מדריך למתחילים: מה זה אוגור? מטבע החיזוי – עולה לאוויר היום

תוהה מה זה אוגור? Augur הוא דוכן שוק חיזויים מבוזר המשתמש בטכנולוגיית הבלוקצ’יין Ethereum. לאלו מכם שהינם חדשים בעולם הקריפטו, שוקי החיזוי אינם ההתפתחות האחרונה והם קיימים כבר לא מעט זמן. אבל העניין הוא שכל הקודמים הם פלטפורמות ריכוזיות. לעומת זאת, אוגור היא דוכן מבוזר, מה שלא הופך אותו לשווה לשאר השווקים הקיימים.

אז מה זה אוגור? זהו דוכן שוק התחזיות המבוזר האחרון והייחודי.

מה זה אוגור

נקודות זכות תמונה: אוגור

היותו פרויקט מבוזר לא רק עוזר לאוגור להתבלט מהשאר, אלא גם מקנה לו יתרון מסוים ביחס לפרויקטים הריכוזיים. יתר על כן, עד סוף השנה שעברה, אוגור, ששוויה הכולל של 217 מיליון דולר, קיבלה את שווי השוק ה -31 הגדול ביותר מכל מטבעות הקריפטו..

בואו ונעמיק קצת יותר כדי לברר יותר מהו Augur.

מהו שוק חיזוי / הימורים?

בדיוק כמו ששמו מרמז, שוק חיזוי / הימורים הוא לחזות אחרי האירועים שהולכים לקרות. פלטפורמת הימורים מאפשרת למשתמשיה לבצע עסקאות על בסיס הערכותיהם לגבי אופן התרחשות החיים האמיתיים.

למשל, הזוכה בטורניר פיפ”א, הנשיא הקרוב, או כל דבר אחר מסוג זה. לאחר מכן, הסיכוי להשלכות מסוימות להתרחש נקבע בזמן אמת באמצעות עלות חלקו.

כדי להמחיש טוב יותר את הנקודה הזו, נבחן שאלה כדוגמה. נניח שהשאלה היא לגבי הביטקוין, כי האם הוא יראה עליית מחירים שתגיע עד לשיעור של 12,000 $ עד ה- 5 באוקטובר 2018 או לא. כעת, אם יש סיכוי של כ- 45% שזה יקרה, אז נתח בודד לתוצאה הספציפית ההיא יעמוד על 45 אגורות..

שנית, אם ביטקוין אכן יצליח להגיע למחיר זה עד לתאריך שהוזכר, אז מי שקנה ​​את האסימונים היה מקבל דולר עבור כל אסימון שרכש. לעומת זאת, אם החיזוי יתגלה כשגוי, האסימונים יאבדו מערכם.

מה זה Augur ומה זה עושה?

אם נחזור לשאלה מהי Augur, זו פלטפורמת הימורים מקוונת כאמור לעיל. מה שמייחד אותו מפלטפורמות אחרות כאלה הוא שהוא מבוזר. המשמעות היא, שבניגוד לפרויקטים מרכזיים, היא לא יכולה להיסגר בקלות ולא צריכה להתמודד עם בעיות דיווח שגויות.

Augur מאפשר לאנשים מכל רחבי העולם לא רק לצלם שאילתה בנוגע לתוצאות של אירוע עתידי, אלא שהוא גם מאפשר להם להתמודד עם מניות על ההשלכות החזויות של כמעט כל שוק. בנוסף, היא מאפשרת למשתמשיה לדווח על השלכות, מה שמבטל את הצורך באמון על כל כתב אישי.

יתרונות Augur

נקודות זכות תמונה: אוגור

מה משמשים בשוק התחזיות או Augur?

מטרת שוק החיזוי היא לחזות כל אירוע הקרוב. משתמשים יכולים לארגן אירועים בכל אחד מהנושאים המועדפים עליהם ואז לרכוש את המניות בתוצאותיהן החזויות. Augur מקבל גם את’ריום וגם ביטקוין. לאחר מכן, האלגוריתם שולף את הרשומות שמקורן בקהל ואז נותן תחזיות עליונות שמוסכמות פה אחד. ברגע שהאירוע מסתיים, בעלי המניות בעלי התחזיות הנכונות מקבלים את הכספים המקושרים למניות אלה.

מעניין, עם זאת, אוגור לא נועד לשמש כבימה להימורים. לפי היוצר המשותף של הפרויקט, ג’ואי קרוג, אוגור יכול לשמש גם את החקלאים הארגנטינאים לצורך גידור נגד סבבי האקלים. באופן דומה, זה יכול לשמש גם את הסוחרים בסין שאין להם שום אמצעי להגיע לשוק המניות האמריקאי. הוא אפילו עודד את השימוש בו בקרב הרופאים הרפואיים שכן הוא יכול לעזור להם לבצע את האבחנה המדויקת.

מקרי שימוש Augur

נקודות זכות תמונה: אוגור

למרות שמושג שווקי החיזוי אינו חדש, הם לא היו פופולריים עד כה. אך מכיוון שאוגור הוא כלי מבוזר ביותר, המגבלות שקבעו הרשויות והתקנות אינן משפיעות עליו.

ההיסטוריה של אוגור

הרעיון של אוגור התחיל עוד בשנת 2014. לפני כן איש לא ידע מהו אוגור. הפרויקט היה רעיון הדדי של היוצרים המשותפים ג’ואי קרוג וג’ק פיטרסון. על פי העיתון הלבן שפורסם על ידיהם, שניהם חתרו לייצר את הפודיום הראשון המבוזר והקוד הפתוח להימורים מקוונים..

בתחילה השיקה אוגור את גרסת האלפא שנועדה לבדיקה על ידי אנשים. לאחר מכן, החוליה ביצעה מכירת קהל שצולמה באינטרנט בספטמבר 2015. המניע העיקרי מאחורי אותה מכירה היה איסוף כספים להרחבה נוספת. מכירת הקהל הייתה להיט ענק והביאה ליותר מ -5.2 מיליון דולר, שכמעט מחציתם נאספו רק בשלושת הימים הראשונים.

הצוות התקין בהצלחה את המהדורה התפעולית הראשונה של התוכנה ברשת הבדיקות של Ethereum עד לחודש השלישי של 2016. צוות אוגור עבד מאז בקפידה על התוכנית יום יום. עם זאת, תאריך ההשקה של הפרויקט ב- Ethereum Mainnet מוגדר היום (9.718).

מה זה אסימון מוניטין / REP?

קשה להבין מה זה Augur מבלי להבין את המושג REP. REP הוא בעצם האסימון שמאחורי הפרויקט. אתה יכול גם לחשוב על זה כעל סך כל המשתמשים בפלטפורמה. זה הכרחי כדי לגרום Augur לעבוד. רוב המשתמשים לעולם לא יהיו בבעלותם או יראו מוניטין מכיוון שתפקידם העיקרי הוא לדווח רק על השלכות האירועים.

לאסימונים של REP יש אספקה ​​מוגדרת. 80% מסך האסימונים נמכרים במכירת האסימונים הציבוריים של החברה. אנשים המחזיקים באסימונים מדווחים באופן פרטי על ההשלכות של אירועים שנבחרו באופן שרירותי בפלטפורמה לאחר מספר שבועות. כחודש לאחר מכן, דווח על תוצאות הוכרז בפומבי ונוצר הסכמה על ההמשך.

כל הקרן לאירוע ספציפי נאספת בחוזה חכם, המופץ מחדש עם סיום האירוע. המחזיקים שדיווחו כהלכה מקבלים יותר REP. לחלופין, מי שלא הצליח לדווח נכון או מי שמנסה לרמות מאבד את ה- REP שלהם. למעשה, ה- REP שלהם מגיע לאלה שדיווחו נכון.

מהם המכות שיש מוניטין?

מי שיודע מה זה Augur, יודע די טוב שהחזקה ב- REP כוללת יתרונות. כאשר אתה הבעלים והמשתתף בדיווח המדויק על תוצאות ההתרחשויות, אתה זכאי לקבל קיצוץ בדמי השוק של אוגור. אסימון נציג יחיד גורם לך זכאות ל -1 / 22 מיליון מכלל חיובי השוק של התוכנה.

פירוש הדבר שככל שכמות ה- REP שברשותך גדולה יותר עם התחזית הנכונה לאחריו, כך תקבל יותר עמלות. לצורך חישוב של אומדני הכדור של הגמול החזוי הצפוי שלך, תוכל להשתמש בתוסף התואם המתוכנן על ידי עמית בקהילה של Augur בדיוק למטרה זו..

כיצד לרכוש מוניטין (REP)?

הדרך הקלה לרכוש את אסימוני REP היא באמצעות מכירת ההמונים. עם זאת, אם מסיבות מסוימות אתה מתגעגע לרכוש אותן במהלך אותה מכירה, עדיין יש דרכים להשיג כאלה. למרבה המזל, אסימוני נציג זמינים כעת במספר רב של שווקי מתווכים ובורסות הנוגעות לקריפטוגרפיה. אלה כוללים שמות ידועים רבים כמו ShapeShift, Poloniex ועוד.

עם זאת, עליכם להישאר מאוד זהירים מכל העיסקאות ללא מרשם בקהילות ביטקוין וקבוצות רפיון וכו ‘. אנו ממליצים לכם לרכוש רק את האסימונים שלכם דרך בורסה מהימנה על מנת להבטיח את ביטחון העסקאות שלכם..

אם ברצונך לרכוש אותם בכמויות גדולות, הדרך המוצעת היא קודם ליצור קשר עם חבר צוות באוגור כדי שיוכל לנווט אותך בדרך הנכונה..

כיצד לאחסן REP?

כדי להבטיח את הבטיחות והאבטחה של ה- REP שלך, עליך לאחסן אותו באחסון נתונים לא מקוון וקור. אסור לך להשאיר אותו בבורסה לאחר שקנית אותו. בנוסף, דאג לא לשמור את העותק של המפתח האישי שלך בשום מקום ציבורי, כגון שולחן העבודה שלך, GDrive ואימייל.

מכיוון ש- REP מתרכז באת’ריום, עליכם לדעת כי ארנקי תוכנה מרוכזים באתריום הנמצאים באופן נרחב, יכולים לאחסן כל נציג לפי בחירתכם. כמה מאותם ארנקים מפורסמים כוללים MyEtherWallet ו- Mist.

לשמירתו באחסון נתונים קר, אוגור ממליצה מאוד להשתמש ב- Ledger Nano S. זהו פתרון מצוין לארנק חומרה המספק מזונות לכל צורה אחת של אסימוני ERC-20. ה- REP שלך יהיה בטוח ומאובטח בכל אחד מאלה. אני מקווה שאם אוגור תגיע להטמעת שיא תמיכה, תוכל להשתתף באוגור מבלי שתדרוש מה- REP שלך לזנוח את השיא.

המוחות מאחורי אוגור

מערך Augur כולל מספר רב של מפתחים מוכשרים ומיומנים שעבדו יחד תחת שני הגאונים והמייסדים המשותפים פיטרסון וקרוג. לפיטרסון תואר דוקטור. לשמו, שקיבל מה- UC הנודע. בעבר נהג להחזיק את מלגת NDSEG. כעת, הוא המפתח הראשי באוגור.

קרוג, המייסד השני, היה עמית תיאל בשנת 2016. זה איפשר לו לקחת הפסקה מהקולג ‘על עבודתו המסורה באוגור. כעת, מלבד הבעלות על הפלטפורמה הזו, הוא עובד שם כמפתח חזית בכיר.

חברי צוות בולטים נוספים כוללים את סטיבן ספרינקל, ג’קסון ברוסארד, ג’ון דאנץ וסרינה רנדולף. כל החברים הללו עובדים גם כמפתחי חזית. טום קייסאר הוא מנהל התפעול ואיבן פטריק דואג לחומר השיווקי. מלבד זאת, ישנם כמה מפתחים אחוריים, מפתח חוזים ו- SpecialOps.

בנוסף לחברי הקבוצה, לאוגור יש גם יועצים ידועים רבים. כמה מהבולטים שבהם כוללים את יוצר את’ריום בוטרין, יוצרת רשת ברק אליזבת ומנכ”ל נאורות, קוסטלו..

תַחֲרוּת

המתחרה הגדולה ביותר של ה- Augur היא Gnosis, שדומה לה למדי מכיוון שמדובר גם בפרויקט שבמרכז אתריום המיועד לשווקי הימורים מקוונים. עם זאת, אוגור עדיין נותרת ללא תחרות בגלל שווי השוק הגבוה בהרבה בהשוואה לגנוסיס, עם הבדל עצום של 143 מיליון דולר בין השניים..

ההבדל העיקרי בין שתי הפלטפורמות נעוץ במודלים הכלכליים הנפרדים והמובחנים שלהם. Augur משתמש במודל מבוסס עמלה המתמקד בנפח המסחר. מנגד, שכר הטרחה של גנוסיס מתמקד בסכום המניות שלא שולמו.

אתגרים הדדיים לשני המתחרים

למרות שלשני הדוכנים יש יריבות ברורה, כשמדובר בקבלה כללית, אוגור וגנוסיס שניהם מגיעים לאותו צד. מטבע הדברים, במקום לנסות להפיל אחד את השני, יש להם מטרה משותפת. ההתמקדות העיקרית שלהם נותרה בתחרות עם בימות ההימורים המרכזיות הידועות, כמו Betfair.

היוצר של גנוסיס, קופלמן, הזכיר פעם בכתיבה שרוב האנשים נותרים לא מודאגים משאלה אם פלטפורמה שהם משתמשים בה היא מבוזרת או לא. הוא הדגיש כי פלטפורמת ההימורים חייבת להיות זולה, מאובטחת, ידידותית למשתמש ונגישה בקלות. ההודעה הזו די מסכמת את האתגר הגדול ביותר ששתי הפלטפורמות צריכות להתמודד איתו.

בלוקצ’יין & חובבי קריפטו ואנשים שיש להם ידע מעמיק יותר ביציעים אלה לא יכולים לחכות לראות את הטכנולוגיה הזו משגשגת. אבל, זה לבדו לא יכול לגרום לאימוץ המוני. זה יתרחש רק כאשר משתמשים פוטנציאליים יוכלו לראות כמה מכשירים קונקרטיים מאימוץ תוכנה זו.

זו הסיבה, REP חיוני להצלחתו של אוגור. היא מציעה מערכת שמעודדת דיווח אמיתי על ידי בעלי המניות. זה, בתורו, מאפשר לאוגור לתפקד בתשלום נמוך בהרבה בהשוואה לבמות מרכזיות. חיובים נמוכים יכולים לעזור בהצלחה בהעברת המשתמשים בשווקי ההימורים לעבר Augur.

הערת הסיום

אז מה זה אוגור? Augur הוא אחד הפרויקטים החלוציים הנוגעים לשוק החיזוי שנבנה על Ethereum. הפלטפורמה, אם כי, מסוגלת מאוד להפוך לפרויקט ההימורים המקוונים הנפוץ ביותר אי פעם. עם זאת, זה עדיין צריך לחצות אבני דרך רבות כדי להגשים מטרה זו.

כדי לזכות באמון המשתמשים, Augur תצטרך לספק עדות לאבטחה ולפונקציונליות של הפרויקט. זה בהחלט לא כל כך קל ובוודאי ייקח קצת זמן. אולם, בהתחשב בביצועי הפרויקט עד כה, עתידו נראה מבטיח למדי.

פרטים נוספים ניתן למצוא @ ידית טוויטר של Augur או שלהם אתר אינטרנט.

הצהרת אחריות: אין להתייחס למאמר כאלו ואינו נועד לספק ייעוץ השקעות כלשהו. תביעות המועלות במאמר זה אינן מהוות ייעוץ השקעות ואין להתייחס אליהן ככאלו. עשה מחקר משלך!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map