מדריך למתחילים: מהו NEO Blockchain?

ניאו בלוקצ’יין נקרא בעבר בשם AntShares (ANS) נוסדה על ידי אריק ג’אנג ודה הונגפיי בשנת 2014. ניאו מתואר לעתים קרובות כאת’ריום של סין. זהו קוד פתוח של Blockchain, מה שאומר שהוא מעודד שיתוף פעולה ותרומה של מפתחים ברחבי העולם. הֵם מבצעים פיילוט למשהו שנקרא חוזים חכמים 2.0 וניתן להגדיר אותו כמהדר חוזים רב-לשוני, כלומר לא חשוב שתריץ ב- Java.net או ב- C Sharp, זה יתרגם את כל אלה לשפת חוזה חכמה מקורית. באופן זה, ל- Neo יש גישה למפתחים עולמיים מבלי שהם יצטרכו ללמוד שום דבר חדש. מפתחים מכל אזור בעולם יכולים ליצור בו חוזים חכמים. אז מטבע הקריפטוגרפיה מכונה לעתים קרובות ‘הרוצח אתריום’.

אלגוריתם קונצנזוס Neo Blockchain

אחד הדברים השנויים במחלוקת ביותר בחלל הקריפטו כרגע הוא כיצד להסדיר את העסקה. ישנם שני סוגים דומיננטיים של מנגנוני קונצנזוס הנקראים Proof of Work (PoW) ו- Proof of Stake (PoS). ה- PoW דורש הרבה חשמל אך PoS דורש פחות חשמל בהשוואה ל- PoW כדי לאמת צמתים. אחת הבעיות העיקריות ב- PoS היא שהיא סובלת מהאפשרות של פיצול שרשרת, הנה השוואה בין PoW לעומת PoS.

Neo blockchain משתמש בחלופת סובלנות תקלה ביזנטית (DBFT). זה יכול לתמוך עד 10,000 עסקאות בשנייה. סוג זה של מנגנון קונצנזוס פועל על צריכת חשמל נמוכה ביותר ומבטל את האפשרות לפיצול שרשרת. לכן המערכת מפעילה את מנגנון הקונצנזוס של DBFT לא יכולה להתקשות לשתי שרשראות שונות.

NEO סוגי אסימונים

המערכת האקולוגית של ניאו כוללת שני סוגים של אסימונים:

 1. ניאו נקרא בתחילה כ AntShares
 2. גז נקרא בתחילה כ אנטקוין

מטבע קריפטוגרפי ניאו אינו מתחלק בשבריר כמו מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, כך שכמות המינימום של ניאו שיכול להחזיק הוא 1 ניאו. גז ניתן לחלוקה בשברים ולכן כמות הגז הנמוכה ביותר היא 0.00000001. אסימוני הגז עובדים כדמי עסקה כאן, כך שאם מתבצעת עסקה כלשהי המשתמש צריך לשלם סכום כלשהו של אסימוני גז. בכל פעם שמשתמש מחזיק אסימון ניאו בארנק הניאו הרשמי שלו, המשתמש מקבל אסימונים של גז כדיבידנד. יש היצע קבוע של שניהם שהוא 100 מיליון.

שפות התואמות את החוזה החכם של ניאו

 • פיתון / רובי
 • JavaScript / Java / TypeScript / Kotlin, Eclipse
 • C # / C ++ / GO / VB.Net / F #, Visual Studio

נכס NEO דיגיטלי וזהות דיגיטלית

הנכסים שקיימים בצורה של נתונים חשמליים עם יכולת להתכנת נקראים הנכס הדיגיטלי. ניאו עוזר להחזיק את הנכס הדיגיטלי בסביבה מבוזרת שהיא בטוחה ונקייה מכל סוג של סיכון שנפגע בסביבה הריכוזית.

ישנן שתי צורות של נכס דיגיטלי: נכסים גלובליים ונכסי חוזה.

זהות דיגיטלית היא סוג של מידע זהות של אדם או ארגון הנמצא בצורה אלקטרונית.

אימות זהות של בלוקצ’יין ניאו יבוצע על ידי:

 • טביעות אצבע
 • קוֹל
 • שימוש בתווי פנים
 • סמס
 • שיטות אחרות

לכן כלכלה חכמה של Neo כוללת שילוב של שלושה דברים, נכס דיגיטלי, זהות דיגיטלית וחוזים חכמים.

תכונות אחרות של NEO

 • NeoX
 • NeoFS
 • NeoQS

NeoX מאפשר יכולת פעולה הדדית בין שרשרת והיא מחולקת לשני חלקים בשם:

 • פרוטוקול חילופי נכסים צולבים
 • פרוטוקול עסקאות מבוזר בין שרשראות

NeoFS הוא פרוטוקול אחסון קבצים המשתמש בטכנולוגיית טבלת Hash מבוזרת (DHT). NeoFS מנתח נתונים דרך תוכן הקובץ במקום נתיב הקובץ. הקבצים מופצים ומאוחסנים בצמתים רבים ושונים כך שהקבצים הגדולים מחולקים לגושי נתונים בגודל קבוע. באופן זה, קבצים עם דרישות אמינות נמוכות ניתנים לאחסון ונגישים כמעט בחינם. ניתן לשלב NeoFS עם זהות דיגיטלית כך שניתן לשלוח, להקצותם ולבטל אישורים דיגיטליים המשמשים זהויות דיגיטליות ללא השרת המרכזי לניהולם, כך שניתן יהיה לשחזר את הבלוקים הישנים בעתיד..

NeoQS או Neo Quantum Safe אין שום סיכון שנפרץ על ידי מחשבים קוונטיים. האת’רום והביטקוין משתמשים ב- ECC וייתכן שקיים פריצה על ידי מחשבים קוונטיים מכיוון שמחשבים כאלה יכולים לפתור מספר רב של בעיות פירוק. למחשב הקוונטי אין יכולת לפתור במהירות את הבעיה הווקטורית הקצרה ביותר ואת הבעיה הווקטורית הקרובה ביותר הנחשבת לבטוחה ביותר.

הפצת אסימון NEO

ההיצע המרבי של אסימוני ניאו הוא 100 מיליון המחולקים לשתי מנות. במהלך ה- ICO הופץ 50 מיליון אסימונים לתומכי ניאו.

החלק האחר של 50 מיליון אסימונים היה נעול למשך שנה המשמש לצמיחה ותמיכה ארוכת טווח בפרויקט Neo. התוכנית העתידית של 50 מיליון האסימון הזה:

סה”כ אסימונים מַטָרָה
10 מיליון משמש להנעת מפתחים וחברי מועצה
10 מיליון משמש להנעת מפתחים במערכת האקולוגית
15 מיליון משמש להשקעה צולבת בפרויקטים אחרים של בלוקצ’יין
15 מיליון נשמר כמקרה
 • השימוש השנתי ב- NEO לא יעלה על 15 מיליון אסימונים.

תמיכה ממשלתית

סין מקדימה את כל המדינות האחרות מבחינת סטנדרטיזציה של הבלוקצ’יין. הם מחליפים כל טכנולוגיה אחרת בבלוקצ’יין. סין מפתחת מטבע קריפטוגרפי משלה לשימוש בבנקים מרכזיים.

מייסד Neo Blockchain Da Hongfei הוזמן לכנס שקיימה ממשלת סין כדי לדון בטכנולוגיית הבלוקצ’יין. האירוע נקרא “כנס הבלוקצ’יין המהימן לשנת 2017”. האירוע הזה שואפת לקדם בלוקצ’יין בסין. זה אומר שניאו בדרך הנכונה עבור ממשלת סין. אז זה מגביר את העניין של האנשים במערכת האקולוגית הניאו. נכון לעכשיו, בסין, הם משתמשים בבלוקצ’יין ניאו כדי למפות נכסים בעולם האמיתי. לניאו יש אפילו שותפות חזקה באמת ואחת ממנה היא מיקרוסופט.

למד מדוע NEO יכול להיות המטבע החזק ביותר של שנת 2018?

למידע נוסף על המערכת האקולוגית של NEO dApps

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map