מדריך למתחילים: מהו OmiseGo – שער התשלומים

לתעשיית הבלוקצ’יין יש רעיונות מהפכניים. האוצר הושפע מאוד. שחקן חדש הופיע – OmiseGo. האם אתה יודע מה זה OmiseGo?

זהו פרויקט מבוסס בלוקצ’יין המבקש להגדיל את הנגישות, האבטחה והמדרגיות של עסקות פיננסיות. הפרויקט מבטיח חיבור רשת ליותר משתמשים ופוטנציאל בלתי מוגבל למהירות עסקאות למיליארדי עסקאות בשנייה.

חוץ מזה הוא גם מבקש להבטיח את ביטחונם של העסקאות הכספיות שלך. האבטחה מגיעה עם השימוש בגיבוי Ethereum. היתרונות של החוזה החכם של את’רום כוללים גם הם.

למידע נוסף על שירות פיננסי ריבוני זה. ואתה יכול כנראה להסתכל על מה זה OmiseGo כהשקעה.

מה זה OmiseGo?

נקודות זכות תמונה: OmiseGo

אומיס היא חברת תשלומים. היא פועלת באינדונזיה, סינגפור, תאילנד ויפן. לחברה מומחיות ומיומנות רבה בשוקי התשלומים. חוץ מזה, OmiseGo מתגאה במסחור ויישום של כמה מוצרים פיננסיים.

OmiseGo נכנסת להציע פתרון תשלומים בזמן אמת. המייסד והמנכ”ל ג’ון האסגאווה ראה הזדמנות בשנת 2013. לאחר מכן הוא החל את OmiseGo.

OmiseGo היא בלוקצ’יין ציבורי המחובר לרשת הראשית של את’ריום. רשת הבלוקצ’יין OmiseGo שואפת לבצע עסקאות פיננסיות בצורה מאובטחת. העסקאות הכספיות כוללות; פיקדונות שכר, העברות כספים, מימון בשרשרת האספקה, תשלומים, B2B מסחר, תוכניות נאמנות ועוד ועוד. אתה יכול לעשות את כל אלה בצורה סבירה ומבוזרת לחלוטין.

ביזור מבשר ומבטל בלבול. בלבול שנוצר כתוצאה מהתמוטטות בתיאום המעבדים הפיננסיים. המעבדים כוללים שערים וספקי תשלום. כל צדדים שלישיים אלה עולים למשתמש או מאטים את קצב העסקה.

הסביר בלוקצ’יין של OmiseGo

הבלוקצ’יין מורכב מ;

 • מערכת ספקי נזילות
 • שער בלוקצ’יין מגובה נכסים
 • חילופי מבוזרים
 • מערכת הודעות מסלקה

בלוקצ’יין OmiseGo משתמש באסימונים של OMG. הבלוקצ’יין משתמש במנגנון הוכחת ההימור. המנגנון מבטיח את אכיפת הרעיון ללקוחות. הטכנולוגיה מציגה ביצועים גבוהים. זה מאפשר החלפות החל ממנפיקים המגובים על ידי פיאט וכלה באסימוני בלוקצ’יין מבוזרים לחלוטין. שלא כמו טכנולוגיות ביזור רבות, OmiseGo תלויה בשתי סוגים של בלוקצ’יין.

חוץ מזה, הבלוקצ’יין או חסימות הרבים הרבות אינן זקוקות לשער מהימן. המרכיבים העיקריים של OmiseGo הם החוזים החכמים ותכונות אסימון הפרוטוקולים.

חוזים חכמים של OmiseGo

פלטפורמת OmiseGo משתמשת ב- Ethereum. אתריום ידוע מאוד בזכותו מושג חוזים חכמים. מושגי החוזה החכם מקדמים את חילופי הנכסים בשקיפות. החוזים החכמים מאפשרים ללקוחות לבצע את העסקאות באופן חופשי יותר.

חוזה חכם כזה שניצל את OmiseGo הוא פלזמה. בהמשך תלמד על כך במאמר זה.

יעדי לקוחות OmiseGo

OmiseGo מכוונת באופן בסיסי לשתי רמות לקוחות; יחידים ונותני תשלומים אלקטרוניים (EPP). עבור אנשים פרטיים, OmiseGo מכוונת לעזור להם לבצע את כל העסקאות הבנקאיות. אז תשלחו ותקבלו כסף בעלויות עסקה מופחתות. הטכנולוגיה תסיר את תפקידם של בנקים ומוסדות צד ג ‘מהימנים. לפיכך, פירוש הדבר שתיהנו מאוטונומיה רבה יותר ומשליטה כספית בכספיכם.

לקוח היעד הבא, ה- EPPs, OmiseGo יהפוך את ה- EPP לנגישים. ה- EPP יוכלו להציע ללקוחותיהם דרכים טובות יותר לשלוח כסף מרשת לרשת.

ארנק OmiseGo: SDK של ארנק הלבן הלבן

ארנק הוא יישום המסייע ללקוח לשלוח, לקבל ולאחסן ערך. כאשר הוא נפתח באמצעות מחשב, הארנק הופך את מחשב אותו לקוח לצומת. אז מה מייחד את ארנק הלייבל הלבן?

SDK במלואו הוא ערכת פיתוח תוכנה. זהו אוסף של פונקציות מוגדרות מראש. זה מאפשר למפתחים להתפתח ביעילות ובבטיחות. לפיכך, ארנק ה- SDK של התווית הלבנה יאפשר לחברות ליצור ארנקים עבור המשתמשים שלהן. המוצר או הארנק שנוצר על ידי היזם יהיו שלהם. ה- SDK רק ידאג שכל תהליך הפיתוח יואץ. הארנק יהיה חופשי לשימוש עבור כל מפתח.

אסימון OMG

לאחרונה, וויטליק בוטרין צייץ בטוויטר OMG שהוא האסימון המועדף עליו. ויטליק בוטרין הוא המייסד של את’ריום. זה הופך אותו לאיש משפיע מאוד ברחובות פסוק הקריפטה. בוטרין הכין את הציוץ בדצמבר 2017. לאחר הציוץ, מחיר ה- OMG עלה מ- 0.40 דולר בלבד ל -19 דולר מסיבי. אם היית משקיע מוקדם, אז בטח קצרת בגדול.

אבל מה גרם לוויטליק להבחין באופן שעשה?

אז בואו ננתח את מה שהופך את האסימון האהוב על OMG Token Vitalik Buterin.

 • אסימון OmiseGo אינו אמצעי החלפת אסימון
 • לאסימון OmiseGo יש מודל הערכה ברור
 • יש הנחות צפויות לגבי דמי מס
 • האם ניתן להגנה משפטית יותר מכיוון שהוא דורש החזרות אקטיביות מצומת פועל ולא החזרות פסיביות.

הסיבות לעיל הן מצביע על האופן שבו מטבע האסימון הוא בעל ערך.

שימושים בטוקי OmiseGo

בפלטפורמה האסימונים ישמשו לרכישת הלקוח את הזכויות לאישור חסימות. יותר כמו הוכחת המוקד. כל עסקה המתבצעת בפלטפורמת OmiseGo תניב עמלה קטנה. מכאן שככל שתבצעו יותר עסקאות כך יש לכם יותר אסימונים. שמירת האסימונים בארנק משמעה שאתה מגדיר את האסימונים.

סוכן גבוה יותר יקבל יותר עמלות מאשר סוכן נמוך. לפיכך, לאסימונים יש תפקיד חיוני בהוכחת ההימור ב- OmiseGo.

OmiseGo ICO

הצעת המטבע הראשונית (ICO) הינה מכרעת בתחילתו של כל פרויקט קריפטו. זה בעצם האמון שמשקיעים מכניסים למטבע.

חברת האם OmiseGo היא Omise. הוא פתח את ה- ICO ביוני 2017, והוא רץ ליולי 2017. אומיס, הפעל את ה- ICO הפתוח לחודש אחד בפלטפורמת הבלוקצ’יין Ethereum. והיא גייסה 28 מיליון דולר.

אומיס חילק את כספי ICO באופן הבא;

 • 20% – נשמר על ידי אומיס
 • 5% – איירדרופס של אומיס למחזיקי אתריום
 • 10% צוות פיתוח
 • 65% – מופץ לציבור

צוות OmiseGo

צוות מפתחים אומר הרבה על רעיון או פרויקט. האנרגיה והיעילות של הצוות יתורגמו ליצירת מופת יוצאת מן הכלל. צוות בעל חזון יכול להיות רק רעיון בעל חזון. הצוות המתפתח ב- OmiseGo מורכב מ-;

 • יוני הסגאווה- מייסד ומנכ”ל
 • דוני הרינסוט – מנהל תפעול ומייסד שותף
 • וונדל דייוויס- עיצוב מוצר
 • ואנסה צ’טיקוואניג ‘- מנכ”ל
 • תומאס גרקו- יועץ מיוחד

חוץ מזה, צוות נהדר דורש הרבה מאוד יועצים. לצוות OmiseGo יועצים מי זה מי בעולם הבלוקצ’יין. הרשימה כוללת מייסדי חברת Ethereum, Vitalik Buterin ו- Gavin Wood ודמויות משפיעות אחרות בעולם הבלוקצ’יין. ביניהם פרופ ‘דייוויד צ’ואן, אקדמאי במימון.

מסיבה זו, OmiseGo הוא רעיון בעל חזון מכיוון שצוות הניהול תמיד בדרכים לשפר אותו. הצוות שואף לגרום ל- OmiseGo להשיג ביזור של עסקאות פיננסיות.

עכשיו אתה יודע מה זה OmiseGo. אתה יודע להשקיע בזה? בואו כעת נחליף הילוך כדי לבדוק מדוע כדאי להשקיע ב- OmiseGo.

חיבור Ethereum של OmiseGo

השני לביטקוין בפסוק הקריפטו הוא Ethereum. תחזיות בעולם הקריפטו מראות כי את’ריום עשוי להעלות את הביטקוין. לפיכך, השותפות בין OMG ל- ETH מועילה.

צריך להיות אימות מלא של הצומת בתוך Ethereum לאבטחה בעסקאות. אז לקוח יוצר חוזה חכם עם Ethereum Blockchain. החוזה נועל כספים בתנאי שרשרת OMG. מכאן, ה- OMG מבצע הזמנות ונועל את כספי הלקוח בתוך ה- OMG.

נסיעה על כתפי ענקיות בשטח פירושה רק צמיחה. הטכנולוגיה ממשיכה לצמוח על ידי למידה על ההתפתחויות בתוך רשתות הבלוק האחרות. ההנהלה מבינה בצורה כה ברורה עד כמה השותפות האסטרטגית הזו מגיעה.

השלכות כלכליות של אסימוני OMG

 1. מאמתים מרוויחים עמלות מאימות פעילות OMG
 2. שעבוד לאחרים יהיה בעלות
 3. תשלומים ודמי מחלף מעודדים פעילויות פעילות כנות
 4. פעילות לא ישרה נענשת על ידי שריפת האסימונים.

חיבור OmiseGo ו- Github

ספריות OMG מתארחות ב- Github. גיתוב היה נושא מרעיש בעולם העסקים. לאחרונה, מיקרוסופט רכשה את Github, אך זהו סיפור ליום אחר. הספריות מיועדות; Python, JavaScript, PHP, Android, IOS, Ruby ו- NET.

תשלומי OmiseGo לנייד

העולם של היום הוא עולם נייד. אנליסטים פיננסיים רואים בתשלומים ניידים עתיד הכספים. אינך יכול לדרוך בתעשיית הפיננסים מבלי לפגוש באפליקציות הקשורות לארוסה. יש נוחות רבה בשימוש באפליקציות. לחברת האם Omise יש ארנקים ניידים עם ApplePay, Android Pay ו- SamsungPay. יש להפיץ את הנוחות לרחובות הקריפטו.

OmiseGo ומקדונלד’ס

כולנו מכירים את מקדונלד’ס. האם איננו? הם המובילים בעולם בתעשיית המזון. בתאילנד מקדונלד תאילנד ואומיס נכנסו לשותפות. השותפות מבטיחה שמקדונלדס תאילנד תשתמש ב- Omise רק לתשלומים מקוונים. השאלות עדיין מוטלות על פקודות החנות והאחוזים לקחת הביתה. אבל דבר אחד ברור שיש אמונה בשותפות זו.

ממשלת תאילנד ו- OmiseGo

טכנולוגיית הבלוקצ’יין אינה כה פופולרית בממשלות. אבל, כמה ממשלות אימצו טכנולוגיית בלוקצ’יין. חלק מהמדינות הללו שמתאימות לבלוקצ’יין כוללות את יפן ותאילנד. שתי המדינות מבקשות ליצור חברה נטולת מזומנים. בהצעה זו בחרה תאילנד ב- OMG.

באמצעות משרד האוצר בתאילנד הם השיקו מערכת תשלום אלקטרוני. חוץ מזה הם פירסמו את מערכת facepay facepay. פירושם שלקוח משתמש בזיהוי פנים כדי לבצע תשלומים. ממשלת תאילנד והבנק המרכזי של תאילנד מאשרים תשלומים אלה.

צוות אומיס, ויטליק בוטרין, והבנק המרכזי של תאילנד השתתפו בפגישה משותפת. בפגישה הם הביעו עניין ואופטימיות בשותפות.

פלזמה ו- OmiseGo

זכרו כמובטח, על כך שלמדתם מהי פלזמה. ובכן, הנה אתה. פלזמה היא פיתרון לשינוי גודל בתעשיית הבלוקצ’יין. ג’וזף פוון וויטאליק בוטרין פיתחו את פתרון הפלזמה. פתרון זה פותר בעיות הנובעות ממספר העסקאות שבוצעו בפלטפורמה.

בעיקרון, פלזמה היא חוזה חכם בתוך את’ריום. החוזה החכם מאפשר למפתח אחר לקבל פלטפורמה עם ביצועים גבוהים. משמעות הדבר היא שהפלטפורמה המשתמשת בפלזמה תבצע עסקאות רבות, מהירות ובטוחה.

 

נקודות זכות תמונה: אומיסגו

אומיס צפה את בעיות המדרגיות. בכך, החברה התקשרה עם פלזמה כדי לעזור לה להתמודד עם שאלות אלו. כצפוי, העניין ומספרי הלקוחות גוברים. והם ימשיכו לצמוח. לפיכך, עם עומס העבודה המוגבר, אומיס עדיין תוכל לשרת את לקוחותיה בחריצות.

 

OmiseGo Airdrop

זה יהיה עוול גדול לדבר על OMG ללא OMG אסימונים איירדרופ. הייתה נתח אסימוני של 5% לאחיזה בטיסת האוויר בחינם לחלוטין. מחזיקי ארנק Ethereum נהנו מאיירדרופ זה.

אבל, מה זה נפילת אוויר?

הרעיון של איירדרופ יכול להיות מבלבל מאוד. Airdrop מבקש לתגמל את מחזיקי ארנק ETH ב- ERC-20. כדי להיות זכאי לטיסת אוויר, על לקוח ETH להיות בעל יתרת מינימום של 0.1 Ether בארנק. זה מבטיח שרק לקוחות ETH פעילים יקבלו את היתרונות של airdrop.

OMG השתמשה ברעיון כדי לתגמל אנשים עם מספיק אתר. כל 5% האסימונים עבור Airdrops הוצאו ונמצאים במחזור.

הרעיון ברור כעת. עם זאת, ירידת אוויר היא מטרה להונאות והונאות. לפיכך, כאשר מתמודדים איתם, צריך להיות בטוח באמינות. לעת עתה, אין OMG Airdrop.

מה זה OmiseGo: מפת הדרכים

ה- ICO של OMG קרה בשנה שעברה. עד היום יש אסימונים במחזורים. 2018 תדאג שאומיז תרחיב את OMG ותתמודד עם מגבלות כמו;

 • הבטחת מידע מסחרי מדויק
 • התמודדות עם רשתות חסימות המרתיעות ארגון מחדש

חדשות OmiseGo: השקת מיינט?

לכל פלטפורמת רשת Block יש רשת רשת ובדיקה. ה- mainnet מבצע את העסקאות הפעילות ו- testnet עוזר למפתחים לבצע את הבדיקות. לפרויקטים שעובדים יש ממש. עם זאת, OmiseGo פועלת על העליונה אם Ethereum Blockchain ולכן אין צורך במאנט. כיוון שהמטבעות רק מעידים על כך;

 • ה- ICO אינו תרמית
 • שהטכנולוגיה עובדת ומכאן משפרת את אמון המשקיעים
 • ההתפתחות הזו נמשכת

אז, האם עלינו לצפות להשקה של OmiseGo Mainnet? האמת היא שאנחנו לא יכולים לקרוא לזה באופן סופי. עלינו לחכות שאומיס יביא לנו את המידע הזה.

מהי התחרות של OmiseGo?

כמו שציינתי קודם, לבלוקצ’יין יש כמה רעיונות חדשים. מכיוון שתחום הפיננסים מתמודד עם רעיונות חדשים, OmiseGo מתמודדת גם עם רעיונות מתחרים חדשים.

הנה התחרות ל- OmiseGo אם כי עם פחות פרסום:

טנקס

Tenx / שלם פרויקט קריפטו שמטרתו להציע גישה מרובה למטבעות וירטואליים על פני רשתות שונות בכרטיס אחד. היא גם רוצה שמשתמשים יהנו משיעורים שקופים בזמן אמת ללא חיובי המרה. וזה גורם למשתמשים להיות בשליטה בכספים שלהם, מכיוון שהם יכולים למשוך מכספומטים, לנעול, לפתוח את הכרטיס ולשלוח כספים לקבל באפליקציה אחת..

היא רשומה בבורסות שמחיר השוק שלה הוא כ -0.6 דולר ושווי של כ -70 מיליון דולר.

בקש רשת

רשת הבקשות היא פלטפורמה מבוזרת הבנויה על את’ריום. הוא מבקש להיות שירות תשלומים. הרשת משלבת רעיון אחד ייחודי שכנראה לא שמענו כמעט בכל הפרויקטים. היא משלבת מערכת דיני סחר ומטרתה לעבוד ברוב החקיקה אם לא בכולן.

מתוארים כעתיד המסחר. ובכך הם רוצים להביא את 4 חברות ראיית החשבון והייעוץ המובילות לשימוש במטבעות קריפטוגרפיים. כמו כן, הרשת תאפשר לכל משתמש ומוכר להשתמש במטבע כלשהו.

שווי האסימון הוא כ -0.07 דולר בבורסות עם שווי שוק של כ -54 מיליון דולר.

אחרים

יש מתחרים אחרים כמו Bitpesa ו- MicroMoney. MicroMoney מעניינת כי טענה כי נתנה הלוואות מבוססות בלוקצ’יין ברחבי אסיה. שווי האסימון שלה מוערך בכ 0.104 $ עם שווי שוק של 1.15 מיליון דולר.

כעת התחרות מתקיימת בתחפושת כדי להפוך את הצוות שמאחורי OmiseGo להיות חרוץ. לכן, לקוחות ומשתמשים יכולים לחכות ולראות אם זה יענה על הציפיות שלהם.

סיכום

ה- OMG היא אכן טכנולוגיה פיננסית מהפכנית. הבסיס על blockchain הופך אותו לביזור ובטוח יותר. צוות OmiseGo עבר דרך ארוכה מהנייר הלבן עד שהטכנולוגיה קיימת.

ברור שהצוות הוא בעל חזון. צפייה בנושאים שעלולים להתעורר ותמיד למצוא פתרונות. נושא המדרגיות עלול לעולם לא להתרחש כשותפות עם פלזמה.

ההמלצה והייעוץ של מייסדי את’ריום, ויטליק ווד, הם יקרים מפז. מצביע מעניין לכמה ערך טמון OMG.

האימוץ על ידי תאילנד ומקדונלד’ס מראה גם שהעתיד זוהר עבור OMG. חוץ מזה שהעולם העסקי שם אמון רב בטכנולוגיה.

אסימונים של OMG נהנו מיציבות יחסית. האסימונים ראו עלייה מטאורולוגית לאחר הציוץ של בוטרין. מאז האסימונים היו יציבים יחסית. אך נכון לעכשיו, התמחור הוא כ- $ 7. 5 עם שווי שוק של כ- 790 מיליון דולר.

אז, עשה את המחקר שלך. גלה כמה אתה מרוויח מהשקעה באסימון OMG.

אתה יכול להגיע אליהם באמצעות שלהם ידית טוויטר של OmiseGo או שלהם אתר אינטרנט למידע נוסף על Omise, OmiseGo והאסימונים.

הצהרת אחריות: אין להתייחס למאמר כאלו ואינו נועד לספק ייעוץ השקעות כלשהו. תביעות המועלות במאמר זה אינן מהוות ייעוץ השקעות ואין להתייחס אליהן ככאלו. עשה מחקר משלך!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map