מנהל קהילת ICO: חשיבות התפקיד ב- ICO שלך

האם אתה משיק את הצעת המטבע הראשונית שלך (ICO) לפרויקט blockchain-crypto שלך? בשל מגבלות פרסום, אתה תלוי במידה רבה במנהל הקהילה שלך ב- ICO. במאמר זה, אני מסביר את תפקיד מנהל הקהילה של ICO ואת מערך המיומנויות הנדרש.

אסטרטגיית השיווק שלך ב- ICO תלויה במנהל הקהילה של ICO:

שיווק ICO הוא דיגיטלי לחלוטין. עם זאת, בשנת 2018 צצו אתגרים חדשים.

גוגל, פייסבוק, טוויטר ולינקדאין אסרו על פרסום ICO. אפילו MailChimp, ספקית שירותי שיווק הדוא”ל הפופולרית, אסרה על שיווק דוא”ל של ICO. אתה עדיין יכול להפעיל מודעות תשלום לקליק (PPC) עבור ה- ICO שלך באתרי החדשות הצפוניים או בבלוגים, אך השיווק שלך חייב להתמקד בהסברה של הקהילה..

עליך לערב קהילות קריפטו באפליקציות צ’אט שונות, בערוצי מדיה חברתית ובפורומים מקוונים. משקיעים רואים ברצינות רבה את דעתם של קהילות הצפנה. האופן שבו אתה עוסק בקהילה יודעת זו קובע כיצד משקיעים מקבלים את ה- ICO שלך. תוכלו לקרוא עוד על כך במאמר זה “מדריך למתחילים: כיצד ליצור אסטרטגיית שיווק מעולה של ICO”.

אתה והמפתחים יהיו עסוקים מאוד לקראת ה- ICO ובהמשך. פיתוח המוצר וההסברה הפוטנציאלית של השותפים העסקיים חשובים מדי, אינך יכול להאציל אותם. מצד שני, מעורבות בקהילות קריפטו היא עבודה במשרה מלאה שאי אפשר להתעלם ממנה.

אל תנסה לעשות את זה לבד. אם תקצה למשימה זו לא מספיק משאבים שיווק ה- ICO שלך לא ימריא. אתה צריך מנהל קהילה מנוסה של ICO או צוות שיעסיק קהילות קריפטו בצורה משמעותית.

מה עושה מנהל קהילה של ICO?

מנהל קהילה של ICO משתף קהילות קריפטו באפליקציות צ’אט שונות, פלטפורמות מדיה חברתית ופורומים מקוונים. העבודה כוללת יצירת פוסטים מרתקים ותובנים אודות הפרויקט שלך. על מנהל הקהילה להשתתף גם בשרשור הדיון הרלוונטי לפרויקט שלך ולענות על שאלות. המטרה היא לשפר את האמון בפרויקט שלך ולתת לו את הכיסוי הנכון.

ישנן פלטפורמות רבות ותקציב השיווק שלך מחליט לכמה ולאלו אתה מכוון. עם זאת, מנהל הקהילה שלך ב- ICO צריך למקד לפחות לערוצים הבאים:

 • מברק: אפליקציית צ’ט מוצפנת זו פופולרית מאוד בקהילת הצפנה. חובבי הקריפטו אוהבים את התכונה המוצפנת ‘צ’אט סודי’ באפליקציה זו. המסרים כאן הם ישירים ונקודתיים. השכלול המסר השיווקי שלך כאן גם עוזר לך בהודעות שלך לפלטפורמות אחרות.
 • רפיון: כלי שיתוף פעולה פופולרי נוסף בתוספת אפליקציית העברת הודעות שקהילות הצפנה אוהבות.
 • Reddit: ניהול קהילת Reddit הוא החלק הקשה ביותר בתפקידו של מנהל הקהילה של ICO. הקהילה כאן מאוד בקיאה ושואלת שאלות מאוד מחודדות. אם מנהל הקהילה שלך ב- ICO יכול לזכות באמון הקהילה הזו, ראה בכך אבן דרך גדולה בשיווק ה- ICO שלך! רוב המשקיעים יבדקו את הדיונים על הפרויקט שלך כאן.
 • קווורה: על מנהל הקהילה של ICO לפרסם כאן תכנים באיכות טובה באופן קבוע. הקהילה בקיאה ולחשוב לזכות בביטחונם בתוכן באיכות גבוהה בזמן.
 • פייסבוק: אינך יכול לפרסם כאן יותר, אך עדיין ישנם דפי קבוצות קריפטו, ומנהל הקהילה צריך לפרסם שם תוכן.
 • טוויטר: אין מודעות יותר, אך על מנהל הקהילה לצייץ תוכן רלוונטי לפחות שלוש פעמים ביום ולהשתמש בהאשטגים. טוויטר פופולרי מאוד בקרב חובבי הקריפטו.
 • לינקדאין: מומחי קריפטו בעלי ידע רב עדיין משתמשים ב- LinkedIn, למרות שמודעות אסורות. ישנן קבוצות מקצועיות בנושא בלוקצ’יין וקריפטו אליהן על מנהל הקהילה להצטרף, ולעדכן בתוכן איכותי.
 • Steemit: זה כמו Reddit, וזה יותר ויותר פופולרי. מנהל הקהילה צריך לפרסם תוכן באיכות טובה ולהגיב לשאילתות.
 • BitcoinTalk: זה הפורום הגדול ביותר אך ורק עבור קהילת ה- blockchain-crypto. זה חשוב מאוד עבור מנהל הקהילה שלך. עדכון זה באופן קבוע בתוכן איכותי ומעורבות עם אחרים דורש מאמץ, אך התגמול הוא נאה.
 • בינוני: על מנהל הקהילה שלך לפרסם כאן תכנים באיכות גבוהה באופן קבוע. חובבי קריפטו רבים רואים את זה חשוב כמו Quora.

הכישורים והמיומנויות של מנהל קהילה ב- ICO:

כדי להפעיל את ה- ICO שלך בהצלחה ולשמור על ההמשך עם הקהילה מאוחר יותר, מנהל הקהילה זקוק לכישורים ולמיומנויות הבאים:

 • תוצאות מונחות: על מנהל הקהילה של ICO לקבוע KPI ומידונים של ביצועי מסעות פרסום שונים לעבר יעדים.
 • מנוסה וגמיש: על מנהל הקהילה של ICO להיות בעל ניסיון ממקור ראשון של פלטפורמות ופורומים אלה. מנהל הקהילה של ICO צריך לעבור במהירות מפלטפורמה אחת לאחרת בצורה חלקה.
 • ידע: על מנהל הקהילה להכיר היטב את שטח הבלוקצ’יין והקריפטו. ידע בתעשייה הוא גם קריטי. פרויקטים רבים של בלוקצ’יין מתמקדים בבעיות ספציפיות בתעשייה ושאלות סובבות סביב אלה. קהילות הקריפטו בקיאות ואם מנהל הקהילה לא יהיה, הם יידעו זאת תוך זמן קצר!
 • הקדשה: זו עבודה של 24 × 7 מכיוון שמשקיעי ICO הם מכל רחבי העולם. מנהל הקהילה של ICO צריך להתקשר איתם ללא קשר לאזור הזמן. שקול להעסיק סוכנות שתנהל את עומס העבודה. עומס העבודה כבד גם לאחר ICO. קיימת דרישה להרחבת קהילה שלאחר ICO. חדשות ICO של Crypto עולות במהירות, ומנהל הקהילה צריך להישאר בראש זה. שוב, שקול להעסיק סוכנות!
 • סבלנות: משקיעים רבים הם חדשים, ועשויים לשאול את אותה שאלה שוב ושוב. כמו כן, מנהלי הקהילה יקבלו לעיתים קרובות שאלות אודות תוכניות שפע ו airdrop. סבלנות היא המפתח כאן!
 • תקשורת: פורומים שונים זקוקים לסגנונות שונים של העברת הודעות, אך על מנהל הקהילה להעביר את המסר המרכזי בכל מקום. זה דורש מיומנויות תקשורת גבוהות.
 • שפה: כל עדכון ותגובה צריכים להיות בעלי דקדוק ואיות מתאימים. שקול לבדוק את כישורי השפה לפני שתעסיק מנהל קהילה. בהתאם לגיאוגרפיות היעד שלך, ייתכן שתצטרך מנהלי קהילות שונים עבור שפות שונות. סוכנויות יכולות לעזור.

על סף מנהל הקהילה הנכון של ICO להצלחת ה- ICO שלך:

עליכם לחשוב מנקודת מבטם של המשקיעים שלכם. הם לא מכירים אותך, והם זקוקים למידע על הפרויקט שלך לפני שהם משקיעים. מלבד האתר והנייר הלבן שלך, המקורות החשובים ביותר שלהם הם קהילות קריפטו. קרא כיצד משקיעי ICO מתכוננים מאמר זה “מדריך למתחילים: כיצד להשתתף ב- ICO?”

מנהל הקהילה שלך ב- ICO הוא המפתח עבורך לקבל את המידע הנדרש למשקיעים שלך. אל תקצצו פה פינות.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map