מדריך למתחילים: מה זה ליסק (LSK)? הכלי למפתחים!

טכנולוגיית בלוקצ’יין ללא היקף הצמיחה לא יכולה להצליח. המאבק הגדול ביותר של כל תעשיית הבלוקצ’יין הוא לגרום למפתחים שלהם להאיץ את בניית פלטפורמת הבלוקצ’יין ולהמשיך לגדל אותה.

לכן מפתחים מוצאים דרכים חדשות או משתמשים בשפות קידוד חדשות ליישום הפלטפורמה. בדרך זו הם יכולים להבטיח את הצמיחה הדרושה של הטכנולוגיה החדשה שלהם. זה לא יהיה שימוש רב גם אם תציגו טכנולוגיה מרשימה אך לא תצליחו לשדרג אותה. בסופו של דבר זה יתיישן, לא?

כאן נכנס ליסק!

מה זה ליסק, אתה שואל?

ובכן, ליסק היא טכנולוגיית הבלוקצ’יין המהפכנית, שמתבססת על JavaScript, בניגוד לאף אחד אחר.

סקרן? אתה צריך להיות! בואו נגלה יותר במדריך ‘מה זה ליסק’ שלי.

מה זה ליסק: השורש מאחורי אפליקציות מבוזרות?

ביטקוין השתמש בשפת C ++ כקוד הבסיס שלהם, והמתחרה שלו Ethereum עובד על סולידריות. סולידיות היא מילת מסגרת מבוססת JavaScript הפועלת באופן עצמאי. לכן מפתחים חדשים מתקשים להבין איזו שפה לבחור או להתמקד בפרויקט חדש.

אין ספק שכולם רוצים להציג משהו חדש.

מייסדי ליסק, מקס קורדק ואוליבר בדודס עברו את הצרות והמאבקים להכנת פלטפורמת בלוקצ’יין עד כמה שיותר משודרגת או נגישה. מכיוון שרוב האפליקציות הפופולריות פועלות ב- JavaScript, אז למה לא להפוך אותה לבסיס הליבה של הפלטפורמה.

אז הם הציגו את ליסק! Lisk מאפשרת פיתוח קל יותר של אפליקציה מבוזרת יחד עם פלטפורמת פיתוח צדדית.

מפתחים תמיד עובדים קשה כדי ליצור אפליקציות נהדרות, אך כמה פלטפורמות ריכוזיות כמו חנות האפליקציות של אפל או חנות Google Play משיגות את המיטב מהן. ארגונים גדולים אלה לוקחים את מירב ההכנסות ותשומת הלב.

מוצרי ליסק שונים

נקודות זכות תמונה: אתר ליסק

כך שבסופו של דבר, מפתחים רבים נותרים ללא כמות נכונה של רווח ומתקשים להסתדר.

לדברי מייסדי ליסק, מצב זה אמור להשתנות. עכשיו, כשאנשים משקיעים בבלוק-צ’ינס יותר, זה הכלי המושלם לתפוס את תשומת ליבם של הצרכנים.

לכן, ליסק רוצה ליצור פלטפורמה מבוזרת מושלמת, בה כולם יקבלו את חלקם ההוגן במשחק. מערכת זו תאפשר לכל היזמים להשיג את הרווח בו עבדו ביושר.

המוקד העיקרי הוא להתקדם ולפשט את התהליך הכולל של הפיתוח באמצעות JavaScript. JavaScript פותח את הדלת לכמות עצומה של הזדמנויות, מכיוון שזו לא שפת תכנות חדשה, להתחיל.

מהו שיא המסלול הקודם של ליסק?

המסע החל בשנת 2014, עם פלטפורמת הבלוקצ’יין קוד הפתוח Crypti, שנוצרה עבור אפליקציות. בסופו של דבר המזלג הועלה על ידי המייסדים מקס קורדק ואוליבר בדודס.

Crypti הצליחה, אך ברמה הקהילתית היא נדרשה ליותר תשומת לב. זו הסיבה שהמייסדים הציגו את Crypti בליסק רק לאחרונה במאי 2016.

עכשיו, זו אחת מפלטפורמות הבלוקצ’יין הפופולריות! בימינו היו הרבה בלבולים ביחס לליסק. קהילת הבלוקצ’יין המשיכה לשאול את השאלה ‘מה זה ליסק’, שכן רבים מחברי הקהילה הודיעו להם בצורה שגויה.

אבל המייסד המשותף מקס פינה הכל! לדבריו, אתה יכול להתייחס לליסק בדיוק כמו כל פלטפורמת בלוקצ’יין אחרת בדיוק כמו ביטקוין או את’ריום! אתה יכול גם להתייחס לזה כמו מטבע קריפטוגרפי ולהשתמש באסימון LSK שלהם!

מפתחים יכולים גם להשתמש ב- Lisk כמסגרת ל- פיתוח יישומי בלוקצ’יין ביעילות רבה יותר.

מיתוג מחדש של ליסק: הפעלה מחדש כפלטפורמה חדשה לגמרי

אם חברה כלשהי רוצה לצמוח ולהפוך לפלטפורמה רחבת היקף היא זקוקה לזהות ייחודית, מינקות ומיצוב. מייסדי ליסק זיהו נושאים אלה ולכן הטכנולוגיה הושק מחדש עם עדכון משמעותי יותר.

הם סיימו את זה עם שינויים שלהם אתר אינטרנט, את הלוגו שלהם, ממשק המשתמש של הלקוח וחוקר הבלוקצ’יין.

תאריך המיתוג מחדש של ליסק היה ב -20 בפברואר, עם ערכת עיצוב ארגונית ומדיה חדשה. הצוות עבד קשה, בעיקר בכדי להפוך את הפלטפורמה לאלגנטית יותר ולשדרג את ערכת פיתוח התוכנה Lisk (SDK).

כמו כן, ליסק הציגה אלגוריתם חדש, שיאפשר לכם ליצור הדמיה של עצמכם ברשת. אני באופן אישי חושב שזה טק ממש מגניב! אני מניח שעתיד ההייטק לא כל כך רחוק, נכון?

SDK הוא עד כה השדרוג החיוני של כולם! שדרוג זה יאפשר למפתחים לחדש ולהשתמש בו לבניית dApps יצירתיים על המערכת.

מדוע ליסק משתמש ב- JavaScript במקום בשפות אחרות?

אז למה ליסק כל כך מאוהב ב- JavaScript? התשובה היא די פשוטה למעשה. ראשית, JavaScript נגיש לכל המפתחים שם בחוץ; אתה יכול למצוא את זה בכל מקום באינטרנט. כמעט כל האתרים משתמשים ב- JavaScript כדי להוסיף תכונות אינטראקטיביות, מה שהופך אותם לאטרקטיביים יותר.

בנוסף JavaScript היא אחת השפות הפופולריות ביותר שיש. לכן, באמצעות זה מפתחי Lisk יכולים להפוך את טכנולוגיית הבלוקצ’יין לנגישה יותר לכל המפתחים.

מה התכונה המיוחדת של ליסק?

תכונות ליסק

נקודות זכות תמונה: ליסק

יש ממש טונות. זמן החסימה עבור ליסק הוא רק עשר שניות וזמן עגול הוא פחות או יותר 17 דקות!

זה מהיר יחסית לרוב החסימות הפופולריות. כמו כן, היצע ה- LSK הוא עצום !, עד 100 מיליון והם מגדילים אותו מדי שנה על ידי תגמול אסימונים עבור זיוף.

הוא פועל על פי מערכת קונצנזוס הוכחה על המוקצה.

המטרה היא לספק פלטפורמה משמעותית יותר כמו NEO או Ethereum. עם זאת, הם יאלתרו הרבה במקרה זה.

ליסק משתמש בערכת Sidechain ופיתוח תוכנה מיוחדת לביצוע החבילה המלאה עבור המפתחים. הם יכולים להשתמש בהם כדי ללטש כל יישום מבוזר ללא טרחה.

Lisk Sidechains

רשתות צד הן סוג מסוים של ספר חשבונות המחובר לרשת Mainchain. עם זאת, למרות שהם קשורים, רשתות הצד לעולם אינן משפיעות על ביצועי ה- Mainchain בשום צורה שהיא.

זה הופך את יכולת הפעולה ההדדית לקלה למדי ותוכל להעביר ולסנכרן אותה עם ספר החשבונות במהירות.

בסופו של דבר, תקבלו סמכות רבה להתאמה אישית גם על אלגוריתמי הקונצנזוס, מעקב אחר נכסים, שינוי קנה מידה ברשת וגרסאות בטא..

אתה יכול גם לעקוב אחר הנכסים שלך.

רוב שרשרת הצד המשמשת בטכנולוגיות בלוקצ’יין רבות חסרה את הגמישות ש- Lisk נותן כאן. לא רק שהוא מציע מדרגיות מתקדמת יותר, אלא גם מוודא שרשתות הצד לעולם לא מוגבלות.

צוות ליסק עובד עם ה- Mainchain ולמפתחים יש גישה מלאה לרשתות הצד. לכן, גם אם מישהו יגלה כל סוג של באג במערכות אחרות, זה לא ישפיע על הערוץ הראשי.

ממשק Sidechain

נקודות זכות תמונה: בלוג ליסק

ליסק שונה: אבל איך?

אתה בטח תוהה באילו אופנים Lisk שונה מטכנולוגיית הבלוקצ’יין המקובלת? תן לי לכסות את זה במדריך ‘מה זה ליסק’.

כפי שאמרתי קודם, ליסק הכין את ערכת מפתחי התוכנה בהתבסס על JavaScript בלבד, כך שהמפתחים יוכלו להוסיף לה יצירתיות.

ה- SDK כולל בעיקר ארבעה חלקים עיקריים –

  • האלגוריתם של הקונצנזוס: משתמש בהוכחת ההימצאות המועברת, זוהי בעיקר הגדרת ברירת המחדל.
  • חזית: הוא מכסה את ממשק המשתמש. הם ציבוריים כמעט
  • Back-end: קודים הניתנים להתאמה אישית זמינים עבור מפתחים ליצירת dApps ללא כל הגבלה.
  • Sidechain: יכול להמשיך וליצור בלוקצ’יין ענק, שמקושר עוד יותר לרשת הראשית.

ליסק הסביר: צמתים

לאחר שילוב הרשת הראשית עם טכנולוגיית הבלוקצ’יין ושילובה עם ערכת SDK, מפתחים יכולים לגשת בקלות לחשמל ולנצל אותו ליתרונותיהם..

האפליקציה זמינה במצב מבוזר, בדיוק כמו שעושה חנות אפליקציות. תצטרך אסימונים כדי לצרוך את המוצרים ולהשתמש במערכת הרשת המרכזית.

תהליך זה יעזור להבטיח למפתחים להתמקד יותר ביישום עצמו במקום ליצור מחדש בלוקצ’יין חדש.

כל שרשרת צד ברשת תעבוד באופן אינדיבידואלי ותוכלו להשתמש בשרשרת זו כפלטפורמת הבלוקצ’יין האישית שלכם.

אתה יכול להשתמש ברשתות צדדיות או בערימה של צמתים כדי להשתמש ברשת כשירות. תוכל להזדהות כשירות. לשם כך, כפתור לחיצה יהיה זמין לכפתורי שירה בודדים.

אירוח מבוזר כשירות יעזור לכם לאחסן את כל הקבצים מסוג המדיה לאחסון ענן אחר. האחסון כמובן מוצפן. שימוש בביצוע חוזים חכם כשירות יאפשר לך לספק שירותי נאמנות.

אבל בשביל זה, לא תצטרך להסתכן בזיופים בכלל!

כמו כן, השימוש ב- Oracles כשירות יעניק לך הערכת נתונים בזמן אמת, ותוכל להוריד את הנתונים ממנו.

אחד הדברים הכי מגניבים בטכנולוגיה זו הוא שהיא מרוויחה מכל מפתחי dApp חדשים שיוצרים ברשת. ברשתות חסימות אחרות אין ספרייה כמו מערכת כמו Lisk. לכן, אם אחד המפתחים ייצור אפליקציה חדשה באחת מהשרשראות הצדדיות, הרשת כולה תרוויח מכך.

זה כמו בכל אפליקציה חדשה, הרשת עצמה תתפתח לבד!

בסופו של דבר, הרשת תתחזק יותר מאשר רשתות חסימות אחרות.

חיזוי מחיר של LSK

אם אתה חושב ‘האם ליסק היא השקעה טובה?’, תן לי לעזור לך על ידי הבהרת מחיר מטבע ליסק. על פי CoinMarketCap ליסק נסחרת כעת ב -5.90 דולר. אבל הטווח משתנה מאוד, והוא בדרך כלל נע בין $ 38- $ 5.

תרשימי ליסק

נקודות זכות תמונה: CoinMarketCap

היצע השוק של ליסק הוא 122,813,888 LSK, וכמות הנוזל היא 107,567,440 LSK. החלק הטוב ביותר הוא שההון הכולל הוא כבר 634,946,934 דולר!

ליסק הוא אחד המטבעות היציבים יותר בשוק והמטבע שלו מחזיק במיקום ה -25 ב -1601 מטבעות קריפטוגרפיים! האם ליסק היא השקעה טובה או לא, זה עוד דיון שתלוי לחלוטין.

אני רק מציין כאן כמה עובדות במדריך ‘מה זה ליסק’ שיעזרו לך ללמוד על כך יותר!

מפת דרכים ופיתוח ליסק

ליסק התמודד עם מהמורות רבות בדרך לאורך המסע הגדול שלה. אך אף על פי שעמדה בפני אתגרים רבים, פריחה ליסק לפרויקט נהדר וצעדה בביטחון רב יותר בכל פעם.

הם חברו למיקרוסופט בשנת 2016. זה הבטיח את הסיכוי שלהם להוכיח את שירותיהם כ- Blockchain על ידי Azure יחד עם הכרה תעשייתית רבים אחרים..

ההחלטה המשמעותית ביותר הייתה להפעיל מחדש את הארגון. לשם כך הם שכרו מעצבים מקצועיים יחד עם חברות אסטרטגיות מותג כדי לוודא שהקאמבק שלהם נמצא בנקודה.

עם זאת, אנשים רבים לא אהבו את תהליך ההשקה מחדש שלהם, ובמקום שהמחירים שלהם יעלו, זה ירד מעט. אך השווקים התייצבו כעת, ואנשים מעריכים את החברה יותר ויותר בימינו.

עכשיו בואו נראה מאיפה תוכלו לקנות אסימונים ומטבעות ליסק במדריך ‘מה זה ליסק’ זה.

היכן ניתן לרכוש מטבע ליסק: בורסות

ליסק הוא מטבע פופולרי ונסחר בכמה בורסות. לשלושת הבורסות הראשונות Binance, Poloniex ו- Bittrex יש מספיק אספקת אסימונים של LSK שתוכלו להשקיע בהם. אך למרבה הצער, עדיין לא תוכלו לקנות אותם ישירות במזומן.!

אתה יכול לקנות את זה רק עם Bitcoins, אז אתה צריך לשים עליהם את היד תחילה ואז לקנות Lisk. אתה יכול גם להחליף את אוספי המטבעות הנוכחיים שלך בביטקוין ואז לקנות כמה אסימונים של LSK.

ממשק ליסק Hub

נקודות זכות תמונה: בלוג ליסק

כיצד ניתן לאחסן את ליסק

ישנם בעיקר שלושה סוגים של ארנקים, ארנק Lisk Hub, ארנק Lisk Nano ו- Lisk Core Wallet.

ארנק הרכזת הוא אחסון שימושי. אתה יכול לאחסן את האסימונים שלך יחד עם קבלת גישה לחוקר ההחלפה ותכונות ייחודיות אחרות.

ארנק הננו קל במיוחד והפופולרי ביותר מבין שלושתם.

ליבת ליסק מתחברת עם ליבת הרשת המלאה, והיא מיועדת בעיקר למפתחים בלבד. ככל הנראה, יש לו כמה תכונות נוספות, בניגוד לשני ארנקים אחרים.

מה האתגר העיקרי של ליסק בשוק?

אתה לא צריך להיות מוח כדי לשים לב איך את’ריום היא התחרות העיקרית בשוק. כבר מההתחלה, סוכנויות רבות הציבו את השניים יחד ונגד זה.

פעילות רכזת ליסק

נקודות זכות תמונה: בלוג ליסק

חברי צוות ליסק גם העירו כי הם מהווים את החלופה של Ethereum עבור משתמשי JavaScript. אז הבעיה העיקרית תהיה התנגשות עם את’ריום בכל רמה.

עם זאת, הם החלו להתרחק מאת’ריום ולבסוף הגדירו מחדש את מטרתם. כעת, לליסק יש אופי ליבה שונה והוא יכול להתחרות בעוד יותר בשוק. כמו כן, ליסק שואפת להסיר את מחסום הבלוקצ’יין ולהקים אותו כשורש של מכשירי dApp רבים.

אמנם, השימוש ב- JavaScript היחיד יכול ללכת לשני הכיוונים, מכיוון שהאיכות היא מה שחשוב. לכן, גם אם אתה יכול להגדיל את הכמות, אתה עדיין לא יכול לספק איכות מעולה לכל dApp. הרבה יותר קל לקודד JavaScript, ולכן יכולות להיות הרבה תוכניות מקודדות בצורה גרועה ברשת.

הם ידעו זאת מההתחלה אך עדיין לקחו קפיצת אמונה. אם ליסק יכולה לספק ביטחון רב, היא בוודאי תפרח לטכנולוגיה או פלטפורמה גבוהה.

פסק דין סופי,

עכשיו אתה יודע הכל על מה זה Lisk ואיך זה עובד. מיד לאחר השקתם ליסק היה שחקן יציב ולא ממש ראה עלייה ומטה של ​​שערים שלהם. ההתפתחויות העקביות, האסימונים הם שהופכים אותה לטכנולוגיית בלוקצ’יין מצוינת.

זה פרי מוחם של שני המייסדים, והם טיפחו אותו לכלי יפה ושימושי עבור היזמים. נחמד לראות איזו טכנולוגיית בלוקצ’יין שחושבת גם על המפתחים.

בואו נראה מה יקרה בעתיד.

הצהרת אחריות: אין להתייחס למאמר כאלו ואינו נועד לספק ייעוץ השקעות כלשהו. תביעות המועלות במאמר זה אינן מהוות ייעוץ השקעות ואין להתייחס אליהן ככאלו. עשה מחקר משלך!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map