מדריך למתחילים: מהו NXT? פלטפורמת הבלוקצ’יין מהדור השני

אז בעוד שרבים מכם התחילו לחקור את המטבעות הקריפטוגרפיים והמטבעות הדיגיטליים, טכנולוגיית הבלוקצ’יין צומחת מהר מכפי שאי פעם יכולתם לדמיין. למרות שלרוב שווי השוק יש לביטקוין, את’ריום וריפל, ישנם כמה מטבעות קריפטוגרפיים שמזהירים טכנולוגיות, רעיונות וחדשנות חדשים. וגם, NXT, cryptocurrency 2.0 הוא אחד מהם. אבל, מה זה NXT?

Nxt – בבעלות הנתונים שלך, שלוט בשמך, בקבצים, ב- IP, בנכס, בסחר, בתקציב, בחופש ובעולם

הושק בנובמבר 2013, NXT היא רשת תשלומים וכן מטבעות קוד פתוח שנוצרו על ידי מפתח התוכנה האלמוני BCNext.

NXT היא רשת בלוקצ’יין מתקדמת שנבנתה על מנת לשפר את הפונקציונליות של מטבעות קריפטוגרפיים עולים כמו ביטקוין, את’ריום ועוד. הנושאים הקשורים למטבעות קריפטוגרפיים פופולריים הם מדרגיות ויעילות.

מדרגיות- הוכחת העבודה בביטקוין מאיטה או מגבילה את המהירות שבה העסקה מתרחשת ברשת בכל זמן נתון.

יְעִילוּת: יעילות היא התהליך הנדרש לאימות העסקאות. נכון לעכשיו, יש כמות עצומה של חשמל וחשמל ששומר על רשת הביטקוין בצורה תפקודית תקינה. לכן, אם נפח העסקה יגדל, השימוש בכוח גם יגדל במקביל.

NXT ידוע כבלוקצ’יין הראשון שהציג הוכחה לפרוטוקול ההימורים כדי להגיע לקונצנזוס לעסקאות. (קיים אספקה ​​סטטית של כסף ואין בו כל תהליך של כרייה, כמו ביטקוין.) ל- POS יש פוטנציאל להתמודד עם מספר העסקאות ופותר את נושא היעילות..

מהי פלטפורמת NXT?

נקודות זכות תמונה: NXT

NXT שונה לחלוטין מ- 1300 מטבעות קריפטוגרפיים אחרים ומקודד מאפס ב- JAVA. לצד זאת, הוא מגיע גם עם הרכיבים המגבילים השונים ההופכים אותו לרשת מאובטחת ביותר מבאגים והאקרים.

מטרתו לחולל מהפכה מוחלטת בענפי הממשל, מימון ההמונים והטכנולוגיה הפיננסית על ידי לא רק מתן מטבע החילוץ של NXT, אלא גם לתת להם גישה לבלוקצ’יין והטכנולוגיה הקשורים אליו.

זה נותן למשתמשים את החופש המלא ליצור יישומים משלהם.

ל- NXT יש גם תכונה משולבת של Asset Exchange, שוק ומערכת העברת הודעות שיכולה לשמש משתמשים ליצירת מטבעות חדשים בתוך המערכת..

היסטוריה של NXT

הרעיון של השקת NXT יצא לראשונה bitcointalk.org כאשר גייס בערך 21 ביטקוין למימון.

ב- 28 בספטמבר 2013, חבר Bitcointalk.org יצר שרשור פורום שהכריז על השקת NXT כ”משנה קריפטוגרפי מהדור השני “, וביקש תרומות קטנות לקביעת חלוקת ההימור הראשוני. גיוס הכספים נסגר ב- 18 בנובמבר 2013, והחסימה פורסמה ב- 24 בנובמבר 2013.

החסימה חשפה כי חילקה 1,000,000,000 מטבעות ל 73 בעלי העניין באותו יחס כמו תרומתם הראשונית. קוד המקור המלא יצא בשנת 2014, ומאז סוחרים ומפתחים רבים פיתחו עניין ב- NXT.

בהמשך, ב- 9 בנובמבר 2015, פרלה מדיה אתרים פרויקט ב- NXT Asset Exchange. ובשנת 2016 השיקה NXT חבילה שלמה של תבניות עסקאות חכמות.

רשת NXT פועלת בהצלחה במשך שש שנים, יש לה צוות חזק, וקרן.

תכונות של NXT

כדי להבין טוב יותר מה זה nxt, בואו נסקור את תכונות הליבה של פלטפורמת הבלוקצ’יין.

חמשת המאפיינים העיקריים של NXT כוללים:

  1. חילופי נכסים: בדיוק כמו מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, NXT Asset Exchange היא תוכנת עמית לעמית בסיסית המאפשרת מסחר מבוזר, מהיר ופונקציונלי. אך הדבר מבטל את הצורך בהעברת הנכסים לעסק הזר ויש בו גם פוטנציאל לבצע את מגוון ההשקעות הרחב.
  2. מערכת מוניטרית: זה עלה בגרסה 1.4.8 והיא מערכת שמאפשרת לייצר ולסחור באסימונים המכונים מטבעות. מטבעות המערכת המוניטרית משמשים למסחר בתוך המערכת ומחוץ לליבת NXT גם כן.
  3. ענן נתונים: ענן הנתונים NXT ידוע כמערכת אחסון הנתונים המבוזרת. היא שומרת תיעוד של כל עסקאות ה- NXT ומאחסנת גם את הגדרת המשתמש אחת התכונות החשובות ביותר היא ש- blockchain NXT הוא רשומה קבועה המאפשרת לרישומים החוקיים כגון אישורים וחוזים להישאר קבועים בה..
  4. מערכת הצבעה: מערכת ההצבעה NXT מאפשרת לבעלי המטבעות לבצע הצבעה באופן מוכח באופן קריפטוגרפי. זה גם מאפשר ליצור סקרים פשוטים ומאפשר לעסקאות לעבוד על האישור והדחייה על ידי המשתמש.
  5. בקרת חשבון: באמצעות תכונת בקרת החשבון, תוכל ליצור את החשבון שיכול לבצע רק עסקה באישור מחזיק הנוכחי והנכסים שצוין. זה גם משפר את אבטחת החשבון ומוודא שרק לאנשים הספציפיים יש גישה לכספים.

כל התכונות של Nxt זמינות דרך לקוח הליבה של Nxt וכן באמצעות ה- API הבא.

איך Nxt עובד?

Nxt עובדת על התהליך המכונה Forging. זה מסתמך על עמלת העסקה שהיא מקבלת מהפלטפורמה כדי לתגמל את הכורים.

העמלה המינימלית עבור כל עסקת Nxt היא 1 Nxt. כדי להתחיל, משתמש צריך לרכוש מטבע Nxt. לאחר שרכשו את המטבע, עליהם להקים ארנק ולהתקין אותו במחשב שלך. שלח את המטבע לארנק ואפשר לו לרוץ ולזייף לרשת.

המשתמשים יכולים גם להרוויח אסימונים על ידי סחר עבור הפיאט והמטבעות הקריפטוגרפיים.

מוצרים וכלים של Nxt

פלטפורמת Nxt Blockchain

זו פלטפורמה פתוחה שמציעה לך מגוון רחב של דברים, שתוכל לעשות עם בלוקצ’יין. NXT מגיע עם מגוון מרשים של פונקציות שנמצאות כבר בתוכנה.

ככל שעבר הזמן, המפתחים של Nxt קמו כמו ג’לורידה (סטארטאפ מבוסס הולנד). עבור המשתמשים שלא הייתה להם בלוקצ’יין כאופציה, ג’לורידה מציעה להם את הרישיון לגרסה הפרטית של תוכנת Nxt. ולפרויקטים הפתוחים, קיימת ערכת יצירת בלוקצ’יין המאפשרת לבעלי הפרויקטים להשיק בלוקצ’יין חדש על בסיס הקוד.

למפתחים היו זכויות ה- IP של הטכנולוגיה ולקחו את ההחלטה ליצור יורש של Nxt, המכונה לַהַט.

פלטפורמת בלוקצ’יין של ארדור

מה זה ארדור NXT

נקודות זכות תמונה: ארדור

היורשת של תוכנת Nxt העוסקת בכל נושאי הבלוקצ’יין. לדברי ג’לורידה, זו מערכת אקולוגית בה השחקנים יכולים לתקשר זה עם זה. יתר על כן, זה בדיוק כמו Nxt ופועל כתוכנת קוד פתוח ציבורית.

ארדור לא יחליף את Nxt אך ייתכן שהיא עשויה להתקיים יחד איתה.

איגניס היא שרשרת הילדים הראשונה (בלוקצ’יין קל המאפשר פריסה עצמית של הבלוקצ’יין שלך) ב- Ardor המסייעת להפחית את בעיות הנפיחות בכך שהיא מאפשרת לנתונים להתנתק בזמן מתוזמן.

כלים אחרים של NXT כוללים – ממיר מחירים, Blockchain Explorer, סקירה על החלפת נכסים, סטטיסטיקות Nxt וסקירה כללית על הצבעות.

אסימוני NXT

ישנם שני סוגים של אסימוני Nxt, כלומר המטבעות הקריפטוגרפיים של המערכת המוניטרית. אסימונים אלה מייצגים כל דבר כולל רעיונות, מניות, רכוש, אג”ח, סחורות וכל מה שאתה מעדיף. אפילו רעיונות!

המשתמשים יכולים להשתמש באסימונים אלה כדי לחבר את העולם האמיתי לזה הדיגיטלי בצורה חלקה. ניתן גם להפיץ זכויות הצבעה באמצעות מטבעות אלה.

האם Nxt תהיה המטבע הסופר-מטבע הבא?

Nxt ראתה אפשרויות שונות והציגה גם פתרונות לפתרון האתגרים העומדים בפני טכנולוגיית הבלוקצ’יין. הם יצרו יישומים, כלים, מוצרים שונים והמשיכו לפרוץ את השטח עם ג’לורידה.

המהדורה האחרונה שלה אפשרה גם את מערכת התוספות ויכולות ריבוי חתימות עבור הלקוח. ועם התפתחותם של ארדור ואיגניס, אנו עדיין יכולים לפקוח עין על המטבע הקריפטוגרפי.

אך כמו כל מטבע קריפטוגרפי אחר, עתידו המדויק נותר לא ברור כתמיד. עם זאת, מייסד ומנכ”ל ג’לורידה, ליאור יפה אומר:

“תהיו בטוחים חברי; ל- NXT יש עתיד מזהיר, הוא קיים כמעט ארבע שנים ויהיה הרבה זמן. “

הצהרת אחריות: אין להתייחס למאמר כאלו ואינו נועד לספק ייעוץ השקעות כלשהו. תביעות המועלות במאמר זה אינן מהוות ייעוץ השקעות ואין להתייחס אליהן ככאלו. עשה מחקר משלך!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map