מדריך למתחילים: מה זה פופולרי? פתרון מימון החשבונית

Populous היא פלטפורמת חשבוניות של עמיתים. הפלטפורמה היא הראשונה מבלוקצ’יין במרחב זה. בואו נבדוק מה פופולרי בפירוט רב.

החידוש פותח תוך התחשבות בחברות הקטנות והבינוניות. היא משתמשת בספר החשבונות המבוזר של בלוקצ’יין שכן היא שואפת ללא הרף לצמצם צדדים שלישיים בעסקאות חשבוניות. לפיכך, לספק לעסקים את הכוח להתפתח ולהתרחב ללא הרף.

למה פופולרי?

נקודות זכות תמונה: פופולריות

Populous מציג שלוש סיבות עיקריות לכך שאתה צריך לשקול השקעה בטכנולוגיה;

 • אופי ה- Win-Win של ההשקעה. Populous מתוכנן בצורה כזו שיש פתרון win-win לעסקים. העסקים שמשקיעים בטכנולוגיה מחסלים את האדם השלישי. על ידי קיצוץ של האדם השלישי, חברות קטנות ובינוניות יכולות, אם כן, להרוויח יותר מהרווחים.
 • כיסוי גלובלי וזה עמית לעמית. באמצעות Populous תוכלו לחייב כל אחד מכל חלק בעולם. לכן זה פותח את העולם הפיננסי של החשבוניות מעבר למוסדות הפיננסיים.
 • בטיחות וביטחון. טכנולוגיית הבלוקצ’יין נועדה לסלק הונאות ואת השגיאות הידניות שעלולות להיות יקרות מאוד. לפיכך, הפיכת החשבונית לבטוחה מפני הונאות וטעויות.

מה פופולרי: ספר חשבונות מבוזר במימון חשבוניות

כפי שנקבע לעיל, Populous משתמשת בחשבונות המבוזרים. מה הם ספרים מבוזרים ומה הרלוונטיות שלהם?

ספר חשבונות מבוזר הוא טכנולוגיה לשיתוף והקלטת נתונים במספר חנויות נתונים מבוזרות. הטכנולוגיה מסתמכת על מעורבות של משתתף אחר. לכן, אף קבוצה אחת לא טוענת שיש לה מונופול על נתונים.

הפנקסים המחולקים הם שיעורים רחבים לפנקסים ציבוריים או פרטיים. ספרים ציבוריים נגישים לכל אחד. ספרים פרטיים נגישים רק על ידי צמתים ספציפיים עם מפתחות פרטיים שהוקצו.

מהי היסטוריה פופולרית`

פופולרי הוא רעיון שהמשגה סטיבן וויליאמס. הוא מומחה לנתונים מסחריים. עם מומחיותו בתעשיית הנתונים, המציא סטיבן וחזה את השימוש ב- XBRL לצורך כריית נתונים עבור לקוחות. ובכן, נחקור את XBRL עוד זמן מה.

הרעיון הזה היה הרבה לפני הביטקוין. מאוחר יותר למד סטיבן על ביטקוין ובלוקצ’יין. הוא חקר את הטכנולוגיה לבוא עם הטכנולוגיה למימון חשבוניות. האתגר העיקרי שלו בתפיסת הרעיון היה מימון. עולם הבלוקצ’יין מציע ICOs מסיבות כאלה.

מהו ציר הזמן הפופולרי`

 • נובמבר 2016 – צוות Populous בראשות המנכ”ל שלהם פיתח את ה- Populous Concept
 • פברואר 2017- פורסם נייר לבן עבור Populous
 • אפריל 2017 – חוזים חכמים פותחו ב- Ethereum
 • יוני- יולי 2017- ICO
 • ספטמבר 2017 – שילוב XBRL
 • נובמבר 2017 – שחרור בטא ציבורי

ICO פופולרי

מכירת אסימון ה- PPT הפופולרי עבור ה- ICO התרחשה בין חודש בין יוני ליולי 2017. המכירה כללה ארבעה חוזים. חוץ מזה, לכל איש קשר היה בונוס. ה- ICO גייס למעלה מ -10 מיליון דולר. עם ה- ICO מפת הדרכים ברורה יותר עם נכונות להשתלט ולהביא מהפכה בענף.

ה- ICO היה הצלחה. עם זאת, הצוות צריך לעשות יותר כדי להפוך את פלטפורמת Populous ו- PPT לשחקנים בולטים יותר בעיר הצפנה.

תכונות של Populous

XBRL

פופולרי מנצל את שפת הדיווחים העסקיים eXstensible. השפה מנתחת את סיכון האשראי. היא משתמשת בנוסחת Altman Z ובנתוני XBRL בזמן אמת. נתוני ה- XBRL זמינים ברשות הרבים. זה כולל; ערך החייבים, סכום המזומנים הנזילים הקיימים בעסק ונושים המגיעים בשנה הבאה.

לפלטפורמה Populous יש פלטפורמת XBRL משלה. בנוסף, הפלטפורמה נגישה לעסקים אחרים כמו בינה עסקית (BI). אך, מאגר המידע ישמש את העסקים לקבלת ההחלטות. עידן ההחלטות ההיפותטיות בחושך כבר חלף. מסד הנתונים של Populous XBRL ייתן מידע רב ערך אשר ינוצל כדי ליידע יותר על עסקים. ההחלטות המושכלות יסייעו לחברה לצמוח ולהתפתח בתחומיהן.

ציון אלטמן

ציון אלטמן הוא פלטפורמה פיננסית המנוצלת לקביעת סיכונים הכרוכים במימון חשבוניות. הסיכונים כוללים; ההסתברות לפשיטת רגל לפגיעה בעסק בעוד שנתיים, מודלים לבקרה לניהול הסיכון הפיננסי ואם העסק יחזור להתחייבויותיו.

המודל מסייע להחזיר את אמון המשקיעים בעסק שהם רוצים להשקיע בו.

עם הידע של ציון ה- XBRL ו- Altman, צוות הפיתוח ב- Populous יצר מערכת דירוג Populous פנימית. מערכת הדירוג מסייעת להמצאה לסנן ולאפשר לעסקים המתאימים טוב לטכנולוגיה למערכת Populous.

חשבונית מתקבלת או נדחית על סמך הציון של אלטמן בלבד. בכך המערכת אמינה.

מה הלאה לאחר קבלת חשבונית?

מכירה פומבית של חשבוניות מתחילה. תקופת המכירה הפומבית של החשבונית היא 24 שעות. ישנן שלוש דרכים בהן מסתיימת מכירה פומבית. ראשית, אתה מסיים את המכרז מוקדם. כאשר תזדקק לזרז המכירה הפומבית, תוכל לסיים את המכרז מוקדם. לאחר מכן תוכל לקחת את העסקה הטובה ביותר הזמינה עד שתסיים את המכירה הפומבית. שנית, עסקה העומדת בהצעת המכירה שלך מתרחשת בתוך 24 השעות שהוקצו. לבסוף, המכרז יכול להימשך כל 24 השעות ללא הצעה מוצלחת. במקרה כזה, תוכל לקבל את העסקה הטובה ביותר, להפעיל מחדש את המכירה הפומבית לחלוטין או לבטל את תהליך המכירה הפומבית.

תפקידים של חברי קהילה פופולריים

הקהילה הפופולרית מורכבת מהמנהל, המערכת, מוכר החשבוניות וקונה החשבוניות. המנהל מאשר את חשבונות הרוכשים והמוכרים. בנוסף, מנהל המערכת מאשר את החשבונית שקבע המוכר ומייצר את ציון אשראי החשבונית. חוץ מזה, על המנהל מוטל לסמן מכירה פומבית כשלמה.

למערכת שני תפקידים. לאחר סיום המכרז, מוטלת על המערכת המשימה להחזיר את הכספים לקבוצות המפסידות ולהעביר את הכספים מהקבוצה הזוכה למוכר החשבוניות..

נקודות זכות תמונה: פופולריות

מוכר החשבוניות יספק נתוני חברה לאחר הרישום ופתיחת הארנקים. לאחר מכן, המוכר יכול ליצור חשבונית לשלוח תשלום ל- Populous ואז להמתין לאישור ומכירה פומבית.

רוכשי החשבוניות ייצרו חשבונות ויקימו קבוצה. הזן נתוני KYC שיאפשרו למנהל לאשר לחשבונך לקנות את החשבוניות בעת שימוש ב- fiat. עם זאת, Populous מקבל רכישה אנונימית של החשבוניות אך רק עבור לקוחות המשתמשים בקריפטו כאמצעי התשלום.

מדוע נתוני KYC עבור פופולריים?

KYC עוסק בהכרת הלקוחות שלך. נתוני KYC הנדרשים על ידי Populous הם לסייע בזיהוי ואימות המידע והזהות של הלקוח. נתוני KYC הם צעד מכריע בפלטפורמה Populous. המידע מסייע לפלטפורמה לבדוק את ההונאה או הטרור הפיננסי שעלול להתרחש.

לאחרונה, באמצעות ידית הפופולרית של טוויטר, הודיע ​​הצוות על מעבר ה- KYC מהידנית לאוטומטית. כל זה נמצא בתהליך של לתת ללקוח זריקה טובה ומהירה יותר לשירותים המוצעים בפלטפורמה. המידע מהווה התרגשות הן עבור הצוות והן עבור לקוחות פוטנציאליים.

אסימונים בין פוקוס פלטפורמה לעומת פופלטים פופולריים

ובכן גם פוקנים וגם PPT הם פלטפורמת אסימונים. הבה נחקור אותם בנפרד.

פלטפורמה פופולרית משתמשת בפוקנים כמטבע הבינלאומי הרגיל. ויש להם ערך שווה ערך למטבע פיאט. פירוש הדבר, לפיכך, 5 פאונד שווים לפוקן 5.

הפוקנים נרכשים ישירות מהפלטפורמה באמצעות ארנק של לקוח דרך GBP, EUR, USD ו- Yen. שימוש בכל מטבע אחר בעולם אפשרי. אך לשם כך הלקוח ימיר תחילה את המטבע ל- GBP לפני ביצוע העסקאות. משתמשים בפוקנים לקניית החשבוניות. מטבעות קריפטוגרפיים רצוי שגם ביטקוין ואת’ריום יכולים לקנות לכם פוקסים.

מצד שני, PPTs משמשים ככלי ההשקעה. הפרויקט פרש PPTs במהלך ICO כדי לגרום למשקיעים פרועים לממן את החדשנות. ישנם כ -53 מיליון PPT שנמצאים במחזור. המספר לא יגדל. עבור מחזיקי PPT, הם יכולים גם לקנות חשבוניות באמצעות ה- PPT. באמצעות מודל זה תוכלו להחליף PPT באסימונים. לאחר שהשקעת החשבונית תצליח, תקבל את הרווחים בצורת פוקנס וההשקעה המקורית בטופס PPT.

האסימונים הם אסימונים של ERC-20. והאם אתה יודע מה הם?

מהם אסימונים של ERC-20?

זהו מונח המשמש כמעט מדי יום בעולם הקריפטו. ERC-20 מציג את הקשר בין Populous לבין Ethereum.

אלה אסימונים מבוססי ETH. מסיבה זו, את’ריום הוא הבסיס שעליו מתרחשת בלוקצ’יין פופולרי. כך שהאסימונים ידידותיים לאת’ריום. אסימוני ERC 20 כוללים רשימת כללים. הכללים הם מדריך לאינטראקציה של אסימון אחד עם שאר האסימונים המפורטים בבלוקצ’יין את’ריום.

כמה אסימונים אחרים של ERC-20 מלבד PPT הם Filecoin, Qash, Bankok ועוד.

כיצד לקנות PPT

ובכן, הדרך הקלה, המהירה והנוחה ביותר לקנות PPT כוללת שלושה שלבים. השגת MyEtherWallet היא הצעד הראשון. הצוות יצר את הארנק כדי להחזיק ולאחסן כל מטבע בפלטפורמת את’ריום. קל להגדיר את הארנק שכן הלקוח צריך לבקר רק באתר Ethereum ולבצע את הצעדים הפשוטים שם.

לאחר קבלת MyEtherWallet, הלקוח קונה את Ethereum. ולבסוף מחליפים את הת’ר תמורת פופולרי.

מחיר ומסחר פופולרי

כעת אתה יודע שה- ICO גייס למעלה מ -10 מיליון דולר. המטבע הפופולרי עמד בטווח המחירים בהתמדה על 2- $ 4 לעומת ה- ICO לחודש נובמבר. מאז המחיר עלה בהתמדה והגיע לשיא של 48 דולר בכל הזמנים.

מחיר המטבע מראה את הפוטנציאל הגדול שיש בטכנולוגיית הבלוקצ’יין הצעירה.

אסימון נוסף עבור Populous: PXT

הידע על אסימונים ומטבעות פופולריים הוא קצת יותר מסובך. Populous משתמש בשלושה אסימונים שונים המשמשים אחרת. לכל אסימון יש תכונות ייחודיות משלו. אתה מכיר את שתי התכונות הראשונות: PPT ו- Poken. השלישי הוא האחרון – ה- PXT.

ה- PXT הוא מטבע קריפטוגרפי אמיתי. הצוות מפתח את המטבע הזה. הוא ישמש לקניית נתונים משוק הנתונים שיושקו בקרוב. שוק הנתונים ב- Populous יכיל את נתוני ה- XBRL בעיקר. נתונים אלה הם בעלי ערך, ומשמעותם היא שחברות כמו חברות ביטוח, חברות השקעות פרטיות, חברות במורד הזרם, חברות במעלה הזרם והמוסד המוביל ידרשו גישה למידע. זהו שוק יעד רב ערך.

כדי לגשת לנתונים באמצעות פלטפורמת Populous הלקוחות ידרשו PXT.

כיצד לרכוש PXT

מטבעות ה- PXT כבר הוטבעו בהמתנה לפריסה. Airdrop תרכוש את המטבע של 500 מיליון דולר בזמן הנכון. אז מהי אוויר אוויר? Airdrop ישאף להעניק אסימונים בחינם. וכך אסטרטגיה של הפרויקט להגדיל את בסיס הלקוחות שלו.

Airdrops יכול להיות הפתעה או הוכרז לפני. טיפות האוויר פרט לגידול בסיס הלקוחות, טיפות אוויר הן גם דרך נהדרת לתגמל לקוחות נאמנים. הקפידו על ירידת אוויר PXT.

ארנק פופולרי

ארנק בטכנולוגיות בלוקצ’יין הוא חוזה חכם המאפשר למשקיע קריפטו לשלוח, לאחסן או לקבל אסימוני קריפטו. הארנק הדיגיטלי בטוח ומאובטח.

עבור Populous הארנק נגיש רק ללקוח שבבעלותו הארנק. כדי להבטיח זאת, הפלטפורמה נותנת מפתחות פרטיים. הלקוחות מכניסים את המפתחות בכל פעם שהם רוצים להשתמש בארנק. הארנק הפופולרי ביותר עבור PPT פופולרי הוא MyEtherWallet.

מהו מימון חשבוניות?

ובכן, לאורך כל הטקסט דיברנו על מימון חשבוניות. סקירה מהירה של מימון חשבוניות כדי להבטיח שאנחנו מבינים טוב יותר היא מה ש- Populous מבקשת לעשות. ארגונים עסקיים במיוחד חברות קטנות ובינוניות יחפשו בשלב מסוים הון לטווח קצר. השיטה הפופולארית ביותר בהצעה זו היא מימון חשבוניות.

המצב הוא שיטת B2B לייצור קרנות. בהתאם לחוזים שנקבעו בין העסק למשקיע המשקיע יקבל כסף במחזורים או לפחות 30 יום.

מה גורם לפופוליס להתבלט במקרה הזה?

ובכן, זה נשמע כמו כל דבר שכל אחד יכול לעשות. אך מלבד ציון ה- XBRL ו- Altman Z שנדון לעיל, Populous מחזיקה ביתרון תחרותי.

הנה איך; כפי שנדון קודם לכן, הפלטפורמה מחזיקה סכומי הצעה של קונים בחשבונות הנאמנות. לאחר הצעה מוצלחת, הקונה הזוכה משחרר את כספו ואילו הקונים המפסידים מחזירים את כספם לארנקם. כך שגם המתמודדים הזוכים והמפסידים אינם מרגישים חסרי תקדים. כמו כן, למוכר החשבוניות יש מגוון רחב של הצעות מחיר לבחירה.

ניתוח פופולרי מוצג לעסקים

נקודות זכות תמונה: פופולריות

פופולרי הוא באמת עשיר בענייני נתונים ומידע. לפיכך, הצוות ניגש למידע ולנתונים לצורך העסק Populous כולל ניתוח חזק ביותר. החישובים עוזרים ל- Populous לקבוע את ביצועי הביצועים העסקיים, בריאות החברה ומגמות הצרכנים.

הניתוח עוזר לצוות לשפר ללא הרף את המערכות כדי להבטיח ללקוחות שירותים בטוחים ומאובטחים. בנוסף, הניתוח עוזר לצוות להעריך את עצמו ולבצע שינויים למען העסק. בקשר לזה, הצוות מתקשר באופן קבוע עם איש מקצוע בכדי להבטיח שהנתונים והמידע שנרכש מועילים לפלטפורמה.

תחרות לפופולריות

הפלטפורמה Populous היא פלטפורמה ייחודית אך היכן הפלטפורמה מדורגת מול המתחרים.

יש חברות מימון חשבוניות הפעלה אחרות כמו Behalf ו- Fundbox. שתי החברות עסקו יותר מאז 2011 ו- 2013 בהתאמה. כמו כן, שתי החברות גייסו יותר כספים. הם גייסו כ -130 ו -110 מיליון דולר בהתאמה.

באותו מובן, ICOs ראו את החברות משקיעות משקיעים גדולים כמו Sequoia Capital ו- Maverick Ventures ו- Jeff Bezos ו- Khosla Ventures בהתאמה..

המידע הנ”ל פירושו של- Populous יש ענקיות לתחרות שלה והצוות צריך לעבוד בצורה חכמה יותר. כדי לספק תחרות טובה, Populous צריך להיות מצטיין.

מי עומד מאחורי Populous?

צוות Populous הוא צוות שאפתני. לצוות יש את הרצון והלהיטות לצאת נגד ענקיות כמו אמזון ופייפל. כמו כן, לא לשכוח מתחרים אחרים כמו Behalf. בנוסף, לצוות עובדים מיומנים לביצוע המשימה. היחידה כוללת:

 1. סטפן וויליאם- מייסד ומנכ”ל
 2. Zvezdomir Zlatinov- מפתחת סולידציה
 3. ג’ונתן מילר – יועץ. הוא מומחה בסיכון פיננסי
 4. ג’ון מורטון- CTO
 5. ג’ייסון טואנג- יועץ פיננסי

הצוות מחפש ללא הרף את הדרך הטובה ביותר לקידום החזון. הם מחפשים כל הזמן להשיג עסקאות אסטרטגיות למען העסק.

שותפויות פופולריות

שותפויות, במיוחד עם השותפים הנכונים עוזרות לדחוף כל מיזם לגובה רב. השותפויות הן הדרך העסקית להרוויח זו מזו כאשר אתם מבקשים לצמוח. אז האם יש שותפים מאוכלסים?

לאחרונה, Populous נכנסה לעסקה עם Tradespace. מי הם Tradespace? Tradespace היא פלטפורמת מימון חשבוניות מבוססת טכנולוגיה הודית. המעבר לשותפות עם Tradespace היה אסטרטגי. המהלך מאפשר ל- Populous לנצל את השוק ההודי הענק תוך שהוא נהנה מהידע של השוק והתעשייה מצד השותפים שלהם.

שני המיזמים נועדו להאיץ את קצב העסקים במימון חשבוניות.

בקרוב זו תהיה שותפות נהדרת בתוכנית החברות. התוכנית לאתגר את התחרות לא משנה כמה ענק המתחרה עשוי להיראות. חוץ מזה, בהגדלת נתח השוק, השותפות Tradespace תועיל.

שותפות נוספת היא Cashaa. Cashaa הוא אמצעי תשלום בדיוק כמו Paypal. ו- Populous שואפת לקבל תשלומים מהירים יותר ברחבי העולם באמצעות שיתוף הפעולה שלה עם Cashaa.

שותפות זו הופכת את ארנק Cashaa לנגיש ללקוחות Populous. לכן הלקוחות יכולים לבצע את התשלום שלהם מפלטפורמת Populous לארנק Cashaa לצורך גישה נוחה. יתר על כן, שותפות זו הופכת את Populous לנגישה בשוק Cashaa שנמצא בלמעלה מ- 200 מדינות ברחבי העולם.

מפת הדרכים הפופולרית

ההמצאה עדיין בשלב הבטא. בשנת 2018 איבדה PPT שותפות פוטנציאלית שהקימה עם Luxure Global Citizen, חברת תגמולי יוקרה. החברה סיימה את השותפות להשקת מטבע קריפטו משלה.

לפיכך, צוות Populous עדיין מבקש לפגוש שותפויות גדולות עם משקיעים גדולים כדי לשפר את הדירוג מול המתחרים. השותפויות יגיעו רחוק ככל שהחברה שואפת לבנות את המותג שלה במימון חשבוניות.

כמו כן, צוות הפופולרי יבקש לחפש פרצות ואזורים אפורים. עד כדי כך שהם בונים רמות אמון גבוהות בתוך העסקים והמשקיעים.

אזורים אפורים פופולריים

אסימונים PPT הם כנראה האזור האפור היחיד ביותר המשויך Populous. המערכת קשורה קשר הדוק למערכת MBS. שניהם ניירות ערך מגובי נכסים.

מה שמשמעות הדבר אם כן היא שהמערכת תלויה ביכולתם של חייבים לשלם את חובותיהם. נפילתה של מערכת זו היא שהעסק יכול לפשוט רגל. מכיוון שישנן עדויות, אין הרבה עסקים שנמשכים מעל 10 שנים.

הרגולציה של שני האסימונים גם לא ברורה למדי. הצוות אמור להתמודד עם ההיבט הרגולטורי.

אתגרים אחרים לפופולריים

תחרות היא האתגר העיקרי. עם זאת, יש אתגר נוסף העומד בפני הטכנולוגיה. לגרום לאנשים לוותר על מימון חשבוניות מסורתי למימון חשבוניות בלוקצ’יין. השינוי אולי נשמע מגניב, אך השינוי אינו מאומץ בקלות.

טכנולוגיית הבלוקצ’יין עשויה להיות במגמת עלייה. אבל, לא כולם נענים לאתגר. לעתים קרובות אנשים רואים בפעולות הבלוקצ’יין מסובכות מדי. עם זאת, השימוש בפלטפורמה של Populous הוא די פשוט. להביא אנשים לפלטפורמה אולי קשה, אבל זה לא משימה בלתי אפשרית. עם כמות התמריצים הנכונה, לפלטפורמה יהיו לקוחות.

אנו רק נחכה לראות כיצד הם מסתדרים.

מחשבות אחרונות

בלוקצ’יין מימון החשבוניות של עמית לעמית הוא פרויקט צעיר. לצוות החזון יש תוכניות גדולות. אבל, ההליכה לא תהיה קלה. עם תחרות גדולה וצוות ללא מיטב הידע בבלוקצ’יין, יהיו שעות נוספות להכניס את המטבע לשוק.

עם זאת, הצוות עשה צעדים לעבר השגת החזון. הבולטת ביותר היא השותפויות עם Cashaa ו- Tradespace במטרה לשפר את נתח השוק. חוץ מזה, עקביות המטבע חשפה את הפוטנציאל הגדול שיש בו.

בהמשך, על הצוות לחפש להעריך ולברר את הנקודות הלא ברורות ולהבהיר. המשיכו לחפש שותפים עסקיים גדולים יותר בכדי לראות את המטבע מגדיל את הפוטנציאל המקסימלי שלו.

מצא פרטים נוספים על שלהם אתר אינטרנט ופעל לפי שלהם טוויטר.

הצהרת אחריות: אין להתייחס למאמר כאלו ואינו נועד לספק ייעוץ השקעות כלשהו. תביעות המועלות במאמר זה אינן מהוות ייעוץ השקעות ואין להתייחס אליהן ככאלו. עשה מחקר משלך!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map