מדריך למתחילים: מהו ארון? הגשר החכם

ארק בלוקצ’יין מסייע בגישור הפער בין אלפי המטבעות הקריפטוגרפיים בעולם כיום. משתמשים יכולים כעת לחבר מטבעות קריפטוגרפיים שונים באמצעות פלטפורמת Ark.

המטבעות הקריפטוגרפיים הקיימים כיום נוטים לעבוד באופן עצמאי זה מזה. לכל מטבע קריפטוגרפי יש את רשת הבלוקצ’יין שלה עם האסימון שלה, מה שהופך את התאימות ביניהן לקשה מאוד.

עם זאת, עם מטבע הקריפטוגרפיה של ארק, משתמשים יכולים לעבור במהירות מטבע מטבע מטבע אחד למשנהו שכן הפלטפורמה משמשת כקישור בין המטבעות השונים. זה הופך אותה לרשת הבלוקצ’יין הראשונה שמאפשרת למשתמשים לקוות מרשת בלוקצ’יין אחת לאחרת, מה שיקל על חייהם של משתמשי מטבעות קריפטו במיוחד עבור אלו המעוניינים להשתמש במטבעות קריפטוגרפיים שונים במקביל..

לכן, פירוש הדבר שמשתמש ברשת מטבעות מטבעות אחת יוכל למצוא במהירות שירותים שאינם זמינים בבלוקצ’יין של אותה מטבע מטבע ספציפי, מחבילות מטבעות אחרות. לדוגמה, משתמש ב- Zscash Cryptocurrency יכול להחזיק אסימונים של ZEC ולהשתמש בחוזים חכמים של רשת הבלוקצ’יין Ethereum.

היסטוריה של ארון הקודש

ארק השיקה את הנפקת המטבע הראשונית שלה בשנת 2016. המונטה עלה לאוויר במרץ 2017, ומאז הוא עבר מספר עדכונים..

צוות של 27 חברים הקים אותו. עם זאת, צוות הליבה הצטמצם בהדרגה לצוות הליבה הנוכחי המונה 17 חברים.

תכונות ארון

מה זה ARK?

נקודות זכות תמונה: ARK

בנוסף לטכנולוגיית SmartBridge, ל- Ark יש מגוון תכונות נוספות שהופכות אותה לאחד המטבעות הקריפטוגרפיים המפותחים ביותר בכל הזמנים..

 1. מהירויות עסקאות גבוהות: מהירות העסקה היא 8 שניות לבלוק, מה שהופך אותה למטבעות הקריפטוגרפים המהירים בעולם.
 2. מדרגי מאוד: צוות הפיתוח רצה לשמור על רשת בלוקצ’יין רזה, ובמקביל לשמור על מהירויות הביצוע הגבוהות ביותר. להשגת קנה מידה גבוה באמצעות טכנולוגיית SmartBridge. דרכה, רשת הבלוקצ’יין מסוגלת להפריש את הפונקציות שאינן מהותיות כאשר היא ממלאת את משימותיה. הבלוקצ’יין של ארק כולל שרשראות צדדיות רבות המחוברות לשרשרת הראשית. לכן, רק הנתונים החיוניים מועברים לרשת הראשית לעיבוד במהלך עסקה; הנתונים האחרים הלא חיוניים נשארים בשרשראות הצדדיות.
 3. מערכת קוד פתוח: הבלוקצ’יין של המטבע הקריפטוגרפי הוא גם קוד פתוח לחלוטין ומשתמשים יכולים להשתמש ברשת להשקת רשתות החסימה התואמות שלהם ל- SmartBridge.
 4. אסימון הארון: רשת הבלוקצ’יין משתמשת באסימון המכונה ARK, הפועל במערכת קונצנזוס Deloated Proof of Stake (DPoS). על ידי שימוש ב- DPoS, הארון יכול לבזז את כוח המחשוב ולצמצם את בזבוז האנרגיה.
 5. פְּרָטִיוּת: כמו כן, עסקאות ברחבי הרשת נעשות בדרך כלל באמצעות שילוב אנונימי ברשת. כל העסקאות והשירותים המוצעים בפלטפורמה הם פרטיים.
 6. בִּטָחוֹן: גם רשת הבלוקצ’יין של המטבע הקריפטוגרפי מאובטחת מאוד. צוות הפיתוח מבצע בדיקות חדירה פנימיות מתמשכות כדי לוודא שהמערכת תישאר מוגנת לחלוטין מהאקרים.
 7. פלטפורמה ידידותית למשתמש: הפלטפורמה של המטבע הקריפטוגרפי גם מאוד ידידותית למשתמשים, ומשתמשים יכולים לגשת לפלטפורמה בקלות.
 8. ארנק ARK: משתמשים יכולים לאחסן את אסימוני ARK שלהם בארנק ARK.

איך ארק עובד?

בשנים מסוימות בעבר כמעט ולא היה ניתן להעלות על הדעת שיבוא תקופה שבה ניתן יהיה לקשר בין מטבעות הקריפטו השונים שחשבו כי רשת בלוקצ’יין אחת. עם זאת, מטבע החליפין של ארק הפך אותו למציאות ומשתמשי מטבעות קריפטוגרפיים יכולים כעת להתחבר ולתקשר עם בלוקצ’יין מטבע מטבעות נפרד.

כדי לאפשר חיבור ותקשורת בין הרשתות השונות, היא משתמשת בטכנולוגיית SmartBridge, המשמשת כגשר מרשת בלוקצ’יין אחת לאחרת..


ראשית, בלוקצ’יין קריפטוגרפי צריך להתחבר לרשת הבלוקצ’יין של ארק. החיבור מתאפשר על ידי קטע קוד ייחודי בתוך בלוקצ’יין Ark.

לאחר מכן, באמצעות הקטע המיוחד של טיפול בנתונים של SmartBridge, המכונה שדות ספק, ובאמצעות צמתי המאזין המקודדים במיוחד, מתקבלת תקשורת בין חסימות החיבור המחוברות. צומת המאזינים המקודדים במיוחד מחפשים בנתונים המועברים ברשתות הבלוקצ’יין בזמן שהוא מנסה למצוא משימה לעשות..

עם חסימת המטבעות הקריפטוגרפיים המחוברים ומתקשרים, מקרי השימוש הם אינסופיים. משתמשים יכולים לעשות כל דבר שהם שואפים לעשות. לדוגמה, משתמש יכול להשתמש בחוזה חכם של Ethereum ב- Blockchain של Dash. הם חייבים רק לחסום את רשתות החסימה של שני המטבעות הקריפטוגרפיים דרך הארון.

במילים פשוטות, מטבע הקריפטו של ארק חולל מהפכה בתחום המטבעות הקריפטוגרפיים. חיבור המטבעות הקריפטוגרפיים מחזק אותם מכיוון שמאפשר למשתמש לפתור מגוון נרחב של בעיות בזמן אמת על ידי שילוב השירותים שמציעות רשתות הבלוקצ’יין השונות..

מהי מפת הדרכים של ארון

ארון מפת דרכים אין לוחות זמנים ספציפיים כפי שקורה ברוב המטבעות הקריפטוגרפיים.

לאחר שחרור הרשת הראשית שלה, המטבע הקריפטוגרפי עבר עדכונים שוטפים, כאשר עדכונים מסוימים הושלמו ואחרים עדיין בפיתוח.

עדכונים שהושלמו

עד היום צוות הפיתוח הצליח לבצע את הפעולות הבאות:

 1. הקמת גוף עסקי. ארק הקים את קרן IE, שתהווה דחיפה משמעותית לרעיונות והפרויקטים העתידיים שלהם.
 2. שילוב ראשון של טכנולוגיית SmartBridge. צוות הפיתוח בנה את קוד האזנה המקודד הראשון וחיבר אותו לשרשרת הראשית.
 3. עיצוב מחדש של אתרים. התחולל שיפוץ מוחלט באתר הראשי.
 4. תכנון מחודש של Explorer Explorer
 5. בניית ארנקים ניידים ל- iOS / Android

טכנולוגיית Ark SmartBridge

נקודות זכות תמונה: ARK

פרויקטים עדיין בפיתוח

ישנם פרויקטים אחרים הנמצאים בשלבי פיתוח שונים. אלה כוללים:

 1. שיפוץ מוחלט של Core ל- Core V2
 2. תיעוד טכני. הצוות מציג תיעוד פרוטוקול טכני הכולל סיכום של אופן העדכונים של הבלוקצ’יין.
 3. שילוב של מכונת ARK Virtual (ARKVM) כדי לאפשר למשתמשים להנפיק חוזים חכמים.
 4. שילוב של שפות פיתוח, יישום ותכנות שונות כך שמפתחים יוכלו לפתח בקלות את רשתות הבלוק שלהם, התואמות לבלוקצ’יין, תוך שימוש בשפות התכנות בהן הם הכי מכירים.
 5. מאפשר פריסה של רשתות חסימות לשרשרת הראשית של המטבע הקריפטוגרפי באמצעות לחצני כפתור. לכן מקל על סטארטאפים לפרוס ולקשר רשתות חסימות לרשת הראשית. כמו כן, זה יהיה מזלג קל.
 6. שילוב מערכת קבצים בין-פלנטרית (IPFS) כדי לטפל בכמות הנתונים שעובדים בבלוקצ’יין. זה יקטין את הסבירות לנפיחות.
 7. שילוב של TestNetclones עבור בלוקצ’ים הניתנים לפרוס, כך שמשתמשים יכולים לבצע בדיקות בקלות תוך כדי בניית רשתות הבלוק שלהם התואמות לבלוקצ’יין של ארק..
 8. הצוות גם מייצר תיעוד וסרטוני הדרכה על SmartBridge כדי להקל על המשתמשים בהבנת הטכנולוגיה.
 9. מתן קבלת האסימון שלהם לתשלומים בחנות הסחורה של המטבע הקריפטוגרפי. עם זאת, פעולה זו תתחיל לפעול לאחר פיתוח מלא של היישות העסקית.
 10. הצוות מבצע מחקר ופיתוח של חומרי כרטיס חכם / NFC רבים.
 11. הצוות חוקר גם את הנקודה של מכירת חומרה R.&ד

קהילת ארון הקודש

בארון יש קהילה פעילה מאוד. בדרך כלל, הצוות מפרסם עדכוני בלוגים, עדכוני מדיה חברתית וכן תוספות של GitHub כך שהמשתמשים יעודכנו על המתרחש עם מטבע החילוץ..

יש גם שלל מפתחים שתורמים רבות לצמיחת המערכת האקולוגית. בדרך כלל, ישנם תגמולי שפע עבור היזמים לעודד אותם כאשר הם מפתחים פתרונות.

יש גם את צוות שירותי ההוצאה לפועל של ארק (ACES), שהוא חלק מצוות הפיתוח.

צוות ארון

צוות ארק מונה 17 חברים עיקריים המהווים חלק מ -27 מייסדי מטבע ההשקעות הזה. ה חברי ליבה מגיעים מ -11 מדינות שונות המראות עד כמה הפרויקט הזה מבוזר.

הצוות בן 17 החברים מורכב ממייק דוטי (מנכ”ל), FX Thoorens (CTO), לארס רנסינג (סמנכ”ל כספים), טרוויס ווקר (חבר מועצה), רוק צ’רנק (חבר מועצה), סקוט מקפרסון (חבר מועצה), מתיו DC (CSO) ), ווליסלב וולקוב (אדריכל רשת מוביל), צ’ין סונג (מנהל תמיכה), חאן וונג, סטפן נגו (מנהל הפרויקט), לוצ’יו רובנס (מפתח מחסנית מלאה), אולג שצ’רבינה (מעצב UI / UX), חואן מרטין (מלא) סטאק מפתח), אלכס בארנסלי (מפתח סטאק מלא), ארנו דבורן (מזכ”ל), קריסטיאן קושיץ ‘(מפתח ליבה), סיימון דאוני (צוות IoT / מפתח) ואדריאן קרצ’ב (אדריכל רשת).

בורסות קריפטו המציגות אסימון ARK

אסימון ARK רשום במספר בורסות Crypto למקרה שמשתמשים ירצו גם לסחור בו.

כמה מחילופי הקריפטו הבולטים שרשמו את ה- ARK כוללים את Binance, Brittex, CoinSwitch, CryptoMate, LiteBit.EU, Cryptopia ו- Upbit בקרב רבים אחרים..

שווי השוק הנוכחי של אסימון ARK הוא 156,561,326 דולר, ששווה ל- 23,697 BTC.

ההיצע הכולל הוא 134,609,230 ARK. עם זאת, המספר הנוכחי של אסימונים במחזור הוא 103,359,230 ARK.

נראה כי ה- ARK משיג ביצועים טובים יותר מכמה מטבעות קריפטוגרפיים שפעלו בשוק לפניו. הערך של אסימון אחד מוערך כעת מעל $ 1, והוא צפוי לעלות ככל שהקריפטוגרפיה תמשיך להתפתח.

היכן לאחסן את אסימוני ARK שלך

לאחר רכישת אסימוני ARK, למשתמשים יש שלוש אפשרויות ארנק לאחסון האסימונים שלהם. שלוש האפשרויות הן הארנק השולחני, ארנק הנייר והארנק הנייד.

הארנק הנפוץ ביותר הוא הארנק השולחני, התואם גם לארנק החומרה לג’ר ננו S. אך אם ברצונך להשתמש במכשיר הנייד שלך, תוכל להשתמש בארנק Web Lite למכשירים ניידים. ישנן שתי גרסאות של ארנק Web Lite; גרסת iOS וגרסת אנדרואיד לשימוש במערכות הפעלה iOS ו- Android.

אתה יכול לעקוב אחר הפרויקט המדהים הזה ב טוויטר כמו גם לבקר שלהם אתר אינטרנט.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map