מערכת אקולוגית של ייעוץ בלוקצ’יין: כל מה שאתה צריך לדעת

ארגונים רבים מחפשים כיום שירות ייעוץ לבלוקצ’יין, שיעזור להם לאורך כל מחזור אימוץ הבלוקצ’יין. עם זאת, בשל הבשלות הנמוכה של הטכנולוגיה וההחזר על ההשקעה העסקי בהרבה, מרבית השירותים הללו מתקוממים סביב הוכחת רעיון וייעוץ אסטרטגי..

ספקיות הייעוץ של Blockchain עדיין בתהליך יצירת האסטרטגיה המושלמת לחיי פרויקט מלאים. עם זאת, עליכם להקפיד לקבל עזרה ממיטב הספקים הטובים ביותר. הסיבה לכך היא שרבים חסרים את השלמות לטפל בבעיות, תהליכים או היבטים תפעוליים עבור פריסות מסוג זה.

אבל אל דאגה, ספקי הייעוץ המנוסים של בלוקצ’יין קיימים גם הם, והם צומחים במהירות. יתר על כן, ברבים מהם הצטרפו מומחים מיוחדים לבלוקצ’יין כדי לסייע להם. לכן, היום, נדבר הכל על שירות ייעוץ בלוקצ’יין וחברות שונות המציעות אותם.

אז בואו נתחיל!

 

 

Contents

פרק -1: מה התרחיש הנוכחי של השוק?

העניין בטכנולוגיית הבלוקצ’יין גדל במהירות במהלך שנתיים. לא רק בלוקצ’יין אלא גם הביקוש לטכנולוגיות ספר חשבונות מבוזרות עולה. יתר על כן, blockchain, יחד עם טכנולוגיות מבוזרות אחרות, יכולות להפוך לחלוטין ענפים רבים.

יתר על כן, זה יכול גם לייצר הכנסות של מיליארדי דולרים ולחסוך כסף בסופו של דבר. כמו כן, יצירת אמון בכל המערכת האקולוגית העסקית המורכבת היא אחת ההטבות הטובות בה.

מסיבה זו רק גרטנר צופה שבשנת 2030 התעשייה תהיה שווה 3 טריליון דולר. לכן, לקבל מקום בשוק העצום ההוא הוא עדיפות מרכזית נוספת של ארגונים רבים.

מכיוון שבלוקצ’יין מציג את כל הפוטנציאלים הללו, ארגונים רבים בעלי אנכיים שונים מתחילים להתנסות לאט לאט עבור עסקיהם. זה לחקור האם הטכנולוגיה מתאימה לעסק שלהם או לא.

יתר על כן, כדי לוודא שזה יכול לעזור, הם משתמשים בו למקרי שימוש לדוגמא.

עם זאת, קיים מחסור גדול באישורים מיומנים שיכולים להבין גם את טכנולוגיית הליבה וגם לסייע בתכנון האסטרטגיה העסקית הפוטנציאלית. מכיוון שהם נדירים למדי, מעטים מהזמינים הם יקרים למדי מלכתחילה.

לפיכך, כדי לעמוד בדרישות הצרכנים, עסק אחר מתחיל לצמוח במהירות – שירות הייעוץ של בלוקצ’יין. כאן, חברות הייעוץ הגדולות מכשירות צוותי ייעוץ נרחבים כדי לוודא שהם יכולים לסייע גם לחברות אחרות.

יתר על כן, מומחה קטן בבלוקצ’יין בעל ידע טכני מחפש גם הזדמנות בשוק החדש.

 

מה יש בשבילך?

מכיוון שכעת יש מסיבות עצומות המציעות את כל השירותים הללו, עדיף שתבינו היטב מה ההיצע והדרישות לפגישות הייעוץ הללו בבלוקצ’יין..

לפיכך, אנו נעזור לך עם התובנות שלנו לגבי השוק ונסייע לך למצוא את ההתאמה הפוטנציאלית שלך כספקית הייעוץ לבלוקצ’יין.

בנוסף, נבדוק גם את המקור האפשרי והטוב לשירות הייעוץ של בלוקצ’יין – חברות שיכולות לספק אסטרטגיות ייעוץ ו- POC..

אל תדאג; נדבר רק על השוק מנקודת מבט של ייעוץ ארגוני. אז כל המידע יתבסס על לקוחות שרוצים לחשוב, להעריך ולנצל את האפשרויות הטכנולוגיות.

 

אילו חברות צריכות לחפש מחברות הייעוץ של בלוקצ’יין?

השתמש באפשרויות הייעוץ של בלוקצ’יין כדי לחקור את מקרי השימוש של בלוקצ’יין ולבנות את הכישורים במקום בו יש צורך. יתר על כן, עליך להגביל את הסיכון על ידי וודא כי כל בעלי העניין יודעים על התוצאה האפשרית.

יתר על כן, ראשית, הפוך את ההתקשרות לקטנה כמו לשמור אותה בתוך ה- POC. כמו כן, נסו להגביל את כל ההוצאות והמשאבים הכרוכים בכך.

למעשה ישנם חמישה סוגים של תמיכה מספקי שירותי ייעוץ בבלוקצ’יין. לכן, נסו לחפש את התמיכה שהארגון שלכם באמת זקוק לו. אבל איך?

ובכן, תוכלו להשתמש במומחה לייעוץ בבלוקצ’יין בכדי לקבל מיומנויות טכניות מצוינות, אתגרי יישום, יכולות והשפעה עסקית מספקי שירותי טכנולוגיה, וייעוץ אסטרטגי וסיכון של חברות ייעוץ עסקי.

לסיום, דאג לקחת את כל יוזמת הבלוקצ’יין אחת בכל פעם. כאן יש חשיבות מכרעת לשלבים כמו רכישת מנהלים, ביסוס ידע, פיתוח מיומנויות ופיילוט של הפרויקט.

יתר על כן, זכרו תמיד שכל המשאבים די דלים, לכן דאגו לנצל אותם בצורה מושלמת כדי לקבל את הערך הראוי.

 

 

פרק -2: רכיבי שוק בייעוץ בבלוקצ’יין

רוב הארגונים הקונים עדיין נמצאים בשלב המוקדם באמת של הניסוי. הם בעיקר בשימוש בשלב מקרי שימוש סבירים. כתוצאה מכך, חברות הייעוץ לפיתוח הבלוקצ’יין מספקות בעיקר סיוע בשלבים המוקדמים של הפרויקט.

יתר על כן, ניתוח אסטרטגיה, חקר מקרי שימוש ויצירת סוגים חדשים של הוכחת מושג הם המקרים החזקים של שירותי יועצי הבלוקצ’יין..

אבל למה זה? ובכן, זה בגלל שבשלבים המוקדמים אין אתגר גדול כמו שלבי הסיום.

בכל מקרה ישנם כמה רכיבים קבועים בשוק הייעוץ לפיתוח בלוקצ’יין. בואו נראה מה הם, נכון?

 • השוק בפועל –

שוק הליבה של ייעוץ הבלוקצ’יין כולל שירותי טכנולוגיה וייעוץ הקרובים לבחירה, הערכה, חקירה ואסטרטגיה של המודלים העסקיים השונים. יתר על כן, כל השירותים שואפים לראות כיצד blockchain יכול להגדיל יותר הכנסות או לפתוח הזדמנות עסקית חדשה. לפעמים הם גם מתייעצים כיצד הארגון יכול לשפר את תהליכי ה- IT שלהם.

 

 • קונים נפוצים –

עם השווקים החדשים, מגיעים סוגים שונים של לקוחות. במקרה זה, הם כוללים בעיקר מנהיגי IT, מנהלי עסקים, מנהלי ניהול ספקים או מקורות, חדשנים דיגיטליים, חדשני תהליכים, מנכ”לים, CxOs, ורבים אחרים.

 

 • תוצאות עסקיות –

רכיב זה הוא בעיקר התוצאות העסקיות הרצויות שהקונים הנפוצים רוצים. יתר על כן, הם כוללים שירותים או מוצרים חדשים, מודלים עסקיים משבשים, הפחתת עלויות, עליות הכנסות, ערך מותג חזק ועוד רבים אחרים.

 

 • משלוחים בפועל –

זה תלוי באופי חברות הייעוץ של בלוקצ’יין. עם זאת, אלה עשויים לכלול אסטרטגיה עתידית, ניתוח פערים, אדריכלות, הוכחת רעיון בקנה מידה קטן, מפות דרכים ליישומים ועוד רבים אחרים..

 

כיצד מגדירים הקונים את דרישותיהם

לרוב הקונים דרישות כלשהן. בדרך כלל, הם משתמשים בטכניקות שונות או בתהליך רעיונות כדי להבין את הדרישות שלהם. יתר על כן, ארגונים דורשים בעיקר מספקי הייעוץ לפיתוח בלוקצ’יין את רוב התכונות הבאות –

 • מסוגל לתמוך בזיהוי הזדמנויות שונות של בלוקצ’יין.
 • יצירת תיקים עסקיים מטעם הקונים או מול הקונה.
 • היה בעל רקורד טוב עם הוכחת בלוקצ’ין מוכחת לרעיונות רעיוניים או כל סוג של פרויקטים של בלוקצ’יין שיכולים לעזור לקונה להשוות את הדרישות שלהם.
 • לקיים כל סוג של שותפות או אפילו להשתתף בקונסורציום שבו המוקד העיקרי הוא לפתח פתרונות בלוקצ’יין.
 • יכולת לפתח מפת דרכים ומסגרות עסקיות שמישות וברורות המקשרות בין טכנולוגיית הבלוקצ’יין לבין הדרישות והיעדים העסקיים של הארגונים..
 • בעלי חוזקות רחבות בתחומים שונים כגון ניתוח מודלים עסקיים, קריפטוגרפיה, מחשוב מבוזר, כלכלה התנהגותית ותורת המשחקים.
 • הבנה מלאה כיצד פועל העסק של רוכש הארגון וכיצד פתרון הבלוקצ’יין באמת יכול לקדם יתרונות.

 

איך באמת מספקים הספקים?

בדרך כלל חברות יועצי בלוקצ’יין לוקחות בעיקר את התשלום על פי הפרויקט בהתבסס על משך הזמן והחומר הדרוש. המשמעות היא שככל שהחומרים שהקונים יצטרכו יהיו גדולים יותר, כך התשלום יהיה גדול יותר.

לכן, כפי שאתה יכול לראות, אינך יכול באמת לצפות לתמחור קבוע מכיוון שכל דרישה של חברה שונה זו מזו.

יתר על כן, החומרים הדרושים עשויים לכלול אינטגרציה, מקרים עסקיים, מפת דרכים, אסטרטגיה, רעיונות, יצירת POC ועוד רבים אחרים. שירותים אחרים יכולים לכלול סוג של שותפות משותפת עם חברות סטארט-אפ של בלוקצ’יין, ספקים או ספקי IOT.

בדרך כלל, חברות יועצי הבלוקצ’יין הללו מציעות את שירותי הייעוץ שלהן בבלוקצ’יין בשתי קטגוריות. ראשית, הם מציעים תהליך רעיונות לפיתוח פתרון blockchain, ושנית, הם מציעים הבנה של טכנולוגיה אחת או יותר יחד עם הסברים אחרים על מודלים עסקיים..

לכן, אם אתה רק רוצה להבין טוב יותר את תוכניות המודל השונות יחד עם חוויות עסקיות, אתה יכול לקחת את הסוג השני של שירותי ייעוץ של בלוקצ’יין. במציאות, ללכת לשירותי ייעוץ של בלוקצ’יין לא אומר רק שאתה מחויב לקבל את ה- POC או את מפת הדרכים עבור העסק שלך..

אפילו למטרות חינוכיות או להבנה טובה יותר, אתה יכול לחפש שירותי ייעוץ של בלוקצ’יין.

בדרך כלל, ה- POC שפותח תחת חברות ייעוץ בלוקצ’יין אלה בקנה מידה קטן. המשמעות היא שהיא תנסה להוכיח תיאורטית את הכדאיות העסקית והטכנית בכל סוג של מקרי שימוש בבלוקצ’יין שתרצו.

עם זאת, רבים לוקחים את זה גם לאב טיפוס. אבל רק לאחר שה- POC זכה להצלחה אדירה.

 

פרק 3: בלוקצ’יין ייעוץ פורח: מה כדאי לזכור

כעת, אדבר על השינויים השונים בשוק הייעוץ הבלוקצ’יני ומה התרחיש הנוכחי כרגע. יתר על כן, אני אדבר גם על מה יכול להיות התרחיש העתידי. עדיף לדעת על מצב עסקי הייעוץ של בלוקצ’יין לפני שתקפוץ לתוכו.

בשלבים הראשונים, כאשר תלמד כיצד בלוקצ’יין באמת יכול לעזור לחברה שלך, תרצה להתחיל בפיתוח POC. עם זאת, בשלבים המאוחרים יותר, אתה עשוי להתמודד עם קשיים טכניים.

ראה כיצד אני מדגיש את המילה “MIGHT?”

הסיבה לכך היא שהתרחיש תלוי לחלוטין בבחירתכם בחברות ייעוץ של בלוקצ’יין ובאיזה סוג דרישות יש לכם.

במציאות, רבים חושבים כי היעדר מדרגיות או המורכבות הגואה עלולים לגרום לבעיות מסוימות. עם זאת, קיימות בשוק כבר טכנולוגיות בלוקצ’יין רבות שיכולות לצמוח ככל שהרשת צומחת.

אך בשל טכנולוגיית הדור הקודם של בלוקצ’יין, ארגונים רבים עדיין אינם מעוניינים להשקיע בחברות ייעוץ טכנולוגיות בבלוקצ’יין.

 

אז, לבלוקצ’יין אין בעיה?

למען האמת, יש כמה אתגרי אימוץ בלוקצ’יין, כך שלבלוקצ’יין יש בעיות. אבל זה לא מכריע כמו שאתה יכול לחשוב. ובכן, התחזוקה והתקנים יכולים להיראות כמחסום בדרכך. אך כאן נכנסים לתמונה פתרונות הייעוץ של בלוקצ’יין.

במציאות, חברות הייעוץ יעזרו לך להבין מה מתאים יותר לארגון שלך עם טכנולוגיות הבלוקצ’יין הקיימות בשוק. זה בגלל שהטכנולוגיה מתפתחת, וייתכנו שינויים.

עם זאת, אם תחכה לטכנולוגיה משודרגת יותר בשוק, יש סיכוי שלא תוכל להבטיח את מקומך בשוק המוערך 3 טריליון דולר בשנת 2030..

במציאות, אם כבר התחלת בעבודה, תמיד תוכל להוסיף עוד תכונות או לשדרג לאפשרויות טובות יותר. אך אי השתתפות מלאה עשויה להגביל את עליית ההכנסות שלך בעת שימוש בעתיד בפתרונות בלוקצ’יין. הנה המבוא הבסיסי לתכונות של טכנולוגיית הבלוקצ’יין.

לכן אני מתווה את כל השלבים האפשריים של ייעוץ בלוקצ’יין ואודיע לך איזה סוג של שינויים זה יכול להיות בעתיד. יתר על כן, זה גם יעזור לך להבין את הייעוץ הטכנולוגי המדהים של טכנולוגיית הבלוקצ’יין.

 

מהם השלבים האופייניים לייעוץ בלוקצ’יין?

בדרך כלל, ישנם שלושה שלבים שונים שתבחין בשוק הייעוץ של בלוקצ’יין. אלו הם –

סיומת –

מכיוון שרוב המפעלים עדיין מחפשים ייעוץ וגישות אסטרטגיות לפתרונות בלוקצ’יין, אין זה מפתיע שחברות יועצים גדולות שולטות גם בנישה זו. יתר על כן, גם ספקי שירותי טכנולוגיה גלובליים שולטים גם בשוק העולה החדש.

מאידך, בגלל הדרישות, חברות סטארט-אפ בקנה מידה קטן או ייעוץ חדש מצטרפות גם כן מכיוון שאינן צריכות להמציא הוכחת קונספט או לטפל בבעיות מבצעיות אחרות.

במציאות, מפתחים רבים בעלי ניסיון מעשי בטכנולוגיית בלוקצ’יין הגבירו את דרכם והחלו ייעוץ בלוקצ’יין מומחים משלהם. אבל למה יש כל כך הרבה חברות ייעוץ לפיתוח blockchain?

ובכן, בגלל שרוב הביקוש לפיתרון בלוקצ’יין הוא לשלבים מוקדמים בלבד, מעט מאוד אסטרטגיות עוברות לשלב הבא בגלל מורכבות הטכנולוגיה..

לפיכך, קצב ההרחבה בשוק ימשיך להתרחש לפחות עד שנת 2021. עם זאת, הקפד ללכת רק על אלה שמביאים תוצאות כלשהן. במציאות, רובם יניעו אותך להוציא כסף, אך התוצאה הסופית לא תספיק לך.

לכן קחו תמיד את אלה שמציעים הכי הרבה ערך מבחינת עלות. למותר לציין כי הפופולאריים יגברו בשוק.

 

אימות –

טכנולוגיית הבלוקצ’יין מבשילה מיום ליום, ולמרות שארגונים רוצים כעת רק שירותי ייעוץ לאימוץ מוקדם, התרחיש ישתנה בקרוב. לפיכך, עם שינויים חדשים, החברות ירצו לעבור ליישומים מלאים או לנסות POCs שונים.

אז, ברגע זה, יוזמות הבלוקצ’יין יצטרכו להתמודד עם אינטגרציות, שינויים בתהליך, פרטיות, אבטחה ובעיות ציות בכל סוג של פרויקט. בנוסף, עליהם גם להביא את כל בעלי העניין שלהם לפתרונות הבלוקצ’יין החדשים שלהם.

לדברי גרטנר, מספר הפלטפורמות הפופולריות יפחת באופן דרסטי. לא שיהיו רק כמה חברות יועצות בלוקצ’יין אלא שארגונים ירצו לקבל גיבוי טכנולוגי רק מחברות בודדות.

במקרה זה, יועצי בלוקצ’יין רבים בקנה מידה קטן ירגישו את הלחץ בעיקר בהעברת המאמצים או הכישורים הדרושים להפעלת פרויקט. יתר על כן, מכיוון שהיא עדיין מתפתחת, ייתכן שחלק מהמיומנויות של הטכנולוגיה אינן תקפות.

אז, בעתיד, חברות הייעוץ הקטנות ביותר לפיתוח בלוקצ’יין לא היו קיימות ולא יתמזגו עם חברות אחרות כדי להציע את החבילה המלאה.

וכך, עד שנת 2026 רק חברות הייעוץ הטכנולוגיות הרלוונטיות או האיכותיות בתחום הבלוקצ’יין יפסיקו להתקיים.

 

התקדמות –

לדברי גרטנר, שווי השוק של הבלוקצ’יין אמור לעלות במהירות משנת 2025. לכן, אנו יכולים לומר בבטחה שזו תהיה השנה בה הביקוש לחברות ייעוץ יעלה עוד יותר. עד כה, חברות בקנה מידה קטן או חברות שאינן יכולות לתמוך במלואן בכל דרישות המיזם לא יהיו בעסקים.

עם זאת, הנותרים יחוו צמיחה אדירה – לא רק בעסק שלהם אלא גם בהיבטים הטכנולוגיים. עם הניסיון רב השנים הזה, תקבל יותר תמורה לכספך שהוצא.

עם זאת, יתכנו כמה צדדים שרוצים להיכנס לספקטרום העסקי החדש. אבל אנחנו לא יודעים איך הם יתגלו. בכל מקרה, גם אם שוק הייעוץ יפרח לאחר מספר שנים נוספות, המפעלים שנכנסו לפתרונות הבלוקצ’יין יראו גידול מסיבי בהכנסותיהם.

לכן, בטוח להתחיל לקבל ייעוץ מחברות הייעוץ הטכנולוגיות הקיימות בבלוקצ’יין; אפילו זה רק בשלב המוקדם של האימוץ.

עכשיו הגיע הזמן לעבור לאילו סוגים של ספקי ייעוץ לבלוקצ’יין יש בשוק. אז, בוא נקפוץ לקטע הבא.

 

פרק 4: סוגים שונים של ספקי ייעוץ לבלוקצ’יין בשוק

נכון לעכשיו, השוק של חברות הייעוץ של בלוקצ’יין נמצא עדיין בשלבים המוקדמים. עם זאת, אלה מתפתחים די מהר מכיוון שרוב הספקים לומדים מכל מעורבות ומשפרים את כישוריהם עוד יותר.

במציאות, מכיוון שהשוק משתלם למדי, יש כיום מגוון חברות המציעות ייעוץ לבלוקצ’יין. זה בעיקר בגלל שכרגע חסמי הכניסה נמוכים למדי, ורובם מיועדים רק לשלבים ראשוניים בלבד.

נכון לעכשיו, יש לנו ארבעה סוגים שונים של ספקי ייעוץ טכנולוגי של בלוקצ’יין. תסתכל!

 

מומחי בלוקצ’יין

ככל שהדרישות נערמות, כך עולה הצורך בידע טכני רב יותר עם כישורי בלוקצ’יין. כתוצאה מכך, יועצי בלוקצ’יין רבים שיש להם ניסיון רב בנישה זו פותחים חברות ייעוץ בלוקצ’יין משלהם..

עם זאת, מכיוון שרבים מהם הם סתם סטארט-אפים, הם בדרך כלל קטנים בקנה מידה. אבל יש להם יכולות פיתוח טכניות מצוינות. יתר על כן, לחברות אלו יש עומס רב של ניסיון ובעיקר יש אנשים מוכשרים ותובנים בקרב הצוות.

במציאות, לעתים קרובות הם מספקים פתרונות איכותיים יותר מרוב סוגי הייעוץ הבלוקצ’יני האחרים.

 

חברות ייעוץ עסקי

חברות ייעוץ עסקי רבות ראו הזדמנות לעסקים ארוכי טווח בטכנולוגיית הבלוקצ’יין. זו הסיבה שהם הקימו מרכזי בלוקצ’יין גדולים עם תכונות פרימיום רבות יותר. בשלב הראשון, הם רק רצו להתמקד בייעוץ אסטרטגי בלבד.

כמו כן, הם רצו להציע עצות אלה רק לחברי ההנהלה. עם זאת, כעת, רבים מהם מתרחבים ומספקים כל סוג של תמיכה טכנית עבור POC. יתר על כן, רבים מהפרויקטים הללו התרחבו לעיתים קרובות לפרויקטים בהפקה.

אז, במובן מסוים, חברות הייעוץ הטכנולוגיות של בלוקצ’יין באמת יכולות להציע לך את היתרון הנוסף של פתרון POC מוצלח.

 

TSPs או ספקי שירותי טכנולוגיה

בדרך כלל, ספקי ייעוץ מסוג זה הם אלה שמהרו לשים לב לבלוקצ’יין. במציאות, חברות הייעוץ של בלוקצ’יין ראו הזדמנות מצוינת בבלוקצ’יין ולקחו זאת כדי להכניס יותר הכנסות.

ובכן, הם לא טעו, למעשה. יתר על כן, ההבנה הטכנית של הבלוקצ’יין נתנה להם דחיפה מוחלטת בשוק הייעוץ לבלוקצ’יין. יתר על כן, חוויותיהם עם עסקים מפצות גם על איכות מעולה.

כן, הם מציעים גם ייעוץ לייעוץ. עם זאת, הם נוטים להיות קצת יותר בפיתוח שלב ה- POC. עם זאת, הם גם מציעים אסטרטגיות שיעזרו לך למצוא את מקרי השימוש המושלמים גם עבור העסק שלך.

בכל מקרה תקבלו גם תכונות אחרות כמו ניסיון להתמודד עם בעיות המגבלה האופייניות לבלוקצ’יין.

 

פלטפורמות ייעוץ של בלוקצ’יין

הדרישה למיומנויות טכניות והבנה פותחת דלתות חדשות לפלטפורמות בסיס הידע. במקרה זה, פלטפורמות רבות מציעות מידע משתלם ביותר על כל מה שקשור לבלוקצ’יין.

במציאות, חברות אלה יכולות להתחיל כפורטל מידע לבלוקצ’יין באינטרנט. עם זאת, מכיוון שרוב אלה מגובים על ידי אנשי מקצוע בתחום הטכנולוגיה, הם יכולים להציע את המידע הטוב ביותר בכל נושא.

מכיוון שלרוב הארגונים יש ידע מוגבל או אפס על מערכת אקולוגית של בלוקצ’יין, הם יכולים להשתמש בפורטלים אלה כדי להציץ בליבה. יתר על כן, מכיוון שלפלטפורמות הייעוץ הללו יש הבנה עמוקה, לעתים קרובות הם מציעים שירותי ייעוץ של בלוקצ’יין.

לכן, כחברת ייעוץ של בלוקצ’יין, הן מגיחות במהירות גם בשוק, כי יש להן ערך לכסף שהוצא.

 

פרק 5: מה מציעות חברות הייעוץ של בלוקצ’יין?

בדרך כלל, הדרישות של ארגונים ישתנו מאוד מענף לענף. אני לא אומר שכל הצרכים זמינים כרגע בשוק. עם זאת, רבים מהם צצים או זקוקים להבשלה רבה יותר.

בדרך כלל הוא מסווג בחמישה אזורים נפרדים. אני מתאר כל אחד מהם כדי לוודא שאתה יודע איזה סוג שירותים אתה צריך. יתר על כן, זה גם יעזור לך להבין אם הצרכים שלך בשלים מספיק בשוק.

אז הבה נתחיל!

1. אסטרטגיות אוצרות

זהו שלב הביצוע, שבו בדרך כלל כל ארגון יעבור לחברות ייעוץ לפיתוח blockchain לפתרונות. בעיקר כאן, המפעלים רוצים לדעת יותר על האופן שבו העסק שלהם יקבל את המכה עם בלוקצ’יין המשבש כל ענף.

במציאות, ספקי ייעוץ בלוקצ’יין רבים מציעים ארבעה סוגים של שירותים –

 • ניתוח ההשפעה: כאן, חברות הייעוץ של בלוקצ’יין ינתחו את ההשפעה של הבלוקצ’יין על ארגון מסוים.
 • טקטיקות עסקיות אפשריות: יועצי הבלוקצ’יין ימצאו טקטיקות עסקיות אפשריות בכדי להתמודד עם ההשפעה.
 • מפות דרכים עתידיות: כאן, חברות ייעוץ לפיתוח בלוקצ’יין יתוו מפת מפת דרכים אפשרית לארגון.
 • סדנת רעיונות: חברות ייעוץ רבות מציעות סדנאות להעביר להם הרצאות ישירות על האופן בו הבלוקצ’יין יכול להשפיע וכיצד הם יכולים להתמודד עם פתרונות משבשים.

 

2. פתרונות עסקיים

לאחר שיזמה חברתית להמשיך ולהתקדם עם בלוקצ’יין, היא תבקש עזרה מסוכנויות היועצים של בלוקצ’יין. בחלק זה, חברות הייעוץ של בלוקצ’יין מציעות בעיקר לזהות את מקרי השימוש האפשריים במיוחד עבור אותו מפעל.

יתר על כן, הם גם מתארים כיצד מקרי ההשקעה או הדרישות עשויים לעלות להם. אבל איך תדע איזה מהם מתאים לך ואיזה לא? ובכן, כאן, רוב ספקי הייעוץ של בלוקצ’יין משתמשים בעיקר בידע שלהם בענפים כדי לזהות את הפתרונות האפשריים עבורך.

יתר על כן, הן ספקי שירותי הטכנולוגיה והן חברות הייעוץ העסקי מומחים בנישה זו. והכל בשל הרקורד הקודם שלהם של חוויות עצומות.

עם זאת, מומחה לבלוקצ’יין יכול גם להציע פיתרון מעמיק גם במקרה זה.

 • יישור בעלי עניין: כאן, הייעוץ של בלוקצ’יין ישב עם בעלי העניין ויתאר כיצד זה ישפיע עליהם ומה יהיה הפיתרון האפשרי.
 • תהליך עיצוב: לא רק שהם יתאימו את בעלי העניין, אלא הם גם יתנו מבט טכני על תהליך העיצוב.
 • ניתוח דרישות: נושא נהדר נוסף הוא הדרישות. לפיכך, חברות הייעוץ של בלוקצ’יין ימשיכו לנתח את אלה ולחלק את הצרכים.
 • זיהוי מקרי שימוש: ובכן, לא כל מפעל זקוק לאותם מקרי שימוש. לכן צוות הייעוץ של בלוקצ’יין יזהה גם את מקרי השימוש האפשריים.
 • פיתוח מקרים עסקיים: לאחר שגילו את מקרי השימוש, הם היו מציעים לפתח את המקרים העסקיים סביב מקרי השימוש הללו.

 

3. הצעות טכנולוגיות

בדרך כלל, בשירותים מסוג זה, תזדקק לעזרת הצעות ייעוץ לבלוקצ’יין המספקות ארכיטקטורות, ממשקי API, מסגרות וגיבויים טכניים אחרים. זה בגלל שרק חברות הייעוץ האלה באמת יכולות לקחת את הפרויקט לרמת POC.

במציאות, חברות הייעוץ של בלוקצ’יין לא רק מספקות את המגע שלהן מאוד ל- POC, אלא שיש להן קשר רחב יותר. לכן, תראה שרבים מאלה קשורים לחברת הבלוקצ’יין הארגונית או לסטארטאפים המציעים את מיטב המוצר הטוב ביותר.

לכן, אתה לא רק מקבל כל סוג של סיוע טכני עבור ה- POC, אלא גם מקבל אותם ממיטב החברה הטובה ביותר בשוק.

הן נותני שירותי הטכנולוגיה והן חברות הייעוץ העסקי מומחים בנישה זו. אך מומחה הבלוקצ’יין עבד באופן אישי ברשתות הבלוקצ’יין הקודמות, ולכן הם מציעים גם תמיכה נהדרת.

 • אסטרטגיה טכנולוגית: מכיוון שההיצע הזה הוא לשלב הבא, מקובל לקבל אסטרטגיה טכנולוגית כמו אילו מסגרות הן הטובות ביותר או איזו חברת בלוקצ’יין מציעה יותר ערך.
 • מסגרות יישום: לאחר מכן מתחיל תהליך היישום של המסגרות. במציאות, זה בעיקר עיצוב מאוד מוגבל.
 • פתרונות מוכנים מראש: ברוב המקרים, מכיוון שלחברות הייעוץ של בלוקצ’יין יש התנסויות קודמות, ייתכן שכבר יש להם את הפתרון הדרוש לך. לדוגמא, אולי ענף דומה רצה פיתרון קרוב לחברה שלך. במקרה זה, לחברות הייעוץ כבר יש פיתרון שנבנה מראש.
 • אדריכלות הפניה: לפעמים, הם עשויים לעקוב אחר ארכיטקטורת הפניה אך לבצע שינויים פנימיים כדי ללוות טוב יותר את הדרישות שלך.
 • פיתוח POC: ובכן, זו ההיצע העיקרי והפופולרי ביותר לצורך העניין. ברגע שכל ארגון יראה שהבלוקצ’יין הערכי מביא אותם, הם רוצים לפתח POC כדי לבדוק אותו.
 • מציע ממשקי API: תצטרך ממשקי API כדי לקבל את הפונקציונליות המלאה של המקרים העסקיים. וכך, גם חברות הארגון מציעות זאת.

 

4. ניהול סיכונים

במציאות, לא משנה כמה הגיע הטכנולוגיה של הבלוקצ’יין, זה עדיין צריך הרבה דברים כדי לשנות. יתר על כן, בשל חוסר הבגרות של מערכת הרשת, חברות ייעוץ רבות נוטות להגביל את הצעותיהן רק לבניית POC..

עם זאת, הצורך בחקר סיכונים ופרצות אבטחה סביב אלה נחוץ מאוד. מתנה רק קומץ TSP וחברות ייעוץ לבלוקצ’יין בוחנות את זה. במציאות, אם פיתרון הבלוקצ’יין מתמודד עם שגיאות כלשהן בבדיקה, אז רק הקומץ מציע פתרון לכך.

יתר על כן, הצעת תכנון מס, ביקורת או ICO נמצאת גם ברשימת הסיכון והניהול. מכיוון שעם הכל, המפעלים צריכים לדעת באילו נושאים הם עשויים להזדקק להתמודד.

סוג זה של הצעות עדיין גדל, ונקווה שנראה יותר מזה בעתיד.

 • ניתוח סיכונים:

בתחילה הם ינתחו את הסיכונים הכרוכים בתהליכים העסקיים. במציאות, אף חברה לא צריכה לקפוץ לשום פתרון בלוקצ’יין מבלי להבין היטב את גורמי הסיכון.

 • תנאים משפטיים:

עם כל יישום יש כמה מונחים משפטיים הקשורים אליו. לכן, חברות הייעוץ של בלוקצ’יין יציעו גם ייעוץ משפטי לגבי הפתרון.

 • מבנה ממשל:

ובכן, הנושא החשוב ביותר הוא מבנה הממשל. לא כל בלוקצ’יין מגיע עם אותו מבנה ממשל. יתר על כן, הארגונים אינם יכולים להציע רשת ציבורית אליה ניתן לגשת. לכן לרמוז איזה סוג של ממשל יהיה ובאילו מדידות סיכון שהם יצטרכו לנקוט הוא חיוני מאוד.

 • פרטיות מידע:

זוהי אחת מנקודות הסיכון העיקריות, וחברות ייעוץ רבות אינן מסוגלות להציע שירות זה. מצד שני, קומץ חברות מתחילות לבדוק את זה יותר.

 • ניהול סיכונים מצד שלישי:

מאחר וניהול סיכונים הוא שירות בלוקצ’יין מתפתח, לכן חברות רבות מציעות ניהול סיכונים של צד שלישי עבור הארגונים הזקוקים לו. עדיף מכלום, נכון?

 • תאימות לתקנות:

כל חברות הייעוץ של בלוקצ’יין העוסקות בתחומי ניהול הסיכונים נוטות להציע תאימות רגולטורית. יתר על כן, זה מוודא שהכל נמצא בנקודה.

 • טיפוח אמון דיגיטלי:

אתה רוצה ליישם פתרון של בלוקצ’יין, אך האם גם הצרכנים שלך ירגישו כך? ובכן, במקרים רבים הם עשויים שלא. עם זאת, חברות הייעוץ של בלוקצ’יין יכולות להתמודד עם זה. לפיכך, הם יטפחו את האמון הדיגיטלי הדרוש לפתרון שלך בקרב הלקוחות שלך.

 

5. תהליך אינטגרציה

ובכן, אלה ההצעות שנמצאות כעת בפיתוח. בנישה זו, חברות הייעוץ של בלוקצ’יין מכסות את שילוב פתרון הבלוקצ’יין למערכת הרשת הקיימת. עם זאת, תהליך זה די קשה מכיוון שהם יצטרכו לשנות לחלוטין את הרשת הפנימית של כל הארגונים.

נושא נוסף הוא שכפי שרבים בוחנים את הבלוקצ’יין, אך רק מעטים לוקחים אותו לאינטגרציה. במציאות, האינטגרציה אינה דבר שרוב הארגונים אוהבים, למרות שזה יעניק להם דחיפה מאסיבית.

עם זאת, אני יכול להניח בבטחה כי הצעות אלה יהיו המבוקשות ביותר בעתיד. לכן, חברות הייעוץ של בלוקצ’יין יציעו לשנות את הרשתות הישנות או לבנות דרך לבני הזוג ליצור את הרשתות יחד.

לפיכך, תזדקק לממשקי API, מסגרות לשם כך. אני מצפה ש- TSP יובילו כאן את ההובלה, מכיוון שכבר יש להם הרבה רקעים טכנולוגיים כאן. יתר על כן, חברות ייעוץ עסקי לא יישארו הרחק מאחור.

 • התאוששות מאסון:

ובכן, לעולם אינך יודע מתי הפתרון שלך עלול להתקלקל. במציאות, רשת הבלוקצ’יין מורכבת למדי, ופרצות פשוטות עלולות לגרום לאסון. עם זאת, יהיה עליך לבצע גיבוי במקרה של בעיה לא רצויה.

 • המשך עסק:

על חברות הייעוץ של בלוקצ’יין להציע פתרונות להמשך הטכנולוגיה שלך. אתה בהחלט לא רוצה להיתקע עם אותם מקרי שימוש ככל שעובר הזמן. לפיכך, תצטרך לשפר או להגדיל את התכונות כדי להתבלט בשוק.

 • אבטחת נתונים:

ובכן, מעט חברות הייעוץ של בלוקצ’יין מציעות זאת כרגע. כאן תקבל את שכבת האבטחה הנוספת לפתרון שלך.

 • שילוב עם מערכות מדור קודם:

מכיוון שהחלפת מערכת רשת מדור קודם של ארגונים זקוקה לזמן עצום, עדיף להשתלב עם הרשתות הקיימות מאשר להחליף אותה לחלוטין. עם זאת, הצעה זו עדיין אינה זמינה בחברות רבות.

 • שינוי תהליכים עסקיים:

חברות ייעוץ בבלוקצ’יין רבות מציעות שירותים לשינוי התהליכים העסקיים הרגילים כדי להתאים טוב יותר לשינויים החדשים.

 • ניהול ענן:

מכיוון שהרשתות יעלו בענן, הדבר מהווה איומים חמורים. לפיכך, הצורך בניהול ענן הוא הכרחי, וחברות ייעוץ רבות מתחילות להציע אותו.

 • תקני נתונים:

שימוש בסטנדרטים של נתונים הוא הכרחי מכיוון שהוא צריך להיות מיושר עם רשתות הבלוקצ’יין היציבות בשוק.

 

פרק 6: חברות ייעוץ לבלוקצ’יין

עכשיו אדבר על חברות הייעוץ לבלוקצ’יין בשוק. אני מקווה שאלה בוודאי יעזרו לך לבחור את הטוב ביותר על פי צרכיך. הפרדתי אותם על סמך הסוגים השונים. עם זאת, בחרתי אותם באופן אקראי מכיוון שיש עכשיו כל כך הרבה חברות ייעוץ.

תמשיך לקרוא!

 

אסטרטג Blockchain –

 • ConsenSys

בואו נתחיל עם ConsenSys בהתחלה. ConsenSys לא רק מציע עצות בכל הנוגע לייעוץ בבלוקצ’יין. נכון לעכשיו הם מציעים הרבה שירותי ייעוץ רווחיים לבלוקצ’יין –

רעיונות לבלוקצ’יין, תכנון, ניתוח והערכה של מודלים עסקיים, ארכיטקטורת פתרונות, אסטרטגיה טכנולוגית, יישום, פריסה, ניתוח, תפעול והערכת החזר ROI.

יתר על כן, הם ידועים במספר המוצרים הספציפיים שלהם לבלוקצ’יין – אינפורה, טראפל, uPort ועוד. שלא לדבר על כך שהם קשורים ישירות לאת’רום הארגוני. במציאות יש להם כבר 30 מוצרי בלוקצ’יין ומאה פרויקטים שנעשו.

 

 • פינטריות

Fintricity היא עוד אחת מחברות הייעוץ לבלוקצ’יין שמתמקדות בפתרונות ייעוץ לבלוקצ’יין ארגוני. יתר על כן, הוא עובד עם מנהלים בעזרת סדנאות כדי לעזור להם להבין את ההפרעה והיבטים קשורים אחרים.

יתר על כן, היא תשתמש גם במסגרת משלה כדי להדגים כיצד המערכת המבוזרת באמת עובדת. בנוסף, תקבל אסטרטגיה ברמה גבוהה, משלוח מקרי שימוש ומימוש POC.

נכון לעכשיו היא מציעה רק טכנולוגיות בלוקצ’יין בעלות קוד פתוח כגון Hyperledger, Ethereum וכו ‘.

 

 • מסגריות

ובכן, לחברת ייעוץ הבלוקצ’יין הזו יש גישה מאוד ספציפית לבלוקצ’יין. בעיקר הם לוקחים לקוחות שכבר יודעים על בלוקצ’יין ורוצים לקפוץ ישירות מדי לשימוש במקרים. כמו כן, הם מציעים מערכות מוכנות לייצור.

אבל הם לא עוסקים בשום סוג של יישומי POC. עם זאת, אם חברה כלשהי מוכנה להשקיע לטווח הארוך, אז היא תעסוק ב- POC. בנוסף, הם אכן מציעים מודעות למנהלים, אך הם מכסים בעיקר הנחיות מתקדמות כגון איזו טכנולוגיה תתאים או מה המשאבים.

 

 • טכנולוגיית BCS

BCS מציעים שירותי ייעוץ לבלוקצ’יין. עם זאת, בעזרת חברת הבת הבלוקצ’יאנית בלוקצ’יאן, הם יכולים כעת להציע גם שירותי יישום. בעזרת חברת ייעוץ בלוקצ’יין זו, כל חברה תקבל תובנות לגבי הטכנולוגיה המתאימה ביותר לבלוקצ’יין, וכיצד עליהם לנהל את השינויים. יתר על כן, הם יציעו גם בדיקת כדאיות כאשר נקבע פתרון ספציפי.

פיתוח רשת או יישום יישום מבוזר הוא גם מאפיין נוסף של חברת ייעוץ בלוקצ’יין זו.

לפיכך, הם מציעים כמעט כל סוג של שירות ייעוץ כיום.

 

 • גן החיות של בלוקצ’יין

ההתקשרות עם גן החיות של בלוקצ’יין תתחיל בסדנה בת יומיים בה יסייעו למנהלים לגלות פוטנציאלים. במציאות, היא תחקור את השינוי העסקי של בלוקצ’יין, ותזהה אזורים שבהם בלוקצ’יין יכולה להיות בעלת ערך ולהציע פתרונות שימושיים בצורה הטובה ביותר.

בשלבים הבאים הם יכסו הפיכת פתרונות בלוקצ’יין לנייר לבן. כל חברה תהיה חופשית ליישם אותה בעצמה או לקבל עזרה גם מהחברה. במקרה של יישומי POC, החברה תוכל להשתמש במסגרת משלהם או להשתמש במסגרת אחרת שהלקוח מרוצה ממנה.

 

 • סינכרון

זו אחת מחברות הייעוץ של בלוקצ’יין שלוקחות לקוחות בנקאיים או שוק ההון. עם זאת, בכך תקבלו גם שירותים עסקיים ותמיכה טכנולוגית. כאן, הגישה תתחיל בהערכת מקרי השימוש האפשריים שלך והתאמתם בהתאם. יתר על כן, הם גם מתווים מפת דרכים לחברה שלך לעקוב.

יתר על כן, אם אתה רוצה לקחת את זה לרמת POC, הם גם יכסו את זה. בנוסף, יש להם גם רקע טכנולוגי מעבר ל POC.

 

 • יישום בלוקצ’יין

Blockchain יישומי לא יתחיל בכך שיגיד לך שבלוקצ’יין הוא הכרחי. חברת הייעוץ של בלוקצ’יין תתחיל לבדוק האם הטכנולוגיה יכולה להוסיף ערך כלשהו עבור הארגון שלך.

אם לא, זה יפנה אותך לטכנולוגיות חלופיות אפשריות. לכן, אם הם ינתחו ויעלו נקודות ערך אפשריות רק אז הם יעברו לשלב הבא. אם הם מבינים מקרה שימוש, מתכנון ליישום ניתן לעשות זאת בעזרתם.

 

חברות ייעוץ בלוקצ’יין (חברות לייעוץ עסקי) –

 • אקסנטור

נתחיל באקסנטור. עם אקסנטור, תקבל תובנה בתוך ליבת blockchains. לא רק שהם יציעו שירותי ייעוץ לבלוקצ’יין, אלא הם מציעים גם עיצובי פתרונות. יתר על כן, בעזרתם תקבלו ייעוץ משפטי גם כן.

במציאות, הם היו מספקים אסטרטגיות ומציעים הכשרה מעשית למטרה זו. יותר מכך, תקבל גם יישום של מודל הבלוקצ’יין. כפי שאמרתי קודם, חברות ייעוץ עסקי יכולות להציע ערך אך התמחור יכול להיות מעט בקצה הגבוה.

 

 • EY

EY מציעה במקרה שירותי ייעוץ לתכנון ויישום כל סוג של פתרון בלוקצ’יין. אבל לשם כך, עליהם להיות בעלי מודל בלוקצ’יין מעוצב היטב המתמקד באספקת POC.

זכור, כשאמרתי שלא הרבה חברות מציעות שירותי ניהול סיכונים? ובכן, EY במקרה מציע את אלה – שירותי מיסוי, ביקורת, היבטים משפטיים, ועוד רבים אחרים.

EY כבר עובדת כעת על מספר פרויקטים ובמקרה מכסה הרבה פתרונות לתאריך זה. יתר על כן, הם מציעים גם את שירותיהם במדינות רבות. אז אתה יכול לחשוב עליהם כספק גלובלי.

 

 • דלויט

דלויט מציעה שירותי ייעוץ לסטארטאפים וארגונים העוזרים להם ליצור רעיונות לבלוקצ’יין, חידושים, אבות טיפוס ופיתוח פתרונות. לא זו בלבד אלא שהחברה מסייעת גם לארגונים לספק ערך.

נכון לעכשיו, יש להם שש רמות של שירותי ייעוץ לבלוקצ’יין. בהתחלה, תתחיל באסטרטגיות שונות, חזונות כיצד הבלוקצ’יין יכול להוסיף ערך לחברה שלך. בשלב הבא הם יכולים להציע תכנון פלטפורמות, ניהול קונסורציום, מפות דרכים לפיתוח ועוד רבים אחרים.

מלבד אלה, הם מציעים גם לנהל את פתרון הבלוקצ’יין שלך ולהוסיף תכונות נוספות בעתיד להמשך העסק.

 

 • PwC

PwC היא עוד אחת מחברות הייעוץ הבלוקצ’יני בשוק. איתם הייתם מקבלים שלושה סוגים שונים של גישות – גילוי, אסטרטגיה ומסירה. בשלב הראשון הם עוסקים בסדנאות להבטחת המעטה האפשרי ולהבין את מקרי השימוש.

בשלב האסטרטגיה, הם מגיעים עם הפתרון המושלם לעסק שלך. בשלב האחרון הם בונים את הוכחת הרעיון ובודקים זאת כדי לראות מה התוצאות האמיתיות. במובן מסוים, עם שלושת השלבים הם מצליחים לכסות את מרבית ספקטרום הייעוץ של בלוקצ’יין.

 

ספקי שירותי טכנולוגיה –

 • יבמ

זה עתה שמעתם על יבמ, IBM מציעה שירותי ייעוץ לבלוקצ’יין. הם כוללים – תכנון השירותים, ייעוץ על מודלים עסקיים, הצעת ערך לפתרונות קיימים והטמעה בענן IBM.

ובכן, הם אחד מספקי Hyperledger בשוק כרגע. לכן, אם תעבור לשלב POC, הם בהחלט ישתמשו בטכנולוגיה ארגונית זו לשם כך. יתר על כן, הם מטפלים גם בכל בעיות אבטחה או אתגרים העומדים בפניכם בשלבי היישום.

דבר נוסף יהיה יתרון עצום הוא הניסיון העצום שלהם בייצור פתרונות בלוקצ’יין. ל- IBM כבר יש פרויקטים ארגוניים רבים בשמם. לכן, החוויה עשויה להיות שימושית.

 

 • פוג’יטסו

תוספת נוספת לרשימת חברות הייעוץ של בלוקצ’יין היא פוג’יטסו. במציאות, יש להם צוות עולמי שרק מוכן לעבוד על שלב הייעוץ העסקי של אימוץ הבלוקצ’יין עבור ארגונים.

יתר על כן, הם גם מייעצים לחברה לגבי מקרי שימוש בהתבסס על ניתוח השוק. בנוסף, לפוג’יטסו יש פלט של מומחי בלוקצ’יין, ובכך הוא מסוגל להתמודד עם כל סוג של מודל עסקי.

החברה מסוגלת להציע עבורך פתרונות Hyperledger Fabric או Ethereum.

 

 • EPAM

EPAM היא עוד אחת מחברות הייעוץ לבלוקצ’יין המתמקדות בפתרונות ייעוץ לבלוקצ’יין ארגוני. יתר על כן, הוא עובד עם מנהלים בעזרת סדנאות כדי לעזור להם להבין את ההפרעה והיבטים קשורים אחרים.

לא רק שהוא מכסה את ההיבטים האופקיים של יישום בלוקצ’יין, אלא גם מכסה את ההיבטים האנכיים.

במציאות, הם היו מספקים אסטרטגיות ומציעים הכשרה מעשית למטרה זו. בנוסף, הם מציעים גם טיפוס ובדיקה של פתרון הבלוקצ’יין בהישג יד. יתר על כן, יש להם גם רקע טכנולוגי מעבר ל POC.

אבל אני חייב לומר שחברה זו מעדיפה בעיקר את שלבי הייעוץ של הצעות הבלוקצ’יין. ישנן חברות רבות בשוק בדיוק כמוהן שנוהגות להעדיף רק לעצב את הדגם ולא להיכנס לשלבים הבאים.

 

פלטפורמות ייעוץ של Blockchain –

 • 101 רשתות חסימות

101 Blockchains היא אחת מפלטפורמות הייעוץ המובילות בבלוקצ’יין בשוק כיום. זו פלטפורמה מקוונת שבמקרה מציעה תובנה בכל הקשור לטכנולוגיית הבלוקצ’יין. לכן, אם אתם מחפשים מידע רב ערך שמוסבר בצורה פשוטה, אז 101 Blockchains היא הדרך ללכת.

הפלטפורמה המקוונת התחילה להיות משנת 2018; עם זאת, כיסוי המידע היקר מביא אותם למקום הראשון. במציאות, המטרה העיקרית שלה היא להציע הבנה טובה יותר של הטכנולוגיה לארגונים כמו גם למפתחים בודדים.

נכון לעכשיו, הפלטפורמה מציעה שיעורי מאסטר פרטיים של בלוקצ’יין למנהלים שיעזרו להם לנצל את כוחה של הבלוקצ’יין. כל שיעורי המאסטר וייעוץ הייעוץ מגיעים ישירות ממומחים בנישה זו.

לכן, הפלטפורמה המקוונת יכולה להיות דרך נהדרת להתחיל את יישום הבלוקצ’יין שלך.

מאמר זה בנושא Blockchain יסודי יעזור לכם לשפר את התוכנות והטכנולוגיות.

 

פרק 7: מילים אחרונות

למרות שהתרחיש משתנה במהירות וטכנולוגיית הבלוקצ’יין צומחת במהירות רבה, עדיין יש הרבה תחומים שהמשתמשים הנפוצים אינם ברורים לגבים. לאחר שחברות ייעוץ מנוסות עוזרות לך לאורך כל הדרך זה תמיד יתרון גדול.

במיוחד עבור אלה שלא היו מכנים את עצמם “בעלי ידע טכנולוגי”, יזדקקו לעזרה היקרה מספקי שירותי הייעוץ של בלוקצ’יין במוקדם או במאוחר, אם הם רוצים להיכנס לתעשיית הבלוקצ’יין..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map