בלוקצ’יין כשירות: פתרונות BaaS ברמה ארגונית

רשתות חסימות נמצאות בכל מקום בימינו, ולאט לאט הן משתלטות על כל השווקים. ולמה שלא? הוא מציע יישומים רבים שיכולים להציע תפוקה מהירה יותר ממערכת הרשת המסורתית שלנו. אבל עכשיו עם כל המפעלים שבוחנים את בלוקצ’יין מולידים שוק אחר מסוג אחר.

Blockchain as a Service או BAAS הוא עוד שוק שהוא חלק גדול מכלכלת הבלוקצ’יין. אם אתה חושב על זה עם כל כך הרבה דרישות של הטכנולוגיה החדשה הזו זה היה די ברור, לא? אם אתם נמנים עם חובבי הבלוקצ’יין, המחפשים בלוקצ’יין טוב כאופציית שירות אז הגעתם למקום הנכון.

היום, נצלול עמוק יותר לתחום BAAS ונראה אם ​​זו בחירה טובה או לא טובה. נתחיל בניתוח!

 

Contents

פרק -1: מהו בלוקצ’יין כשירות?
פרק -2: כיצד לבחור פלטפורמת BAAS?
פרק 3: מדוע כדאי להסתכל ל- BAAS?
פרק 4: היכן ניתן להשתמש בפתרונות BAAS?
פרק 5: ספקי BAAS פופולריים בשוק
פרק 6: חברות המשתמשות בשירותי BAAS
פרק 7: האם Blockchain כפתרונות שירות אינם Blockchain?
פרק 8: מילים אחרונות

 

פרק -1: מהו בלוקצ’יין כשירות?

Blockchain as a Service הוא מוצר ייחודי שממנו הצרכנים יכולים להשתמש בפתרונות מבוססי הענן כדי לבנות, להשתמש ולארח את פתרונות הבלוקצ’יין, הפונקציות והחוזים החכמים שלהם. בקיצור, אלה מציעים פלטפורמות בלוקצ’יין פונקציונאליות בהתאם לצרכים שלך.

חברות בלוקצ’יין כשירות הן סוג של גשר בין פלטפורמת הבלוקצ’יין הארגוני לבין חברות הארגון. בדרך כלל כל מפעל עשוי להזדקק לשינויים רבים יותר מאשר בפלטפורמה שפותחה במקור.

מכיוון שבדרך כלל, פלטפורמות אלה מציעות גרסה כללית של טכנולוגיית הבלוקצ’יין ולמען האמת, לא כל החברות יכולות לשלב פלטפורמה זו.

חלק מהעסקים עשויים להזדקק לפרטיות רבה יותר, וחלקם עשויים שלא. אך שינוי הצוות עם צוות הפיתוח שלהם יכול להיות לא הפיתרון האידיאלי. יתר על כן, מפתחים שמעולם לא פיתחו או עבדו עם פלטפורמות בלוקצ’יין ישאירו הרבה לולאות אבטחה, ובטווח הארוך זה יפגע בחברה עצמה..

הבלוקצ’יין הוא שירות הוא סוג של שוק חדש ומעניין מכיוון ששוק זה מסייע לשילוב של בלוקצ’יין. יתר על כן, BAAS גם עושה את זה פשוט, ולכן חברות רבות יותר להוטות ללמוד ולשלב את הטכנולוגיה.

גורמים מגבילים אחרים הם האופי התפעולי והמורכב של הטכנולוגיה. אנשים רוצים לאמץ אך הזמן והמיומנות לתפעול, קביעת התצורה והיצירה של הטכנולוגיה הופכים להרתעה לתהליך האימוץ ההמוני..

לכן ענקיות בלוקצ’יין רבות מציעות פתרונות באמצעות חברות בלוקצ’יין אחרות כשירות.

בלוקצ’יין כשירות: פשוט הסבירו אינפוגרפיקה

איך BAAS עובד?

Blockchain as a Service עובד בצורה יחסית פשוטה. ה- Blockchain כספקי שירות יגדיר את יישום הבלוקצ’יין שלך, אך תצטרך לתת להם תשלום. לכן, עבור תשלום עבור הבלוקצ’יין כשירות, למעשה תשלם לבלוקצ’יין כספקי שירות כדי לפרוס ולתחזק את צמתי הבלוקצ’יין שלך במקום אותם.

יתר על כן, תהליך זה מחייב את Blockchain כספקי שירות לטפל בשירותי ה- Back-end, במיוחד בשירותים המורכבים עבור עסקיהם ולקוחותיהם.

יתר על כן, ה- Blockchain כספקי שירות דואגים לממצאים החשובים של טכנולוגיית הבלוקצ’יין ושומרים עליהם פועלים. יתר על כן, הם כוללים גם דרישות אירוח, פרוטוקולי אבטחה כגון שכבת אנטי-פריצה, חלוקה מתאימה של משאבים, ניהול רוחב פס ורבים אחרים..

לכן, כאשר אתה משתמש בפתרונות BAAS, תוכל להתמקד בעסקי הליבה במקום לדאוג לסטטיסטיקה ברשת ולבעיות ביצועים..

 

דוגמה

נתחיל בדוגמה כדי לנקות אותה. התחל לחשוב על Blockchain כשירות הדומה לחברת אירוח אתרים. אז אתה בונה אתר נהדר שישיג מיליוני כניסות מדי יום. אבל איפה אתה יכול לארח אותו? ובכן, יש הרבה אפשרויות עבורך לכך.

יתר על כן, אתה תמיד יכול לארח את האתר שלך בשרת או במחשב שלך ולטפל בעצמך בתחזוקה. יתר על כן, תוכלו לשכור צוות נוסף שיוכל לטפל באתר. עם זאת, יש אפשרות אחרת.

בזה תעבור לספק אירוח אתרים כמו HostGator או BlueHost, והם יוכלו לארח את האתר שלך בשרתי השרתים שלהם. יתר על כן, אתה יכול גם לקחת מהם שירותי תחזוקה. אז הם ידאגו לכל האחריות.

Blockchain as a Service עובד בדיוק ככה, אבל כאן תקבל מהם גם רשת פועלת מלאה.

Hyperledger Cello הוא ערכת כלים של Blockchain כשירות. בעזרת זה תוכל להפעיל את Blockchain שלך כפתרון שירות בקלות.

BAAS עשויה להיות רק הגישה הטובה ביותר להבטיח אימוץ המוני של טכנולוגיית הבלוקצ’יין ברחבי העולם. יתר על כן, עסקים לא יצטרכו להעסיק כוח אדם כדי לפתח ולשמור על פתרונם. יתר על כן, כעת הם יכולים לקבל את מיטב פתרונות הבלוקצ’יין הטובים ביותר ללא כל טרחה.

 

שוק תחרותי

גבול הבלוקצ’יין כשירות הופך אט אט לאחד מהשווקים הצפופים והתחרותיים בעולם. לא רק חברות BAAS המובילות אלא גם חברות סטארט-אפ אפילו החלו להצטרף למשחק.

יתר על כן, עם כל תוספת, יותר ויותר חידושים משתלטים על השוק: שותפויות שונות, שיתופי פעולה, טכנולוגיה מהדור החדש ועוד רבים אחרים. עם זאת, ישנן כמה סיבות משמעותיות מדוע עדיין אין מספיק ארגונים לגיבוי.

בדרך כלל, פתרונות Blockchain As A Service המותרים נותרים בעיקר בשלב הפיילוט. אנשים עדיין מתנסים בטכנולוגיה. אז למרות שיש הרבה דרישות לטכנולוגיית הבלוקצ’יין הספציפית לתעשייה, התפוקה או הייצור של מוצרים נשארים במצב נמוך.

לכן תעשיות לא יכולות להשיג את מה שהן צריכות ושימוש בפלטפורמה כללית מחמיר את זה עוד יותר. קצב הייצור המוגבל של BAAS מורשה נשאר נמוך משתי סיבות נהדרות –

 • בגרות במבצע: ניהול המחזור המלא של פתרונות מורשים תמיד יהיה אופציה יקרה. יתרה מכך, הכלים לקנה מידה, לניטור ופיתוח נותרים מורכבים מדי וזקוקים לאנשי כוח מיומנים כדי לשלוט בהם.
 • יישום קריטי למשימה: פרויקטים ניסיוניים רבים מתמקדים ביישומים ארגוניים קריטיים ומורכבים כגון סחר או ניהול שרשרת אספקה. אמנם אין ספק שפתרון ה- Blockchain כשירות מושלם עבור יישומים אלה אך גם החלפת הרשת הקיימת תהיה קשה למדי.

בשוק הנוכחי, Blockchain כשירות מורשה נותר צורך, ורבים משתמשים ברשתות לא בשלות מבלי לבדוק אפילו את התעשייה הספציפית הזו. יתר על כן, זה מוליד פרצות ושגיאות קידוד.

וכך, היכולת להמציא רעיון חדש, להתנסות בהפללה מהירה ואיטית הופכים לגורם חשוב ב- BAAS. Blockchain as a Service בהחלט מנצח על הבאת החשיפה הארגונית הראשונה של blockchain.

רוצה לדעת יותר על טכנולוגיית Blockchain? נסה את מצגת יסודות הבלוקצ’יין והצטרף לקורס הוובינר שלנו עכשיו!

 

פרק -2: כיצד לבחור פלטפורמת BAAS?

לעתים קרובות כאשר ארגונים מחפשים Blockchain כשירות, הם בדרך כלל מבצעים שני סוגים של טעויות. אלו הם –

 • סמכו על ספק הענן הקיים

אולי כבר יש לך ספק ענן שמגבה את מערכת הרשת הפנימית שלך. עם זאת, הפעלת פתרון הבלוקצ’יין שלך על ספק ענן זה עשוי להיות מפתה, עדיין לא רעיון טוב בכלל. ביסודו של דבר, התמיכה לה זקוקה מערכת הבלוקצ’יין היא יותר מדי, וספקי ענן אינם יכולים לקחת עומס רב כל כך.

כמו כן, ספקי ענן אלה צריכים לשנות את ההיבטים הטכניים שלהם כדי לוודא שפתרונות הבלוקצ’יין פועלים בצורה חלקה. יתר על כן, זה לא המקרה במציאות מכיוון שארגונים רבים בחרו ספקי הענן הקיימים שלהם במקום Blockchain כספקי שירות.

 

 • סמכו על אינטגרטור רשת גדול

מרבית פרויקטי הפיילוט של Blockchain as a Service עוקבים אחר העצות האופייניות והמאגר הידע של משלבי המערכת הגדולים. יתר על כן, בסיס הידע של אותם אינטגרטורים גדולים מוגבל לערימות tier1 כמו Hyperledger Fabric ו- Ethereum. לכן הפוטנציאל של סביבת הבלוקצ’יין האמיתית נשאר בחושך, ואף אחד לא מרחיב את רמת התכונות בפתרונות אלה.

יתר על כן, די נדיר לראות טכנולוגיות קריטיות למשימה כדי להניע את הארכיטקטורה הארגונית כולה מכיוון שהן רק סטארט-אפ. אז, הענפים הגדולים מגדילים את האפשרות של חברות הזנק לצמוח ולהציע גם את Blockchain כשירות.

במציאות, הבנה חזקה של פרוטוקולי הבלוקצ’יין, המסגרות והכלים חשובה הרבה יותר מסתם מומחיות אנכית.

 

בחירת ה- Blockchain הנכון כארכיטקטורת שירות

לפני שתקפוץ לבלוקצ’יין כאינטגרציה של שירות, עליך לראות איזה ספק מציע את סוג הפיתרון המתאים עבורך. יש כמה תכונות מיוחדות לחפש ב- Blockchain האידיאלי כספקי שירות. לכן, עליך לבדוק תמיד את אלה לפני שתתחייב אליהם. בואו נראה מה הם –

 

תכונות בסיסיות

 • אספקה ​​מהירה

אספקה ​​מהירה היא למעשה היכולת לפרוס כל רשתות בלוקצ’יין די מהר ללא שום בעיות.

חברות הבלוקצ’יין כשירות הן תמיד תחת לחץ רב להתקין, לפרוס ולנהל את הסביבה ביעילות ובמהירות. יתר על כן, הסביבה זקוקה לתמיכה נוספת, אך וריאציה של מסד הנתונים, הדפדפנים, חומות האש, שרתי היישומים והחומרה מקשה על השגתם. בדרך כלל אלה הנושאים המעטים שחברות ה- Blockchain כשירות צריכות להתמודד עליהן –

 • התקנה מסובכת, מפרכת ומועדת לטעויות, שלוקח ימים עד שנכונה.
 • סביבות רשת קשות מדי לתמיכה ולניהול.
 • כלים חדשים שצריך לספק מיד לאחר ההשקה.
 • מערכות וסביבות לא גמישים שקשה מדי לשלב.
 • חוסר עקביות בפריסה שמתרחקת מהתקן.
 • אין מספיק תמיכה בחומרה לכל הפרויקטים.
 • הגדרת תכונות בין ייצור, בדיקה ופיתוח.
 • תיקון אלפי סביבות.

כדי להימנע מכל הבעיות הללו, עליך לחפש את Blockchain כספק שירות המציע פריסה מהירה וכלכלית, בדיקות, בימוי וקו ייצור טוב מבלי לבצע שגיאות. יש כמה חברות Blockchain נהדרות כשירות שמאפשרות למשתמש –

 • פרוס במהירות את רשת הבלוקצ’יין ללא יותר מדי תקלות.
 • מציעים פתרונות גיבוי טובים במקרה חירום.
 • הוסף במהירות תוספות חדשות לפלטפורמה ללא כשל בשרת.
 • מציעים תמיכה טכנית במקרה של פריסה עצמית.
 • חזור לגרסה הקודמת במקרה של באגים או פרצות מבלי לפגוע בנתונים כלשהם.
 • לוקח מעט מאוד זמן לפרוס כגון 10-30 דקות.

לכן, וודא שכאשר אתה בוחר ספק BAAS שלך, עליהם שיהיו להם מתקני פריסה מהירים.

 

 • שירותי Backend

כל מפעל מגיע עם הצורך הייחודי שלו בשירותי backend. פיתוח האורקלים לאינטגרציה זו הופך מכשול עבור החברות. זו הסיבה שבלוקצ’יין כספקי שירותים צריכים להציע שירותי backend כגון שילוב של תכונות פופולריות וטכנולוגיות מיינסטרים.

בדרך כלל, כל מפעל צריך לקבל לפחות חלק מהדברים הבאים מ- Blockchain שלהם כספקי שירות.

אבטחת מידע:

זו דרישה לוודא שנתוני היישום ונתוני המשתמשים נשארים בגבולות הפלטפורמה.

בקרת תהליכים / משאב הדוק יותר:

סביבה מדרגית היא תמיד מכריעה מכיוון שהיא צריכה לשמור על הביצועים המקוריים כל הזמן. יתר על כן, הסביבה צריכה להיות מנגנון הגנה מפני כל פריצות, בקרת זרימת נתונים, משאבי מחשוב, כלי ניטור אקטיביים וכן הלאה. אלה כמה מהדרישות הבודדות לבקרת התהליך של המפעלים.

בקרת עלויות:

אנו יודעים שרוב ה- SAAS הטיפוסי מגיע עם מנוי במקום להעניק לו רישיון פעם אחת. אבל בדרך כלל BAAS לא בא ככה. יתר על כן, הם כוללים בדרך כלל פתרונות לחיסכון בעלויות. עם זאת, עליכם לבדוק האם העלות כוללת הוצאות נסתרות או לא.

שילוב:

בדרך כלל, ארגונים כבר פועלים בשכבת רשת אופיינית שבה צריכים להיות מספר שכבות של מקורות הנתונים, התהליכים וזרימות העבודה. יתר על כן, שירותי ה- backend צריכים להיות מסוגלים להשתלב בארכיטקטורה זו. לכן הוא יכול לתמוך במגוון רחב של יישומים מבלי לשנות את הרשת הישנה הישנה.

 

 • פלטפורמות IAM

המטרה המקורית של כל רשת מורשית היא היכולת לאפשר למשתמשים מידע או שכבות מסוימים. אם תשלב פלטפורמת ניהול זהויות, רשת הבלוקצ’יין שלך תהיה מאובטחת היטב. אתה יכול להעניק אישור לאנשים עם מעמד מסוג זה.

ברור שלא לכל עובד במשרד יש גישה למידע רגיש פנימי, נכון?

IAM או ניהול זהויות וגישה הם סוג של מסגרת עבור ארגונים המאפשרים ניהול זהויות דיגיטליות או אלקטרוניות. יתר על כן, המסגרת כוללת את כל המדיניות לניהול הזהויות וגם תמיכה טכנית לאחסון.

באמצעות פלטפורמות IAM, תוכל לשלוט בגישת המשתמש למידע קריטי בארגון שלך. יתר על כן, ניהול זהויות וגישה תמיד מציעים מערכת בקרה הבנויה על אדריכלות מבוססת תפקידים. זה עוזר למנהל לווסת את הגישה בכל רחבי הרשת ולזהות שחקנים גרועים.

במציאות, בדרך כלל גישה זו פירושה יכולת לכתוב או לקרוא נתונים או משימה ספציפיים, לפעמים גם צפייה או יצירה נופלות מתחת לנישה. יתר על כן, אתה יכול להקצות תפקידים על סמך סמכות העבודה, הכשירות והאחריות שלהם בארגון שלך.

אתה יכול להשתמש בפורמט כניסה יחיד או אפילו להשתמש בתהליכי אימות מרובים כדי להעניק למשתמשים גישה. מכיוון שתעסוק באימות, יהיה עליך לאחסן את כל הזהויות ולנהל אותן במקום מאובטח.

יתר על כן, שילוב ה- IAM מסייע גם להבטיח שתשתף רק את הדרוש לא כל השאר.

לכן, עליכם לחפש את שילוב מסגרת ה- IAM עם ה- Blockchain כפתרון שירות.

 

 • חוזה חכם

לצורך היגיון עסקי, תזדקק למנגנון חוזים חכם כדי להיות חלק ממערכת הרשת שלך. עם זאת, מכיוון שהפלטפורמות אינן ניתנות לשינוי, זה הופך את תהליך הפריסה והבדיקה של חוזים חכמים לזר למדי עבור היזמים. זו הסיבה שעליך לוודא שחברות Blockchain שלך כשירות מציעות שילוב חוזה חכם עם הפריסה.

חוזים חכמים הם אחד החלקים החשובים ביותר בכל Blockchain כפתרון שירות. בעיקר משום שהם דרך נהדרת לאכוף הסכם בין הצדדים. במילים פשוטות, חוזים חכמים הם סוג מיוחד של חוזה דיגיטלי השולט ישירות על העברת נכסים או מסמכים בין משתמשים תחת כללים מסוימים.

יתר על כן, החלק הטוב ביותר הוא שהחוזה החכם לא רק מגדיר את הכללים כמו חוזים אופייניים, אלא הוא אוכף את העונשים במקרה של כל מצב שעובר על הכלל. עם זאת, המונח חוזה חכם הוא מעט מופרך מכיוון שהם אינם אנשי קשר חוקיים וגם לא חכמים.

המשתמשים המשתמשים בחוזה פשוט ייקחו הכל בחשבון וידאגו שהקוד יפעל בצורה הוגנת.

יתר על כן, אנו מאמינים כי חוזים חכמים עלולים להפוך לחוזה חוקי אם נוכל לשלול תנאים מסוימים. נראה כנראה שילוב של החוזים החכמים והחוזים החוקיים כדי להפוך את הכל לדיגיטלי. יתר על כן, הם יכולים להתקבל גם על ידי רשויות החוק.

אך נכון לעכשיו, אינך יכול לבלבל בין חוזה חכם לבין חוזים משפטיים מכיוון שאכיפת החוק או בתי המשפט אינם מקבלים אותם.

 

 • מסגרות וזמני ריצה שונים

אוקיי, קיבלת בלוקצ’יין איכותי כארכיטקטורת שירות מחברת BAAS שלך. אבל אולי עכשיו אתה רוצה לשנות את הסוג הראשוני של פלטפורמת הבלוקצ’יין ולעבור לפלטפורמה אחרת, איך תעשה את זה?

בדרך כלל אין חברות Blockchain כשירות רבות המציעות צדדיות בכל הנוגע למסגרות blockchain. עם זאת, אתה צריך לבחור אם במקרה של בחירת המסגרת המושלמת. חברות Blockchain כשירות מסוימות מציעות אפילו סוג אחד בלבד של פריסת בלוקצ’יין ארגונית. יתר על כן, זה מגביל את ההזדמנות עבורך להשיג את סוג המסגרת הרצוי שאתה זקוק לו.

מלבד שם, חברות Blockchain as a Service המציעות כלים מינימליסטיים להגדיר את המסגרת. תמיד אתה צריך לרשות מגוון ערכות כלים אם אתה מעוניין בגמישות האולטימטיבית בפריסת פתרון BAAS.

לכו על BAAS המציע תמיכה מהשורה הראשונה עבור מערך מסגרות וזמן ריצה מגוון. בדרך זו תקבלו את הטעם האולטימטיבי של הגמישות הדרושה לארגון שלכם.

 

יכולות מתקדמות

 • מנגנוני קונצנזוס מבוססי זהות

נראה קצת מופרך, לא? מנגנוני הקונצנזוס האופייניים שאנו רואים הם כמעט הוכחת עבודה או הוכחת יתד. עם זאת, יש יותר מנגנון קונצנזוס להשגת הסכם בין המשתמשים.

PoW או PoS למעשה לא מציעים את מידת ההרחבה הדרושה שדרגת הארגון אכן זקוקה לה. מנגנונים אלה הם פרוטוקולים קונצנזוסיים מיותרים לחלוטין ואינטנסיביים מבחינה חישובית.

על חברות ה- Blockchain as a Service להכניס מנגנון קונצנזוס שאינו תלוי בהיבט החישובי. בדרך כלל מנגנונים אלה הם קלים כמו הוכחת סמכות.

יתר על כן, מודלים קונצנזוסיים זהותיים זהים יכולים להגדיל את הרשת וארגונים יכולים באמת לשלב את הטכנולוגיה. לפיכך, חפשו פתרונות קונצנזוס בסיסיים לזהות שכן כל הארגון יפעל בזהויות ידועות.

 

 • רשתות חסימות מותרות

רשתות חסימות מותרות הן חובה עבור Blockchain כספקי שירות. בעיקרון בגלל הצורך בפרטיות. כן, בדרך כלל ישנן קומץ רשתות בלוקצ’יין מורשות בשוק, אך ישנם גם פתרונות ציבוריים. פתרונות ציבוריים מציעים הרבה תכונות. אבל הם לא מתאימים לשילוב ארגוני.

אולי תרצה פרטיות, אבל מסגרות ציבוריות פופולריות לא יכולות לתת לך את זה. אחת מהן היא פלטפורמת את’ריום, למרות שהן פופולריות במיוחד; ובכל זאת, הם לא יכולים להציע יישומים נאותים בתאגידים. זה אלה צריכים לעבור לתמיכה פרטית או שרשרת צדדית.

אך נושאים רבים מגבילים את אפשרויות הרשת הפרטית במסגרות אלה. לכן, נסה ללכת על בלוקצ’יין מורשה כפתרון שירות ולא כציבורי.

 

 • חסום כלי ניטור וסייר

אז, עכשיו יש לך רשת בלוקצ’יין, אבל אם אתה לא מנהל את זה איך המערכת יכולה לפעול כמו שצריך? לא כל מפעל משתוקק לנהל ארכיטקטורת רשת בגלל הצורך בפרטיות. ברור, אמון הוא הבעיה הגדולה כאן ואמון על גורמים אחרים מ- Blockchain שלך כחברות שירות עשוי להיות קצת מופרך.

במציאות, תרצה לנהל או לפקח מהארגון שלך. אך לשם כך תצטרך ניטור ובדיקת כלים בכדי לשמור על הבריאות הכללית של פתרון ה- BAAS שלך. כלי ניטור כגון Explorer יאפשר לך לדעת כיצד הצמתים עובדים או אם ישנה שגיאה כלשהי בספר החשבונות.

אתה יכול גם להשתמש בכלים אלה כדי לראות אם צומת מנסה לגרום נזק בספר הספרים ולהתעסק במידע. למרות שהם לא יוכלו לפגוע במערכת ספר החשבונות, עדיין בעזרת כלי הניטור תוכלו להעריך במהירות מי מהם השחקן הגרוע..

מלבד זאת, כמה כלים לבדיקת ביצועים יאפשרו לך לדעת עד כמה באמת יכול פתרון הבלוקצ’יין שלך. יתר על כן, במקרה שהוספת תכונה חדשה אתה יכול פשוט לבדוק במהירות את הבריאות ולראות איך זה מסתדר.

זה נוח וסופר קל. לכן, וודאו שחברות Blockchain כשירות מציעות לכם את כלי הניטור והחקר הדרושים.

 

 • שירותי Blockchain-First

ישנם כמה שירותי בלוקצ’יין- First שקיימים בשוק; אתה צריך לראות אם ספק BAAS שלך מציע את זה או לא. עם זאת, זהו מקרה אופציונלי. טכנולוגיות כגון ENS, Metamask, Truffle, Swarm, BigChainDB, IPFS ועוד רבות ומציעות כמה פתרונות חדשניים. חברות Blockchain כשירות כרגע אינן מכסות טכנולוגיות אלה.

אם תרצה תוכל לבדוק את הטכנולוגיות הללו בחבילות BAAS שלך. עם זאת, זה אופציונלי לחלוטין מכיוון שלא תמצאו חברות בלוקצ’יין רבות כשירות אשר באמת מציעות פתרונות אלה.

 

 • עסקאות פרטיות וערוצי מדינה / צד

חברת BAAS שלך אמורה להיות מסוגלת להציע לך עסקאות פרטיות ואפילו ערוצי צד / מדינה. רבים מהעומס החישובי מתרחש ברשתות מחוץ לרשת או הפרטית. עם זאת, אין הרבה Blockchain כארכיטקטורת שירות התומכת ביישומים מחוץ לרשת.

יתר על כן, זה איכשהו מגביל את יכולת ההרחבה ככל שהעומס בשרשרת הראשית הופך ליותר מדי ובסופו של דבר יש לך רשת איטית. לכן, ודא שאתה יודע אם ה- Blockchain שלך כארכיטקטורת שירות תומך בעסקאות הרשתות הפרטיות או לא.

 

גורמים אחרים שיש לקחת בחשבון

עכשיו אתה יודע על עשרת הגורמים שעליך לשקול כדי לדעת אם Blockchain כארכיטקטורת שירות שרצית מוכן לארגון שלך או לא. ציינו הן דרישות בסיסיות והן דרישות מתקדמות אשר בעצם רלוונטיות למקרי השימוש בעולם האמיתי.

החלק העיקרי של הבלוקצ’יין המורשה מבוסס על Ethereum או Hyperledger. יתר על כן, פתרונות הבלוקצ’יין הללו מסוגלים לקבל על עצמם כל סוג של יישומים בעולם האמיתי.

עם זאת, ישנם מעטים מהגורמים שיכולים להיות בסיס נהדר לדעת על הכדאיות הטכנית של ה- Blockchain כארכיטקטורת שירות. אלו הם –

קהילת המיישמים

ארגונים רבים זקוקים לפתרונות איכותיים, ולשם כך הם זקוקים לשירותי ציון מקצועיים. על קהילת המיישמים של ה- Blockchain כספקי שירות להיות בעלי מודעות מקצועיות שיכולות להשיג בקלות את הפתרונות המורכבים עבור הארגונים..

קהילת מיישמים חזקה בתוך BAAS תייעל את הפריסה שלך הרבה יותר מהר. יתר על כן, זהו אינדיקטור מושלם עד כמה הספק גדול. יתר על כן, שקילות השוק שלהם תהיה מתוחכמת למדי.

 

קהילת מפתחים

ברור שהיית רוצה את מיטב המפתחים הטובים ביותר לפריסתך. יתר על כן, קהילת מפתחים טובה תמיד תיתן תפוקה מצוינת. בדרך כלל, הם יכולים לרתום את כל הצרכים שלך במסגרת ללא שגיאות בקידוד.

לפיכך, לא תצטרך לדאוג לכדאיות הבלוקצ’יין שלך כארכיטקטורת שירות מכיוון שהיזמים ידאגו לכל דבר.

אם חברת BAAS שלך מציעה קהילת מפתחים טובה, אתה בהחלט צריך ללכת עליהם.

 

לקוחות

הדרך הטובה ביותר לבחור את Blockchain כארכיטקטורת שירות היא לחפש בסיס מעריצים חזק. במציאות, לחברות שיוכלו להציע את הפתרון המתקדם ביותר וללא הטרחה יהיו הלקוחות הרבים ביותר. אתה יכול גם לראות הרבה המלצות שיכולות להעיד על הלגיטימיות שלהן.

למרות שיש הרבה פרויקטים של פיילוט, אין כמו מערכת אקולוגית של לקוחות להערכת שווי השוק שלהם. לכן, ספק BAAS עם קהל אוהדים טוב של לקוחות הוא סימן לשירותים באיכות מעולה.

 

חדשנות בלוקצ’יין

האם בלוקצ’יין כארכיטקטורת שירות היא רק אמצעי פשוט עבור ספקים להציע טכנולוגיות בלוקצ’יין לארגונים? האם הם לא מציגים חידושים? פתרונות BAAS משתנים מספק לספק. לכן, ייתכן שהפלט לא יהיה זהה עבור אותה פריסת Hyperledger מספקים שונים. לפיכך, חידושים בשוק זה יכולים ליצור סוג שונה יותר של Blockchain כארכיטקטורת שירות עבור הארגון שלך.

חידושים משלהם עשויים להיות תפיסה נהדרת במקרה של פריסת בלוקצ’יין כלשהי.

 

אנו יודעים כי הערכת השוק באמצעות הודעות לעיתונות, רמת הפעילות או סבבי המימון אינה הדרך הטובה ביותר לחפש בלוקצ’יין כארכיטקטורת שירות. לכן באמצעות ההנחיה הקודמת תוכלו להעריך הן פופולריות טכנית והן פופולריות בשוק.

אנחנו די בטוחים שזה בהחלט יעזור לך לסנן את הספק המושלם לצורך שלך.

 

פרק 3: מדוע כדאי להסתכל ל- BAAS?

יש לא מעט סיבות נהדרות שבגללן כדאי לך לבדוק את Blockchain כשירות. הסברנו בעבר כיצד שירות פיתוח הבלוקצ’יין יכול להיות אפשרות מצוינת להשקעה לצורך שילוב עתידי.

אבל אם אתה עדיין ספקן לגבי הסיבה, בדוק את הדברים הבאים. אנחנו די בטוחים שהם די והותר בכדי לשכנע אותך. בואו נתחיל!

באס: סיבות לשימוש ואינפוגרפיות פופולריות של יישומים

 • קל ופתוח

שירות פיתוח הבלוקצ’יין מציע פתרון קל לפריסה המסובכת שלכם. פיתוח בלוקצ’יין אינו חתיכת עוגה. יתר על כן, תצטרך שיהיה לך צוות מושלם עם משווק מפתחים ומושלים שיטפל בפלטפורמה.

רק טעות זעירה אחת עלולה להפוך את המערכת לבלתי מסוגלת להשתמש. אך שירות פיתוח הבלוקצ’יין יכול לפרוס רשתות חדשות בכל דקה! יתר על כן, הם פשוטים לפריסה ולא ייקח להם יותר ממספר דקות כדי להתחיל.

מי לא היה רוצה את זה?

 

 • יעיל וגמיש

החלק הטוב ביותר ברוב שירות פיתוח הבלוקצ’יין הוא שהם מציעים מגוון רחב של אלגוריתמים של קונצנזוס. יתר על כן, אלגוריתמי קונצנזוס אלה נחוצים אם ברצונך לגמישות בטכנולוגיה שלך. זו הסיבה שפתרונות רבים של BAAS יכולים להציע מעברים של 5000 לשנייה.

יתר על כן, מספיקים כלי חשמל אחרים כגון פרוטוקולי מיתוג גמישים, הצטרפות דינמית וניהול משאבים פיזיים בכדי להפוך את הפתרונות ליעילים. לא תקבל כל כך הרבה גמישות מפתרונות אופייניים.

 

 • חסכונית

איך אפשר לשכוח ממחיר הפריסה כולה? בדרך כלל, שירות פיתוח הבלוקצ’יין עולה נמוך יותר מפריסת הפיתרון שלך מאפס. אם ברצונך לפתח טכנולוגיה משלך, תצטרך להעסיק עובדים מומחים בתחום זה ותלויים בכך עבור שאר הספק שלך..

כיום אלה עולים יותר מדי מהפלטפורמות המנוהלות הממוצעות. יתר על כן, שירות פיתוח הבלוקצ’יין ייקח רק כסף עבור התכונות בהן אתה משתמש. ברוב המקרים אין עלויות נסתרות.

 

 • הגנה על פרטיות ואבטחה חזקה

בעזרת שירות פיתוח הבלוקצ’יין תוכלו לנהל את כל רמת ההרשאות, הצמתים והמפתחות מלוח בקרה יחיד. במציאות, כמעט כל ספק BAAS מציע את לוח הבקרה לגישה נוחה.

תהליך ההצפנה של מידע ספר החשבונות גם מוסיף אבטחה רבה יותר ויבטיח פרטיות עילאית. יתר על כן, אבטחת הסייבר בפתרונות אלה מדהימה מכיוון שהם אינם נותנים לפעילות הונאה חיצונית או פנימית.

 

 • מערכת ניהול

אם אתה הבעלים של מיזם, זה די טבעי לרצות להיות אחראי על הכל. כדי לעזור לך בעניין זה, שירותי פיתוח בלוקצ’יין רבים מציעים גישה ניהולית לרשת. יתר על כן, הם מציעים גם את תהליך הממשל כדי שתוכלו לאסור אנשים בגין פעילויות לא חוקיות.

מערכות אלה נחוצות מאוד עבור כל מפעל שרוצה לשנות את מערכת הרשת הפנימית שלו באמצעות בלוקצ’יין.

 

 • ניהול כלים

תוכלו לקבל מגוון רחב של כלים לניהול באמצעות שירות פיתוח הבלוקצ’יין. יתר על כן, כלים אלה עוזרים לפקח או לבדוק את ביצועי הרשת. יתר על כן, ישנם גם כלי בנייה שבהם אתה יכול להשתמש כדי לצבוט את הפלטפורמה בכל דרך שהיא. בעיקר כלים אלה הם אופציה נהדרת אם יש לך צוות בצוות שלך.

 

פרק 4: היכן ניתן להשתמש בפתרונות BAAS?

עסקאות גלובליות

בעבר תעשיות פיננסיות היו הראשונות ששקלו שירות פיננסי של בלוקצ’יין. Blockchain as a Service מסוגלת להתמודד עם כל נטל הרשת שלהם. לכן העסקה העולמית היא אחת ממקרי השימוש הטובים ביותר ב- Blockchain כשירות.

כעת עם פיתרון BAAS תוכלו לבצע תשלום חוצה גבולות, אשר בתמורה יעניק לתחום הפיננסי דחיפה מאסיבית.

יתר על כן, תהליך העסקה המיידית הוא נורא מהיר, ולא תצטרך לחכות מספר ימים כדי לעבד את התשלום. במציאות זה לוקח רק 10 שניות בערך לשלוח את התשלום.

בלוקצ’יין כשירות יבמ היא אחת הדוגמאות הבולטות למקרה שימוש זה. יבמ השיקה את World Wire, ובכך, כל אחד יכול לנקות את התשלומים החוצים. בדרך כלל הם מציעים –

 • אפשרויות משלוח מהיר של כסף.
 • יעילות רבה יותר.
 • עלות מופחתת.
 • סביבה עשירה בביטחון.
 • שקיפות מסיבית

יתר על כן, זה פשוט מאוד לשימוש ותוכלו לשלב אותו בכל סוג של ארגון. אז, תוכלו ליהנות מהיוקרה של חיסכון בזמן.

 

מִסְחָר

מסחר הוא עוד אחד מהבלוקצ’יינים הגדולים כמקרי שימוש בשרתים. מדי שנה, יותר מ -18 טריליון פריטי יוקרה נשלחים באמצעות כל סוג של חברות מימון סחר. זה שוק ענק ובלוקצ’יין כשירות יכול לגרום לו להתנהל בצורה חלקה יותר.

במציאות, מה שמגזר זה זקוק לו יהיה שליטה רבה יותר על כל התהליך. יתר על כן, Blockchain כשירות באמת יכול לזרוח כאן.

דוגמה מצוינת לכך תהיה TradeLens. TardeLens היא טכנולוגיית Blockchain as a Service עם תשומות של בעלי עניין וכללים מבוססים. יתר על כן, מדובר במערכת רשת מודולרית מודרנית שיכולה לספק יעילות רבה.

לפלטפורמה יש למעלה מ -150 ארגונים לגיבוי. יתר על כן, היתרונות הם עצומים כגון ללא ניירת, יעילות גבוהה יותר, אמון ושקיפות ועוד רבים אחרים.

יתר על כן, הרשת מאובטחת לחלוטין, וכולם רשאים לראות את המידע שלהם. לכן, רק להם תהיה גישה אליו, וזה נהדר כי זה שומר על הפרטיות.

 

בטיחות מזון

אנחנו די בטוחים שאתה יחד עם כל האחרים עוסקים בנושאי בטיחות מזון. אפיקי החקלאות המסיביים מגדלים כמות גדולה של מזונות, אך לשם כך הם פוגעים באיכותם. מזון מעובד נפוץ, ויש להם את כמות התזונה הנמוכה ביותר שאנחנו צריכים. יתר על כן, המרכיבים הכימיים למשך חיי מדף ארוכים יותר הופכים אותם למסוכנים יותר עבורנו לאכילה.

אך כיצד תוכלו לספק פיתרון טוב לבעיה הנוראית הזו? ובכן, מקרים לשימוש ב- Blockchain כשירות יהיו שימושיים בהקשר זה. יתר על כן, בעזרת פתרונות אלה, החברות יכולות להתחקות אחר חומר המזון ולהעריך את איכות המזון לפני שיווקו.

בלוקצ’יין כשירות יבמ מציעה את אחד הפתרונות הנפלאים – Food Trust. Food Trust יודיע לך על איכות חומר הגלם שלך מנקודת ההתחלה ועד למוצר הסופי.

יתר על כן, הוא יציע גם –

 • אחריות על בטיחות המזון
 • טריות המזון, גם לאחר הייצור
 • קידום אמון המותג
 • אין בזבוז מזון
 • הגדל את הקיימות
 • אין סקופ להונאות מזון

 

שרשרת אספקה

זהו אחד המקרים החשובים ביותר לשימוש ב- Blockchain כשירות. במציאות, BAAS יכול באמת לזרוח בניהול שרשרת האספקה. יתר על כן, רבים משירותי פיתוח הבלוקצ’יין מציעים תכונות אטרקטיביות כגון –

 • מערכת ספר חשבונות מאובטחת ופרטית.
 • נראות לכל שלב בתהליך שרשרת האספקה.
 • אימות נתונים עם חוזים חכמים יחד עם אכיפת הסכמים.
 • מידע מדויק והוא לא ניתן לשינוי, בדרך זו הוא יכול לזהות במהירות את השחקן הרע.
 • הגדלת הכנסות.
 • פתרונות להפחתת עלויות בכל שלב.

 

בדרך כלל, ענפי שרשרת האספקה ​​סובלים מבעיה מרכזית – היעדר עקיבות מתאימות. יתר על כן, זה די רגיל לייצר כמות גדולה של מוצרים בכל פלח, אבל לעקוב אחר כל אחד מהם היה בלתי אפשרי למדי.

כתוצאה מכך, מוצרים רבים נעלמים או מוחלפים במוצרים מזויפים. יתר על כן, זה בטווח הארוך פוגע במוניטין של אותו מותג.

כדי להתמודד עם המצב שבלוקצ’יין כשירות, יבמ עובדת על פתרונות במיוחד לניהול שרשרת האספקה. יתר על כן, הפלטפורמה מציעה שקיפות ומעקב, שהם שניים מהצרכים העיקריים של מגזר זה.

 

קמעונאות

תעשיית הקמעונאים היא מקרי שימוש פופולריים נוספים של Blockchain כשירות. למה? ובכן, זה בגלל שקמעונאים תמיד צריכים להילחם במוצרים מזויפים כדי שהלקוחות שלהם יוכלו להשיג את המוצרים האותנטיים שמגיעים להם. עם זאת, עם אחוזי הצלחה מעטים מאוד הם אינם מסוגלים להילחם בשוק הזיוף.

בשלב זה בלוקצ’יין כשירות יכול להציע הרבה אמצעי אבטחה ולעזור להילחם במוצרים מזויפים.

כמה שחקנים מרכזיים בתחום זה הם עליבאבא וולמארט.

וולמארט היא אחת מענקיות הקמעונאות המובילות בשוק, וכיום, הם באמת מעוניינים ב- BAAS. בתפעול יומיומי, הם משתמשים בשירותי בלוקצ’יין של יבמ כדי לנהל את כל המוצרים שלהם ולעקוב אחריהם. יתר על כן, הם גם מנסים לספר את כל העיבודים של קניית טובין ותשלומים.

מצד שני, עליבאבא רוצה לעצור את נושאי הגניבה. מדי שנה, מוצרים רבים נגנבים מהמחסן או מפס הייצור שלהם. יתר על כן, כדי לעצור זאת, הם משתמשים בפתרונות מבוססי בלוקצ’יין. יתר על כן, החברה בוחנת BAAS ברמה ארגונית.

 

שירותים ממשלתיים

מקרי שימוש ב- Blockchain כשירות מושלמים לכל שירותים ממשלתיים. בדרך כלל מוסדות ממשלתיים ממש חסרים דיגיטציה. יתר על כן, לאזרחים מגיעות זכויות טובות וזכויות טובות יותר, אך עקב הפעלת רשתות מדור קודם מכונים אלה אינם יכולים להציע זאת.

כתוצאה מכך, זה הופך לנטל עבור השירותים הממשלתיים לעמוד בדרישות.

עם זאת, שירותים מיוחדים כגון שירות פיננסי של בלוקצ’יין או כל שירות אחר יכולים לעזור לייעל את תהליך הדיגיטציה של הממשלה. יתר על כן, העברת הכל במערכת החשבונות תבטיח חברה ללא נייר ללא כל התעסקות בלתי חוקית או שבילי נייר.

במציאות, שירותים ממשלתיים רבים משתפים פעולה עם Blockchain כספקי שירות.

אבטחת תעודות זהות דיגיטליות של כל אזרח וייעול תשלומים כגון קרקעות, חכירת משכנתא או כל סוג אחר של תשלום הם רק כמה מהיישומים האפשריים.

מדינות כמו צ’ילה, אסטוניה, דובאי וישראל כבר בוחנות את יישום הבלוקצ’יין שלהן.

 

קניין רוחני

רק תחשוב על סיטואציה. אתה צלם ואתה מוכר את העבודה שלך בכסף. יתר על כן, אתה משתמש בפלטפורמת המדיה החברתית לצורך שיווק כישורי הצילום שלך, אך רבים משתמשים בעבודתך ללא רשותך, ואין אתה אפילו משלם עבור אלה. זה נראה לך פיתרון טוב? ברור שלא!

עם זאת, זהו המקרה הרגיל עבור אמנים, ממציאים, מוזיקאים ומעצבים. יתר על כן, כדי להשפיע היטב על השוק, הם זקוקים לאבטחה טובה יותר עבור הקניין הרוחני שלהם. במציאות, יש המון חברות שמפטטות או מאפיינים רוחניים של סימנים מסחריים; עם זאת, מאגרי המידע שלהם באמת מעודכנים.

זו הסיבה שאתה צריך להשתמש בבלוקצ’יין כדי לרשום פטנט על עבודתך, כך שאף אחד לא יוכל להשתמש בזה באופן לא חוקי. יתר על כן, באמצעות השירות הפיננסי של בלוקצ’יין תוכלו לעקוב בקלות אחר הנכסים שלכם ולקבל את התשלום המגיע לכם.

 

בריאות

מוסדות בריאות יכולים לנצל את כל היתרונות של Blockchain כשירות לשימוש בקלות. בדרך כלל, הרבה השקעות נכנסות למגזר זה, אך עם תוצאות פחות פחות בולטות. ולמה זה? ובכן, זה בגלל שאנשים רבים מנצלים את חוסר השקיפות בענף. יתר על כן, הם יתמקדו בנקודות הפגיעות וינצלו יתרונות.

גורם מרכזי נוסף, במקרה זה, הוא נושא התרופות המזויפות. סמים מזויפים הם לא משהו שנרצה לבלוע כל יום. יתר על כן, אנשים רבים סובלים ממחלות קשות בגלל נטילת תרופות מזויפות. השוק גדל, והתרופות לא יכולות לעשות דבר בעניין.

כדי לעזור, מגזר זה באמת יכול להשתמש ב- Blockchain כיישום שירות. יתר על כן, שירות פיננסי של בלוקצ’יין יכול להתעלם מתהליך התשלום, ופלטפורמת ספר החשבונות יכולה לעקוב ולהציע מידע בלתי משתנה.

אם הם יתכנסו, איש לא יוכל לעשות פעילויות מרמה.

 

נפט וגז

זה אולי נראה כמו בלוקצ’יין מוזר כמקרי שימוש בשירות, אבל נישת נפט וגז היא אחת מענפי הארגון הגדולים ביותר. יתר על כן, מקורות רבים טוענים כי BAAS יהיה מושלם עבור מגזר זה. בנוסף, תהליכי תשלום מטען וביקורת זקוקים לבסיס רשת מתאים כדי להתייעל.

בהקשר פשוט, Blockchain as a Service יכול לשפר את היעילות ולא משנה באיזה מסלול הוא לוקח בחשבון – רגיל, ספינה, משאית ומסילה. יתר על כן, חברות נפט יכולות להגיע למסלול הטוב ביותר האפשרי ולהוזיל עלויות במידה רבה.

עם זאת, הכל תלוי באחריות הנתונים. לכן, ברגע שהנתונים נמצאים בפנקס הספרים, אין זה יכול לשנות או לשנות אותם וגם המוביל וגם המשלח יראו זאת.

על פי Accenture, פתרונות BAAS למפעלים יכולים לחסוך יותר מ -5% מהעלות. לכן ענקיות נפט רבות בוחנות כעת את רעיון הבלוקצ’יין.

 

נדל”ן

שוק הנדל”ן לא עושה כל כך נהדר בימים אלה. במציאות, הוא סובל מאוד מנזילות ירודה יחד עם עלות גבוהה מדי ותפוקה לא מספקת. כיום הוא הפך לפריט יוקרתי שרק האנשים העשירים יכולים להשקיע בו.

יתר על כן, כדי לאזן מצב זה חברות נדל”ן צריכות להשתמש במקרים של Blockchain כשירות. פלטפורמות BAAS יכולות להציע את כמות הנזילות הדרושה לנישה.

ישנם מספר מקרים בהם חברות נדל”ן משתמשות בבלוקצ’יין כדי לעקוב אחר השוק. יתר על כן, הם גם מבטיחים שביעות רצון טובה יותר של לקוחות וממירים כל קרקע לקרקע דיגיטלית.

השימוש בכך אנשים יוכלו להשקיע בבעלות חלקית והם יכולים לקנות ולמכור את הקרקעות בקלות איפה שהם רוצים. כך שבדרך זו הנזילות בשוק תחזור.

 

הומניטריות

מקרים לשימוש ב- Blockchain כשירות באמת יכולים למנף את כל היישומים בנישה זו. בעיניך, המגזר הזה אולי נראה מופרך, אבל גם המגזר הזה זקוק לתשומת לב. מדי שנה מיליוני דולרים עוברים לתעשיות צדקה לצורך עבודות הומניטריות, אך האם הם באמת הולכים לאנשים הנזקקים?

לצערי לא. תעשיות הומניטריות סובלות מאחת מפעילות ההונאה הגדולה ביותר בכל הזמנים. יתר על כן, אנשים רבים מנסים להתעסק עם הניירת ולגרום להיראות כאילו הם נותנים את הכסף לעניים. עם זאת, רק קומץ אנשים מקבל עזרה למרות שיש להם יותר מדי תרומות שמגיעות מדי יום!

כדי לעזור להפסיק את כל השחקנים הרעים, ענף זה יכול להשתמש בכוחו של שירות פיננסי של בלוקצ’יין. באמצעות הפתרונות יוצרים ספקי BAAS הם יכולים לרתום את חוסר השינוי. תרומות יכנסו דרך ספר החשבונות, ואף אחד לא יכול להתעסק איתם. יתר על כן, הם יכולים גם לאתר לאן התרומות הולכות.

 

ביטוח

ענף אחר נקלע לפיגור במשחק המירוץ הטכנולוגי הוא ביטוח. חברות ביטוח נאלצות להתמודד עם יותר מדי ניירת וכספי כסף מדי יום, וזה סוג של מכריע. יתר על כן, בכל פעם שמישהו תובע את הביטוח שלו החברה צריכה לשלוח את העובד שלהם לבדוק אם התביעה נכונה או שקרית.

יתר על כן, תהליך זה לוקח זמן רב וגורם ליותר צרות הן עבור הצרכן והן עבור החברה.

מלבד אלה, חברות אלה גם מנצלות את לקוחותיהן בכך שהן לא היו כנות לחלוטין. בדרך כלל, יש המון פרצות בפוליסות הביטוח, ובשבילן לקוחות רבים משוללים כסף.

לכן, כדי לשים לזה סוף, הם צריכים למנף את Blockchain כמקרי שימוש בשירות. עם שילוב הבלוקצ’יין, הם יכולים להשתמש בשירות הפיננסי של בלוקצ’יין כדי לנעול את ההסכם. רבים מ- Blockchain כספקי שירות מסוגלים להציע פתרון זה.

יתר על כן, עם הכל אוטומטי בחוץ פתוח אתה יכול בקלות לתבוע את הביטוח שלך ללא עיכובים.

 

מדיה ובידור

עסקי הבידור הם אחד המגזרים המכריעים והגדולים בקהילה שלנו. במציאות, ההשתתפות במדיה ובבידור היא די קלה בגלל פלטפורמות חברתיות כמו יוטיוב. עם זאת, גם ביוטיוב הטיפול אינו הוגן.

למרות שלפלטפורמה המקוונת יש כללים רבים, אך עדיין קיימת חוסר הוגנות רבה עבור אמני YouTube. יתר על כן, הם לא זוכים לחשיפה על עבודתם.

יתר על כן, המצב מייאש ביותר, ואמנים גדולים רבים אינם מקדמים את עבודתם כראוי. אבל עם השימוש ב- Blockchain כשירות במקרים של תמהיל, תעשיות המדיה יכולות באמת להפוך אותו.

הם יכולים לעקוב אחר כל הרשומות מהאמן וגם יכולים לחלק את הכנסותיהם בזהירות רבה יותר באמצעות השירות הפיננסי של בלוקצ’יין. יתר על כן, שמירה על זכויותיהם באמצעות הפלטפורמה חלה גם כן. יתר על כן, הם יכולים להשתמש בתכונת חוזה חכמה כדי לשלם באופן מיידי לאמן בכל פעם שמישהו קונה או רואה את עבודתו.

 

לִנְסוֹעַ

אחרון חביב, תעשיית הנסיעות פופולרית למדי מבחינת מקרים לשימוש ב- Blockchain כשירות. ראינו שדות תעופה רבים לעבוד עם ספקי בלוקצ’יין וכדי להיות גלויים; הם עובדים ממש נהדר. שדות תעופה מעוניינים להשתמש בטכנולוגיה החדשה, ועם הספקים הם מקבלים עסקה טובה.

יתר על כן, תעשיית הנסיעות רוצה לחולל מהפכה במערכת עיבוד הנוסעים באמצעות הטכנולוגיה.

שימוש במאגר מידע יחיד כדי להוסיף את כל זיהוי הנוסעים הוא פיתרון נהדר מכיוון שכך הנוסע לא יצטרך לחכות שעות במצב מעבר הגבול. יתר על כן, בלי שום תיעוד וכל מה שדיגיטציה אנשים לא יוכלו לזייף דרכונים ולעבור דרכם.

חברת התעופה האנגלית הבריטית משתמשת כיום בטכנולוגיה כדי לראות כיצד המערכת פועלת. הם עוקצים את כל הטיסות הנכנסות והיוצאות ולוחות הזמנים לדיוק רב יותר. נכון לעכשיו הם רשמו יותר משני מיליון טיסות ללא שום בעיה.

 

פרק 5: ספקי BAAS פופולריים בשוק

ספקי באס ודוגמאות אינפוגרפיות בעולם האמיתי

 

1. מיקרוסופט

ברור ששמעת על מיקרוסופט – ענקית הטכנולוגיה ששולטת בשוק. אך אנו חושבים שתשמח יותר לדעת שמיקרוסופט אכן הצטרפה לליגת ספקי BAAS עם הפלטפורמה שלהם. אז עכשיו הם מציעים פתרונות באמצעות Blockchain שלהם כפלטפורמת Azure Azure של שירות.

יתר על כן, עם מגוון המוצרים החדש והמדהים שלהם, אתה יכול לפרוס פלטפורמה תוך יממה בלבד! כמה זה נפלא? עוד תכונה מדהימה של Blockchain זה כפלטפורמת Azure Service היא שזה ייקח רק כמה קליקים כדי להגדיר אותה! שולחן עבודה של Blockchain כשירות עבודה של Azure מתאים בעיקר לשלבי פיתוח או בדיקה של מערכת ספר החשבונות. לא שלא תוכל להשתמש במערכת ספר החשבונות, אבל אם אתה רוצה שפלטפורמה איתנה תתפתח רק אז Blockchain כשירות מיקרוסופט כאן כדי לגבות אותך.

במציאות, מיקרוסופט תמיד הצטיינה בכל סוג של טכנולוגיה שהציעה לנו. לכן, במקרה של הבלוקצ’יין, אנחנו לא יכולים לצפות לתפוקה פחותה מהם.

בלוקצ’יין כשירות מיקרוסופט מפחיתה את העלות והתזמון לפריסה באמצעות האינטגרציות המובנות שלהם בפלטפורמה. יתר על כן, כשאתה מגדיר תקבל הרבה כלים לפיתוח ב- Blockchain כפלטפורמת Azure Service.

כל שעליך לעשות הוא לבחור באפשרויות או בתכונות שברצונך להוסיף ברשת שלך וסיימת! יתר על כן, אתה יכול להגדיר כל תכונה ב- Blockchain כפלטפורמה של Microsoft. אף ספק אחר לא ייתן לך את הגמישות הרבה הזו. לכן, זו משימה ממש קלה.

 

טופולוגיות

לאחר מכן, תצטרך להתמודד עם החלק הטופולוגי של Blockchain כפלטפורמת Azure Service. כאן יהיה עליכם לבחור את הטופולוגיה הדרושה לכם. בדרך כלל הם מציעים שלושה סוגים של טופולוגיות ב- Blockchain כפלטפורמת Microsoft שירות.

הראשון הוא טופולוגיית Dev / Test. בבלוקצ’יין זה כפתרון Azure Service, אתה תהיה רק ​​מכונה וירטואלית לעבוד איתה. זה בעיקר למפתחים בלבד.

אם אתה ארגון יחיד, אז עבור לטופולוגיה של חבר יחיד. עם זאת, תקבל מספר צמתים על פני קו ייצור מגוון.

אם אתה קונסורציום, עדיף להקפיד על טופולוגיית רב משתתפים. בנוסף, זה יאפשר לך לעורר כל מבנה דמוי קונסורציום. אתה יכול לבחור את מספר הצמתים ולהתלות בכך שייקח לך 15 דקות להגדיר.

 

מה התכונות?

 • ניתן לעקוב אחר מוצרים מיוצרים בעזרת ממשקי קול ו- SMS.
 • הוא שילב את האינטרנט של הדברים, באמצעות זה אתה יכול לעקוב בקלות אחר מיקום המשלוח שלך או כל סוג של מוצר.
 • ניתן לנהל את תהליכי הליבה בעזרת מערכות ERP. יתר על כן, הוא יכול גם לתקשר עם משתתפי הליבה.
 • Microsoft Azure יאפשר לך ליהנות מאפשרויות פריסה מהירות יותר וביעילות רבה יותר.
 • זה גם מקטין את העלות של פריסת בלוקצ’יין. לכן, מעבר מרשת מדור קודם לבלוקצ’יין לא יעלה לכם יותר מדי כסף.

 

2. יבמ

בלוקצ’יין כפלטפורמת שירות IBM היא אפשרות מצוינת נוספת עבורך. הפלטפורמה הנפלאה כוללת הרבה פתרונות BAAS שתוכלו לנסות. יתר על כן, עלינו להודות שביבמ יש הרבה פרויקטים של BAAS.

תשתית הענן של IBM היא אחד הפתרונות המוכנים לארגון, משולב ותפעולי לחלוטין בשוק. שימוש בבלוקצ’יין כיישום של IBM, יהיה לכם הרבה יותר קל לשלב בלוקצ’יין, להפעיל את הממשק ולנהל את המערכת..

נכון לעכשיו, תקבל רק את בלוקצ’יין כפלטפורמת IBM של שירות ב- Hyperledger Fabric. יתר על כן, יבמ הייתה אחת התורמות הגדולות לפרויקט זה. אל תדאג בגלל פיתרון אחד בלבד, מכיוון ש- IBM יכולה לשנות את הפלטפורמה לצרכים שלך.

יתר על כן, שילוב עם Blockchain כשירות IBM היא ממש מהירה, יעילה ומציעה אבטחה נוספת עבור הארגון שלך. מי לא היה רוצה את זה נכון?

במציאות, תוכלו לקבל מגוון רחב של אפשרויות מנוי לבחירתכם. יתר על כן, כל אחד מהם יציע משהו חדש כדי להפוך אותם למשתלמים יותר. לכן, לא משנה אם אתה מפעל קטן או מפעל רב לאומי; תמיד תקבל את הפתרון של BAAS שמגיע לך.

עם זאת, אם אתה בתקציב הדוק יותר, בדוק את התוכנית שהתחילה מכיוון שהיא אחת הכלכליות.

 

תכונות פלטפורמת הבלוקצ’יין

 • יצירת אפליקציות חדשות

זה מגיע עם סביבת פיתוח יעילה לאפליקציות שלך. יתר על כן, אתה יכול ללכת על הסביבה המקוונת, המשותפת או הסביבה המקומית בעת ההתקנה. עם זאת, תצטרך גם כלי פיתוח, נכון? לא לדאוג מכיוון ש- Blockchain כשירות IBM קיבלה את גבך. כל ההגדרות של סביבת הפיתוח שלך מצוידות בכלים מודרניים.

וכך רק תצטרך להתחבר ולהתחיל ליצור יישומים חדשים.

 

 • כוח ממשלתי

כפי שאמרנו קודם, תקבל מערכת ממשל עם פתרון הבלוקצ’יין שלך. יתר על כן, אתה יכול להתחיל לשלוט בפלטפורמה שלך מיד לאחר הפריסה. כלי הפעלה נמצאים כאן לערוצים חדשים, חברים, חוזים חכמים ומערכת רשת. יתר על כן, אם אתה עובד עם יותר ממפלגה אחת אז, אתה יכול גם לראות את העדכונים שלהם מהלוח שלך.

 

 • מבצעית במיוחד

הרשת היא תמיד פלטפורמת חיבור ביצועים חלקים. יתר על כן, אם קיימים עדכונים חדשים, תקבל אותם באופן מיידי. יתר על כן, מכיוון שהיא מצוידת בטכנולוגיה העדכנית ביותר, לא תצטרכו לשדרג את הרשת במשך זמן רב ממש.

 

 • מפחית סיכון

הפתרון של IBM מפחית את הסיכון לכישלון. במקרים רבים אתה עלול להתבלבל אם תשקיע בפלטפורמה זו או שהיא אידיאלית. עם זאת, התמחור הגמיש של מנוי ואפשרות התמיכה יעזור לכם. כמו כן, אפשרות הממשל הנוספת תאפשר לך להרחיק את כל הרשויות הלא רצויות.

 

 • חוסך זמן

אתה יכול להתחיל ביישום הבלוקצ’יין שלך די מהר. נדרשות דקות בלבד לפרוס את הרשת שלך. יתר על כן, כלים נרחבים לפיתוח מקלים על ביצוע כל שינוי.

 

 • מוכן לארגון

הפלטפורמה תוכננה באופן להציע זמינות גבוהה ולהציע גם אפשרות התאוששות מאסון. במציאות, לא הרבה ספקי BAAS מציעים למעשה את התכונות הללו. כמו כן, תוכלו להעמיס על הרשת בעומס העסקה; זה לא יתמוטט בלחץ.

 

 • מערכת אקולוגית פתוחה

בלוקצ’יין כפלטפורמת שירות IBM לא ינעל אותך. בדרך כלל כאשר אתה הולך על פיתרון SAAS, הם נוטים להחזיק הרבה כללים שלא מאפשרים לך לשנות את הספק, גם אם הפתרון שלהם לא מוצא חן בעיניך לאחר השימוש. אבל עם IBM לא תצטרך לדאוג בקשר לזה.

 

 

3. אורקל

האם אתם מחפשים פלטפורמה מקיפה של טכנולוגיית Ledger Ledged? אורקל יכול להיות רק ספק ה- BAAS המתאים עבורך. אורקל יחסית חדשה בתיק זה, אך אל דאגה; הם יכולים להציע פתרונות אקזוטיים.

יתר על כן, תוכל להצטרף לארגון אחר לצורך פריסת יישום הבלוקצ’יין שלך ולעדכן את מערכת החשבונות. יתר על כן, עם Oracle, כעת תוכל לחלוק מידע באופן מאובטח עם שותפיך העסקיים כגון שותפים עסקיים, ספקים, ספקים וכו ‘..

אורקל מציעה בלוקצ’יין כשירות שייתן לכם את כל התכונות הנ”ל. אבל רגע, יש עוד. הפלטפורמה מבוססת על מודל ארכיטקטורה ניתן להלחנה. יתר על כן, זה יאפשר לך לאפשר תכונות ספציפיות המתאימות לארגון שלך.

אבל מה לגבי עדכונים טכנולוגיים מתמידים? מכיוון שאורקל נותנת לך אפשרות עדכון אוטומטית, הם ידאגו לתהליך זה; לא תצטרך לדאוג בקשר לזה. יתר על כן, השימוש בתוסף הניתן להתאמה אישית כאן הוא סופר קל בגלל הריבוי הרב שכבתי.

 

איך זה עובד?

בוא נקפוץ לנקודה העיקרית על איך זה עובד בפועל. קודם כל, הם מורכבים מרשת צמתים; צמתים אלה מאמתים את העסקאות ומגיבים גם לשאילתות חוזים חכמים. יתר על כן, החוזה החכם משולב בשרת הענן כך שתקבל דחיפה משמעותית עבור הארגון שלך.

יתר על כן, אם אתה משתמש ביישומים חיצוניים, יהיה עליך להשתמש בשיחות ה- REST API של הלקוח כדי להפעיל את תהליך העסקה. זה גם יתחיל את השאילתות.

ברגע שצמתים הקונצנזוס יסכימו שהוא תקף, הוא ייכנס לקבוצת חסימות הנתונים. יתר על כן, כל גושי הנתונים מאובטחים ביותר, ואף אחד לא יכול לראות אותם אחר כך.

אל תבלבלו את הבלוקצ’יין שלהם כשירות מכיוון שאורקל לא מנסה ליצור רשת עסקית בפלטפורמה. הם מציעים רק פלטפורמה לארגונים שרוצים לקבל פתרונות בלוקצ’יין.

 

מאפייני פתרון הענן Blockchain

 • שקוף ומשותף: כל המשתתפים שלך יכולים לראות עדכוני נתונים עקביים בספר החשבונות. עם זאת, אתה יכול להגביל את הגישה של צמתים על סמך הדירוג שלהם. יתר על כן, יהיה עליהם לאשר גישה למערכת ספר החשבונות.
 • מדויק ולא ניתן להכחישה: כאן, הקונצנזוס אכן תלוי בהחלטה של ​​קבוצת המשנה של המשתמשים ברשת. יתר על כן, ברגע שהם מאמתים או מוסיפים את המידע, אין שום סיכוי שמישהו מוחק את זה.
 • בלתי ניתנת לשינוי: זה עובד בערך דומה לחסימות הציבוריות. בדרך כלל בטכנולוגיה מסוג זה אין יכול לשנות את העסקאות. באורקל תראו את אותו הדבר.
 • מוצפן: הצפנה היא חובה עבור blockchain, ואורקל מספקת את ההצפנה האולטימטיבית לאבטחת המידע הרגיש שלך.

 

4. אמזון

עוד Blockchain מדהים כפתרון שירות הוא Amazon Web Services. בלוקצ’יין כשירות AWS מציע אחת הדרכים הנפלאות ליישום בלוקצ’יין. באמצעות Blockchain כפתרון AWS של שירות, תוכל לפתח מערכת רשת משלך עם יכולת הרחבה וביצועים. יתר על כן, זו אחת הדרכים הקלות ביותר להרחיב את העסק שלך.

יתר על כן, Blockchain כשירות AWS מציע במקרה פתרונות רבים לאדריכלות מבוזרת ומרכזית. אולי אתה רוצה לקבל את האבטחה של בלוקצ’יין, אבל אתה רוצה נושא מרכזי, ה- AWS יכול להשיג את זה בשבילך. בנוסף, Blockchain כשירות AWS ייתן לך ספר חשבונות יוקרתי עם היווצרות נתונים מאובטחת בקריפטוגרפיה.

אבל במקרה של ארכיטקטורה מבוזרת, Blockchain כשירות AWS ייתן לך את הטוב ביותר מסביבות הבלוקצ’יין הטובות ביותר. הכל כאן מנוהל באופן מלא, כך שאין טעם לדאוג לנהל את הרשת לבד.

כל השירותים שלהם קלים לחלוטין להתקנה, והם באמת חסכוניים. תקבל בלוקצ’יין כתבניות שירות AWS לפריסה, אז בוא נבדוק איך הן.

 

תבניות בלוקצ’יין של AWS

תקבל בעיקר סוג זה של בלוקצ’יין כתבנית AWS של שירות. זו למעשה דרך נהדרת לעשות את זה כי זה חוסך הרבה זמן. יתר על כן, זה בערך כמו תבניות אתרים, שבהן תוכלו לשנות את התכונות כדי להפוך אותן לייחודיות.

 

מה תקבל?

 • זמן פריסה מהיר יותר

ייקח רק דקה לערך לפרוס את הרשת שלך. יתר על כן, עליכם לבדוק את תבניות ה- ECS וה- ECS2 שלהם, מכיוון ששתי אלה הן הפופולאריות ביותר עד כה.

 

 • אפשרות בחירה

בחר מסגרת שתרצה להשיק את הבלוקצ’יין שלך. נכון לעכשיו, הם מציעים רק שלושה סוגים של פלטפורמות בלוקצ’יין – Hyperledger Fabric, Corda ו- Ethereum. יתר על כן, בכל פריסה תראו שינויים מכיוון שהמסגרות שונות מעט אחת מהשנייה.

 

 • ניהול כלים

כנראה שתזדקק לכלי ניהול כדי לבדוק את הפריסה שלך, נכון? עם Blockchain כשירות AWS, תקבל המון כלי ניהול בהתבסס על המסגרת שתבחר. יתר על כן, ציוד זה יאפשר לך לפקח על המערכת שלך, ותוכל להבחין בכל שחקנים גרועים בין הצמתים.

 

 • שלם עבור מה שאתה משתמש

תהליך התשלום של Blockchain כפלטפורמת שירות AWS הוא ממש קל. יתר על כן, אתה תשלם רק עבור אלה שאתה משתמש בהם, ואין עלויות נסתרות, בניגוד לספקי BAAS אחרים. אז אתה יכול פשוט ליהנות מהפתרון ללא כל נטל.

 

 

5. עליבאבא

ספק גדול נוסף בשוק הוא ענן עליבאבא. הם מציעים את אחד מבלוקצ’יין הארגוני המתוחכם כאפליקציית שירות בשוק. תוכל לפרוס כל סוג של פלטפורמה ברמה ארגונית באמצעות הפלטפורמה שלהם. יתר על כן, בעזרת ה- BAAS שלהם, תוכלו להתקרב לחסימות הפופולריות ביותר בשוק.

אם אתה אחד מאותם אנשי עסקים שאין להם מספיק זמן לפתח טכנולוגיית בלוקצ’יין, עליבאבא צריכה להיות ברשימה. במציאות, הם מציעים מערכות מנוהלות, כלומר כל מה שאתה צריך זה להתייעץ איתן, לספר להם איך אתה רוצה את זה וזה ייעשה.

 

מה הם היתרונות?

 • פרוטוקול אבטחה גבוה יותר

ענן עליבאבא מגיע עם סוג חדש של ארכיטקטורת אבטחה שיש בה בידודים מרובי דיירים. יתר על כן, באמצעות אלה תוכלו לחוות רמת אבטחה מעולה.

 • יציבות רבה יותר

אולי החברה שלך צריכה להתמודד עם הרבה עסקאות או צמתים מדי יום. לא לדאוג בניגוד לפריסת בלוקצ’יין אחרת הגדלה כאן לא תהיה בעיה. יתר על כן, זה יישאר מהיר ולא משנה כמה משתמשים מחוברים.

 • פשוט וקל

ההגדרה היא סופר קלה; כל שעליך לעשות הוא לנהל את הפונקציות בכמה לחיצות. והשאר יטופל.

 • מערכת אקולוגית פתוחה

המערכת האקולוגית פתוחה למדי מכיוון שהיא תומכת בסוגים שונים של יישומים ותוספים. לכן זו אופציה נהדרת עבור הארגון הארגוני שלך.

 • טכנולוגיה מתקדמת

Alibaba Cloud עובד עם Quorum ו- Hyperledger Fabric כדי להציע לך טכנולוגיה ברמה מתקדמת כיום.

 • מצב מהיר

המצב המהיר יאפשר לך לפרוס בלחיצה אחת בלבד. יתר על כן, לפריסה זו אין תצורות מורכבות כמו פלטפורמות אחרות.

 

6. סאפ

SAP היא תוספת חדשה יחסית לבלוקצ’יין כליגת ספקי שירות. יתר על כן, הם מושלמים עבורך אם אתה מחפש שער בסיכון נמוך ופריסה קלה לטכנולוגיית הבלוקצ’יין שלך. נכון לעכשיו תוכל לפתח פתרונות בלוקצ’יין בפלטפורמת הענן שלהם.

יתר על כן, הם ציידו את פלטפורמת הענן שלהם כדי לגבות אותך באופן מלא בכל צורך טכנולוגי יוקרתי. במציאות, SAP רוצה לבטל את ההשקעה הגדולה מראש כאשר ארגונים מתחילים לשלב בלוקצ’יין. יתר על כן, כמות השקעה גדולה זו מרתיעה חברות אפילו לשקול בלוקצ’יין.

לכן SAP כאן כדי לשנות את זה ולעקוב אחר תהליך האינטגרציה.

 

מה תקבל עם הפריסה?

 • פריסת פלטפורמת ענן שתאפשר לך פלטפורמה יעילה.
 • הכינו את הפורוטיפ, בדקו אותו ופרסו את כל החוזים והיישומים החכמים של בלוקצ’יין.
 • צור תוספי בלוקצ’יין חדשים שיעצימו את הפרויקט שלך.
 • השתמש בתקן הענן הפתוח ליצירת קונסורציום או רשתות בלוקצ’יין פרטיות.

 

SAP HANA

לאחרונה השיקה SAP את מתאם הבלוקצ’יין שלה ל- SAP HANA עבור ארגונים. יתר על כן, הם משתלבים SAP HANA עם הפלטפורמה שלהם. עם האינטגרציה החדשה הזו יכולים הלקוחות להשתמש באופן מלא בנתוני בלוקצ’יין באמצעות פקודות SQL רגילות וממשק SQL לבניית פתרון הבלוקצ’יין הארגוני שלהם.

יתר על כן, מערך חדש זה יאפשר למפתחים לפתח טכנולוגיית בלוקצ’יין חדשה מבלי להבין היטב את שלבי יישום הליבה של בלוקצ’יין. יתר על כן, כעת הם יכולים רק ליישם אותם, מה שהופך אותה לאופציה מהירה וקלה לפריסת בלוקצ’יין.

אז עכשיו תוכלו להשיג פתרונות בלוקצ’יין ארגוניים יחד עם שימוש ברשתות בלוקצ’יין רלוונטיות לנתונים. נכון לעכשיו, תקבל את הנתונים האלה בטבלאות וירטואליות, אך תוכל גם להמיר אותם בפורמט טבלה פיזית. יתר על כן, SAP HANA ימשיך לעדכן את הטבלה בהתאם לקבלת תפוקה טובה יותר.

זו הסיבה שעם SAP HANA תוכלו להשתמש באופן מלא בפוטנציאל החסימות עם שקיפות מלאה ושילוב מהירות אור.

 

מדוע להשתמש ב- SAP BAAS עבור Blockchain?

 • שומר על עסק הליבה שלך במרכז

ב- SAP תקבלו את הרמה המתקדמת ביותר של פתרונות בלוקצ’יין, אך היא תתמקד גם באסטרטגיה העסקית שלכם. אז העסק שלך לא היה עוסק רק בטכנולוגיית בלוקצ’יין. יתר על כן, הם יכסו את איכות הנתונים ושלמות המערכת.

 

 • ניסיון רב יותר ברשתות

SAP רוצה להציע את חוויית הרשת האולטימטיבית בכל הזמנים. יתרה מכך, הם רוצים לשלב בין שתי הרשתות ולהפוך אותה לרשת העסקית המושלמת שאי פעם תוכלו להאחל לה. לכן, באמצעות זה תוכלו ליישם אותו בצורה מאובטחת וחלקה.

 

 • שכבת הפשטה של ​​BAAS

שכבה זו תומכת בכל מיני כללים סטנדרטיים פתוחים ומגיעה עם יישום SAP מובנה שיעזור לך לפתח את הבלוקצ’יין. מה דרך טובה יותר לבודד אותך ואת שותפיך מזה?

 

 • פריסה מהירה יותר

פרוס את כל הטפסות יחסית מהיר יותר; לוקח מעט מאוד זמן להכין את הדברים ולהכין את השינויים.

 

 • אפשרויות מרובות

ב- SAP אתה מקבל מספר מסגרות לבחירה. נכון לעכשיו, הם מציעים שילוב של Hyperledger Fabric, Quorum ו- MultiChain. אז יש לך המון אפשרויות להשיג את הטוב ביותר. יתר על כן, לכל אחד מהפריסות תהיה תכונה שונה מכיוון שכל הדגמים נבדלים זה מזה.

 

7. אקסנטור

Accenture הוא אחד השחקנים המובילים ב- Blockchain כשוק שירות. ולמה הם לא? הם התלהבו מזה מההתחלה. יתר על כן, Accenture ו- blockchain מיועדים זה לזה.

אבל אקסנטור אכן התקרבה לבלוקצ’יין כיישום שירות קצת אחרת. במציאות, הם מתמקדים בעיקר בשירותי ייעוץ המאפשרים להם לסייע לארגונים לבחור את הפיתרון המתאים להם.

מכיוון שהטכנולוגיה חדשה יחסית, רבים עושים טעויות תוך כדי ניסיון להבין את כל הספקטרום. אבל בעזרת Accenture עכשיו תוכלו לדעת בדיוק איזה סוג של בלוקצ’יין יהיה מושלם עבורכם.

זה לא אקסנטור, אבל ישנן חברות ייעוץ אחרות של בלוקצ’יין בשוק.

 

מה הם מציעים?

 • ניתוח אסטרטגיות: ובכן, הדרך הטובה ביותר לתאר את Blockchain כפתרון שירות היא להתחיל באסטרטגיות הניתוח שלהם. בנוסף, הם יציעו את אנשי המקצוע הטובים ביותר שלהם לעזור לך באסטרטגיות בלוקצ’יין.
 • תחולת פלטפורמת Blockchain: יכול להיות שאתה חדש יחסית בליגת הבלוקצ’יין החדשה הזו ואולי לא יודע אם הארגון שלך יכול להציע תכונות מסוימות של בלוקצ’יין או לא. זו הסיבה שאתה צריך להתמקד ביעד שלך ו- Accenture יעזור לך באופן זה.
 • אימון מתקדם: המפתחים שלך עשויים להזדקק לרמת הדרכה מתקדמת של בלוקצ’יין כדי לבצע את הדברים. עם Accenture, תוכלו לקבל את המיטב מהאימונים הטובים ביותר.
 • סביבות פיתוח: תקבל סביבות פיתוח לפריסתך בבלוקצ’יין זה כפלטפורמת שירות.
 • דגם בלוקצ’יין תכנון ויישום: זו תכונה נטולת טרחה. כל שעליך לעשות הוא להודיע ​​להם מה הדרישות שלך והם יעשו את העבודה בשבילך.

 

8. באידו

Baidu הוא מנוע שירות רשת סיני פופולרי, והם השיקו בעבר את פלטפורמת הבלוקצ’יין החדשה שלהם XuperChain. עם זאת, כעת הם מגיעים עם בלוקצ’יין כפתרון עבור הארגון שרוצה פלטפורמה פשוטה אך רב-פונקציונלית.

 

מהן התכונות?

 • יציבות רבה יותר

אולי החברה שלך צריכה להתמודד עם הרבה עסקאות או צמתים מדי יום. לא לדאוג בניגוד לפריסת בלוקצ’יין אחרת הגדלה כאן לא תהיה בעיה. יתר על כן, הבלוקצ’יין של באידו כשירות יישאר מהיר ולא משנה כמה משתמשים מחוברים.

 • אפשרויות מרובות

בחר מסגרת שתרצה להשיק את הבלוקצ’יין שלך. נכון לעכשיו, הם מציעים רק שלושה סוגים של פלטפורמות בלוקצ’יין – Hyperledger Fabric, XuperChain ו- Ethereum. יתר על כן, XuperChain היא פלטפורמת הבלוקצ’יין המקורית של Baidu, והיא קוד פתוח. עוד הם רצו להוסיף את Hyperledger Sawtooth, אבל אנחנו עדיין לא יודעים מתי זה עשוי לקרות.

 • מערכת אקולוגית פתוחה

המערכת האקולוגית פתוחה למדי מכיוון שהיא תומכת בסוגים שונים של יישומים ותוספים. לכן זו אופציה נהדרת עבור הארגון הארגוני שלך.

 • חוסך זמן

אתה יכול להתחיל ביישום הבלוקצ’יין שלך די מהר. נדרשות דקות בלבד לפרוס את הרשת שלך. יתר על כן, כלים נרחבים לפיתוח מקלים על ביצוע כל שינוי.

 

9. Huawei

Huawei היא חברה חדשה גם בעסקי BAAS. עם זאת, הם הספקים היחידים של פתרון בלוקצ’יין באסיה, מה שהופך אותם לפלטפורמה מובילה. יתר על כן, הם אמנם השיקו את שירותיהם רק לסין בהתחלה, אך בהמשך הם פתחו את זה לכולם.

Huawei Cloud הוא אחד מבלוקצ’יין המתוחכם כפתרון שירות, והם מיועדים בעיקר לשימוש ארגוני. אם אתה מפתח, תוכל לקבל הטבות מפלטפורמה זו ולפרוס במהירות פלטפורמה במסגרת התקציב שלך.

 

היתרונות של פלטפורמת הענן של Huawei

 • תפעולי ויעיל

הרשת היא תמיד פלטפורמת חיבור חלקה עם ביצועים גבוהים. יתר על כן, אם קיימים עדכונים חדשים, תקבל אותם באופן מיידי. יתר על כן, מכיוון שהיא מצוידת בטכנולוגיה העדכנית ביותר, לא תצטרכו לשדרג את הרשת במשך זמן רב ממש.

 • אין סיכון

הפתרון של Huawei Cloud Platform מפחית את הסיכון לכישלון. במקרים רבים אתה עלול להתבלבל אם תשקיע בפלטפורמה זו או שהיא אידיאלית. עם זאת, התמחור הגמיש של מנוי ואפשרות התמיכה יעזור לכם. כמו כן, אפשרות הממשל הנוספת תאפשר לך להרחיק את כל הרשויות הלא רצויות.

 • מערכת אקולוגית פתוחה לכולם

פלטפורמת הבלוקצ’יין כשירות של Huawei לא תנעל אותך על ידי הספק. בדרך כלל כאשר אתה הולך על פיתרון SAAS, הם נוטים להחזיק הרבה כללים שלא מאפשרים לך לשנות את הספק, גם אם הפתרון שלהם לא מוצא חן בעיניך לאחר השימוש. אבל עם פלטפורמת הענן של Huawei לא תצטרך לדאוג בקשר לזה.

 • עלות תועלת

תהליך התשלום של פלטפורמת הענן של Huawei BAAS הוא ממש קל. יתר על כן, אתה תשלם רק עבור אלה שאתה משתמש בהם, ואין עלויות נסתרות, בניגוד לספקי BAAS אחרים. אז אתה יכול פשוט ליהנות מהפתרון ללא כל נטל.

 • אימות הוכחה מלא

פלטפורמת הבלוקצ’יין של Huawei בתור שירות מציעה רמת אימות מתקדמת. בדרך זו תוכלו להגביל את מתקן הכניסה לצומת. יתר על כן, זה יאפשר לך להרחיק את השחקנים הגרועים ולעבוד רק עם העובדים שלך.

 

10. קליידו

Kaleido הוא אחד מבלוקצ’יין כספקי שירות בשוק עם שותפות עם ConsenSys. יחד עם העזרה של Microsoft Azure, AWS ו- ConsenSys Kaleido מביאים גם את פעולות SAAS בבלוקצ’יין.

לדבריהם, תקבל פלטפורמה מוגדלת ביעילות רבה יותר, והם מציעים המון תבניות כדי להתחיל.

היתרונות של Kaleido Blockchain Cloud

 • רשתות מיידיות

ייקח רק דקה לערך לפרוס את הרשת שלך. יתר על כן, זה יחסוך לך מיליוני כסף ויקטין את חודש העבודה.

 • אפשרות בחירה

בחר מסגרת שתרצה להשיק את הבלוקצ’יין שלך. נכון לעכשיו, הם מציעים רק שלושה סוגים של פלטפורמות בלוקצ’יין – Hyperledger Fabric, Corda ו- Ethereum. יתר על כן, בכל פריסה תראו שינויים מכיוון שהמסגרות שונות מעט אחת מהשנייה. זה קצת שונה מהרגיל כיוון שתנהל את הרשת שלך ברחבי AWS ו- Microsoft Azure שולחן העבודה.

 • יציבות רבה יותר

אולי החברה שלך צריכה להתמודד עם הרבה עסקאות או צמתים מדי יום. לא לדאוג בניגוד לפריסת בלוקצ’יין אחרת הגדלה כאן לא תהיה בעיה. יתר על כן, זה יישאר מהיר ולא משנה כמה משתמשים מחוברים.

 • שוק עשיר

Kaleido מציע שוק עשיר ומלא פתרונות פלאג-פליי בבלוקצ’יין שלהם כפלטפורמת שירות.

 

11. Hewlett-Packard Enterprise

HPE משיקה את ה- Blockchain החדש יחסית שלה כפתרון שירות לסביבות קריטיות למשימה. לדבריהם, הלקוחות שלהם משחקים עם בלוקצ’יין מזה זמן, והדרישה למערכת סובלנות תקלות של 100% הפכה לדבר ענק..

יתר על כן, הפלטפורמה שלהם מבטלת את הסיכון לעבוד עם נישה חדשה ולבצע עסקאות מקוונות הדורשות זמן עיבוד רב יותר. כעת תוכלו להשתמש בפלטפורמה גם בעננים פרטיים.

 

מאפיינים מיוחדים

 • אבטחת מערכת

ה- Blockchain כשירות של Hewlett-Packard מגיע עם סוג חדש של ארכיטקטורת אבטחה הכוללת פרוטוקולים מרובי שכבות. יתר על כן, באמצעות אלה תוכלו לחוות רמת אבטחה מעולה.

 • רציפות עסקית

ב- Blockchain כשירות של Hewlett-Packard, תקבלו את הרמה המתקדמת ביותר של פתרונות blockchain, אך הוא יתמקד גם באסטרטגיה העסקית שלכם. אז העסק שלך לא היה עוסק רק בטכנולוגיית בלוקצ’יין. יתר על כן, הם יכסו את איכות הנתונים ושלמות המערכת.

 • ניהול כלים

כנראה שתזדקק לכלי ניהול כדי לבדוק את הפריסה שלך, נכון? עם הבלוקצ’יין כשירות של Hewlett-Packard, תקבל המון כלי ניהול המבוססים על המסגרת שתבחר. יתר על כן, ציוד זה יאפשר לך לפקח על המערכת שלך, ותוכל להבחין בכל שחקנים גרועים בין הצמתים.

 • מוכן לארגון

הפלטפורמה תוכננה באופן להציע זמינות גבוהה וגם להציע אפשרות התאוששות מאסון. במציאות, לא הרבה ספקי BAAS מציעים למעשה את התכונות הללו. כמו כן, תוכלו להעמיס על הרשת עומס עבודה עסקי; זה לא יתמוטט בלחץ.

חדש בטכנולוגיית Blockchain? אין לך זמן להיכנס עמוק לליבה? ובכן, נסה את גיליון הרמאות של הבלוקצ’יין שלנו עכשיו!

 

פרק 6: חברות המשתמשות בשירותי BAAS

 • CLS

CLS משיגה את בלוקצ’יין כפתרון שירות מ- IBM כדי להפעיל את פתרון רשת התשלומים שלה. הם קוראים לזה CLSNet. יתר על כן, הפלטפורמה מסוגלת להניע תהליכים תפעוליים כגון ידע בזמן אמת בכל מטבע, להפחית סיכונים ולייעל את הנזילות תוך היום ועוד רבים אחרים..

יתר על כן, CLS היא ספקית ההתנחלויות הגדולה ביותר וחברת הפחתת הסיכון במטבע החוץ העולמי. באמצעות השירות הפיננסי של בלוקצ’יין הם יכולים כעת לעבוד על סביבה חסרת אמון ללא דאגות.

על פי CLS, הם היו יכולים ליצור את המערכת ללא רשת בלוקצ’יין, תוך שימוש בגישות מסורתיות בלבד. אבל בלוקצ’יין, בטווח הארוך, יועיל יותר לארגונם. בנוסף, הפתרון שלהם יכול לגדול לכיסוי קשת רחבה יותר של המגזר הפיננסי.

 

 • מינהל המזון והתרופות (FDA)

ה- FDA בוחן את תחום הבלוקצ’יין באמצעות פתרונות Blockchain כשירות. יתר על כן, הם רוצים להשתמש במערכת ספרים יעילה, מאובטחת וניתנת להרחבה בה הם יכולים לאחסן נתוני בריאות. יתר על כן, הנתונים ייאספו מניסויים קליניים, רשומות רפואיות אלקטרוניות, נתוני בריאות, נתונים גנומיים ורבים נוספים.

כיצד אלו יעזרו בפועל? ובכן, אם הרופאים יכולים לקבל את כל המידע על מצבו של המטופל ממקור אחד, יהיה להם הרבה יותר קל להעריך את הטיפול. יתר על כן, הפיתרון מסייע להם לקבל מושג 360 ° על מה המטופל מתמודד.

עם זאת, תצטרך גם לשמור על פרטיות המטופל ולוודא שיש לו שליטה מלאה עליו. נכון לעכשיו יש להם את ההתמקדות הראשונית בנתונים אונקולוגיים, אך בעתיד הם יתרחבו לסניפים נוספים.

 

 • Insurewave

זו תוצאה נפלאה נוספת של שילוב שירות פיתוח בלוקצ’יין בענף הביטוח. כאן, EY ו- Guardtime מובילים את הפרויקט, וחברות תעשייתיות אחרות השתתפו למען ההשבחה. Insurewave היא פלטפורמת בלוקצ’יין לביטוח ימי.

נכון לעכשיו הם משתמשים ב- Blockchain כפלטפורמת Azure Service כדי לקבל את הגיבוי הטכני לפלטפורמה. יתר על כן, הפלטפורמה מסוגלת לתמוך בחצי מיליון עסקאות ואף לסייע בניהול סיכונים. יתר על כן, הם מצפים לנהל סיכונים עבור יותר מ 1000 ספינות מסחריות בשנה הראשונה לשיגור.

החלק הטוב ביותר הוא שהם מתכננים להרחיב את הפלטפורמה שלהם כדי לתמוך בפתרונות נוספים באמצעות Blockchain as a Service. חלקם עשויים לכלול מגזרי אנרגיה, לוגיסטיקה גלובלית, מטען ימי ותעופה.

 

 • בוהלר

הבא בתור הוא בוהלר. בוהלר הוא אחד מענקי ייצור המזון בשוק. וכך הם בוחנים פתרונות יצרניים יותר לבטיחות מזון. נכון לעכשיו הם משתמשים ב- Blockchain כפתרון Azure Service כדי להקל על פלטפורמת ה- Buhler Insights שלהם.

יתר על כן, פתרון “Laatu” שלהם יעזור להיפטר מחיידקים מהמזון היבש. בנוסף, Tubex Pro יכול לעקוב אחר קו הייצור בזמן אמת. יתר על כן, עיבוד המזון שלהם מכסה יותר מ -70% מהשוקולד, 65% מהתבואה ו -30% מהאורז בעולם כולו.

לכן, לוודא שהם מציעים את האוכל האיכותי ביותר הוא תמיד בראש סדר העדיפויות, ו- Blockchain as a Service יכול לעשות זאת די בקלות. באמצעות הפיתרון הם רוצים גם להוזיל את עלות הכנת ועיבוד המזונות.

 

 • CargoSmart

ספקי פתרונות תוכנה משיקים עסק משלוחים גלובלי המבוסס על פתרון שירות פיתוח blockchain. אך לשם כך, הם משתפים פעולה עם משלחים, שולחים, מסופים ומובילים. יתר על כן, יש להם כבר תשעה מסופי ים ומובילים בתיק.

יתר על כן, הם חתמו על הצהרה למזכר ההבנות להקים את הקונסורציום שייקח חלק בתהליך הקמת הפלטפורמה. בנוסף, הם לוקחים את כל תמיכת ה- BAAS שלהם מאורקל. תשע חברות מובילות האוקיינוס ​​המובילות הן –

נמל שנחאי הבינלאומי, PSA International Pte Ltd, נמלי האצ’יסון, DP World, Yang Ming, OOCL, Evergreen Marine, COSCO SHIPPING Lines ו- CMA CGM.

הם רוצים להשיג פלטפורמה משותפת שתעזור להם להיפטר מהנושאים של מערכת ניהול משלוחים מושתלים ועיבוד נתונים. ברור שהדאגה העיקרית היא אמון, ובגלל זה הם בחרו בבלוקצ’יין כתמיכה בשירות על פני השיטה המסורתית.

 

 • NitiAayog

הודו נמצאת בראש המשחק שלה עם ייצור תרופות גנריות. עם זאת, הם עומדים בפני נושא רציני – תרופות מזויפות. מלבד הצריכה המקומית שלהם, הם מייצאים איכות גדולה של תרופות לארה”ב. אך בגלל הגידול ב מְזוּיָף מוצרים שמותגים רבים מאבדים את ערך המותג שלהם בגלל שחקנים גרועים.

בהקשר זה, NitiAayog בהיותו צוות החשיבה הממשלתי בוחן את ה- Blockchain כיישום שירות. הם משתמשים בפתרון BAAS של Oracles כדי לגבות את ההיבט הטכני של הפרויקט שלהם יחד עם בית החולים אפולו. יתרה מכך, הפרויקט נועד לתעד את כל עסקאות התרופות ולעקוב אחר אותן בפלטפורמה משותפת של שרשרת האספקה.

בעזרת פיתרון זה הם יכולים לוודא שהתרופות עוברות מחברות פארמה למפיצים ומשם ללקוחות.

 

 • אוסטרליה Healthdirect

Healthdirect אוסטרליה היא ספקית שירותי מידע על בריאות הציבור. הם מציעים לאזרחים לאומיים קווי בריאות ופלטפורמה מקוונת בחינם לדעת על ייעוץ בנושא בריאות. יתר על כן, הם תשתית המידע בתחום הבריאות באוסטרליה.

לאחר קבלת Blockchain כפתרון AWS של שירות, הם בונים סוג אחר של תשתית למידע בתחום הבריאות. יתר על כן, הם משתמשים בהוכחת קונספט לוויסות מערכת החשבונות. מכיוון ש- Healthdirect אוסטרליה צריכה להיות מסוגלת לפעול בלחץ קיצוני כל יום, ללכת על פתרון BAAS היה הדרך המושלמת עבורה..

לוודא שאף אחד לא מתעסק במסד הנתונים שלהם ומספק תמיכה במשרה מלאה זה מה שבלוקצ’יין יכול להתייעל די בקלות.

 

 • ביטוח החיים של גרדיאן

ביטוח חיים גרדיאן היא חברה פיננסית המציעה מתקני ביטוח כולל נכות וביטוחי חיים, תגמולי עובדים שונים ואף ביטוח שיניים. יתר על כן, יש להם מערכת אקולוגית שותפה עצומה, ולכן הם בוחנים את מערכת המעקב הבלתי משתנה והמבוזרת של פתרונות הבלוקצ’יין. יתר על כן, הם רוצים להשתמש בשירות הפיננסי של בלוקצ’יין לעסקי הביטוח שלהם.

בנוסף, הם חושבים כי BAAS יכולה להציע יעילות ושקיפות עבור בעלי העניין במערכת הרשת המקיימת פעילויות בלתי ניתנות לאימות. עם זאת, הם יודעים שמערכת רשת הבלוקצ’יין באמת מורכבת וקשה לניהול ולכן הם בוחרים ב- AWS להניע את הפרויקט שלהם.

AWS יאפשר להם לבדוק ולפרוס רשתות באמצעות הצעות השירות לפיתוח הבלוקצ’יין שלהם. יתר על כן, הם גם ישמרו על הפלטפורמה לחיי השומר.

 

 • מאסטרקארד, אמזון שירותי אינטרנט, אוורלדגר וחסדי מרסי

ארבע החברות הללו עובדות על פרויקט שיכסה את תהליך ניהול שרשרת האספקה ​​לספקים קטנים. באמצעות הפלטפורמה הם יוכלו לאמץ אפשרויות בר-קיימא ולקדם הכללות פיננסיות רבות.

יתר על כן, עבור ה- Blockchain כפתרון שירות, הם עובדים עם Accenture. אקסנטור מכנה את המערכת כשרשרת אספקה ​​מעגלית בגלל חיבור הלקוחות והחקלאים. כאשר הם משתמשים באפליקציה כדי לעקוב אחר התהליך לקוחות יכולים להטות את החקלאים בשלב המתחיל אם הם יכולים להראות קיימות. יתר על כן, דברים כמו שהם לא הרסו אדמות אחרות כדי לייצר את המשק שלהם או שלא השתמשו בקוטלי חרקים על התוצרת שלהם.

יתר על כן, Accenture תציע להם גם תובנות לגבי השוק וכיצד הם יכולים למקד לנישה צרכנית ספציפית כדי לקדם את הפתרון שלהם..

 

 • DHL

DHL משתמשת בפתרונות Blockchain כשירות כדי לתדלק את היישום הלוגיסטי מבוסס הבלוקצ’יין שלהם. נכון לעכשיו הם משתפים פעולה עם Accenture בכדי לספק להם תמיכה טכנית מלאה. יתר על כן, כיום יש להם אב-טיפוס עובד שיכול לעקוב אחר תרופות מרגע הייצור ועד ללקוחות.

בשורה זו, איש אינו יכול להתעסק איתם, וכך הם מבטיחים אפשרות בטוחה. יתר על כן, הם כבר יודעים מה השירות הפיננסי של בלוקצ’יין מסוגל לעשות. הצלת חיים היא המוטו שלהם וכדי לעשות זאת, מוצרים מזויפים צריכים להפסיק להתקיים. בנוסף, הפלטפורמה יכולה להתמודד עם 1500 עסקאות בכל שנייה ותציע שבעה מיליארד מספרים סידוריים ייחודיים.

 

 • חוות נטוריפה

חוות נטוריפה עובדת על פרויקט ניהול שרשרת אספקת מזון. בפרויקט זה הם יובילו את הקמעונאים וספקי מוצרי הצריכה להשתמש בטכנולוגיית הבלוקצ’יין להפחתת בזבוז בייצור מזון.

יתר על כן, המטרה העיקרית היא להביא את החקלאי מהדור הבא למערכת ניהול שרשרת אספקה ​​דיגיטלית לצרכן.

נכון לעכשיו, עבור פתרון Blockchain זה כשרות, הם משתמשים בתמיכה הטכנית של SAP. נכון לעכשיו, מרבית בעלי העניין של חברות הייצור מתעדים את המידע שלהם וחושפים אותו במידת הצורך. התהליך צריך להיות שקוף יותר מכיוון שאנשים מאבדים את אמונם במוצרים המיוצרים. בהקשר זה, פתרונות BAAS יכולים באמת לעזור. יתר על כן, אם קבוצה גדולה של חברות ייצור מתחילה להשתמש בה, הצרכנים יכולים לראות כיצד אריזת המזון המיוצר שלהם.

 

 • בוהרינגר

חברת התרופות בוהרינגר עובדת עם SAP להקמת מערכת רשת דיגיטלית. זו חברה אחרת המשתמשת בבלוקצ’יין לניהול שרשרת האספקה. יתר על כן, הם יעקבו אחר תהליך ייצור התרופות וייתנו ללקוח הזדמנות לראות אם הם אמינים או לא.

זו גישה נהדרת באמת כמו עם התרופות המזויפות בתערובת לצרכנים רבים יש עכשיו רושם רע מחברות התרופות. אך באמצעות פיתרון זה, הם יכולים לאמת אם הם מקבלים את הדבר האמיתי או מוצרים מזויפים. יתר על כן, הם הולכים לשתף פעולה עם חברות אחרות כדי להקים מרכז של יצרן התרופות כדי להבטיח שכולם עוקבים אחר פרוטוקולי הבריאות והבטיחות של ה- FDA. לכן, ניהול שרשרת האספקה ​​הופך לאחד ממקרי השימוש המגניבים של BAAS.

 

 • קבוצת הבורסה בלונדון

LSEG עובדת על טכנולוגיית הבלוקצ’יין ומקבלת תמיכה של BAAS מיבמ לשם כך. הם מנסים ליצור פלטפורמה למגזרים פיננסיים שבה הם ימנפו את מלוא הפוטנציאל של שירות פיננסי של בלוקצ’יין.

יתר על כן, הפלטפורמה תוכל להפריד נתונים ולהציע סודיות למשתמשים. נכון לעכשיו הם משתמשים בפתרונות Hyperledger Fabric של יבמ, שהיא אחת הרמות הגבוהות ביותר של פרוטוקולי אבטחה בשוק.

המערכת של LSEG תהיה הוכחה מלאה עם אמצעי אבטחה מלאים ושקיפות. לדבריהם, בלוקצ’יין עומד לשלוט במגזרים הפיננסיים, וכבר ראינו הרבה דוגמאות לכך. עכשיו הם רוצים לטעום גם מזה.

 

 • קבוצת ANZ, Westpac ו- Scentre

עוד בלוקצ’יין נפלא של עולם אמיתי כדוגמה לפיתרון הוא שיתוף הפעולה של ANZ, Westpac ו- Scentre Group בנושא דיגיטציה של תהליכי בנק. יתר על כן, הם משתמשים בבלוקצ’יין כשירות של IBM. זה פרויקט פשוט שיכול להפחית הרבה כאבי ראש של עובדי הבנק. בדרך כלל, הם צריכים להתמודד עם הרבה מובטח על בסיס נייר.

אם איכשהו הם יכולים להפוך את כל זה לדיגיטציה ולשמור על זה ממקור אחד, זה יכול לחסוך המון המון זמן. יתר על כן, רבות מהחברות הללו נאלצות להתמודד עם כפילויות ומקרים של הונאה. עם זאת, הם דואגים שפתרון הבלוקצ’יין יהיה הוכחה מלאה, ואף אחד לא יכול להתעסק בו בשום צורה שהיא. נכון לעכשיו, זה רק פרויקט פיילוט.

 

 • TenneT

ובכן, מתי הייתה לנו פעם את הכמות הנכונה של אספקת החשמל, נכון? אספקת החשמל מעולם לא הייתה שווה ערך לביקוש, וההבדל גדל מיום ליום. כתוצאה מכך, אתם סובלים מהפסקת חשמל לעיתים קרובות יותר מבעבר. בעולם שבו כמעט הכל פועל על כוח, לא צפויה הפסקת חשמל.

לכן TenneT כאן כדי להבטיח שיש אספקת חשמל חלקה ואף אחד לא צריך להתמודד עם הפסקת חשמל. בעיקרון, מה שהם עושים זה להשתמש בבלוקצ’יין כדי לעקוב אחר היצע הביקוש. יתר על כן, בכך הם יוכלו לחזות מתי עלול להתרחש מחסור ולנקוט במדידות הנדרשות.

יתר על כן, הם ישתמשו בסוללות רכב שאינן בשימוש להפעלת הרשת. פלטפורמת הבלוקצ’יין כפלטפורמת שירות תפעל ביישום שיכול לזהות באילו מצברים לרכב פנויים לשימוש. לכן, הם יפחיתו את הפסקת החשמל במידה רבה.

 

 • UBS

פלטפורמת הסחר העולמית Batavia היא פרויקט נפלא המבוסס על הבלוקצ’יין. נכון לעכשיו, UBS מובילה את הפרויקט בעזרת בלוקצ’יין כמפעל שירות של IBM. עם זאת, הם לא היחידים בפרויקט זה. ישנן חברות אחרות כמו CaixaBank, Erste Group, Bank of Montreal (BMO) ו- Commerzbank..

כל ארגון רשאי להשתמש בפלטפורמה ולנצל את התכונות של מימון סחר. יתר על כן, לא משנה אם אתה סוחר ביבשה, באוויר או בנתיבי מים.

פלטפורמת Batavia יכולה לשנות את דרכי המגזר הזה ועלולה להגדיל את התפוקה.

 

 • Sompo Japan Nipponkoa Holdings Inc..

Sompo יפן הינה קבוצת ביטוח נכסים וביטוח נפגעים עולמית. זו עוד דוגמה מצוינת לחברה המשתמשת ביתרונות של Blockchain כספקית שירות. השימוש בבלוקצ’יין בנישת הביטוח באמת פופולרי בימינו, ורבים מצטרפים לליגה כמו סומפו.

לדבריהם, לאחרונה הם חשפו את מקרי השימוש האמיתיים של הבלוקצ’יין. אך תחזוקת המערכת יחד עם האדריכלות עדיין זרה למדי עבורם. וכך הם משתמשים בשירותי BAAS כדי לקבל עזרה בפריסה וניהול של מערכת הרשת שלהם.

נכון לעכשיו, הפרויקט עדיין עומד לדין, אם הם יראו יתרונות אמיתיים הם יהפכו אותו למסגרת רשת קבועה בחברה שלהם.

 

פרק 7: האם Blockchain כפתרונות שירות אינם Blockchain?

זו בדרך כלל שאלה מתלבטת כי תמצאו שני סוגים של תשובות. אחד הצדדים מאמין שפתרונות הבלוקצ’יין כשירות כלל אינם בלוקצ’יין; הם אדריכלות מסוג אחר לגמרי. מצד שני, יש צדדים שמאמינים כי BAAS היא למעשה פלטפורמות בלוקצ’יין משודרגות.

בכל מקרה, אי ההבנה מתרחשת בעיקר בגלל היעדר ידע נכון לגבי הבלוקצ’יין. יתר על כן, אנשים רבים עדיין מאמינים כי הבלוקצ’יין של הביטקוין הוא פלטפורמת הבלוקצ’יין המקורית. יתר על כן, הם לא יודעים על סוגי הבלוקצ’יין המרובים.

בדרך כלל הוצגה בלוקצ’יין פרטי או מורשה מכיוון שהארכיטקטורה הציבורית אינה מתאימה לארגון שנאלץ להתמודד עם הרבה מידע רגיש. בשל אופי המודל העסקי שלהם, לא ניתן להם לעבוד עם 100% ביזור.

במציאות, Blockchain as a Service נוצר לצורך הגובר של בלוקצ’יין בארגונים. זו הסיבה שהם מציעים סוג אחר של בלוקצ’יין שמציע חופש אך אולי לא מבוזר ב 100%. כל סוג של מערכת שלטונית הוא הכרחי, וניהול זהות הוא גם הכרחי.

לכן, אם אתה מבולבל אם הפתרונות הללו הם בלוקצ’יין או לא, אז אל תדאג כי הם רשת בלוקצ’יין פרטית או מורשית.

עליכם לבדוק את המדריך הטכנולוגי האולטימטיבי לבלוקצ’יין כדי לקבל מושג נוסף על הטכנולוגיה.

 

פרק 8: מילים אחרונות

Blockchain as a Service היא דרך ייחודית לייעל את תהליך השינוי הדיגיטלי. כיום חברות רבות רוצות לאמץ בלוקצ’יין, אך בגלל היעדר אנשים מיומנים מספיק בשוק, זה הופך להיות קשה. כאן נכנס בלוקצ’יין כשירות וחותם את העסקה.

ארגונים גדולים אלה ישפיעו על עתיד השינוי בבלוקצ’יין. לכן, יש צורך שהם מציעים בלוקצ’יין טוב כפתרון שירות כדי לספק תמיכה ארוכת טווח של החברות. בסופו של דבר, השוק החדש הזה רק החל להשפיע על השוק.

נראה יותר מהם מעצבים או לפחות סוללים את הדרך לעתיד.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map