איך להיות מנהל מוצר בלוקצ’יין?

מנהל מוצר בלוקצ’יין הוא תפקיד חיוני ומרכזי בספקטרום הקריירה של הבלוקצ’יין. בואו לבדוק את התפקיד של מנהלי המוצרים של בלוקצ’יין וכיצד תוכלו להפוך לאחד כזה.

התהילה הבלתי נגמרת של בלוקצ’יין מולידה מוצרים ייחודיים רבים. ברור כי אלה מושפעים מאוד מהמנגנונים הבסיסיים של טכנולוגיה יוצאת דופן זו. לפיכך, הצורך בבעל מקצוע שינהל את פיתוח המוצרים נמצא בשיא כל הזמנים.

מנהל המוצר של בלוקצ’יין מגדיר בעיקר מתי, מה ולמה של המוצר מבוסס הבלוקצ’יין. אתה יודע מה זה אומר? המשמעות היא שהמנהל יצטרך להוביל צוותים חוצי פונקציות כדי להבטיח את תפיסת המוצר להשקה. מכיוון שהתפקיד הוא מכריע, לרוב, תיאור התפקיד אינו מוגדר כראוי.

כתוצאה מכך, האחריות תשתנה מחברה לחברה, ונראה כי הן אינן מיועדות לתפקיד דומה. הבלבול נובע בעיקר מכך שמגיע תפקיד זה. כאשר לתפקידים מבוססים כמו מהנדסים או מפתחים תפקידים קבועים, מנהלי המוצר עדיין מנסים להגדיר אילו תפקידים עליהם לקחת.

לכן מדריך זה יתמקד בתחום של מנהל מוצר בלוקצ’יין ובמיומנויות שייתכן שתצטרכו כדי לקבל עבודה בתפקיד זה.

הירשם עכשיו: קורס מוסמך לבלוקצ’יין מקצועי (CEBP)

Contents

מיהו מנהל מוצר בלוקצ’יין?

מנהל מוצר בלוקצ’יין אחראי על פיתוח מוצרים מבוססי בלוקצ’יין בחברה. במציאות, מנהג זה נקרא ניהול מוצר. בעיקרון, מנהלי המוצרים מסוגלים ליצור אסטרטגיה מאחורי מוצר ולפקח על השקת מוצר זה מההתחלה ועד הסוף..

יתרה מכך, ייתכן שיהיה עליהם לתאם בין העבודות שביצעו אחרים, כגון מעצבי מוצר, מדעני נתונים ומהנדסי תוכנה. ללא מנהל מוצר מסוגל, מאתגר לגרום למוצר להצליח.

עבודות של מנהלי מוצר בלוקצ’יין כוללות אחריות כמו להבטיח שהמוצר עונה על צרכי המשתמש, מחקר שוק תשומות בעלות ערך וכו ‘. בכל מקרה, האחריות עשויה להשתנות ככל שהמוצר עובר שלבי פיתוח שונים. בשלב מוקדם יותר, היא תתמקד בניתוח לקוחות וניהול משאבים. בחלקים מאוחרים יותר, הוא יעבור לבדיקת המוצר ולהשקתו ביעילות.

לא זו בלבד, אלא שמנהל המוצר גם מבטיח שכל חברי הצוות יהיו בהרמוניה וימלאו אחר המטרה הראשונית של המוצר. לכן, כדי להישאר רלוונטיים בשווקים, המנהל צריך להמציא רעיונות חדשים.

אז, אתה מבין, זו למעשה עמדה חיונית מכיוון שללא מנהל פרויקטים של בלוקצ’יין, לא ניתן ליצור מוצר בהצלחה.

קרא גם:מדריך למתחילים לבלוקצ’יין


מה אתה צריך כדי להיות מנהל מוצר בלוקצ’יין?

כפי שאתה כבר יודע, האחריות והמיומנויות הדרושים כדי להפוך למנהל מוצר בלוקצ’יין משתנים מאוד. לכן, זה קצת קשה להצביע על הכישורים המדויקים הדרושים לך למשרות של מנהל מוצר בלוקצ’יין. לכן חילקתי את רשימת הכישורים למספר חלקים על סמך מה שבדרך כלל חברות הארגון רוצות.

משרות מנהל מוצר בלוקצ'יין -

מיומנויות קשות –

להבין ספרים מבוזרים ומופצים

הבנת הרעיון של ספרים מבוזרים ומבוזרים היא אחת הכישורים הקריטיים שתזדקק להם לתפקידים של מנהל מוצר. למעשה, אתה צפוי לדעת רק על טכנולוגיית הבלוקצ’יין. עם זאת, הפופולריות של פנקסי הספרים המופצים הופכת את הטכנולוגיה הזו למאוד. תוכלו לקבל השראה מטכנולוגיות אלו על מנת להגיע למתאר מוצרים ייחודי.

הייתי מציע להירשם לכל הכשרה של מנהל בלוקצ’יין כדי להבין טוב יותר איך הם עובדים. במציאות, קורסי הכשרה אלה יכולים לעזור לך לממש את המנגנון שמאחורי כל אחד מחשבונות התפלגות. אך זכרו תמיד ללכת על הטובים ביותר בלבד.

היה מסוגל לפתח פתרונות מבוססי בלוקצ’יין

זו עוד אחת מהמיומנויות הקשות עבור מנהל מוצר בלוקצ’יין. מכיוון שתעבוד ישירות על המוצר, עליך לדעת לפתח פתרונות מבוססי בלוקצ’יין. במציאות, מנהלי מוצרים בתחום זה צריכים לדעת על פיתוח תוכנה מכיוון שתעבוד ישירות עם מוצרי הטכנולוגיה של החברה שלך.

לכן, מבלי לזלזל כיצד לפתח אותם, אינך יכול לייצר את המוצר, שלא לדבר על להוביל את הצוות שעומד ליצור את המוצר.

עדיף להתחיל עם JVM, Node.js, או אפילו שילובי שירות. אתה יכול גם לנסות לכסות את תצורות מסד הנתונים. במציאות, כל המידע הזה יעזור לך לפתח את המוצרים הרבה יותר טוב מבעבר.

רוצה ללמוד עוד על פתרונות בלוקצ’יין ארגוניים? קרא עכשיו את המדריך שלנו לפלטפורמות הבלוקצ’יין המובילות ופתרונות ארגוניים!

תצורת ופיתוח תשתיות בלוקצ’יין מאסטר

ללא שליטה בתצורת או פיתוח תשתיות בלוקצ’יין, לא ניתן להפיץ את המוצר עבור לקוחותיך. מנהל פרויקטים של בלוקצ’יין צריך שיהיה לו בסיס ידע מעמיק בתהליך התצורה. במציאות, זה דחיפה מאסיבית לקורות החיים שלך ויעזור לך לקבל החלטות אסטרטגיות עבור המוצרים שלך.

אבל אני חייב להזהיר אותך, זה עלול לקחת קצת יותר זמן לשלוט בהם מכיוון שהם מורכבים יותר. בכל מקרה, אני ממליץ להתחיל לנתח מוצרי בלוקצ’יין מבוססים על מנת לקבל הבנה טובה של אופן פעולתם. זה באמת אמור לעזור לך.

יתר על כן, אתה יכול גם לנסות כל קורס מנהלי מוצר בלוקצ’יין כדי ללמוד על הנושא ממדריך מקצועי.

הכירו את פלטפורמות הבלוקצ’יין

הקפד ללמוד גם על פלטפורמות בלוקצ’יין שונות. במציאות, אחת הסיבות המכריעות לשלוט בפלטפורמות הבלוקצ’יין היא לדעת כיצד פועלות פלטפורמות אחרות. מבלי להבין כיצד פועלים אלה, אינך יכול להשתמש בהם כבסיס לפיתוח המוצר שלך.

כמו כן, לרוב, פלטפורמות אלה נוטות להשתמש בשיטות שונות כדי להגיע לקונצנזוס או אפילו לטבע מבוזר. לכן, התוצאה תשתנה מאוד גם כן. בכל מקרה, הייתי ממליץ לך לבדוק את הניירות הלבנים של DAML, Ethereum, Hyperledger Fabric, Hyperledger Sawtooth ו- Corda כדי להתחיל בתהליך האימון שלך.

זו למעשה דרך מצוינת להגיש מועמדות למשרות בעלות שכר גבוה, מכיוון שאתה כבר כשיר לפיתוח מוצרים.

היה מומחה לתקני Blockchain ומערכת אקולוגית

מערכות אקולוגיות וסטנדרטים של Blockchain משתנים בהתאם לפלטפורמות שונות. לדוגמה, הסטנדרטים בהם קורדה משתמשת שונים מאוד בהשוואה לאת’ריום. נכון להיום, Ethereum פופולרי יותר בנישה זו. לכן, כדאי להתחיל ללמוד על הסטנדרטים של את’ריום ואז לאט להתקדם לעבר פופולריים אחרים.

אתה פשוט תוהה – אילו יתרונות מיומנות זו תציע לי? תוכלו גם לזהות את התבנית בה כולם עובדים ואז להשתמש בהם בתהליכי הפיתוח שלכם.

אני מניח שאתה יכול לחפש הדרכה מתאימה מקורס הכשרה של מנהלי מוצר בלוקצ’יין בכדי ללמוד עליהם בצורה מובנית.

ידעו על תובנות ותעשייה KPI

זו אחת מכישורי הליבה של מנהל פרויקטים של בלוקצ’יין. בשום דרך, אינך יכול לדלג על שליטה במיומנות זו. במציאות, אתה צריך להכיר את האופן שבו התעשייה והשוק פועלים. עליכם לעקוב גם אחר מגמות הענף ולחקור אחר KPI קריטיים (מדדי ביצועים מרכזיים).

יותר מכך, עליכם לגלות שיעורי המרות של לקוחות, נטילת משתמשים, משתמשים פעילים מדי יום, עלויות רכישת לקוחות, שימוש בתכונות, אלמנטים של שביעות רצון לקוחות וכו ‘..

מבלי למנף את הנתונים שהלקוחות מייצרים, אי אפשר לפרוש מוצר ולצפות לתפוקה מצוינת. לכן, דאגו לחדד מיומנות זו כדי שתוכלו לחקור במהירות את הנושא ולהעלות נתונים סטטיסטיים שמישים עבור המוצר.

להבין ארכיטקטורות של בלוקצ’יין

אדריכלות בלוקצ’יין היא נושא מורכב מלכתחילה. לכן, בהתחלה, יתכן שתתקשה להבין. אך עליכם להבין באופן מלא כיצד כל אחד מהסוגים פועל. בעיקר תראה רשתות חסימות ציבוריות, פרטיות, קונסורציום והיברידיות.

כמו כן, אלה כוללים תהליך עבודה שונה ומציעים תכונות נוספות. ברור שלכולם יש גם רמות שונות של חסרונות. לכן, כאשר הלקוח שלך מתאר את מבוקשו, עליך לבצע בחירות חינוכיות בהן הארכיטקטורה מתאימה לצרכיו.

בכל מקרה, אתה יכול לנסות ללמוד על זה בעצמך, או שאתה יכול להירשם לקורס מנהל מוצר בלוקצ’יין כדי ללמוד ממומחה..

הירשם עכשיו:קורס מוסמך לאדריכלות בלוקצ’יין (CEBA)

למד לפתח מפרט מוצר של Blockchain

לצורך הכשרת מנהלי מוצר הבלוקצ’יין שלך, עליך ללמוד כיצד לפתח מפרט מוצר של בלוקצ’יין. כאן תתחיל להבין כיצד מוצרי בלוקצ’יין שונים משווקים ונארזים.

יותר מכך, עליכם לקחת את מה שהלקוח רוצה ומה גם הצרכנים שלהם רוצים. בכל מקרה, אם לא תצליח להגדיר את המפרט של המוצרים, הצרכנים לא יבינו מה אתה מנסה להציע.

אתה יכול לתת מתאר נכון של מפרט המוצר לצוות שלך כדי לשמור עליהם ממוקדים במטרה ולהגביר את היעילות. במציאות, זה נוהג להקפיד על מטרה לפני שמתחילים לעבוד על כל מוצר.

להיות עסק עסקי וטכנולוגי

מנהלי מוצרים מומחים בשילוב טכנולוגיה ומודלים עסקיים יחד. לכן, לשם כך, עליכם לשלוט במלאכת הפעלת העסק בהצלחה. הידע שלך בטכנולוגיה ישפיע לטובה על המוצר הסופי, אז וודא שאתה יודע על בלוקצ’יין ממש טוב.

מלבד זאת, עליך לבחור ללמוד את התהליך של פיתוח תוכנה טיפוסי וכיצד התוכנה יכולה להשפיע על העסק. ברוב המקרים יהיה עליכם להבטיח תוצאה טובה מהמוצרים שאתם מציגים. לכן, דאגו לשמור על איזון בין שני האלמנטים. אני ממליץ לנתח מחקרי מקרה של חברות מכובדות על מנת ללמוד על המודלים העסקיים שלהם. זה בוודאי יגביר את כישוריך.

יכולת לשתף פעולה / להוביל יוזמות עיצוב ופיתוח

אחת מכישורי מנהל המוצר של בלוקצ’יין מובילה או משתפת פעולה עם צוות העיצוב. במציאות, התהליך עשוי להשתנות מחברה לחברה. לצוות העיצוב יכול להיות מנהיג משלו; במקרה כזה, עליך לשתף פעולה עם אותו צוות בכדי להגיע ליוזמות פיתוח חדשות.

דאגו לשמור על ראש פתוח ולעודד את חברי הצוות לעשות טוב יותר. כמו כן, עזור להם להבין מה מועיל יותר עבור הלקוח וכיצד תוכל להשיג זאת. תובנה על מה הצרכנים אוהבים כרגע תשפיע רבות על התוצאות הסופיות של תהליך העיצוב.

אך אל תדגישו יתר על המידה את מה שהצרכנים רוצים כמו רוב הזמן, זה לא ריאלי.

ניתוח האסטרטגיה העסקית של בלוקצ’יין הוא הצעד הראשון לקראת פיתוח מוצרים. קרא את המדריך האולטימטיבי שלנו לאסטרטגיה עסקית של בלוקצ’יין כדי להבין כיצד התהליך עובד.

קבל ניסיון בתהליך פיתוח מוצרים של Blockchain

לרוב, חברות ארגוניות רוצות להעסיק עובד עם רקורד של ניסיון בעבודה. לכן, אם תצליחו לצבור ניסיון בתהליך פיתוח המוצרים של בלוקצ’יין, זה יהיה נקודת פלוס ענקית לקורות החיים שלכם.

אם אתה רק מתחיל, עדיף להתחיל בחברת תוכנה כדי לעבור כל שלב בפיתוח המוצר. לפעמים אפילו ניסיון כמתמחה יכול לעזור לך לנחות עבודה טובה.

הייתי מציע לך לבנות את קורות החיים שלך לפני שאתה מכוון לחברות ארגוניות מכיוון שאתה צריך להיות כשיר מאוד לכך.

מיומנויות רכות –

מחזיקים במיומנויות אסטרטגיות לפיתרון בעיות מבוססות מוצר מבוססי בלוקצ’יין

זו אחת הכישורים הרכים שאתה צריך לשלוט בהם. במציאות, בתהליך הפיתוח של מוצר, כל דבר יכול להשתבש בכל רגע. לכן, כמנהל מוצר בלוקצ’יין, באחריותכם לפתור את הנושא כמה שיותר מהר.

אתה אף פעם לא רוצה לרדת מאחורי לוח הזמנים מכיוון שהוא משפיע גם על צוות השיווק. לכן, עליכם לחדד את יכולת החשיבה האסטרטגית שלכם לשלמות על מנת להציע פיתרון מהיר. עם זאת, דאג לשמור על הפתרון שלך ללא שגיאות מכיוון שאפילו השגיאה הקלה ביותר יכולה לעכב את פיתוח המוצר.

בכל מקרה, אתה יכול להתחיל ללמוד על בעיות הליבה שחברות התוכנה מתמודדות בהן בדרך כלל ואז לעבור לנושאים ייחודיים יותר. עם זאת, לרוב, תיתקל בבעיות ייחודיות הזקוקות לפתרונות ייחודיים.

יש כישורים רחבים בין תחומים

כישורים רחבים בין תחומים הם הנקודות החזקות שלך. לכן, דאגו לחדד אותם לשלמות. מנהל מוצר צריך תמיד להיות בעל כישורים כמו ניתוח יכולות, זריזות, מחשבה חדשנית, חשיבה מחוץ לקופסה, DevOps וכו ‘..

בדרך כלל חברות ארגוניות רוצות להעסיק אנשים רב-תכליתיים וקולניים. מכיוון שתהיה ראש צוות, עליכם להפוך גם לאדם עם. לכן, להיות קולניים ומוחצנים זו איכות מעולה לזרוח בסביבה ארגונית.

להיות משא ומתן מקצועי

יהיה עליכם לעבוד עם בעלי עניין ולקוחות שונים, יחד עם אנשי צוות המגיעים עם השקפות, טעמים ורעיונות שונים. לכן, כשאתה האדם המגיע לדרך, עליך לקבוע סדרי עדיפויות ולנהל בהצלחה את כל המשברים והסכסוכים.

זו אחת מהמיומנויות המשמעותיות של מנהל מוצר בלוקצ’יין שאתה באמת צריך להיות טוב בהן. אבל אל תסתפקו אפילו באמצע הדרך רק בשביל לספק את שני הצדדים. זכור תמיד את טובת המוצר.

במציאות, מיומנות זו תעזור לך לגרום לבעלי העניין להסכים עם התקצוב או המשאבים שאתה עשוי להזדקק למוצר.

פיתחו סגנון מנהיגות ייחודי

כן, ההנהגה של מנהל מוצר בלוקצ’יין שונה במקצת מסוגי מנהיגות אחרים. כאן, אתה צריך להוביל את הרעיון של המוצר. במציאות, הובלת מוצר שונה מאוד מאנשים מובילים. על מנת לעשות זאת, עליך להראות תשוקה למוצר שלך וליישר את כל בעלי העניין עם הרעיון שלך.

יתרה מכך, עליכם להפגין את האסטרטגיה שלכם ולקבל חזון ברור לגבי מטרתכם. זה יעודד את חברי הצוות שלך ואיך המחויבות שלך למוצר ולחברה. כל ויברציות העמדה הללו יגרמו לאנשים לתמוך במאמצים שאתה משקיע בפרויקט.

הירשם עכשיו:כיצד לבנות את הקריירה שלך בקורס Blockchains ארגוני

כישורים אחרים –

קבל תואר בהנדסת מדעי המחשב

ברוב המקרים, משרות של מנהל מוצר בלוקצ’יין מבקשות תואר בהנדסת מדעי המחשב. כהסמכה חינוכית, זו דרך טובה להתחיל את המסע שלך. יותר מכך, זה מראה שאתה באמת יודע מה אתה עושה וכמה קליבר אתה מחזיק.

יותר מכך, התואר בתחום המקורי יעזור לך להבין את המונחים המורכבים של בלוקצ’יין בצורה קלה יותר, ותוכל לתפוס אותם במהירות בתוך זמן קצר. אתה יכול גם לצפות לתפקיד טוב בחברה עם משכורת גבוהה יותר אם יש לך תואר להציג.

הירשם לתוכנית הסמכה של Blockchain ארגוני

מכיוון שבלוקצ’יין הוא סוג חדש של טכנולוגיה, הוא אינו זמין במוסדות חינוך. לכן, כדי ללמוד על כך, תצטרך להירשם לקורס בלוקצ’יין. זו דרך נהדרת להראות שאתה מסוגל לעבוד עם מוצרי בלוקצ’יין.

אמליץ להירשם לקורס מנהלי פרויקטים של בלוקצ’יין על מנת ללמוד על בלוקצ’יין ועל האחריות שלך. לרוב, קורסים אלה יכסה את כל האלמנטים שתצטרכו לקריירה שלכם. אז, זו השקעה טובה.

אם אתה מצליח להשיג הסמכת מנהל מוצר של בלוקצ’יין, אתה בוודאי יכול לצפות לתפקיד עבודה משלם גבוה.

הסמכת בלוקצ’יין ארגוני יכולה לעזור לך להעשיר את קורות החיים שלך מהר יותר. בדוק את 10 הסיבות לקבלת הסמכת הבלוקצ’יין הארגוני שלך.

מדוע כדאי ללכת למשרות של מנהל מוצר Blockchain?

הגדלת הביקוש

הביקוש למנהלי מוצרים נמצא בשיא כל הזמנים. כעת, כאשר סוף סוף הבלוקצ’יין הולך לגזע המרכזי, חברות ארגוניות רבות להוטות להשיק מוצרים משלהן. לדוגמה, התבונן ב- IBM. הם משיקים בשוק הרבה מוצרים מבוססי בלוקצ’יין ויוצרים בהצלחה מגזר נישה.

יותר מכך, אין הרבה עובדים מוסמכים שיובילו את מחזור החיים של פיתוח מוצרים באופן מלא. אז, הביקוש לעולם לא יורד. בכל מקרה, אם אתה יכול לקבל הסמכת מנהל מוצר של בלוקצ’יין כדי להציג, אתה יכול לפנות בביטחון לכל סוג של חברה שתרצה.

עבודה בתשלום גבוה

שכר מנהל המוצר של בלוקצ’יין נע בין 46 אלף דולר עד 100 אלף דולר לשנה. זוהי רמת משכורת מצוינת שיכולה להציע ביטחון לעתידך. אני חייב לומר, הטווח יכול לגדול גם אם יש לך ניסיון טוב ועובדים בחברה מכובדת. בעיקרון, שכרו של מנהל מוצר בלוקצ’יין ימשיך לעלות כיוון שהוא מקושר ישירות לספקטרום הביקוש.

אתה תהיה גם מנהל מוצר טק, כך שהערך שלך תמיד גבוה יותר ממנהלי מוצרים אחרים. זו סיבה טובה להשיג קריירה בתחום זה.

הזדמנות לחדשנות

עם ניהול מוצרים, אתה מקבל את ההזדמנות לחדשנות. במציאות, תעבוד עם לקוחות רבים, ובכל פעם שהם ירצו משהו ייחודי ושונה. אפילו הנישה עצמה מבקשת פיתוח מוצרים ייחודי בכל פעם מכיוון שאי אפשר לספק אנשים עם תכונות מוצר דומות.

לכן, אם אתם אוהבים חדשנות או לאתגר את עצמכם לעשות טוב יותר, אז זה התחום המושלם עבורכם.

גמישות רבה יותר במקום העבודה

יתרון נוסף נוסף שתקבלו מעבודה זו הוא האופי הגמיש של האחריות. בדרך כלל, הצוות יכול להיפגש בכל מקום ובכל זמן, כך שאין פרק זמן קבוע לעבודה בחברה. שוב, ייתכן שיש לך אורח חיים עמוס, אך הוא ישתנה ממוצר למוצר. מוצרים מסוימים עשויים להזדקק לעבודה רבה יותר מאחרים.

כמו כן, חברות רבות מציעות חדרי בילוי כדי לשמור על ריכוז ומאושר בעבודתך. זו הזדמנות נהדרת עבורכם.

עבודה על המהפכה הטכנולוגית

אתה מתחיל לעבוד על טכנולוגיה חדשה לגמרי, המהפכה את האופן שבו אנו רואים מוצרים טכנולוגיים. האם זה יכול להשתפר מזה? אז אתה תהיה זה שתעצב מחדש את המודל העסקי בדרכים שיעזרו בקידום המוצר שתשיק.

בעזרת כישורי הניהול שלך תוכל לחקור תוצאות שונות ולגלות קווי מוצרים חדשים המתאימים לצרכנים. אז תקבלו את חווית החיים.

מגרה אינטלקטואלית

זו אחת הסיבות העיקריות לכך שאתה צריך ללכת לעבודה זו. ניהול מוצרים הוא תחום קשה ומאתגר, וזה גם מגרה אינטלקטואלית עבורכם. אתה יכול לבדוק את נקודות החוזק שלך ולהתגבר על חולשותיך ולצמוח בקריירה המקצועית שלך.

יותר מכך, זה אחד מתחומי העבודה המרתקים כרגע, אז זה נורמלי רק שאתה מתרגש מזה. במציאות, באמת לא יהיו לך גבולות ותוכל לעבוד בענפים שונים כרצונך.

מחשבות מסכמות

כמחשבה אחרונה, תפקיד מנהל המוצר של בלוקצ’יין הוא בחירה טובה בקריירה ברגע זה. בלוקצ’יין משתלטת אט אט על הענפים העסקיים, ובקרוב היא תתחיל לשנות את האופן בו אנו רואים את הכלכלה.

לפיכך, זו הזדמנות בשבילך לנצל, ואתה יכול לעלות לפסגה במהירות. אם אתה מעוניין ללמוד על בלוקצ’יין מאיש מקצוע, תוכל לבדוק את הקורס המקצועי שלנו בנושא בלוקצ’יינים.

כמו כן, אם אתה טירון חדש ואינך בטוח לגבי ההרשמה לקורסים מקצועיים, אז עשה את הצעד הראשון עם קורס הבלוקצ’יין החינמי שלנו כדי לקבל מושג בסיסי על בלוקצ’יין. למה לחכות? התחל את מסע הבלוקצ’יין שלך עכשיו!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map