רשימת ביקורת לשיווק ICO עבור פרויקט הבלוקצ’יין שלך

האם אתה משיק הצעת מטבע ראשונית (ICO) לפרויקט הבלוקצ’יין-מטבע-מטבע שלך? זכור שבשנת 2017, מתוך 902 ICO, רק 435, או 48%, הצליחו. עם פלטפורמות אינטרנט פופולריות כמו גוגל ופייסבוק האוסרות מודעות ICO, סביר להניח ש- 2018 תהיה קשה יותר עבור ICOs. האופן שבו אתה משווק את ה- ICO שלך ישפיע באופן מכריע, ולכן חשבתי לחלוק איתך את רשימת הביקורת השיווקית הזו.

הכן את אסטרטגיית השיווק שלך ב- ICO מוקדם:

עליך להתחיל לשווק את ה- ICO שלך ברגע שאתה מעלה את רעיון הפרויקט, על ידי יצירת אסטרטגיית שיווק ה- ICO שלך. האסטרטגיה שלך צריכה לכלול את הרשימה הבאה של משימות השיווק:

 1. תכנן אתר ICO מקצועי ואלגנטי באמת;
 2. התקציב והמשאבים לעיתון ICO מקורי, נחקר היטב ומקצועי;
 3. תוכנית טובה להפעלת יחסי ציבור ותקשורת;
 4. תוכניות מספיקות לניהול קהילה ומדיה חברתית;
 5. אסטרטגיה לפרסום ממוקד;
 6. תוכנית לתוכניות שפע;
 7. התקציב הדרוש לאירוח והשתתפות באירועי טכנולוגיית בלוקצ’יין.

קרא עוד אודות יצירת אסטרטגיית שיווק ICO שלך ב”מדריך למתחילים: כיצד ליצור אסטרטגיית שיווק מעולה של ICO “.

בנה את התוכן השיווקי שלך ב- ICO:

רשימת תוכן שיווקית של ICO

שיווק ICO הוא דיגיטלי לחלוטין, כאשר תוכן מעולה מצריך ערך רב. הכן את התוכן השיווקי שלך ב- ICO ברגע שיש לך אסטרטגיה שיווקית של ICO, וקח עזרה מקצועית. להלן חשיבות מכרעת:

 1. אתר ICO: אתר מקצועי, אלגנטי, נקי ואינפורמטיבי הוא החלון הראשון עבור המשקיעים שלכם בפרויקט שלכם. זכור להציג באופן בולט את פרופילי המדיה החברתית של חברי צוות הפרויקט שלך. הכן סרטון טוב המסביר את הפרויקט שלך, ומצב את לחצני ‘קריאה לפעולה’ (CTA) באופן בולט. המשקיעים חוששים מהונאות ICO, ובוודאי יחפשו את הפרופילים של חברי הצוות שלכם באתר שלכם. קרא את החשוב עבור המשקיעים שלך ב”מדריך למתחילים: כיצד לזהות הונאות ICO “.
 2. נייר לבן של ICO: קחו עזרה מקצועית וצרו נייר לבן נהדר. זה צריך להסביר את רעיון הפרויקט בצורה ברורה ללא ז’רגון טכני ושיווקי. העיתון הלבן חייב להסביר מדוע יש צורך בבלוקצ’יין ואסימון. המסמך אמור להבהיר למשקיעים שלך שיטות אספקת אסימונים ומכירת אסימונים. מעל לכל, הוא חייב להיות מקורי ב 100%. קרא עד כמה המשקיעים שלך בודקים את המסמך הלבן שלך ב”מדריך למתחילים: כיצד לבדוק את המסמך הלבן של ICO “.
 3. פרופילי מדיה חברתית ואינפוגרפיקה: אני ממליץ לך להיעזר בעזרה מקצועית לבניית אלה.
 4. זירות מכירה ומצגות דומות: תזדקק להם בעת השתתפות באירועי בלוקצ’יין ובפגישות פרטיות עם משקיעים. אל תתפשרו על האיכות!
 5. פוסטים בבלוג: עליך להתאים אותם לקהל שלך.
 6. סרטונים ופודקאסטים: אלה בעלי פוטנציאל מעורבות גבוה, ולכן נזקקים לעזרה מקצועית כדי ליצור אותם.
 7. הודעות לעיתונות: אולי מפתה לעשות זאת בעצמך, אך תאמין לי, ידיים מלאות בפיתוח הפרויקט. קבל עזרה מקצועית.

ניהול קהילת ICO:

זהו מרכיב מרכזי ברשימת הבדיקה השיווקית שלך ב- ICO ויכול להכין או לשבור את ה- ICO שלך. המשקיעים מסתמכים על חוות הדעת של קהילות הצפנה לפני שהם משתתפים ב- ICO. קהילות הקריפטו בקיאות להפליא ואם אתה מעסיק אותן היטב, אתה יכול לבנות אמון בפרויקט שלך.

אני ממליץ לך להעסיק סוכנות לניהול קהילות ICO, כדי לטפל בדברים הבאים:

 • פרסם תוכן מרתק באפליקציות צ’אט כמו Telegram ו- Slack;
 • הפעל קהילות קריפטו של Reddit;
 • נהל מעורבות לפרויקט שלך בפלטפורמות מדיה חברתית כמו פייסבוק, טוויטר, לינקדאין;
 • פרסם את הפרויקט שלך בפלטפורמות כמו Quora, Steemit ו- Medium;
 • פרסם עדכונים קבועים אודות הפרויקט שלך בפורומים פופולריים של blockchain-crypto כמו BitcoinTalk.

זו עבודה במשרה מלאה, 24 × 7, עם עומס גבוה בתקופות טרום ICO ופוסט ICO. היכונו היטב למשימה שיווקית זו על ידי קריאת “מנהל קהילת ICO: חשיבות התפקיד ב- ICO שלכם”.

החשיבות של תשתיות ICO ברשימת הביקורת השיווקית שלך ב- ICO:

היו מקרים של האקרים שתקפו קמפיין ICO, למשל ה- ICO של CoinDash. עליך להיות תשתית מוצקה מוכנה ונבדקת לפני שתוכל להפעיל את ה- ICO שלך.

אתה באמת צריך להבטיח אירוח מאובטח של אתרים עם זמן פעולה ותמיכה מובטחים. המשקיעים שלך מייחסים חשיבות רבה לאתר שלך כאשר הם משתתפים ב- ICO שלך. קרא עוד על כך במדריך למתחילים: כיצד להשתתף ב- ICO.

אתה זקוק גם לתשתית שיווק בדוא”ל מאובטחת ואמינה. גם ניהול המדיה החברתית שלך ותשתית הבלוגים חשובים.

הודע באופן יזום על עמידתך בתקנות ICO:

ככל שהרגולטורים ברחבי העולם מתעוררים לאופיים הבלתי מוסדר של ICO, הביקורת גוברת. משקיעים חכמים יותר ויותר ירצו לדעת אם אתה בצד הנכון של התקנות.

המשקיעים יודעים שבארה”ב רשות ניירות ערך (SEC) זימנה למעלה מ -80 פרויקטים של הצפנת בלוקצ’יין. הם גם העבירו הודעות ל- ICO. קרא עוד על כך באסימון אבטחה לעומת אסימון שירות: השוואה.

בהנחה שעשיתם את היסודות החוקיים והשגתם אישורי רגולציה, הודיעו באופן יזום על עמידתכם בתקנות ICO. אל תשאיר שום דבר לספקולציות.

קמפיין יחסי ציבור של ICO: חלק מרכזי בפאזל

לאחר שתוכן התוכן השיווקי של ICO יהיה מוכן, עבוד על מסע הפרסום של ICO. זו משימה מורכבת, ואני ממליץ לך להעסיק סוכנויות יחסי ציבור מקצועיות. הם יצטרכו להתייחס לדברים הבאים:

 • תכנן סיקור תקשורתי;
 • ליצור קשרים תקשורתיים;
 • כתוב עותק טוב מאוד להודעה לעיתונות;
 • פרסם את התוכן בכלי תקשורת פופולריים;
 • עקוב אחר הקמפיין ותקן קורס לפי הצורך.

אתה צריך לעשות צעד חשוב מאוד בשלב זה. אנא רשום את ה- ICO שלך באתרים פופולריים העוקבים אחר ICOs, למשל, דירוג ICO, ספסל ICO והתראה על ICO.

מודעות ICO ומסעות פרסום:

הונאות העניקו כיסוי תקשורתי שלילי ל- ICO, ומכאן שפלטפורמות אינטרנט פופולריות כמו גוגל, פייסבוק, טוויטר ולינקדאין אסרו לחלוטין מודעות ICO. זה מקשה על השיווק שלך.

אתה עדיין יכול להשתמש במודעות ‘תשלום לקליק’ (PPC), באמצעות רשתות כמו Cointraffic ו- Coinad. מודעות באנר בבלוגים קריפטו פופולריים וכלי תקשורת הן האפשרויות האחרות שלך.

הגבלה על מודעות הופכת את מסעות הפרסום לשפע לחשוב לך יותר. כאן אתה מתגמל חובבים שמושכים משקיעים ל- ICO שלך.

טיפוס האוויר, כלומר מתן כמה אסימונים בחינם, הוא סוג פופולרי של מסע פרסים. עם זאת, אתה צריך להשתמש בשיקול דעת, כי אם אתה נותן מעט מדי אסימונים זה מביס את מטרתך. מצד שני, אם אתה מוותר על יותר מדי, אז המשקיעים עשויים לחשוב על הפרויקט שלך כהונאה.

שיווק בדוא”ל של ICO הוא מרכיב ארוך טווח ברשימת הביקורת שלך לשיווק ב- ICO:

שיווק בדוא”ל נותר מרכיב חשוב בכל אסטרטגיית שיווק דיגיטלית, וה- ICO שלך אינו יוצא מן הכלל. עם זאת, במקרה של ICO, ההשפעה של שיווק בדוא”ל מורגשת לטווח ארוך יותר.

כעת שיווק דוא”ל של ICO קשה יותר מכיוון ש- MailChimp, אחד הספקים הפופולריים ביותר אסר עליו. אתה עדיין יכול לבנות רשימת דוא”ל משלך ולנהל שיווק בדוא”ל, אך עליך להיזהר שלא תשלח דוא”ל לא רצוי. הקדיש זמן לבניית רשימת הדוא”ל שלך, והפרויקט שלך יפיק את היתרונות לאורך זמן.

השתתף באירועי בלוקצ’יין כדי לשווק את ה- ICO שלך:

שיווק אירועי בלוקצ'יין

כל סטארט-אפ צריך להיות נוכח במקום בו נמצאים לקוחותיהם והמשקיעים הפוטנציאליים, ופרויקט ה- ICO שלך אינו יוצא מן הכלל. מרכיב חשוב ברשימת הביקורת השיווקית שלך ב- ICO הוא השתתפות באירועי בלוקצ’יין.

חפש להציג את הפרויקט שלך באירועים אלה, שקול גם לתת חסות או לארח אירועים כאלה. הערך של נטוורקינג פנים אל פנים עם הלקוחות הפוטנציאליים שלך הוא עצום, ולכן התכונן היטב עם מכירה טובה! גלה על אירועי בלוקצ’יין כאן.

הערה: אם אתה חדש ב- ICO, אני ממליץ לך להבין את הרעיון על ידי קריאה “מהו ICO: מבוא להצעת מטבע ראשונית”. עליך לבחון דרכים אחרות לגיוס כספים לפרויקט שלך, למשל קרנות הון סיכון (VC). קרא כיצד VCs משווים ל- ICO ב” ICO לעומת VC: ענייני הניסיון “.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map