NEP5: מדריך אסימונים של NEO

מדריך זה דן באסימון NEP5 מפלטפורמת NEO עם ארנקים ופרויקטים שונים של NEP5, ורשימת אסימונים מקיפה של NEO5.

NEO תפסה תשומת לב רבה בקהילת הצפנה. לא רק שתקן NEP5 גם עושה חדשות מכיוון שהוא חלק מפלטפורמת NEO. יש הרבה אסימונים פופולריים של NEP5, כולל ONT, DBC ו- NEX.

NEP5 הוא מה שנתמקד בו היום. המדריך שלנו יתמקד בחקר האופן בו זה עובד, במה הוא שונה מ- ERC20. נפרט גם כמה מהפרויקטים המבטיחים ביותר של NEP5 (בהווה ובעתיד.) אחרון, אך לא פחות נשווה אותו ERC20.

הירשם עכשיו:קורס יסודות Blockchains ארגוניים

מה זה אסימון NEP5 NEO?

NEP מייצג “פרוטוקול שיפור NEO”. המספר “5” הוא פשוט תיקון שכולם הסכימו עליו. זו גם הגרסה שדרכה מתווספים השיפורים לפלטפורמה. תיקון זה הוסיף גם את התמיכה באסימני קריפטוגרפיה המופעלים על ידי NEO, בדומה למה שעשתה עד היום Ethereum.

אם אתה רוצה לדעת את המקבילה הקרובה ביותר, אז תקני ERC-20 ו- ERC-223 עבור Ethereum. תקני ERC-20 ו- ERC-233 אלה סיפקו גם התייחסות טובה במהלך הפיתוח עבור NEP5. עליך לבדוק את ההשוואה בין ERC 20 לעומת ERC 223 מול ERC 777.

מדוע אתה צריך פרוטוקול מלכתחילה?

פרוטוקולים מבטיחים כיצד נתונים או פיסת קוד מתנהגים או מתקשרים עם רשת. אנלוגיה פשוטה אחת היא פרוטוקול HTTP. הוא קובע כיצד נתונים מועברים מהדפדפן לשרת. בדרך זו כל דפדפן או שרת יודע אילו צעדים לנקוט וגם מבטיח ששום דבר לא יישבר כאשר התהליך מתרחש. לעומת זאת, למפתחים יש סטנדרט לעקוב בעת פיתוח האפליקציות שלהם המשתמשות ב- HTTP. בדרך זו תקנים ופרוטוקולים שולטים בכל המערכת האקולוגית לפונקציונליות וביצוע טובים יותר.

NEP-5 אינו שונה. זהו פרוטוקול סטנדרטי של NEO השולט בפונקציות החיוניות שאסימון אמור ליישם בכדי לשמש ברשת. לדוגמה, כל אסימון המבוסס על NEO צריך להיות NEP5 לפני שניתן יהיה לסחור או להחליף אותו עם גורמים שונים או בבורסה. זה כולל גם פעולות הכרחיות כולל בדיקות איזון, אישור סמלים, העברה וכו ‘.

תקן NEP5 מבטיח גם שמירה על אבטחה מינימלית כאשר האסימונים מתקשרים עם אסימונים אחרים או עם הבלוקצ’יין. בקיצור, אסימונים הפועלים על בלוקצ’יין NEO חייבים לעמוד בתקן NEP5.

קרא עוד:מה זה NEO Blockchain?

NEO5 NEP5 אסימונים נוף אינפוגרפיקה


אסימונים NEP5

פונקציות NEP5

הפרוטוקול הגדיר כי אסימון NEP5 צריך להגדיר את השיטות הבאות. כדי להבין טוב יותר, בואו נפרט אותם למטה.

 1. שֵׁם() מחזיר מחרוזת: הפונקציה מחזירה את שם האסימון בפורמט מחרוזת.
 2. סֵמֶל() מחזיר מחרוזות: הפונקציה מחזירה את סמל האסימון בתבנית מחרוזת.
 3. עשרוניות () מחזיר בתים: הפונקציה מחזירה את ערך העשרוני של אסימונים. זה אומר אם בכמה אסימונים ניתן לחלוקה.
 4. totalSupply () מחזיר BigInteger: הפונקציה מחזירה את ההיצע הכולל של האסימונים
 5. balanceOf (חשבון [byte]] מחזיר BigInteger: הפונקציה מחזירה את יתרת החשבון.
 6. העברה (בתים [] מ-, סכום BigInteger): הפונקציה מחזירה את מספר האסימונים שהועברו מכתובת אחת לאחרת.

NEO NEP סוגי

ל- NEP יש סוגים. כן, קראת את זה נכון. יש לו שלושה סוגים. בואו לרשום אותם למטה.

 1. תֶקֶן: ה- NEP הסטנדרטי משמש לתיאור כל שינוי שמשפיע על כל או רוב היישומים של NEO. הוא כולל שינויים כגון פרוטוקול ברשת, כללי תוקף העסקה וכן הלאה.
 2. מידע: מידע ה- NEP משמש לתיאור נושא העיצוב של NEO. הוא משמש גם לשיתוף מידע כללי או הנחיות.
 3. מטה: ה- Meta NEP משמש לתיאור תהליך להצעת שינוי או אירוע לגביו.

הכירו את האסימון NEP8 NEO

אם אתם מתעסקים במערכת האקולוגית של בלוקצ’יין של NEO, אולי שמעתם על NEP-8. זה אולי נשמע קצת דומה בגלל מוסכמת השמות, אבל אסור לבלבל איתו.

מטרת NEP8 היא לספק בידוד מחסנית עבור NeoVM. מטרתו להציע אבטחה של קריאות דינמיות וגם לספק תמיכה לכל תכונות חדשות בעתיד.

NEP8 לעומת NEP5

משמעות הדבר היא ש- NEP8 שונה ומשרת פונקציונליות שונה בהשוואה ל- NEP5.

נכון לעכשיו, NEP-8 אינו פעיל ואינו נפרס ב- Mainnet. זה היה בפיתוח פעיל ונמצא במצב בדיקה שבו ההצעה עדיין עובדת. זו רק הצעה והיא לא מוגדרת עד עכשיו.

האם אנו זקוקים לאסימני NEP5?

כשמדובר בקריפטו, הדבר הראשון שעולה בראש הוא הטכנולוגיות השונות שיש לנו בשוק כרגע. הכל התחיל בביטקוין שניצל לראשונה את טכנולוגיית הבלוקצ’יין. זה ידוע גם כטכנולוגיית הבלוקצ’יין מהדור הראשון. לאחר מכן ראינו את לידתו של הדור השני של טכנולוגיות הבלוקצ’יין, כלומר, Ethereum, LiteCoin וכו ‘.

ואז הגיע NEO. NEO מספקת כלכלה חכמה המאפשרת למפתחים ליצור dApps באמצעות חוזים חכמים.

כדי לגרום ל- NEO לעבוד, נוצר NEP5. יש להבין כי ללא סטנדרטיזציה נאותה, אסימונים לא יעבדו או יעבדו באופן לא יציב ללא כל בסיס או הנחיות. זה מחייב את מפתחי NEO לשחרר תקן המכונה כיום NEP5.

מה שעושה מבצע NEP-5?

NEP5 הוא מיוחד, ואנחנו יכולים להסכים עם זה מהעובדה שהם גורמים למערכת האקולוגית של NEO לעבוד ללא רבב. הם תורמים למערכת האקולוגית של NEO ומביאים אותה לרמות של מה שיש למערכת האקולוגית של את’ריום. כמו כן, אסימון ה- NEP5 אינו מוליד תחרות. מטרתה להפוך את פלטפורמת NEO לחזקה יותר על ידי עידוד מפתחים ליצור אסימונים נוספים של NEP5 ולהריץ אותם על הפלטפורמה. פירוש הדבר שהוא דלק בחדשנות וגם משגשג על מתן ערך למפתחים וגם לבעלי האסימונים.

תקן NEP5 לא רק מבטיח כי איכות אסימוני ה- NEP אלא גם מקל על מרכזיות אחרות לתקשר איתם..

אסימונים NEP5 NEO בעבודה

תקן NEP5 מסייע גם להקל על העברת אסימונים של NEO.

בואו נעבור איך זה עובד. קודם כל, עלינו להחזיק אסימונים של NEP5 בכתובת הציבורית שלך ב- NEO. שניהם NEO ו- NEP5 הם חלק מארנק ה- NEO.

כעת, אם בעל ארנק ישלח את האסימון לכתובת הציבורית שלך, הוא יופיע אוטומטית בבלוקצ’יין NEO. ניתן גם לעקוב אחר האסימונים דרך neotracker.io או שירותי מעקב אחרים. בקיצור, קל לשלוח, לעקוב ולקבל אסימוני NEP5. ניתן להעביר אותם גם לארנקים חדשים או למרכזיות התומכות באסימון NEP5.

ארנקים NEP5

ניתן לאחסן אסימונים של NEP5 גם בארנקים. מכיוון שמדובר במערכת אקולוגית מבוזרת, עליכם לאחסן את האסימונים בעצמכם. לשם כך תוכלו להשתמש בארנקים הזמינים בחינם. ארנקים אלה מאובטחים ב 100%. עם זאת, לעולם אל תשתף את המפתח הפרטי של הארנקים שלך עם אף אחד. אם תעשה זאת, רשימת האסימונים שלך ב- NEP5 תיגנב.

 1. ארנק NEON: זהו אחד מארנקי ה- NEP5 הפופולריים שתוכלו להשיג. החנויות מקבלות ושולחות אסימונים המופעלים על ידי NEO. כמו כן, הוא תומך בייצור GAS אוטומטי המופץ על בסיס יומי. כל מה שאתה צריך כדי להיכנס לתביעה הוא על ידי לחיצה על כפתור פשוט. ארנק NEON הוא קוד פתוח והוא זמין עבור Windows, Linux ו- MACOS.
 2. גשש NEO: ארנק מבוסס אינטרנט התומך ב- NEO ובאסימונים אחרים של NEP5 NEO. ניתן להשתמש בו גם במצב לא מקוון ותומך גם ב- GAS. אתה יכול גם לחפש עסקאות באמצעות מגלה הבלוקצ’יין.
 3. ארנק NEO: ארנק NEO מבוסס אינטרנט המציע תכונות כגון יצירה, שחזור וייבוא ​​של מפתחות פרטיים. ניתן גם להוסיף אנשי קשר וארנק גיבוי. את כל אלה ניתן לעשות באמצעות הממשק מבוסס האינטרנט.

אתה יכול להשתמש ב- NEO Explorer כדי למצוא כתובת NEO אחרת! מלבד אלה, אתה יכול גם להשתמש בארנקי חומרה כגון Ledger Nano S.

במה זה שונה מ- ERC 20? (NEP5 לעומת ERC20) או NEO מול את’ריום

עד עכשיו דנו בדמיון של אסימוני NEP5 ל- ERC20. הם מציעים סוגים דומים של פונקציונליות ומטרה זה לזה. ישנם כמה הבדלים מרכזיים בין אסימוני ERC20 ו- NEP5. כמו כן, פרויקטים אסימוניים של NEP-5 אינם נפוצים בהשוואה לפרויקטים של ERC 20. להבנה טובה יותר, תוכלו לקרוא מאמר זה – מהו ERC20?

עלויות

אחת הסיבות המשמעותיות שעומדות מאחוריה היא העלויות הכרוכות בפיתוח אסימוני NEP5.

כדי לקבל תמונה טובה יותר, בואו נדון בעלות שנדרשת לפריסת אסימון ERC-20 למערכת האקולוגית של את’ריום. כדי לפרוס אסימון ERC-20, מפתח או ארגון זקוקים רק ל 32,000 דלק. גז הוא דרך לחשב את עלות ביצוע העסקה בבלוקצ’יין את’ריום. אם נחשב את העלות של 32,000 גז במחירים הנוכחיים, פרויקט אסימון ERC-20 יכול לעלות רק 5 $ לכל היותר. כן, קראת את זה נכון. זה מאוד זול להשיג את האסימון שלך בשידור חי בבלוקצ’יין את’ריום, תוך שמירה על עלות הפיתוח בנפרד.

כשמדובר ב- NEO, זה סיפור אחר לגמרי. עלות פריסת חוזים חכמים מחושבת ב- GAS. NEO מופעל על ידי GAS והוא גם יליד הפלטפורמה. עם זאת, כפי שאמרנו, זה עלה הרבה. ליתר דיוק, עלה 500 GAS להפוך את אסימון NEP5 בשידור חי בבלוקצ’יין NEO. מחיר ה- GAS נע בזמן הכתיבה סביב $ 10. אם נחשב נכון, זה יעלה 5000 דולר להעלות את הפרויקט שלך לשידור חי.

זה הרבה! כמו כן, מחיר ה- GAS משתנה, מה שאומר שהוא יכול לעלות כל דבר שנע בין $ 5000 ל $ 10,000 או אפילו יותר. בשיא, מחירו של ה- GAS הגיע ל 85 דולר מדהימים. זה יותר מדי!

כמו כן, אין כל ערובה שהפרויקטים יצליחו להוביל לסיכון רב מדי עבור מפתחי NEP5. עם זאת, יש לו גם צד חיובי הקשור אליו.

 1. רק פרויקטים איכותיים עוברים, ומפתחים משקפים את הפרויקט שלהם עוד לפני שהתחילו לעבוד עליו.
 2. מפתחים ממשיכים לעבוד על הפרויקטים שלהם לאחר הפריסה.
 3. אין פרויקטים של דואר זבל במערכת האקולוגית של NEO.
 4. פרויקטים פחות ושימושיים פירושם שבלוקצ’יין NEO תמיד מתפקד בצורה אופטימלית ללא אפשרות לעומס.

להמשך מחקר:היתרונות של NEO – הרבה יותר מכלכלה חכמה

גמישות בפיתוח

בכל הנוגע לפיתוח, NEO מספקת מערכת אקולוגית טובה יותר עבור היזמים. הסיבה הראשונה מאחוריה היא שאין תלות בשפה ליצירת אסימונים של NEP5, חוזים חכמים או dApps הפועלים על בלוקצ’יין NEO. כשמדובר באת’ריום, היזם צריך ללמוד את המוצקות, השפה הקניינית שלהם.

מוצקות היא שפת תכנות חדשה והיא נוצרת רק כדי לעבוד עבור בלוקצ’יין את’ריום. לא הרבה אנשים יודעים על כך או שיש להם את המומחיות לפתח Ethereum dApps וחוזים חכמים. זה מקשה על העסקת כישרונות בשוק.

זה מביא שני יתרונות לבלוקצ’יין NEO.

 1. כל מפתח יכול להתחיל עם הפיתוח ללא צורך ללמוד שפת תכנות חדשה.
 2. NEO מספק התאמה אישית וטיפול טובים יותר בשל גמישות שפת התכנות.

מודל קונצנזוס

פריצת DAO ב- Ethereum blockchain הייתה מבחינה היסטורית אחד הפריצות הגדולות בהיסטוריה של המטבע הקריפטוגרפי. מבחינה טכנית, כשקרה הפריצה, חלק גדול מהקהילה רצה להפוך את השינויים, ואילו המחצית השנייה רצתה לזרום כמו שהיא ללא שינויים בבלוקצ’יין. זה הוביל למזלג הקשיח שמוליד את Ethereum Classic (ETC). ETC הוא אותו בלוקצ’יין את’ריום לפני שהפריצה ל- DAO התרחשה. ETH נמשך עם שינויים ותיקונים חדשים כדי שלא יצטרך לעבור שוב את אותה בעיה.

לעומת זאת ל- NEO יש שיטת קונצנזוס טובה יותר להילחם במצבים דומים. היא משתמשת במודל Delegated Fault Tolerant Fault (dBFT). שיטת קונצנזוס זו מנוסחת באופן כזה שהיא מונעת מזלגות דומים לבלוקצ’יין NEO ומבטיחה שבמקרה של מחלוקת ניתן לבצע את השינויים החדשים ללא צורך במזלג. בקיצור, הוא יציב יותר ויש לו מסלול שדרוג מובנה מההתחלה.

הוכחת מחשב קוונטית

אבטחה היא אחת הסיבות הגדולות שבגללן אנו משתמשים בבלוקצ’יין. זה מאובטח יחסית בהשוואה לטכנולוגיות אחרות שיש שם. Blockchain מספקת גם שקיפות, שלמות ודרך להעברת כספים ביעילות.

עם זאת, את’ריום עדיין פגיע למחשוב קוונטי. האלגוריתמים ההצפניים בהם משתמשים Ethereum אינם מוגנים מפני מה שיש למחשבים קוונטיים להציע. המשמעות היא שמחשבים חזקים אלה יכולים לבצע פענוח מפתחות פרטיים בקלות.

במקרה של NEO, הוא מוכן לקוונטים. כשיגיעו המחשבים הקוונטיים, הבלוקצ’יין של NEO יהיה מוכן להתאים את כוח העיבוד לפענוח שיש להם להציע. עם זאת, זה לא אומר שאת’ריום תיעלם. המפתחים שלהם יעדכנו את האלגוריתם הצפוני בבוא העת. אבל, עכשיו ל- NEO יש את היתרון והיא מוכנה לעתיד.

קרא עוד:NEO לעומת את’ריום: מה עדיף?

פרויקטים מבטיחים של NEP5

כפי שהבנתם עד עכשיו, NEO מספקת פלטפורמה שבה פרויקטים יכולים לשגשג עד למקסימום הפוטנציאל שלהם. למעשה, מספר הפרויקטים גדל בחודשיים האחרונים לערך. כדי להבין את הפוטנציאל של ה- NEP5 ואת ה- NEO blockchain, נדון כעת בפרויקטים המבטיחים ביותר של NEP5 כרגע. לכן, ללא כל עיכוב, בואו נתחיל.

מבטיח רשימת אסימונים NEP5

אסימון NameNEP5 אודות פרויקט השימוש
אונטולוגיה ONT פרויקט אונטולוגיה עוסק בבניית מערכת אקולוגית אמון המשגשגת ברשת משולבת, מבוזרת ומגוונת. ניתן להשתמש בדרכים רבות כולל הרשאה, אימות, חילופי נתונים ועוד.
DeepBrainChain DBC DeepBrainChain היא פלטפורמת מחשוב AI הפועלת על בלוקצ’יין. ספק פלטפורמת מחשוב AI מבוזרת, חסכונית, בטוחה ובטוחה
NEX NEX פלטפורמת חילופי ותשלומים מבוזרת שנבנתה על גבי בלוקצ’יין NEO. מאפשר מסחר קל של אסימוני NEP5. זה גם יקל על עסקאות בין טכנולוגיה צולבת כמו Ethereum ו- NEO.
זפין ZPT זפין היא פלטפורמה מבוזרת לקריאייטיבים. באמצעות Zeppin, קריאייטיבים יכולים להפיץ ביעילות את עבודתם, לקבל הכרה וגם לספק תשלומים חוצי גבולות.
המפתח TKY THEKEY הוא כלי לאימות זהות המשתמש בבלוקצ’יין יחד עם נתונים גדולים. מסייע לממשלות וארגונים אחרים לאשר לאנשים ולרשומותיהם במהירות וביעילות.
רשת האפקטים EFX רשת האפקט היא רשת מבוזרת לבינה מלאכותית. מספק פרויקטים של AI לפעול בצורה מבוזרת, ומציע חלופה זולה למערכות אקולוגיות מרכזיות.
אוֹר הַלְבָנָה אור ירח לוקס Moonlight מציעה פלטפורמת ניהול פרויקטים מקצה לקצה מלאה בבלוקצ’יין. לאפשר לארגונים לנצל את הפלטפורמה ולספק גם הופעות ונזילות.
מטבע אסורה כ מטבע אסורה מספק מערכת אקולוגית eSports המספקת צמיחה עצמית והעצמה. מאפשר לשחקנים, קבוצות, מנהלים, משקיעים וגורמים אחרים הקשורים למשחק לנצל פלטפורמה מבוזרת.
iMusify IMU פלטפורמה מבוזרת ליוצרי מוזיקה. על ידי שימוש בפלטפורמה, יוצרי מוסיקה יכולים לחלוק את המוסיקה שלהם עם העולם ולהרוויח רווחים מלאים ללא צורך של איש הביניים.

אונטולוגיה

אונטולוגיה מציעה מערכת אקולוגית אמון ב- blockchain NEO. זה הכל על מתן רשת אמון מגוונת, מבוזרת ומשולבת למשתמשים. פירוש הדבר שהוא תומך בחסימות שונות ובמבני IT. כדי לאפשר זאת, היא משתמשת בפרוטוקולים המבטיחים כי פונקציות בסיסיות כגון זיהוי דיגיטלי, אישור, חילופי נתונים ואחרים פועלות ללא צורך ברשות ריכוזית כלשהי..

כמו כן, כשאתה מביא אמון ברשת, זה מאפשר לארגונים ותאגידים באופן אוטומטי להתמקד בדבר החשוב ביותר בעסק שלהם, כלומר בפעילות..

אונטולוגיה מנצלת עד תום את מה שיש ל- blockchain של NEO. למעשה, אונטולוגיה קשורה קשר עמוק עם NEO. ה- Onchain מפתח כעת את האונטולוגיה. זו חברת פיתוח סינית. לא רק זאת, האדריכל הראשי לאונטולוגיה הוא לא אחר מאשר לי ג’ון ג’יי. בסך הכל, זה מוסיף אמינות ניכרת למה שהם מנסים להשיג שכן כולנו יודעים שהצוות שעומד מאחורי הפרויקט מסוגל.

מבחינה טכנית, היא מציעה מסגרות בלוקצ’יין של ONT, פרוטוקול אינטראקציה של ONT ו- Blockchain של ONT. כל אלה, בשילוב, מכונים תשתית אונטולוגיה.

תכונות עיקריות שראוי להדגיש

 • מציע שיתוף פעולה עם אמון מבוזר
 • זהו פרויקט בלוקצ’יין בעל ביצועים גבוהים
 • תמיכה מלאה בהתאמה אישית עבור יישומי בלוקצ’יין שונים
 • הוא מציע פרוטוקולים ומודולים שונים כגון מזהה ONT, נתוני ONT וציוני ONT.
 • עובד בתרחישים שונים כמו חילופי נתונים מבוזרים, מערכות זהות ועוד.

שרשרת DeepBrain (DBC)

שרשרת DeepBrain היא פלטפורמה מבטיחה ביותר. למעשה, זו פלטפורמת מחשוב ה- AI הראשונה שמשתמשת בבלוקצ’יין לטובתה. מטרתה לבנות פלטפורמה שמשנה לחלוטין את אופן פעולתו של מחשוב בינה מלאכותית. לשם כך הם שואפים לספק פלטפורמת מחשוב לבינה מלאכותית בטוחה, גמישה, בעלות נמוכה ומבוזרת.

לעומת זאת, הפלטפורמה תקל על ניהול פרויקטים ומוצרים של AI.

נכון לעכשיו, חברות צריכות להשקיע הרבה ביחס לכוח המחשוב ומשאבים בכדי לבצע את החישובים שלהן. התהליך אינו סלחני ויכול לקחת זמן רב. שלא לדבר על כך, כדי לפתור בעיה, חובב AI בדרך כלל צריך לעשות חישובים חוזרים על מנת להשיג את התוצאות הרצויות.

כאן נכנסת שרשרת DeepBrain. הם מספקים דרך יעילה וחסכונית לספק כוח מחשוב AI למשתמשים. כדי להפחית את המחיר הם הולכים להשתמש במודל עסקי ייחודי. על פי המודל העסקי ששימש אותם, החברה או הארגון המעוניינים להשתמש בשירות שלהם צריכים לשלם רק 30% מהעלויות. הצומת ינהל את שאר 70% מהעלות באמצעות כרייה.

הצמתים יהיו חלק משמעותי מבלוקצ’יין. הם ישמשו בעיקר ברשת העצבית המבוזרת שלהם, כאשר לכל צומת יש תפקיד. כדי שהאלגוריתמים ייבדקו בצמתים, DeepBrain ישלם באמצעות האסימון המקורי של DBC. אסימון DBC בנוי באמצעות החוזים החכמים של ה- NEO. הוא גם משתמש במנגנון קונצנזוס היברידי המורכב מ- POI ו- DPOS.

מעניין, נכון? הם גם ישתתפו באופן פעיל במתן פלטפורמת מסחר מבוזרת. זה יהיה בטוח לחלוטין להשתמש בפלטפורמת המסחר. כמו כן, היא תציע תכונות חדשות הודות לבלוקצ’יין המופעל על ידי AI.

תכונות עיקריות שראוי להדגיש

 • עלות מאובטחת ונמוכה
 • מציע הגנה נהדרת על פרטיות
 • מציע פלטפורמה נהדרת לפרויקטים של AI לחקור ולנצל אותם.

NEX

NEX הוא הפרויקט השלישי שעליו נדון ברשימת הפרויקטים המבטיחים של NEP-5 שכבר פורסמו. NEX היא פלטפורמת חילופי ותשלומים המנצלת את הבלוקצ’יין NEO ומפותחת על ידי לא אחר מאשר עיר ציון (CoZ). זה עשה הרבה באז והייפ.

נקודת המכירה הייחודית של NEX היא היכולת שלה לספק פלטפורמת מסחר פשוטה וגם להציע עסקאות מורכבות. הוא ממנף את האופי המבוזר של NEO ומספק מהירות ואבטחה למשתמשים.

מאחורי הקלעים הוא משתמש במנוע ההתאמה מחוץ לרשת. המנוע עושה שימוש נכון בתכונות הבלוקצ’יין ומקל על ה- NEX להתמודד עם עסקאות מהירות ומורכבות על פני מספר רשתות חסימות כגון את’ריום ו- NEO..

NEX יכולה גם להתמודד עם כמות משמעותית של נפח ולספק עסקאות הניתנות לאימות ברחבי טכנולוגיית הבלוקצ’יין. הוא מציע גם שירות תשלומים. מערכת התשלומים עובדת על ידי מתן חוזים חכמים של צד שלישי למשלוח וקבלת נכסים בפלטפורמת NEO. בתמורה, הם מקבלים GAS ו- NEO עבור החישוב הנדרש כדי להצליח בעסקה.

אחרון חביב, NEX מספקת גם הארכת ארנק NEX. תוסף זה מקל על תיאום חלק בין dApps, אתרים ו- NEX.

תכונות עיקריות שראוי להדגיש

 • עסקאות נפח גבוהות ומורכבות נתמכות
 • מספק שירות תשלומים
 • סיומת ארנק NEX
 • תומך במסחר חוצה-רשתות

זיפין

Zeepin מספקת כלכלה מבוזרת לענף היצירתי. זו מערכת אקולוגית ייעודית שמנסה לפתור את הבעיה שעוברים האנשים הנוכחיים בענף הנוכחי. Zeepin מספק תעשיות יצירתיות כדי לנצל את מה שיש ל- Zeepin להציע, כלומר, הגנה, חיבור, הכרה, וגם זה חסר פניות.

הרעיון בנוי סביב ביזור ורוצה להפוך אותו ליעיל יותר עבור התעשייה היצירתית לבצע תשלום חוצה גבולות בצורה חלקה. אם אתה רואה, יוצרי פרויקטים רבים עובדים מעבר לגבולות. לוקח הרבה זמן לקבל תשלום. עיכוב זה יכול לעלות הרבה כאשר מקובצים יחד.

מלבד פעולה כמערכת תשלומים, היא מספקת גם תכונות זכויות יוצרים ליוצרים. המשמעות היא שכל אחד יכול להגן על זכויות היוצרים על יצירותיו על הבלוקצ’יין ולקבל אישור על כך. זה גם מקל על תעשיות יצירתיות למצוא קשר ולעודד אנשים לקחת על עצמם פרויקטים מגוונים שהיו מעבר להישג ידם קודם לכן.

כמו כן, כדי להקל על כישרון ועבודה יצירתית, Zeepin מספק גם דרך לארח את כספי ההמונים שלך, הכל מעל הבלוקצ’יין. מאפיינים מרכזיים אחרים כוללים גיוס כישרונות.

כדי לבנות אמון בין הצדדים, Zeepin משתמש בחוזים חכמים שנוצרו על ידי ביצוע הסטנדרטים של NEP-5. הוא ממכן רווחים ומחלק אותם על פי הסכם החוזים החכמים. בקיצור, זה יכול לשמש את כל מי שיש לו מאמץ יצירתי. לדוגמה, הוא יכול לשמש סופרים, אמנים, אדריכלים, מעצבים ומבצעים.

תכונות עיקריות שראוי להדגיש

 • תומך בתשלומים חוצי גבולות
 • תומך בזכויות יוצרים
 • העצמת פרויקטים טובים כדי שיוכלו לגייס כספים

המפתח

הפרויקט האחרון שעליו נדון הוא THEKEY. THEKEY הוא כלי אימות זיהוי (IDV) שעובד על גבי הבלוקצ’יין. היא משתמשת בטכניקות רבות הקשורות לבלוקצ’יין, כולל זיהוי רב מימדי דינמי מבוסס בלוקצ’יין (BDMI) ומידע אישי מזהה (PII). ה- BDMI משתמש ב- PII המופק ומאושר על ידי פקידי ממשל.

אז מה המשמעות של כל זה? בקיצור, זהו כלי זיהוי ואימות המשתמש בבלוקצ’יין ובטכנולוגיית ה- Big Data הלאומית.

אז מה ייחודי בפרויקט זה? זה הנתונים המאוחסנים או מאוחזרים באמצעות THEKEY הם מהימנים לחלוטין. לא ניתן לשנות ולא להכחיש אותה. THEKEY מגובה לחלוטין על ידי הממשלה ונבנה באמצעות בסיס הנתונים הלאומי. לפיכך, זה מוביל לתוצאות אמינות יותר. לפקידים יהיה קל יותר למצוא מידע. כמו כן, החיפוש יהיה מדויק יותר, מקיף ואמין יותר בכל דרך אפשרית. אנשים יכולים להרוויח גם מסוג זה של מערכות ולא יצטרכו להמתין לאחזור נתונים יקרי ערך.

THEKEY נהנה גם מעלויות נמוכות יותר שכן הוא מהיר ונמנע מעבודה כפולה. זה גם עוקף איסוף נתונים, אימות ועיבוד. זה גם מספק חוויית משתמש מעולה מכיוון שמשתמשים לא צריכים להסתמך על פיתרון תוכנה כלשהו. לאחר שמירת הזהות שלהם, ניתן לגשת אליה בכל עת ומכל מקום.

הכנסנו את THEKEY לרשימת הפרויקטים המבטיחים של NEP-5 מכיוון שהוא מראה יישום בעולם האמיתי.

פרויקט THEKEY גדול. עד כה, 210 מיליון נתוני עמים נאספו ונשמרו בבלוקצ’יין על ידי הרשויות הממשלתיות המספקים גישה בזמן אמת.

תכונות עיקריות שראוי להדגיש

 • זול
 • מהיר ואמין
 • נתונים הנתמכים על ידי הממשלה המאוחסנים בבלוקצ’יין
 • אמין ב 100%.
 • חווית משתמש נהדרת

רשת האפקטים (EFX)

בדיוק כמו שרשרת המוח העמוקה (DBC), רשת האפקט היא גם רשת מבוזרת לבינה מלאכותית. עם זאת, זה לא לגמרי דומה ל- DBC. היא מונעת בעיקר להציע שירותים בשוק הבינה המלאכותית באמצעות אופי מבוזר ופתוח של פלטפורמת NEO. ה- EFX יספק מערכת אקולוגית המציעה 3 שלבים. הוא עושה זאת על ידי מתן חסם כניסה נמוך, אגרות אפסות וצמיחה מהירה. זה, כמובן, מונע על ידי אסימוני NEP5 וישנה את האופן שבו AI ובני אדם מתקשרים זה עם זה.

אוֹר הַלְבָנָה

אור ירח הוא עוד פרויקט מבטיח שמטרתו לספק פלטפורמה מבוזרת לחלוטין ומציעה גם ניהול פרויקטים מקצה לקצה. הוא בנוי על גבי בלוקצ’יין NEO. המטרה העיקרית היא לשפר את השוק על ידי מתן הופעות מעניינות ונזילות. הוא גם מספק קורות חיים חסרי אמון שמוסיפים אוטומטית משימות כאשר משתמש מסיים משימה.

מטבע אסורה (ASA)

מטבע אסורה הוא אסימון מונע NEP-5 המתדלק את פלטפורמת Asura World. זוהי מערכת אקולוגית eSports שמקיימת עצמה ומבטיחה ביותר. מטבע אסורה הוא נקודת המרכז של המערכת כולה המאפשרת את העסקאות. זה מעודד פעולות לפיתוח קהילה eSports ומביא משחקים להמונים. הוא מספק פלטפורמה תחרותית בה צוותים, מנהלים וספונסרים יכולים לשגשג ולבנות חווית eSports טובה יותר לכולם.

iMusify (IMU)

iMusify היא פלטפורמה הקשורה למוזיקה שנבנית על הבלוקצ’יין. כרגיל, הוא מבוזר ומספק ליוצרי תוכן לשתף את המוסיקה שלהם עם העולם. זה נותן כוח ליוצר המוסיקה על ידי הסרת איש הביניים ומספק למשתמשים דרך לגשת למוזיקה ישירות באמצעות בלוקצ’יין. היא יוצרת פלטפורמת מדיה חברתית המספקת ערך במקום ניצול של נתוני ומערכת המודעות של המשתמש.

קרא עוד:מערכת אקולוגית של NEO dApps: רשימה מלאה של יישומי Blockchain מבוזרים של NEO

רשימת אסימונים NEO NEP5 האולטימטיבית

NameToken אודות הפרויקט
NEX NEX פלטפורמת חילופי ותשלומים מבוזרת.
סוויטצ’או SWTH בורסה מבוזרת מרובת שרשראות.
אלפליון APH פלטפורמת מסחר והחלפה של P2P.
לולינג LRN בורסת אסימונים מבוזרת חדשה המשתמשת בסטנדרטים חדשים למסחר בקריפטו.
ספוטקוין לְזַהוֹת Spotcoin הוא מסלקה ללא מרשם בין פיאט לקריפטו.
אלכמינט SDT Alchemint שואפת לספק למחיר יציב מטבעות מטבעות מטבעות פיאטיים.
מטבע אסורה כ מטבע אסורה מספק מערכת אקולוגית eSports המניעה צמיחה עצמית והעצמה.
בשביל הזכייה FTW ForTheWin היא פלטפורמת הימורים מקוונת המופעלת על ידי בלוקצ’יין.
בורסה EXT פלטפורמת בלוקצ’יין פרסום מבוזרת.
המפתח TKY THEKEY הוא כלי לאימות זיהוי בלוקצ’יין היוצר זהויות מאובטחות.
לְגַשֵׁר אַגרָה Bridge משפר את הבטחת האימות ומפחית עלויות משפטיות ליחידים ול- ICO.
PikcioChain PKC PikcioChain הוא מרכזיה מאובטחת המבוססת על בלוקצ’יין המגנה על נתונים אישיים.
אונטולוגיה ONT אונטולוגיה בונה מערכת אקולוגית לשיתוף פעולה אמון המשגשגת ברשת מבוזרת.
DeepBrainChain DBC DeepBrainChain היא פלטפורמת מחשוב AI הפועלת על בלוקצ’יין.
NOS NOS NOS מספקת אינטרנט שקוף בעזרת מערכת ההפעלה הווירטואלית.
סנו סנו Senno הוא ניתוח סנטימנט מבוזר המבוסס על בלוקצ’יין ומערכת אקולוגית מבוססת קהל.
NeoNameService NNC שירות שמות מתחם מבוזרים.
שְׁלִישִׁיָה TNC אשראי רשת טריניטי הוא פיתרון קנה מידה אוניברסלי מחוץ לרשת.
NKN NKN NKN הוא פרוטוקול קישוריות רשת מבוזרת.
QLINK QLC Qlink היא תשתית טלקום עם קוד פתוח וברשת סלולרית.
דופק אדום RPX Red Pulse היא פלטפורמת מחקר בסין שמטרתה לתמרץ חדשנות.
אוֹר הַלְבָנָה LUX אור ירח הוא פלטפורמת כוח עבודה חכמה בכלכלה.
אלפקאט חתול אלפקאט היא שוק מבוזר המופעל על ידי AI.
טרוואלה AVA טרוואלה היא פלטפורמת הזמנת נסיעות מבוזרת.
Quarteri PROQ פלטפורמת נדל”ן מבוזרת.
ת’ור THOR THOR היא כלכלת הופעות מבוזרת.
זיפין ZPT Zeepin היא פלטפורמה מבוזרת לקריאייטיבים.
גָלַקסִיָה חֲגִיגָה GALA היא אפליקציה מבוזרת המאפשרת ליוצרי תוכן לחקור יצירתיות.
iMusify IMU iMusify היא פלטפורמה מבוזרת ליוצרי מוזיקה.
אנדרוזיט EDS מערכת אקולוגית עתידנית להפצת תוכן.
נרטיב NRVE נרטיב היא פלטפורמת מדיה חברתית הבונה את כלכלת התוכן.
ווביט WWB פלטפורמת שירות שמנסה ליצור ערך באמצעות אסימוני וואו.
פנטזמה נֶפֶשׁ פלטפורמת בלוקצ’יין מהדור הבא להפצת תוכן.
קופיט צַעַד מַפתִיעַ קופיט היא פלטפורמת שותפים בבלוקצ’יין.
אפקט AI EFX Effect.AI היא פלטפורמה מבוזרת לבינה מלאכותית.
אסימון חוזה ראשי MCT אסימון שירות מוסיף ערך לכלכלה החכמה של NEO.
גווארדיום GDM רשת תגובת חירום מבוזרת

סיכום

NEO היא פלטפורמת ומערכת אקולוגית מצוינת. אלמנטים בודדים כגון NEP5 מפעילים אותו. היום עברנו את מה שיש ל- NEP5 להציע לגבי ערך, פונקציונליות, פרויקטים, ועוד הרבה יותר! תקן NEP5 מספק ערך רב יותר בהשוואה ל- ERC20 כפי שקראתם אותו מההשוואה של NEO מול Ethereum. הוספנו לא מעט פרויקטים המופעלים על ידי NEP5 ושיתפנו איתכם כמה פרויקטים מבטיחים.

אז מה אתה חושב על NEP5? זה כאן כדי להישאר? האם ניתן לשפר אותו? מהם הפרויקטים המבטיחים של NEP-5 NEO? הגיבו למטה והודיעו לנו.

אם אתה רוצה לקבל מושג טוב יותר על יסודות הבלוקצ’יין, דאג לבדוק את קורס הבלוקצ’יין בחינם.

הצהרת אחריות: אין להתייחס למאמר כאלו ואינו נועד לספק ייעוץ השקעות כלשהו. תביעות המועלות במאמר זה אינן מהוות ייעוץ השקעות ואין להתייחס אליהן ככאלו. עשה מחקר משלך!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map