מדריך למתחילים: מהו טרון (TRX)? טכנולוגיית Blockchain מהדור השלישי

שוק הקריפטו כבר בן עשור בקושי, והיסטורית אין שום נכס אחר שיצר עושר ארוך טווח מאשר קריפטו.!

מהיותה השקעה שולית לסנסציה עולמית, מטבע ההצפנה תפס תשומת לב עצומה. ועכשיו מתגלה כעתיד המסחר. בעוד שמטבעות וירטואליים רבים כבר נמצאים באור הזרקורים ועשו את דרכם בהצלחה לשוק הסחר. חלקם עדיין מתחת למכסה המנוע. יתר על כן, התפוצצות במחיר ואופיין הבולט של מטבעות אלה הביאו גם לצמיחה של עשרות מטבעות אחרים כאשר טרון היא זו. אבל האם אתה יודע מה זה טרון?

טרון: רשת ההפעלה הגדולה ביותר המבוססת על בלוקצ’יין!

מְבוּסָס על ידי ג’סטין סון, טרון הוא פרוטוקול מבוזר המבוסס על בלוקצ’יין שמטרתו ליצור מערכת אקולוגית של בידור דיגיטלי בחינם על ידי מינוף טכנולוגיית רשת p2p ו- blockchain.

באמצעות תמיכה ברשתות בלוקצ’יין שונות כמו ביטקוין, את’ריום, Qtum, EOS ועוד ועוד, Tron תאפשר למשתמשים לפרסם, לאחסן ולהחזיק בבעלות נתונים על בלוקצ’יין באופן חופשי ומאובטח..

יתר על כן, בצורה מבוזרת, מכוונת את עצמה, הטרון יחליט על המנוי והפצת התוכן. זה גם יאפשר למחוללי התוכן לשחרר ולהפיץ את כל התוכן מבלי להציע כסף למתווכים.

חוץ מזה, הנכס הדיגיטלי הזה נועד לעצב מחדש את האופן שבו החברה הגלובלית המתהווה מקיימת אינטראקציה ומסחר באמצעות אינטרנט ובלוקצ’יין במערכת אקולוגית מבוזרת.

אז איך תשתמשו בטרון?

בצורה של מטבע בשם Tronix (TRX)!

מה זה טרוניקס?

עכשיו שאתה יודע מה זה טרוקס, בואו נדע על המטבע שלו, טרוניקס. Tronix או TRX הוא האסימון או המטבע המקורי של Tron שניתן לרכוש בקלות על ידי החלפת מטבעות כמו Bitcoin או Ethereum..

TRX בשוק:

TRX הגיע לקיומו בסוף ספטמבר 2017, ומאז ערך המחיר של המטבע זינק. לפי סטטיסטיקה שווי שוק ה- TRX הוא 2.4 מיליארד דולר.

כיצד פועלות עסקאות TRX?

בדיוק כמו מטבעות דיגיטליים אחרים, עסקאות מטבע TRX עובדות באמצעות ספר חשבונות ציבורי. ספר החשבונות הציבורי יאחסן את ההיסטוריה של כל עסקה ויעקוב אחר כל עסקה במדויק.

כמו כן, מודל העסקה של TRX דומה לזה שבביטקוין משתמש, אלא שטרון שיפרה את האבטחה באמצעות UTXO.

גיבוי טכנולוגי לטרון:

Tron Blockchain Technology

זיכויים לדמיון: טרון

רשת הבלוקצ’יין של TheTron תעבוד על מודל UTXO (Unspent Transaction Output) שבדרך כלל משתמשים בביטקוין ובבלוקצ’יינים פופולריים אחרים. UTXO ישתמש בתפוקות עסקאות שלא הוצאו כדי לבדוק אם העסקה חוקית או לא.

בעיקרון, טרון מתבסס על שתי טכנולוגיות:

הפלטפורמה של טרון:

Tron יכלול ממשק Blockchain של יישומים, הממשק בין הבלוקצ’יין ליישום, ויתמוך בחוזים חכמים הכתובים ב- Javascript..

יתר על כן, הפלטפורמה תשתמש במסד נתונים גרפי, שיאפשר ל- Tron לאחסן נתונים ומבנה הרשת. פעולה זו תבטיח איתור נתיבים מהיר, עיבוד מהיר ויכולות חיפוש מוגברות.

מערכת אקולוגית להחלפת תוכן:

המערכת האקולוגית לשיתוף של טרון מבוססת על בלוקצ’יין טרון. זה יאפשר למשתמשים להעלות את התוכן הניתן לשיתוף ישירות; ומבטל את הצורך במתווכים (גוגל, יוטיוב, ספוטיפיי, אפל וכו ‘).

כל תגובה (לחיצה, מחיאת כף, כמו שתף וכו ‘) על היצירה המשותפת תינתן לבעל התוכן בצורה של אסימון המטבע של טרון.

הפלטפורמה תבטל גם את בקרת הצנזורה ודאגות פרטיות אחרות הפוגעות בדרכם של ספקי התוכן.

מקש Fאוכלים של טרון:

תכונות עיקריות של טרון

נקודות זכות תמונה: טרון

לשם מה נועד טרון? טרון אמורה לספק את כל העוצמה של התוכן המקוון בידי המשתמשים. חלק מהיתרונות בשימוש במטבע קריפטו זה הם:

שחרור נתונים:

אחד היתרונות העיקריים של Tron הוא בכך שהיא תציע נתונים בחינם ובלתי נשלטים למשתמשים שלה כדי לקבל את הבעלים המקורי של התוכן שלהם..

קצב עסקה מהיר:

מכיוון שהמטבע יכול להיות מתקדם יותר מ- ETH, וכל יתר המתחרים שלו, הוא יספק שיעור עסקאות גבוה של כ -10,000 TPS. כמו כן, TRX יכולה להתמודד עם יותר מ -2,000 עסקאות בשנייה מסביב לשעון.

טרון ביצועים גבוהים

נקודות זכות תמונה: טרון

אגרת עסקה אפסית:

טרון תחייב עמלות אפס עד נמוכות במיוחד על מנת להעביר מטבע ממקור אחד למשנהו.

Coinburn עקבי:

המטבעות יתרחשו אם dApp חדש יירשם בפלטפורמת הבלוקצ’יין, ובכך יפחית את שרשרת האספקה ​​הכוללת.

המשמעות היא שככל שהפופולריות של הפלטפורמה תהיה גבוהה יותר, מספר ה- dApps יהיה גבוה יותר, וה- myburn יהיה גבוה יותר.

הרחבה חזקה:

בשל הפופולריות הגואה של מייסד טרון, ג’סטין סאן, המטבע לפני השקתו, כבר מונה 100 מיליון משתמשים. לכן, היא בוודאי תהיה עם תמיכה מוצקה מצד dApps רבים ובכך תגדיל את השימוש בה.

ICO אישי:

עם Tron, המשתמשים יוכלו להפעיל ICO משלהם על ידי מתן המטבעות הדיגיטליים שלהם.

תומך בג’אווה:

בניגוד למטבעות דיגיטליים אחרים המשתמשים בשפות תכנות מורכבות, הפלטפורמה הפתוחה של Tron בנויה על JavaScript. זה אומר שיהיה הרבה יותר קל לכתוב חוזים חכמים ולפתח dApps.

כיצד לאחסן מטבע טרון:

מכיוון שה- TRX מופעל כאסימון ERC-20, אתה יכול לאחסן אותו בכל ארנק שתומך באסימוני ERC-20. אתה יכול להשתמש בכל מכשיר חומרה כמו ארנק TREZOR או Ledger Nano S כדי לאחסן את Tronix. ארנקי תוכנה מסוימים כמו Jaxx או Exodus ו- MEW (MyEtherWallet) מיועדים גם לאחסון Tronix. ברגע שהמיינט עלה לאוויר היה תהליך העברת מטבעות, המשך לעקוב אחרי ההגירה הזו כאן. מאז המעבר, עליך לאחסן את ה- TRX בארנק הטרון שלך.

ציפיות מטרון!

בעידן, כאשר כל יצירת התוכן באינטרנט היא בידיהם של קונגלומרטים כמו אפל, יוטיוב, גוגל וכו ‘, טרון תחזיר את כוח הבעלות על תוכן לידי המשתמשים..

למשל, אתה משלם קצת כסף ל”גברים האמצעיים “כדי ליצור את התוכן שלך בבלוג שלך, באתר שלך או בכל דבר אחר באינטרנט. חברות אלה לא רק מרוויחות כסף מתוכן זה, אלא גם ייצאו רווחים מהזרמים, הלייקים והקליקים שמגיעים לתוכן שלך..

עם זאת, הטרון יהפוך למערכת האקולוגית הבידורית החינמית העולמית הנותנת את כל הרווחים בידי היוצר. המשמעות היא גם שאם משתמש Tron ייצור את התוכן, נניח בלוג, הוא יכול להעלות אותו ישירות לבלוקצ’יין של טרון, ובכך לקחת את כל הרווח.

ספקולציות מסוימות קובעות גם כי הצפנה זו תהפוך לרשת השלישית המאפשרת לאנשים להשתמש ברשת פתוחה מבוזרת.

יתר על כן, מכיוון שטריון נבנית באמצעות שפה ברמה גבוהה, היא תאפשר למפתחים עתידיים להשתמש בכל שפת תכנות כדי לעצב כל דבר בתכנון תוכנה פתוחה..

מה עוד, לבוא?

עכשיו אתה יודע מה זה טרון, יש הרבה יותר שאתה צריך לדעת. טרון הוא פרויקט ארוך טווח הכולל מערך שלבים אחר, עם היקף של יישום טכנולוגיות בלוקצ’יין רבות ושונות שעדיין מתחת למכסה המנוע.

סֵפֶר שֵׁמוֹת:

אקסודוס מספק למשתמשים פלטפורמה אמינה וחינמית לאחסון והפצת תוכן ב- p2p.

אודיסיאה:

בשלב זה יוכנסו התמריצים הכלכליים לתוכן הכוח ויוצריו. המשתמשים מקבלים רווח מהתוכן שהם ייצרו, יפיצו או ישתפו.

אפולו והפלגה הגדולה:

השלב השלישי והרביעי ינסו לטפל בנושאים שקשורים לדיבידנדים ויתמקד במתן תנועת ערך חופשית למשתמשים..

מסע בין כוכבים:

זה ייצור פלטפורמת משחקים מקוונת מבוזרת שתאפשר למפתחים לבנות בחופשיות. זה יפקח על תפקודי השוק, ייצור רווח מתעבורה ויקל על מבנה המשחקים האוטונומי.

נֵצַח:

השלב האחרון עשוי להיות בשנת 2027, יאפשר למפתחים את השליטה המלאה להגדיר ולממן את המוני את פיתוח המשחק שלהם. המשתמשים ישקיעו במשחקים שהם רוצים לבנות וישפיעו גם על עתיד שוק המשחקים.

סיכום:

מבין כל המטבעות הדיגיטליים, טרון הוא אחד השאיפות שצומחות במהירות ביותר!

בעוד הקסם של הטרון עדיין סמוי, בטוח יהיו עיניים רבות שיחכו לראות עד כמה הוא מתפתח.

אם הטרון יבוא לפעולה, זה יעזור לאנשים שמחפשים פרוטוקול מבוזר לסחור בתוכן.

עדכון: ה- TRON mainnet יהפוך רשמית לעצמאי ב- 25 ביוני 2018. כמו כן, ישנם כבר 15 dApps על גבי פלטפורמת Tron. למידע נוסף על TRON dApps כאן.

הצהרת אחריות: אין להתייחס למאמר כאלו ואינו נועד לספק ייעוץ השקעות כלשהו. טענות המועלות במאמר זה אינן מהוות ייעוץ השקעות ואין להתייחס אליהן ככאלה. עשה מחקר משלך!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map