בלוקצ’יין לממשלה: ביזור בליבה

טכנולוגיית בלוקצ’יין היא טכנולוגיה פוטנציאלית שיכולה לשפר בקלות את השירותים הממשלתיים ולקדם זכויות אזרח הוגנות ושקופות. אז בלוקצ’יין לממשל היא טכנולוגיה נהדרת שיכולה לייעל את התהליכים הממשלתיים ולהציע שיתוף מאובטח ועם זאת יעיל.

יתר על כן, blockchain מגיע עם יישומים רבים רבים לציבור המדינה. יתר על כן, באמצעות טכנולוגיית הבלוקצ’יין, הם יכולים סוף סוף לספק שירותים שונים, לחסל בירוקרטיה, למנוע הונאת מיסים ולהפחית בזבוז. אז מה יכולה להיות דרך טובה יותר עבור ממשלה להשתמש בה, נכון?

מצד שני, הרעיון של מזומנים דיגיטליים יכול להחליק כל מדיניות עסקאות גדולה שיש להם. זה גם יעזור לממשלות לעצב מחדש את העסקאות הפיננסיות שלהן. כפי שאתה כבר יכול לראות, יש כבר הרבה מקרים לשימוש בבלוקצ’יין.

עם זאת, בשל היותה של טכנולוגיית בלוקצ’יין יחסית חדשה, ממשלות רבות אינן כל כך מעוניינות להשתמש בה. זו הסיבה שהיום נדבר על בלוקצ’יין לממשלה והאם זה חובה עבור הממשלה או לא.

אז בואו נתחיל!

 

Contents

תוכן העניינים

 

פרק -1: מה המשמעות של שירותים ממשלתיים מרכזיים?

הבעיה עם מוסדות ממשלתיים היא שהם ריכוזיים מדי. במציאות, יש רק קומץ שירותים שלא כל כך מתאימים למצב השחיתות. כן, מערכות ריכוזיות לא כל כך גרועות; עם זאת, במקרים רבים הרשויות נוטות להשתמש בכוחן לקידום חוסר הוגנות.

יתר על כן, אין מקום לביקורת מכיוון שלרשויות הריכוזיות יש יותר מדי כוח. זה המקום בו המלוכה עולה, ואנשים משתמשים בכוחותיהם כדי לפטר אנשים ולא מקדמים קרקע הוגנת לאף אחד.

מצד שני, שירותים ממשלתיים אלה אינם מסוגלים להציע זכויות אזרח כפי שהממשלה טוענת לספק. בקיצור, היחסים בין הממשלה לאזרח מתרחקים זה מזה. לפיכך, הצמיחה הכלכלית של מדינה נמצאת בסיכון גדול אם האנשים שבפנים אינם מאשרים את הממשלה.

כל היבט בשירותים הממשלתיים שלנו מועד לשחיתות וחוסר יעילות אחרים. עם זאת, כדי לתת לך יותר תובנה בכל הספקטרום, נדבר על נקודת הכאב של המערכת השלטונית. אז בואו נתחיל!

 

רוצה לדעת יותר על Blockchain? בדוק את מצגת הבלוקצ’יין עכשיו!

 

פרק -2: בלוקצ’יין לממשל – נקודות כאב של ארגונים ממשלתיים

למערכות ממשלתיות ריכוזיות יש שם רע כשמדובר בשירותים ציבוריים. יתר על כן, אנשים כל הזמן חוששים מהצורך לעשות כל מה שמערב את הממשלה. זה כולל שירותים כגון המתנה בתורים ארוכים למילוי טפסים, תהליך איטי מאוד של מילוי מיסים. לפיכך, מרבית האזרחים חשים כי קציני ממשל אינם נותנים את 100% או אינם מספיקים לניהול מדינה.

אנחנו לא יכולים לחלוק עליהם לגמרי; עם זאת, ישנן סיבות מסוימות לכך שהממשלה חסרה בכל דרך.

נראה כמה מנקודות הכאב של ארגון ממשלתי כדי לקבל תמצית מדוע אין כל כך טוב.

 

 • פעולות אטומות

ארגונים ממשלתיים חסרים שקיפות מכל הבחינות ואין עדכונים בזמן אמת על תזרים המזומנים.

כל הדברים שהממשלות עושה נראים קצת מסתוריים, אתה לא חושב? במיוחד כשמדובר בכל הנגישות הנמוכה של מסמכים ולא מספיק מידע על האופן שבו הממשלה מוציאה את כספי המס שלנו.

יתר על כן, פעמים רבות, אזרחים מתקשים אפילו לגשת למידע האישי שלהם. מצד שני, הם צריכים לחכות שנה כדי לדעת אם הממשלה מוציאה את כל כספי המס שלהם או לא.

לכן, אין עדכונים בזמן אמת לגבי כספי המס או תזרים המזומנים. יתר על כן, נראה שכסף תמיד נעלם באוויר; אנחנו לא אומרים שזה מה שקורה בדיוק. אבל חוסר השקיפות גורם לזה להיראות ככה.

הבעיה היא שכשאין שקיפות, אין מקום לאחריות גם כן. יתר על כן, נראה כי בגופים הפדרליים קיימים תמיד פגישות דיסקרטיות, ודיווחים סובייקטיביים הופכים את האזרח לחשדן יותר. כך, באופן מסוים, הממשלה מתמודדת עם פעולה אטומה שמאכלת את אמון אזרחי הממשלה.

 

 • לא יעיל ואיטי

מה יכולה להיות הדוגמה הטובה ביותר לתהליך לא יעיל ואיטי מאשר לשפוך אור על אפשרות ההגשה? עבור כל סוג של הטבות, האזרחים צריכים להגיש אותם. יתר על כן, התהליך הוא די ארוך וחשוב מכך דורש שלבים שונים לעיבוד.

נושא נוסף הוא תהליך ההגשה מראש. המערכת כל כך איטית שהאנשים צריכים להגיש אז שלושה-ארבעה חודשים מראש. יתר על כן, כל תוכנית ממשלתית זקוקה לתיעוד אישי של אנשים. אז הם אוספים כאלה באמצעות פורטלים מקוונים או דיוור. עם זאת, תהליך האימות האנושי הרב-שלבי לוקח גם לא מעט זמן.

יתר על כן, העברת הכספים נשענת בעיקר על דואר חילזון, ובמקרים רבים, המחאות אינן מגיעות בזמן. שלא לדבר על פעילויות ההונאה הדומיננטיות.

 

 • בעיות פרטיות

אין שום התחשבות בזכויות פרטיות האזרחים שכן ארגונים ממשלתיים מאחסנים את המידע הפרטי של כל אזרח ללא הבהרה מלאה. אמנם אנחנו אולי לא יודעים בדיוק לאן כל כספי המס שלנו הולכים, אבל הממשלה ששומרת את המידע האישי שלנו היא יותר מדי. אבל איך הם עושים את זה?

זה די קל, למעשה. בדרך כלל, שירותים ממשלתיים רבים מסתירים את עובדת הריגול בשם שירותים אחרים. יתר על כן, למשל, קחו את מחלקות הביטחון, הם משתמשים בטכנולוגיה המתקדמת שלהם כדי לחטט בחיים הפרטיים שלנו בשם הצעת אבטחה.

יתר על כן, הטלפונים הסלולריים שאנו משתמשים בהם אפילו מרגלים עלינו. עם זאת, אין שום בירור רשמי על כל זה. לכן, אם לממשלה היו אמצעים אחרים לאיסוף מידע מבלי לפגוע בפרטיות, זה היה פיתרון נהדר לבעיה זו.

 

 • שחיתות נרחבת

זיוף נתונים, גניבות זהות, הונאות מיסים, אישי מושחת מטאטא את הארגונים הממשלתיים שיוצרים שחיתות בכל מגזר. יתר על כן, כשמדובר בבחירות מקומיות, שחיתות אינה מאפשרת למערכת הצבעה הוגנת לקרות.

במציאות, חוסר יושר הוא בכל מגזר הממשלה. עם זאת, גם האזרחים אינם כה מונעים. אזרחים רבים מבצעים פעילויות מרמה כמו העלמת מס, מוות מבוים בגין ביטוח לאומי, תביעות ביטוח כוזבות ועוד רבים.

במציאות, שחיתות עוברת מהשירות הממשלתי הנמוך ביותר לתרחיש הפדרלי והנשיאותי.

 • בזבזני ויקר

מגזרים ציבוריים רבים מבזבזים על ניהול כושל ומתייקרים בגלל מיליארדי בזבוז כסף. יתר על כן, עם כל תהליך הרישום, אימות המסמכים ועבודת העבודה הדרושה למשימות אלה באמת תופסות הרבה כסף. שלא לדבר על כל אלה הם בזבזניים לחלוטין.

במציאות, אם משימות אלה יכולות לעבוד באופן ספציפי, אז הממשלה יכולה לחסוך מיליארדי כסף מדי שנה. היבטים נוספים הם שהממשלה הולכת וגדלה ככל שהמדינה מתפתחת. לכן, די קשה לעקוב אחר ההוצאות גם כן.

קצינים ממשלתיים רבים גם מזייפים שטרות וגוזלים הרבה כסף רק לטובתם.

 

 • חישוב עלויות לא מדויק

חישוב העלויות לכל מגזר ציבורי נראה כלא מדויק ברוב הזמן; המימון גבוה מדי או נמוך מדי. במציאות, האנשים שעומדים מאחורי מערכת התקצוב הזו הם האשמים בפועל. או שהם מרפים את עבודתם ולא מספקים מידע מדויק.

או בגלל עצם הניהול השגוי, בסופו של דבר אין להם גישה למידע האמיתי. מה שלא יהיה, המגזרים הממשלתיים תמיד מחייבים נמוך מדי או יותר מדי מבחינת כל פרויקט ממשלתי.

אז, יש בעיה כלכלית גדולה שממשיכה להצטבר ככל שעוברים הימים.

 

 • חוסר דיגיטציה

שמירה על או שימוש בטכנולוגיה מודרנית אינה אחת התביעות החזקות ביותר של הממשלה. הם חסרים או אינם נרתעים מדיגיטציה. במציאות, הם נוטים להשתמש ברשתות הישנות שוב ושוב. למרות שיש עדיין פיתרון הרבה יותר גדול, הם לא מוכנים להרפות מהשיטות העתיקות שלהם.

כתוצאה מכך, הממשלה אינה יכולה להציע לאזרחיהם את המותרות המגיעים להם. מכיוון שבמקרים רבים מדינות מפותחות מציעות דיגיטציה מתקדמת לאזרחיהן, בעוד שבמדינות המתפתחות זה אירוע נדיר.

 

 • רשת מיושנת

מערכת הרשתות הפנימית של כל ארגון ממשלתי פועלת ברשתות מדור קודם, שאינה יעילה ואיטית. יתר על כן, נראה כי מגמת השימוש ברשתות מדור קודם גדלה מיום ליום. לכל המוסדות הממשלתיים עדיין יש את אותה המערכת שהם עשו בשנות ה -90.

כן, שינויים מתרחשים לאט לאט בקרבם, אך בקצב זה יידרשו שנים להוציא את כל הרשתות המורשת.

יתר על כן, כאשר הממשלה ממשיכה להשתמש ברשתות מדור קודם, אזרחים רבים העובדים במקומות אלה תקועים גם בשימוש ברשתות הישנות.

לא רק רשתות אלה אינן מסוגלות לבצע את העבודה, אלא שיש להן גם סיכוני אבטחה עצומים.

 

 • חוסר יכולת לספק זכויות אזרח

ממשלות אינן כשירות בהצעת זכויות אזרח, מה שיוצר חוסר שביעות רצון בקרב אזרח המדינה. בכל בחירות, המפלגות מבטיחות הבטחות מסוימות; עם זאת, רק קומץ מהם שומר עליהם.

בסופו של דבר, אזרחים נתקעים עם ממשלה טיפוסית שיכולה להבטיח את כל ההבטחות, אך לא ממש יכולה להגשים אותה. במציאות, זה גורם לאזרחים להציג את ממשלתם כישות לא מוכשרת שאינה יכולה לבצע את העבודה.

 

פרק 3: כיצד Blockchain יכול לזרוח בסקטורים ממשלתיים

טכנולוגיית הבלוקצ’יין עלתה מזה לא מעט זמן בגלל הפונקציות העצומות כמערכת ניהול הנכסים. בעיקר זה בגלל שרוב משרדי הממשלה זקוקים ליכולות ניהול נכסים ועסקאות.

כפי שאמרנו קודם, הדרך המקובלת בה ממשלה מתמודדת עם ההנהלה מיושנת למדי.

זו הסיבה שבלוקצ’יין לממשל יכול להוות פיתרון נהדר עבורה. במציאות, כל שנה אנו מתרחקים מניהול מערכות מבוסס נייר. לכן, שימוש בבלוקצ’יין לממשלה יכול להיות הפלטפורמה המושלמת כאן.

יתר על כן, עם blockchain לשירותים ממשלתיים מגיעה טכנולוגיית ה- web 3.0 והיא יכולה לנהל אחסון רשומות חדש, מערכות הצבעה, משלוחי שירותי בריאות, פורטלי מס, ורבים אחרים..

אז, עם blockchain לשירותים ממשלתיים, אנשים יכולים לשתף פעולה ישירות גם עם מפלגות ממשלתיות אחרות.

עם זאת, היום נדבר על כמה מהיתרונות המרכזיים של תוכנית הבלוקצ’יין למערכת ממשלתית. אז בואו נראה מהן תכונות הבלוקצ’יין האלה!

 

למידע נוסף על ההיסטוריה של Blockchain כעת!

 

 • אינטראקציות ועסקאות חסרות אמון

Blockchain לשירותים ממשלתיים מציעה אינטראקציות ישירות בין עמיתים לעמיתים בערוצים פרטיים יחד עם עסקאות חסרות אמון עם אימות נכון. יתר על כן, זו תכונה חשובה מכיוון שהיא נפטרת מבעיות האמון ואינה מסתמכת באופן מלא על המערכת מבוססת הנייר.

יתר על כן, אם blockchain לשירותים ממשלתיים ישתמש בטכנולוגיה לרישום אזרחים, אז הם יקבלו I.D. לפיכך, הם יכולים סוף סוף להשתמש בו לתמיכה ממשלתית בזמן אמת ללא הונאות לעסקאות אזרחיות.

יתר על כן, כאשר האזרחים נותנים גישה למסמכים שלהם ב- blockchain לפלטפורמה הממשלתית, כל מסמך בודד יאוחסן בצורה מאובטחת. במציאות, זה גם ירתום את תוכניות הפרטיות האישית יחד עם הפיכת כל האינטראקציות לאמון ובירוקרטי. כך שבסופו של דבר, כל שירות יהפוך להרבה יותר משתלם.

 

 • בִּטָחוֹן

זה יכול להציע שכבות בעלות אבטחה גבוהה המסייעות להרחיק האקרים ממידע רגיש. במציאות, ממשלות הן היעדים העיקריים של האקרים, והן מנסות לחטט בפרטיות האזרחים. שלא לדבר על כך, הם גם משבשים או פוגעים בארגונים כלשהם על ידי גניבת סכום כסף גדול מהם.

עם זאת, אתה יכול בקלות להדוף בעיות אבטחה אלה בעזרת הבלוקצ’יין לשירותים ממשלתיים. יתר על כן, כאשר אתה משתמש באחסון נתונים מבוזר ברשת מוגנת, קשה מאוד להאקרים להיכנס.

בדרך כלל, האקר צריך רק לפרוץ שרת אחד; עם זאת, מכיוון שהמשתמשים מופצים ברחבי העולם, הם יצטרכו לפרוץ את כל המשתמשים שהוצגו על הלפיד. לכן, אם יש לך מיליוני משתמשים ברשת, הוא / היא יצטרכו לפרוץ מיליוני שרתים, וזה בלתי אפשרי. זה, blockchain בממשלה בוודאי עוזר לנו בכל דרך אפשרית.

 

 • אחסון תקליטים בלתי ניתנים לשינוי

Blockchain לממשלה מספק אחסון תקליטים בלתי משתנה שיכול לעזור לממשלות לאחסן כל מידע ללא כל התעסקות. במציאות ממשלות אכן משתמשות בנתונים שלנו כדי לחזות או תחזיות, לבצע ניתוח פוליטי, לתכנן תקציבים ועוד רבים אחרים.

לפיכך, ככל שהנתונים מאובטחים יותר, כך הם טובים יותר. לכן, לשם כך הם צריכים לאחסן אותם במקום מדויק ולא פריצה. זה המקום בו בלוקצ’יין לשירותים ממשלתיים נכנס לפעולה. יתר על כן, מאפיין המשתנות מוודא שהאחסון אינו חדיר או משתנה. אז, אף אחד לא יכול להתעסק בבלוקצ’יין לפלטפורמה הממשלתית.

לפיכך, הוא מקדם אמון ושקיפות לבלוקצ’יין בשירותי הממשלה. אנו נדע בוודאות שכל הנתונים הסטטיסטיים אמיתיים מכיוון שאיש לא יכול היה להתעסק איתם בתוכנית הבלוקצ’יין במערכת הממשלתית. כך שבסופו של דבר זה גם משפר את התושבות ואת ניהול הזהות בקנה מידה נהדר.

 • יעילות משופרת

זה גם מציע יעילות רבה יותר לממשלות על ידי היפטרות מצדדים שלישיים והנחיית אימות של מסמכים ברשת. לכן, באמצעות פרוטוקול האימות ברשת הבלוקצ’יין לרשת הממשלתית, לא תזדקק למשאב אנושי נוסף כדי לנהל את הנושא.

בקיצור, תוכלו להשיג יעילות רבה יותר ללא יותר מדי בעיות או שגיאות. יתר על כן, בעזרת עסקאות מיידיות, יהיה פחות צורך במשאבים אישיים או נוספים בתחום העסקות. בגלל תכונת החוזה החכם בבלוקצ’יין לתוכנית הממשלתית, הסכמים ברשת יתאפשרו.

לפיכך, ממשלת הבלוקצ’יין יכולה באמת לשנות גם את הדרכים האופייניות.

 

 • זול

לבלוקצ’יין לשירותים ממשלתיים מחיר נמוך יותר וייעול הכל מפחית בזבוז המימון. זוכר כמה השירותים הממשלתיים עולים יותר מדי מהנדרש? שלא לדבר על כך, בזבוז הכסף מתרחש מדי שנה.

ובכן, בלוקצ’יין בממשלה יכול למעשה לעזור בהקשר זה. במציאות, בלוקצ’יין לשירותים ממשלתיים עשוי להיראות כהשקעה רבה, אך אצל ספקי BAAS זה יכול להיות חסכוני באמת..

כמו כן, לא תצטרכו להשתמש בכוח נוסף בכדי לשמור על טכנולוגיה זרה אלא להיעזר ישירות מהמומחים. לפיכך, ממשלות שיסמכו על שירותים בזבזניים רבים ייעלמו, והתקצוב והשירותים סוף סוף יעלו הרבה פחות.

 

 • הפחתת שחיתות ושקיפות

עם בסיס נתונים ומערכת מעקב בלתי ניתנים לשינוי, ממשלות יכולות סוף סוף להפחית שחיתות ולקדם שקיפות. במציאות, יש הרבה שחיתות בתוך הממשלה כפי שאתה כבר יודע. עם זאת, צריכה להיות דרך נאה לזהות או לעצור אותה בבת אחת.

עם זאת, עם מאגר בלתי משתנה של הבלוקצ’יין לשירותים ממשלתיים יקדם סוף סוף כנות ושקיפות. לפיכך, זה יתקן גם את הקשר בין הממשלה לאזרחים. יתר על כן, בעזרת בלוקצ’יין ברשת הממשלתית, אזרחים יכולים לדעת על תזרים המזומנים.

אנשים יהיו הרבה יותר משוחדים לגבי פורטלי החדשות, וההצבעה תהיה הוגנת יותר. כך, סוף סוף מדינה יכולה להתחיל לצמוח ללא כל אנרגיה שלילית.

 

 • אימות

עם אימות, רק ליחידים מסוימים תהיה גישה למידע רגיש. אף משתמש אחר לא יוכל לקבל גישה לכך. כן, זה גורם חשוב כשמדובר בממשלה. במציאות, כל שירותי הממשלות הם שירות ציבורי; עם זאת, ארגון לא יגלה כל מידע בפומבי.

לכן הצורך באימות הוא מוחלט כשמדובר בבלוקצ’יין לשירותי הממשלה. יתר על כן, רק אנשים בדרגות גבוהות יותר יכולים לגשת למידע רגיש, ולא לאף אחד אחר.

 

בדוק את המצגת הבסיסית של Blockchain כדי לדעת יותר על Blockchain!

 

פרק 4: בלוקצ’יין אפשרי למקרי שימוש ממשלתיים

 • הַצבָּעָה

לא משנה במה אתה מאמין, אבל אתה חייב להודות שניסיון להשפיע באופן מלאכותי על מערכת ההצבעה קיים כבר עידנים. אז זה עניין גדול בתוך הממשלה. בשל אופי הסביבה הפוליטית, רוב האנשים מזייפים או מנסים לטעות בדרכם לשלטון.

לדוגמה, בשנת 1844 דיווחו הקולות בהיכל תמני בניו יורק על 55,000 קולות. עם זאת, הנושא היה שרק 41,000 מצביעים היו זכאים להצביע, ולכן 14,000 הקולות הנוספים היו כפילויות!

זה מספר עצום של קולות לא חוקיים ממש שם.

לפיכך, הבלוקצ’יין למקרי שימוש ממשלתיים יכול להיות המתאים האידיאלי ליישום זה. יתר על כן, זה סוף סוף יפסיק את מעורבות החוץ בבחירות. יתר על כן, מדינות רבות כבר בוחנות את blockchain למקרי שימוש ממשלתיים בסעיף ההצבעה.

בנוסף, היכולת להצביע ישירות מהבית באמצעות האינטרנט תגדיל את השתתפות הבוחרים יחד עם הנוחות הנוספת. יתר על כן, מכיוון שבלוקצ’יין למקרי שימוש ממשלתיים מציע חוסר שינוי, פירוש הדבר שאף אחד לא יכול להתעסק בתוצאות ההצבעה.

כך, סוף סוף, שיפוט הוגן יתחיל לשרור, והאזרחים יקבלו את זכויותיהם בחזרה.

 

 • מטבעות דיגיטליים לאומיים

Blockchain לא רק מציעה פלטפורמה, אלא היא מציעה אפשרות להשיק מטבע דיגיטלי משלך. איזו טכנולוגיה יכולה להתאים יותר לאחסון מטבעות דיגיטליים מאשר בלוקצ’יין, נכון?

בעיניך, מטבעות דיגיטליים עשויים להיראות מופרכים, אך ישנן מדינות רבות בהן הכלכלה קרסה, והם זקוקים למטבע חדש בכדי לחזור..

למשל, כלכלת ונצואלה קרסה, וכעת הם בוחנים מטבעות דיגיטליים לאומיים כדי לגבות. אך בואו נספר לכם כיצד מטבע דיגיטלי לאומי הוא פיתרון נהדר לשליטה בכלכלת המדינה.

מכיוון שהכל דיגיטלי, כך יכול להיות קל יותר לשלוט בזרימת המטבע בהתאם לביקוש. יתר על כן, עם תקנות מתאימות ואחסון אבטחה יוקרתי, ממשלה יכולה להיות חזקה מתמיד, מכיוון שהיא לא צריכה לבזבז משאבים לניהול..

בלוקצ’יין נהדר נוסף למקרי שימוש ממשלתיים הוא צמצום המטבעות מבוססי הנייר. מצד שני, זה לא רק יציב את השימוש, אלא גם יעצור את תהליך הלבנת ההון.

יתר על כן, עם המטבע הדיגיטלי, יהיה קל יותר לאתר כל מטבע שמשמש למטרות לא חוקיות בבלוקצ’יין לרשת הממשלתית.

 

 • סיירת גבולות ומכס

המכס ובקרת הגבולות תופסים סחורות מיובאות בלתי חוקיות רבות בגבולות. עם זאת, הכמות העצומה של אותם סחורות שנתפסות היא רק מחט בערמת השחת. מדי שנה מיליארדי סחורות נכנסות למדינות באופן לא חוקי ונמכרות בשיעור נמוך יותר. לא רק שזה פוגע בהכנסות הממשלה, אלא שהוא גם נעלם בלי לשלם מיסים.

יתר על כן, פקידי מכס רבים מושחתים, והם לוקחים שוחד בכדי לתת לו להחליק. לפיכך, הם לבדם מאטים את הצמיחה הכלכלית של הממשלה. זו הסיבה שבלוקצ’יין למקרי שימוש ממשלתיים באופן זה באמת יכול לעזור.

זה יכול להציע מקור טוב יותר מהיכן הגיעו מוצרי המוצר, ובכך לעצור את כל הייבוא ​​הבלתי חוקי לתמיד. יתר על כן, היא יכולה גם להיפטר מהפרסומות המושחתות ממשרד המכס ולקדם סביבה שקופה.

בנוסף, הרישומים בזמן אמת של הסוכנים המותאמים אישית ידאגו גם לשמור על הכל תחת שליטה בבלוקצ’יין עבור הממשלה.

 

 • תִקצוּב

תקצוב הוא עסקה ענקית עבור כל ממשלה שכן תקציב נכון יכול להפחית בזבוז ולקדם את ההשקעות הנכונות. קחו למשל את מועצת העיר ניו יורק. ראש העיר נתן תקציב של 89 מיליארד דולר, ומועצת העירייה דרשה בדיקה יסודית של הדרישה.

למותר לציין שראש העיר לא הצליח לספק שום קרקע ראויה, והיו פרצות רבות. במציאות, זה לא לגמרי סצנה חדשה. יתר על כן, מדי שנה יש לממשלות בזבוז בתקצוב. יתר על כן, זה מאוחר מדי כשהאזרח מבין לאן באמת הולכים כספי המס שלהם.

וכך, כאשר יש מספר עצום של בזבוזים בממשלה, blockchain למערכת ממשלתית יכול באמת לזרוח במקרה זה. בלוקצ’יין למקרי שימוש ממשלתיים יציע תקצוב שקוף שבו האזרח יכול לראות לאן הכסף שלו באמת הולך.

יתר על כן, זה גם יגביר את היעילות הכוללת, ויאפשר להפחית בזבוז. לפני קבלת דרישות תקצוב כלשהן, הרשויות יכולות לראות מתי ומתי הן מתכננות להשתמש בכסף.

 

 • הזנת נתונים

לפני זמן לא רב בשנת 2015, מחלקת H.R בארצות הברית עמדה בפני נושא מרכזי. במציאות הם נפרצו, ומידע רגיש רב הודלף. יתרה מכך, מה שכן, מזעזע הוא הגילוי שהתוכנה הזדונית הייתה בשרת שלהם למעלה משנה, והם לקחו את כל הרשומות ב -15 השנים האחרונות..

אף על פי כן, זו הייתה קבוצת פריצה זרה ופגעה במידע האישי של 21.5 מיליון אנשים! אז, אתה מבין, אתה צריך הגנה אפילו בניהול קלט נתונים פשוט.

עם זאת, בעזרת ה- blockchain למקרי שימוש ממשלתיים, כעת הממשלה יכולה סוף סוף להשתמש באמצעי אבטחה מרובי שכבות. בנוסף, בעזרת תוכנית הבלוקצ’יין לממשל, הם יכולים לזהות כל הפרות בזמן אמת.

בהתחשב בכך שהזנת הנתונים לא תהיה רק ​​מספרי ביטוח לאומי אלא זיהוי רגיש של פעילים סמויים, בלוקצ’יין הגיוני לחלוטין.

 

 • מערכות דיגיטציה

צרכי האחסון של הממשלה הם עצומים. במציאות, בממוצע, זה לוקח 2,603 ​​דולר רק לטפל בארון תיוק של חמש מגירות. יתר על כן, העלות כוללת את שכר הפקיד, עלות הממשלה, עלויות טופס סילוק תיקים, עלויות עקיפות, ועוד רבים אחרים.

יתר על כן, הארכיון הלאומי מכיל קבצים משנת 1775, כך שהוא כולל 12 מיליון מפות, רישום אדריכלי, תרשימים, 400,000 הקלטת סאונד ווידאו, 10 מיליארד עמודים של רשומות טקסטואליות ו -50 מיליון תמונות.

האם אתה יכול לראות את הכמות העצומה של דרישות האחסון עבור הממשלה? וזה רק יגדל בעתיד יחד עם הוצאות.

כדי להתמודד עם זה, blockchain למקרי שימוש ממשלתיים יכול לעזור. עם דיגיטציה של המערכת, לא יהיה צורך בניהול ארונות קבצים.

יתר על כן, זה גם יקטין את כמות הניירת, ולא יהיו בעיות קבצים חסרות. לפיכך, יהיה זה נוח לחפש קובץ ולקבל את המידע בעת הצורך. יתר על כן, זה יהיה ממש קל גם לשמור על הכל בבלוקצ’יין לרשת הממשלתית.

 

 • ניהול נתונים בין-סוכנויות

בגלל היעדר מערכת ניהול נכונה מול הסוכנויות, ישנם מיליוני הפסדי כספי מיסים בדולר. מערכת סטנדרטית בתחום הבין-משרתי תדרוש להפחתת הבזבוז. עם זאת, המערכת הקיימת מסוגלת להתמודד עם העומס הגדול בין סוכנויות.

ברור שסוכנויות צריכות לוודא כי כל המשאבים והכסף שלהם נדרשים. שלא לדבר על המידע שהם אוספים תוך כדי הכשרת קצינים. יתר על כן, עלות ניהולית נוספת היא בזבוז גדול.

עם זאת, בעזרת הבלוקצ’יין למקרים של שימוש ממשלתי, זו תהיה חתיכת עוגה. מכיוון שהוא יאפשר לסוכנויות לנהל את הנתונים שלהם, זה יפחית את בזבוז כספי המס. יתר על כן, זה גם יעזור להפחית את עלויות ההדרכה של העובדים אם ניתן לעשות הכל באופן מקוון.

יתר על כן, מכיוון שהרשת אינה מסתמכת על ממשל כלשהו, ​​כך, לא יהיה צורך ברשות מרכזית בבלוקצ’יין למערכת הממשלתית..

 

 • רכש ציבורי

בגלל השחיתות הגוברת בממשלה, רוב האנשים במדינה מרגישים פחד יתר מכמה שוחד הם צריכים לשלם כדי לקבל שירות. על פי סקר שנערך לאחרונה, ארה”ב מדורגת במקום ה -16 מתוך 180 המדינות בדירוג השחיתות.

נראה כי למדינות אחרות שיש להן דירוג כמו 135-180 יש השלכות גדולות יותר של שוחד. לפיכך, בשל הענישה המוגזמת בגין שחיתות, תושבי המדינות הללו אינם נוהגים במדיניות שוחד.

עם זאת, העונש בארצות הברית הוא הרבה פחות מאותן מדינות, וזו הסיבה לשחיתות הגוברת בכל מקום.

במציאות, התרחיש אולי לא נראה כתוצאה טובה. עם זאת, החדשות הטובות הן שבלוקצ’יין למקרי שימוש ממשלתיים יכול להציל את האומה גם כאן. יתר על כן, מכיוון שהכל יהיה זמין בגלוי, הרשויות יכולות להבין בקלות את הנפגעים.

לפיכך, כל סוג של שוחד או התעסקות כבר לא יקרה בשירותי הממשלה. אם האזרחים יוכלו להעיף מבט ברשומות ההוצאות של הממשלה, שחיתות בוודאי תתכלה. אז סוף סוף, יתאפשר רכש ציבורי.

 

 • שירות משותף

עוד מקרים גדולים לשימוש של ממשלות בלוקצ’יין הם שיפור שירותים משותפים. במציאות, ישנם דגמי שירותים משותפים רבים, אך למרבה הצער, הם אינם מסוגלים להציע יעילות של 100% לחלוטין.

כן, הם השתפרו די הרבה משנת 2013, אך כדי להמשיך בעסק בעתיד נדרש שימוש נכון בטכנולוגיה. לפיכך, אימוץ שירות משותף מבוסס-ידע ומתוחכם יותר פירושו הפחתת עלויות גבוהה יותר והכנסות טובות יותר.

לכן שימוש בבלוקצ’יין לממשל באופן זה בוודאי יועיל. יתר על כן, זה יכול בקלות לחסוך את העלות לכל מודל שירות משותף. יתר על כן, זה יכול גם לשפר את המערכת הכוללת של הדגמים.

נושא אחר מאוד רודף את השירות המשותף. זה הפונקציות החופפות בין סוכנויות. לא רק שזה פוגע בארגונים, אלא גם יוצר יתרון תחרותי, שהוא מיותר.

וכך, שימוש בבלוקצ’יין לממשלה כאן ידאג למצב החופף לתמיד.

 

 • תהליך מיסוי

אחד הנושאים העיקריים של כל ממשלה הוא הונאת מיסים. אזרחים רבים במדינה מתחמקים מתשלום המס שלהם מדי שנה. יתר על כן, זה לא רק מקטין את מימון הממשלות, אלא שהוא גם פוגע רע בכלכלה.

ברור שברור שאתה יודע שהממשלה משתמשת בכספי המס שלנו כדי לשלם עבור שירותים רבים שאנחנו נהנים מהם. לכן, כשאתה פולש לחובות שלך, אתה פוגע בעצמך תוך כדי. בעיה ענקית נוספת היא תהליך המיסוי.

במציאות, זה מרתיע וגוזל זמן רב. זה מוביל לזמני המתנה רבים במשרד הממשלתי, מה שגורם ליותר אנשים להוט פחות לתת מסים כמו שצריך.

עם זאת, בעזרת מקרי שימוש ממשלתיים בבלוקצ’יין, ניתן גם לבצע דיגיטציה. הממשלה יכולה לעקוב אחר כל תשלומי המס ולאתר במהירות כל העלמות מס. יתר על כן, בעזרת חוזים חכמים, תהליך המיסוי יהיה פשוט בהרבה ללא זמן המתנה כלל.

 

 • העברות בין ממשלתיות

מדור ההעברות הבין-ממשלתי די מעודכן. בגלל היעדר מסד נתונים תקין, סכומי כסף גדולים אינם מתיישבים במסגרת התקציב הפדרלי. כתוצאה מכך, תהליך ההתאמה בין תקציבים אלה לוקח זמן רב, ואף עולה יותר.

יתר על כן, זה גם מקשה על הצעת תקציב פדרלי לעתיד. יתר על כן, דברים רבים נתפסים ואינם מתחשבים.

לפיכך, ההעברות הבין ממשלתיות נותרות נקודת תורפה של הממשלה. עם זאת, עם מקרי שימוש ממשלתיים בבלוקצ’יין, הדברים יכולים להשתנות סוף סוף. יתר על כן, זה יכול להפוך את תהליך הפיוס של קרנות פדרליות לאוטומטיות. לכן, לא תצטרך להשקיע יותר כסף או זמן בתהליך.

שלא לדבר על זה, זה יכול לחסוך טריליוני דולרים מדי שנה עם העסקאות הבלתי ניתנות לשינוי. איך אתה יכול לעשות את זה? ובכן, החוזה החכם של תוכנית הבלוקצ’יין לממשלה מסוגל לטפל בו. בסופו של דבר, אתה מקבל מערכת ניהול גדולה יותר ויכול לחסוך הרבה כסף.

 

 • מגורים אלקטרוניים

הרעיון של תושבות אלקטרונית בלבד הוא סופר חכם. במציאות, הממשלות צריכות לעקוב אחר ניהול תקין של תושבות, כגון בעלות על קרקעות, שכירות ורבים אחרים. עם זאת, בשל מערכת הרשת המורשת, אזרחים רבים אף אינם מצליחים להוכיח את בעלותם.

יתר על כן, פעמים רבות, האקרים מתעסקים במסמכים ומקבלים תהלוכות של אנשים אחרים על שמם. זה מוביל לתסכולים רבים יותר של אזרחים. נושא מרכזי נוסף הוא עליית מחירי התושבים המקשים על כל רמה של אזרחים.

כדי לוודא שהכל ברמה אחת, מקרי שימוש ממשלתיים בבלוקצ’יין יכולים להיות הטכנולוגיה הטובה ביותר.

בעזרת מקרי השימוש הממשלתיים בבלוקצ’יין, הממשלה יכולה להציע אימות תושבות וירטואלית. יתר על כן, אזרח בעל בעלות על אדמות יקבל את כל הרשומות המאוחסנות בזיהוי שלהם.

לכן, יהיה קל יותר לעקוב ולדעת אם אותו אזרח מחזיק בנכס זה או לא. זה לא רק על מגורים מקומיים בלבד, אלא שארגונים רבים יכולים גם לאחסן את התיעוד שלהם באופן מקוון, שלא יהיה ניתן לפריצה.

 

 • זהות

ממשלות צריכות להתמודד עם ניהול זהויות במדינה. זה כדי לוודא שיש להם את האזרחים שלהם, ואין אנשים זרים שמסתובבים באופן לא חוקי בתוך המדינה. לפיכך, ניהול זהות הוא אחד הנושאים המכריעים הנכנסים לקטגוריה.

הבעיה היא ששחקנים גרועים רבים גונבים זהות של אנשים אחרים ולא משאירים להם מקום להוכיח את קיומם שלהם. שלא לדבר על כך, כל עבריינים מבצעים פשעים שונים תוך שימוש באותם זהויות מזויפות. לפיכך, זה הכרחי לאבטחה חזקה בעת יצירת או שמירת זהויות אזרחים במאגר.

בעזרת מקרי שימוש ממשלתיים בבלוקצ’יין, אזרחים יכולים להיות בעלי זהות ניידת. לכן, עם זהות אחת, הם יכולים להשתמש בה בכל משרדי ממשלה ולקבל גישה.

ברור שתזדקק לדרגה כדי לגשת לשירותים מסוימים; עם זאת, זה הופך להיות ממש נוח. יתרון גדול נוסף הוא שאזרחים יקבלו גישה לנתונים שלהם. יתר על כן, לא יהיו גניבות זהות עם פרוטוקולי אבטחה מרובי שכבות.

 

 • מגזרי צדק

צדק הוא חלק גדול מהממשלה. ללא הצדקה או חוק מתאימים, שום מדינה אינה יכולה להתפתח לאומה גדולה יותר. לפיכך, תמיד צריך להיות תוצאות קפדניות כאשר מישהו מבצע פשע. מגזר צדק ליברלי אינו יכול להשיג שום שלום בתוך מדינה.

עם זאת, גם מגזר המשפט מושחת יתר על המידה. יתר על כן, רבים נוטים להתעסק בראיות באולם בית המשפט ולהרשיע עמים חפים מפשע ולהניח לאשמים להפסיד. במקרים רבים, חבר המושבעים אחראי גם לקבל החלטות גרועות.

זו הסיבה לשמר את כל הראיות כראוי כניסה חותמת בזמן בבלוקצ’יין לפלטפורמה הממשלתית תועיל מאוד. יתר על כן, כל החלטה של ​​חבר המושבעים או השופט תקבל גם חותמות זמן.

אימות הראיות יכול להיות גם מקרה נהדר של ממשלות בלוקצ’יין. יתר על כן, השימוש בטכנולוגיה מרחיק את האנשים המושחתים, ולכן צדק ראוי מנוהל. לכן, שום הטיה לא יכולה לקרות.

 

 • אזרחית בריאות

להציע שירותי בריאות טובים יותר לאזרחים היא אחת ההבטחות הגדולות של כל ממשלה. אם לא מצליחים לעשות זאת, מערכת היחסים בין ממשל לאזרח מתכלה. עם זאת, לחולים רבים אין את הזכות אפילו לבקש את פרטיותם.

במקרים רבים אין לחולים גישה לנתונים משלהם, ורופאים אינם יכולים לאבחן אותם בשמירה על פרטיותם.

זו הסיבה שמקרים על שימוש ממשלתי בבלוקצ’יין יתאימו כאן. יתר על כן, זה יכול לעזור להפחית את משלוחי הבריאות יחד עם שמירה על פרטיות המטופלים.

יתר על כן, עדכון כל מידע רפואי ב- blockchain יהיה משימה קלה. המטופל יכול גם לשלוט בניהול הנתונים שלו בזמן שהוא מקבל טיפול. הם יכולים גם להתחבר לכיסויים הביטוחיים שלהם ולשלם עבור הטיפול בכך.

 

 • ניהול אנרגיה

ניהול אנרגיה הוא גם אחד ממקרי השימוש הממשליים הגדולים בבלוקצ’יין. ממשלה של מדינה תמיד צריכה לשמור על זרם טוב של אנרגיה להפעלת כל בניין וכביש אחד. עם זאת, עקב ניהול כושל בשרשרת האנרגיה הציבורית, יש צורך ביותר אנרגיה בכיסוי כל קרקע.

זה מוליד הפסקת חשמל ונושאים רבים אחרים. כדי לצמצם את הבעיה הזו, בלוקצ’יין לממשלה באמת יכול לעזור. יתר על כן, עם ניהול נכון, האזרחים יכולים לקבל אנרגיה בפחות הוצאות. יתר על כן, הם יכולים גם להתחיל לקנות ולמכור את כוח הפאנל הסולארי שלהם ולהוליד עסק חדש לחלוטין.

 • הפצת רווחה

לממשלות תמיד יש את התקציב לארגוני הרווחה. יתר על כן, מדי שנה אנשים רבים תורמים מיליונים בארגוני הרווחה השלטוניים הללו. עם זאת, לא ידוע אם הכסף אכן עוזר לאנשים הנזקקים או לא.

לפיכך, הצגת בלוקצ’יין לתרומה ומעקב אחר התרומה תגביר את השקיפות רבה יותר בנושא. יתר על כן, זה יכול גם להגביר את היעילות בהפצת הרווחה. יתר על כן, במקרה של אסונות, זה יכול להפוך את התרומות לאוטומטיות באזורים שנפגעו. מקרה שימוש מגניב נוסף יהיה הקצאת כספים בארגונים אלה בעת הצורך.

כך, בקיצור, הממשלה מקבלת טכנולוגיה אוטומטית וסולידית לחלוטין לניהול המגזר הזה.

 

 • תיירות

תיירות היא תחום חשוב ביותר לכל ממשלה. זה אחד ממקורות ההכנסה הגדולים של הממשלה. עם זאת, גם מגזר זה זקוק לשינויים מסוימים. עם המגמה המשתנה, אם אתרי התיירות לא יעודכנו מספיק טכנולוגית, אנשים עלולים לאבד עניין בביקור.

לפיכך, הצגת בלוקצ’יין לפתרונות ממשלתיים כאן יכולה לתבל את התיירות. דוגמה אפשרית אחת יכולה להיות שימוש במטבעות דיגיטליים כדי לשלם עבור האטרקציות או דמי המלון במקום כסף פיאט. יתר על כן, שימוש בבלוקצ’יין במערכת ניהול המלונות יכול גם לפתוח נזילות רבה.

לכן זה יביא הכנסות נוספות בעזרת מערכת הבלוקצ’יין למערכת הממשלתית.

 

 • ביטוח לאומי

צריכה להיות מידה טובה של ביטחון סוציאלי מהממשלה לאזרחים. עם זאת, בשל היעדר מעקב הולם, ביטוח לאומי לא תמיד זמין. זו הסיבה שרבים חוששים לצאת מאוחר בלילה או להימנע משימוש בכל מקום שקט או פחות צפוף.

באשר לממשלה, עליהם להציע את הביטחון, אך אם אומה חוששת לחייהם במצבים לא נוחים, אז הממשלה בהחלט לא הצליחה לעשות זאת. כאן, blockchain לממשלה יכול באמת לזרוח מכיוון שהוא יכול להציע רישיונות נשק חם אמיתי להגנה.

זה יכול גם לעקוב בדיוק מתי והיכן משתמשים בנשק חם. כמו כן, רישום מבוזר של פעילויות פליליות או אזהרות יכול לעזור להזהיר את האנשים בקרבת מקום להיזהר.

 

 • בטיחות הרכב

ובכן, אנחנו כן משתמשים ברכבים שלנו כדי לנסוע בינלאומית, לא? למרות שנסיעה בינלאומית קלה הרבה יותר כעת, עדיין התקנות הנוגעות לרכבים נותרות אופציה ספציפית למדינה. לפיכך, אנשים או ארגונים רבים העוסקים ברכבים מתמודדים עם הנושא לכך.

באופן ספציפי, כשמדובר ביצרני רכב, הם יצטרכו לשלוח את כל החלקים מאזורים שונים עם חוקים שונים.

עם זאת, השאלה היא, האם אתה יכול לשתף את מידע הרכב או את זיהוי הנהג באופן בינלאומי מבלי להפר כללים ספציפיים למדינה?

ובכן, כן, אתה יכול. מקרי שימוש ממשלתיים בבלוקצ’יין הם הפיתרון הטוב ביותר לנושא זה. באמצעות בלוקצ’יין לממשלה תוכלו לרשום רכבים, לבצע תחזוקה טובה יותר ולעקוב אחר חלקים. כמו כן, עם זהות נהג מאומתת ומדיניות תשלום בעת ביצוע, חוויית הנסיעה הבינלאומית שלך תהיה יוצאת מן הכלל.

 

פרק 5: כיצד ממשלות ברחבי העולם משתמשות בבלוקצ’יין

 • חרסינה

סין היא אחת הדוגמאות לפרויקטים ממשלתיים של בלוקצ’יין. במציאות, ממשלת סין מאמצת את הבלוקצ’יין לתוכנית הממשלתית כבר הרבה זמן. יתר על כן, המדינה מקווה להפוך למעצמת הבלוקצ’יין שתנצל רשתות פרטיות וציבוריות כאחד.

אחת הדוגמאות כוללת את שיתוף הפעולה של העיר צ’אנגז’ו ועליבאבא לאבטחת מידע רפואי על הבלוקצ’יין לפלטפורמה הממשלתית. בנוסף, הפדרציה הסינית של לוגיסטיקה ורכישה עובדת גם על יישומי בלוקצ’יין לממשלה עם Tencent לפלטפורמה לוגיסטית.

לאחרונה בשנת 2019, הממשלה הציגה כמה תקנות פדרליות לספקי הבלוקצ’יין כדי להבטיח שלא יעקפו את תקנות הצנזורה באינטרנט. יתר על כן, ערים רבות כמו האנגג’ואו, גויאנג גואנגג’ואו, הנאן, שאנשי ושנחאי עובדות על פרויקטים ממשלתיים של בלוקצ’יין. יתר על כן, האזור החדש של שיונגאן נמצא כעת על סף היותו מרכז בלוקצ’יין.

עם זאת, למטבעות קריפטוגרפיים לא הייתה כל כך תמיכה כמו טכנולוגיית ספר החשבונות המבוזרת עצמה.

 

 • האי מאן

הממשלה באי מאן פועלת בדרכה להפוך למוקד בלוקצ’יין ועובדת עם פרויקטים ממשלתיים רבים של בלוקצ’יין כרגע. יתר על כן, באמצעות יישומי בלוקצ’יין לממשלה, הם מקדמים עסקים חדשים באי שלהם.

תלות הכתר הבריטית יוצרת ארגז חול של בלוקצ’יין ומשרד בלוקצ’יין תוך שימוש בתקנות בבלוקצ’יין לתוכנית הממשלתית.

יתר על כן, משרדי הבלוקצ’יין יבטיחו יותר עסקים ויקדמו רגולציה ויסייעו גם לחברות אחרות באי לתכנן בלוקצ’יין משלהן לפרויקטים ממשלתיים..

יתר על כן, הם גם יסייעו בקידום פתרונות הבלוקצ’יין כך שממשלתם תוכל ליהנות מכך.

במציאות, בלוקצ’יין Sandbox נועד בעיקר להציע למועמדים אלה סביבה טובה לפיתוח ואפילו לבדוק את הפלטפורמות שלהם. דוגמה מצוינת נוספת תהיה פיתוח תחומי המשחקים האלקטרוניים שלהם.

תחום המשחקים האלקטרוניים במדינה פורח, ובעזרת יישומי בלוקצ’יין לממשל הם רוצים לקדם יעילות רבה יותר.

 

 • ונצואלה

ונצואלה משתמשת בפרויקטים ממשלתיים של בלוקצ’יין כדי להחיות את כלכלת ארצם. יתר על כן, הבלוקצ’יין שלהם לתוכנית הממשלתית שונה למדי מהרגיל. הם משתמשים בבלוקצ’יין כדי להשיק מטבע דיגיטלי לאומי משלהם.

במציאות, ונצואלה עומדת בפני נושא גדול עם המטבע המחודש שלה. לכן באמצעות יישומי בלוקצ’יין לממשלה הם מתכננים להשתמש במטבע הדיגיטלי כחלופה. נכון לעכשיו, המטבע נקרא פטרו ומגובה במשאבי הנפט, הזהב, היהלום והברזל במדינה.

זה, בתורו, יכול לסייע בהפחתת ההדפסה המוגזמת של כסף שבסופו של דבר פיחות את כספי הפיאט שלהם על בסיס נייר.

עם זאת, שימוש בחלופה אינו היתרונות היחידים של תוכנית הבלוקצ’יין למערכת ממשלתית. אם הם מתחילים להשתמש במטבעות דיגיטליים, הם יכולים לפתוח את שעריהם בפני אפשרויות חדשות של עסקים. מצד שני, יהיה הרבה יותר קל לעקוב אחר הכסף הדיגיטלי שלהם.

 

 • הממלכה המאוחדת

הממלכה המאוחדת לא כל כך רחוקה כשמדובר בשימוש בפרויקטים ממשלתיים של בלוקצ’יין. בשנת 2018, הסוכנות לתקני מזון בבריטניה השתמשה בבלוקצ’יין כדי לאתר את חלוקת הבשר שלהם מבתי המטבחיים.

לדבריהם, זו הפעם הראשונה שממשלה משתמשת בטכנולוגיה להוספת יעילות במחלקת המזון. עם זאת, החדשות הטובות הן כי יישומי הבלוקצ’יין לממשלה אכן עשו עבודה יפה.

גם מגזרים אחרים או משרדי ממשלה בוחנים את הטכנולוגיה. מגזרים כמו רישום מקרקעין, עקיבות מזון, עבודה ופנסיה, ורבים אחרים שוקלים בלוקצ’יין.

יתר על כן, בריטניה מתכננת להשקיע 10 מיליון ליש”ט למחקר וחידוש הטכנולוגיה כדי להתאים טוב יותר ליישומים שלהם.

למרות שכבר יש להם מספר חברות שכבר משתמשות בבלוקצ’יין, הן עדיין רוצות להשתמש בה במערכות הצבעה, אנרגיה וסוכנויות צדקה כדי להרחיב את טווח ההגעה שלהן. בכל אופן blockchain לממשלה הפך לפיתרון נהדר מאוד עבור כל המגזרים שלהם.

 

 • האיחוד האירופי

דוגמה מצוינת נוספת ליישומי בלוקצ’יין לממשלה היא תוכנית האיחוד האירופי. נכון לעכשיו, משרד הקניין הרוחני של האיחוד האירופי מעוניין להשתמש בבלוקצ’יין לממשלה למאבק במוצרים מזויפים.

במציאות הזיוף משתולל בכלכלת האיחוד האירופי, ובכל שנה הם מפסידים 60 מיליארד אירו, שזה סכום עצום..

כדי לסייע בהסלמת הפיתרון הם קיימו תחרות בשם “בלוקאתון” בה 11 צוותים יצרו פתרונות מרובים לטיפול בזיוף. צוות ניצח בתחרות ושלח לאנשים לאימות נאות לפני שהוא מפיץ את המוצר הסופי.

יתר על כן, ה- EUIPO מנהלת כעת משא ומתן עם מגזרים פרטיים אחרים כדי להפוך את חזונם למוצרים עובדים אמיתיים.

על פי האיחוד האירופי, המטרה היא שיהיה מוצר או אפליקציה ב- blockchain לממשלה שיכולים לעצור או לפחות להקטין את מספר המוצרים המזויפים..

 

 • אסטוניה

כדי להשלים את תוכנית e-Estonia, אסטוניה משתמשת ביישומי בלוקצ’יין לממשלה כדי לתדלק את ההתפתחויות שלהם. מה שהם מתכוונים לעשות הוא לחבר את כל פרויקטי הבלוקצ’יין הממשלתיים שלהם בפלטפורמה אחת.

יתר על כן, הפרויקט מתכנן לקיים פלטפורמה בה מאוחסן מידע רגיש כמו המחוקק, מערכת המשפט, שירותי הבריאות, רישומי קוד, אבטחה וכו ‘. במציאות הם רוצים לשמור את כל המידע במקום אחד ולהפוך אותו לבטוח ככל האפשר.

טכנולוגיית בלוקצ’יין אחרת בשם KSI עוזרת לאבטח את מערכות המדינה, הנתונים והרשתות.

מערכת KSI זו יכולה להציע לממשלות את ההגנה בעת התקפות סייבר בחוזה וכעת היא זמינה ב -180 מדינות.

יתר על כן, הם החלו בבדיקות הבלוקצ’יין שלהם מאז שהביטקוין התחיל להיות לראשונה. אז, אתה מבין, בדיוק כאשר מושג חדש של טכנולוגיה החל להופיע, ממשלת אסטון ניצלה את ההזדמנות ממש שם. לפיכך, אסטוניה הולכת אט אט קדימה למדינה מבוזרת מלאה.

 

 • ארה”ב

הבא הוא ארה”ב, שגם בוחנת הרבה טכנולוגיות בלוקצ’יין. ובכן, מרבית חברות הטכנולוגיה אכן מתגוררות בעמק הסיליקון, ולכן אין זה מפתיע שגם המדינה תהיה מעוניינת בכך..

במציאות, פרויקטי הבלוקצ’יין הממשלתיים הפעילים ביותר יהיו שיתוף פעולה של מינהל המזון והתרופות עם יבמ. יבמ היא ספקית BAAS מעולה המציעה פתרונות Blockchain של Hyperledger למגזרים רבים.

יחד עם IBM, ה- FDA בוחן יישומי בלוקצ’יין לממשלה בתחום הבריאות. יתר על כן, בעזרתם הם רוצים לשתף את כל נתוני המטופלים על ידי שמירה על סודיות המטופל באופן מאובטח.

יצירת שקיפות וביטחון רב יותר במגזר זה היא חובה עבור הממשלה, וה- FDA משתמש בטכנולוגיה הטובה ביותר לשם כך. נכון לעכשיו הם עומדים למשפט עם נתונים הקשורים לאונקולוגיה.

דוגמה נוספת לבלוקצ’יין לממשלה תהיה המשרד לביטחון פנים להשתמש בו לאיסוף והגנה על חיישני ומצלמות סיור ברודר..

 

 • דנמרק

דנמרק משתמשת בבלוקצ’יין לתוכניות ממשלתיות במגזרים רבים כעת. בשנת 2014, הממשלה השתמשה במערכת הצבעה מבוססת בלוקצ’יין כדי להצביע. עם זאת, עד כה הממשלה משתמשת ביישומי בלוקצ’יין לממשלה שתנהל את בחירותיה הפנימיות.

מלבד אלה, יש להם גם שימוש בבלוקצ’יין הוא בריאות, זהות דיגיטלית, מערכת הרווחה, תמיכה עסקית ועוד רבים אחרים. במציאות, הם מציעים בגאווה גם סביבות לצמיחה של בדיקות בלוקצ’יין ופיתוח פתרונות איכותיים. כמו כן, לוודא כי סודיות ואבטחה הם בראש סדר העדיפויות.

גם תחומי הרווחה שלהם פורחים יפה למדי. בעזרת הטכנולוגיה הם רוצים להקים זכויות אדם בצורה בטוחה ומהירה יותר.

אז, פרויקטים ממשלתיים של בלוקצ’יין יכולים להעביר תרומות בנקודות חמות בעולם. כך ממשלת דנמרק מנצלת את הטכנולוגיה לעת עתה. יתר על כן, בעתיד הם מקווים להרחיב גם את האחריות שלהם.

 

 • דובאי

ובכן, הייתם שמחים לדעת כי דובאי הופכת לממשלה המופעלת על ידי בלוקצ’יין עד סוף 2020. כן, ממשלת דובאי מעוניינת להפוך לעיר העתיד בעזרת בלוקצ’יין וגם AI..

במציאות, כל השירותים של דובאי כגון תשלומי חשבונות, בקשות ויזה, חידוש רישיונות ישתמשו בבלוקצ’יין לצורך תוכנית ממשלתית.

בדרך כלל, כל השירותים הללו מהווים 100 מיליון תיעוד שלהם מדי שנה. אז יישומי בלוקצ’יין לממשלה לא רק יגנו על אלה אלא גם יעניקו אחסון דיגיטלי.

לדבריהם, צעד אחד זה יחסוך להם 1.5 מיליארד דולר ו -25.1 מיליון שעות עבודה בכל שנה! שלא לדבר על היעילות המשופרת שהם יקבלו עקב ממשלה ללא נייר. זו הסיבה שפרויקטים ממשלתיים של בלוקצ’יין משנים את דובאי כדי להשיג את יעדיהם במהירות.

דוגמה מצוינת נוספת היא מרשם המקרקעין של דובאי שמשתמש בבלוקצ’יין ובממשלה כדי לשנות את האופן שבו אנשים קונים ומכירת נדל”ן.

 

 • שוויץ

שוויץ נמצאת גם ברשימה לבדיקת פרויקטים ממשלתיים של בלוקצ’יין לתמיכה בפיתוח בלוקצ’יין. חלק מהערים במדינה כבר מקבלות תשלומי הצפנה עבור שירותים ציבוריים רבים.

מצד שני, הם גם דיגיטלו את מערכת הזיהוי שלהם על בסיס תוכנית blockchain לתכנית ממשלתית. יתר על כן, הם השלימו לאחרונה גם משפט בנושא הצבעה אלקטרונית.

בשיתוף פעולה עם זוג, הם יצרו מערכת הצבעה אלקטרונית הניתנת להתאמה אישית המשלבת את כל הזיהוי הדיגיטלי של האזרחים. כדי לסייע בשמירה על תוצאות ההצבעה, כל אזרח יצביע בעילום שם, והתוצאות יהוו הוכחה מסובכת לחלוטין.

יתר על כן, המערכת מגיעה לשלושה מרכזי נתונים שונים, המסייעים להפחתת אובדן נתונים וסיכוני אבטחה מבחינה גיאוגרפית.

מלבד זאת, ארגונים ממשלתיים רבים אחרים בוחנים את שילוב המערכת עם הרשת הציבורית שלהם. לפיכך, השינויים בשוויץ כבר בדרך למגזרים רבים.

 

 • ג’ורג’יה

ממשלת גרוזיה משתמשת בבלוקצ’יין ובפרויקטים ממשלתיים להפעלת תוכנית רישום המקרקעין שלה. בעיקר הסוכנות הלאומית לרישום ציבורי היא זו שמובילה את הפרויקט.

יחד עם Bitfury, ה- NAPR ייצר מערכת בלוקצ’יין, שתוכננה בהתאמה אישית. עם זאת, המערכת משולבת כעת במערכת הרשומות הדיגיטליות הפנימיות שלהם.

יתר על כן, הרשת מורשית ופרטית ומשתמשת בחותמות זמן כדי לחתום ולאמת את תיעוד האזרח לרישום מקרקעין. באמצעות חותמות הזמן, הם יכולים גם להוכיח את הבעלות על זכויות מקרקעין בקלות.

אך מהו הפוטנציאל האמיתי של שימוש בבלוקצ’יין לתכנית ממשלתית במרשם המקרקעין? ובכן, לדבריהם, כעת האזרחים יקבלו את היכולת לעשות כותרות אדמות. בדרך כלל, זכויות קניין הן דבר שלא לכל האנשים יש גישה אליו בקלות.

כמו כן, תהליך השגת אדמות מורכב למדי. עם זאת, בעזרת הבלוקצ’יין והפתרון הממשלתי, הם יכולים לרשום בקלות את אדמותיהם.

מצד שני, השימוש בבלוקצ’יין לממשלה מבטיח חיסכון בכסף ובזמן בתהליך.

 

 • גיברלטר

גיברלטר השיקה את המוצר הראשון שלה המבוסס על בלוקצ’יין עוד בשנת 2016. במציאות, הבורסה בגיברלטר קיבלה אישור להשיק מטבע קריפטוגרפי בשם BitcoinETI. יתר על כן, החברה הציגה גם שיטת רישוי לחברות שיעבדו עם הבורסה.

פיתרון בלוקצ’יין וממשלתי מגניב נוסף הוא משרד עורכי הדין בלוקצ’יין. כעת הם משתמשים במשרדי עורכי דין כדי לייעץ לתקנות בלוקצ’יין ולסייע להתפתחויות חדשות במעקב אחר הכללים בהתאם. ברור שעם הממשלה המעורבת, על הפיתרון להיות רגולציה.

עם זאת, במקרים רבים, לחברות רבות אין את הידע או התמיכה המתאימים לגיבוי. כתוצאה מכך, לא משנה עד כמה חדשני הבלוקצ’יין שלהם לפיתרון ממשלתי, הוא ייסגר, או שהם צריכים לשלם קנס כספי עצום.

לכן השימוש במשרד עורכי דין המתמחה בבלוקצ’יין באמת יעזור למדינה לפרוח.

 

 • אוֹסטְרַלִיָה

אוסטרליה מתייחסת די ברצינות לבלוקצ’יין לתוכנית הממשלתית. ממשלת אוסטרליה מגבה את פרויקט קיימות הסוכר שלה. לדברי ראש הממשלה, הם השקיעו יותר משני מיליון דולר אוסטרלי לתעשיית הסוכר.

יתר על כן, הם רוצים לוודא שהרווחיות, הפרודוקטיביות והקיימות יגדלו באופן מסיבי אם ישתמשו בבלוקצ’יין לתכנית ממשלתית. לפיכך, זה יוריד את העלויות ויביא שקיפות רבה יותר לפעילויות.

יוזמה נהדרת נוספת של WWF אוסטרליה היא שימוש בבלוקצ’יין להתמודדות עם ניצול זכויות אדם ולהפחתת דיג בלתי חוקית. עקב דיג בלתי חוקי, צרכנים רבים קונים טונה מאנשים בלתי חוקיים. עם זאת, בעזרת בלוקצ’יין, הם יכולים לעקוב אחר מפעילים אלה ולהביא אותם לדין.

יוזמה נהדרת נוספת היא הדיגיטציה של תחום הנדל”ן שיכולה לייעל את מכירת הקרקעות בקלות.

 

 • מלטה

כינוי מגניב נוסף עבור מלטה הוא כעת “האי בלוקצ’יין”. יתר על כן, היא גם מצפה להקים בנק קריפטו משלהם. לאחר משרד בינאנס במדינה חווה הממשלה צמיחה עצומה בפרויקטים של בלוקצ’יין.

יתר על כן, הפרלמנט של מלטה אף אישר מסגרת רגולטורית לצורך פריסת פרויקטים של בלוקצ’יין. טכנולוגיית בלוקצ’יין חוקית נוספת קיבלה את האות הירוק בהמשך 2018.

דוגמה מצוינת נוספת היא שהממשלה היא ליברלית עבור חברות הסטארטאפ של בלוקצ’יין. הם גם מקדמים אימוץ זה כדי להבטיח גם את צמיחתם הכלכלית.

בכל מקרה, התקנות והחופש הופכים את מלטה למקום המושלם שבו כל שחקן בלוקצ’יין יכול לפתוח את העסק שלו.

 

 • סינגפור

סינגפור היא אחת הדוגמאות המובילות כיום בבלוקצ’יין. דוגמה אפשרית לכך תהיה שיתוף הפעולה בין הרשות המוניטרית בסינגפור לבין קונסורציום פיננסי למערכת בין-בנקאית חדשה במדינה..

שלא לדבר על כך, הממשלה כבר עובדת על בלוקצ’יין נוסף לתוכניות ממשלתיות להפוך את הפיאט שלהם לאסימונים דיגיטליים. יתר על כן, הממשלה גם הכריזה להוציא 225 מיליון דולר רק לפיתוח ולפריסה של תוכניות בלוקצ’יין.

אז אתה רואה שממשלת סינגפור באמת נוקטת בצעדים גדולים כדי להגביר את ההתקדמות הטכנולוגית שלהם.

יתר על כן, קיים שיגעון בתוך המדינה בגלל בלוקצ’יין, ומשקיעים רבים להוטים להשקיע כאן. לכן תראו מספר סטארט-אפים מצליחים של בלוקצ’יין בעלייה.

עם זאת, הממשלה משתמשת גם בכמה מחוקרי הבלוקצ’יין הטובים בעולם. במציאות, הם בוחנים גם את פלטפורמת הסחר העולמית כדי להגביר את יעילות המסחר שלהם.

 

 • שבדיה

שבדיה היא מדינה אחרת שרוצה לחסל מזומנים במשך זמן רב מאוד. עם זאת, כעת ממשלת שבדיה משתמשת בבלוקצ’יין ובתכנית ממשלתית לעיבוד כותרת הרכוש שלהם.

הרשות הפיקוחית הפיננסית השבדית אף עשתה מספר מטבעות קריפטוגרפיים כאמצעי תשלום בתוך המדינה. עם זאת, כל מי שרוצה לקיים אינטראקציה עם הפיאט יצטרך להגיש בקשה לבעל רישיון מראש.

במציאות, כבר הייתה להם מערכת רישום מקרקעין ללא נייר. אבל זה היה נוטה לפריצות ונדרש לשקיפות רבה יותר. לפיכך, כעת הם בוחנים בלוקצ’יין אחר תוכניות ממשלתיות.

נכון לעכשיו הם עדיין בודקים את פלטפורמת הבלוקצ’יין ועברו לשלב הבא. השלב הראשון היה הצלחה אדירה עם פריסות של חוזים חכמים. יתר על כן, הפרויקט לא יועיל רק לאזרחים אלא גם לשחקנים אחרים.

שחקנים כמו ממשלה, בנקים, קונים, מתווכים ומוכרים יכולים לעקוב אחר התהליך ברשת.

 

 • צ’ילה

במשך תקופה ארוכה מאוד, צ’ילה בדרך לצמיחה כלכלית חזקה בעיקר בגלל תעשיית הכרייה שלה. למעשה, בשנת 2014 הרוויחה הממשלה 20% מכיסי הנחושת שלהם. יתר על כן, 45% מהיצוא הלאומי שלהם הוא נחושת!

אז, כפי שאתה יכול לראות, נחושת באמת משחקת תפקיד עצום בכל מה שקשור לכלכלה הצ’יליאנית, והממשלה רוצה עכשיו להגביר את הענף עוד יותר. אבל זה דורש הרבה חשמל וזקוק לטכנולוגיה שמירה טובה על מנת להגביר את היעילות. זו הסיבה שהם מחפשים טכנולוגיה מפותחת שתוכל לעזור להם.

במציאות, כעת הם משתמשים בבלוקצ’יין ובפרויקט התוכנית הממשלתית כדי לעמוד בדרישות האנרגיה הגוברות שלהם. בעיקר הפרויקט מבוסס על Ethereum ובו ניסוי לאחסון והזנת נתונים לאנרגיה.

פרויקט בלוקצ’יין נהדר נוסף לפרויקט ממשלתי הוא פלטפורמת הבלוקצ’יין לגביית מיסים. האוצר הכללי הצ’יליאני של הרפובליקה מפקח על פלטפורמת גביית המס, כך שלאזרחים תהיה דרך נהדרת לשלם את מסיהם.

 

 • קנדה

ה המועצה הלאומית למחקר מקנדה נוקטת גישה שונה בתכנית הבלוקצ’יין והממשל. לאחרונה הם הודיעו על חוקר הבלוקצ’יין של Ethereum שתכננו.

יתר על כן, הם הוסיפו כי תוכנית הסיוע למחקר תעשייתי תארח את הסייר במערכת ה- IPFS או InterPlanetary File שלהם. אבל למה, בכל זאת? ובכן, באמצעות ה- IPFS, יישומי האינטרנט לא היו ניתנים לשינוי ואנשים יכולים לגשת אליהם גם בעתיד. יתר על כן, לא משנה אם המארח נמצא במצב מקוון או לא מקוון.

היבט מגניב נוסף של הסייר הוא להשתמש בו כדי לחפש בו כל נתוני תרומה ומענקים שפורסמו.

קנדה גם ערכה משפט חי על בלוקצ’יין אחר לתוכנית ממשלתית. שם הם בונים רשת מנהלית שקופה לחוזים הממשלתיים. עם זאת, לאחר ההשקה, התוכנית בוחנת תכונות נוספות שיכולות להועיל לממשלה.

כדי להגן על הנתונים מפני נפילה לידיים הלא נכונות או להימחק, הם שומרים עותקים מרובים של הנתונים ברחבי האינטרנט. וככה אנשים ייגשו לזה, למרות שהמארח עשוי להיות למטה.

 

 • תאילנד

ממשלת תאילנד משתמשת בבלוקצ’יין ובתכנית ממשלתית לפיתוח מערכת הצבעה למדינה. במציאות, המרכז הלאומי לאלקטרוניקה וטכנולוגיית מחשבים (NECTEC) במדינה כבר השלים את הפרויקט.

אבל זה עדיין בתקופת ניסיון לבדוק אם הוא מסוגל להציע את כל ההטבות עבור ארצם או לא.

עם זאת, היא עדיין מחפשת שותפים נוספים לניסוי שישיקו את הפרויקט בצורה מושלמת. שיטת ההצבעה שפיתחו מיועדת לבחירות פרובינציאליות, לאומיות וקהילתיות. יתר על כן, ההצבעות העסקיות כמו הרחב של הבמאי יכולות גם להשתמש בפלטפורמה כדי להצביע.

יתר על כן, המטרה העיקרית היא לקדם את שלמות הנתונים ולהפחית הונאות בפלטפורמת הממשל הממשלתית.

זה יכול להיות רק צעד קטן לעבר מהפכת הבלוקצ’יין. עם זאת, כעת המדינה רק רוצה לבדוק אינטגרציות בקנה מידה קטן. אם יחסי גומלין אלה מניבים פרי, הם היו הולכים לשילובים בקנה מידה גדול יותר.

 

 • דרום קוריאה

ממשלת דרום קוריאה תופס גם את רכבת הבלוקצ’יין. נכון לעכשיו הם משתמשים ב- ICON כדי לעבד את כל המידע שלהם, לבצע משימות ניהוליות ולהנפיק מסמכים חדשים. יתר על כן, ממשלת מטרופולין בסיאול מתקדמת גם ליצור מערכת אקולוגית בלוקצ’יין משלהם.

במערכת האקולוגית הם ישתמשו בתושבי סיאול כדי להוביל את התפתחות הבלוקצ’יין. נכון להיום, צוות הממשל כולל סטודנטים, מפתחי בלוקצ’יין, תושבים רגילים ומומחים בתעשייה. במציאות הצוות יפתח טכנולוגיות חדשות ויבדוק אותן. אם הם נראים מבטיחים, הפרויקט יתפרס.

בסופו של דבר תוכנית הבלוקצ’יין והממשלה ישתלטו על השירותים ברחבי העיר, כולל רשת הפעלת ה- IT המרכזית שלהם. יתר על כן, זה גם יעזור להם לנהל כל תוצאות שליליות ברחבי העיר כולה מבלי לפגוע בפרטיות.

בכל מקרה, השימוש ב- ICON למסמכים הוא המקרה הראשון של בלוקצ’יין לממשלה בדרום קוריאה וצעד לעבר עתיד מזהיר.

 

 • קניה

ממשלת קניה משתמשת בבלוקצ’יין ובתכנית ממשלתית לפריסת פרויקט דיור. בפרויקט זה מתכננת הממשלה לפתח 500,000 יחידות. יתר על כן, תוכנית הדיור היא משתלמת באמת ותסיים עד שנת 2022.

יתר על כן, התורמים המסייעים יקבלו 992 דולר מכיוון שהם אינם יכולים להרשות לעצמם משכנתא. עם זאת, המציאות העצובה היא ש -2.48 מיליון קניאים עבדו מאז 2016. ובכל זאת, רק 3.1% מהמספר הזה יכולים להרוויח יותר מ- 992 דולר..

עם זאת, בעזרת בלוקצ’יין לממשלה, פרויקט הדיור יקבל חלוקה נכונה. בעיקר המועמדים הראויים והמשתתפים ביותר יקבלו את הפתרון. לפיכך, ממשלת קניה משתמשת בבלוקצ’יין לממשלה כדי לבסס מיטיבות וחקיקה.

המטרה העיקרית של שימוש בבלוקצ’יין היא הרקורד שלה ביוזמות דיור. אנשי קשר מושחתים רבים נוטים לבזוז את הכסף המוענק למענם. לכן בלוקצ’יין יעקוב אחר הכל בכדי לוודא שאף אחד לא יכול לגנוב לעצמו את הכסף.

למד אודות מודלים עסקיים שונים של Blockchain למיצוי הטכנולוגיה כעת!

פרק 6: רשתות חסימות ארגוניות המתאימות לממשלה

בעיקר שימוש בבלוקצ’יין ארגוני לפרויקטים ממשלתיים הוא שינוי גדול. עם זאת, תצטרך לדעת לאילו פתרונות בלוקצ’יין אתה יכול ללכת. כאן נספר לכם על חמשת הבלוקצ’יין הארגוני המובילה המתאימה למגזר הממשלתי.

 

1. Hyperledger

Hyperledger היא פלטפורמת בלוקצ’יין מובילה ארגונית שיכולה לשמש ליישומים רבים. והמגזרים הממשלתיים הם אחד הגדולים שבהם. אבל מדוע Hyperledger מתאים לממשלה?

ובכן, יש כמה סיבות אפשריות, כמו שיתוף פעולה מראש עם גורמים רבים. שלא לדבר על יכולתם להציע פתרונות בלוקצ’יין שתוכננו במיוחד לתעשיות שונות.

בכל מקרה, בואו נראה מה ההיפרלדגר מציע בפועל למגזר הממשלתי.

 

מה התכונה?

 • מערכת בלוקצ’יין מורשית להגנה על הפרטיות בתכנית הממשלתית. אף משתתף אינו יכול להיכנס לרשת ללא זיהוי נאות. יתר על כן, זה באמת יכול לשנות את האופן שבו השירותים הממשלתיים פועלים.
 • מדרגיות גבוהה תבטיח ביצועים מושלמים גם אם יש יותר צמתים ברשת. זה גם יגדיל את הביצועים במידה רבה.
 • כדי לוודא שאף אחד אחר לא יכול לקבל גישה למידע הממשלתי הרגיש, זו הסיבה שהפלטפורמה מציעה זמינות נתונים שצריכים לדעת. יתר על כן, זה עוזר לשמור על סודיות ולהתרחק מהשחקנים הרעים.
 • שפות שאילתות עשירות יעזרו לאישורי הממשלה להבין טוב יותר את הרשת. הם לא יצטרכו לדעת שפת קידוד לשם כך.
 • הארכיטקטורה המודולרית תאפשר לך לחבר כל תכונה ולהשתמש בהם בבלוקצ’יין בממשלה.
 • מדידת בטיחות עבור נתונים רגישים תוסיף פרוטוקול אבטחה רב שכבתי שאינו נוטה לפריצות.

 

2. מפעל אתריום

Ethereum Enterprise Alliance היא פלטפורמת בלוקצ’יין ארגונית נהדרת נוספת. יתר על כן, בלוקצ’יין ארגוני נמצא בשימוש נרחב במדינות רבות בבלוקצ’יין לפרויקטים ממשלתיים. אבל מדוע על הממשלות לשקול זאת?

נו, EEA מציע התאמה אישית של הפלטפורמה בכל דרך שתתאים לצרכים הטובים יותר. עובדה מהנה נוספת היא הכמות העצומה של שיתופי הפעולה שהיא עשתה עם חברות מרובות וכולן נחלו הצלחה אדירה.

עם זאת, בואו נראה מה הפלטפורמה באמת יכולה להציע בבלוקצ’יין לתוכנית הממשלתית.

 

מה התכונה?

 • היא מציעה פלטפורמת קוד פתוח. אז כל מכון ממשלתי רשאי להשתמש בו. עם זאת, זה לא מוצר אחד, ואף אחד לא צריך לשקול את זה ככה.
 • בכל מקרה, השירותים הממשלתיים רוצים להשתמש בבלוקצ’יין בתכנית ממשלתית; הם יכולים לבקש עזרה מ- Alliance Ethereum Enterprise. במציאות, הברית מחו”ל בכל פרויקט מבוסס אתריום עם דמות סמכותית.
 • תמיכה בפיתוח ארגונים ממשלתיים מגיעה עם התמיכה הטכנולוגית שכל פרויקט חדש זקוק לו. מצד שני, אם חברה אחרת שכבר יצרה פרויקט דומה, EE תוודא שגורמים אחרים יכולים להשתמש בזה.
 • התפתחות מהפלטפורמה הציבורית הקיימת יוצרת יותר מרחב. בדרך כלל הפלטפורמה הציבורית כבר מתקדמת מכל הבחינות, ואם תכונה טובה כלשהי תתווסף לציבורית, הפרטית גם תקבל אותה.
 • שימוש בסטנדרטים מהפריסה הקודמת יבטיח שווי שוק נכון וניתוח ביצועים בתכנית הבלוקצ’יין לממשל.

 

3. קורדה

לקורדה יש ​​שתי גרסאות שונות – Corda ו- Corda Enterprise. במציאות, הארגון מתאים בעיקר לתעשיות מרובות פונקציות. קורדה הארגון הוא גם קוד פתוח, וכל ארגון ממשלתי יכול לבקש בלוקצ’יין מותאם אישית לפלטפורמה ממשלתית.

אם ממשלה כלשהי רוצה שירות איכותי, עליהם בהחלט לשקול את קורדה. נכון לעכשיו, קורדה היא תוצר של קונסורציום בשם R3, ויש להם יותר מ 200 חברים.

שלא לדבר על כך שיש להם רמה מתקדמת של מפתחים ותמיכה טכנית בהתאמות אישיות. עם זאת, כעת נראה מה היכולות של קורדה לממשלה.

 

יכולות של ארגון קורדה

 • חומת האש של Blockchain Application היא תכונה חשובה שיוצרת חומת אש חזקה לכל חברה.
 • מקדם רמה גבוהה יותר של אבטחה ושקיפות לבלוקצ’יין בפרויקטים ממשלתיים.
 • מערכת בלוקצ’יין מורשית להגנה על הפרטיות בתכנית הממשלתית. אף משתתף אינו יכול להיכנס לרשת ללא זיהוי נאות. יתר על כן, זה באמת יכול לשנות את האופן שבו השירותים הממשלתיים פועלים.
 • מציע ערכת ניהול גישה עם יישומים שונים לפלטפורמה. כל היישומים מסוגלים לטפל בצרכים ממשלתיים שונים.
 • תוכנית ניטור האסון יכולה להתריע בפני הרשויות בכל פעם שיש בעיה בפלטפורמה.
 • לכל הצמתים זמינות גבוהה. יתר על כן, הוא מבצע את אותו לחץ בלחץ כפי שהיה עושה עם פחות צמתים.
 • יכולת פעולה הדדית מוודאת שהרשת יכולה לגשת למספר יישומים בו זמנית. במציאות זה יוצר צמיחה אקספוננציאלית במשק.

 

בדוק את ההשוואה המלאה שלנו עם Hyperledger לעומת Corda מול Ethereum עכשיו!

4. אדווה

אַדְוָה התחילו את המסע שלהם חזרה בשנת 2012. אבל אחרי כמה שנים, שמו שונה כ- Ripple. במציאות, המטרה העיקרית של Ripple היא לחבר בין בנקים, תאגידים, חילופי נכסים ורבים אחרים. מתאים בעיקר לשירותים פיננסיים.

עם זאת, כעת, כשכולם יודעים על הפוטנציאל שהוא מביא, מגזרים אחרים משתמשים גם בפלטפורמה. למעשה, ממשלות רבות מתייצבות גם כדי להשתמש בפלטפורמה בבלוקצ’יין לתכנית ממשלתית.

 

מה התכונה?

 • הבלוקצ’יין הארגוני יעזור לחשוב על שווקים חדשים ולייעל יותר צורות עסקיות. במציאות הממשלה צריכה לעמוד בדרישות האזרח. לשם כך, ריפל תוודא שהבלוקצ’יין בפרויקט הממשלתי תואם את ציפיות האזרחים.
 • Ripple מגיע עם ה- RippleNet המאפשר לכל צרכן להתחבר לרשת בקלות. לכן, הפשטות וקלות השימוש יבטיחו יעילות רבה יותר בטווח הארוך. יתר על כן, השימוש בכספי פיאט מגביר גם יותר נזילות בפרויקט.
 • פרוטוקולי אבטחה הם מהטובים ביותר עד כה בפרק זה. יתר על כן, ממשלות זקוקות לאבטחה נוספת, ואדווה תבטיח בדיוק את זה. לפיכך, היא נפטרת גם מכל בעיות בטיחות בבלוקצ’יין לתוכנית הממשלתית.
 • שירותים ממשלתיים צריכים להתמודד עם הרבה תשלומים. בעזרת Ripple הם יכולים לפשט את התהליך במידה רבה. יתר על כן, מעקב אחר תשלומים, העברת נתונים הם רק דובדבן בראש.

 

5. מניין

קוורום היא אחת מפלטפורמות הבלוקצ’יין הטובות ביותר עבור הממשלה בשוק. למעשה, ג’יי.פי מורגן תכנן את הרשת כך שתשתלב עם כל סוג של סביבה שהיא תרצה. לכן, כשמדובר בעסקה מהירה או תפוקה גבוהה, מִניָן הוא בהחלט מלכוד נהדר.

זו הסיבה שבבלוקצ’יין לתכנית ממשלתית קוורום באמת יכול להציע הרבה תכונות משתלמות.

 

מה התכונה?

 • סמכות ניהול הצומת תעזור לכם לנהל את כל הצמתים בהתאם. המשמעות היא שזו פלטפורמה מורשית, ולכן רק צמתים מורשים יכולים להיכנס לרשת. לכן, כל אדם ללא אישור מתאים אינו יכול להגיע בשום צורה.
 • עסקאות פרטיות הן תכונה נהדרת מכיוון שהיא מאפשרת לבצע עסקאות פרטיות לשני צמתים. המשמעות היא שהם יכולים להשתמש בשרשרת פרטית לביצוע עסקאות, שתהיה גלויה רק ​​להם ולאף אחד אחר בפלטפורמה.
 • הסכמה באמצעות הצבעה שונה מאלגוריתמים אחרים של קונצנזוס. המניין אינו נוהג לפי שיטות אחרות מכיוון שהן צורכות אנרגיה ביותר. לכן, כשמדובר בפרויקט ממשלתי גדול, עדיף להקפיד על בלוקצ’יין חוסך אנרגיה בפלטפורמות ממשלתיות.
 • לכל הצמתים זמינות גבוהה. יתר על כן, הוא מבצע את אותו לחץ בלחץ כפי שהיה עושה עם פחות צמתים.
 • ההופעה של קוורום איננה מהעולם. אם אתה משווה את זה עם פלטפורמות אחרות, זה הרבה יותר מעולה. לכן, לכל תהליך ממשלתי, הפלטפורמה מתאימה ביותר.

 

האם יש סיכון בבלוקצ’יין לפרויקטים ממשלתיים?

נכון לעכשיו, ישנם יתרונות עצומים של שימוש בבלוקצ’יין לממשלה. עם זאת, עם יתרונות, ישנם כמה סיכונים.

ראשית כל, הנושא יכול להיות ביטול אפשרי של שירותים ממשלתיים רבים. במציאות, אימוץ בלוקצ’יין לממשלה אכן מגביר את היעילות – סיכונים כמו אובדן כותרות פוטנציאליות. מכיוון שבלוקצ’יין יכול לייעל הרבה שירותים שנעשו בעבר באופן ידני, זה יפחית את כוח העבודה הדרוש.

כתוצאה מכך אנשים עלולים לאבד את מקום עבודתם. עם זאת, בלוקצ’יין יוצר גם סוג אחר של מגזרי עבודה.

שנית, זה לא מהווה יותר סיכון אלא משהו שמדאיג. הממשלה תמיד עוסקת במידע רגיש. כן, בלוקצ’יין לממשלה מציע אבטחה רבה יותר. אך ממשלות רבות עדיין אינן בטוחות אם זה מספיק או לא. כמו כן, החדשות על פריצות קריפטו אינן מגדילות את אמונם בשום צורה שהיא.

לבסוף, בעולם של ימינו, ממשלות יפעלו ברשתות מדור קודם. זו רמה עצומה של הרשת, ושינוי הרשת המלאה יהיה נושא קשה. שלא לדבר על העלות שיידרש כדי לשנות כל מגזר אחד. לפיכך, הגישה הטובה ביותר תהיה לשנות מגזר אחד בכל פעם.

אם אתה רוצה ללמוד עוד על אתגרי אימוץ בלוקצ’יין, אתה יכול לבדוק את המאמר שלנו בנושא.

 

פרק 7: מסקנה

למרות שמבנים פוליטיים או ממשלתיים נותרים ריכוזיים, עדיין יש הרבה מקום להוסיף ביזור בתמהיל. טכנולוגיית Blockchain יכולה לעזור לייעל בדיוק את זה. בגלל היעדר חוסר יעילות שלטוני, האזרחים מאבדים את אמונם.

בתורו, זה פוגע ביחסי ממשל ואזרח. אך בעזרת הבלוקצ’יין לתכנית ממשלתית יכולה להקים מחדש את האמון האבוד.

לא רק זאת, אלא יתרונות אחרים כגון הוספת יעילות, צמיחה כלכלית ושקיפות יסייעו לכל ממשלה להוביל את המדינה לגרסה דיגיטטית יותר..

נכון לעכשיו, אנחנו יכולים רק לשער מה הבלוקצ’יין יכול לעשות ולהציע אילו שינויים זה כבר הביא. עם זאת, נצטרך לחכות לראות האם זה באמת יכול להציע את מה שהבטיח כאשר קורה התאמה בקנה מידה גדול.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map