מדריך למתחילים: מה זה אוגור? מטבע החיזוי – עולה לאוויר היום

תוהה מה זה אוגור? Augur הוא דוכן שוק חיזויים מבוזר המשתמש בטכנולוגיית Ethereum blockchain. לאלו מכם שהינם חדשים בעולם הקריפטו, שוקי החיזוי אינם ההתפתחות האחרונה והם קיימים כבר די הרבה זמן. אבל העניין הוא שכל הקודמים הם פלטפורמות ריכוזיות. לעומת זאת, אוגור היא דוכן מבוזר, מה שלא הופך אותו לשווה לשאר השווקים הקיימים.

אז מה זה אוגור? זהו דוכן שוק התחזיות המבוזר האחרון והייחודי.

נקודות זכות תמונה: אוגור

היותו פרויקט מבוזר לא רק עוזר לאוגור להתבלט מהשאר, אלא גם מקנה לו יתרון מסוים ביחס לפרויקטים הריכוזיים. יתר על כן, בסוף השנה שעברה, אוגור, עם שווי כולל של 217 מיליון דולר, קיבלה את שווי השוק הגדול ביותר בכל 31 מטבעות קריפטוגרפיים.

בואו ונעמיק קצת יותר כדי לברר עוד מה זה Augur.

מהו שוק חיזוי / הימורים?

בדיוק כמו ששמו מרמז, שוק חיזוי / הימורים הוא לחזות אחרי האירועים שהולכים לקרות. פלטפורמת הימורים מאפשרת למשתמשיה לבצע עסקאות על בסיס הערכותיהם לגבי התרחשות החיים האמיתיים.

למשל, הזוכה בטורניר פיפ”א, הנשיא הקרוב, או כל דבר אחר מסוג זה. הסיכוי להשלכות מסוימות להתרחש בפועל מסומן בזמן אמת באמצעות עלות חלקו.

כדי להמחיש טוב יותר את הנקודה הזו, נבחן שאלה כדוגמה. נניח שהשאלה היא לגבי הביטקוין, כי האם הוא יראה עליית מחירים עד לשיעור של 12,000 $ עד ה -5 באוקטובר 2018 או לא. כעת, אם יש סיכוי של כ- 45% שזה יקרה, אז נתח בודד לתוצאה הספציפית הזו יתומחר ב 45 סנט..

שנית, אם ביטקוין אכן יצליח להגיע למחיר זה עד לתאריך המוזכר, אז מי שקנה ​​את האסימונים היה מקבל דולר עבור כל אסימון שרכש. לעומת זאת, אם החיזוי יתגלה כשגוי, האסימונים יאבדו מערכם.

מה זה Augur ומה זה עושה?

אם נחזור לשאלה מהי Augur, זו פלטפורמת הימורים מקוונת כאמור לעיל. מה שמייחד אותו מפלטפורמות אחרות כאלה הוא שהוא מבוזר. המשמעות היא, שבניגוד לפרויקטים מרכזיים, היא לא יכולה להיסגר בצורה קלה ולא צריכה להתמודד עם בעיות דיווח שגויות.

Augur מאפשרת לאנשים מכל רחבי העולם לא רק לצלם שאילתה בעקבות אירוע עתידי, אלא היא גם מאפשרת להם להתמודד עם מניות על ההשלכות החזויות של כמעט כל שוק. בנוסף, היא מאפשרת למשתמשיה לדווח על השלכות, מה שמבטל את הצורך לסמוך על כל כתב אישי.

נקודות זכות תמונה: אוגור

מה משמשים בשוק התחזיות או אוגור?

מטרת שוק החיזוי היא לחזות כל אירוע הקרוב. משתמשים יכולים לארגן אירועים בכל אחד מהנושאים המועדפים עליהם ואז לרכוש את המניות על תוצאותיהן החזויות. Augur מקבל את אתריום וגם את הביטקוין. לאחר מכן, האלגוריתם שולף את הרשומות שמקורן בקהל ואז נותן תחזיות עליונות שמוסכמות פה אחד. ברגע שהאירוע מסתיים, בעלי המניות בעלי התחזיות הנכונות מקבלים את הכספים המקושרים למניות אלה.

באופן מעניין, אוגור לא נועד רק לשמש כבימה להימורים. לפי היוצר המשותף של הפרויקט, ג’ואי קרוג, ניתן להשתמש באוגור גם על ידי חקלאים ארגנטינאים לצורך הגנה מפני סבבי האקלים. באופן דומה, זה יכול לשמש גם את הסוחרים בסין שאין להם שום דרך להגיע לשוק המניות האמריקאי. הוא אף עודד את השימוש בו בקרב הרופאים הרפואיים מכיוון שהוא יכול לעזור להם לבצע את האבחנה המדויקת.

נקודות זכות תמונה: אוגור

למרות שמושג שוקי החיזוי אינו חדש, הם לא היו פופולריים עד כה. אך מכיוון שאוגור הוא כלי מבוזר ביותר, המגבלות שקבעו הרשויות והתקנות אינן משפיעות עליו.

ההיסטוריה של אוגור

הרעיון של אוגור התחיל עוד בשנת 2014. לפני כן איש לא ידע מהו אוגור. הפרויקט היה רעיון הדדי של היוצרים המשותפים ג’ואי קרוג וג’ק פיטרסון. על פי העיתון המסחרי שפורסם על ידיהם, שניהם השתדלו לייצר את הפודיום הראשון המבוזר והמקור הפתוח להימורים מקוונים..

תחילה השיקה אוגור את גרסת האלפא שנועדה לבדיקה על ידי אנשים. לאחר מכן, החוליה ביצעה מכירת קהל נרחבת באינטרנט בספטמבר 2015. המניע העיקרי מאחורי אותה מכירה היה איסוף כספים להרחבה נוספת. מכירת הקהל הייתה להיט ענק והביאה ליותר מ -5.2 מיליון דולר, שכמעט מחציתם נאספו רק בשלושת הימים הראשונים.

הצוות התקין בהצלחה את המהדורה התפעולית הראשונה של התוכנה

רשת המבחנים של Ethereum עד לחודש השלישי של 2016. צוות Augur עבד מאז בקפידה על התוכנית יום יום. עם זאת, תאריך ההשקה של הפרויקט ב- Ethereum Mainnet מוגדר ל- Today (9.718).

מה זה אסימון מוניטין / REP?

קשה להבין מה זה Augur מבלי להבין את המושג REP. REP הוא בעצם האסימון שמאחורי הפרויקט. אתה יכול גם לחשוב על זה כעל סך כל המשתמשים בפלטפורמה. זה הכרחי להכנת אוגור לעבודה. רוב המשתמשים לעולם לא יהיו בבעלותם או יראו מוניטין מכיוון שתפקידם העיקרי הוא לדווח רק על השלכות האירועים.

אסימונים של REP כוללים אספקה ​​מוגדרת. 80% מסך האסימונים נמכרים במכירת האסימונים הציבוריים של החברה. אנשים המחזיקים באסימונים מדווחים באופן פרטי על ההשלכות של אירועים שנבחרו באופן שרירותי בפלטפורמה לאחר כמה שבועות. כחודש לאחר מכן, הוכרז על דו”ח תוצאות לאחר מכן, ונוצר הסכם על ההמשך.

כל הקרן לאירוע ספציפי נאספת בחוזה חכם, שמופץ מחדש עם סיום האירוע. המחזיקים שדיווחו נכון מקבלים יותר REP. לחלופין, מי שלא הצליח לדווח נכון או מי שמנסה לרמות מאבד את ה- REP שלהם. למעשה, ה- REP שלהם מגיע לאלה שדיווחו נכון.

מהן המכות שיש מוניטין?

מי שיודע מה זה Augur, יודע היטב שהחזקה ב- REP כוללת יתרונות. כאשר אתה הבעלים והמשתתף בדיווח המדויק על תוצאות ההתרחשויות, אתה זכאי לקבל קיצוץ בדמי השוק של אוגור. אסימון נציג יחיד גורם לך זכאות ל -1 / 22 מיליון מכלל חיובי השוק של התוכנה.

המשמעות היא שככל שכמות ה- REP שברשותך גבוהה יותר עם התחזית הנכונה של ההשלכות, כך תקבל יותר עמלות. לצורך חישוב אומדן שטח של הפדיון הצפוי שלך, אתה יכול להשתמש בתוספת התוסף המתוכנן על ידי עמית קהילה של Augur בדיוק למטרה זו..

כיצד לרכוש מוניטין (REP)?

הדרך הקלה לרכוש את אסימוני REP היא באמצעות מכירת ההמונים. עם זאת, אם מסיבות מסוימות אתה מפסיד לקנות אותן במהלך אותה מכירה, עדיין יש דרכים להשיג כאלה. למרבה המזל, אסימוני נציג זמינים כעת במספר רב של שוקי מתווכים ובורסות הנוגעות לקריפטוגרפיה. אלה כוללים שמות ידועים רבים כמו ShapeShift, Poloniex ועוד.

עם זאת, עליכם להישאר מאוד זהירים מכל ההתמודדויות ללא מרשם בקהילות ביטקוין וקבוצות רפיון וכו ‘. אנו ממליצים לכם לרכוש את האסימונים שלכם רק דרך בורסה מהימנה על מנת להבטיח את ביטחונכם של העסקאות שלכם..

אם ברצונך לרכוש אותם בכמויות גדולות, הדרך המוצעת היא קודם כל ליצור קשר עם חבר צוות באוגור כדי שיוכל לנווט אותך בדרך הנכונה..

כיצד לאחסן REP?

כדי להבטיח את הבטיחות והאבטחה של ה- REP שלך, עליך לאחסן אותו באחסון נתונים לא מקוון וקור. אסור לך להשאיר אותו בבורסה לאחר שקנית אותו. בנוסף, הקפד לא לשמור את העותק של המפתח האישי שלך בשום מקום ציבורי, כגון שולחן העבודה שלך, GDrive, ודואר אלקטרוני.

מכיוון ש- REP מתרכז במרכז Ethereum, עליכם לדעת כי ארנקי תוכנה מרוכזים ב- Ethereum הנמצאים באופן נרחב, יכולים לאחסן כל REP שתבחרו. חלק מאותם ארנקים מפורסמים כוללים את MyEtherWallet ו- Mist.

לצורך שמירתו באחסון נתונים קר, מציע Augur בחום להשתמש ב- Ledger Nano S. זהו פתרון מצוין לארנק חומרה המספק מזונות לכל צורה אחת של אסימוני ERC-20. ה- REP שלך יהיה בטוח ומאובטח בכל אחד מאלה. אני מקווה שאם אוגור תגיע להטמעת שיא תמיכה, תוכל להשתתף באוגור מבלי שתדרוש מה- REP שלך לזנוח את השיא.

המוחות מאחורי אוגור

מערך Augur מורכב ממפתחים מוכשרים ומיומנים רבים שעבדו יחד תחת שני הגאונים והמייסדים המשותפים פיטרסון וקרוג. לפיטרסון תואר דוקטור. לשמו, שקיבל מהאוניברסיטה הנודעת. הוא גם נהג להחזיק את מלגת NDSEG בעבר. עכשיו, הוא המפתח הראשי באוגור.

קרוג, המייסד השני, היה עמית תיאל בשנת 2016. זה איפשר לו לקחת הפסקה מהקולג ‘על עבודתו המסורה באוגור. כעת, מלבד הבעלות על הפלטפורמה הזו, הוא עובד שם כמפתח חזית בכיר.

חברי צוות בולטים נוספים כוללים את סטיבן ספרינקל, ג’קסון ברוסארד, ג’ון דאנץ וסרינה רנדולף. כל החברים הללו עובדים גם כמפתחי חזית. טום קיסר הוא מנהל התפעול ואיבן פטריק דואג לחומר השיווקי. מלבד זאת, ישנם כמה מפתחי back-end, מפתח חוזים ו- SpecialOps.

בנוסף לחברי הקבוצה, לאוגור יש גם יועצים ידועים רבים. כמה מהבולטים שבהם כוללים את יוצר את’ריום בוטרין, יוצרת רשת הברקים אליזבת ומנכ”ל נאורות, קוסטלו..

תַחֲרוּת

המתחרה הגדולה ביותר של Augur היא Gnosis, שדומה לה למדי מכיוון שמדובר גם בפרויקט שבמרכז Ethereum המיועד לשווקי הימורים מקוונים. עם זאת, אוגור עדיין נותרת ללא תחרות בגלל שווי השוק הגבוה בהרבה בהשוואה לגנוסיס, עם הבדל עצום של 143 מיליון דולר בין השניים..

ההבדל העיקרי בין שתי הפלטפורמות נעוץ במודלים הכלכליים הנפרדים והמובחנים שלהם. Augur משתמש במודל מבוסס עמלה המתמקד בנפח המסחר. מנגד, שכר הטרחה של גנוסיס מתמקד בסכום המניות שלא שולמו.

אתגרים הדדיים לשני המתחרים

למרות שלשני הדוכנים יש יריבות ברורה, כשמדובר בקבלה כללית, אוגור וגנוסיס מגיעים לאותו צד. באופן טבעי, במקום לנסות להפיל אחד את השני, יש להם מטרה משותפת. ההתמקדות העיקרית שלהם נותרה בתחרות עם בימות ההימורים המרכזיות הידועות, כמו Betfair.

יוצר גנוסיס, קופלמן, הזכיר פעם בכתיבה כי רוב האנשים נותרים ללא דאגה לשאלה אם פלטפורמה שהם משתמשים בה היא מבוזרת או לא. הוא הדגיש כי פלטפורמת ההימורים חייבת להיות זולה, מאובטחת, ידידותית למשתמש ונגישה בקלות. ההודעה הזו די מסכמת את האתגר הגדול ביותר ששתי הפלטפורמות צריכות להתמודד איתו.

בלוקצ’יין & חובבי קריפטו ואנשים שיש להם ידע מעמיק יותר ביציעים אלה לא יכולים לחכות לראות את הטכנולוגיה הזו משגשגת. אבל, זה לבדו לא יכול לגרום לאימוץ המוני. זה יתרחש רק כאשר משתמשים פוטנציאליים יוכלו לראות כמה מכשירים קונקרטיים מאימוץ תוכנה זו.

זו הסיבה, REP חיוני להצלחתו של אוגור. היא מציעה מערכת שמעודדת דיווח אמיתי על ידי בעלי המניות. זה, בתורו, מאפשר לאוגור לתפקד בתשלום נמוך בהרבה בהשוואה לבמות מרכזיות. חיובים נמוכים יכולים לעזור בהצלחה בהעברת המשתמשים בשווקי ההימורים לעבר Augur.

הערת הסיום

אז מה זה אוגור? Augur הוא אחד הפרויקטים החלוציים הנוגעים לשוק החיזוי שנבנה על את’ריום. הפלטפורמה, אם כי, מסוגלת מאוד להפוך לפרויקט ההימורים המקוונים הנפוץ ביותר אי פעם. עם זאת, זה עדיין צריך לחצות אבני דרך רבות כדי להגשים מטרה זו.

כדי לזכות באמון המשתמשים, Augur תצטרך לספק עדות לאבטחה ולפונקציונליות של הפרויקט. זה בהחלט לא כל כך קל ובוודאי ייקח קצת זמן. אולם, בהתחשב בביצועי הפרויקט עד כה, עתידו נראה מבטיח למדי.

פרטים נוספים ניתן למצוא @

 ידית טוויטר של Augur או שלהם אתר אינטרנט.

הצהרת אחריות: אין להתייחס למאמר כאלו ואינו נועד לספק ייעוץ השקעות כלשהו. תביעות המועלות במאמר זה אינן מהוות ייעוץ השקעות ואין להתייחס אליהן ככאלו. עשה מחקר משלך!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map