מדריך למתחילים: מה זה מונרו?

מה זה מונרו? מונרו הוא מטבע קריפטוגרפי אבטחה הטוב ביותר כרגע. זה פרטי ובטוח. זה גם אומר שזה לא ניתן למעקב.

כאשר הביטקוין שוחרר לראשונה, הוא פתר את בעיית המטבע המבוזרת. אנשים יכולים כעת לשלוח ביטקוין מבלי להסתמך על בנק מרכזי. עם זאת, זה היה מוגבל מבחינות רבות. לכן אנו אומרים ביטקוין כבלוקצ’יין מהדור הראשון. למשל, זה לא פתר את בעיית העקיבה. אם אתה מכיר את כתובת הביטקוין של מישהו, אתה יכול לעקוב אחר כל העסקאות המקוונות שלהם באמצעות כל אחד מחוקרי הבלוקצ’יין של הביטקוין.

מה זה מונרו (XMR)?

כדי לפתור את אותן בעיות, מונרו משתחרר. מונרו מסתיר את כל פרטי העסקה כולל השולח, הכונס והסכום המועבר. אנונימיות זו יכולה לעזור בהפיכת הבלוקצ’יין למקום טוב יותר.

מונרו הוא גם קוד פתוח, וכל אחד יכול לתרום לקוד. הוא תומך גם בתכונות כרייה המשמשות להפעלת הרשת. הכורים מתוגמלים על תרומתם לרשת. הכרייה תומכת בשבבים המופעלים על ידי ASIC.

https://getmonero.org/media/Monero_Promo.m4vhttps://getmonero.org/media/Monero_Promo.m4v

במאמר של היום, נחקור את מונרו לקבלת פרטים נוספים. כדי לקבל הבנה טובה יותר, נעבור על הנקודות הבאות.

  1. מונרו מקורות
  2. תכונות מונרו
  3. איך זה עובד?

לכן, ללא כל עיכוב, בואו נתחיל.

מונרו מקור

מונרו החלה את דרכה בשנת 2018. היא נבנתה באמצעות CryptoNote, פרוטוקול שכבת יישומים. הפרוטוקול משמש לתדלוק מטבעות מבוזרים. מונרו די דומה לביטקוין, אך הוא שונה בהטמעה. העבודה התחילה עם Bytecoin, אבל הדברים לא התכוונו. כמעט 80% מהמטבעות פורסמו. כדי לפתור את הבעיה, הצוות החליט למזג אותה ולתת לה את השם “ביטמונרו”. מאוחר יותר זה שונה למונרו.

הצוות שעובד מאחור מכיל שבעה חברי ליבה, 48 מפתחים, שלושה חברי קהילה ושלושה חברי מעבדת מחקר. רוצים לדעת עוד? בדוק את מונרו דף צוות.

תכונות מונרו

כדי להבין טוב יותר את מונרו, עלינו לעבור על התכונות שלו אחת אחת.

1. שליטה מלאה

עם מונרו אתה בשליטה מלאה על המטבע והעסקאות שלך. כמו כן, מונרו הוא פרטי, מה שאומר שאף אחד לא יודע מה, מתי ואיך אתה מקבל את הקריפטו שלך.

2. פטרייתי

זו אחת התכונות החשובות ביותר של מונרו. ללא פטריות, מונרו אולי לא יעיל כמו מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. אז מה זה אומר? זה אומר שניתן להמיר אותו כמו דולרים. לדוגמא, אם אתה שואל מישהו ממישהו, אתה יכול להחזיר לו 50 דולר פעם אחת והשאר ב 25 דולר או רק 10 דולר בכל פעם.

זה אומר שאתה יכול לחזור עם דולר בערכים שונים ללא שום בעיות. מונרו הוא גם פטרי. זה מתבסס על החסרונות של הביטקוין. משתמשי ביטקוין תמיד צריכים להיזהר בעסקאות. כפי שניתן לעקוב אחריו, זה יכול להלוות אותך לבעיות. לדוגמא, אם משתמש השתמש בו לפעילויות לא חוקיות, ולאחר מכן העביר לך קצת ביטקוין, ייתכן שהערך לא יישאר זהה. אתה יכול גם לתפוס תשומת לב מיותרת מצד הרשויות ולהרוג את כל רעיון האנונימיות והביזור.

מונרו עושה זאת היטב, וודא שאף אחד לא יודע על היסטוריית העסקאות של המטבע שלך. זו תכונה ענקית!

מאפיינים מרכזיים נוספים בהם מונרו תומך הם מדרגיות דינמית, תאימות ASIC, מקשים מרובים וכן הלאה.

כיצד עובדת הפרטיות במונרו?

היתרון המשמעותי ביותר בשימוש במונרו הוא תכונת הפרטיות שלו. כדי להשיג זאת, הוא משתמש בחתימות טבעת וכתובות התגנבות. בואו ננסה להבין אותם למטה.

חתימות טבעת: חתימת הטבעת משמשת כדי להבטיח שמידע השולח לא ייחשף. כדי לגרום לזה לעבוד, זהות השולח מעורבת בתוך קבוצה. ברגע שהחתימה הדיגיטלית נוצרת ממשתמש אקראי אחד בקבוצה, היא הופכת להיות שמישה. זה מבטיח שזהות המשתמש שחתם לא תיחשף.

כעת, חתימת הטבעת משולבת עם מפתחות החשבון של השולח. עכשיו הם שוב מעורבים במפתח הציבורי, מה שהופך אותו לייחודי. על ידי ביצוע כל זה, זהות השולח נשמרת פרטית.

כתובות התגנבות: בדיוק כמו השולח, גם על זהות המקבל צריך להגן. זה נעשה בעזרת כתובות התגנבות. זה מגן על השולח וגם על כתובת המקלט.

סיכום

על פי שווי השוק, מונרו נמצאת כיום במקום ה -12 בשווי השוק. הוא צמח חזק בשנים האחרונות והוא נראה חזק. אז מה אתה חושב על מונרו? הגיבו למטה והודיעו לנו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map