מנסר Hyperledger: Blockchain לעסקים

אם חיפשת פלטפורמת בלוקצ’יין מעולה של ארגונים, אתה בטח נתקל בשם Hyperledger. במציאות, Hyperledger הוא פרויקט בלוקצ’יין ארגוני, וקרן לינוקס עומדת מאחוריו.

עם זאת, זה רק פרויקט גג, ויש הרבה פרויקטים של בלוקצ’יין בעבודה תחתיו. ביניהם, Hyperledger Sawtooth הוא אחד הפופולריים ביותר. בנוסף, ארגונים רבים כבר משתמשים בפלטפורמה החדשה והמדהימה הזו.

אז כדי לעזור לך, היום, אדבר הכל על פלטפורמת Hyperledger Sawtooth.

 

 

Contents

פרק -1: מהי שן נסורת של Hyperledger?

Hyperledger Sawtooth הוא פרויקט קוד פתוח של בלוקצ’יין תחת חברת הבלוקצ’יין הארגונית Hyperledger. זהו פתרון מושלם לפיתוח רשתות ויישומי ספר חשבונות מבוזרים.

במציאות, הם התכוונו להפוך את העיצוב לסופר ללא רבב כך שהוא יותר בטוח לשימוש ארגוני.

ובכן, על פי התיעוד של Hyperledger Sawtooth, זה למעשה מפשט את כל התהליך של עיצוב יישומים. במציאות, תחום היישום מופרד לחלוטין ממערכת הליבה. לפיכך, זה עושה את זה פשוט יותר לנסות יישומים מבלי להשפיע על מערכת הליבה בשום צורה שהיא.

יתר על כן, תוכל גם להשתמש בכל שפות התכנות כדי לפתח את היישום. אך לא תצטרכו לדעת מהו באמת העיצוב בפועל של מערכת הליבה.

עוד עניין נהדר לגבי הפלטפורמה הזו היא שהיא מאוד מודולרית. יתרה מכך, זה עוזר לארגון לקבל את ההחלטות הנכונות לגבי המדיניות הכוללת של הרשת. מיותר לציין שהקורס של Hyperledger Sawtooth מתאים בעיקר לקונסורציות או סביבות דומות.

בנוסף, תוכל לבחור הרשאות, תקנות עסקאות, פרוטוקולי קונצנזוס ועוד רבים בהתאם לצרכים שלך. אז אתה מקבל סביבה גמישה לכל סוג של עסק.

אז, מה לא אוהב בזה, נכון?

בכל אופן, הפרויקט הוא למעשה ממקור פתוח, כך שתוכלו לשים עליו את היד ללא בעיות. יתרה מכך, לפני שתעשה זאת עליך קודם ללמוד עוד על קורס Hyperledger Sawtooth.


טכנולוגיית ספר חשבונות מבוזרת

רשתות חסימות נכללות בקטגוריית טכנולוגיית ספר חשבונות מבוזרת. ובאופן דומה, כמובן גם מסלול המסור של Hyperledger נופל מתחתיו. יותר מכך, אין שום סמכות מרכזית ברשת. אז, זה מופץ באופן מלא בין כל צמתים.

יתרה מכך, אף אחד לא יכול לשנות את מסד הנתונים ולפרוץ את דרכו ברשת. אז ברגע שמתווספת עסקה, היא נשארת שם.

סימנים של כל הזהויות מוודאים כי כל עסקה חדשה תקפה. וכך הרשת שומרת על כולם לבדוק.

 

תכונות של Hyperledger Sawtooth

 • פיתוח אפליקציות ידידותי

זה מספק לפיתוח היישומים קרקע קלה יותר על ידי הפרדת תחום היישומים ממערכת הליבה. על פי התיעוד של Hyperledger Sawtooth, המטרה היחידה של הפרדה זו היא להבטיח ששום תכונת ליבה לא תשפיע על תוספות חדשות כלשהן בשכבת היישום..

יתר על כן, פירוש הדבר שכאשר אתה נמצא בשכבת היישום המפתחת dApps, זה ייקח משאבים, אך אחרים המשתמשים במערכת הליבה לא יושפעו ממנה..

לפיכך, אין כאן בעיות האטה או יעילות נמוכה.

לכן פלטפורמה זו מתאימה לפיתוח אפליקציות. דבר נהדר נוסף על פי תיעוד Hyperledger Sawtooth הוא שיישום יכול להיות כל דבר. יתר על כן, לוגיקה עסקית מקורית יכולה להתקיים בקלות עם VM אחר בחוזה חכם אחר.

לפיכך, זה יוצר יסודות גמישים יותר למהלך השיניים של Hyperledger.

 

 • תכונות הרשאה

אתה צריך לדעת ש- Hyperledger Sawtooth היא פלטפורמה מורשית. יתר על כן, לא אף אחד יכול פשוט לקבל כניסה לרשת. לכן פלטפורמה זו מתאימה לסביבת הארגון. על פי התיעוד של Hyperledger Sawtooth, אתה יכול גם להתאים אותו גם לסביבה ציבורית.

לדוגמא, תוכלו להשתמש באותה טכנולוגיה גם עבור מערכת הרשת הפנימית שלכם וגם עבור אינטראקציות עם לקוחות.

במציאות, סוג זה של גמישות אם פלטפורמת הבלוקצ’יין הארגונית היא די נדירה. כמו ברוב המקרים, הם ציבוריים או פרטיים. בכל מקרה, בעזרת פרוטוקול לניהול זהויות, תוכלו לבחור מראש את הצמתים שיכולים להיכנס לפלטפורמה.

תוכלו ללמוד להפריד בין השניים בקורס השיניים של Hyperledger.

 

 • רשת פרטית

קורס Hyperledger Sawtooth קיים כדי לפתור את כל הנושאים שמגיעים ברשת פרטית או מורשית. יתר על כן, על פי תיעוד Hyperledger Sawtooth, כל אחד יכול לפרוס אשכול צמתים בתוך ערוץ נפרד ברשת..

ותהליך זה ייצור מושב פרטי עבור אותם צמתים באופן ספציפי. מצד שני, הארגון אכן צריך לקיים סביבות פרטיות. יש הרבה אלמנטים בתוך חברה שלא אמורים להיות בחוץ לנגד עיניהם החטטניות.

יתר על כן, מכיוון שאין סמכות ריכוזית כלשהי, איש אינו יכול פשוט להציץ למידע הרגיש ששמרת בפלטפורמה. אך עליכם לזכור כי גם אם אתם נמצאים בתוך ערוץ פרטי, ערכי העסקה יפסיקו להתקיים בחשבונם. אף על פי שאיש לא יוכל לראות זאת.

 

 • ביצוע עסקה מקבילה

על פי התיעוד של Hyperledger Sawtooth, הפלטפורמה משתמשת בגישה שונה לעסקאות. במקרה טיפוסי, ה- blockchain לפלטפורמות ארגוניות משתמש בתהליך עסקאות סדרתי. אך כאשר יותר מדי משתמשים מתחילים להשתמש בפלטפורמה, עיבוד כל עסקה אחת הופך להיות קשה יחסית.

לכן, במקום להיות מהיר, הוא מאט בהדרגה. אבל כדי להבטיח ש- Sawtooth לא יאבד את היעילות, הם מבצעים את כל העסקאות במקביל זה לזה. המשמעות היא שניתן לבצע מספר עסקאות בו זמנית.

במציאות, זה חוסך זמן רב ומקדם תפוקה מהירה יותר. כתוצאה מכך, הגדלה קלה לפלטפורמה זו.

 

 • מבנה מודולרי

המבנה המודולרי הוא למעשה אחד המאפיינים הגדולים ביותר של כל פלטפורמות Hyperledger, ו- Sawtooth אינו יוצא מן הכלל לכך. על פי התיעוד של Hyperledger Sawtooth, המבנה המודולרי יוצר סוג אחר של גמישות עבור המפעלים.

בעזרת תכונה זו, מפתחים רשאים להשתמש בכל סוג של אלגוריתמים של קונצנזוס או כל סוג של תכונה שהם רוצים. זה תרחיש plug and play, וזה קל מאוד לעשות. יתרה מכך, תלמדו הרבה על זה גם מהקורס שלהם ב- Hyperledger Sawtooth.

נקודת פלוס גדולה נוספת היא שבמקביל, קונצנזוסים מרובים יכולים לעבוד במספר חלקים של אותה פלטפורמה. אז אתה יכול לבחור את המשולבת הטובה ביותר המתאימה לענף שלך.

 

פרק -2: אלמנטים של ארכיטקטורת Hyperlyger Sawtooth

מערכת אירועים

בעזרת מערכת האירועים ה- Hyperledger Sawtooth תומך בשידור ויצירת אירועים. אז תכונה זו מאפשרת –

 • צמתים למנוי לכל האירועים המתרחשים בבלוקצ’יין. לדוגמא, כאשר מתווסף חסימה חדשה או אם הרשת עוברת למזלג אחר.
 • כדי להירשם לאירועי יישום אחרים שהגיעו ממשפחות העסקה.
 • שידור המידע לכל שאר הצמתים בערוץ מבלי לאחסן את המצב הסופי באחסון המדינה.

 

אירועים

כיצד מחולצים אירועים? במציאות, הם מופקים מתבניות מבנה נתונים אחרות, כמו קבלות עסקאות או חסימות. באירוע בו הם צריכים להקפיד לטפל בו בהתאם, ממשק EventExtractor מתייחס לכל מקור האוורור היחיד בפלטפורמה..

דבר נוסף שממשק זה עושה הוא לרשום את כל מינויי האירועים ואז יכסה רק את האירועים שיש להם הכי הרבה מנויים..

ובכן, כדי לספור את המנויים, הממשק צריך לראות אם האירוע_סוג האירוע תואם את סוג האירוע של המנוי.

 

קבלות עסקה

נקודה נוספת בחוזה החכם של Hyperledger Sawtooth היא קבלת העסקה. בעזרת אלמנט זה, הלקוחות יכולים לקבל מידע על העסקה שלהם, אך אלה אינם מאוחסנים על בימת המדינה.

לדוגמה –

 • מידע אם העסקה תקפה או לא.
 • אילו אירועים קרו במהלך ביצוע העסקה?
 • כיצד שינתה ביצוע העסקה את המדינה?
 • כל מידע על ביצוע עסקי ספציפי לעסקה.

עם זאת, קבלות העסקה יכולות להציע מידע נוסף אודות העסקה בפני המאמתים לצורך אימות תקין. וזה ימנע מהם לבצע מחדש את העסקה.

 

תאימות חוזה אתריום עם סט

ובכן, אחת התכונות הטובות ביותר של Sawtooth היא תאימות חוזי Ethereum באמצעות Seth. יתר על כן, זה יוצר אבן דרך חדשה עבור החוזים החכמים של Hyperledger Sawtooth. פרויקט שילוב Seth או Sawtooth-Ethereum ייצור קישור בין שתי הפלטפורמות.

לכן, באמצעות ה- EVM תוכלו לפרוס חוזים חכמים בסביבת השיניים של Hyperledger Sawtooth.

אבל איך הם הצליחו למשוך את זה?

במציאות, כדי להבטיח שהם עבדו עם Hyperledger Burrow ולקחו את יישום ה- EVM שלהם. לכן, באמצעות ה- Burrow EVM, ה- Sawtooth שילב גם את הסביבה בתוך ה- Sawtooth.

מטרה עיקרית נוספת של תכונה זו היא לעזור להפוך את ה- DApps ואת חוזי EVM חכמים אחרים להיות קלים מספיק להעביר לרשת. אז לשם כך הם שכפלו את ה- API של RPC של Ethereum JSON.

 

רכיבי סת

בכל מקרה, סת מגיע בעיקר עם שלושה סוגים שונים של רכיבים –

 • לקוח סת
 • שרת Seth-RPC
 • מעבד עסקות Seth-tp

עם זאת, עליכם לדעת כי סט אינו יישום מלא של את’ריום. ברור שהפלטפורמה ביצעה כמה שינויים שמתאימים ביותר לפלטפורמה. לכן, עבור שינויים אלה, המערכת שונה במקצת מאשר אתריום המקורי. בעוד שרוב החוזים החכמים של EVM יכולים לרוץ על הפלטפורמה, הנה כמה הבדלים –

 • במקום חשיש חסום של 32 בתים כמזהה, הגושים של Sawtooth משתמשים בחתימת כותרת של 64 בתים. במקרה של הפעלת כל הוראות BLOCKHASH, משתמשים רק בחתימת ה- hash הראשונה של 32 בתים.
 • Ethereum תלוי בעיקר בתמריצים כלכליים להגבלת השימוש הכולל במשאבים. עם זאת, סת עובד רק עם מודל מורשה. לכן, השימוש ב’גז ‘מוגבל, והשימוש בהרשאות הוא לכל סוג של צומת.
 • במקרה של ביצוע עסקה, ה- Seth הוא מודולריסטי, כך שלאף עסקה אין שום ידע על ביצוע ברשת. אבל ב- Ethereum, העסקאות תלויות במידה רבה בחותמות זמן, חשיפות ומספרים.

במציאות, השינויים למעשה הופכים את החוזים החכמים של Hyperledger Sawtooth למשתלמים מתמיד.

 

אלגוריתמים של קונצנזוס הניתנים לניתוח

עם Sawtooth, תקבל סוג אחר של פרוטוקול קונצנזוס לחלוטין. אחת התכונות הטובות ביותר של ארכיטקטורה זו של Hyperledger Sawtooth היא שימוש בחיבור שונה לשיטות קונצנזוס. חלק נהדר נוסף הוא העובדה שהוא יאפשר לך להפעיל מספר קונצנזוסים בו זמנית בפלטפורמה.

בזמן הקמת הרשת, תוכלו לבחור בקלות את הרשת בה תרצו להשתמש. יתר על כן, אתה יכול לשנות את זה מאוחר יותר ואפילו תוך כדי ביצוע עסקה.

בכל מקרה כרגע, זה מגיע עם 5 הסכמות שונות לבחירתך. הם –

 • Devmode

קונצנזוס זה מתאים בעיקר למטרות פיתוח. זה יאפשר לך לבדוק את הפלטפורמה באמצעות צומת מאמת אחד. אז, כפי שאתה יכול לראות, זה בהחלט לא מתאים למטרות ייצור.

 

 • PBFT

זה הוא למעשה אלגוריתם של קונצנזוס מבוסס מנהיג. למרבה הצער, אתה לא יכול למזלג PBFT. אך מהצד החיובי, אתה מקבל אלגוריתם של סובלנות תקלות ביזנטית. במציאות, זו מתאימה יותר לסביבות קטנות יותר ובהחלט לא לסביבה הטובה ביותר לכל סביבה מסוג קונסורציום.

 

 • פואט CFT

שם נוסף עבור זה הוא סימולטור PoET. בזו יש סביבת סימולטור מסוג SGX המאפשרת לאלגוריתמים אלה לפעול באופן חופשי. עם זאת, הוא יציע סובלנות לתקלות קריסה כמו פלט הדומה לפלטפורמות אחרות.

אבל אתה צריך להיות משורר-מאמת-רישום TP. יתר על כן, אתה יכול להפעיל את זה על כל סוג של מעבדים. עם זאת, זה לא סובלנות לתקלות ביזנטיות, וזה אומר שזה רק CFT.

 

 • משורר SGX

בגרסה זו של PoET, הוא ישתמש ב- SGX. ובעזרת SGX היא יכולה להציע סובלנות לתקלות ביזנטיות בדומה ל- PoW. עם זאת, הוא זקוק רק לכמות נמוכה יחסית של מעבד.

בכל מקרה, זה אחד האלגוריתמים שצריכים להחזיק חומרה ספציפית כדי לפעול כראוי. פרוטוקול קונצנזוס זה הכרחי בהחלט עבור חוזים חכמים של Hyperledger Sawtooth.

 

 • רַפסוֹדָה

בזה, האלגוריתמים צריכים להיות מובילים למשך זמן נבחר. יתר על כן, כאשר נגמר הטיימר, המנהיג יוחלף אוטומטית. במציאות, רפסודה היא מהירה בהרבה מ- PoET; עם זאת, הוא מציע CFT בלבד ואינו ביזנטי.

 

מה עם אלגוריתמים אחרים של קונצנזוס?

ובכן, הוא אכן תומך באלגוריתמים קונצנזוס הניתנים לניתוח, ולחוזים חכמים של Hyperledger Sawtooth יהיה צורך בהחלט להוסיף עוד. נכון לעכשיו, הרעיון העיקרי הוא להוסיף את כל מערך הקונצנזוס שיכול להציע יעילות.

מלבד אלה SDK אחר של קונצנזוס בדרך. לכן, זו תהיה נקודת יתרון נהדרת עבור החוזים החכמים של Hyperledger Sawtooth.

 

קונצנזוס שאינו ניתן לניתוק

מאפיין נהדר נוסף של Sawtooth הוא התמיכה בקונצנזוס בלתי ניתן לניתוק. עכשיו אתה חושב, מה זה? ובכן, בדרך כלל, ניתוק לניתוק פירושו שאתה יכול לשנות את פרוטוקול הקונצנזוס בדרכים בכל עת.

לכן, כדי לשנות קונצנזוס, לא תצטרך לעצור את המאמתים, המשתמשים או צמתים אחרים ברשת. יתר על כן, לא תצטרך להשיג גוש בראשית חדש בכל פעם שתשנה אותו. במציאות, תהליך מסוג זה נקרא קונצנזוס דינמי.

לפיכך, התכונה החדשה הופכת חוזים חכמים של Hyperledger Sawtooth למשתלמים עוד יותר.

 

דוגמאות למשפחות עסקאות

ובכן, במילים פשוטות, משפחת עסקאות היא קבוצה של מודלים של עסקאות או פעולות שתוכלו להשתמש בהן בספר החשבונות. במציאות, חשוב עליהם כעל גישה שונה לממשקי API. במקרים רבים, הרשת עשויה להזדקק למבנה חוזה חכם הניתן לתכנות.

לכן, לשם כך, תוכלו להשתמש בקלות במשפחת העסקאות EVM באמצעות ה- SETH. נדבר על זה עוד זמן מה.

במקרים רבים, המפעלים מבקשים למעשה תהליך קבוע לעסקה מכיוון שזה מגביל את הסיכון במידה רבה.

לכן, במקרים אלה, אתה יכול פשוט להשתמש במקרים שאנו מציעים או אפילו לדגמן לבד. לפיכך, הדבר הופך את משפחת העסקאות לחלק בלתי נפרד מארכיטקטורת ה- Sawtooth של Hyperledger.

לדוגמא, אחת מהמשפחות הנקראות Integer Key מציעה למעשה רק 3 סוגים של פעולות כגון סט, הקטנה ותוספת. לכן, עם רק 3 הפרמטרים הללו, יחסית קשה לבצע טעויות או לפרוץ למערכת.

אבל למה Hyperledger Sawtooth הציג אותם מלכתחילה?

ובכן, בארכיטקטורה של Hyperledger Sawtooth, היזמים רצו לוודא שעסקים יכולים פשוט לבחור את הרבגוניות שהם רוצים. אז, בקיצור, הם עוזרים להרחיב את הגמישות של הרשת.

יש כמה עובדות מעניינות על משפחות העסקה –

 • אתה יכול להשתמש בכל שפה כדי לכתוב שפה חדשה.
 • ישנם ערכות SDK זמינות עבור C ++, Java, JavaScript, Go, Python, Rust ועוד.
 • כולם פועלים בנפרד אחד מהשני במרחב מקביל, ובכך נותנים לרשת מרחב לשדרוג.

בכל מקרה יש כמה משפחות עסקאות נפוצות בארכיטקטורה של Hyperledger Sawtooth. בואו נראה מה הם –

 • משפחת עסקאות BlockInfo

אחד המאפיינים הנפוצים ביותר במשפחה זו הוא להציע את היכולת להפנות למידע אחר בזמן הצמתים במעבר. ובכן, למשל, ב- EVM הפלטפורמה מגדירה למעשה BLOCKHASH, אשר בקיצור מסייע למעבד לקבל גישה לפונקציית ה- hash של הבלוקים הקודמים.

אז זה עוזר למעבד לחשוף את החדש בהתאם.

במציאות, ה- Blockinfo מציע למעשה דרך לאחסן כל מידע אודות בלוקים היסטוריים הניתנים להגדרה.

 

 • משפחת עסקאות זהות

משפחת עסקאות זו מסייעת בניהול כל הזהויות בתוך המערכת. במקרה של הרשאות כלשהן, מפתח אימות ומפתח עסקאות הם הכרחיים. יתר על כן, על שני הצדדים להיות בעלי אישור נאות לעשות זאת.

אבל כל המידע המורכב הזה הופך למכשול לניהול. עם זאת, בעזרת משפחה של עסקאות זהות, קל מאוד לנהל אותן.

 

 • משפחת עסקאות IntegerKey

משפחה אחרת בארכיטקטורת Hyperledger Sawtooth מאפשרת למשתמשים להגדיר, להגדיל או להקטין את ערך הערכים של מילון המדינה..

כל האפשרויות מוגדרות באופן שמבטיח את התפוקה הגבוהה ביותר ואינו סובל שום סוג של יחס צומת רע.

 

 • משפחת עסקאות רישום מאמת

ובכן, עם המאמת היחיד, המערכת עלולה להתפורר כאשר ישנם יותר מדי משתמשים ברשת. לכן, כדי לעזור בעניין זה, משפחת העסקאות Validator מציעה דרך להוספת מאמתים חדשים ברשת.

תהליך זה למעשה עוזר מאוד ומבטיח מצב הגדלה תקין.

 

 • משפחת עסקאות הגדרות

אוקי, יש הרבה דברים שעוברים לערוץ ואם הם מאוחסנים כראוי כל הסביבה הלא פריצה אם בלוקצ’יין תתפרק.

לכן משפחת העסקאות של הגדרות עוזרת לשמור על שיטה שמבטיחה אחסון של תצורות ברשת. במציאות, תצורות ברשתות ובשרשראות יכולות להשתנות מבלי להשפיע זו על זו.

 

 • משפחת עסקאות סמולבנק

ובכן, יצרת מסגרת חדשה. אבל עכשיו אתה צריך לראות איך זה באמת מתפקד. עכשיו איך תעשה את זה? במציאות, משפחת העסקאות של סמולבנק מאפשרת למשתמשים להתווך למסגרת ולראות כיצד הם מתפקדים.

יותר מכך, היא תציע סדרה של בדיקות ויהיה להן תקן להשוואה.

 • משפחת עסקאות XO

אני חייב לראות שמשפחת עסקאות זו היא אחת הקלות ביותר בארכיטקטורה של Hyperledger Sawtooth. אבל למה? ובכן, זה יאפשר לך לשחק משחק של טיק טק-טו עם משתמש אחר.

מערכת הקידוד במשפחה זו מסייעת למפתחים לראות את מבנה ההתייחסות למשפחת העסקאות.

 

פרק 3: פיתוח Hyperledger Sawtooth – תיאור אדריכלות

 • מדינה גלובלית

אחד המרכיבים המשמעותיים בפיתוח Hyperledger Sawtooth הוא השימוש במדינה גלובלית. ולשם כך, צריך להיות ספר חשבונות מבוזר בין כל המשתתפים. במציאות, כדי לוודא שכל עותקי החשבונות בין הצמתים במסגרת הקונצנזוס הביזנטי הם איכות חזקה של בלוקצ’יין עצמו..

לפיכך, כדי לשמור על כך, Sawtooth לוקח את כל משפחות העסקאות למופע אחד שנקרא Radix Merkle Tree. יתר על כן, אימות של חסימות בכל מאמת של אותה עסקה מייצר את אותה מצב ואותן תוצאות.

כמו כן, המדינה מתחלקת למרחבי שמות אחרים על מנת לוודא שכל משפחת העסקאות תשתף, תגדיר ותשתמש מחדש בנתוני המדינה הגלובלית של העסקאות..

 

עץ רדיקס מרקל

הפיתוח של Hyperledger Sawtooth כולל עץ Radix Merkle שניתן לפנות אליו לאחסון כל משפחות העסקאות. לדוגמא, העץ הוא למעשה עץ מרקל שיכול לשמור את העותק על כתיבת נתוני העלה לשורש.

לכן, עבור מספר מעברים המחוברים לבלוק יכול לעזור ליצור חשיש שורש יחיד עבור אותה עסקה ספציפית. מה שהפלטפורמה עושה כאן זה למקם את חשיש השורש הזה בכותרת החסימה של בלוק העסקה הזה.

לכן, כאשר עסקה של מאמת מסתיימת בכתובת אחרת מאשר זו של מרקל, אז החסימה הזו לא תהיה תקפה.

וכך הם נוטים להגיע לקונצנזוס מבלי להסתמך על עדים יחידים. זו בהחלט גישה נהדרת.

 

 • עסקאות ותזמון

אתה יכול לשנות מדינה רק אם אתה יוצר ומגיש בקשה לעסקה. יתר על כן, עבור עסקאות, הלקוח צריך ליצור עסקה, ואז הוא / היא יכולים להגיש אותה למאמתים. לאחר מכן, המאמת תחיל את העסקה, וזה יביא לשינוי מסיבי במדינה.

איכות פיתוח נוספת של Hyperledger Sawtooth היא שעסקאות יהיו שייכות לאצווה. כל עסקה של אצווה אחת הייתה מציינת יחד. אבל במקרה מסוים, אין מדינה כלל. וכך, קבוצות הן אחד השינויים הראשונים של היחידה עבור המדינה.

בדרך כלל, מבנה האצווה כולל עסקאות, TransactionHeader, BatchHeader ו- Batch.

 

מפתחות ציבוריים, חתימה וכותרת עליונה

בדרך כלל, ב- TransactionHeader יהיה כותרת על עסקה שתקבע את סדרתם. יתר על כן, הכותרת תצטרך להכיל את המפתח הפרטי של החותם. ברור ש- header_signature יאחסן את החתימה שהתקבלה.

במציאות, תראה שלכותרת תהיה גם סדרתית וזה יהיה תלוי בתאים המדויקים של החתימה בעסקה..

אבל איך הם מייצרים את הכותרת_סימן? ובכן, במהלך תהליך האימות, המפתח ב- signer_public_key מייצר את הבתים.

 

משפחת עסקה

אתה כבר יודע על משפחות העסקה. אך מחשבה מגניבה נוספת על התפתחות Hyperledger Sawtooth היא השימוש במשפחות עסקאות לקביעת כל סוג של עסקאות. לכן, בעת ההגדרה תוכל ליצור עסקאות מותאמות אישית משלך.

יתר על כן, מדריכים רבים יודיעו לכם כיצד תוכלו לכתוב אותם בשפות ספציפיות.

 

תזמון עסקאות

אחת מנקודות הפלוס העיקריות בפלטפורמה זו היא תמיכה בתזמון מקביל וטורי. במציאות, אתה יכול לציין את המתזמן באמצעות הארגומנט של שורת הפקודה. מצד שני, אתה יכול גם להשאיר את זה לתצורת המאמת כאשר אתה מתחיל בתהליך האימות.

בשני המקרים, תקבל את אותן התוצאות, כך שתוכל לבחור בכל דבר שנוח לך.

במציאות, עיבוד מקביל של עסקאות יעזור להופעות שלך. מכיוון שבזו תוכלו לעבד בו זמנית עסקאות בבת אחת. אז, בקצרה, זה חוסך זמן אדיר.

כמו כן, עיבוד העסקה של כל אחד מהם משתנה מאוד. לכן, השילוב הכולל של עסקאות מהירות ואטיות יותר יכול לשפר את ביצועי הרשת שלך.

 

 • כתב עת

אלמנט משמעותי נוסף בפיתוח Hyperledger Sawtooth הוא Journal. אבל מה התועלת בזה? במציאות, יומן למעשה מסייע בהרחבת ותחזוקת ה- Blockchain עבור המאמתים.

אז האלמנט יטפל בהערכת חסימות תקפות, אימות חסימות מועמדים, יוודא שיש להם ראש שרשרת מתאים וגם יוצר חסימות חדשות לשרשרת..

כמו כן, היומן יצרוך כל קבוצות וחסימות שיגיעו למאמתים. יתר על כן, כל האצוות או הבלוקים מגיעים באמצעות REST API או פרוטוקול הרכילות. לכן, כאשר היומן מקבל את החסימות או האצוות, הוא מנתב אותם דרך המאמתים.

כמו כן, ישנם חלקים מרובים הזקוקים לעיבוד מיוחד. לכן, לשם כך, היומן מחלק את המשימות עבור כל עסקה ומכניס אותן לצינורות שונים.

לאחר סיום דור החסימה, הוא יגלוש לבקר השרשרת לצורך אימות נוסף. לאחר מכן הם עוברים ל- BlockPublisher לצורך אימות אחרון ואז נכנסים לחסימה. שורת השיניים של Hyperledger תכננה את כל כתבי העת להיות אסינכרוניים כך שניתן יהיה לעבד אותם במקביל במידת הצורך..

לכן, גם כאשר השיעור הנכנס גבוה מדי, ה- BlockPublisher יכול לתבוע בקלות חסימות. יתר על כן, הוא גמיש כך שתוכל להוסיף אלגוריתמים נוספים של קונצנזוס כדי לייעל את התהליך.

 

 • רשת מאמת

Validator Network הוא אלמנט נוסף להתפתחות Hyperledger Sawtooth. במציאות, שכבת הרשת אחראית להבטיח את התקשורת בתוך המאמתים. זה כולל גם גילוי עמיתים, קישוריות וטיפול בהודעות.

במהלך ההפעלה, המאמתים מתחילים להאזין לממשק מוגדר וליציאות אחרות לכל סוג של חיבורים נכנסים. יתר על כן, ברגע שהחיבור קורה, המאמתים יכולים להחליף הודעות על פי הכלל של פרוטוקול הרכילות.

המטרה העיקרית של הרשת היא לשמור על שכבת הרשת ככל האפשר. במציאות, שכבת הרשת אינה מקבלת מידע על הודעות שכבת היישום או נתונים על שכבת היישום. לכן, המטען מצטמצם יחסית בשכבת הרשת, וקישוריות עמיתים מהירה ממש.

 

מדינות

על פי המסמכים, יש להם שלושה סוגים של מדינות בין המאמתים. אלו הם –

 • מחובר: כאן, כל סוג של חיבור מוקדם נדרש לצורך הצצה.
 • לא מחובר
 • מועבר: כאן, צורה דו כיוונית של חיבור מתרחשת, והם יכולים להשתמש בה להעברת הודעות.

 

גילוי עמיתים

במציאות, ההצצה הדו-כיוונית מעמית השכן לעמית השכן מביאה לקישוריות הולמת בין הצמתים. וב 99% מהמקרים הם מצליחים. בכל מקרה, צומת חופשי לבחור כל צומת מציצה כדי ליצור את החיבור הראשון. אבל בכל מקרה, הם צריכים להיות שכנים.

 

 • דרישות הרשאה

דרישות ההרשאה הן הרשימה המורחבת של יכולות, דרישות וסיפורים אחרים הקשורים למשתמש המסייעת לגיבוש רשימות ההרשאה.

זהו האלמנט האחרון של התפתחות Hyperledger Sawtooth. בכל מקרה, יש כמה קבוצות הרשאות בתוך המסמכים שלהן, ואלה –

הרשאת מפתח מאמת: בזה הוא שולט אילו צמתים יקבלו גישה להתחברות לצמתים מאמתים.

הרשאת מפתח טרקטור: בזו זו, הצמתים יקבלו פריבילגיות על סמך מי שולט בקבוצות ובעסקה של מפתחות החתימה.

 

שני אלה מפורקים אחר כך ליכולות ספציפיות. ולכל אחד מהם יש תיאור קצר של מה דרוש ואילו צמתים יכולים לבצע את זה. אבל הייתם חושבים מדוע יש צורך בסיפורי משתמשים?

ובכן, בתוך חברה ארגונית, לכל עובד יש משימות עבודה שונות. ובלי תווית ספציפית שם אף אחד לא יודע איזה עובד עושה מה. זה די דומה גם ברשת.

לכל צומת במערכת יש משימות ספציפיות לבצע, ולכן הם זקוקים גם לאישור ספציפי.

 

תרחישות רשת מאמת

ישנם כמה דגמי תרחישים מסוימים שיעזרו לך לבחור את דרישת הרשת המושלמת. בואו נראה מה הם –

רשת ציבורית

עבור רשת ציבורית, כל צורות החיבורים מותרות בערוץ. וכל אדם יכול לחתום על עסקאות וקבוצות.

על מנת להבטיח כי מנסר ציבורי יכול להמריא, תזדקק למערכת תמריצים מראש. זה יבטיח כי אין חששות ביטחוניים של הרשת הציבורית.

 

רשת פרטית

עבור רשת פרטית, רק המאמתים המוגדרים מראש יכולים להיכנס לערוץ רשת המאמת. יותר מכך, איש מלבד המאמתים אינו יכול להשתתף בהסכמה.

שוב, אם ללקוח יש הרשאה לבקש עסקאות בלבד, המאמת יקבל את הבקשה. אחרת, המאמת ידחה את בקשת הלקוח, והעסקה תהיה לא חוקית.

 

רשת קונסורציום

בסוג הקונסורציום יש רק כמה מאמתים ספציפיים שיכולים להצטרף לרשת ולהשתמש בתכונת העסקה. עם זאת, כל לקוח יכול להגיש עסקה, והמאמתים יצטרכו לקבל אותם אם הם תקפים.

 

פרק 4: Hyperledger Sawtooth מציע יישומי הדגמה חיה

נכון לעכשיו, יש כמה יישומי הדגמה חיים ממפתחי Sawtooth שתוכלו לנסות. אדבר עליהם עוד כאן. בואו נראה מה תוכלו להשיג ביישומים אלה.

 

שרשרת אספקה

עם מסד הנתונים של Hyperledger Sawtooth, תוכלו לנסות את אפליקציית ההדגמה החיה שלהם בשרשרת האספקה. לא רק שהוא נושף במהפכה בשרשרת האספקה, אלא גם חוסך זמן רב. בכל מקרה, כרגע כמודל הם מציעים עקיבות של פירות ים.

במציאות, לשם כך הם מביאים אחריות ואיתור בעזרת מאגר המידע של Hyperledger Sawtooth..

 

מה הגישה המודרנית לשרשרת האספקה?

הפלטפורמה נוקטת גישה מודרנית למיזוג העולם הפיזי והדיגיטלי באותה רשת. יתר על כן, תקבל את המסע הכללי של פירות ים מרגע תפיסתו לשולחן.

לצורך הדגמה חיה זו, הם יצמידו חיישני IoT שיעזרו לעקוב אחר כל המזונות לאחר שנתפס. יתרה מכך, בעזרת חיישני IoT תוכלו לבדוק בקלות את התנועה, הלחות, הטמפרטורה, ההטיה וההלם שלהם בזמן אמת..

כמו כן, זה יעזור להתמודד עם כל הסכם בעלות והחזקה יחד עם מיקומם הגיאוגרפי בכל עת. החלק הכי טוב הוא שאתה יכול לראות הכל מהפלטפורמה עצמה.

במציאות, מכיוון שהכל יתחבר למערכת החשבונות הבלתי ניתנת לשינוי, הקונה יכול לסמוך על הנתונים בקלות. כך, הקונה הסופי יכול להשתמש במסד הנתונים של Hyperledger Sawtooth כהוכחה שהוא / היא זקוקים לו לפני שהוא קונה את המוצר.

 

מדוע להציג את ההדגמה החיה הזו?

ובכן, במציאות, הבעיה בשרשרת האספקה ​​היא עצומה. ישנם נושאים מסוימים שרשת האספקה ​​עוסקת בהם כרגע. אלו הם –

 • שמירת תיעוד ידנית מעלה שגיאות, כך שקשה לדעת מה אמיתי ומה שקרי.
 • עם חקירה בזמן אמת, אין שום דרך לדעת אם האוכל מאוחסן בטמפרטורה מושלמת. ובניהול שרשרת האספקה ​​הגדולה הוא הופך להיות קשה לניהול.
 • בגלל אובדן התקנות ומערכת המעקב הנכונה, ישנם הרבה מוצרים לא חוקיים בתוך שרשרת האספקה.
 • יש גם מקום לפעילות הונאה בקרב העובדים.
 • לרוב המוצרים אין איכות וביטחון בכל הנוגע לרשתות אספקה.
 • המערכת אינה מקדמת קיימות אלא מבזבזת משאבים רבים.
 • כמו כן, היעדר אמון הצרכן ופעולת הספק פוגעים בערך המותג של ארגונים רבים.

 

דוגמה לשיפור מסור של Hyperledger: איך זה עובד?

 • ראשית הדייג תופס את פירות הים ואז מתייג אותם באמצעות חיישני IoT.
 • לאחר מכן, כל החיישנים מתחילים להעביר מידע חזרה לרשת עם מיקום פירות הים.
 • הוא עובר בערוצי הפצה רבים והפלטפורמה עוקבת אחר כל אחד מהאתרים.
 • לפני שהקונה קונה את פירות הים, הוא / היא יכולים להשתמש בפלטפורמה לבדיקת מקור הדג.

 

האם יש יתרון כלשהו?

 • שקיפות קיצונית פועלת לאורך כל תהליך שרשרת האספקה
 • תהליך אוטומטי חוסך הרבה עלויות וזמן
 • נפטר משגיאות מעשה ידי אדם ויוצר התייעלות של מידע נכון
 • מתחבר עם ספקים טובים יותר ומקדם את אמון הצרכנים.

 

מקרי שימוש אחרים למעט שרשרת אספקת מזון

ובכן, שרשרת אספקת המזון היא רק הדגמה. אתה יכול להתאים אישית את הפתרון בקלות בהתאם לנישת שרשרת האספקה ​​הספציפית שלך. במציאות, לא משנה באיזו התאמה אישית תעשה, זה עדיין יציע את אותם היתרונות.

 

הסדר נכסים

הבא הוא יישום מסד נתונים חי של Asset Settlement בשידור חי של Hyperledger Sawtooth. בעזרת מסד הנתונים של Hyperledger Sawtooth תוכלו לאפשר הסדרת אג”ח יעילה ובטוחה. במציאות, זו יכולה להיות דרך נהדרת עבור מוסדות פיננסיים לקחת את העניינים לידיהם.

כמו כן, זה מאפשר למשתמש לשלוט שמעולם לא היה להם. לכן, כדי לוודא שתהליך העברת האג”ח יעיל, הפלטפורמה מציעה ממשק משתמש. בעזרת ממשק המשתמש ומשפחת עסקאות שנוצרה במיוחד תוכלו להעביר ולעקוב אחר אגרות חוב בקלות.

יתר על כן, אתה יכול גם למכור, לקנות, ליצור או אפילו ליישב כל סוג של איגרות חוב רק ברשת. למרות שהם רק התאימו משפחת עסקאות להנפקת איגרות חוב ולהסדרתם, תוכלו להתאים אותם לכמה נישות. לפיכך, ההשקעה הכספית תהיה אחת ולתמיד מבוזרת.

 

מדוע להציג את ההדגמה החיה הזו?

ובכן, במציאות הבעיה ביחס להסדרת נכסים היא עצומה. ישנם נושאים מסוימים שבהם הסדר הנכסים עוסק כעת. אלו הם –

 • לכל מוסד יש שיטות שונות לניהול רשומות. זו הסיבה שקשה להסדיר איגרות חוב בתוך שני מוסדות. במציאות, התהליך יקר יותר ובזבוז משאבים.
 • הדרך האופיינית יכולה לשבור בקלות את נתוני בעלות האג”ח ההיסטוריים, ולעתים הם אינם שלמים.
 • בשל הפתרון המרכזי לניהול נתונים, מרבית ההיצע מונופול.
 • במציאות, יש לה נקודת כישלון יחידה יותר.
 • כל אחד יכול לשנות נתונים מכיוון שאין כוח אבטחה בעבודה.

 

 דוגמה לשיפור מסור של Hyperledger: איך זה עובד?

 • קודם כל, הפלטפורמה יוצרת משתתף.
 • שנית, הם יוצרים קשר.
 • לאחר מכן, הם יכולים להוציא הצעות מחיר.
 • לאחר מכן, הם חופשיים להסדיר וליצור הזמנות בהתאם לצורך.
 • לבסוף, הם יכולים להציג תיק לפני שקונים או מוכרים.

 

האם יש יתרון כלשהו?

 • מבטיח עקביות נתונים בין כל המכון הפיננסי
 • מציע מידע בעלות היסטורית מדויקת, מסודרת, בלתי ניתנת לשינוי ומקיף
 • מספק תצורת חומרה ומאבטח נתונים רגישים
 • נפטר ממונופולים ומבטיח אמון

 

מלבד השימוש בהדגמה זו להסדרת נכסים, אתה רשאי להתאים אישית ולהשתמש עבור פעילויות פיננסיות אחרות.

 

חילופי נכסים דיגיטליים

יישום הדגמה חי נוסף של מסד הנתונים Hyperledger Sawtooth הוא חילופי נכסים דיגיטליים. כעת, עם הפופולריות של נכסים דיגיטליים בעולם, צריכה להיות דרך להנפיק נכסים דיגיטליים מאובטחים.

עם זאת, בעזרת מסד הנתונים של Hyperledger Sawtooth, אתה יכול לעשות זאת בקלות. ניהול נכס דיגיטלי משלך לא יכול להיות קל מזה. במציאות, זה גם יעזור לנווט בשוקים שונים וליצור נכסים נוספים באמצעות הפלטפורמה.

 

מדוע להציג את ההדגמה החיה הזו?

ובכן, במציאות, הבעיה לגבי חילופי נכסים דיגיטליים היא עצומה. ישנם נושאים מסוימים שבהם עוסקת בורסת הנכסים הדיגיטליים כרגע. אלו הם –

 • המערכת האקולוגית מקוטעת למדי, לכן ניהול והפצה שלהם הוא כאב ראש עצום.
 • אין דברים כמו בקרת שוק משנית. ובגלל זה יכול להיות קשה ביותר לוודא אם הם מזויפים או אמיתיים.
 • במציאות, תהליך שמירת התיעוד של המוכרים אינו עקבי ביותר בקרב מוכרים שונים.
 • הניהול הריכוזי של המערכת מוטה מדי וגורם לעימות.

 

דוגמה לשיפור מסור של Hyperledger: איך זה עובד?

 • ראשית, המשתמש ישתמש בפלטפורמה ליצירת נכסים דיגיטליים.
 • שנית, הוא / היא היה יוצר הצעה על נכסים דיגיטליים.
 • לאחר מכן כל קונה יכול לקבל את ההצעה בהתאם לנכס.
 • לאחר הסכם הדדי, הקונה יכול למכור את הנכס ולהעביר אותו לחשבון.

 

האם יש יתרון כלשהו?

 • מציע נתונים עקביים על כל המוכרים
 • מספק אחסון משתנה המאפשר אמון וביטחון
 • חוזים חכמים אחרים מבטיחים העברות קלות של נכסים דיגיטליים ללא בעיות

 

בכל מקרה, פרט לשימוש רק בהדגמה חיה זו להחלפת נכסים דיגיטליים, אתה יכול להעלות תרחישים אחרים בעולם האמיתי.

 

פרק 5: שן מסורת Hyperledger בעבודה

T-Mobile

נתחיל בדוגמה של Hyperledger Sawtooth. במציאות, T-Mobile משתמשת באגם Hyperledger Sawtooth לפתרון שלהם. נכון לעכשיו, הם נוטים להשתמש בו לפתרון הגישה שלהם וניהול זהות בשם Sawtooth Hyper Directory.

יתר על כן, זה יפעל על פי הוכחת הרעיון, והם מקבלים גיבוי טכני מאינטל. בעזרת Hyper Directory תוכלו לטפל בכל נושא של ניהול זהויות. כידוע, ענף ניהול הזהויות מתמודד עם הרבה בעיות, וגניבת זהויות די בולטת.

בכל מקרה, הם דאגו שממשק המשתמש יהיה קל למדי לניווט וידידותי לאינטרנט. מלבד זאת, הם מציגים גם תכונת חוזה חכם לנושאי הביקורת.

 

בנק המדינה של הודו

דוגמה נוספת של Hyperledger Sawtooth הוא הבנק הממלכתי של הודו. כן, קראת נכון, בלוקצ’יין הגיע גם להודו. ככל הנראה, הם משתמשים ב- Hyperledger Sawtooth Lake עבור פלטפורמת הקונסורציום שלהם BankChain.

במציאות, הבנק הממלכתי של הודו ייסד את הפלטפורמה. לצורך הגיבוי הטכנולוגי שלהם, הם עובדים עם Primechain מכיוון שהם מתמחים בפלטפורמות קונסורציום. בכל מקרה, כרגע יש להם מעל 27 חברים בפלטפורמה שלהם. מלבד בנקים ומוסדות פיננסיים אחרים בהודו, יש גם חברות אחרות במזרח התיכון.

יתר על כן, הם משתמשים בפלטפורמה זו עבור תכונת Know Your Customer שלהם הכוללת גם מימון נגד טרור. ופלטפורמת Sawtooth מסוגלת לחלוטין לגבות את התכונה שלהם.

 

פוקיטדוק

דוגמה מגניבה נוספת של Hyperledger Sawtooth היא חברת PokitDok. בעזרת Hyperledger Sawtooth Lake, הם צוברים עסקה בקצב מהיר. לצורך הגיבוי הטכנולוגי שלהם, הם משתמשים באינטל. בכל מקרה, פלטפורמת המתיחה שלהם בתחום הבריאות נקראת DokChain.

יתר על כן, הם מציעים צעדים גדולים מאוד לפיתוח חוזי בריאות חכמים שבתי החולים יכולים להשתמש בהם ללא בעיות.

לדבריהם, בעזרת הפלטפורמה הם יכולים לקבל מספר גבוה יותר של אבטחה, מהירות וכוח. יתר על כן, זה יכול לפתוח מימדים חדשים לפרויקט שלהם.

למרבה הצער, בריאות הבריאות צ’יינג ‘רכשה לאחרונה את כל נכסי הפרויקט של פוקידוק, וכעת הם רודפים אחר הפיתרון.

 

Dot Blockchain Media

ובכן, שימוש נהדר נוסף ב- Hyperledger Sawtooth Lake הוא חברת Dot Blockchain Media. עבור הפרויקט שלהם, הם הודיעו כי הם הולכים להשתמש ב- Hyperledger Sawtooth. במציאות, תעשיית המוזיקה מתמודדת עם הרבה בעיות, כמו סוגיות זכויות יוצרים וזכויות לא הוגנות.

לכן, לשם כך, החברה תשתמש ב- Sawtooth ותקליט את כל התוכן יחד עם זכויותיהם כדי לעקוב כראוי אחר כל פעילות מקוונת. בעזרת הפלטפורמה, הם יכולים בקלות לעודד שקיפות ובהירות בענף זה.

כך, כל המוציאים לאור, האמנים יכולים לרשום את התוכן שלהם בפרויקט שלהם ולקבל את הטיפול ההוגן שמגיע להם.

יתר על כן, קונצנזוס ה- PoET של הפלטפורמה יהיה מושלם בשבילה.

 

ScanTrust

ScanTrust היא למעשה חברת SaaS המשתמשת באגם Hyperledger Sawtooth. במציאות הם מציעים מוצרים שונים המסייעים לצרכנים שלהם להתחבר לאינטרנט בעזרת זיהוי ייחודי.

יתר על כן, הם מציעים גם קודי QR המוכיחים העתקה שמביאים יותר שקיפות, אמון ומעקב אחר כל מערכת לניהול שרשרת האספקה..

ומה יכול להיות פלטפורמה נהדרת בשבילה מלבד Sawtooth, נכון?

בכל מקרה, עם השימוש בפלטפורמה, הם יפעילו תכונת איתור של היישומים הקיימים שלהם. זה יבטיח שאף אחד לא יוכל לעשות שימוש לרעה בטכנולוגיה שלהם בשום צורה שהיא. חברות רבות כבר משתמשות בפתרון שלהן, והצרכנים יכולים אפילו לתת טיפים לספקים על פי המקור.

 

נהר הרוח

Wind River ממלאים את פרויקט ה- SParts שלהם בעזרת פלטפורמת Hyperledger Sawtooth Lake. במציאות, הם משתמשים בפלטפורמה זו עבור פלטפורמת תוכנת חלקי החשבונות שלהם שיכולה לעקוב אחר כל רכיב תוכנה החל מהיצרן לפיתוח מכשירים ומוצרים..

תוכלו לקבל יתרונות רבים בידיעה מאיפה מגיע כל רכיב הקוד הפתוח כמו –

 • מוודא שכל היצרנים יכולים לאבטח ולזהות את כל רישוי התוכנה מהווים מקור.
 • להבטיח יותר אבטחה לפגיעות קוד פתוח.
 • ספק זיהוי לטכנולוגיות הצפנה.
 • מציעים רמות גבוהות יותר של דוחות קוד פתוח עם מידע מדויק לשיפוט טוב יותר.

 

אוניברסיטת נבאדה, רינו

אוניברסיטת נבאדה, רינו משתמשת למעשה באגם Hyperledger Sawtooth עבור טכנולוגיית תשתיות הכביש האוטונומיות שלהם. ובכן, במציאות, הרכבים האוטונומיים הם רק מושג בדוק, אך האוניברסיטה עושה כל שביכולתה בכדי לגרום לזה לקרות.

בעזרת פתרון ה- Blockchain IoT של Filament המשתמש ב- Sawtooth כדי לקיים אינטראקציה בין מכונות לתשתית ולהחליף נתונים, זה יכול להיות אפשרי.

מלבד זאת, טכנולוגיית ה- Blocklet של Filament תעלה ברכב לתמוך בפרויקט. יתר על כן, עם ספר החשבונות הבלתי משתנה, הרכבים יכולים להתחבר למידע הנכון ללא כל התעסקות.

 

משאיות דיימלר

משאיות דיימלר עוברות למעשה מהפך גדול ומוסיפות מערכת ניידות חדשה. בעזרת פלטפורמת Sawtooth הם יוצרים מערכת אקולוגית של נתונים שקופים, מהימנים ונוצרים.

הפרויקט יכסה יותר ייעולים ופתרונות ללא נהג. המערכת האקולוגית היא עצומה והיא תכלול גם יצרנים רבים, ספקים, עסקים בתחום האנרגיה וחברות ביטוח.

אז, כפי שאתה יכול לראות, הבלוקצ’יין יהיה מושלם להניע את כל הענפים השונים הללו במקום אחד.

בכל מקרה, לצורך התמיכה הטכנית שלהם הם משתמשים בערכת ה- Blocklet של Filament. בעזרת ערכה זו הם יכולים לחבר את הרכב למערכת בנינוחות.

 

פרויקט AMCHART

ה פּרוֹיֶקט הוא למעשה שיא בריאות אלקטרוני ברחבי העולם ומאובטח ביותר. במציאות זה בהחלט ישנה את האופן שבו הטיפול הבריאותי מתמודד עם רישומי ספקים ומידע על מטופלים. לפיכך, זה כנראה יגביר את האבטחה והניידות.

בכל מקרה, הפרויקט ישתמש בשיפור השיניים של Hyperledger כדי לגבות את הפלטפורמה שלו. יתרה מכך, בעזרת הפלטפורמה תקבלו מערכת ניהול יעילה.

אך יחד עם ה- Sawtooth, הם ישתמשו גם בחוזי Ethereum Smart כדי לייעל את תהליך התשלום של ענף הבריאות. בכל מקרה, זו דוגמה מצוינת לשימוש ב- Sawtooth.

 

IntraEdge

דוגמה מדליקה נוספת של Sawtooth היא חברת IntraEdge. בעזרת Hyperledger Sawtooth Lake, הם צוברים צרכי תאימות של GDPR בקצב מהיר. לצורך הגיבוי הטכנולוגי שלהם, הם משתמשים באינטל. בכל מקרה, הפתרון הקמעונאי שלהם בוודאי יעזור לשנות את הדרכים האופייניות לשוק.

מלבד זאת, הם מציגים גם תכונת חוזה חכם לנושאי הביקורת. על ידי חיבור הצרכנים עם הקמעונאים שלהם, הם יכולים לייעל את התהליך הקמעונאי ללא כל בעיה.

לדבריהם, בעזרת הפלטפורמה הם יכולים לקבל מספר גבוה יותר של אבטחה, מהירות וכוח. יתר על כן, זה יכול לפתוח מימדים חדשים לפרויקט שלהם.

לפיכך, זו תהיה רק ​​ההתחלה של שינוי מגוון יותר.

 

פיתרון הווניג

ה פתרון וניג מתדלקים את הפרויקט שלהם בעזרת פלטפורמת Hyperledger Sawtooth Lake. במציאות, הם משתמשים בפלטפורמה זו לשרשרת האספקה ​​שלהם ולפתרון המסחר האלקטרוני שיכולים לעקוב אחר כל רכיב ממש מתי היצרן מפתח מכשירים ומוצרים..

פרויקט המסחר האלקטרוני יכלול גם תכונת ביקורת על מנת לוודא שכל המוצר אותנטי.

תוכלו לקבל יתרונות רבים בידיעה מאיפה מגיעים כל המוצרים כמו –

 • מוודא שכל היצרנים יכולים לאבטח ולזהות את כל המוצרים מהמקור.
 • ודא יותר אבטחה לפגיעות.
 • ספק זיהוי לכל פריט.
 • היפטר מבעיות מזויפות.

 

Farmobile

Farmobile היא למעשה סוג אחר של חברה המשתמשת בדוגמה של Hyperledger Sawtooth. במציאות, הם מציעים יצירת החזר ROI לחקלאים. עם פלטפורמת הייחודיות שלהם להחלפת נתונים חקלאית, ניכר שהם יציעו נישה בטוחה יותר.

יתר על כן, הם מציעים גם FARMOBILE DataStore℠ שמביא יותר שקיפות, אמון ומעקב. בעזרת פורטל הקונים האינטראקטיבי שלהם תוכלו לבחור בקלות כל קרקע שתרצו לרכוש לחקלאות.

נכון לעכשיו, ישנם יותר מ -1,000,000 דונם זמינים עבורך. תכונה נהדרת נוספת היא שאתה יכול לבחור להישאר אנונימי בזמן שאתה מוכר את האדמה שלך.

 

פרק 6: קורס מנסרים של Hyperledger: הדרכה והדרכה

אימון Hyperletger Sawtooth

ובכן, עבור שן המסורת של Hyperledger הַדְרָכָה אתה מקבל הרבה תמיכה מהחברה. לדבריהם, הם רוצים להציע מיומנות מתקדמת למפתחי בלוקצ’יין ברחבי העולם. אז עם אימון Hyperledger Sawtooth, אתה מקבל את מתקני האימון המלאים.

מלבד זאת תקבל גם תעודה מקצועית בהכשרה של Hyperledger Sawtooth. ואם אתה עובד על פרויקט בלוקצ’יין המבוסס על Sawtooth, הם גם יטפחו חינוך ומקורות קוד פתוח.

בכל מקרה, עבור ההכשרה של Hyperledger Sawtooth הם למעשה מציעים סיוע מקצועי של קרן לינוקס. לכן, עבור היזמים שרוצים להשיג את מיטב ההכשרה הטובה ביותר, הם בהחלט יכולים לקבל את זה מכאן.

דבר נהדר נוסף הוא שבהתחלה הם מציעים רק שני קורסים שונים כדי להתחיל. אלו הם –

בלוקצ’יין: הבנת השימושים וההשלכות שלה

באחד זה תלמדו על מה בעצם הבלוקצ’יין וכיצד הוא באמת יכול לשנות את הדרכים האופייניות בעולם. במציאות, תעריך כיצד מקרה השימוש השונה משפיע על הפלטפורמה וכיצד ארגון או עסק אחר יכולים להשתמש בפלטפורמה זו. בכל מקרה, קורס זה ניתן להירשם בחינם.

 

מבוא לטכנולוגיות Blockchain של Hyperledger

זהו פריימר לכל פרוייקט Hyperledger. לכן, עם קורס זה, תוכלו ללמוד כיצד ספציפית Blockchain Hyperledger עובד וכיצד תוכלו לפתח או להתאים אישית אותו.

 

אישורים

עם השותפות עם קרן לינוקס, הם מציעים הסמכה מקצועית לאחר שתסיים את הכשרת Hyperledger Sawtooth. נכון לעכשיו, תהיה מנהל מוסמך של Hyperledger Sawtooth Sawt (CHSA).

באימון Hyperledger Sawtooth תלמד כיצד לבנות את הפלטפורמה ביעילות. כמו כן, תקבל הכשרה מרובה של Hyperledger Sawtooth על פריסה מסחרית. זה יכלול הפעלות תצורה, התקנה, ניהול ופתרון בעיות אחרות.

 

מדריך Hyperledger Sawtooth

ובכן, חדשות מעולות נוספות עבורך הן שן המסור של Hyperledger הדרכה. פלטפורמת הבלוקצ’יין הארגונית Hyperledger בהחלט תשעשע אותך על כך. במסמכים שלהם הם מציעים סוגים שונים של ערכות לימוד.

בעיקרון, הם היו מציעים הדרכה של Hyperledger Sawtooth להגדרת תרחישי פיתוח וירטואליים עבור פנקסי הספרים המבוזרים VirtualBox ו- Vagrant. לכן, בסוף ההדרכה של Hyperledger Sawtooth, תפעיל רשת מאמת ותדע בדיוק מה התפקיד שלך.

יתר על כן, אתה יכול להפעיל כל סוג של פקודה בהדרכה של Hyperledger Sawtooth באמצעות Git Bash ב- Windows, Terminal.app ב- macOS וכו ‘..

 

כלי הדרכה של Hyperledger Sawtooth

אבל תצטרך כמה כלים להדרכות. אלו הם –

 • VirtualBox (5.0.10 r104061 ואילך)
 • נווד (1.9.0 ואילך)

עבור Windows תצטרך –

 • Git עבור Windows

 

מלבד אלה תקבל גם גישה לטונות של חומרים כגון סמינרים מקוונים, מצגות בהדרכה של Hyperledger Sawtooth. במציאות, אתה יכול לקבל חומרים אלה מקבוצת העבודה שלהם המיועדת לפיתוח חומרי למידה.

ברור שכל החומרים מתעדכנים לעתים קרובות.

יתר על כן, תקבל גישה לטונות של סרטונים וחומרים רבים אחרים שיעזרו לך בעקומת הלמידה שלך. הסרטונים האלה באמת מועילים והם מראים לך צעד אחר צעד כל דבר.

לכן, בעזרת סרטונים אלה תוכלו ללמוד בקלות כיצד המערכת פועלת.

 

פרק 7: מחשבות מסכמות

מסור השיניים של Hyperledger בהחלט פותח הרבה הזדמנויות חדשות לתעשיות הבלוקצ’יין. יתר על כן, בעזרת פלטפורמה זו, כל מפעל יכול להתחיל במהירות את פלטפורמת הבלוקצ’יין שלהם.

עם כל כך הרבה ארגונים שכבר משתמשים בפלטפורמה זו, זה בהחלט פרויקט פורה. עם הגדרה והתאמה אישית מהירה של תאורה, זה ברמה אחרת לגמרי. כמו כן, בין כל הפרויקטים הפעילים של Hyperledger, זה מציע PoET, שהוא אלגוריתם חזק של קונצנזוס.

לכן, זה הרבה יותר מהיר מפלטפורמות אחרות שם בחוץ. בכל אופן, אני מקווה שעד עכשיו אתה יודע הכל על שן המסור של Hyperledger. מכיוון שמדובר בכוכב עולה בשוק עכשיו, אתה בהחלט צריך לתת לו זריקה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map