מדריך למתחילים: כיצד ליצור אסטרטגיית שיווק נהדרת של ICO

חברות הסטארט-אפ של Blockchain ו- Cryptocurrency גייסו 5.6 מיליארד דולר באמצעות הצעות מטבע ראשוניות (ICO) בשנת 2017. זה ענק! עם זאת, רק 435 ICOs מתוך 902 בשנת 2017 הצליחו, וזה רק 48%! אסטרטגיית השיווק שלך ב- ICO קובעת אם תצליח בשוק התחרותי יותר ויותר, לפיכך, כאן אני מראה לך כיצד ליצור אסטרטגיית שיווק נהדרת של ICO. בוא נעשה את זה!

אתר ה- ICO שלך הוא החלק החשוב ביותר באסטרטגיית השיווק שלך ב- ICO:

שיווק ICO הוא דיגיטלי לחלוטין, ואתר ה- ICO שלך הוא המרכיב הראשון והחשוב ביותר באסטרטגיית השיווק שלך. אתה זקוק לאתר נקי, מודרני ומקצועי עבור פרויקט ה- ICO שלך מסוג blockchain-crypto.

עליך לספק את כל המידע הרלוונטי אודות הפרויקט שלך מראש באתר האינטרנט שלך, תוך מתן חשיבות גבוהה ביותר לצוות הפרויקט ולספר הלבן של ICO..

המשקיעים ירצו תחילה לדעת על הצוות שלך, ומכאן לוודא שפרופיל הלינקדאין של חברי צוות המפתח שלך בפרויקט מוצג באופן בולט באתר שלך. משקיעים רבים יסתכלו על הפרויקט שלך בחשד אם המידע בצוות הפרויקט חסר או אינו מספיק.

העיתון הלבן הוא הרכב שלך להעברת מידע אודות הפרויקט שלך לעולם. עליכם להקל על המשקיעים למצוא את זה באתר שלכם.

הדברים הבאים חשובים גם:

 • סרטון קצר וברור שנוצר באופן מקצועי המסביר את הפרויקט שלכם הוא יתרון גדול.
 • כל התוכן באתר צריך להיות באיכות מעולה.
 • עליך להציב לחצני קריאה לפעולה (CTA) באופן אסטרטגי באתר שלך, כך שהמבקרים יעודדו לנקוט בפעולה הרצויה..
 • אפשרות חובה להרשמת דוא”ל לניוזלטרים שלך, הצעות קידום מכירות והודעות אחרות היא חובה.
 • האתר שלך חייב להיות מותאם לקידום אתרים. יש צורך באסטרטגיה נאותה הן לקידום אתרים והן מחוץ לדף. העבודה בבניית קישורים איכותיים לאתר שלך וטיפול ברעש שלילי בנושא הפרויקט שלך בפורומים שונים הם חלקים חשובים באסטרטגיית ה- SEO שלך, ואתה זקוק למומחיות מקצועית..

אתה לא יכול לקצץ פינות כשמדובר באתר שלך. היעזרו בעזרה מקצועית מכיוון שהאתר שלכם מעניק למשקיעים הפוטנציאליים את הרושם הראשוני לגבי הפרויקט שלכם.

צור מסמך לבן נהדר של ICO:

אני לא יכול להדגיש את החשיבות של מסמך ה- ICO שלך מספיק. המשקיעים הפוטנציאליים שלך בוחנים תחילה את האתר שלך, ואז הם בודקים את הנייר הלבן שלך כדי להבין יותר על הפרויקט שלך.

עליכם לוודא את הדברים הבאים:

 1. על הנייר הלבן להיות כתוב בצורה מקצועית ולא אמור להיות בו שגיאות כתיב ודקדוק;
 2. זה צריך לתאר את צוות הפרויקט שלך כולל האישורים שלהם במרחב blockchain ו- cryptocurrency;
 3. עליך לתאר בבירור את הבעיה העסקית או את ההזדמנות בשוק שהפרויקט יעסוק בו;
 4. על נייר ה- ICO לתאר את הטכנולוגיה בצורה ברורה מבלי להשתמש בז’רגונים רבים מדי, ועליכם ליידע את המשקיעים האם יש לכם אב טיפוס פונקציונלי או לפחות קוד קוד פתוח לבדיקתם;
 5. צוות הפרויקט צריך להסביר מדוע הם מסמנים את עסקיהם וכיצד יעריך אסימון הקריפטו;
 6. העיתון הלבן צריך לתאר את מבנה מכירת האסימונים, למשל מספר האסימונים השמורים לצוות הפרויקט, האם יש מכירה פרטית שקדמה ל- ICO וכו ‘;
 7. העיתון הלבן שלך צריך לדבר על המוכנות המשפטית והרגולטורית שלך.

השג מומחי תוכן מקצועיים לעיתון הלבן שלך, זה פשוט חשוב מדי עבור ה- ICO שלך. למשל, אם המשקיעים ימצאו בעיות פלגיאט בעיתון הלבן שלך, הם יתפסו את הפרויקט שלך כהונאה!

השקיעו ביחסי ציבור ובהסברה לתקשורת לקידום ICO:

כעת, כשיש לך אתר מצוין ועיתון לבן נהדר באותה מידה, עליך להודיע ​​לעולם על ה- ICO שלך. שקול את השלבים הבאים:

 • הוציא הודעות לעיתונות באתרים המובילים אודות ICO שלך;
 • פרסם מאמרים בכלי תקשורת קריפטו פופולריים;
 • רשום את ה- ICO שלך באתרים פופולריים העוקבים אחר ICOs, למשל. דירוג ICO, ספסל ICO, ו התראת ICO.

האתרים המובילים מחייבים אותך בגין פרסום ההודעות לעיתונות שלך, וכך גם כלי התקשורת הצפוניים הפופולריים, עבור פרסום המאמרים שלך. אנא שקול לקחת עזרה מקצועית לניהול הסברה תקשורתית. עליכם לשקול אותם בתקציב השיווק שלכם ב- ICO.

השתמש בקהילה ובמדיה חברתית לשיווק ICO:

משקיעים פוטנציאליים יודעים שקהילות קריפטו ברשתות החברתיות יודעות מאוד ולפני שמשקיעים ב- ICO הם בוחנים מה הקהילות האלה חושבות על ה- ICO שלך. עליכם להציג את ה- ICO היטב לקהילות אלה, אשר יבנו את אמונם בו, והמשקיעים יקבלו ויברציות חיוביות על הפרויקט מקהילות אלה..

אסטרטגיית השיווק הטובה ביותר של ICO

קדם את הפרויקט שלך באופן יזום על ידי השתתפות בדברים הבאים:

 • פייסבוק: הצטרף לקבוצות הדנות ב- ICO והדגיש את הפרויקט שלך.
 • טוויטר: הקפד לקדם כאן את הודעות הבלוג של הפרויקטים שלך.
 • Reddit: זה מאוד פופולרי בקרב קהילת הקריפטו. שקול ליצור subreddit ולהגיב על נושאים קיימים.
 • מברק: אפליקציית המסרים הזו פופולרית מאוד בקרב חובבי הקריפטו. הקפד לקדם כאן באופן פעיל את ה- ICO שלך.
 • Quora: השתתף בחוטים הקשורים ל- ICO ותוכל לקבל חשיפה טובה לפרויקט שלך.
 • לינקדאין: התמקדו בקבוצות הקשורות ל- ICO ותוכלו להגיע לעשרות אלפי חובבי ICO.
 • פורומים ספציפיים לקריפטו: אם אתה מפרסם מידע על הפרויקט שלך בפורומים פופולריים כמו Bitcointalk, זה ייצור חשיפה טובה לגבי ה- ICO שלך.

שקול ברצינות לגרום למנהלי מדיה חברתית מקצועיים לקדם את הפרויקט שלך בפלטפורמות אלה. אמנם אתה יכול לעשות זאת בעצמך (DIY), אך דורש מומחיות וזמן משמעותיים משמעותיים.

פרסום ממוקד ICO צריך להיות באסטרטגיית השיווק שלך ב- ICO:

עם פייסבוק, טוויטר, ועכשיו גוגל האוסרת מודעות ICO, עכשיו קשה יותר לפרסם ICOs. שקול פרסום של תשלום לקליק (PPC) דרך רשתות ספציפיות להצפנה כמו Cointraffic. כדאי לשקול גם מודעות באנר בבלוגים רלוונטיים ובכלי תקשורת ספציפיים לקריפטו.

שיווק במייל של ICO: מרכיב מיטוב באסטרטגיית השיווק שלך

שיווק באימייל נותר מרכיב חשוב מיסודו בשיווק דיגיטלי בכל תעשייה, ו- ICO אינם יוצאים מן הכלל. עם זאת, התנודתיות בשוק הקריפטו הקשתה על כך כמו פרסום ICO, מכיוון ש- MailChimp, אחת מספקיות שיווק הדוא”ל הגדולות, אסרה על שיווק דוא”ל של ICO..

אתה עדיין יכול להשתמש בספקי שירות אחרים, אך יש לנקוט בזהירות מספקת שלא תשלח הודעות דוא”ל לא רצויות אשר מסתכנות בסימון ‘דואר זבל’. אני ממליץ לך להקדיש זמן לבניית רשימת הדוא”ל שלך, שתביא יתרונות ארוכי טווח לפרויקט שלך, גם אם יש לכך השפעה חיובית מינימלית על ה- ICO הקרוב שלך..

כלול תוכניות שפע של ICO באסטרטגיית השיווק שלך ב- ICO:

תוכניות באונטי מתגמלות גופים באמצעות פיצויים ותמריצים למשיכת משקיעים ובעלי עניין אחרים ל- ICO. שקול לכלול חלק מהאסטרטגיה שלך.

עבור למשל ‘שיטוט אוויר’, שפירושו מסירת כמה אסימונים בחינם, הוא יותר ויותר סוג פופולרי של תוכנית שפע. אתה צריך להחיל שיקול דעת טוב, מכיוון שאם אתה נותן מעט מדי אסימונים זה הופך את הקמפיין לבלתי יעיל, ואילו מסירת רבים מדי עשויה לגרום למשקיעים לחשוב על הפרויקט שלך כהונאה..

השתתף באירועי טכנולוגיית בלוקצ’יין כדי להגביר את שיווק ה- ICO שלך:

כיזם של blockchain-crypto, אתה צריך להיות נוכח היכן שהפעולות נמצאות. השתתפות באירועי טכנולוגיית בלוקצ’יין והצגת הפרויקט שלך מייצרת בו עניין עצום ויכולה להגביר את סיכויי ההשקעה.

אירועי Blockchain וקריפטו מתרחשים מדי שבוע ברחבי העולם, ואלה מספקים לך הזדמנויות בעלות ערך לרשת עם בעלי העניין פנים אל פנים. השתתפות או חסות אלה כרוכה בעלות, במיוחד אם מדובר בנסיעות. עם זאת, העלייה הפוטנציאלית בהשקעה ב- ICO שלך מאזנת באופן שפע את העלות, ולכן כדאי לתקצב אותם.

הערה: אני ממליץ לך להבין היטב את הרעיון של ICO לפני שתתחיל באסטרטגיה השיווקית שלך. זכור גם שהמשקיעים מתכוננים לפני שהם משקיעים ב- ICO, ולכן התאם את השיווק שלך כדי להבטיח להם בכל שלב.

כאן נאחל לך הצלחה בשיווק ה- ICO שלך!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map