מדריך למתחילים: מה זה ICON? שחקן חדש בעלייה

עוד בימים ההם מטבעות קריפטו היו מיתוס עבורנו. זה היה בלתי אפשרי עבורנו אפילו לדמיין מערכת שבה כסף דיגיטלי יכול להשתלט על מטבעות פיאט.

אבל הכל התחיל להשתנות עם ההקדמה המהפכנית לטכנולוגיית הבלוקצ’יין בשנת 2009. סאטושי נקאמוטו שחררה את הטכנולוגיה המרשימה הזו יחד עם מזומן דיגיטלי חדש “ביטקוין”. לאחר מכן, בני חסות רבים הלכו באותו נתיב והגיעו לשיטות חדשות ומשודרגות להתמודדות עם פגמים במערכת הריכוזית..

כעת כולם רואים במטבעות קריפטוגרפיים לא רק מזומנים דיגיטליים אלא פרוטוקול שבו אנו יכולים להשתמש בכל היתרונות של הבלוקצ’יין עצמו.

מפתחים מתכנתים מטבעות קריפטוגרפיים חדשים באופן שונה למילוי כל צרכינו.

לרשתות חסימות יש יכולת לעבוד במגוון רחב של ענפים, כך שזה רק הגיוני לשלב גם את מערכת התשלומים איתה. זה הופך את הדברים להרבה יותר נוחים מבעבר.

נקודות זכות תמונה: ICON

אחד השמות הרבים שיכולים להיפטר מהפגמים הבנקאיים המסורתיים הוא “ICON”.

מהו ICON (ICX)?

ICON הוא דיו מטבע קריפטוגרפי פופולרי ועולה במעלה הסולם די מהר בהשוואה לאחרים.

למה?

ובכן, בעיקר משום שהוא מסוגל לקשר בין קהילות מיקרו לתעשייה מסיבית.

סקרן לגבי ICON? בואו ונצלול לעומק ונראה “מה זה ICON” ואיך זה יכול לשנות את העולם כולו!

מה זה ICON (ICX): הצגת טכנולוגיה חדשה

ICON הוצגה רק לאחרונה בשנת 2016 על ידי קבוצת Dayli Financial. שווי הקבוצה הוא 4 מיליארד דולר ומורכב מקבוצת אנשים מנוסה יותר. קבוצה זו ידועה גם בזכות Coinone, שהיא בורסה קוריאנית מפורסמת.

המטרה העיקרית היא לא לחבר את העולם אלא להיפטר מכל האתגרים שעומדים בפני כל מערכת בגלל עומס כבד של נתונים. זה לא מפתיע שעם הדיגיטליזציה של העולם שלנו תעשיות מובילות רבות או אפילו קטנות מתקשות להתמודד עם עומס כל כך הרבה של נתונים.

אם איכשהו נוכל למזער את ההשפעה, כל קהילה כמו בנקים, ארגוני צדקה, ספקי ביטוח, מסחר, בתי חולים ומוסדות חינוך יוכלו לעבוד יחד בצורה חלקה..

מה? האם אתה חושב שזה בלתי אפשרי?

ברור שלא! ICON רואה את העולם כקבוצה של הקהילה ולא כלאומים שונים. המשמעות היא שלכל קהילה בעולם יש את המשימות האישיות שלה וגם מסתמכות זו על זו כדי לבצע את המשימה בהצלחה.

זיכויים לתמונות: יישום המסמך של ICON

בואו נראה דוגמה כדי לנקות את דעתכם.

דמיין שאתה הולך לבית חולים למטרות רפואיות ואתה רוצה לכסות את כל הוצאותיך בביטוח שלך. מה ש- ICON יכול לעשות כאן הוא לשלוח את כל פרטי הביטוח שלך המשויכים לחשבון הבלוקצ’יין שלך לחברת הביטוח.

בדרך זו חברת הביטוח יכולה לטפל בבקשה מהר יותר ולעזור לכם להיפטר מהניירת הרבה.

המערכת דורשת ממך לשמור את פרטי הביטוח ברשת ICON בעבר, ותוכל להשלים את העסקאות באמצעות אסימוני ICON, ICX.

די מגניב, נכון? אבל זה לא מספיק; יש תשובות נוספות לשאלה “מה זה ICON.” בואו נראה מה הם.

איך עובד ICON

ICON משתמשת בפלטפורמת לולאת שרשרת ייחודית, המאפשרת לה לחבר את כל הקהילות וליצור מערכת אקולוגית דרך הרפובליקה של ICON. הרפובליקה של ICON היא שיטה שונה למדי לשלוט במערכת הכוללת.

הוא מתפקד כישות שלטונית עבור ה-

קהילות בלוקצ’יין עצמאיות. אתה יכול לחשוב על הרפובליקה כעל כל המדינה, שבה כל קהילה היא מדינה בתוכה.

כל קהילה ברפובליקה קשורה זו בזו באמצעות C-Reps (נציגי הקהילה), שמתחברת עוד יותר ל- Nexus (הבלוקצ’יין מבוסס ה- Loopchain של ICON). בעזרת נציגי הקהילה הללו, כל קהילה יכולה לקיים אינטראקציה עם Nexus ויתרה מכך גם לקהילות אחרות.

אשראי אימג’י: עיתון מסמך ICON

ל- blockchain יש גם בורסה מבוזרת משלה, בה תוכלו להחליף מטבעות באמצעות אסימוני ICON.

התהליך הכולל של המערכת הוא ייחודי ויעיל במקצת, כדי להתחיל. זו הסיבה שכולם רוצים ‘מה זה ICON’ ואיך הם יכולים לשים את זה על היד.

היבטים ייחודיים של ICON

אני נוטה לכסות את כל הפרטים של ICON במדריך ‘מה זה ICON’ הזה, כדי לוודא שאתה מקבל את כל המידע רק ממקום אחד. אם אתה רוצה להשקיע ב- ICON, אתה צריך להיות בקיאות בהתחלה.

תסתכל על כל ההיבטים המרגשים האלה בנושא ICON ועל המערכת כולה. זה בוודאי יגרום לך לחבב את זה יותר!

  • ה- A.I. דה וינצ’י!

כן, שמעתם נכון, ל- ICON יש טכנולוגיית AI משלה כדי להאיץ את כל המערכת המבוזרת. ICON דואג שלכל צומת תהיה אותה מדיניות הפצה ומקבל תגמול בהתאם.

האלגוריתם שעומד מאחורי ה- AI הזה הוא יצירת אינטליגנציה של דיילי. התוכנית הראשונית של החברה היא לוודא שה- AI משתמש בטקטיקות למידת מכונה כדי להשיג את כל הבלוקצ’יין וההפניה מחדש בהתאם..

למה? ובכן, כל הרשת היא מערכת מבוזרת במידה מסוימת, כך שאם תרצו לוודא שהכל יקרה במדוייק לא הייתם מנצלים את מערכות המחשוב החפות משגיאות אנושיות..

Blockchains ו- AI הן שתי מערכות שמשלימות זו את זו ועובדות נהדר יחד. לכן, השימוש בזוג זה אומר יותר שלמות.

  • בורסה מבוזרת (DEX)

לא משנה מה סוג החילופי מבוזר או מרוכז, לשניהם יש פגמים משלהם והצדדים החיוביים שלהם. המרכזים נוחים יותר אך אין להם כל כך הרבה ביטחון.

מצד שני, לבורסות מבוזרות יש אבטחה, אך הן פחות נוחות בהשוואה לבורסות ריכוזיות.

כאן, ICON מציעה בורסה מבוזרת משלה, שתיקשר לראשי השליטה הנפרדים. אתה יכול להשתמש באסימון ICX להשלמת העסקאות. שיעור המסחר נקבע מראש על ידי פרוטוקול בנקור.

אתה יכול להסתכל על הפרוטוקול בעיתון הלבן של ICON.

  • שרשרת לולאה

זו אחת האטרקציות הטובות ביותר של ICON. Loopchain מסוגל לחבר בין רשתות חסימות שונות. יישום זה עושה את ICON שונה ממטבעות אחרים ורצוי שהופך אותו לאחד הטובים ביותר.

הבלוקצ’יין מבוסס הלולצ’ין דומה במקצת לבלוקצ’ינס ארגוני ומאפשר חוזים חכמים. אתה יכול להתאים אישית את החוזים החכמים האלה בהתאם לפרויקט שלך ולהשתמש בו לקישור לרשת חשבונות אחרת.

נקודות זכות תמונה: ICON

  • ICON Republic ו- Nexus

אני חושב שהזכרתי את זה קודם לכן כי ICON מסוגלת לחבר את כל הקהילה העצמאית מבוססת בלוקצ’יין זה לזה. כל שעליך לעשות הוא להשתמש בפלטפורמה שלהם לשם כך. אבל איך זה נעשה?

הרפובליקה של ICON ונקסוס עומדים מאחורי המערכת הנפלאה הזו.

ה- Nexus הוא קבוצת הקהילות המחוברות זו לזו באמצעות נציגי הקהילה. לאחר הקמת כל קבוצות ה- Nexus, כולן יכולות להיות מחוברות זו לזו, מה שמגדיל את הסקלביליות ואת הרוב הכללי.

הפורטל דומה כמעט למבנה האינטרנט. פרוטוקול השידור ברשת דאג שכל עסקה נקודתית תיעשה ללא שגיאות.

לכל בלוקצ’יין יש זהות משלו בפורטל Nexus. אתה יכול להשתמש באסימונים כדי להעביר ערכים בתוך חסימות הרשת. לדוגמה, בלוקצ’יין של קהילה חינוכית יכול להשתמש בפורטל Nexus כדי להתחבר לקהילות בנקים ולבצע את העסקה.

השימוש ב- Nexus הופך את התהליך הזה להרבה יותר לניהול מהרגיל.

  • סובלנות תקלות בלולאה (LFT)

יצירה נפלאה נוספת של ICON היא האלגוריתם Loop Fault Tolerance, המספק סובלנות לתקלות ביזנטיות. סיבולת תקלות לולאה מקפידה גם לשפר את ביצועי הרשת באמצעות הודעות.

השיטה נקראת ספינינג והיא מבטיחה את בחירת הצומת הראשי. שיטת ספינינג זו מפחיתה את מספר הצומת הכללי ומגדילה את היעילות וההרחבה.

  • מערכת ממשל עצמאית

כפי שציינתי קודם, כל בלוקצ’יין המסוגל לשלוט באופן עצמאי למרות שהוא מחובר לנקסוס. זה סוג של דמוקרטיה עקיפה, שבה לכל בלוקצ’יין פרט יש זכויות שוות.

נציגי כל מפלגה ברשת יכולים להצביע לשינוי מדיניות או להציע מיוחדים.

אך השאלה היא כיצד הם בוחרים את הנציגים?

ובכן, הם נבחרים בעיקר מצמתים של נציגי הקהילה. בנוסף, המשתתפים יכולים להוסיף או אפילו להסיר צמתים של הבלוקצ’יין שלהם, להתאים את דמי העסקה, לשנות את זכות ההצבעה ועוד רבים אחרים.

  • ערוץ ציבורי

הערוץ הציבורי של נקסוס פתוח לכולם. בכך תוכלו להשתתף בעסקאות וגם להשתמש ביישום מבוזר אחר בתהליך.

עם זאת, יהיה עליכם להוריד את האפליקציות המבוזרות הללו כדי להתקין ולהשתמש בהן.

  • אין צורך בכרייה

בניגוד לביטקוין, אינך יכול לכרות את ICON. אסימונים חדשים מונפקים מדי שנה, ותוכלו להשקיע בהם מהאתר הרשמי שלהם.

מה היסטוריית המסחר של ICON?

בואו נסתכל על שער המסחר של ICON במדריך ‘מה זה ICON’ זה. ה- ICO הסתיים באוקטובר, ובורסות שונות החלו לכלול אותו עם מטבעות קריפטוגרפיים אחרים מאותו חודש.

עברו כמעט שנתיים, וזה יושב בדרגה 23

שווי שוק מטבעות. התעריף נע בין $ 12- $ 1.61 נכון לעכשיו.

נקודות זכות תמונה: שווי שוק המטבעות

תחילה המריא לביננס ומאוחר יותר עשה את דרכו לבורסות מרכזיות אחרות. הידיעה הזו גרמה לתעריפים לזנק ל -7.30 דולר, מיד לאחר ההשקה, שזה פי עשרה מהתמחור הראשוני.

לאחר אותה קפיצה הוא עלה ל -12 דולר ומתקרר ויציב את השוק.

ICON תחרות ופוטנציאל

ICON משתמש בחוזים חכמים כדי לאטום את העסקה, ולכן התחרות העיקרית היא עם את’ריום ו NEO. למרות שהם משתמשים גם בחוזים חכמים, עדיין יש להם הבדל משמעותי.

את’ריום, כמו גם NEO כבר ביססו את השטח שלהם בתרחישים בחיים האמיתיים ובנו שותפות חזקה. NEO עובדת כעת עם ממשלת סין כפרויקט דיגיטציה חדש.

מצד שני, Ethereum משמש בקנה מידה עולמי על ידי חברות רבות אחרות. עם זאת, הם לא בהכרח מציעים אפילו חלק קטן מהפעולות ההדדיות שיש ל- ICON. ICON עשויה לשלוט בעתיד מכיוון שהיא מתמקדת יותר בבלוקצ’יין ולא בהוצאת התחרות.

זה לא אומר של- ICON אין שום שותפות חזקה. כיום היא עובדת עם 28 חוות בקוריאה ותומכת במספר רב של בנקים שם.

קונה אייקון

Binance היא הבורסה המובילה השולטת בשוק הכללי של ICON. זה מורכב מ -90% ממנו. למרבה הצער, מכיוון שאתה לא יכול לכרות את זה ולקבל רק הזדמנות אחת בשנה לקנות את האסימונים, אתה יכול להחליף את ה- ETH או ה- BTC שלך כדי לקנות אותו מהבורסה..

73.44% מתוך 90% ניתן לרכוש באמצעות BTC ועוד 15.89% על ידי ETH.

בורסות אחרות מציעות גם ICX, כמו OKEx. עם זאת, יש להם צמד מסחר BTC ו- ETH משלהם.

מכירת האסימונים של ICON

מכירות האסימונים נסגרו בשנה שעברה בספטמבר והעסקה לשנה זו עדיין לא התרחשה. היצע האסימון הכולל עומד כעת על 400,230,000 ICX, ואתה יכול להחליף 2500 ICX תמורת ETH אחד.

רק 50% מההיצע שהוקצה עמד למכירה, ו -16% נוספים נשמרים כרזרבה. 14% נוספים עוברים לקרן עצמה ו -10% על ידי חברי קבוצת הקהילה והשותפים המשפיעים.

מכירות האסימונים האחרונות מוגדרים מראש ומחולקים ל -20% לכל חברת טק ושמורות. 12% מהאסימונים נועדו להשאיר את כל הפעילות ו -8% לניסיון שיווקי ועוד 10% לשותפים בעלי השפעה.

כיצד ניתן לאחסן את ICON

אסימון ה- ICX הוא אסימון ERC20, ולכן המשמעות היא שתוכלו לאחסן אותו בכל ארנק Ethereum. ארנקים כגון Ledger Nano S, Meta Mask או My Ether Wallet יכולים להציל את ICON ללא בעיות.

ICON גם הצהירה כי ישיקו בסוף השנה את הארנק שלהם. בוא נראה מה קורה.

מה העתיד של ICON: האם כדאי להשקיע או לא?

מיד לאחר השקתו, ICON אכן הוכיח את שוויו ונכנס לטופ 30 ללא בעיות. אני מוצא את זה מרשים ביותר עבור קריפטו חדש שהושק, והוא ללא ספק תופס את תשומת ליבי.

נראה שהתמחור יציב בניגוד לביטקוין, והוא מציע הרבה תכונות נוספות.

אם אתה שואל אותי, אגיד שהעתיד של מטבע קריפטוגרפי זה בהיר במיוחד, ויש לו פוטנציאל אפילו לעלות על הביטקוין! טכנולוגיית הבלוקצ’יין מאחורי מטבע זה היא גם ייחודית, כדאי שתבצעו מחקר משלכם, השקעה בקריפטו היא עסק מסוכן ביותר.

פסק דין סופי

מערכת זו יכולה להיות התחלה של עידן חדש של טכנולוגיית בלוקצ’יין שיכולה לפתוח את כל הפוטנציאלים הנסתרים. עד עכשיו אתה אמור לדעת עד עכשיו מה זה ICON ואיך זה ממש עובד.

ICON יכול להשתלב בכל ענף באופן מושלם על פי העיתון הלבן. לכן, אם הוא מסוגל לספק את אותה תוצאה בחיים האמיתיים, זה יכול להיות הסוף של את’ריום או NEO.

יתר על כן, ICON מספקת פלטפורמה מצוינת עם אבטחה ואלטרנטיבה לאמצעים מסורתיים טיפוסיים. הגענו לסוף המדריך ‘מה זה ICON’ הזה, ואני יכול לומר שנראה כי ICON מציע הרבה מאוד כשמדובר בבלוקצ’יין או במטבעות קריפטוגרפיים..

למידע נוסף על ICON (ICX):

הצהרת אחריות: אין להתייחס למאמר כאלו ואינו נועד לספק ייעוץ השקעות כלשהו. תביעות המועלות במאמר זה אינן מהוות ייעוץ השקעות ואין להתייחס אליהן ככאלו. עשה מחקר משלך!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map