כיצד להפעיל את ICO בהצלחה: מדריך להשקת ICO של Blockchain-Crypto

האם אתה יזם blockchain-crypto שחושב להשיק ICO? אולי שמעת שהשקת ICO היא קלה, אך אל תיפול בזה. מתוך סך של 902 ICO בשנת 2017, רק 435 הצליחו, זה רק אחוז הצלחה של 48%! עליכם לדעת כיצד להפעיל את ICO בהצלחה. בואו נצלול פנימה!

האם יש לך מקרה שימוש קיימא של בלוקצ’יין ולקוחות?

“מטרת העסק היא ליצור ולקוח לקוח. מכיוון שמטרת העסק היא ליצור לקוח, יש לארגון העסקי שתי פונקציות בסיסיות – ורק שתיים: שיווק וחדשנות. “

אלה מילותיו של גורו ההנהלה המנוח פיטר פ דרוקר. לקרוא “צמיחה באמצעות שיווק וחדשנות: איך פיטר דרוקר עיצב את ReadyTalk“לחשבון מפורט של מחשבותיו של דרוקר על כך.

התחל עם יסודות. בררו האם יש לכם רעיון עסקי בר-קיימא שיימכר בשוק. כמו כן, בררו מיהם הלקוחות שלכם. אם אין מקרה עסקי תקף לבלוקצ’יין, אל תתכנן ICO. חזור אל לוח השרטוט.

אתה צריך לערוך חקר שוק כי הדרך היחידה לדעת אם יש לך רעיון בר-קיימא היא לבדוק בשוק. קרא כיצד תוכל להתנהל באמצעות מחקרי שוק בסעיף “כיצד לבצע חקר שוק: מדריך בן 5 שלבים“.

אתה צריך גם לקוחות! עליכם לדעת מי הם, היכן הם גרים, מה הם עושים, היכן הם מקבלים תשובות לשאלותיהם וכו ‘לצורך בניית עסק מצליח עליכם לדמיין את הלקוח שלכם. צור ‘קונה פרסונה’, כלומר לקוח פיקטיבי, אם כי מבוסס על נתוני שוק אמיתי. למד כיצד ליצור אחד ב”כיצד ליצור פרסומות קונה מפורטות עבור העסק שלך [תבנית פרסונה בחינם]“.

משקיעי ICO בוחנים יותר ויותר פרויקטים, והם עשויים להחשיב את הפרויקט שלך כהונאה אם ​​אין לך רעיון עסקי בר קיימא. קרא מדוע זה כל כך חשוב ב”מדריך למתחילים: כיצד לזהות הונאות ICO “.

בדוק אפשרויות למימון פרויקטים של בלוקצ’יין:

האם שקלת את כל אפשרויות גיוס הכספים לפני איפוס ב- ICO? עבור למשל חשבת על גיוס הון סיכון (VC)? החליטו על מסלול המימון שלכם לאחר שחשבו היטב על האפשרויות.

שים לב כי ICOs לעיתים קרובות נראים מושכים מכיוון שהם נחשבים קלים להפעלה, אך זה עשוי להשתנות בקרוב. כמו כן, שקול את היתרונות שמציעים רכבי סיכון, למשל:

 • קרנות הון סיכון הן אנשי עסקים קשוחים. הם מומחים. אם תגייס מהם קרן, הם ידריכו ויחזיקו אותך ביד.
 • יש להם מוניטין גבוה, ומכאן שתקבלו גם סיקור תקשורתי חיובי.

קרא כיצד VCs משווים ל- ICO ב” ICO לעומת VC: ענייני הניסיון “.

בנה צוות ICO נהדר!

“למעשה, מנהיגי חברות שעוברות מטוב למעולה מתחילות לא עם” איפה “אלא עם” מי “. הם מתחילים בהורדת האנשים הנכונים באוטובוס, האנשים הלא נכונים מהאוטובוס, והאנשים הנכונים במושבים הנכונים. “

אלה דבריו של מומחה הניהול ג’ים קולינס. קרא את החשיבות שהוא מקנה לצוות נהדר ב”מטוב למצוין“.

אתה זקוק לצוות טכני נהדר עם יכולת מוכחת לבנות מערכות blockchain-cryptocurrency. הם זקוקים גם לניסיון רלוונטי בתעשייה. על חברי הצוות להיות בעלי חשיבות, שכן למשל הם היו צריכים לפרסם כמה מאמרים בעלי תובנה על טכנולוגיית הבלוקצ’יין.

ICOs אינם מוסדרים, עם זאת, ברחבי העולם הרגולטורים שמים לב אליהם. אתה זקוק לצוות משפטי מוסמך שהוכיח ניסיון ICO ונמצא בראש התרחיש הרגולטורי המתפתח מול ICO.

צוות שיווק מעולה של ICO הוא חובה, מכיוון שהם עשויים להיות ההבדל בין ICO מצליח וחסר כל.

המשקיעים בודקים תחילה את תעודות הצוות של ICO כחלק מהכנתם להשקעה ב- ICO. קרא עד כמה הם רואים את זה חשוב, ב”מדריך למתחילים: איך להשתתף ב- ICO? “.

כיצד להפעיל את ICO בהצלחה: צריך קודם כל אסטרטגיה נהדרת

האסטרטגיה שלך מורכבת מהמשימות החשובות ביותר שלך. כדי לנסח אחד כזה, אתה צריך לשאול את עצמך שאלות.

לפיתוח אסטרטגיית פיתוח המוצר שלך, שקול את השאלות הבאות:

 1. האם אתה בונה משהו מבוזר מספיק בכדי להשתמש בבלוקצ’יין?
 2. האם אתה באמת צריך אסימון? אם לא, אתה לא צריך להפעיל ICO!
 3. האם אתה משתמש ביותר מדי פתרונות טכנולוגיים שלא נבדקו? זה יכול להגדיל את הסיכונים שלך בפיתוח מוצרים!

זכור שכאשר המשקיעים שלך קוראים את מסמך ה- ICO שלך, הם ישאלו את השאלות האלה. קרא עוד על כך ב”איך לבדוק את המסמך הלבן של ICO: מדריך למשקיעים פוטנציאליים “.

עליכם לקבוע אסטרטגיה כיצד תישארו בצד ימין של התקנות. שקול את השאלות הבאות:

 1. האם ICOs חוקיים בתחום השיפוט שלך?
 2. האם אתה צריך לעמוד בדרישות ‘הכיר את הלקוח שלך’ (KYC) ו- ‘הלבנת הון’ (AML)?
 3. האם אתה מוכר אסימוני אבטחה או אסימוני שירות? דרישות הרגולציה מחמירות עבור אסימוני אבטחה, קראו עוד על כך באסימון אבטחה לעומת אסימון השירות: השוואה.

להחליט על אסטרטגיית ממשל, למשל האם הפרויקט יהפוך לארגון רשת דמוקרטי בעתיד, למשל “ארגון אוטונומי מבוזר” (DAO)?

אסטרטגיה שיווקית היא מרכיב מרכזי. עליכם לשקול כמה היבטים, למשל:

 1. כיצד לנצל בצורה הטובה ביותר ערוצי שיווק דיגיטליים באמצעות אתר האינטרנט שלך, מסמך לבן, תוכן וכו ‘?
 2. באילו ערוצי פרסום תשתמש?
 3. איך תעסיק קהילות קריפטו?
 4. כמה אסימונים אתה צריך להקפיץ?

עיין ב”מדריך למתחילים: כיצד ליצור אסטרטגיית שיווק נהדרת של ICO “.

בצע התקדמות מופגנת עם פיתוח מוצרי הבלוקצ’יין שלך:

משקיעי ICO מצפים יותר ויותר לראות גרסת אלפא או בטא של המוצר שלך. אם אתה עדיין לא שם, התכונן להראות אב טיפוס עובד. המשקיעים יהיו בסדר אם ממשק המשתמש שלך עדיין לא הכי אלגנטי, אבל הם מצפים לראות מוצר.

אם אין לך אפילו אב-טיפוס עובד, וודא שיש לך קוד קוד פתוח ב- GitHub מוכן לבדיקה. המשקיעים חושדים שהפרויקט הוא הונאה אם ​​מאגר GitHub ריק או אם לפרויקט קוד מקור סגור.

קרא כיצד משקיעים מתייחסים למוצר ולקוד שלך עם חשיבות גבוהה ב”מדריך למתחילים: כיצד לזהות הונאות ICO “.

ציית לדרישות הרגולציה של ICO:

עם תוכניות פונזי שעושות את דרכן ב- ICO, הרגולטורים החלו לבחון את ICOs כעת. אתה לא רוצה לזכות על ידי הרגולטורים.

על הצוות המשפטי שלך להיערך לתקנות הנוכחיות ולעתידיים ככל שהם יכולים לחזות באופן סביר. זה כולל את המעמד המשפטי של ה- ICO שלך בתחום השיפוט, KYC, AML, תקנות ניירות ערך, ועוד הרבה יותר.

אתה לא רוצה להיות ברשימת “חמש החקירות המובילות של Blockchain SEC לצפייה בשנת 2018”, או רשימות דומות!

הפעל קמפיין שיווקי יזום של ICO:

תוך כדי פיתוח מוצרים והכנות משפטיות, על הצוות שלך להמשיך ביצירת תוכן. זה כולל אתר ICO, מסמך לבן, פוסטים בבלוג, פוסטים ברשתות חברתיות, אינפוגרפיות מרתקות, וידאו, פודקאסטים וכו ‘. עליך להיות בעל תוכן מקצועי ומרתק מאוד.

פרואקטיבית השקת ICO למחנה

היה פרואקטיבי

שכר מנהל קהילה של ICO שיעסיק קהילות קריפטו באפליקציות צ’ט, בפלטפורמות מדיה חברתית ובפורומי קריפטו פופולריים באופן יזום. קרא מדוע אתה צריך לאייש את התפקיד החשוב הזה ב”מנהל הקהילה של ICO: חשיבות התפקיד ב- ICO שלך “.

השתמש בהסברה ופרסום בתקשורת, בקמפיינים של מודעות, במסעות פרסום בשפע ובשיווק באמצעות דוא”ל בכדי לגרום למשקיעים ל- ICO שלך. ודא שתהיה מוכנה התשתית הנכונה. אתה באמת צריך להשתתף באירועי blockchain-crypto ולהציג את הפרויקט שלך בפני משקיעים ופוטנציאלים פוטנציאליים.

זכור להדריך את המשקיעים הפוטנציאליים שלך דרך האתר, הבלוג והפוסטים שלך בקהילה כיצד הם יכולים להשתתף ב- ICO שלך. אני ממליץ לך לקרוא את “רשימת ביקורת שיווקית של ICO עבור פרויקט ה- blockchain- cryptocurrency שלך” כדי להתכונן טוב יותר.

צור אסימונים של ICO והפעל מכירת אסימונים של ICO:

אמנם אתה יכול ליצור את רשת הבלוקצ’יין שלך ואסימון ההצפנה מאפס, אך זה לוקח זמן רב יותר ודורש תקציב גבוה יותר. לחלופין, אתה יכול להשתמש בפלטפורמת הבלוקצ’יין Ethereum כדי להשיק ליצור את אסימוני ה- ICO שלך ולהתחיל מכירת אסימונים של ICO.

אף על פי שהם חדשים יחסית, NEO ו- EOS הן שתי פלטפורמות אחרות שמתחרות באת’ריום. אתה יכול לבנות את האסימונים שלך באמצעות כל אלה. קרא כיצד פלטפורמות חדשות אלה מתחרות עם את’ריום ב- “EOS לעומת NEO: איזה מהם ייקח על אתריום (ETH) ב- DApps”.

יש אפשרות נוספת להתאים אישית את האסימונים שלך. אתה יכול להשתמש בפלטפורמת הבלוקצ’יין Waves ולעצב את האסימון שלך. גלה כיצד תוכל לעשות זאת, ב”מדריך למתחילים: מהו Waves Blockchain? תכנן את האסימונים שלך! “.

כאן אנו מאחלים לכם השקה מוצלחת של ICO!

הערה: אם אתה צריך להבין טוב יותר את המושג ICO, שקול לקרוא “מהו ICO: מבוא להצעת מטבע ראשונית”.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map