו, גדלו מאגרי המידע וגם הם התחילו להתפתח.

חברות החלו לדרוש יותר ויותר כוח ומהירות; במאגרי המידע התחיל להיות מידע יחסי המבוסס על עמודות ושורות. כל שעליך לעשות הוא לשאול מידע ספציפי על יחס ולקבל את המידע הרצוי התואם לו. ברור, אתה לא יכול לעשות את כל הדברים האלה רק בעזרת מאגרי נייר, נכון?


מרבית המאגרים של ימינו משותפים

נכון לעכשיו, העולם מחובר יותר מתמיד, ואנשים או חברות שונות צריכים לגשת לאותו מידע. במקום לייצר את אותם מסדי נתונים לצורך של כולם, הטכנולוגיה התפתחה ונתנה לנו מאגרי מידע מבוזרים.

כמו כן, השימוש בהם כעת יותר מאדם אחד יכול לגשת לאותו מידע בבסיסי הנתונים כעת. האם זה לא נהדר?

תן לי לנקות את זה עם דוגמא. בחברה, עובדים יכולים לקיים פגישות מסוימות בזמנים מסוימים. לכן, קביעת תאריך פגישה דו צדדי תהיה קשה למדי ביומני הנייר. כדי לסייע בכך, כולם יכולים פשוט לקבוע את התזמון הזמין שלהם בלוח השנה המקוון ממנו ניתן להגיע ללוח הזמנים המתאים.

אבל זו רק דוגמה פשוטה. לכן, מאגרי מידע מבוזרים עוזרים לשפר את התפוקה בקצב גבוה יותר. אתה יכול פשוט לגשת כמעט לכל דבר רק משולחן העבודה או מהמחשב הנייד שלך, אין צורך ללכת לשום מקום באופן אישי ולבזבז זמן.

עם זאת, ישנם סוגים מסוימים וכמה שאלות רציניות לגבי סוג הנתונים החדש. בעיות אופייניות כמו אלה מתעוררות:

 • על מי אפשר לסמוך על שיתוף המידע שלך?
 • איך לדעת אם מישהו הוא מי שהוא אומר שהוא?
 • מה מותר לאחרים לעשות במסד הנתונים?
 • איך תזהה איש פגום?
 • מה אתה יכול לעשות כדי ליישב סכסוכים?

כפי שאתה יכול לראות, יש כמה פגמים ברעיון של מאגרי מידע מבוזרים. עם זאת, טכנולוגיית Blockchain מגיעה עם דרך חדשה יחסית להסתכל על מאגרי מידע אלה. זה פותר את מרבית הבעיות העומדות בפנינו במאגרי מידע משותפים.

Blockchain: סוג חדש של בסיס נתונים

טכנולוגיית הבלוקצ’יין היא צורה חדשה של מסד הנתונים ללא צורך בסמכות מרכזית או כל אמון. למען האמת, מאגרי מידע משותפים עוסקים לעיתים קרובות בבעיות אמון. עם זאת, אתה לא פשוט תסמוך על האדם שאתה בקושי מכיר באופן מקוון שיידע את המידע שלך.

כאן אמון יכול להיות הרבה דברים. זה יכול להיות שאתה רוצה שכולם יבצעו פעולות לגיטימיות במאגרי המידע. המשתמשים לא מנסים לגנוב זה לזה מידע אישי או לפגוע בביצועים אחרים באמצעים כוזבים. אבל עם בלוקצ’יין, לא תצטרך לדאוג בקשר לזה.

עם זאת, נושא זה מעלה שני סוגים של בלוקצ’יין.

נכון לעכשיו, רבים מהמטבעות הקריפטוגרפיים משתמשים בבלוקצ’יין ללא הרשאה. כאן, כל משתמש יכול להצטרף לרשת ויהיה לו זכויות מלאות לעבוד עליה. כדוגמה, כל אחד יכול לקנות את’ר או ביטקוין; שתי הרשתות הללו אינן מורשות.

מצד שני, אם אתה מנהל עסק, היית רוצה קצת יותר פרטיות. אז שימוש בבלוקצ’יין מורשה תהיה הגישה האסטרטגית. כאן משתמשים שעומדים בקריטריונים מסוימים יכולים להשתמש בפלטפורמה ולבצע פעולות מסוימות. חלק מאלה מאפשרים לכל אחד להצטרף ואילו רק לאנשים שאושרו מראש לאמת עסקאות.

במקרים אחרים, רק אנשים שאושרו מראש יכולים להצטרף לרשת באמצעות אימות זהות.

יתר על כן, עבור מקרים לשימוש ארגוני, המיטב להיצמד לבלוקצ’יין מורשה מכיוון שהוא יעניק יתרון רב יותר לחברה עצמה.

קרא עוד על ההיסטוריה של טכנולוגיית Blockchain.

אישורי בלוקצ’יין וקונצנזוס

פרוטוקולי קונצנזוס בטכנולוגיית הבלוקצ’יין ממלאים תפקיד עצום בכל הנוגע לשמירה על שלמות הרשת. מכיוון שזו רשת חסרת אמון ואין שום סמכות מרכזית הצורך באבטחה צריך להיות במקום.

וכאן נכנס לתמונה פרוטוקול הקונצנזוס. יתר על כן, רשתות אלה משתמשות בבלוקצ’יין כדי לוודא שכל מידע על ספר החשבונות נמצא בנקודה. לשם כך, לאלגוריתמים של קונצנזוס יש דרכים שונות או קבוצה של כללים לביצוע.

ישנם סוגים רבים של פרוטוקול קונצנזוס עם אופי עבודה שונה.

למשל, הוכחת עבודה היא דרכו של ביטקוין להגיע להסכמה. לסוגים אחרים יש הוכחה להימור, הוכחה לזמן שחלף ועוד רבים אחרים. חלקם אפילו משתמשים באלגוריתם שונה הנקרא סובלנות תקלה ביזנטית.

אבל לא משנה איך או איזה סוג של קונצנזוס אתה משתמש, כל רשת משתמשת בקריפטוגרפיה כדי לקודד את המידע על ספר החשבונות. בדרך זו קשה לפענח ולכן אינו חשוף להתקפות.

יתר על כן, בלוקצ’יין מורשה משתמש במערכת ניהול זהויות בסיסית כדי להבין אילו חברים אמינים. בדרך כלל מדובר באישורים או בחתימות דיגיטליות.

ובכן, החדשות הטובות הן שאתה לא באמת צריך להבין בלוקצ’יין ברמת הקידוד כדי לדעת כמה זה באמת יכול להיות שימושי.

רוצה לדעת יותר על טרנספורמציה של בלוקצ’יין? בדוק את חוברת ההפעלה של Blockchain Transformation!

מדוע Blockchain כל כך חשוב עבור אנשי עסקים?

עסקים רבים קיימים יכולים להתאים מאוד לטכנולוגיית בלוקצ’יין. הם יכולים לחסוך כמות עצומה של זמן, כסף וכמובן להגביר את האבטחה. נוסף על כך, רבים יכולים לפתוח שוק אחר לגמרי על בסיס הבלוקצ’יין היחיד.

הדור הקודם של האינטרנט היה נהדר לשיתוף כל סוג של מידע כגון מסמכים, שירים, דפי אינטרנט, תמונות, מיילים, קטעי וידאו. אבל יש נושא מרכזי. לפיכך, זה הופך להיות קשה למדי להוכיח את זהותך.

כל סוג של עסקה יהיה כרוך במתווך, כמו חברת כרטיסי האשראי האישית או הבנק שלך, כדי לאשר את האדם האחר שאתה שאתה באמת לפני שקונים משהו. מערכת זו יצרה עיכובים, חיכוכים, הוצאות נוספות ונקודות כשל רבות אחרות שקל להקל להיכנס אליהן.

אבל בלוקצ’יין פותח את הדלת לתחום חדש. מקום מתאים יותר להחלפת מידע יקר מבלי לדאוג שהוא דולף. אנשים יכולים כעת לקבוע מי הם באמת ויכולים לסחור באג”ח, מניות וכסף, קולות, נקודות נאמנות, נכסים אינטלקטואליים, קבצים חסויים וכו ‘..

וכך, לא משנה אם אתה סומך על האדם האחר או לא, כל עוד הוא עובר את הערוץ הנכון, תוכל לסחור ללא הפרעה. תנו לאורך זמן הטכנולוגיה נפטרת מהמתווך וחוסכת המון כסף. האם זה יכול להשתפר מזה?

בדוק את גיליון הצ’יטים האולטימטיבי שלנו לבלוקצ’יין כדי ללמוד עוד על בלוקצ’יין בדרך הקלה!

פרק -2: מה זה Hyperledger?

Hyperledger הוא פרויקט גג קוד פתוח של לינוקס קרן, המציע מגוון רחב של מסגרות וערכת כלים למפתחים ועסקים. ההיפרלדגר קהילה עוזר לעסקים להתנסות ברשתות בלוקצ’יין בנחת.

Hyperledger נוצר עוד בשנת 2015 בכדי לסייע לקידום הבלוקצ’יין עבור ארגונים על ידי הקמת קונסורציום של חברות רואות עיניים.

יסודות האינפוגרפיקה של Hyperledger

מה זה בלוקצ'יין

למה זה נוצר?

לאחר פריחת הפופולריות של טכנולוגיית הבלוקצ’יין, חברות רבות היו מעוניינות מאוד לעבוד עם הטכנולוגיה החדשה. אבל הם הבינו שאם הם יתחילו לעבוד יחד, הם יכולים להשיג הרבה יותר חידושים ממה שהם יכולים לעשות בנפרד.

כל החברות הללו החליטו אז לצרף את המשאבים שלהן וליצור סביבה שכל אחד יוכל להשתמש בהן. החברות מרחיקות הראייה מנסות להפוך את טכנולוגיית הבלוקצ’יין למקובלת יותר וטכנולוגיה רגילה בתעשייה.

קרן לינוקס לקחה את האפוטרופסות של Hyperledger והיא החלה להתרבות בשנים הבאות. נכון לעכשיו, למעלה מ -260 ארגונים עובדים איתו כדי לוודא שבלוקצ’יין הופך לטכנולוגיה בתעשייה.

כעת יש ל- Hyperledger 12 פרויקטים, עם 10 קבוצות עבודה פעילות, 110+ מפגשים ברחבי העולם עם 28,000 משתתפים. כל מי שעוסק ב- Hyperledger רוצה להפוך את טכנולוגיית הבלוקצ’יין למודולרית ומקור פתוח לשימוש כולם.

האם קוד פתוח של Hyperledger, אבל למה?

Hyperledger היא פלטפורמת קוד פתוח. בדרך כלל, במקרה של תוכנה קניינית, הספק או היצרן מורשים את המוצרים ומשתפים רק בתשלום. במקרה כזה, איש אינו יכול לשנות את הגדרת הקוד המקורית של אותה תוכנה. אך בקוד פתוח, כל אחד יכול לראות, להוריד ולבצע שינויים בקוד.

יתר על כן, טכנולוגיית קוד פתוח הגיוני הרבה יותר עבור רשתות חסימות בארגונים.

אם תוכנת קוד פתוח מקודדת כראוי, מתוכננת ופורסת, היא הופכת לבחירה יעילה והיא מוכחת לאורך כל השנים.

זה יותר פופולרי ואמין ביותר. כדוגמה, מערכת ההפעלה של לינוקס פתוחה והיא פועלת על 90% מעומס הענן הציבורי. כאן יותר מ 99% מחשבי-על משתמשים בו, ו -80% מהסמארטפונים משתמשים בו. שרת האינטרנט של אפאצ’י פתוח גם הוא ותומך ביותר מ- 405 מהאתרים שתמצאו.

אז אתה רואה שפלטפורמות קוד פתוח זוכות לחשיפה רבה יותר, ובעיקר מפתח אוהב את אלה.

קוד פתוח מציע כמה יתרונות גדולים

ישנן כמה סיבות עיקריות מדוע ארגונים הולכים טוב יותר על פלטפורמות קוד פתוח. בדוק את חמשת היתרונות של פלטפורמות קוד פתוח –

 • יכולות ותכונות תחרותיות יותר

פלטפורמות קוד פתוח יוצרות נישות תחרותיות יותר מכיוון שהיא מציעה עומס של תכונות בחינם לחלוטין. לדוגמא, אם אתה מקבל את אותו סוג של תכונות בשתי תוכנות בהן אחת משלמת, ואחת קוד פתוח, באיזו מהן תבחר?

ברור כי פלטפורמות אלה נותנות לתחרות רווח על כספן מכיוון שהן מציעות תפוקות טובות יותר.

 • אין נעילת ספק שעוזרת ללקוחות לעבור בקלות

בדרך כלל, בתוכנה קניינית, תצטרך להתמודד עם מצב נעילת ספק. זהו מצב בו אינך רשאי להשיג את קידוד התוכנה. כמו כן, כדי לקבל את התוכנה אתה צריך לשלם סכום מסוים של עמלה. זה לא מאפשר ללקוחות לעבור בקלות מהתוכנה אם הם לא אוהבים את זה לאחר השימוש.

אך בתוכנת קוד פתוח לא תצטרך לדאוג לנעילת ספקים, אם אינך אוהב אותם, תוכל לעבור בקלות לאחרת.

 • פתרונות יוקרתיים

קוד פתוח מציע פתרונות יוקרתיים יותר. במקרה זה, התכונה של יכולת פעולה הדדית מבטיחה את איכות הרשת. Blockchain סובל מבעיות פעולה הדדיות. אך Hyperledger מספקת פלטפורמות קוד פתוח הינן ידידותיות יותר לסביבה לסביבה הדדית.

יתר על כן, קוד פתוח מאפשר למשתמש להתחבר באופן חופשי לערוצי קוד פתוח אחר. אבל עם תוכנה קניינית, זה הופך להיות הרבה יותר קשה.

 • תיקוני באגים מהירים והתאמה אישית לשיפור

המקור הפתוח שלה, כל אחד רשאי לבדוק את הקוד. תכונה זו מאפשרת למשתמש תיקוני באגים מהירים יותר. כל מי שיכול לבדוק את הקוד יכול להבין את הפרצה ולבצע את השינויים כדי לתקן זאת. על אחת כמה וכמה, ההתאמה האישית משחקת כאן תפקיד עצום.

אך כל מפתח עובד אחרת, ותופתעו לראות כיצד כל אחד מתאים את אותו קוד לפי הצורך שלו. זה מקדם חדשנות ויצירתיות.

 • עלות הבעלות הכוללת נמוכה בהרבה

אתה עובד על פיתרון ובשביל זה אתה מותאם אישית תוכנת קוד פתוח. רק דמיין לעצמך את העלות לאותו פתרון ללא המוצר הקוד הפתוח הראשוני. האם לא תזדקק ליותר כסף וזמן לפיתוח הפיתרון?

אתה מקבל סביבה שעם התאמה אישית מסוימת תהיה מושלמת עבור העסק שלך. אז למה שתבזבז כסף נוסף על פיתוח אותו דבר מאפס? מקורות פתוחים לא יכולים ללכת עם כל סביבה היישר מהקופסה. אבל הם נותנים לך הזדמנות לבצע את הצביעה וחוסכים לך עומס של עלות.

לא רק מוצר בחינם

בעבר, קוד פתוח פירושו רק שהוא בחינם ואנשים יימשכו. אבל התרחישים השתנו. עכשיו רק עם “בחינם” כתכונה לא תוכל למשוך את תשומת ליבם של המפתחים.

יתר על כן, אנשים מבחינים כעת בערכי הליבה של הקוד הפתוח, וארגונים משתמשים בו בכדי להגביר את שוקם, להפחית את הסיכון ולקבל יתרון תחרותי. כעת ארגונים רוצים לעבוד על פרויקט אסטרטגי שיפתור כמה נושאים ספציפיים המיועדים לתעשייה.

וכך, עם קוד פתוח במקום להמציא מחדש את כל הרעיון מאפס, הם יכולים להוסיף שיפורים נוספים כדי להשתמש בו למטרה אחרת.

לא רק שהוא נהדר להתקדמות טכנולוגית שכן הוא מייעל את החדשנות, אלא שהוא יכול גם להפחית עלויות במידה רבה. לכן, אם תעשייה אחת יכולה לבנות פלטפורמה ואחרות יכולות לשפר אותה בדרכים שונות, כל חברה שתצטרך לקבל את אותו פתרון תוכל להפיק תועלת ממנה. הם לא צריכים לבנות את הדברים מחדש.

קוד פתוח מגביר את אמון

Hyperledger מאמינה כי בלוקצ’יין יכולה להיות פלטפורמת קוד פתוח מושלמת כדוגמה, מכיוון שהיא מתמודדת מאוד עם נושאי אמון.

Blockchain מבטיח גישה ישירה, העברת עמיתים לעמית, רוב המפלגות שאינן סומכות זו על זו או כל סוג של מערכת ממשלתית. לפיכך, הם אינם יכולים לסמוך על אף צד שיסדיר את סכסוכיהם. לכן מתברר שאמון בטכנולוגיית הבלוקצ’יין עצמה.

לפיכך, Hyperledger הופכת אותו למקור פתוח, מכיוון שכעת יכולים בעלי העניין להתכנס ולבנות סביבה מתאימה לצמיחה תעשייתית ולהאמין מספיק בטכנולוגיה עצמה.

רוצה לדעת יותר על Blockchain? בדוק את מצגת יסודות הבלוקצ’יין והצטרף לקורס הוובינר שלנו עכשיו!

פרק -3: Hyperledger: חממת הבלוקצ’יין הארגונית

Hyperledger עובד במקרה כחממה של בלוקצ’יין שמפגישה מפתחים, משתמשים וספקים מכל רחבי העולם תחת פלטפורמה אחת. לכל אחד מהמשתתפים ברשת יש דבר משותף – כולם רוצים ללמוד על בלוקצ’יין ולפתח פתרונות ארגוניים לשימוש בהם.

למרות שבלוקצ’יין הוא פיתרון חזק באמת, לא תוכל להתאים לטכנולוגיה זו בכל מקום.

לכל חברה ארגונית יש את הדרישות המיוחדות שלה בכל מה שקשור לבלוקצ’יין. הם רוצים לשנות את זה בדרכם כדי שהוא יוכל לספק את צרכיהם. מכיוון שלארגון שונה יש דרישות מסוג אחר, בלוקצ’יין לא יכול להיות מערכת או תקן אחד. Hyperledger מצפה לפתח ולסייע בפיתוח חסימות עם תכונות שונות לכל ארגון.

סוג ארכיטקטורה של חממה, במקרה זה, יכול לעזור להפריח את הטכנולוגיה הזו. לכן Hyperledger מספק מבנה זה כדי לקבל רעיונות חדשים, לעזור במתן משאבים ואז לבצע את ההפצה הנכונה.

בהיותך ארגון חממות, עם Hyperledger תקבל עומס יתרונות. בדוק את היתרונות הבאים:

 • להתעדכן בהתפתחויות
 • פרודוקטיביות משופרת באמצעות התמחות
 • גישה שיתופית
 • שליטת ערך מעולה בקוד
 • טיפול בקניין רוחני

יתרונות Hyperledger

עקוב אחר ההתפתחויות

אנו יודעים כיצד זה יכול להיות די מרתיע לנווט בסביבת הקוד הפתוח של Hyperledger. לאמיתו של דבר, חלק מהארגונים עשויים לוותר רק בגלל המורכבות והעלות או לעולם לא להתחיל את התפתחותם כלל.

אך באמצעות Hyperledger תוכלו להפחית את כל נטל המחקר כיוון שתעבדו בסביבה שיתופית עם תקשורת ברורה. לפיכך, ערוץ תקשורת טוב שיעזור לך להתעדכן בקידוד או בפיתוח די מהר. בטווח הארוך תוכל לפתח פתרון הרבה יותר מהר.

פרודוקטיביות משופרת באמצעות התמחות

אחת הכלכלה הבסיסית של פריון היא חלוקת העבודה. אולי אתה יודע את זה כמומחיות. טכניקה זו מבטיחה את מיטב התפוקה הטובה ביותר מכל סוג של ארגון. Hyperledger משתמש בטכניקה זו כדי להגביר את הפיתוח של כל פרויקט.

כאן, כולם לא יעשו הכל בבת אחת. אך Hyperledger מגלה את חליפותיהם החזקות ומאפשר לאותם אנשים לעבוד בתחום זה. בדרך זו, האנשים הופכים למומחים במה שהם מצטיינים וגם התפוקה הכוללת מרקיעה שחקים מאוד.

היתרונות אין ספור; תוכל להשיג יותר ערך, מומחיות רבה יותר ופרודוקטיביות איתנה. מכיוון שהבלוקצ’יין הוא קוד פתוח, ללא Hyperledger אפקט החממה יהיה הרבה יותר קשה.

זה גם מפסיק את התחרות מכיוון שאנשים יעבדו בתחום האישי שלהם, כך שאין טעם לתחרות. Hyperledger יעודד אותך לאחד כוחות ולהשתמש במחקר שלהם בצורה טובה.

גישה שיתופית

בלוקצ’יין במקרה הוא סביבה מושתקת לעת עתה. אך בדרך כלל בסביבה מסוג זה, אנשים רבים נוטים לשכפל את ההתפתחויות של כל אחד מהם. שכפול כל ההתפתחויות בבלוקצ’יין אינו מאוד פרודוקטיבי מכיוון שעדיין אין הרבה מוחות פתוחים של מפתחים במאגר הבלוקצ’יין..

ב- Hyperledger תראה משהו אחר. כאן, שיתוף הפעולה הוא בראש סדר העדיפויות. על ידי שימוש בשיתוף פעולה, Hyperledger יכול למנוע את הסיכוי לשכפול ולתת לייעל את ההתפתחות הכוללת. יתר על כן, זה מעודד את הקהילה כולה.

מכיוון שהם יעבדו יחד, יכולת פעולה הדדית תהווה תכונה פוטנציאלית נוספת, אשר Hyperledger יוכל להשיג בקלות.

שליטת ערך מעולה בקוד

כל סוג של תוכנת קוד פתוח מוערך תמיד ברמת האיכות הגבוהה יותר שלהם. איכות זו מגיעה מהתבוננות זהירה בקוד והרבה ניפוי באגים. Hyperledger תמיד ימשיך לקדם את בקרת האיכות של קידוד לכל פרויקט שלהם.

הוועדה הטכנית של Hyperledger תמשיך לבדוק כל שורת קוד כל עוד הם חלק מהצוות. זה יוצר סוג חדש של קצה עבור הרשת. כל פרויקט חדש יקבל ביקורת חלקית נכונה ועל ידי כך מפתחים יכולים להגדיל את רמות האיכות.

שימוש בכך שחברים לטווח הארוך יכולים ללמוד מפרויקטים חדשים ויכולים לנצל אותם גם בפרויקט שלהם. בדרך זו Hyperledger משיג את רמת האיכות של הממונים בקידוד.

טיפול בקניין רוחני

יתרון גדול נוסף של Hyperledger הוא הטיפול בקניין רוחני. בעזרת ארכיטקטורת החממה, Hyperledger יכול להבטיח טיפול עקבי יותר בקניין הרוחני. Hyperledger משתמש ברישיון קוד Apache 2.0. היא משתמשת גם ברישיון Creative Commons ייחוס 4.0 בינלאומי לכל סוג תוכן.

שני הרישיונות הללו שומרים על הקניין הרוחני וידידותיים במיוחד מבחינת המפעלים.

לפיכך, Hyperledger משתמש בגישה עקבית יחידה לקניין רוחני ונפטר מהעלות המורכבת והמורכבת של מערכות יחסים חוזיות.

בדרך זו תוכל להשתמש ב- Hyperledger מבלי לדאוג לבעיות משפטיות כלשהן. Hyperledger כאן כדי לקבל את הגב.

פרק 4: אדריכלות עיצוב Hyperledger

לפנקסים מבוזרים יש תמיד דרישה משמעותית בעיקר למקרי שימוש שונים. לדוגמא, אם למשתתפים במשחק יש אמון עצום זה בזה כמו מוסדות פיננסיים, אז בלוקצ’יין יכול להיכנס למשחק באמצעות זמן האישור הקצר יותר שלו ואלגוריתמים מהווים קונצנזוס מהיר..

מצד שני, אם למשתתפים יש אמון מינימלי, עליהם ללכת על זמן עיבוד איטי יותר עם אבטחה רבה יותר.

ארכיטקטורת עיצוב Hyperledger ומקרי שימוש אינפוגרפיקה

ארכיטקטורת hyperledger

Hyperledger רוצה לכסות את כל מקרי השימוש האפשריים בשוק. הם יודעים שתרחישים ארגוניים שונים הם בעלי תוצאות שונות. לכן Hyperledger מבצע את השינויים עם ביזור, זמני אישור, אמון ונושאים רבים אחרים. ניתן למטב כל נושא לשיפור ב- Hyperledger.

כדי להתמודד עם המגוון, כל פרויקט של Hyperledger עוקב אחר ארכיטקטורת עיצוב מסוימת. הם כוללים:

 • עיצוב מודולרי
 • פלטפורמה מאובטחת במיוחד
 • יכולת פעולה הדדית
 • מטבע-קריפטוגרפי-אגנוסטי
 • תמיכה מתקדמת ב- API

הארכיטקטורה:

עיצוב מודולרי

Hyperledger תמיד עובד על מסגרות מודולריות הניתנות להרחבה. כאן הם משתמשים באבני בניין נפוצות, שאותן תוכלו לעשות שימוש חוזר בפרויקטים אחרים. מבנה מודולרי זה יעיל למדי מכיוון שמפתחים יכולים להתנסות בהם מבלי להשפיע על המבנה הכללי של הרשת.

זה מבטיח ליצור רכיב נפרד שתוכל לשלב ולבנות ספר חשבונות מבוזר על בסיס זה.

זו גישה מושלמת שתקבל מפרויקטים של Hyperledger. המפתחים שלך יוכלו לעבוד על כל דגם בנפרד, ואז תוכל לעשות שימוש חוזר בדגמים קודמים אחרים כדי ליצור דגם חדש.

קבוצת העבודה של אדריכלות Hyperledger קובעת את כל המודולים לשימושים שונים כגון חוזים חכמים, אחסון ספרים, זהות, קריפטוגרפיה, קונצנזוס, מדיניות ותקשורת..

פלטפורמה מאובטחת במיוחד

מהו הגורם החשוב ביותר עבור כל ספר חשבונות מבוזר? רמת האבטחה המורחבת היא בראש סדר העדיפויות של DLT. מכיוון שישנם מקרי שימוש רבים בהם ייתכן שתצטרך להתמודד עם נתונים או עסקאות רגישות בעלות ערך רב.

מכיוון שרשתות מבוזרות מתמודדות עם עומס של צמתים, בסיסי קוד וזרמי נתונים, האקר מכוון בעיקר לרשתות מסוג זה. לכן אבטחה צריכה להיות בראש סדר העדיפויות של כל תשתית. בינתיים אבטחת הבלוקצ’יין אינה עבודה קלה. זה בגלל ש- Hyperledger צריך לספק הרבה פונקציות תוך שמירה על ההתנגדות.

אמינות וביטחון הם שני הגורמים המאפשרים לכל סוג של בלוקצ’יין ברמה ארגונית להתפתח. בדרך זו Hyperledger יכול להציע ארכיטקטורה קריטית לדורות הבאים.

לכל הפרויקטים שלהם אבטחה מושלמת ועוקבים אחר אותם עקרונות של תשתית הליבה של יסודות לינוקס. אבל תשמח לדעת שכל הפרוטוקולים, האלגוריתמים והקריפטוגרפיה של Hyperledger מבוקרים באופן קבוע. הם בעיקר מומחי אבטחה או קהילה אחרת שמבקרים קודים אלה.

יכולת פעולה הדדית

בעתיד, כדי להשיג בלוקצ’יין בכל מגזר בחיינו, הם צריכים להיות מסוגלים לתקשר עם מערכות אחרות בצורה חלקה. באמצעות זה הם יכולים להחליף את כל הנתונים הדרושים וליצור מערכת רשת חזקה יותר.

Hyperledger רוצה להפוך את כל היישומים והחוזים החכמים לניידים עבור כל רשתות בלוקצ’יין אחרות.

לפיכך, Hyperledger מנסה ליצור רשת אינטראופרטיבית שיכולה להגביר את תהליך האימוץ של הבלוקצ’יין.

מטבע-קריפטוגרפי-אגנוסטי

Hyperledger לא עוסק במטבעות קריפטוגרפיים או כל סוג של אסימונים בפלטפורמות שלהם. כל הפרויקטים שלהם הם אגנוסטיים מטבעות קריפטוגרפיים. יתר על כן, Hyperledger גם מבטיח לעולם לא להנפיק את הקריפטו שלהם.

מכיוון שהם מאמינים בטכנולוגיית הליבה לא רק לנהל כל סוג של מטבעות קריפטוגרפיים, אלא ככל שתאגידים רבים עשויים לרצות להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים בבלוקצ’יין שלהם, Hyperledger ייתן לך את האפשרויות ליצור מטבעות קריפטוגרפיים שלך ברשת..

עם זאת, הרשת לא באמת זקוקה לשום מטבע קריפטוגרפי בכדי שיפעלו.

תמיכה מתקדמת ב- API

כל פרויקט אחד של Hyperledger ייתן לך שימוש קל ומלא בתכונות ממשק API. כל ממשקי ה- API שהם מספקים מסוגלים להתמודד עם יכולת פעולה הדדית. ממשקי API של Hyperledger יאפשרו לך לתקשר עם מערכת הליבה שלהם מיישום לקוח חיצוני ומרשת.

כל ממשקי ה- API מסייעים לבלוקצ’יין או כל טכנולוגיית ספר ספרים מבוזרת אחרת להתפשט במגוון רחב של מקרי שימוש.

פרק 5: מקרי שימוש Core Hyperledger

עכשיו בואו נדבר יותר על מקרי שימוש ב- Hyperledger. אתה תבין את הרעיון הרבה יותר טוב עם אלה. כל מקרי שימוש בודדים נמשכים מנקודת מבטם שלהם. אלה רק כמה מהדוגמאות הפופולריות. מלבד אלה אתה יכול להשתמש ב- Hyperledger במגזרים רבים אחרים.

חלק מאלה מובאים להלן. תסתכל!

 • בַּנקָאוּת
 • שירותים פיננסיים
 • בריאות
 • זה
 • ניהול שרשרת הספקה
 • מֶמְשָׁלָה
 • רכב
 • מדיה ובידור

בכל מקרי שימוש ב- Hyperledger תוכלו להשתמש בכלים שלהם. אני מקרים רבים, יש הוכחה מיוחדת למושג. בואו לבדוק מה הם –

1. בנקאות

אם ברצונך לקחת הלוואה מהבנק שלך, תצטרך לספק מידע רב שישכנע את הבנקים לחלק את ההלוואה. בנקים כן רוצים לתת הלוואה. אבל הם גם צריכים לקחת סיכון טוב במקום בו הם יודעים שהלווה יכול לשלם להם.

זו הסיבה שבנקים מבקשים כל מיני מידע מאמת, כגון תעודת זהות ממשלתית, הכנסה שנתית, תאריכי לידה, מספר דרכון וכו ‘..

בסופו של דבר, כל המידע הדרוש לתמ”ג הוא רק כדי לאמת את דירוג האשראי שלך. חלק מהתקנות מאפשרות שיתוף מידע זה עם הרשויות למניעה אפשרית של הלבנת הון.

עם זאת, קבלת כל המידע הזה יהפוך את הבנק למטרה מספר אחת עבור האקר. ואם איכשהו האקרים יוכלו לעבור את חומת האש של האבטחה, כל אדם שהושקע בבנק הזה היה בסיכון.

מצד שני, זה לא פיתרון קל גם עבורכם. תהליך הגשת הבקשה להלוואה לוקח זמן רב. עם כל יישום חדש, אתה גם מסתכן בהתעללות בכל המידע האישי שלך.

אך מקרי שימוש אלה של Hyperledger יאפשרו לך לשתף את המידע האישי שלך מבלי לדאוג להתעסק בשום צורה שהיא.

אדריכלות אינדי Hyperledger מסוגלת לטפל בתהליך

עם Hyperledger Indy, כל מועמד ישתף רק את המידע הדרוש לבנק כדי לאשר את זהותו או את דירוגו. בדרך זו, כולם מקבלים מערכת אמיתית, והלחץ על הבנקים מופחת בהרבה.

אם אתם מחפשים הלוואה או כל פעילות אחרת הכוללת שיתוף המידע האישי שלכם לבנקים, תוכלו לעשות זאת באלפיות השנייה באמצעות ארכיטקטורת Hyperledger Indy. לא רק אחד, אלא הגשת מועמדות למאה המלווים תיעשה תוך אלפית השנייה.

במקום לחשוף את ה- PII שלך, אתה יכול פשוט להשתמש בהוכחת אפס ידע כדי לוודא שאתה מעל גיל 21 ותשלום המס שלך בשנה שעברה עובר רף מסוים. תוכל גם להוכיח את תעודת הזהות הממשלתית שלך ואת פרטי כרטיס האשראי שלך מהשבוע האחרון.

ארכיטקטורת ה- Hyperledger Indy מבטיחה את פתרון הזהות מבוסס הספרים לכל סוג של חברה שצריכה לספק ערך למספר גורמים. תתבקש לקבל הסכמה לפני שתשתף את המידע, כך שתהיה לך שליטה מלאה על כל המידע שלך.

התחזק עם פרויקטים אחרים של Hyperledger

מקרה השימוש יכול להיות קומפקטי יותר עם פרויקטים אחרים של Hyperledger בתערובת.

לדוגמא, Hyperledger Burrow יאפשר לכם להמיר כל בקשה להלוואות לחוזה חכם. בחוזה זה תוכלו לאמת כללים מסוימים ולעבד את ההלוואה באופן אוטומטי.

ניתן להשתמש כאן גם במקרי שימוש בבדי Hyperledger. היא יכולה ליצור מערכת חברות שתאמת את כל החברים הקיימים והציעה זהות ריבונית עצמית עבורה. מקרי שימוש בבדי Hyperledger יכולים באמת לזרוח בתיק זה.

2. שירותים פיננסיים

מדוע כל שירות פיננסי ישתמש בבלוקצ’יין? ובכן, הכונן העיקרי שמניע את המגזרים הללו הוא סודיות, פרטיות ואחריות. וברור, מקרי שימוש ב- Hyperledger יכולים לכלול גם שירותים פיננסיים עבור כל התכונות.

ציות מיוחד לשירותים הפיננסיים צריך לעקוב אחר ההנחיות של איסור הלבנת הון ולדעת את הלקוח שלך כדי לאמת את זהותו של כל אדם. כל הדרישות הללו מולידות חסימות מורשות או פרטיות. ובכן, מכיוון שחסימות ציבוריות אינן מסוגלות לספק את החיסיון הדרוש להן.

עיבוד לאחר המסחר במגזרים פיננסיים אלה הוא אחד ממקרי השימוש היפרלדגרים הטובים ביותר. ואתה באמת יכול להרוויח מזה.

שלב טיפוסי של עיבוד לאחר המסחר –

בדרך כלל, עיבוד לאחר המסחר יכסה כל צעד קטן שנעשה לאחר סיום עיבוד הסחר. בואו נראה מה השלבים:

 • אימות הטארדה: אישור ואימות העסקה מגיע מיד לאחר המסחר.
 • ניקוי ההסדר: כדי להשלים את המסחר תצטרך להתאים להוראות הראשוניות ולעקוב עם אישור ההתאמה להוראות.
 • הֶסדֵר: יהיה עליך לממש את ההתחייבויות החוקיות להשלמתו. זה יכלול כל צד אחד שנכח ויידע אותם על העניין.
 • משמורת הסחר: אם מספר צדדים מחזיקים בסחר כמו נכס, חלוקת הנכס מתרחשת בו זמנית.
 • דיווח סופי: לאחר סיפוק הכל יוצר הדיווח הנ”ל לרשות מסיים את המסחר.

לכן, אתה רואה שתהליך המסחר לא כל כך פשוט כמו שחשבת שזה יהיה. הסחר של ימינו סובל מכפילות של מאמץ, צווארי בקבוק ועיכובים.

Hyperledger יכול לעזור לייעל את התהליך

אם תשווה את אותו מודל של עיבוד המסחר עם blockchain, תראה עלייה גדולה יותר ביעילות בכל שלב.

באמצעות פיתרון ה- peer to peer של הבלוקצ’יין, כל צד יכול לספק את המידע העסקי לאישור גורמים אחרים. עשיית הכל בפלטפורמת הבלוקצ’יין של Hyperledger תייעל את כל התהליך, והרשת תוכל לפעול כצד שלישי. אבל במקרה זה, הרבה יותר בטוח.

אתה יכול גם להיפטר ממורכבויות אחרות שכן כל מה שנדרש יכול להישמר ברשת. אז אתה יכול פשוט לספק את המידע לאדם ספציפי ולהעביר אותו תוך מספר דקות.

אתה מה זה אומר? המשמעות היא שהשלבים החיוניים לעיבוד לאחר המסחר יכולים להיות בפלטפורמה די בקלות.

כיצד פרויקטים של Hyperledger יכולים לעזור

ישנם מספר פרויקטים של Hyperledger עם שימוש מרובה בכדי לכסות את כל הפונקציות של השירותים הפיננסיים.

מקרי שימוש בד של Hyperledger בעניין זה יכולים לעזור לנתק את הצבא עם ערכות תמיכה נפרדות ולהגדיר צמתים ספציפיים לפרטיות. שכפול של אותם נתונים לא יוכל לקרות ברשת בגלל האלגוריתמים הקונצנזוסיים.

Sawtooth Hyperledger יכולה להשאיל את פונקציות העסקאות שלה כדי להציע פיתרון חזק ואמין למסחר במוסדות הפיננסיים..

כל חברת ביטוח יכולה להשתמש בפונקציות החוזה המאובטח בחברה שלה כדי לעבד את התביעות אפילו מהר יותר ללא שום ניירת נוספת. בסופו של דבר זה מקטין את גורם הסיכון הקשור למוסדות אלה.

ארכיטקטורת Hyperledger Indy יכולה לעזור במדיניות הפרטיות שלה מבלי להתפשר על שום דבר. כל הפרויקטים יוצרים לפיכך מערכת אקולוגית נפלאה שבה כל אחד יכול לתרום את התכונה המיוחדת שלהם ולעזור לשמור על ביטחון המסחר הפיננסי.

3. שירותי בריאות

שירותי בריאות הם אחד ממקרי השימוש הגבוהים ביותר ב- Hyperledger בשוק כיום. בעזרת בלוקצ’יין של Hyperledger כעת המגזר הזה יכול סוף סוף לייעל רופאים בעלי הסמכה. רופאי אישורים חשובים באמת לבריאות. תהליך זה מאפשר לכל בית חולים לדעת אם הרופאים שלהם אמינים באמת או מוכשרים להצטרף.

אך תהליך פעולה זה לוקח זמן רב. שלא לדבר על הכמות האדירה של שבילי נייר שהיא משאירה אחריה. בדיקה כפולה של כל נתונים מאותם קבצים לוקחת הרבה יותר זמן עבור הרופא ובית החולים.

נושא מרכזי נוסף הוא זיוף סמים. נתח גדול של סמים מזויף מדי שנה. והתוצאה – סבלם של הצרכנים. לא רק תרופות אלו מסוכנות, אלא הן פוגעות בתעשיות הבריאות עם נציג רע.

מקרי שימוש ב- Hyperledger יכולים להוסיף כאן גם אימות תביעה לביטוח בריאות. במקרה חירום, תביעות ביטוח בריאות לוקחות זמן רב מדי לעיבוד. במקום לנוח המטופלים צריכים להתמודד עם ניירת ועם התהליך, שממש מרתיע.

Hyperledger Blockchain יכול לעזור בעניין זה

הארכיטקטורה של Hyperledger Indy מסוגלת יותר מלהתמודד עם נושא ההסמכה של בתי החולים. זה יכול לספק רשת בטוחה יותר בה בתי הספר לרפואה יעלו את אישורי הרופאים ויצרו את זהות האימות שלהם.

כל בית חולים יכול כעת לבקש את הצורך לדעת מידע מהרשת ולוודא האם הם מסוגלים או לא. הם לא יצטרכו להתקשר ישירות לבתי הספר לרפואה כדי לאמת.

כמו כן, מעקב אחר התרופות וזירוז התהליך של תביעת ביטוח מהווה חסימות של Hyperledger תכונה נהדרת נוספת.

4. טכנולוגיית מידע

עם הבלוקצ’יין כעת אנשים יכולים להקל על זהותם הריבונית העצמית. זהו רעיון ייחודי בו כל אדם יקבל תעודת זהות משלו ויוכל לשלוט בנתונים בו. בסעיף ה- IT זה יכול להוביל להתקדמות משמעותית.

אחד היישומים המרתקים ביותר של בלוקצ’יין הוא לזהות ריבונית עצמית: הרעיון שאדם הוא הבעלים של “זהות” משלו ושולט בנתונים סביבו. יש לכך השלכות עמוקות על ה- IT הארגוני.

אדריכלות אינדי Hyperledger אינדי מתאימה ממש כאן

ספר החשבונות אינדי מציע זהות ריבונית עצמית. בשילוב עם דרכי הזהות המסורתיות, תקבל הרבה יותר אבטחה וקריפטוגרפיה באמצעות הפלטפורמה.

הוצאת חתימות בודדות והצעת מטא נתונים עשירים היא היעד העיקרי של אינדי. עם זאת, ישנם כמה הבדלים גדולים עם ספרים אחרים. זהות מסוג זה אינה מוסתרת, משותפת או מאוחדת. כל הזהויות ניידות כאן. אז אתה יכול פשוט להביא איתך את תעודת הזהות שלך בכל מקום שבו יש ספר חשבונות מבוזר.

משתמש המשתמש בזהותו בארגון כלשהו יהיה מאובטח, מכיוון שהארגון לא יוכל להשפיע על הנתונים במזהה המשתמשים.

לכן, שימוש באינדי יכול לעזור לארגונים לקבל אבטחה מתקדמת לטכנולוגיית מידע. זו הסיבה שמדובר בעוד מקרים עליונים לשימוש ב- Hyperledger.

5. ניהול שרשרת אספקה

אתה עשוי לחשוב על ניהול שרשרת האספקה ​​כמודל קל למדי, אך ככל שעוברים הימים האדריכלות הופכת מורכבת יותר ויותר. בשל ניהול האופי המורכב, כל שלב אחד בשרשרת האספקה ​​הופך למכשול.

החל מהייצור, זה הופך להיות צורך להתחקות אחר התקדמות המוצר המאפשר את המסע שלו עד דלת הלקוחות. היצרן מייצר מוצרים איכותיים אך איפשהו בדרך למשלוח מוצרים רבים נגנבים או מוחלפים. כתוצאה מכך הלקוחות אינם מרוצים מהתוצאה.

כמו כן, כל מגזר שרשרת האספקה ​​עוסק בעסקאות. ככל שהתהליך מתייעל יותר, כך הפרודוקטיביות טובה יותר.

פרויקטים של Hyperledger יכולים לנהל את שרשרת האספקה

מזרן Hyperledger יכול להועיל בניהול שרשראות אספקה. בעזרת זה משתמשים יכולים ליצור רשת עקיבה, שבה כל שלב בשרשרת האספקה ​​יהיה על ספר החשבונות. באמצעות חיישני IoT יכול הספר לרשום את מיקומם, טמפרטורתם וגורמים אחרים במקרה של משלוח.

זה גם יאפשר למפעלים לגלות מיהו האדם המושחת וכיצד הם מנצלים את המערכת.

כמו כן, שימוש בתכונת החוזה החכמה של ה- Sawtooth תאפשר ביצוע תשלומים בצורה חלקה בכל שלב. ארגונים יכולים באמת להפיק תועלת ממקרי שימוש אלה של Hyperledger.

6. ממשלה

ממשלות צריכות לשמור על משימות רבות כמו מתן זכויות אזרח, לעמוד בדרישות הציות, להילחם בפעילות מרמה באמצעות ערוץ מהימן ובטוח. עם זאת, המודל הקיים אינו מספיק בכדי להילחם או לספק לאזרחים את הטיפול שהם דורשים.

למודלים הקיימים יש הרבה פגמים והשחיתות היא נקודת השיא שלה במערכת ממשלתית טיפוסית. אנשים איבדו את אמונם ויסמכו על צדדים שלישיים אחרים שיכולים לנצל בקלות את המידע שלהם במסווה של עזרה להם. ממשלות מתמודדות עם אתגרים כמו שום מגזר אחר – ממשלות, אדריכלי נתונים ומדיניות פרטיות.

מקרה השימוש של Hyperledger בממשלה יכול לסייע למערכת עם רשת אבטחה ושחיתות נאותה שהיא זקוקה לה. החל מאכיפת חוקים וכלה בהנפקת זיהוי, כל זה יכול להיעשות ברשת עצמה.

פרויקטים של Hyperledger יכולים לעזור לממשלה

החל מהחלפת שלט רחוב פשוט לשינוי מצב חירום ניתן היה לעקוב אחר הכל באמצעות ארכיטקטורת הבד של Hyperledger. יתר על כן, כל שירות ממשלתי יכול להשתמש במסגרת זו כדי ליצור מערכת בקנה מידה גדול.

עם מקרי השימוש החדשים של Hyperledger תוכלו לעקוב אחר כל סוג של שירות בעיר. לכן, יהיה הרבה יותר קל לשרת את האזרח ולמלא את דרישותיו בנחת.

יתר על כן, קיום מערכת בחירות שקופה תשמור על האמון במערכת השלטונית.

עם הארכיטקטורה של Hyperledger Indy שמנפיקה תעודת זהות ממשלתית תהיה חתיכת עוגה. פרויקט Hyperledger נועד להציע רשת תקינה בה ניתן להנפיק את זיהויו של כל אזרח במקום בטוח.

השימוש בזיהוי בכל מגזרים במערכת הממשלתית יהיה קל יותר. הם יכולים פשוט לשאול את המידע הדרוש מתוך ספר החשבונות ולקבל את מה שהם צריכים.

7. רכב

כיום יחידות תחבורה בעלות אופי מורכב בהרבה במערכת הרשת. מכוניות רבות מגיעות עם תשלומי תוכנה. לכן הצורך באבטחה בתוך המערכת נעשה קשה יותר לספק.

תעשיית הרכב נאלצת כעת להתמודד עם תשלומי מיקרו, שירותי ניידות, טעינת רכבים חשמליים, מבנה רכב חכם ועוד רבים אחרים.

שלא לדבר על חלקי הענף. לחברות גדולות יש שוק עולמי ולשם כך הן מקור בחלקיהן ברחבי העולם. אך בשל היעדר אמצעי אבטחה נכונים, החלקים מזויפים והלקוחות מקבלים תפוקה באיכות נמוכה. עקיבות היא חובה לאתר חלקים ערוקים או חלקים מזויפים כדרך להגן על הצרכנים.

לכן, כפי שאתה רואה ניתן להתמודד עם כל הבעיות הללו אם הם מכניסים את בלוקצ’יין של Hyperledger.

פרויקטים של Hyperledger המלווים יד עוזרת

תעשיית הרכב היא מקרה שימוש פופולרי של Hyperledger. הבלוקצ’יין של Hyperledger מסוגל לחלוטין להתמודד עם כל צרכיהם. באמצעות Fabric, התעשיות יכולות לבנות פלטפורמה בה הן יכולות לאפשר דמי עומס, תשלומי מיקרו עבור אגרה, חניה, טעינה חשמלית או כל סוג של פתרון תשלום.

אתה יכול גם להשתמש בו כדי לקבל נקודת ירידה מאובטחת במקרה של חבילות עדינות.

דרך נהדרת להפוך את זה לאחד המקרים הטובים ביותר לשימוש ב- Hyperledger היא להציע מעקב נכון אחר חלקי הרכב. בדרך זו התעשיות יכולות להתמודד עם זיופים ואנשים יקבלו רכב בטוח יותר לשימוש מדי יום.

כמו כן, קישור בין המכוניות החכמות לפלטפורמת הבלוקצ’יין היפר-לדגר שלהן יעניק להם גישה נוחה למתקנים. אנשים יקבלו שירות תחבורה טוב יותר מכיוון שהוא יחבר את הנוסע עם הנסיעה הרצויה להם.

8. מדיה ובידור

תעשיית התקשורת והבידור סובלת מאוד בהזדמנויות רבות. רישוי המוסיקה או התוכן וקבלת זכויות ההופעה עדיין מתקשים למצוא הבנה טובה יותר של העניין. לכן התאמה ידנית, איכות נתונים ירודה, שכפול נתונים, רשת ארגונים עולמית או אפילו ממשלות מטרידות את הענף הזה.

אם הם לא עוקבים כמו שצריך, אמנים שמקבלים תמלוגים עבור המוזיקה שלהם יכולים אפילו לקחת עד שנה.

עובדה מרכזית נוספת היא מדור השיווק או היעדר חשיפה נכונה. כמעט 50% ממודעות השיווק הכוללות נכשלות מכיוון שהן אינן מסוגלות להגיע לקהלים כפי שקיוו. מערכות מדידה ודירוגים מבוימים מקשות באמת על כל תעשיית מוזיקה לדעת עד כמה הקהל באמת אוהב אותם.

תן יחד עם הונאה בפרסום דיגיטלי בלבד; זה עולה לתעשייה יותר מ -7 מיליארד דולר מדי שנה. אז, אתה מקבל תזרים מזומנים גרוע, דליפה של התוכן, עלויות עבודה, סכסוכים ועוד כל כך הרבה נושאים.

עם העלייה ברמות הטורנטים, כל תוכנית טלוויזיה או תוכן דיגיטלי נאבקים לספק את התוכן רק ללקוחותיהם בתשלום. הדלפה דרך הלקוחות בתשלום היא המקור מספר אחד לאובדן הכנסה יקרת ערך.

כיצד פרויקטים של Hyperledger יכולים לעזור

זה באמת יכול להיות אחד ממקרי השימוש הטובים ביותר ב- Hyperledger. בעזרת ארכיטקטורת בדים של Hyperledger, תעשיות אלה יכולות להשתמש בחוזה חכם כדי לקבל רישיונות למוזיקה שהם יוצרים. פלטפורמת Hyperledger המבוזרת יכולה לעקוב אחר התוכן ולספק את העדכון בזמן אמת הדרוש.

מסור השיניים של Hyperledger יכול גם לעזור בהקשר זה מכיוון שהוא מסוגל לחלוטין להתמודד עם מקרים אלה של שימוש ב- Hyperledger.

בעזרת Hyperledger blockchain יכול לייעל את המודעות יותר ויקבל את המשוב האמיתי מהקהלים במקום מזויפים. לפיכך, זה יקטין את העלות הכוללת ויעזור לתעשייה לצמוח.

פרק 6: פרויקטים של Hyperledger: כל המסגרות

Hyperledger מקדמת מגוון רחב של טכנולוגיות בלוקצ’יין. נכון לעכשיו, יש להם שש מסגרות מתחת לתיק. בואו נראה מה הם:

 • Hyperledger-Burrow
 • Hyperledger-Fabric
 • Hyperledger-Indy
 • Hyperledger-Iroha
 • Hyperledger-Sawtooth
 • Hyperledger-Grid

טבלת סיכום של מסגרות Hyperledger

כותרת תיאור סטָטוּס
מערך היפר זו פלטפורמת בלוקצ’יין מודולרית עם שילוב חוזה חכם מורשה. זה נעשה בהתאם למפרט של מכונת הווירטואלי Ethereum (EVM). דְגִירָה
בד HYPERLEDGER הבד הוא פתרון ספר מבוזר בעיצוב מודולרי המאפשר למפתחים ליצור אפליקציה איכותית לכל מטרה. פָּעִיל
INDY HYPERLEDGER אינדי היא פלטפורמת ספר חשבונות מבוזרת המציעה מגוון של ספריות, כלים ורכיבים לשימוש חוזר כדי לסייע בבניית מערכת מבוססת זהות מבוזרת.. דְגִירָה
HYPERLEDGER IROHA זוהי מסגרת בלוקצ’יין לשילוב בלוקצ’יין קל בארכיטקטורות ארגוניות. פָּעִיל
SAWTOOTH HYPERLEDGER Sawtooth היא חליפת בלוקצ’יין להפעלה, פריסה ובניית ספרים מבוזרים. הוא מציע פרוטוקול קונצנזוס חדש – הוכחת זמן שחלף. פָּעִיל
רשת HYPERLEDGER רשת Grid מציעה פתרונות מבוססי ספרים לניהול שרשרת האספקה ​​בתרחישים חוצי ענפים. דְגִירָה

פרויקטים של Hyperledger: מסגרות וכלים אינפוגרפיים

פרויקטים ומסגרות של hyperledger

1. נורת יתר

Burrow הוא אחד הפרויקטים של Hyperledger המספקים מסגרת. Hyperledger Burrow היא פלטפורמת בלוקצ’יין מודולרית עם שילוב חוזים חכם מורשה. זה נעשה בהתאם למפרט של מכונת הווירטואלי Ethereum (EVM).

Burrow היא פלטפורמת ספר החשבונות הרביעית המבוזרת מבית Hyperledger בשנת 2017. במקור הציעה מונקס את ספר החשבונות ופיתחה אותו. כל ארגונים שרוצים לשים את ידם על פלטפורמת בלוקצ’יין חזקה שבה המיקוד העיקרי הוא חוזים חכמים, עליהם לנסות את הפרויקט הזה.

השימוש בחוזים חכמים של Hyperledger מגיע לגובה נוסף לפרויקט זה.

אתה יכול להשתמש ב- Burrow למטרות מרובות שרשראות שכן הפלטפורמה תוכננה במיטוב יישומים ספציפיים. יתר על כן, התכונה של שילוב חוזים חכמים של Hyperledger הופכת אותו למשתלם עוד יותר.

רכיבי מחזור Hyperledger

בעיקר יש בו שלושה סוגים שונים של רכיבים, אך חלקים מיוחדים אחרים הופכים את הפרויקט לכל כך משתלם. הם:

מנוע להסכמה: Burrow משתמש בפרוטוקול Tendermint Tolerant Fault-tolerant. זהו סוג חדש של פרוטוקול המבטיח שיעור עסקאות גבוה יותר. אבל תצטרך להתמודד עם מאמתים ידועים בעבר. כמו כן, הקונצנזוס הזה לא מאפשר למסגרת להתפצל.

ממשק בינארי ליישום (ABI): יש להמיר כל עסקה לקודים בינאריים מכיוון שצומת הבלוקצ’יין יכול לעבד אותה כך. ערכת הכלים בממשק זה תאפשר לך להרכיב, לפרוס ואף לקשר חוזים חכמים נוספים של Hyperledger ולגבש את העסקה כדי לקרוא לאותם חוזים חכמים של Hyperledger ברשת..

מכונת וירטואלית של Ethereum (מותרת): Hyperledger משתמש במכונה וירטואלית זו בכדי לקיים את קודי הפעולה של Ethereum ולהבטיח כי לרשות תהיה רמת ההרשאה הנכונה. אך כיצד מושגות רמות ההיתר? ובכן, הפונקציות המקומיות בעיקר אוכפות זאת ושומרות גם על קודי החוזים החכמים של Hyperledger.

יישום חוזה חכם: כל עסקה צריכה לבצע סדר מסוים כדי להגיע למצב היישום. הסדר עוקב אחר הרצף שבו הסכמה סופית כל אחד מהם. לכן, משתמשים בבארו יוכלו להתקשר לקודי חוזה חכמים במסגרת העסקה. אם הם קוראים לחוזים החכמים של Hyperledger באמצעות עסקה, הם יבוצעו במכונה הווירטואלית.

ממשק Blockchain יישומי (ABCI): שכבת יישום חוזה חכמה מתחברת למנוע הקונצנזוס באמצעות ABCI. ממשק זה מאפשר למנוע הקונצנזוס להיות אגנוסטי מיישומי החוזה החכם של Hyperledger.

2. בד Hyperledger

הבד הוא פתרון ספר מבוזר בעיצוב מודולרי המאפשר למפתחים ליצור אפליקציה איכותית לכל מטרה. בעזרת ארכיטקטורת Hyperledger Fabric תוכלו להשיג את המדרגיות, הגמישות, הגמישות והחיסיון שתזדקקו אי פעם עבור החברה שלכם. תהיה התעשייה שלך אשר תהיה, תוכל להשתמש בארכיטקטורת בדים של Hyperledger לשם כך.

ארכיטקטורת Hyperledger Fabric פועלת בשפת תכנות כללית, מה שהופך אותה לחופשית מכל מטבעות קריפטוגרפיים מקומיים.

הארכיטקטורה של Hyperledger Fabric כוללת את המערך המגוון ביותר של קהילת הפיתוח. ארגונים רבים תרמו למקרי השימוש של מרקם Hyperledger, והקהילה די רחבה כעת.

כעת ישנם מעל 35 ארגונים השומרים על האיכות הכללית של ארכיטקטורת הבדים של Hyperledger. יחד עם 200 מפתחים מהפריסה המוקדמת ביותר.

המודולריות

ארכיטקטורת בד Hyperledger היא מודולרית. גם אם מדובר במערכת לניהול זהויות ניתנת לשליטה או קונצנזוס, מסגרת זו יכולה לקחת על עצמה כל מפעל ולהפוך אותם למקרי שימוש ב- Hyperledger Fabric..

בדרך כלל, ארכיטקטורת בד Hyperledger מכילה את המודולים הבאים:

 • הזמנת שירותים המאפשרים הסכמה של Hyperledger Fabric להזמין את העסקאות ואז לשדר אותן לצמתים אחרים. (ניתן לחיבור)
 • ספקי שירותי חברות, המקשרים את המשתמשים ברשת לזהויות קריפטוגרפיות. (ניתן לחיבור)
 • שירותי רכילות אופציונליים של עמית לעמית המפיצים את תפוקת הבלוק לעמיתים אחרים.
 • אפשרות חוזה חכם שתפעל בסביבה כלולה.
 • ניתן להגדרה עבור DBMS שונים.

חוזים חכמים

עם חוזים חכמים חדשים של Hyperledger ב- Fabric, תקבל את קוד השרשרת. זו פונקציה שמקבלת את כל הביטחון או האמון מהבלוקצ’יין עצמו. זהו לוגיקה עסקית המיועדת להכשרה ויישומים של בלוקצ’יין ארגוני.

במקום ללכת על הדרכים המסורתיות הם הציגו כמה שינויים בחוזים החכמים של Hyperledger. הם קוראים לזה לבצע אימות הזמנה.

בדרך כלל, זה עוקב אחר שלושה שלבים עיקריים –

 • ביצוע עסקה ואז לבדוק את נכונותה.
 • הזמנת העסקה באמצעות פרוטוקול הקונצנזוס של Hyperledger Fabric הניתנות לניתוק.
 • אימות העסקה באמצעות כללים ספציפיים ליישום לפני הוספתה לספר החשבונות.

תכנון חדש זה משנה את תהליך העסקה לחלוטין, וכך מגדיל את ביצוע החוזים החכמים.

פרוטוקולי קונצנזוס מבד Hyperledger Pluggable

אם משתמש מבצע פלטפורמה שצריכה לעבור דרך מנגנון הקונצנזוס של Hyperledger Fabric. כאן, הקונצנזוס של Hyperledger Fabric ניתן לניתוק. לכן, לאחר שיזמתם עסקה, היא תתחבר למודול הקונצנזוס של Hyperledger Fabric הניתנות לניתוק..

מכיוון שהוא מודולרי, כל מפתח יכול לשנות אותו כדי להציע פתרון ספציפי. בדרך זו הקונצנזוס הניתן לניתוק מבד Hyperledger מקבל גיוון רב יותר. עם זאת, הם מאפשרים לפלטפורמה להכיל ערכות כלים עבור סובלנות תקלות ביזנטיות או סובלנות לתקלות.

3. היפרלדגר אינדי

הארכיטקטורה של Hyperledger Indy היא תוספת נהדרת נוספת ל- Hyperledger. אינדי היא פלטפורמת ספר חשבונות מבוזרת המציעה מגוון של ספריות, כלים ורכיבים לשימוש חוזר כדי לסייע בבניית מערכת מבוססת זהות מבוזרת..

ניתן להשתמש בכל הזהויות בכל תחומים ניהוליים, ארגונים ויישומים. פירוש הדבר שתהיה לך סמכות מלאה לגבי זהותך והיכן אתה משתמש בה. כל ארגון יכול לדחות את גישתך אך לא את זהותך. זה יישאר שלם. זה גם יאפשר לך לתת למתחרים, לחברים שלך ואפילו לאנטגוניסטים לענות על מקור האמת המשותף.

ארכיטקטורת Hyperledger Indy מאפשרת לך לקבל את כל המידע עם מי אתה מתמודד וכיצד תוכל לאמת כל סוג של מידע מהצד השני. שני אלה הם צורך בחברות ברמה ארגונית.

המאפיינים העיקריים של אדריכלות אינדי Hyperledger

ריבונות עצמית: באינדי תוכל לאחסן את ממצאי הזהות שלך בספר החשבונות המבוזר. בכל הממצאים יכולים להיות מצברים קריפטוגרפיים, הוכחות קיום, מפתחות ציבוריים ועוד רבים אחרים. איש מלבדך לא יכול להסיר את זהותך מפנקס החשבונות.

פרטיות: ברור שיש להגן מאוד על המערכת. לכן אדריכלות Hyperledger Indy משמרת את זה בצורה כזו שאף אחד לא משאיר אחריו פירורי לחם.

תביעות מאומתות: תביעת זהות יכולה להזדקק לכל סוג של תיעוד כגון רישיונות נהיגה, תעודות לידה, דרכונים וכן הלאה. עם זאת, אם מישהו יקבל גישה רבה יותר לאלו, הוא עלול להשתמש בהם לרעה. לכן הפלטפורמה משתמשת בהוכחת אפס ידע כדי לחשוף רק את התיעוד הסלקטיבי הדרוש.

יתרונות חזקים של אינדי Hyperledger

השילוב של התכונות של ארכיטקטורת Hyperledger Indy הוא די חזק מספיק. אבל עם אינדי, אתה יכול לפתח יותר מקרים לשימוש ב- Hyperledger.

פריצה לכל מערכת עלולה להיעלם מכמות הנתונים הרגישים ברשת. אך באמצעות אינדי המפעלים יכולים להתמודד בקלות עם כל מצב פריצה. זה בגלל שלתעשיות תהיה פחות סמכות על הזהויות שהופכות אותם לבטוחים מפני פריצות.

יתר על כן, הזהות יכולה להגיע לנקודה דינמית בה היא יכולה לשמש כמרחב חופשי. הארכיטקטורה של Hyperledger Indy מחזיקה בקריפטוגרפיה מתקדמת, אך ה- API די פשוט ופשוט. הוא כולל רק 50 פונקציות הניתנות לשיחה C ועטיפות אידיומטיות לתמיכה בשפות תכנות פופולריות.

4. Hyperledger Iroha

ה- Hyperledger Iroha הוא עוד אחד מהפרויקטים הנפלאים של Hyperledger. זוהי מסגרת בלוקצ’יין לשילוב בלוקצ’יין קל בארכיטקטורות ארגוניות. Hyperledger Iroha נכנס לתפקיד לאחר Fabric ו- Sawtooth בשנת 2016. Soramitsu פיתח את הפרויקט, ויחד עם Hitachi, Colu ו- NTT Data הציעו אותו ל- Hyperledger.

התכונות העיקריות של Hyperledger Iroha

 • תחזוקה ופריסה פשוטים.
 • טונות של ספריות לשימוש עבור מפתחים.
 • בקרת גישה מבוססת על תפקיד.
 • העיצוב מודולרי.
 • עקרון הפרדת שאילתת פיקוד.
 • זהות וניהול נכסים.

ל- Hyperledger Iroha מודל בקרת איכות שבו הם משפרים בזהירות את המעקב הבא –

 • ביצועים (ניצול משאבים והתנהגות זמן)
 • אמינות (התאוששות, סובלנות תקלות)
 • שימושיות (זיהוי הולם, הגנה על שגיאות משתמש, יכולת למידה)

היכן ניתן להשתמש ב- Iroha של Hyperledger?

יש רשימה של מקרי שימוש ב- Hyperledger המשתמשים ב- Iroha. החברה מקווה שמפתחים יקבלו השראה מיישומים אלה וימציאו עוד עם Hyperledger Iroha. בדוק את מקרי השימוש הנפוצים של Hyperledger Iroha –

 • תעודות בתחום הבריאות והחינוך

Hyperledger Iroha יכול להיות שימושי באישור מוסדות כגון בתי ספר, מוסדות רפואה והנדסה ואוניברסיטאות. שימוש במודל ההרשאה Hyperledger Iroha יעזור למוסדות אלה לבנות זהויות מאשרות ואז להעניק את האישורים.

כל אחד מהתעודות הללו יעבור תהליך אימות. הרשויות הגבוהות יאמתו אותן באופן אישי.

 • העברות חוצות גבולות

פלטפורמת Hyperledger Iroha תוכל לספק תפוקה מהירה ויעילה יותר. עם ארגונים אלה יכולים לנהל נכסים עם פחות מורכבות. השימוש בחוזים חכמים של Hyperledger לביצוע התשלום יהיה הרבה יותר קל.

 • יישומים פיננסיים

מקרה שימוש פופולרי נוסף עבור Hyperledger Iroha הוא המגזרים הפיננסיים. פלטפורמה זו מעולה לתהליך ביקורת. מכיוון שהוא יכול להגביל את הגישות על סמך האדם. כמו כן, כל אחד יכול לקבל את רמת הפרטיות הרצויה גם כאן.

יתר על כן, אתה יכול לעקוב אחר עסקאות, מה שמסייע לאתר פעילויות בלתי חוקיות באופן מיידי. כמו כן, חוזים חכמים של Hyperledger יכולים להועיל יותר למגזר הפיננסי באירופה.

 • ניהול זהות

Hyperledger Iroha יספק תמיכה מהותית לניהול זהות. לכל משתמש במערכת יכול להיות חשבון ייחודי משלו עם מידע אישי כדי לקבל הרשאה. תכונה זו מאפשרת ל- Hyperledger להתאים בצורה מושלמת ליישומי KYC.

 • שרשרת אספקה

ניהול שרשרת האספקה ​​הוא די קל עם Hyperledger Iroha. ארגונים גדולים יכולים לשלב בקלות פלטפורמה זו עם עצמם, והיא תיידע אותם בכל פרט על פריט. לפיכך, זה יעזור לאתר את מקום הימצאו של כל תהליך ייצור.

5. שן מנסרים Hyperledger

מסור השיניים Hyperledger הוא חליפת בלוקצ’יין להפעלה, פריסה ובניית ספרים מבוזרים. ספרים מבוזרים מציעים רשומות דיגיטליות ללא רשות מרכזית. עם זאת, בשל האופי המורכב של הרשת והמוסדות המחפשים מעט יותר ריכוזיות, לעתים קרובות ביזור הופך לבלתי אפשרי.

עם זאת, Hyperledger Sawtooth רוצה לשמור על המערכות המבוזרות מבוזרות ולהפוך את התכונה החכמה של Hyperledger לבטוחה יותר עבור ארגונים. כדי להתאים לקטגוריה המבוססת על מיקוד ארגוני Hyperledger Sawtooth היא פלטפורמה מודולרית. זה מאפשר למפעלים לבצע את השיחה לעצמם; הם יכולים לבחור איזה סוג של תכונות הם רוצים להוסיף בפנקס.

חידושים טכניים מובילים ב- Hyperledger Sawtooth

Sawtooth מכסה כמה מהחידושים הטכנולוגיים החדשים של הבלוקצ’יין. בואו נראה מה הם:

קונצנזוס דינמי: משתמש יכול לשנות קונצנזוס בקונסורציומים על הבלוקצ’יין הפועל. כל שעליהם לעשות הוא להוציא עסקה ולהשתמש בקונצנזוס הניתן לזמן אמת.

הוכחת זמן שחלף (PoET): זהו אלגוריתם של קונצנזוס שפועל בצורה דומה של הוכחת עבודה, אך אין לו את צריכת החשמל הגדולה יותר.

משפחות עסקה: זו הפשטת חוזה חכמה. בעזרת זה המשתמש יכול לכתוב חוזה חכם בכל שפה. הם יקבלו את החופש האולטימטיבי לעשות זאת.

תאימות חוזי אתריום: אם המפעלים רוצים הם יכולים להשתמש בחוזה Ethereum במקום בחוזים החכמים של Hyperledger. חיבור לחוזה Ethereum תואם לחלוטין את ספר החשבונות. הם יכולים לעשות זאת באמצעות ה- Burrows EVM.

ביצוע עסקאות מקבילות: Sawtooth Hyperledger מאפשר תהליכי עסקאות מקבילים. זה מחזק את תהליכי האימות.

עסקאות פרטיות: האשכולות של פלטפורמה זו יכולים לשמש כצומת הרשאות נפרד. מה זה אומר? ובכן, זה אומר שאתה יכול ליצור רשת נפרדת פרטית ולהיות בטוח יותר לגבי העסקאות שלך.

שימוש בו למפעלים

חברות צריכות להתמודד עם מספר עצום של משתתפים, ו- Hyperledger Sawtooth מסוגל לחלוטין להתמודד עם מספר הצמתים ההולך וגדל..

כמו כן, ה- PoET יספק אבטחה רבה יותר נגד כל שחקן גרוע ברשת ולא ייתן לאיש לחבל במסגרת.

יתר על כן, בעזרת זה, תוכל גם לקיים ממשל ברשת על מנת לשדרג את הקונצנזוס או כל כללים הניתנים על ידי הקונסורציום בכל עת. המשמעות היא שהקונסורציום יכול לשנות את הקונצנזוס מתי שהם רוצים.

6. רשת Hyperledger

רשת Grid מציעה פתרונות מבוססי ספרים לניהול שרשרת האספקה ​​בתרחישים חוצי ענפים. בעיקר Hyperledger Grid הוא פרויקט מבוסס WebAssembly. תקבל הרבה דגמי נתונים, ספריות ו- SDK כדי לשפר את הפיתוח של ממשקי לקוחות וחוזים חכמים בשרשרת האספקה.

שרשרת האספקה ​​היא אחד האזורים הפופולאריים לבלוקצ’יין והבטחת יותר ויותר מקרי שימוש בסעיף זה תועיל לטכנולוגיה הכוללת. ופלטפורמה משותפת יכולה להשיג את כל אלה בבת אחת. כמו כן, הפיכתו לידידותי לשימוש חוצה ענפים מגוון את האופי הכללי של ניהול שרשרת האספקה.

האם רשת Hyperledger היא שילוב בין פלטפורמות?

פרויקט זה אינו אומר דבר על איסור השימוש בפלטפורמות אחרות. עם זאת, הוא מבטיח פתרון בטוח התומך בשימוש בו בפלטפורמות אחרות. הספריות שתקבל לכאן אמורות להיות מסוגלות לפעול בפלטפורמות אחרות. Hyperledger Grid לא רוצה להגביל את הפיתוח של פתרון שרשרת האספקה ​​ואומר רק להשתמש בפלטפורמות שלהם במקום באחרות.

לא יישום

רבים מבלבלים בין פרויקט זה להיות יישום לרשתות אספקה. אבל למרבה הצער, זה לא. זהו אוסף של מסגרות, כלים וספריות שיעזרו לפיתוח יישומים אחרים. זה יבטיח שמפתחים אחרים יוכלו להשתמש בעילות משותפות לבנות יישומים שיוריד את מחסום הפלטפורמות.

דרכים אלה המשתמשים יוכלו לעבור בין יישומים בתדירות גבוהה יותר, תוך הוספת גמישות.

ההבדל עם מלחין Hyperledger

רשת Hyperledger אולי נראית קצת דומה למלחין, אבל היא לא. יש להם סוג דומה של יעדים, אך המנגנון בו הם משתמשים שונה מאוד. הרשת לא רוצה להיות כלי להפקת קוד. במקום זאת זה רוצה להיות מסגרת עם כלים שימושיים שישמשו במיוחד בשרשרת האספקה.

אתה יכול להשוות את זה עם אינדי?

ובכן, שתי הפלטפורמות פותרות סוגיות ספציפיות הקשורות לתחום. מסגרות ספר חשבונות טיפוסיות אינן יכולות לפתור כמה סוגיות ספציפיות לבדן, ונראה כי שני אלה עובדים היטב עבור התרחישים הללו. עם זאת, לנושאים אלה יש ספקטרום רחב יותר, כך ששתי הפלטפורמות הללו יכולות להיות במקרי שימוש שונים.

האם רשת שימושית עבור תעשיות אחרות?

Hyperledger Grid נועד להיות קרוב יותר לשרשרת האספקה ​​ולהציע את כל היתרונות לתחום זה. עם זאת, מפתחים יכולים להשתמש בתשלומי האגרה מהפלטפורמה הזו כדי לצבוט אותה ולהפוך אותה למתאימה גם לנישות אחרות.

פרק 7: פרויקטים של Hyperledger: כל הכלים

Hyperledger מקדמת מגוון רחב של טכנולוגיות בלוקצ’יין. נכון לעכשיו, יש להם שישה כלים מתחת לתיק. בואו נראה מה הם:

 • Hyperledger-Caliper
 • Hyperledger-Cello
 • Hyperledger-מלחין
 • Hyperledger-Explorer
 • שמיכת יתר
 • Hyperledger-Ursa

טבלת סיכום של כלים Hyperledger

כותרת תיאור סטָטוּס
מחשבון היפרפלדר

כלי ביצוע ביצועים עבור פלטפורמות בלוקצ’יין. זה ינתח את ציון הביצועים של כל פלטפורמת בלוקצ’יין על סמך מקרי שימוש מוגדרים מראש. דְגִירָה
צ ‘ל היפר ערכת כלים למודול לפריסת Blockchain כשירות. זה מקטין את המאמץ ליצור, להפסיק ולנהל שירותי בלוקצ’יין. דְגִירָה
מלחין היפר

Hyperledger Composer מציע מסגרת התפתחותית וכלים לייעול פריסת יישומי blockchain. דְגִירָה
מגלה HYPERLEDGER

גישה לצפייה ידידותית לרשת כמו צמתים, חסימות, סטטיסטיקה, עסקה, אנשי קשר חכמים ורבים נוספים. דְגִירָה
שמיכת היפר

זהו כלי בלוקצ’יין עסקי המציע יכולת פעולה הדדית בין מערכות ספרים מבוזרות באמצעות פרוטוקול Inter-ledger. דְגִירָה
HYPERLEDGER URSA

אורסה פועלת כספריית הצפנה משותפת העוקבת אחר כל עבודות הצפנה. בדרך זו עסקים יכולים להימנע מעבודה כפולה ובעלי אבטחה. דְגִירָה

1. מחוגה של Hyperledger

Caliper Hyperledger הוא כלי ביצועים עבור פלטפורמות בלוקצ’יין. זה ינתח את ציון הביצועים של כל פלטפורמת בלוקצ’יין על סמך מקרי שימוש מוגדרים מראש.

מדוע קהילת Hyperledger יצרה קליפר?

משתמשי Blockchains מודאגים יותר מכל מהביצועים הכוללים של כל פלטפורמת blockchain לפני השימוש בה. עם זאת, אין אפשרויות לדעת האם פיתרון בלוקצ’יין מסוגל לספק את התפוקה הרצויה או לא.

ישנם כמה דיווחים על ביצועי הבלוקצ’יין בתרחישים שונים, אך זה לא באמת נחשב ככלי מבחן. קליפר Hyperledger כאן בהחלט יעזור לך. זהו כלי אמת מידה שיעבוד אם תתן לו תשתית מוגדרת מראש.

מכיוון שלפלטפורמות רבות של בלוקצ’יין יש נקודות חוזק משלהן, קהילת Hyperledger החליטה לא ללכת עם צורה מקובלת של מידודים.

סיבות שלא תהיה בסיס משותף

יש שלוש סיבות שבגללן אין לקיפר של Hyperledger שום סטנדרטים נפוצים. אלו הם –

 • אין קוד מקור: למרות שיש כמה דוחות ביצועים על פרויקטים של בלוקצ’יין, אך ברוב המקרים, הם אינם מספקים קוד מקור להערכת הפלטפורמה. לכן, זה בלתי אפשרי ליישם שיטה נפוצה של ביצוע ביצועי ביצוע.
 • מחוון ביצועים נפוץ: כל פלטפורמה שונה ומתמקדת בתכונות ספציפיות של פתרונות הבלוקצ’יין. לכן, איש אינו יכול להשוות ישירות בין מסגרות אלה למסגרות אחרות המתמקדות באלמנטים שונים. לכן לקליפר של Hyperledger אין תקן אידיאלי.
 • מקרי שימוש: לכל מסגרת יש את חלקם ההוגן במקרי השימוש. המשתמשים סקרנים בעיקר לגבי מקרי השימוש, ו- Hyperledger Caliper יכול להשתמש בזה כדי לספק אמת מידה עבור המשתמשים. עם זאת, עבור כל פלטפורמה, יש לשנות את מקרה השימוש יחד עם דרישות המשתמש להעריך נכון.

2. צ’לו Hyperledger

זהו אחד הפרויקטים האחרים בתור. Hyperledger Cello הוא ערכת כלים מודולרית לפריסה של Blockchain כשירות. זה מקטין את המאמץ ליצור, להפסיק ולנהל שירותי בלוקצ’יין.

המטרה העיקרית של ערכת כלים זו היא לספק קסם יצירתי למערכת האקולוגית של הבלוקצ’יין. והכי חשוב עכשיו ארגונים להוטים יותר ל Blockchain כפתרון שירות. אבל יתכן שהם לא להוטים לקבל את השירותים מ- BAAS אחר.

אך אם הם יתחילו להשתמש בצ’לו, הם יוכלו להשתמש בפלטפורמת הבלוקצ’יין מבלי לעשות דרך ארוכה. כמו כן, ערכת כלים זו מועילה מאוד עבור ספקים המעוניינים לספק BAAS למפעלים.

קהילת Cello Hyperledger מספקת שירות רשת רב-דיירים אוטומטי ויעיל המציע תשתיות שונות לפריסה ספציפית.

אלה כוללים בעיקר מכונות וירטואליות, פלטפורמות חשופות ופלטפורמות ענן (בדומה לשירותי האינטרנט של אמזון). כמו כן, קהילת Hyperledger זו מציעה פלטפורמות מכולות כגון Kubernetes ו- Docker Swarm. בסך הכל, כל כלי קטן יגביר את היעילות הכוללת של BAAS.

לוח מחוונים לצ’לו

עם Hyperledger Cello, תקבל לוח מחוונים. באמצעות זה אתה יכול –

 • ראה את הסטטוס של רשת הבלוקצ’יין שלך
 • צפו בנתונים סטטיסטיים כמו ביצועי קוד שרשרת, אירועי בלוקצ’יין וניצול המערכת
 • נהל את הרשת על ידי פיתוח, תצורה והסרה שלהן
 • שמור על קוד שרשרת על ידי העלאת הקיימים ופריסת חדשים

עם זאת, נכון לעכשיו, Hyperledger Fabric היא פלטפורמת הבלוקצ’יין היחידה שתומכת בצ’לו. קהילת Hyperledger רוצה להנגיש אותה גם למסגרות אחרות.

הארכיטקטורה היא גם מודולרית, כך שתוכלו להשתמש בערכות כלים ניתנות לחיבור. Hyperledger Cello עובד ב- JavaScript וב- Python.

3. מלחין Hyperledger

פרויקטים פופולריים של Hyperledger Composer מציע מסגרת התפתחותית וערכת כלים לייעול פריסת יישומי blockchain. מלחין Hyperledger עצמו אינו מסגרת, אך אם תשלב אותה עם קיימת, היא תוכל להפוך את המסגרת הזו למערכת התפתחותית באמצעות ערכות הכלים שלה.

אחת התכונות הטובות ביותר של Hyperledger Composer היא היכולת לספק דרך מהירה ופשוטה יותר ליצירת חוזים חכמים. זה פותר הרבה בעיות עסקיות דיי בקלות.

עם Hyperledger Composer תוכלו לפרוס פיתרון בלוקצ’יין בשבועות בלבד !! זה יוצא מן הכלל פרויקט מהיר מקהילת Hyperledger.

Hyperledger Composer גם יאפשר לך לעצב במהירות רשת עסקית ואז להשתמש בכלים אחרים כדי לשלב תכונות שתרצה להוסיף במערכת. לרשת יכול להיות נכסים – מוחשיים או מוחשיים. הם יכולים להיות נכסים, שירותים או אפילו סחורות ויהיו להם עסקאות הקשורות אליהם.

אך באמצעות Hyperledger Composer תוכלו להגדיר כיצד הנכסים יתקיימו עם עסקאות.

בדרך כלל מודלים עסקיים של בלוקצ’יין הגדירו משתתפים אשר מתקשרים עם הנכסים. תוכל לקבל זיהוי ייחודי למספר רשתות עסקיות בעזרת Hyperledger Composer.

נכון לעכשיו, Hyperledger Composer תומך רק בתשתית Hyperledger Fabric.

תכונות של מלחין Hyperledger

 • תכנית עיצוב פשטנית. אתה יכול לכתוב את כל הקודים ב- JavaScript, כך שתקבל פחות בעיות. JavaScript היא אחת משפות התכנות הפופולריות, כך שלא תצטרך ללמוד שפת תכנות קשה.
 • פתח יישומים מוכנים לייצור רק מדפדפן האינטרנט שלך. זה יחסית מהיר יותר מדי.
 • מלחין Hyperledger משתמש ב- LoopBack כדי להשתלב במערכת שלך. בדרך זו תוכלו להתחבר למערכת הבלוקצ’יין שלכם באופן מיידי.

4. סייר Hyperledger

זהו אחד הפרויקטים של Hyperledger לגישה לצפייה ידידותית באינטרנט עבור הרשת כגון צמתים, חסימות, סטטיסטיקה, עסקאות, אנשי קשר חכמים ורבים נוספים. אבל למה כדאי להשתמש ב- Hyperledger Explorer? ובכן, לא יהיה לכם נוח לבדוק את הרשת ממקום אחד?

יתר על כן, מפתחים המנסים ליצור הקצאות או פתרונות בלוקצ’יין נוספים צריכים להיות בעלי עליונות ולראות את תקינות הרשת לפני שהם מציגים אותה. ו- Hyperledger Explorer פשוט מושלם לכך.

באמצעות זה תוכלו לראות את סטטוס הרשת שלכם ולבצע שינויים אם יש תקלה בקידוד. כמו כן, חברות מסוימות מעוניינות להקים ועדת אחזקה מטעמי ביטחון. הם יכולים גם להשתמש בכלי זה כדי לבצע שאילתות לגבי עסקאות ספציפיות של חסימות.

עם זאת, לפני שתשתמש בערכת כלים זו המוצעת על ידי קהילת Hyperledger, עליך לבצע הרשאה מתאימה לפלטפורמה. בין אם זה קוד פתוח או מסחרי, אתה יכול לתת גישה בהתאם למיקום המשתמש בפלטפורמה.

מטרת Hyperledger Explorer –

 • קהילת Hyperledger רוצה ליצור חוקר בלוקצ’יין מבוסס אינטרנט. סייר זה יהיה פשוט להתקנה.
 • הפוך אותו לנגיש יותר לפלטפורמות בלוקצ’יין אחרות.
 • השתמש בטכנולוגיה ובכלים העדכניים ביותר ליישום, תחזוקה והרחבה של פלטפורמות בלוקצ’יין.
 • ספק חבילה סטנדרטית לכל מפתח.

כעת Hyperledger Explorer יכול לעבוד עם מסגרת Hyperledger Fabric לעת עתה. שילוב עם רשתות אחרות נמצא בתהליך.

5. שמיכת Hyperledger

זהו כלי בלוקצ’יין עסקי המציע יכולת פעולה הדדית בין מערכות ספרים מבוזרות באמצעות פרוטוקול Inter-ledger. Hyperledger Quilt מיישם ILP בשפת התכנות Java. אבל מה זה ILP?

ובכן, ILP הוא פרוטוקול קוד פתוח. באמצעות זה חברה יכולה ליצור מרחב שמות גלובלי עבור חשבונות משתמשים ולבצע תשלומים גלובליים, בעיקר על פני פנקסים.

מדוע להשתמש בשמיכת Hyperledger?

בדרך כלל מערכת ספר החשבונות מנותקת למדי. אתה יכול לשלוח כסף או נכסים אחרים בתוך מדינה, בעיקר אם יש לך ולמקבל חשבונות בספר חשבונות או ברשתות דומים. אבל כשמדובר בשליחת כסף לאדם בפנקס ספר אחר, זה מורכב מדי. למרות שיש חיבורים ברשתות, אבל איכשהו הם איטיים או יקרים במיוחד.

כדי להתמודד עם המצב, קהילת היפרלדגר הציגה את פרוטוקול הבין ספרים שיכול לקבל את טכנולוגיית ספר החשבונות המבוזר החדשה.

זה עוקב אחר מושג דומה כמו פרוטוקולים באינטרנט. ה- IP מוודא שהמידע ארוז ואז מנותב למסירתו מעל הערוץ.

ILP באופן דומה לארוז את הכסף או הנכס, לנתב אותו ולמסור אותו למערכות ספרים אחרות. שמיכת Hyperledger מסוגלת לקחת על עצמה חברות בכיתה ארגונית; מתאים בעיקר למגזרים פיננסיים.

מה תספק השמיכה?

באמצעות Hyperledger Quilt, תקבל –

 • מערך כללים לתפעול הדדי בתוך מערכות ספרים. זה יכיל בעיקר נהלי נאמנות בסיסיים.
 • התקן לפורמט כתובת שיהיה עצמאי בפנקס.
 • מסגרת ליישום פרוטוקולים.

6. Hyperledger Ursa

אורסה היא הפרויקטים האחרונים של Hyperledger שהצטרפו לקבוצה. אורסה פועלת כספריית הצפנה משותפת העוקבת אחר כל עבודות הצפנה. בדרך זו עסקים יכולים להימנע מעבודה כפולה ובעלי אבטחה. המבנה הוא מודולרי והוא תומך גם בפרויקטים אחרים של Hyperledger.

Hyperledger Ursa הוא תוספת חדשה יחסית, והיא קיימת כדי לספק לך מערך בטוח יותר של ספריות הצפנה לשימוש במערכות ספר החשבונות המבוזרות..

יתר על כן, היא תעקוב ותשמור על כל החתימות המודולריות ופרימיטיבי המפתח השיטתיים. בדרך זו מפתחים יוכלו לשנות תוכניות הצפנה באמצעות הצפנה פשוטה. באמצעותו תוכל גם לשים יד על יישומים חדשים יותר של קריפטוגרפיה.

קהילת Hyperledger רוצה לכתוב את אורסה ברוסט. עם זאת, יהיו לו ממשקים אחרים עם שפות שונות.

מדוע כדאי להשתמש באורסה?

עם התבגרות קהילת Hyperledger, כל פרויקט בחברה חש צורך בקריפטוגרפיה מתוחכמת. עם זאת, ביצוע קריפטוגרפיה בנפרד לוקח הרבה יותר זמן. אך אם יש להם ספריה משותפת משותפת לשיתוף פעולה בקריפטוגרפיה, היא תייעל את הפיתוח הרבה יותר.

עם זאת, ל- Hyperledger Ursa יש גם יתרונות אחרים –

 • ללא שכפול: יישום קריפטו לוקח הרבה זמן, שלא לדבר על מספר המורכבויות שהוא מגיע איתו. יתר על כן, לפיתוח קריפטו עשויות להיות אפשרויות שכפול אפשריות. אבל אצל אורסה הם יכולים לעקוב אחרי זה ולהימנע מכפילויות מיותרות.
 • אבטחה גבוהה יותר: שמירה על כולם באורסה בהחלט תעלה את רמת האבטחה. שמירה על קריפטוגרפיה שונה באופן אינדיבידואלי תדרוש יותר משמירה על בטיחותם במקום אחד.
 • דעת מומחה: מומחים יכולים לחלוק את דעתם על הצפנה חדשה ב- Hyperledger Ursa. בדרך זו חדשים יוכלו ללמוד ולשכלל את הטכנולוגיה בצורה יעילה יותר.
 • יכולת פעולה הדדית: שימוש באותה ספריית הצפנה מהפנקס יבטיח יכולת פעולה הדדית. זה יהיה הרבה יותר קל להשיג.
 • פרויקט חדש יותר: ביצוע פרויקטים חדשים מאפס יהיה פשוט יותר אם היזמים יכולים לשים את ידם על הצפנה מושלמת כבר מההתחלה.

פרק 8: ספקי BAAS של Hyperledger

מערכת אקולוגית Hyperledger ו- Vision Infographic

ספקי baas hyperledger ומקרי שימוש

 • נבואה

אחד מיצרני ה- BAAS המקיף של Hyperledger Blockchain הוא אורקל. אורקל מחלקת גישה שונה עבור BAAS רק לשימוש ארגוני. הספק יאפשר לך לפרוס את בלוקצ’יין Hyperledger שלך יחד עם ביצוע שינויים בפנקסים הקיימים. באמצעות Oracle, תוכל ליהנות מההרחבה המלאה של פרויקטים של Hyperledger ולשתף מידע עם קישורי התאגיד שלך.

נכון לעכשיו יישום סיבי Hyperledger הוא התוכנית הפופולרית ביותר של אורקל. והם יציעו כל תכונה של בלוקצ’יין Hyperledger. אם אתה רוצה לבצע יישומי בלוקצ’יין ספציפיים שיתאימו לחברה שלך, אתה יכול לעשות זאת די בקלות.

יתר על כן, אם Hyperledger מבצע עדכונים או שינויים בקוד, אתה תהיה הראשון לקבל עדכונים אלה. הפלטפורמה פועלת בעיקר על פי מודל ארכיטקטורה ניתן לחיבור. ליבת הפלטפורמה תאפשר לך לקבל שכבות שונות עם ממשקים להתאמה אישית של המודולים הניתנים לחיבור.

מאפייני מפתח

 • פתרונות שקופים: כל המשתמשים ברשת יוכלו לראות את הנתונים העקביים על ספר החשבונות. עם זאת, ניתן למנוע גישה אם אין להם גישה הרשאה מתאימה ברשת.
 • הסכמה שאי אפשר להכחיש: בעיקר הקונצנזוס תלוי ברוב המשתמשים. אם הם מחליטים שעסקה תקפה, היא תקפה. אם הם יחליטו שזה לא תקף, זה יידחה. אבל ברגע שמוחלט אף אחד לא יכול לשנות את זה.
 • בלתי ניתנת לשינוי: זה עובד בדומה לבלוקצ’יין הציבורי, כך שאף אחד לא יכול לשנות עסקאות כלשהן אחרי שהוא נמצא בחשבונאות.
 • חסום מוצפן: הצפנה נכונה של ספר החשבונות מבטיחה אבטחה אולטימטיבית מכיוון שאיש אינו יכול לפענח אותה.

 • יבמ

יבמ היא אחת מספקיות BAAS המובילות של Hyperledger. בשיתוף פעולה איתם הם הגיעו עם טכנולוגיית הבלוקצ’יין המתקדמת ביותר – Hyperledger Fabric. כמו כן, יבמ מציעה את מיטב הפיתרון המוכן ביותר לארגון העומד לרשותך.

האם יש תכונות מיוחדות?

חדשנות

יבמ מציעה מגוון רחב של יישומי Hyperledger לפיתוח שלך. אתה יכול ללכת על סביבה מקוונת, מקומית או משותפת. אבל ייתכן שיהיה עליך לשים יד על ערכות כלים לפיתוח. ובכן, אין מה לדאוג, כל הכלים של Hyperledger עומדים לרשותכם. כל שעליך לעשות הוא לחבר מודולים ולהתחיל להיות יצירתי.

כּוֹחַ

מה שארגונים רבים רוצים זה כוח ברשת. למפעלים או ארגונים אחרים יש את התיעוד האישי הרגיש שלהם להתמודד. ואם הם מציעים רשת שבה כולם יכולים להביט במידע הרגיש שלהם, הדברים עלולים לצאת משליטה.

אז, אל תתמודד עם זה, יבמ תיתן לך פאנל ממנו תוכל לבדוק את ספר החשבונות מעת לעת.

מִבצָעִי

יבמ מציעה את הביצועים המתקדמים שתוכלו להשיג מפרויקטים של Hyperledger. לכן, גישה לסביבה חלקה עם אפשרויות אינסופיות לבחירה לא תהיה בעיה עבורך. יבמ כאן כדי לקבל את הגב.

 • AWS

שירותי האינטרנט של אמזון או AWS הם תוספת נפלאה לרשימת הספקים של Hyperledger BAAS. אם אתה רוצה דרך פשוטה לשלב את הבלוקצ’יין הזה בחברה שלך, אתה בהחלט צריך לבדוק את AWS.

קל לבנות פתרונות מדרגיים משלך. כל רשת מנוהלת באופן מלא על ידי אמזון. אז, רק קבלת התבנית תטפל בעבודה מצידך. תנו לצוות AWS לדאוג לשאר.

יתר על כן, הפתרונות כאן הם חסכוניים ואיכותיים.

מה היתרון?

 • זמן פריסה

פריסת רשת הבלוקצ’יין של Hyperledger תימשך רק דקה בערך. לעת עתה, AWS מציעה יישומי בד בלבד.

 • אפשרות לבחור

אתה יכול לבחור את המכולה להפעלת תבנית ה- AWS שלך. אתה יכול לבחור בין מופעי EC2 להפעלת אשכול Docker או Amazon Elastic Container Service (ECS).

 • כלים

התבנית שתספק AWS מגיעה עם הכלי הדרוש לפריסה או לניהול של מבנה הרשת. לרוב אלה מתאימים למצבים בהם חברה מעוניינת לשלב בלוקצ’יין כרשת פנימית.

 • ללא עלויות נסתרות

והכי חשוב, אל תדאג לגבי עלויות נסתרות נוספות. ב- AWS תשלמו רק עבור השירותים. לאחר קבלת התבנית, לא תצטרך להתמודד עם עלויות נסתרות.

 • תכלת של מיקרוסופט

בשיתוף פעולה עם Hyperledger כעת מיקרוסופט מספקת גם שירותי BAAS. יתר על כן, Microsoft Azure מאפשר לך להפעיל אותו תוך יום!

אך הדבר המרגש ביותר אצל הספק הזה הוא שלוקח רק כמה לחיצות כדי להגדיר אותו. עם זאת, יש מלכוד. שולחן העבודה של תכלת מיועד בעיקר למטרות פיתוח, כך שהשימוש בו כמערכת ספר חשבונות בלבד לא יועיל.

תכלת לא פיגרה אחרי ספקים אחרים מבחינת כלי הפיתוח. הם מציעים הרבה כלי פיתוח להתחלת היישום.

רשימת תכונות

 • מוצרים מיוצרים עוקבים אחר ממשקי SMS ו- Voice.
 • שילוב האינטרנט של הדברים מגיע עם הפתרונות. לכן, מעקב אחר מוצרים או משלוחים באמצעות ה- IoT הוא די פשוט.
 • ניהול תהליכי ליבה יעבור דרך מערכת ERP. מערכות אלו מסוגלות באופן מלא לתקשר עם המשתמשים.
 • פריסת פתרון הבלוקצ’יין מהירה למדי, והיא מגבירה את היעילות.
 • עלות פריסה ברמה ארגונית זולה יחסית. יתר על כן, היא מציעה גם לשנות את מערכת הרשת הישנה באמצעות בלוקצ’יין.

 • ענן עליבאבא

ענן עליבאבא הוא עוד ספק BAAS של Hyperledger. הפלטפורמה היא הפופולרית ביותר עבור הצעת פתרון ברמה ארגונית לחברות. באמצעות זה תוכלו גם אתם ליהנות מהיתרונות של Hyperledger ללא כל טרחה.

גם אם אין לך זמן להצליח לפרוס אותו, Alibaba Cloud יעשה זאת עבורך.

היתרונות של ענן עליבאבא

 • מציע אסטרטגיות אבטחה כדי לספק אבטחה בדרגה צבאית ובידוד רב דיירים.
 • מגיע עם אחסון נתונים אמין. לכן, מדרגיות לא תהיה בעיה ותקבל ביצועים חלקים גם בתקופות קשות.
 • פשוט וקל מספק פונקציות ניהוליות שעוזרות ליצור את הפרויקט תוך כמה לחיצות.
 • מערכת אקולוגית פתוחה מגיעה עם מערכת אקולוגית פתוחה. אז זה יתמוך באמת של יישומים ונתונים.

מה לגבי תכונות אחרות?

 • Alibaba Cloud משתף פעולה עם קהילת Hyperledger וכך הם מציעים את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר.
 • מצב מהיר מאפשר לך לפרוס את הבלוקצ’יין בלחיצה אחת בלבד.
 • צור קונסורציומים והוסף את המשתתפים שלך, קבל עזרה לניהול מ- Alibaba Cloud.
 • בדוק את ביצועי הפלטפורמה שלך ונהל את הפעילות של משתמשים אחרים.
 • אישורי CA לביטחון ממשלתי.
 • מציע חוזי שרשרת קוד חכמים ומאפשר לך ליצור את החוזה עם מספר גורמים בו זמנית.

 • Huawei

Huawei היא העולה החדשה בתחום זה. עם זאת, זהו ספק ה- BAAS היחיד של Hyperledger הוא אסיה נכון לעכשיו. אך השירותים אינם מוגבלים לאסיה בלבד. חברות מסביב חופשיות לראות פתרון בפלטפורמה.

האם יש לזה יתרונות?

 • כל אחד יכול להשתמש ב: Huawei מתמקדת אך ורק בפתרונות ארגוניים של Hyperledger. הוא משתמש ב- Fabric 1.1 כדי לפתח את הפלטפורמה ולוקח כמה דקות בלבד לפרוס אותו.
 • גָמִישׁ: Huawei בהיותה BAAS מציעה את המגוון המגוון ביותר של פרוטוקולי קונצנזוס בשוק. זו הסיבה להגיע ל 5000 עסקאות בשנייה זו משימה קלה. יתר על כן, תקבל גם פרוטוקול מיתוג גמיש, הצטרפות דינמית וניהול משאבים.
 • חסכוני: זה די משתלם לפרוס פרויקט באמצעות Huawei. כל שעליך לעשות הוא לשלם עבור המשאבים הדרושים לך. העלות הכוללת עבור תכונות שונות היא גם זולה יותר מאשר ספקים פופולריים אחרים.
 • הגנה וביטחון: זה יגיע עם פאנל לניהול כל הצמתים והרשאות הגישה שלך. יתר על כן, אבטחת הסייבר נמצאת במקום ולא תאפשר לכל התקפה לקרות.
 • אימות: חברות זקוקות לפרוטוקולי אימות, והן צריכות להיות הוכחה מלאה. אם איכשהו מישהו יקבל פרצה, הוא עלול לנצל את הצבא ולהתפשר על מידע רגיש. כמו כן, כדי להתמודד עם Huawei זה יציע סוג אימות אחר של תהליך אימות שיהפוך אותו לשינוי.

 • אקסנטור

חברת Accenture היא אחת מחובבות הבלוקצ’יין ברמה ארגונית. אקסנצ’ר התעניינה בבלוקצ’יין כבר מההתחלה ועשתה עבודה משותפת עם פלטפורמות בלוקצ’יין רבות.

אחד מהם הוא Hyperledger, ו- Accenture היא אחת מספקיות ה- BAAS שלה. עם Accenture, תקבל גם פיתרון ייעוץ יחד עם שירותי Hyperledger טיפוסיים.

מה הם מציעים?

 • אסטרטגיות יצירתיות: לכן, אתה רוצה לפרוס בלוקצ’יין אבל לא יודע איך להתחיל. עם צוות המומחים המגוון, Accenture תנתח את החברה שלך ואז תצביע כיצד להתחיל את האימוץ שלך.
 • פלטפורמה ממוקדת יישום: החברה שלך היא מנישה סלקטיבית, אז אתה צריך לעשות את שטח הבלוקצ’יין שלך דומה לזה. אך אילו פתרונות תוכלו להציע? אקסנטור תעזור לך להבין את זה.
 • סביבות פיתוח: פיתוח הפיתרון קל עם Accenture. הם מציעים ביצועים על כל דבר.
 • עיצוב מיוחד: הם יכולים לעצב את פתרון Hyperledger הרצוי. תצטרך רק לפרט להם את הדרישות שלך.

עיין במדריך האסטרטגיה העסקית האולטימטיבית של Blockchain והתחל בעבודה!

 • סמסונג SDS

הפיתרון שסמסונג SDS מספקת שונה במקצת מספקים אחרים. הם מציעים אופטימיזציה של פתרונות בלוקצ’יין רק עבור Hyperledger Fabric. פלטפורמת Nexledger שלהם היא די והותר כדי לספק את כל צרכי Hyperledger שלך.

בעזרת הפלטפורמה שלהם תוכל להשיג פתרונות ארגוניים עם תכונות משופרות יותר. פירוש הדבר שתקבל פתרון משונה של Hyperledger Fabric בו הם ישלבו מאיץ Nexledger משלהם כדי להאיץ את תהליך העסקה. אבל אל תחשוב שהם השאירו את שאר התכונות של הפרויקט.

עם סמסונג SDS תוכלו ליהנות מכל אלה אך מואצים יותר.

תכונות של Samsung SDS

 • ביצועים גבוהים: שילוב המאיץ יספק לכם פתרונות בעלי ביצועים גבוהים המבוססים על Fabric.
 • לפקח ולנהל: בדוק את פעילות blockchains שלך ויצירת חסימות חדשות ממערכת ניהול.
 • חוזים חכמים: שילוב של תכונות חוזיות חכמות חזקות יעיל יותר את העסקאות שלך.
 • עסקאות בנפח גבוה: המאיץ מגדיל את שיעורי העסקה של Blockchain. לכן, במקום לקבל את שיעור העסקה הישן, אתה יכול לעבד נפחים גבוהים בכל עת.

פרק 9: חברות בעולם האמיתי המשתמשות בפרויקטים של Hyperledger

נכון להיום, ישנם רק שלושה פרויקטים של Hyperledger פעילים – Fabric, Iroha ו- Sawtooth. מכיוון שהם חופשיים לשימוש, חברות רבות משתמשות בפרויקטים אלה כדי לבוא עם מקרי שימוש טובים עבור הנישות הספציפיות שלהם. אני אדבר אילו חברות בעולם האמיתי משתמשות בבלוקצ’יין של Hyperledger. אז בואו נתחיל!

 • CLS

CLS משתמשת ב- Hyperledger Fabric בכדי להניע את פתרון רשת התשלומים החדש מבוסס בלוקצ’יין שנקרא “CLSNet”. פלטפורמה זו מסייעת להניע יעילות תהליכים תפעוליים כגון מודעות בזמן אמת לכל מטבע, אופטימיזציה של נזילות תוך יום, הפחתת סיכונים ועוד רבים אחרים. חברה זו היא אחת מספקיות הפחתת הסיכונים וההסדרים הגדולות ביותר במטבע החוץ העולמי.

CLS מבקשת בעיקר לשלב את פתרון הנטוטינג הזה בשוק המט”ח הכולל תאגידים, קרנות גידור, מנהלי נכסים, סוחרי מתווכים, ברוקר ובנקים. משתמשים יכולים להגיש הוראות FX ל- CLSNet עבור החלפות, לא ניתן למסור קדימה, קדימה, יום הבא / יום, עסקאות נקודה ואותו יום ב -140 מטבעות..

כל משתמש שמשתמש בפתרון יקבל הפחתת סיכונים תפעוליים, יעילות, עיבוד מערכת, נזילות משופרת.

 • מינהל המזון והתרופות האמריקני (FDA)

ה- FDA משתמש ב- Hyperledger Fabric לאבטחת נתוני בריאות. זה יעניק לחולים דרך טובה יותר לתקשר עם המידע שלהם ולהוביל לתגליות. מידע בריאותי זה יכול לכסות נתונים גנומיים, רשומות רפואיות אלקטרוניות (EMR), ניסויים קליניים וכו ‘. זו דרך ניתנת להרחבה ויעילה לשמור על כל הנתונים הקשורים לבריאות על ספר חשבונות יחיד..

כיום אין למטופלים גישה מספקת למידע הבריאותי שלהם, ואפשר לשתף מידע זה לחוקרים רלוונטיים. אך עם הפיתרון, הם יוכלו לשתף את הנתונים שלהם בסביבה מאובטחת ויוכלו לתרום לגילויים רפואיים. לפיכך, זה סוף סוף יאפשר לספקים או לחוקרים גישה 360 ° למידע של המטופל.

 • סצ’ואן Hejia ושות ‘בע”מ.

Hejia יחד עם קמעונאי תרופות, בנק ובית חולים עובדים על מערכת היישומים של טכנולוגיית Blockchain של ייג’יאן. המערכת מבוססת על Hyperledger Fabric. מטרתה העיקרית היא לבטל אתגרים פיננסיים לתרופות. Hejia רוצה להרחיב את מערכת היישומים כך שתשלב יותר בנקים, בתי חולים וקמעונאים, שייצרו מערכת אקולוגית.

מערכת היישומים תיכנס לניהול שרשרת האספקה ​​של חברת התרופות ותעקוב אחר התרופות כדי לקדם שקיפות. זה גם יבטיח כל עסקאות פיננסיות עם הבנק באמצעות הערוץ. בסך הכל, המערכת תפחית את המחזור הדרוש לכל משלוח תרופות.

 • קבוצת הבורסה בלונדון

קבוצת הבורסה של לונדון משתמשת ביישום Hyperledger Fabric בנישה הפיננסית כדי ליצור רשת עסקית מסחרית. עם זאת, הם מתכננים להשתמש ברשת כדי להשיג יכולת פעולה הדדית עם המערכות הקיימות שלהם, ובכך לקדם את היעילות שלהם.

על הפרויקט להיות חסוי והפרדה מכיוון ששני אלה הם מרכיבים חיוניים בכל שירות פיננסי.

Hyperledger Fabric יכול לספק את הגיבוי כאן. זה יכול להפוך את הפרויקט למסוגל לשתף מידע רגיש ברשת המותרת. כמו כן, הפרויקט ישתמש ברמה הגבוהה ביותר של הצפנה כדי לאבטח את הפלטפורמה.

ארגונים פיננסיים אחרים יכולים להשיג יכולת פעולה הדדית עם קבוצת הבורסה בלונדון באמצעות פלטפורמה זו.

 • TenneT

הביקוש לחשמל גדל מיום ליום, וההיצע בו הופך לתנודתי יותר. בעתיד הקרוב יתכנו זמנים שבהם אספקת החשמל לא תוכל לענות על הביקוש.

וחוסר איזון זה ייצור הפסקת חשמל וישפיע לרעה על חברה מבוססת טכנולוגית. כדי להתמודד עם זה, TenneT מגיע לפיתרון. TenneT משתמשת במקרים לשימוש של Hyperledger Fabric בנושא זה כדי ליצור ספר ספרים שיחקור אחר ההיצע והביקוש.

יתר על כן, כדי להיאבק עם המחסור בביקוש, TenneT ישתמש בסוללות ביתיות או בחשמל מאוחסן להפעלת הרשת.

נכון לעכשיו, החברה עדיין טועמת את הפרויקט. לשמירה על זרימת חשמל מתמשכת, יישום זה של Hyperledger Fabric יתעד את הזמינות של משתמשים שמוכנים להשאיל את מצבר הרכב החשמלי שלהם להפעלת הרשת. היישום יציין אילו מהם זמינים לשימוש ואז ישתמש במקור זה לניהול הפסקת החשמל.

יתר על כן, TenneT מבטיחה לא לעשות שימוש יתר או להתפשר על הזמינות של מכוניות חשמליות או לגרום לאי נוחות ללקוחות.

 • לְהַתִישׁ

ענקית התוכנה SAP השיקה פלטפורמת ענן כאמצעי לסייע בפיתוח יישומי הבלוקצ’יין. SAP משתמשת במקרי שימוש בבדים של Hyperledger בפלטפורמה זו ורוצה להציע פתרון עבור ארגונים.

זה תרם גם לפריסה הראשונית של פרויקט בד Hyperledger. SAP עבדה נכון לעכשיו עם יותר מ -65 חברות לביצוע מאמצי שיתוף פעולה של בלוקצ’יין ביישומים שונים, כגון ייצור, שרשרת אספקה, תחבורה, תרופות ומזון..

עם יישום בד זה של Hyperledger, תוכלו לפרוס את הבלוקצ’יין שלכם בסביבת ענן. כמו כן, פיתוח, בדיקה וייצור אבות טיפוס של חוזים חכמים או יישומים אחרים יכולים להיעשות גם ברשת.

תוכלו להרחיב את הפתרון הקיים כבר וליצור קונסורציומים או מערכות בלוקצ’יין פרטיות. SAP לא רוצה להתמקד רק בטכנולוגיה עצמה. אך הם רוצים לחקור גם נישות אחרות כמו ערכים עסקיים, מקרי שימוש, עלות ועוד. יתר על כן, יישום Hyperledger Fabric מבטיח שלמות ואיכות נתונים כבר מההתחלה.

 • קבוצת ANZ, Westpac ו- Scentre

מקרים שימושיים פופולריים נוספים של מארג Hyperledger הם דיגיטציה של תהליכי ערבות בנקאית לליסינג של נכסים מסחריים. המאמץ השיתופי של ANZ, Westpac ו- Scentre Group מאפשר זאת. הם משתמשים ב- Hyperledger Fabric מ- IBM להפעלת המערכת.

הפיתרון הוא להשתמש ב- DLT כדי לבטל את הצורך בערבויות מבוססות נייר. בדרך זו כל התיעוד יהפוך לדיגיטלי, והוא יצמצם את הסיכוי לפעילויות מתעסקות והונאות. בדרך כלל, בנקים נאלצים להתמודד עם הרבה משוכות כשמדובר בליסינג של נכסים מסחריים שכן יש הרבה כפילויות ומזג. אבל היישום בד Hyperledger כאן ייפטר מהמסיבה הגרועה לתמיד.

יתר על כן, הפיתרון יעקוב אחר דיווחי סטטוס הערבויות וידווח באמצעות שינויים מרובים. זה יאפשר לבנקים לשמור על דברים. הקבוצה להוטה לחלוק פיתרון זה עם תעשיות אחרות ולהקים פרויקט פיילוט גדול יותר.

 • UBS

שימוש במקרי שימוש ב- Hyperledger Fabric UBS יחד עם חברות אחרות כמו Commerzbank, בנק מונטריאול (BMO), Erste Group ו- CaixaBank מייצרת פלטפורמת סחר גלובלית חדשה Batavia. UBS נוטלת כיום הנחיות טכנולוגיות מיבמ.

כל ארגון, גדול או קטן, יכול לגשת ליישום זה Hyperledger Fabric Batavia ולהשתמש במגזר מימון סחר בכל סוג של מסחר. יתר על כן, לא משנה אם אתה סוחר באוויר, ביבשה או בים.

נכון לעכשיו, חמשת הבנקים מפתחים אותה בשיתוף פעולה ו- UBS לוקח את ההובלה. מגזרי מימון סחר מתמודדים עם נושאים רבים ושימוש במקרים לשימוש של Hyperledger Fabric בנישה זו עשוי להגדיל את רמת הפרודוקטיביות.

יתר על כן, יישום ה- Hyperledger Fabric Batavia תומך בדרך שקופה, יעילה וחסכונית לבצע את המסחר. לפיכך, פלטפורמת הסחר העולמית יכולה לסייע לארגונים אלה לבנות מסחר חוצה גבולות ומסחר רב צדדי נגיש יותר.

 • שנה בריאות

מקרי שימוש ב- Hyperledger בד קיימים די הרבה זמן. והפעם Change Healthcare מובילה עם יישום החדש של Hyperledger Fabric, רשת הבריאות החכמה ™.

רשת זו זמינה כעת לשימוש, ואנשים יכולים לנהל בשקיפות את תביעותיהם. רשת הבריאות החכמה היא פיתרון הבלוקצ’יין הראשון בכיתה ארגונית בנישת הבריאות.

כעת באמצעות ארגון הבריאות הפלטפורמה יוכל לעקוב אחר מצב הגשות התביעות יחד עם העברות כספים לאורך מחזור התביעות השלם. כמו כן, כדי להפוך אותו ליעיל יותר ולהעביר את היישום Hyperledger Fabric, יבוצע ביקורת, התחקות ופיתוח אמון בקרב המשתמשים.

זהו פיתרון רפואי ממוקד חולה שיכול להזרים חידושים נוספים בדרך.

היישום Hyperledger Fabric יכול לעבד עסקה ניהולית, קלינית ופיננסית גם מאלפי מוסדות בריאות אחרים. לכן, בסופו של דבר, Change Healthcare ממש משנה את הדרכים בהן עובד תעשיית הבריאות.

 • הבנק הלאומי של קמבודיה

מקרה נהדר נוסף למסגרת Hyperledger Iroha הוא הבנק הלאומי של קמבודיה. הם פורסים את בקונג – מערכת בנקאית הפועלת ב- Hyperledger Iroha. הבנק הלאומי של קמבודיה פרש מערכת זו כדי לספק תמיכה במערכת פיננסית לניהול נכסים בגדות קמבודיה.

הם עובדים כעת עם סורמיצו כדי לבדוק את פלטפורמת הבלוקצ’יין לפני ההשקה. אם הפרויקט יצליח, הוא יוכל להגדיל את יכולתו של הבנק המרכזי לפקח ולהקל על עסקאות והלוואות בין בנקאיות.

יתר על כן, הם רוצים להפחית את העלות להלוואות בין בנקאיות; עם זאת, הם לא יתמכו בשום מטבע קריפטוגרפי כרגע. באמצעות הפלטפורמה תוכלו ליהנות מתהליכי עסקאות משתלמים, בטוחים, יעילים וחלקים אם אתם גרים בקמבודיה.

יתר על כן, בשלב זה הם מתמקדים בעיקר בפונקציות התפעוליות המתאימות למדיניות הבנק. זה גם יתמוך בשימוש במטבעות מקומיים.

 • Sompo Japan Nipponkoa Holdings Inc..

קבוצת Sompo Japan Nipponkoa Holdings Inc., מבוססת יפנית, העוסקת בביטוח נפגעים ורכוש, משתמשת ב- Hyperledger Iroha בכדי להתמודד עם חוזים נגזרים. השימוש בבלוקצ’יין הוא ארגון ביטוח פופולרי ביותר בימינו וסומפו היא האחרונה שהצטרפה לליגה.

על פי חברת הביטוח, הם זיהו לאחרונה את הפוטנציאל האמיתי של בלוקצ’יין שהם יכולים למנף לתהליכי העברת סיכונים או לקטסטרופה. הם גוררים את המוצר לעת עתה. יפן חשופה לאסונות טבע רבים כמו התפרצויות געשיות, טייפונים ורעידות אדמה. זו הסיבה שהביקוש לנגזרות אקלים עולה.

Sompo רוצה לספק ללקוחותיה שירותי נגזרות נוחים לצד תפוקה יעילה גבוהה יותר. אם הם משתמשים בבלוקצ’יין כדי להנפיק נגזרות תזות, הם יכולים להציע מוצר אוטומטי שבו הפרמטר ייקח מצבי מזג אוויר במשוואה..

ושימוש ב- Hyperledger Iroha הגיוני לחלוטין מכיוון שהוא יכול להציע את התכונות הנדרשות לסומפו.

 • סורמיצו

סורמיצו ממנפת את Hyperledger Iroha כדי לעזור למוסדות פיננסיים ולעסקים לנהל את כל הנכסים הדיגיטליים שלהם. למרות ש Soramitsu הוא המפתח המקורי של הפרויקט Iroha והם תרמו מאוד לקהילת Hyperledger. כמו כן, הם כתבו את הפרויקט ב- C ++ כך שמפתחים יוכלו להשתמש בו לפיתוח פתרון אמין וביצועים גבוהים.

יתר על כן, סורמיצו עובד כעת על פתרונות אחרים המשתמשים ב- Hyperledger Iroha; לרוב מדובר ביישומים ניידים לחוזים, זהות או נכסים דיגיטליים.

אחד הפרויקטים עליהם הם עובדים הוא סורה. זו אפליקציית זהות שתהיה הליבה של פלטפורמת הפרטיות והניהול שלך. תוכל לשלוט בזהותך באמצעות פלטפורמה זו ולשתף מידע בערוץ פרטי במידת הצורך.

אוניברסיטת אייזו גם משתמשת בפרויקט שלהם ליצירת מטבע מקומי בו התלמידים יכולים לשלם עבור מתקני האוניברסיטה באופן מיידי באמצעות האפליקציה הסלולרית. בתחילה הם בדקו את האפליקציה בקפיטריה ובחנויות של האוניברסיטה.

 • T-Mobile

שיני השיניים של Hyperledger הופכות אט אט לפופולריות בקרב חברות רבות בעיקר בשל העובדה שהיא מציעה עומס רב של תכונות. בין החברות, T-Mobile משתמשת גם בפלטפורמה זו כדי ליצור פתרון לניהול זהויות וגישה בשם Sawtooth Hyper Directory.

בעיקר זה יפעל על Proof-of-Concept ואינטל בונה עבורם את המודל. מדריך הייפר יטפל בבעיות הקשורות לניהול זהויות. ממשק המשתמש מספק גישה מבוססת אינטרנט קלה לפלטפורמה.

ל- T-Mobile תהיה גם תכונת חוזה חכמה בפרויקט להציע פתרונות ביקורת. יתר על כן, הם הופכים אותו למקור פתוח. באמצעות מדריך זה תוכלו לעקוב אחר זהותכם ולנהל אותה בקלות. לכן, הפיתרון יהיה נגיש ללקוחות יחד עם העסקים שלהם.

 • בורסת תל אביב

TASE עובדת על פלטפורמת בלוקצ’יין להלוואות יחד עם רכזת Fintech TheFloor ו- Accenture. נכון לעכשיו, בישראל חסרה כל נקודת מרכז להלוואות מניות, ובדרך כלל תהליך ההלוואות מתרחש בין בנקים.

יתר על כן, פלטפורמת ההלוואות הזו רוצה לתת גישה למשתמשים גדולים בהרבה יחד עם תפוקות מהירות יותר. זה עשוי לתמוך גם בכל עמדות הלוואות לזמן קצר.

עם זאת, הם מתמקדים בעיקר בהלוואות לטווח ארוך של מניות ולא במכירה קצרה מכיוון שהיא יוצרת שוק תנודתי.

הבורסה בתל אביב משתמשת בשורת השיניים של Hyperledger להפעלת הפלטפורמה. אינטל היא המפתחת המקורית של פלטפורמה זו. Sawtooth של Hyperledger יכול להבטיח תכונות כגון חוזים חכמים, עסקאות עמיתים לעמית ורמת אבטחה מוגברת, שיהפכו את הפלטפורמה לבלתי ניתנת לשינוי.

יתר על כן, היתרונות לא נעצרים שם. השימוש בו בפלטפורמת הלוואות עשוי להפחית את עלות הפיתוח. כמו כן, זה עשוי גם לייצב את השוק ולהפוך אותו למתאים יותר לאנשים לקנות מניות.

 • בנק המדינה של הודו

יישום נוסף של Hyperledger Sawtooth הוא BankChain – קונסורציום של בנקים הודים. הנה, בנק המדינה של הודו הוא המייסד של בנק צ’יין. בשיתוף פעולה עם טכנולוגיות Primechain הם מנסים להגדיל את קונסורציום הבנקים. נכון לעכשיו, יש להם מעל 27 חברים מהודו והמזרח התיכון.

נכון לעכשיו, הם רוצים למנף את שורת השיניים של Hyperledger כדי ליישם מכיר את הלקוח (KYC) שלך ואת אמצעי הלבנת הון ומימון נגד טרור (AML / CFT). המסגרת Sawtooth מסוגלת לחלוטין להתמודד עם דרישות אלה די בקלות.

SBI רוצה בעיקר להוסיף יעילות רבה יותר במגזרים הפיננסיים כדי לעצור את הפגיעה בעסקאות וסודיות הנתונים.

הם רוצים גם כי אינטל היא היועצת הטכנית, שתייעל את ביצוע הפרויקט. יתר על כן, באמצעות פלטפורמת BankChain, בנקים אחרים יוכלו ליהנות מעלות מופחתת לפיתוח תשתיות יחד עם קשיחות.

פרק 10: מהו החזון לטווח הארוך של Hyperledger?

אינטגרציה רחבה

בלוקצ’יין של Hyperledger צופה נושא נפוץ שכולם יעמדו בפניו בעתיד. אנשים היו רוצים לשתף את הנתונים שלהם בפלטפורמות מבוזרות; עם זאת, אין נקודת אמון אחת בין כל המשתמשים.

ובכן, הפיתרון יהיה, טכנולוגיית ספר חשבונות מבוזרת. Blockchain של Hyperledger רוצה להקים קהילה שבה DLTs ו- Blockchains יהיו נפוצים יותר מאשר להיות טכנולוגיה אקזוטית.

עם זאת, שילוב נרחב לא יהיה קל. ברוב המקרים, אם פלטפורמת הבלוקצ’יין מציעה יותר אבטחה ופרטיות, הביצועים איכשהו מתדרדרים. המשמעות היא שנצטרך לקבל סוגים שונים של בלוקצ’יין שבהם כל מערכת יכולה לתקשר ביניהן. בדרך זו blockchain יכול להיות מערכת אקולוגית שבה אנשים יכולים לקבל את כל מקרי השימוש.

בלוקצ’יין של Hyperledger רוצה לשמור על המסגרות שלהן אינטראופרטיביות ומודולריות להתמודדות עם נושאים אלה.

מודולים הניתנים להחלפה

Blockchain Hyperledger מנסה לפתח בעתיד מודולים רבים. הם רוצים לכסות כל קרקע כדי שמפתחים יוכלו לשלב אותם יחד כדי ליצור פלטפורמת עבודה. יתר על כן, פלטפורמות אלה יהיו מאובטחות, מגובשות ופונקציונליות ביותר.

כמו כן, מודולים אלה יוכלו לתקשר עם מודולים אחרים באותה פלטפורמה או פלטפורמות אחרות. אך המטרה העיקרית היא להפוך אותו למתאים למי שאינם מומחים שיכולים לבנות בלוקצ’יין גם אם הוא לא יודע לקודד.

שיתוף פעולה עם תחרות

בלוקצ’יין של Hyperledger רוצה לקדם שותפויות יותר. היית שמח לדעת שהם לא רוצים לשלוט בעצמם במערכת האקולוגית. כמו כן, הם רוצים לבוא יחד עם פלטפורמות בלוקצ’יין אחרות ולהגדיל את הקהילה.

קידום שיתוף פעולה גם יספיק לצמיחה רבה יותר בנישה זו. מכיוון שחברות יפסיקו את התחרות ויעבדו יחד, הן יכולות למצוא פתרונות רבים יותר מהר.

אוסף כלים

חלק מכם עשויים לחשוב שבלוקצ’יין של Hyperledger הופך לערמת תוכנה אחת. אבל האמון הוא שהם רוצים רק לבנות אוסף של כלים ומסגרות שקל להשתמש בהם. אז תקבל גישה מלאה להשתמש במסגרות האלה וכלים ליצירת פלטפורמה משלך.

לכן, הם לא יגבילו את השימוש שלך או לא יגידו לך להפסיק להשתמש בפנקסי בלוקצ’יין אחרים. יתר על כן, המטרה היא שיהיו כמה שיותר מפתחים בקהילה שלהם. זה יבטיח את הצמיחה הכוללת של עסקים ועסקים.

פרק 11: מילים אחרונות

כולנו חיים בתקופה שהשינוי הטכנולוגי הוא אקספוננציאלי למדי. הכל מחובר כעת, ואנשים דורשים להיות מחוברים כל הזמן. גם בחיים האישיים שלך וגם בחיים העסקיים שלך, אולי שמת לב שאתה זקוק ליותר תקשורת, תוכן דיגיטלי ונתונים.

אך כל אלה יזדקקו לסביבה פרטית, בטוחה ואמינה. Hyperledger רק מנסה לספק לך את כל זה בצורה קלה. Blockchain ו- DLT הם פתרונות לצרכים עתידיים. והיפרלדגר מביא יצירתיות ונוחות שימוש בהקשר זה.

מכיוון שמדובר בקוד פתוח, תוכלו להשתמש במלואם בפרויקטים שלהם שכבר פותחו. אני מקווה שנראה יותר ויותר מהפרויקטים הנפלאים שלהם ונראה את המערכת האקולוגית של הבלוקצ’יין מגיעה לתפארתה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map